■fcesa KRIJN GIEZEN VOOR DE HAAGSE POLITIERECHTER ALPHENSE „LAURA" EINDIGDE ;i MINEER üi ROMANTISCHE POP-ART IN NOORDWIJK MEDISCHE DIENSTEN Wilt U iets weten PAUZE PU INT kTERDAG 9 JULI 1966 DE LEIDSE COURANT Wegens dodelijk ongeluk intocht zonder muziek en vlagvertoon Bet dodelijk ongeluk, de Leidse IJ-jarigc heer J. van der Fluit over- 00 tomen tijdens de laatste dag van de 19de Laura heeft begrijpelijk 'n stern iet gelegd op deze toeh zo goed be- z; jonnen slotdag. Hoe ernstig dit on to Huk ook moge zijn een geluk mag A .et wel heten, dat het Laura-bestuur p deze geen enkele blaam treft. Im- -s op de plaats waar het ongeluk ebeurd stak de heer Van der Fluit weg over terwijl zulks niet op de jtekaart stond vermeld. Integendeel )r stond, dat het rijwielpad gevolgd noest worden. Natuurlijk betreurt het iestuur en de gehele Laura-familie lit droevig ongeval ten zeerste en lebben de voorzitter de hr. P. Groen hart met de bestuursleden de heren 0. P. Mulder en dokter M. E. van der jteen gisteravond een condolatiebe- Er waren op deze laatste rit, die Jtoals bekend was gemaakt de korste was van alle vier dagen geen byzon- 3ere moeilijkheden. De route ging door de mooiste gedeelten van het Noordelijk gedeelte van Zuid-Holland en het zuidelijk gedeelte van Noord- Holland. Het mooie gedeelte van Het ,'Gein. Langs dit bijzonder mooie ri- 'viertje werd aan de noordkant gere dden in de richting van de grote snel weg Amslerdam-Hftversum, waar het dongeluk de heer Van der Fluit over- 'kwam. ijiteraard hadden de deelnemers dit keer tijd in overvloed en werd er dan ook dikwijls met een slakkengangetje gereden. Immers de intocht vanuit Avifauna zou pas om half vijf begin nen waar men als men had doorgere den gemakkelijk tussen een en twee uur had kunnen aankomen. „Miss Laura" tussen de Schiedamse 1 petitie bij de sobere intocht. Om half vijf waren alle deelnemers in Avifauna gijeen en kon de intocht, waarvan velen zich veel hadden voor gesteld beginnen. Het werd uiteraard een sobere intocht zonder muziek en uiterlijk vertoon. De vlaggen waren alle bij het Thorbeckeplein wegge haald. Na aankomst in de Nutszaal was het eerst de heer Groenhart die de Laurianen toesprak en hen officieel in kennis stelde van het ongeluk, waarna op verzoek van de hr. Groen hart het verscheiden van de heer Van der Fluit met een minuut stilte werd herdacht. Ook de vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, de heer Ph. H. Rogar, wethouder van sportzaken, die aanvankelijk een heel andere toe spraak in zijn hoofd had, besteedde de grootste aandacht aan het ongeluk. Ook hij betuigde namens het gemeen tebestuur zijn deelneming met de fa milie Van der Fluit en tevens de ge hele Laura-familie. Voorts sprak de heer Rogaar zijn hoop uit, dat nu eindelijk ook eens de burgerij meer belangstelling gaat to nen voor dit jaarlijkse sportgebeuren. Ook de middenstand mocht wel eens wat meer belangstelling tonen voor de Laura, aldus wethouder Rogaar. Hij sprak daarbij de hoop uit, dat ook ALPHEN AAN DEN RIJN Geslaagden - Aan het conservato rium „Muzieklyceum" te Amster- da mslaagden voor de acte klarinet de heer" Jan de Pijper. Voor het examen Nederlands MO-a is in Den Haag geslaagd de heer B. Jager. Aan de Technische Hogeschool te Delft slaagde voor het kand. ex. scheik. ing. de heer W. P. Wolvers. „Overstekend wild". Tussen twee groe pen door waagt een poes de overtocht. Dit ter hoogte van „De Kwakel". zij bij de volgende Laura s zich van 'n andere kant zullen laten zien. Nadat de heer Groenhart de prijs van het Zuivelbureau aan de leider van de