O O O KM Voetbal In Italië en Brazilië zullen hoofden rollen ROME DREIGT TOPVOETBALLERS TE TREFFEN IN PORTEMONNEE Braziliaanse voetballeiding treedt af Hongarije nam geen risico's Eindelijk de revanche Eerste treffer van Uwe Seeler bracht zege aan Duitsland WK WK Ook tegen taaie Engeland geen WK Fransen maakte grootse indruk Frankrijk was toch op dreef DONDERDAG 21 JULI 1966 DE LEIDSE COURANT FAGINA 7 (Van een speciale verslaggever) DEN HAAG In de verontwaardiging die is ontstaan na Italiës „schandelijke" uit schakeling in het wereldkampioenschap voetbal hebben zich ook de Italiaanse parle mentsleden laten horen en voorgesteld de voetballers te treffen waar dit het hardst aankomt: in de portemonnee. De kreet „schande", die ongetwijfeld door miljoenen voetballiefhebbers werd geuit toen zij hun favoriet geachte team op de televisie met 01 ten onder zagen gaan tegen de Noord- koreaanse „underdogs", werd door de „Cor- riere dello Sport" overgenomen op de voorpagina. De politici sloten zich hierbij De Braziliaanse voetbalofficials hebben besloten na hun thuiskomst uit Engeland en bloc af te treden als gevolg van de gang van zaken in het wereldkampioen schap. Mozart di Giorgio, superintendant van het Braziliaanse sportverbond zei dat het besluit en blóc af te treden was genomen na de nederlaag tegen Portugal. Na thuiskomst zal men ontslag indienen bij Joao Havelange_ de president van het verbond. Het 'gaat om de chef d'équipe Carlos Nasclmento, administra teur José da Almeida, coach en manager Vicente Feola. veldtrainer Paulo Amaral. fysiek trainer Rudolf Hermani, arts Hilton Goesling en masseur Mario Americo. Het besluit tot gemeenschappelijk af treden heeft het Braziliaanse kamp niet verbaasd. ..Ze konden 'moeilijk anders doen", luidde het commentaar. De diepe verslagenheid, die zich dins dagnacht van elke Braziliaan meester had gemaakt, is echter in de loop van gisteren bij velen naar het tweede plan gedrongen. Bij nader inzien kwamen de Brazilianen tot de ontdekking dat de nederlaag wel schandelijk was en dat het veel moeite zal kosten het verloren terrein in 1970 terug te winnen, doch dat desondanks het Braziliaanse voetbal niet slechter is geworden. De oplossing ls eenvoudig: het voetbal dat in. Enge land werd gespeeld was niet het echte Braziliaanse voetbal. Het elftal dat in Goodisonpark te Liverpool ten onder ging was „een" Braziliaans team, doch bij lange na niet „het" team. De schuldige is reeds gevonden: Vicente Feola. de manager, die de spelers ver keerd voorbereidde, het verkeerde team samenstelde en te besluiteloos was. „In Rio zal Feola's hoofd vallen", voorspelde een Braziliaanse journalist. „Feola is een man zonder hersens, die op kritieke mo menten niets besluit omdat hij slaapt.." Nog enkele dagen en het Braziliaanse team zal naar Rio terugvliegen. De spe lers zuiden zich weinig zorgen behoeven te maken, Vicente Feola echter zal een onrustige 'tijd tegemoet gaan nu hij weet wat hem in Brazilië te wachten staat. Spanje De leider en trainer van het Spaanse elftal, José Villalonga, die bijna in tranen uitbarstte toen West-Duiteland zijn ploeg door een 21-zege uitschakelde in het Villa-Parkstadion te Birmingham, be vestigde na afloop in de kleedkamer dat hij zich uit de voetbalsport zal terug trekken. Villalonga, die vroeger Real Madrid heeft getraind en deze club tot tweemaal toe naar een overwinning in de finale van de Europa Cup leidde, kreeg de supervisie over de voorbereidin gen voor dit toernooi opgedragen kort na de wereldkampioenschappen van 1962 in Chili. Na de wedstrijd van woensdagavond omarmde de Duitse trainer Helmut Schön hem en zei tegen de diep teleurgestelde Villalonga: „Jij hebt een groots elftal". Duitsland De trainer van het. Westduitóe elftal. Helmut Schön, zwaaide zijn ploeg in de kleedkamer grote lof toe voor de ..uit stekende strijdlust" die de