St. Bonifacius ULO, Leo Seij- sener, had uitgereikt en hij de dar bij behorende melk had opgedronken onder '1 motto „Met melk meer in conditie" werden de overige groeps- prijzen uitgereikt en vervolgens alle individuele prijzen aan alle deelne- mers(sters). Ook de slotfeestavond was afgelast en daarvoor in de plaats was er gele genheid in de Nutszal op wat rusti ger wijze dan gewoonlijk afscheid te nemen van de Laura 1966. Een Laura, die velen veel genoegen en voldoe ning heeft geschonken, maar helaas 'n wel zeer droevig slot kreeg. DE KWAJONGENS De officier van Justitie bij de Haagse rechtbank wilde wel toegeven, dat het slachtoffer in deze affaire zich vlegel achtig had gedragen, doch dat gaf een 26-jarige arbeider uit Warmond nog geen recht tot mishandeling. Hij had een 17-jarige jongen zon klap toegediend, dat deze half versuft was. Dat gebeurde, omdat het slacht offer en diens vriendje op een perceel weiland liepen, waar zij niet behoor den. Ze waren er per bootje gekomen en gingen zitten vissen. Op de aan maning van verdachte, dat zij het wei land moesten verlaten, gaven zij aan vankelijk geen gevolg, doch later deden zij zulks op een sarrende wijze. Toen werd verdachte kwaad en diende de klap toe Voor de rechter zette hij uiteen, dat de jongens in dreigende houding op hem af kwamen, doch de officier vond het optreden van verdachte buiten de perken gaan en eiste ƒ30,- boete. De rechter hield rekening met de om standigheden en legde 15,- boete op. RUZIE EN HET MES Een arbeider uit Alphen aan de Rijn had zich erg kwaad gemaakt tijdens een ruzie over de betaling van een horloge. Het liep zodanig, dat hij een mes trok en daarmee zijn tegenstander stak. Het liep allemaal nog goed af, zoals de officier van Justitie bij de Haagse politierechter constateerde. „Maar op die manier ontstaan moor den," zo waarschuwde hij. Volgens verdachte voelde hij zich bedreigd, doordat zijn tegenstander met een klomp in de hand op hem af kwam „Dat is nog geen reden om te steken," zo stelde de officier van Justitie vast, doch hij wilde wel rekening houden met de omstandigheden en eiste 100,- boete en twee weken voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van drie jaar. De rechter veroordeelde conform de DIEFSTAL UIT AUTO'S Een 30-jarige loodgieter uit Lelden had in Sassenheim ingebroken in ge parkeerde auto's, waarbij hij o.m. eer. actetas, radiotoestel, papieren enz. had gestolen. Het verleden van verdachte was niet •te best, doch de officier constateerde, dat het de laatste tien jaar toch weer goed was gegaan, totdat nu ineens weer de ontsporing kwam. Volgens verdachte was hij van slag geraakt, doordat zijn werkgever bepaalde be loften, die hij had gedaan, niet inloste. De officier wilde verdachte nog een kans geven en eiste daarom ƒ100- boete en een maand gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De rechter veroordeelde conform die DE NARE DIEFSTAL „Het is een nare diefstal," luidde het oordeel van de Haagse politie rechter over het feit. waai-voor een 25-jarige inwoner van Noorden terecht moest staan. Samen met een kennis had hij van een bouwwerk een paar planken weggehaald, waarde totaal 8,-. „En dat komt nu op uw strafblad te staan," constateerde de rechter. De beide mannen hadden thuis zo wat te knutselen en de planken op het bouwwerk lagen voor het grijpen. En dus grepen zij. „Er wordt op die bouwwerken toch al zoveel gestolen en alles ligt er onbeschermd," zo stelde de officier van Justitie vast. „Het aantal dief stallen op bouwwerken neemt nog steeds toe en daar gaat heel wat geld in zitten." „U zoudt er niet over denken om iemands portemonnee te stelen, maar wel planken op een bouwwerk," zei de rechter. Verdachte gaf toe fout te hebben gehandeld en rekening hou dend met het blanco strafblad, wilde Recepten bewaren? beee plakband gebruiken! Goed materiaal Is het halve werkl 'T PLAKBAND DAT KLEEFT! de officier nog met een geldboete van 75,- volstaan. De rechter legde ieder van de ver dachten 60.