ploeg had ge toond. „Ik was erg blij toen ik zag dat de ploeg hard terugsloeg nadat de Span jaarden in het begin in het offensief waren gegaan en de leiding hadden ge nomen". aldus Schön. „En zij warer bovendien nog in staat een partij knap aan. Negen christen-democratische afge vaardigden vroegen premier Aldo Moro en de ministers van Toerisme en Financiën wat zij wilden ondernemen tegen de „astrono mische betalingen voor bepaalde voetballers". Zij gaven het professionalisme de schuld van de „vernederende nederlaag", die volgens hen en afgevaardigden van uiterst links en rechts de Italiaanse sport „in een pijnlijke positie in het buitenland had ge bracht". De socialisten stelden voor de professionele voetballerij zwaarder te be lasten, wat ook ten goede van de amateur sport zou komen. Het enige parlementslid dat een afwijkend geluid liet horen was Mace Srom Franco Evangelist!, voorzitter van de voetbalclub Kom a en christen-democratisch afgevaardigde. Hij stelde voor 'n conferentie tussen de voorzitters van professionele SP voetbalclubs te beleggen om de toestand te bespreken. Naast Evangelisti ging ook pre sident Giuseppe Saragat zijn landgenoten j vóór in sportiviteit door een paar vriendelijke woorden voor het verslagen team over te hebben. In een telegram aan aanvoerder Sandro Salvadore schreef Saragat: „Neem bij uw terugkeer na een in sportiviteit ge leden nederlaag mijn hartelijke groeten en de welgemeende wens tot meer geluk in de toekomst in ontvangst". ZEGE OP BULGAREN WK land en Uruguay blijken uiteindelijk de gelukkigsten. In de kwarteindstrijden van zaterdag a.s. zullen de ploegen echter voor een ware vuurproef worden gesteld. Engeland, dat in Wembley Argentinië ontmoet, noch Uruguay, dat in Sheffield tegen West-Duitsland uitkomt, zal af- gaande op de prestaties ln de voorgaande wedstrijden geleverd, voor deze ontmoe tingen bij de bookmakers voor goede no- teringen kunnen zorgen. Tekenend was ook de wijze waarop de 92.500 toeschouwers in Wembley het eind signaal van arbiter Arturo Yamasaki be groetten. Een schuchter applaus dat scheen uit te sterven voordat het was ingezet beloonde de Engelsen. Zelfs de supporters van Ramsey's moeizaam op- j gebouwde équipe konden de gedachte aan j een pyrrhusoverwinning kennelijk niet van zich afzetten. RUSSISCHE ZEGE SUNDERLAND. Links buiten Valeriy Porkujan heeft woensdagavond met zijn selectie voor Rusland een schot in de roos ge maakt doordat hij beide doelpunten scoorde die Rusland een 21-over winning op Chili bezorgde na een ruststand 11. Een moment voor het Duitse doel, waar linksback Kar] Heinz Bchnel- linger de bal nog juist met het hoofd heeft kunnen beroeren voordat de Spaanse aanvalslinie ten tioeede male zou willen toeslaan. Voetbalrel in Brazilië eist 60 gewonden SAO PAULO. 20 juli (UPI) Bij ongeregeldheden, volgend op Bra- zilië's nederlaag tegen Portugal in de wereldkampioenschappen, zijn woensdag in Sao Paulo zeker 60 per sonen gewond. Volgens de politie werden verscheidene winkels ge plunderd en braken talloze gevech ten uit. Vele mensen liepen ver wondingen op door glasscherven van flessen waarmee gesmeten werd en vier personen liepen schot wonden op doordat woedende voet- balfanitici hun wapens in het wil de weg afvuurden. In Sao Paulo zijn alle beschikbare politieagen ten opgeroepen om de orde te handhaven. er op deze woensdag tenminste een licht punt: met een 2—0-zege op Frankrijk stelde de formatie van Alf Ramsey een kwartftnaleplaats in het toernooi om de wereldbeker veilig. Het blijft echter zeer de vraag of Engeland door die weinig overtuigende zege op de simpel spelende Fransen dn de ogen van de sportwereld veel aan waardering heeft gewonnén. Met verdedigend spel in de zes wedstrijden van poule A vielen slechte negen treffers trachtten de ploegen de kwartfinale- plaats binnen het bereik te houden. Enge- Ruim 