- boete op. NIET EXPRES Huilend stond de 32-jarige huis moeder uit Alphen aan den Rijn nu voor de Haagse politierechter. Neen, ze had echt niet expres diverse arti kelen uit een zelfbedieningszaak in haar woonplaats gestolen. „Maar voor een bedrag van 30,03 vergeet je anders niet zo gemakkelijk om af te rekenen," opperde de officier. „Ik had geld genoeg bij me." snikte de verdachte, hetgeen de situatie even min veel ophelderde. Want het feit bleef dan toch maar bestaan, dat de vrouw met twee tassen bij zich door de winkel liep. Beurtelings deed ze boodschappen in de tas van haar zelf en die van de zaak. De boodschappen in haar eigen tas werden met een hoofddoekje afgedekt, hetgeen ver dachte ontkende. „Ik had het helemaal vergeten om af te rekenen, ik deed het helemaal niet expres," hield verdachte haar verweer vol. De officier geloofde daar niet veel van. „Die winkeldiefstallen De mysterieuze cirkel van Doktersdiensten te Leiden Dkt. Brand, Zocherstr. 1. tel. 26946; dkt. Veldhuyzen, de L. de Kanterstr. 35, tel. 20617; dkt. Ligtenberg, Witte Singel 33, tel. 22630; dkt. De Jong. H. Rijndijlk 15. tel. 32877; dkt Postel, Witte Singel 69, tel. 23089. B.g.g. 22222. Apothekersdiensten te Leiden Op iterdag 9 juli ia geopend voor spoed- isende gevallen apotheek D. C. Kok, penburg 9, tel. 24807. De zaterdag-, rndag-, avond- en nachtdienst van apo- eek R. van Breest Smallenburg te .eiderdorp wordt waargenomen door apotheek Tot Hulp der Mensen, die van 6-14 juli voor spoedeisende gevallen ge- !Opend zal zijn. I Alkemade, Leimuiden Dkt. Glans- beek, Pecklaan 22, Oude Wetering, tel. 01713-511; dkt. Brinkhorst, Stapensea- ktraat 6, Leimuiden, tel. 01721-269. Alphen a. d. Rijn Dkt. J. H. Vee- rendaal. Rembrandtlaan 31, tel. 2072. Apotheek Allart, Raadhuisstraat 206, dnarna 't weekend apotheek Somberg, Wilhelminalaan 67. Zondag: dkt. W. hornet, Kievitstraat 48, tel. 3697. Bodegraven Dkt. E. M. Bol, Wil- 8ielminnstraat. tel. 2113 en zr. D. Lange- Vclö, Vosholstraat, Lel. 2595. Dierenarts J. v. Oosterom. Vijverlaan, tel. 2136. Apotheek: Rond (e Gouda. Hazerswoude <R.D.) Zr. v. d. Holst, Rijndijk 200. tel. 01714-255. Zie .Verder Leiderdorp. Hillegom Dkt. N. Zimmerman, Hoofdstraat 142, tel. 5121. Wykverpl. Ei I. Bakker, M. Trompstraat 39, tel. 6657. Apotheek Lissese apotheek, Vier. kant 223. tel. 02530-360S. Tandarts: H. A. Meulemans, Lisse, Gladiolenstr. 31, tel. 02530-4297 Katwijk a. d. Rijn Dkt. C. J. Ha sten, tel. 3222. Apotheek Princestraat 3 tel. 2755 Katwijk aan Zee Dkt. J. Timmers, lel. 4001. Apotheek zie Katwijk-Rijn. tKoudekerk a. d. Rjjn voor dkt. zie ?iderdorp. Wijkverpl. zr. v. d. Holst. iJndijk 200, tel. 01714-255. Dkt. A. M. van Dongen, Nieuwveen, tel. 01723-101. Zuster Verhaar te Lange- raar, tel. 01722-345. b.g.g. 02976-236. Leiderdorp Dkt. P. v. 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 30070. Wijkverpl. zie Hazerswoude. Leidschendam Dkt. J. W, Ludwig, Voorburgseweg 4 a, tel. 3532. Tandarts 070-543035. Apotheek: Heuvel apotheek, Reigerlaan 14 te Leidschendam, tel. bureau Rijkspolitie tel. 3923. Wijkverpl. zr. G. Rotteveel. Willem Pijperlaan 49, tel. 4101. Leimuiden Zie Alkemade. Lisse Apotheek en tandarts zie Hillegom. Dkt. J. M. van Dijk, Achter weg 6, tel. 3134. Nieuwkoop en Noorden Dkt. B. P. Visser, Noorden, tel. 01724-203. Noordwjjk Dkt. J. van Nes. tel. 2405. Voor het Wit-Gele Kr. tel. 2338; voor het Gr. Kr. tel. 2907. Apotheek al leen aan Zee, zaterdag gewone dienst, zondag van 11.30 tot 18.00 uur. Noordwijkerliout Dkt. H. C. de Groof, Duindoornstraat 1. tel. 02533. 2910. Tandarts: H. A. Meuleman. Lisse, tel. 02530-4297. Wijkverpl. W.G.K., Rusthof 1. tel. 2468. Oegstgeest Dkt. D .Held. Marelaan 36, tel. 52255. W.G.K. zr. Jobine, tel. 01718-2815. De Oegstgeestse apotheek is geopend. Rjjnsburg Zie Katwijk-Rijn. Sassenheim Dkt. Kwint. Hoofd straat 324, tel. 7253. Voor apotheek en tandarts zie Hillegom. Valkenburg Zie Katwijk-Rijn. Voorhout en Warmond Dkt. A. W. Bots, Prof. Aalberselaan 2, tel. 02532- 7393. Voorschoten Dkt. Van der Kooij, J. W. Frisolaan 35, tel. 2527. Apotheek Voorschoten is geopend. Wassenaar Dkt. R. S. ten Cate Burchtlaan 9, tel. 3027; J. H. Jaarsma, Wittenburgeiweg 106, tel. 9676. Apo theek Langstraat 86, tel. 2141. De Zilk Zie Noordwijkerhout. Zwammerdam en Aarlanderveen Dkt. P. K. v. d. Ent Braat, Aarlander veen, tel. 01725-308. Wat betekent de steeds terugke rende cirkel in mijn werk? Ik geloof dat het zaak is voor de critici om dat uit te maken. Wat zeiden ze er ook al weer overo ja: beslotenheid. Me zelf afsluiten voor de buitenwereld. Er was er zelfs eentje die er een baarmoe der in zag als symbool voor besloten heid. Nou. ik vind het best hoor. Maar let wel, zelf heb ik deze symboliek er niet bewust ingebracht. De toeschou wer mag er zelf iets van maken, dat moet hij ook wel want ik werk niet fi guratief. Meestal is het het materiaal dat mij inspireert. Zoals je ziet gebruik ik soms hele spijkerbroeken die ik een klein beetje verknip. Dat is een ver schil met pop-art, die ik overigens zeer bewonder. In pop-art worden de onder delen volledig intact gelaten, bij mij worden kledingstukken en voorwerpen zoveel veranderd als noodzakelijk is voor de compositie. Ja, ik loop veel alleen over het strand en wat je daar allemaal vindt, gewel dig! Ik gebruik het ook allemaal, niets wordt er weggegooid, vroeg of laat komt het altijd van pas. Ook in mijn schilderijen. Kijk maar even (gaat voor naar een ander deel van zijn atelier, waar een paar kolossale doeken tegen de muur staan). Zie je wel, hier (wflst) een corset, hier een stuk van een bie zen mandje, daar nog wat, alles bij el kaar een eenheid. Willen jullie een glas sherry?" We gaan zitten op de enige bank in het atelier van Krijn Giezen, Noordwij- ker en mededinger voor de Ascher Award, de internationale kunstprijs voor wandkleden In Londen. Recht te genover ons hangt, enorm en fonkelend van kleur, een doek aan de muur. Wiéér die cirkel, die altijd weer terugkeert. De beslotenheid van de baarmoeder? Ik besluit hier nader op In te gaan en vraag hem hoe zijn verhouding is met de „hem omringende maatschappij", zo als dat altijd wordt genoemd. ALLEEN SCHEPPEN. „Ik moet zeggen dat het wel klopt", antwoordt hij, „ik doe namelijk niets liever dan op m'n eentje hier op zolder de hele dag werken. Dat is voor mij de grootste bevre diging, niet het contact met mijn me demensen. Die observeer ik liever dan dat ik er mee omga. Ik ben dol op die ren, we hebben thuis een heleboel die ren. Maar dit terzijde. Kijk, ik lees wel de krant en zo, maar het raakt me alle maal niet persoonlijk. Je zult me nooit actief in een poli tieke partij bezig zien, of zien meedoen aan een protestdemonstratie, ook al ben lk het er in principe wel