16.000. toeschouwers die de gure wind en de regen hadden getrotseerd, zagen Rusland in de 29ste mi nuut door Porkujan de leiding nemen. Drie minuten later was de spanning er weer ln door de gelijkmaker van de Chileense rechtsbuiten Ruben Marcos. De winnaar van dit duel kwam er pas vijf minuten voor tijd uit. toen Porkujan weer raak schoot. De Russen, die negen veranderingen hadden aangebracht in de ploeg die ver leden week Italië versloeg, verdienden de winst eigenlijk niet- Verdiend of niet zij kregen hun revanche voor hun neder laag tegen Chili die hen vier jaar geleden te Santiago de das om deed in de kwart finales. Doordat doelman Anzor Kavazash- vili zijn zenuwen niet de baas kon wor den, kwam de Russische defensie nooit tot rust. Geen enkele van de Russische aan vallers zal trots op de eigen prestatie te rugzien. BIRMINGHAM Wat de voetbalexperts in de ge hele wereld verwacht had den en vele miljoenen Duitse voetbalfans ge hoopt hadden, is gebeurd: W'est-Duitslajid. de we reldkampioen van 1954. heeft de kwartfinales be reikt. In een tot de laatste minuten fel doch aantrek kelijk duel hebben de Spanjaarden, die vooral in het eerste half uur van de wedstrijd duidelijk ln de meer derheid waren, getracht de volgende ron de van het toernooi te bereiken. De nieuwe Spaanse voorhoede, waarin „Italiaanse" Spanjaarden Suaxez, Del Sol en Pclra ontbraken, heeft het de Duitse verdédiging bijna voortdurend bij zonder lastig gemaakt. Juist in de begin- faze van de strijd tastten de nerveus be gonnen Duitsers herhaaldelijk mis op de snelle Spaanse acties. Vooral de actieve Amancio moet ln die periode een nacht merrie zijn geweest voor de Duitse ver dedigers. die hun tegenstanders door snel switchen steeds op andere plaatsen zagen opduiken Alleen door een consequente mandekking kon West-Duitsland het ge vaar enigszins in de hand houden. In de 23e minuut kregen de Spanjaarden ein delijk een verdiende beloning in de vorm van een doelpunt van Djoese Maria Fuste, die Tilkowskl kansloos sloeg. Duitsland reageerde onmiddellijk. De snelle Slgi Held kreeg een fraaie kans op de gelijkmaker na een vrije trap van Seeler. De uitstekende Spaanse doelman Iribar redde echter. Daarna kregen de mannen van Helmut Schön, die In dividueel wellicht wat minder met tech nische gaven uitgerust waren maar dit met een hecht teamverband compen seerden, wat meer vat op hun tegenstan der. In de Duitse aanval klopte het ni ineens wel en Spanje moest even in de verdediging. In de 36e minuut brak Kr&mer door maai' zijn schot belandde in het zijnet. Twee minuten later had voetbal op de grasmat te leggen", zo voegde hij eraan toe. Verder verklaarde hij: „Spanje speelde veel beter dan tegen Argentinië en Zwitserland en ik geloof dat wanneer ploegleider José Villalonga van meet af aan zijn elftal zo had op gesteld als deze keer. de Spanjaarden zich zeker ook zouden hebben geplaatst". Engeland Premier Wilson mocht rond het mid daguur met de afkondiging van keiharde maatregelen om het pond sterling van devaluatie te redden voor sombere ge zichten in dc zakenwereld hebben ge zorgd. voor de Engelse voetbalfans was ÏMANCHESTER Bulga rije «lat op Old Trafford voor een laatste theore tische kans speelde, heeft tegen Hongarije niets weggegeven. Toch waren de Bulgaren, die welis waar goed voetbal spelen maar duidelijk stootkracht missen, alleen in de eerste helft van de wedstrijd tegen Hongarije gelijk waardige tegenstanders. Na een kwartier leek een sensatie in de lucht te hangen toen de briljante Aspa- ruchov zijn team aan een voorsprong hielp: 10. De Hongaren kwamen er toen pas na een half uur wat beter in maar het duurde toch nog tot kort voor de rust voor er doelpunten vielen. Aan de gelijk maker kwam zelfs geen Hongaar te pas. Halfspeler Dadidov, danig in het nauw gebracht, zag een tei-ugspeelbal onbereik baar voor doelman Slmeonov in het doel verdwijnen: 1—1. Twee minuten later had Hongarije de leiding toen Meszoly, die tegen Brazilië geblesseerd raakte aan de schouder maar nu weer uitstekend mee draaide. hard Inschoot: 12. Na de pauze toen de Hongaren op een hogere versnelling overschakelden was het snel gedaan met de Bulgaren. In de 54ste minuut kwam het overwicht van de Ma- gyaren tot uitdrukking in 'n doelpunt van Bene. die een corner van Rakosi in het Bulgaarse doel kopte. 3—1. Daarna namen de mannen van Lajos Barotti geen enkel risico meer. Scheidsrechter was de Roe meen Goieoechea. Standen in wereldtoernooi Na de achtste finales hebben Engeland, Uruguay. West-Duitsland, Portugal. Hon garije. Rusland en Noord-Korea zich geplaatst voor de kwartfinales, die zater dag worden gespeeld. De loting heeft de volgende wedstrijden aangewezen: Londen: F,ngeland—Argentinië. SheffieldWest-Duilsland—Uruguay (op Nederland I: 14.50 uur) Liverpool: Portugal—Noord-Korea (op Nederland II: 18.30 uur). Sunderland: RuslandHongarije. De standen in de vier groepen na de kwartfinales luiden: Groep A: ROGER HUNT REDDER VAN EEN ILLUSIE WEMBLEY Tol twee maal toe trol linksbinnen j Roger llunt woensdag avond in het Wembley- j stadion de roos. Daarmee Engel Uruguay Mexico Frankrijk W.-E^ilfsiand Hongarije Brazilië Bulgarije sorgde hy Engeland een O 2—0-zege op Frankrijk en maakte hij het Britse elftal eveneens tot win naar van groep 1 \ym het eindtoernooi om dc World Cup. boor deze overwinning behtwrt En geland tot de laatste aeht overgebleven ploegen in het titeltoernooi cn zal zater dag in dit kader uitkomen tegen Argen- Het gastland behaalde uit drie wed strijden vijf punten, écn meer dan Uruguay dat zich ln deze groep eveneens voor de kwartfinales plaatste. In de kwart- eindstrijd ontmoet Uruguay als eerste West-Duitsland. Hunt was voor Engeland de match winnaar. Zijn eerste doelpunt kwam tot stand in de 39ste minuut toen de bal over de doelmond sprong en hij zonder te aarzelen het leer langs het Franse hout werk ln de touwen joeg. Ten tweeden male trof hij dóel in de 75ste minuut. Een crosspass van Ian Callaghan nam hij op zijn hoofd en liet de Franse doelman Aubour kansloos. De Fransen waren gehandicapt door blessures die knnthalf Robert Herbin en rechtsbuiten Jacques Simon tijdens de wedstrijd opliepen. Maar in fpite streed men toch al voor een verloren zaak. Dc roodharige Herbin liep kort na het begin een verwonding op aan het rechterbeen terwijl Simon in de 75ste minuut gewond raakte aan het linkerbeen en nauwelijks meer mee kon. Dit alles had echter geen invloed op de strijdlust van de Fransen die de En gelse ploeg kranig partij bleven geven en daarvoor door de 92.500 toeschouwers ook met een daverend applaus werden beloond Gedurende de gehele wedstrijd maak ten de Engelsen echter een sterkere in- I druk en wellicht zou de score hoger zijn geworden wanneer de Peruviaanse scheids rechter Arturo Yamasaki niet een aan tal malen op onverklaarbare wijze voor I buitenspelsitunties had gefloten die er in i wezen in het geheel niet waren Het was de beste wedstrijd van de Fransen in dit toernooi. Linksbinnen Philip Gondet was weer in zijn oude vorm terwijl linksback Bernard Bosquier het geheel aanzienlijk verlevendigde door een aantal verre schoten te plaatsen. Aan Engelse zijde werden beste prestaties ge leverd door doelman Banks en de ge broeders Jackie en Bobby Charlton. Ook Hunt, de maker van beide doelpunten, had beslist een uitstekende dag Met Eusebio en de Argentijn Artime is Hunt nu topscorer van het toernooi, alle drie hebben zij driemaal doel getroffen De opstellingen waren. Engeland: Banks. Cohen. Wilson, Stiles, en J Charlton; Moore en Callaghan. Greaves. B Charlton. Hunt en Peters Frankrijk: Aubour; DJorkaeff. Artelesa. Budzynski en Bosquier; Bonnel en Herbin. Simon. Herbet. Gondet en Hausscr. Scheidsrechter; Arturo (Peru). Emmerich meer succes. De topscorer in de Bundesliga kreeg op de linkervleugel de bal even vrij en uit een moeilijke hoek schoot hij met het linkerbeen keihard in de rechterbovenhoek. 