mee eens. Daar is mijn aard niet naar. Ik wil werken, de hele dag en vooral alleen. Scheppen, zoeken naar het nieuwe, bij dragen leveren aan het nieuwe. Altijd is het mijn persoonlijke toestand die zich weerspiegelt in het resultaat. Daarom werk ik niet economisch. Zie je dat doek daar? Nou morgen verknip ik het misschien weer, of ik naai er nog wat aan vast. Het is eigenlijk nooit af, „En wat dan als je het eenmaal ver kocht hebt? Je reist je doeken toeh zo- ker niet met naald en draad achterna als je toestand je beveelt er Iets aan te veranderen „Gek hè, als het eenmaal verkocht is kan het me niets meer schelen wat er nog mee gebeurt. Ik denk er ook niet meer over na en ik ga ook nooit meer es kijken hoe het er nou eigen lijk uitzag. De mensen mogen er dan mee doen wat ze willen. Verbranden, verknippen, veranderenik zit er niet mee. Tja, gek eigenlijk „Hoe werk je nou precies? Gebeurt het je wel eens dat je wakker wordt en dan naar je atelier holt en spontaan be gint te werken, omdat het „moet"?" AMBACHT „Nee, nooit. Ik vind het heerlijk om regelmatig te werken, Ja, het am bachtelijke in het wandkledenmaken is voor ml) heel belangrijk, 's Morgens ga lk er heen en dan begin ik gewoon. Ik hoef nooit te wachten op inspiratie, het is voldoende dat lk het materiaal om me heen heb. Ik pak een lap, leg er 'n paar omheen, kijk es even, verander er iets aan enzovoort. Ik werk zuiver op mijn instinct, nooit bouw Ik bewust 'n compositie op. Die cirkel is toch wel iets wonderlijks, want als ik werk denk ik nooit van: „nou nog eventjes mijn beroemde cirkel": hij komt en daarmee af. Ik sta er zelf van te kijken, meestal. Ik moet iets doen, werken is voor mij het belangrijkste." „Is het nu geen bezwaar dat je met wandkleden niet de gelegenheid hebt om snel en gehoor gevend aan de els van het moment iets te produceren? Je hebter tjjd voor nodig, en tijd is fnuikend voor spontane creatie." gaan maar door," zo constateerde hij en vanwege het blanco strafblad, wild* hij ditmaal nog volstaan met ƒ75,- boete. „Maar een volgende keer kan hel weieens gevangenisstraf worden*'' luidde zijn waarschuwing. De rechter hield rekening met moei lijke financiële omstandigheden van verdachte en legde daarom ƒ10.- op* Vraag: M. H. ta Oegatgeeat. Mooie route (voor fiets» van Oegageest naar Harderwijk. Oegstgeest, Hoogmade. Nieuwveen» Uithoorn, Vinkeveen, Hilversum, Baarn. Nijkerk, Putten, Harderwijk. Afstand 95 km. Vraag: H. G. te Zoeterwoude. H.R- Route Zoeterwoude-Nunspet (per brom fiets). Zoeterwoude, Hoogmade, Nieuwveen, Uithoorn, Vinkeveen, Hilversum, Baarn. Nijkerk, Putten, Nunspeet. Afstand 100 km. Deltawerken. Zoudt u mij de mooist# route per bromfiets van Leimuiden naar Goes via de Deltawerken kunnen opge ven, vraagt ons L. J. v. d. M. te Leimui den. Antwoord. Leimuiden, Alphen, Gouda langs de IJssel naar Kralingse Veer, daar oversteken naar Dsselmonda, Ba- rendrecht, de Maas oversteken een eind- weegs ten zuiden van Barendrecht, waar een hefbrug is, door Beijerland naar Numansdorp, vla het Hellegatsplein een der grootste projecten van de Deltawerken) naar Over-Flakkee, Oude Tonge. vanwaar een nieuwe dijk naar Schouwen Duiveland leidt De tocht gaat verder langs Brulnlsse naar Zlerik- zee; de beroemde Oosterscheldebrug ver bindt Zlerikzee met Noord Beveland. Via een dijk, die de oostelijke afsluiting vormt van het Veerse Mer komt u langs Kats op Zuid Beveland en bent u ln korte tijd in Goes. I IV: Al tien jaar lang, de Academie, werkt Krijn Giezen op III: Dit Is een zo'n wanddoek. Ditmaal ,|M0 manier aan zijn wandkleden. Het gebruikte Giezen als eompositie-bepa- J ambachtelijke in deze kunstvorm neemt lend element een gepllsseerde rok ,,y hem rcer grote plaats ln (rechts boven: in zyn „magische cir kel"). ONZEKER „Ik zal de eerste zijn om toe te geven dat dit een bezwaar zal kunnen zijn. Maar zelf voel ik het niet zo. Nog maals, regelmatig werken aan iets moois dat langzaam ontstaat vind ik heerlijk. Dat snelle „afreageren" doe ik ook wel, namelijk met gouaches, die in een krankzinnig tempo ontstaan. Nee, ik werk ze niet later uit op mijn wandkleden. Die staan daar hele maal los van. Met myn kleden wil ik iets nieuws brengen. Ik wil de druk. die ik zes jaar lang op de Academie heb gevoeld, van me af wentelen. Daar móest je dit en móest je dat. Nu dóe ik gewoon, en telkens weer vind ik het fijn dat datgene wat ik au fond voor eigen plezier maak ook bij andere mensen in de smaak valt. kortom, dat ik gewaardeerd wordt. Toch zie ik me /.elf niet in de eerste plaats als ambachtsman, maar meer als vertegenwoordiger van een be paalde mentaliteit, die natuurlijk moei lijk te vatten is. Want ik zoek. Of heter, ik tast. Onzeker. Dat maakt, dat het nooit schokkend zal zijn wat ik produceer T past niet bij m(j. Schokkend (zwijgt een tijdje en kijkt in onl» temde verten). Ik houd van romantiek, van het Oosten, my stiek, kli n i n zo. Ik hoop langzaam maar zci.-pi naar een eindvorm toe te grr. i zelf weet ik nog niet wat hit /al worden. Daar filo sofie-- »ict over Dat kun je ni-t i enige zekerheid is de Morgen, 6e zondag na Pinksteren. Mi». "De Heer Is de sterkte van zjjn volk (uit psalm 27). WAS HET WEL EEN WONDERT Goud! Lange ttyd hebben alchemisten beproefd goud te maken, waarbij In 't bijzonder urine vanwege de kleur! als uitgangspunt werd gebezigd. Dat le verde vanzelfsprekend niets op. Intus sen is de wetenschap zo ver gevorderd, dat, zoals Magnus Pyke in zijn boek "De uiterste mogelijkheden van de weten schap" schrfjft, men tot "de opvatting komt dat het heelal samengesteld is uit energie". Zinspelend op de goudmakerij, "Het goud in onze handen blijkt er in het geheel niet te zijn. Ons goud is energie". Met dit gepopularlseer van Magnus Pyke in het hoofd lazen we het evangelie van morgen over de vermenigvuldiging van brood en vis. Dit is zonder meer een wonder, tenminste voor ons, mensen. Maar was het strikt een wonder T Was het een "doorbreking of opheffing van de natuurwetten" door het mensgeworden Woord? Het heeft er de schijn van dat het dat niet was en dan spreekt nog sterker het Goddelijk getuigenis dat er mee bedoeld werd. LEIDSE BIOSCOPEN De films ln de week van 7 t/m 18 Juli zijn door de Katholieke Film Centrale als volgt gekeurd: Camera: Mamie (18 jaar) geprolongeerd Dagelijks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Mary Poppins (alle leeftijden) Dagelijks 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag; 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. I.u.vor: Don Camillo in Moskou (alle leeftijden) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.16 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: De jacht op het boterbriefje Dagelijks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Dagelijks (behalve zond.) 10.30 uur „Sjors en Sjlmmie". Trianon: De lokvogels (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30. 7.00 en 9.15 uur. Rex: Help! The Beatles (alle leeftijden) Dagelijks: 2.30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. KORRELTJE Het karakter van een mens bhikt minder uit wat hy wenst dan hó» hy het wenst.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3