11. Kort voor rust was Beckenbauer dichtbij een treffer maar Iribar redde door uit te lopen. Harder Na de hervatting kreeg het duel een wat harder karakter, vooral de Spanjaar den bezondigden zich nogal eens aan hard spel. hetgeen de goed leidende Braziliaan Marques niet ontging. Steeds opnieuw trachtten de Spanjaarden met flitsende acties tot succes te komen en na ruim een kwartier was Amancio dichtbij een treffer, doch de donkere Spaanse aanval ler werd door Höttges vakkundig gestopt. De strijd ging daarna lange tijd gelijk op met wisselende kansen. In het laatste kwartier hadden de Duitsers echter dui delijk het betere van het spel. Iribar moest verscheidene malen handelend optreden. Zes minuten voor tijd was hij kansloos toen aanvoerder Uwe Seeler zijn eerste treffer ln het toernooi scoorde en Duits land de zo fel begeerde winst schonk. Er waren 50.000 toeschouwers. Nijdam snelste in wielerrace UIVENHOUT Henk Nijdam heeft een woensdag in Ulvenhout gehouden wielerwedstrijd voor professionals over 140 km gewonnen. De man uit Zundert trok er na 70 km alleen tussen uit en slaagde erin het pe loton 45 km voor de finish op één ronde achterstand te zetten. De wedstrijd werd ondanks de onophoudelijk neerstromen de regen verlevendigd door talloze uit looppogingen, die echter geen van alle een lang leven beschoren waren. De wedstrijd voor amateurs over 120 km werd gewonnen door Eef Dolman in 2 uur 52 min 59 sec. De Rotterdammer was in de eindspurt sneller dan zijn vluchtmakker Harry Steevens (Elsloo) en Willy Geraeds (Thorn). De uitslag bij de profs luidt: 1. Henk Nijdam 140 km in 3.22.57; 2. Gerben Karstens (Leidt., l 3.23.26; 3. Bart Zoet (Sassenheim) z.t.; 4. Jos Ver- 'chtert (Belg) z.t.; 5. Piet Steenvoorde 'Heemstede) 3.22.37; 6. Wim Schepers Stein) z.t.;'7. Jan Schroder (Konings- losch) z.t.; 8. Joop Captein (Amster dam) z.t.; 9. Kees Haast (Rljsber- gen) z.t.; 10. Rik Wouters (Baarle Her- IN ZUIDERPARKBAD Kampioenschap 1500 m. vrije slag (Van onze sportredactie) DEN HAAG Zaterdagavond om 18 uur begint in het zwembad Zuiderpark te Den Haag het Nederlands kampioen schap 1500 meter vrije slag voor dames en heren. De deelname is niet zo groot als in het verleden het geval was. De dames zwemmen in één serie, terwijl de heren ln twee series zijn onderge bracht. De kampioene 1965. Betty Heu- kels van PSV-Eindhoven zal haar titel niet verdedigen. Bij de deelneemsters zijn Ada Kok (De Futen uit Amstel veen) en Corrie Mulder (Merwede uit Dordrecht), die vorig jaar 2de werd. Dick Langerhorst (HZPC), kampioen 1965, is na zijn meest recente succes sen tijdens de kringkampioenschappen en de lundenwedstrijd Nederland-Gr.- Brittanië wél van de partij. Als hij zo zwemt als in Leeuwarden zit de kans op een Nederlands record (17.47.1er dik in. Bovendien ls het best mogelijk, «lat hij en passant het Neder landse record 800 meter verbetert. An dere deelnemers zijn: Johan Bontekoe. (HPC), Johan Schans (De Vechtstreek). Ronnie Verroen (ZIAN) en Jan Evert Veer (ZIAN). Flamingo's in cricketduel met Oxford Lothar Emmerich, dc Duitse links buiten, die aanvankelijk zelfs buiten het nationale elftal was gezet, maakte tegen Spanje ecu ver- bluffende rentree. Vanuit een onmogelijke hoek zorgde, hi) voor een onmogelijk doelpunt, dat fa de strijd tegen Spanje de gelijkmaker betekende. Sigi Held feliciteert de man-met-de-gouden-schoen op uit bundige wijze. Dagboek van wereldtoernooi schip, de Prinses Leopoldina. Het passagiersschip had bijna 4000 Bra zilianen aan boord, die een aan gename zeereis verbonden met een bezoek aan het wereldvoetbaltoer nooi in Engeland. Na aan wal te zijn gegaan in Las Palmas, Barce lona en Lissabon volgde een stop in Le Havre, vanwaar de reis zou worden voortgezet naar Engeland, dat tijdig zou worden bereikt om het toernooi vanaf dc kwartfinales mee te maken. Immers, de voor ronden waren toch niet belang rijkDinsdagavond zagen de Braziliaanse vakantiegangers de ontluistering van de wereldkam pioenen door Portugal op de tele visie. Zij waren er stil van. Had den zij daarvoor zon lange reis gemaakt? supporters hebben op het plein voor de schouwburg van Rio de Janeiro een galg opgericht met daaraan een schild met het vol gende opschrift: „Wij verwachten trainer Feola en de verantwoorde lijke leiders. Zij hebben liet Bra ziliaanse voetbal vernederd 1K ben er zeker van, dat wij ..I naar Wembley gaan. Wanneer zaterdag dc Portugezen tegen ons in het veld komen, zal dat hun laatste wedstrijd zijn", aldus de reeds zeventien jaar in Londen wonende Noordkoreaanse Kim Moorr, die als tolk voor haar landgenoten optreedt. De Aziaten hebben reeds een hotel besteld in Liverpool, waar de kwartfinale tussen de nummer één van groep C en de nummer twee run groep D wordt gespeeld. Zij zullen vandaag met de ttein van Middlesbrough naar Liverpool reizen. Chef-trainer Myung Rye Hyun zegt met een onbewogen gezicht: ,Jk ben geen profeet' en ik durf ook geen voorspellingen te doen. maar één ding is zeker: alle spelers van de volksrepubliek Noord-Korea zijn bereid zich volledig in tc zetten tot roem van ons volk en het vaderland." Dankbaar was Hyun gestemd ten opzichte van het publiek in Middlesbrough: ..Het heeft ons aangemoedigd als waren wij landgenoten. WH zullen dit nooit vergeten. Thank you, Englishmen jaar coach-trainer van het Italiaanse nationale elftal, dut door een nederlaag met 0—1 door Noord- Korea werd uitgeschakeld, heeft alle schuld voor het falen van zijn ploeg op zich genomen. Tot de teleurgestelde Italiaanse Journalis ten zei Fabbn woensdag in Sun derland; „Voor ons allen, ook voor mijn spelers, was de nederlaag tegen Noord-Korea een schok. Maar voor mij was het het ergste. Wij hadden allen de Noorkorea- nen niet voor zo sterk gehouden", aldus Fabbri. die verwacht, dat zijn nog tot 1970 lopende contract als bondstralner voortijdig zal wor den beëindigd. De Italiaanse ploeg is Inmiddels reeds terug naar huls gevlogen. verliet woensdag Mexico Engeland. De Mexicanen vlogen naar Madrid, waar zij zouden overnachten, om vandaar door tc vliegen naar Mexico City. Dit haastige vertrek staat mede ln verhand met het feit. dat deze weck de nieuwe com petitie begint. Het volgende toer nooi om de wereldtitel in 1970 zal In Mexico zijn. ZIAN-Het Gooi - De eerste dag van de I DEN HAAG ZIAN het Gooi AMSTERDAM - erlcketontmoeting tussen de Flamingo's I zullen nog deze week tegen elkaar spe en Oxford University, woensdag In Am- I len voor de promotie naar de hoofd sterdam werd zeer bemoeilijkt door het klasse heren. Donderdagavond om slechte weer. Goed gesloten veldspel was 19.45 uur zal ln het zw.-mbad uan «Ie door liet bijzonder nutte veld onmogelijk Meerweg ln Busaum «Ir eerste wed- Desondunks wisten de Flamingo's toch strijd worden gespeeld waarna op vrij- tot redelijk veldspel te komen. Oxford dagavond eveneens om 19.45 uur het sloot op 206/7. Bii de lunch stond het zwembad Zuiderpark Het tone.d wordt 105/5. waarna Ridley met 56 verticale van de tweede wedstrijd. Als belde plo<-- centers een fraai staaltje batten te zien gen uit twee wedstrijden twee punten gaf. Batting Oxford University: Gold- behalen, zal een derde bcsllssingswed- stein 44. Ashworth 10. Marshall 16. Guest i strijd nodig zijn, die vermoedelijk zal 29. Watson 23. Ridley 56 not out. Bow- I worden gespeeld, na de Russisch.- rem Yamasaki j ling Flamingo .-: Marseille 5/46, M. Maa: van het Nederlandse zevental, in het 1/65. Leeftlnck 1/35. 1 zwembad Den Hommel in Utrecht.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 7