Met gestolen auto te Zoeterwoude verongelukt St. Bernardus-VTL Ajax-Volendam „Reklame Service" PROF. DR. BAKHUIZEN VAN DEN BRINK NAM AFSCHEID VAN UNIVERSITEIT Ernstig gewonden na ongeluk bij Benthuizen Atletiekwedstrijden district Zuid-Hol|and WOENSDAG 1 JUNI 1966 Dl LETDSE COTTRAfTT PAOINA I In de nacht van maandag op dins dag, omstreeks half een, is op rijks weg 4A ter hoogte van het spoorweg- viadukt onder Zoeterwoude, een be stelauto uit de bocht gevlogen en ver ongelukt, die was ontvreemd uit Den Haag door twee jeugdige Hagenaars. De bestuurder, de 19-jarige R. J. H.t Is ernstig gewond ln het ziekenhuis opgenomen; zijn passagier is voort vluchtig en tot nu toe onbekend. Van de auto restte na het avontuur, dat zo triest eindigde, slechts een hoop ■chroot BRAND IN RUNSBURG Olietank in Kloosterschuurlaan vatte vlam Gisteravond tien minuten over half negen werd de Vrijwillige Brandweer van Rijnsburg gealarmeerd voor een brand op de Kloosterschuurlaan. Om kwart voor negen, dus S minu ten na de melding, was de brandweer bij de brand aanwezig. Het bleek dat de olietank van het warenhuis van de Gebr. Heemskerk vlam had gevat. Door het doortastend optreden van de brandweer, die met de nevelspuit en poeder het vuur aanpakte, werd erger voorkomen, daar er gevaar dreigde voor ontploffing. Hoewel com mandant C. C. v.d. Gugten bij de brand aanwezig was, berustte de lei ding bij de heer Joop v. d. Gugten. Ook burgemeester B. H. Koomans was bij de brand aanwezig. De brand, die snel geblust was, heeft praktisch geen schade aangericht. Promotlewedstr. LVB St. Bernardus speelt zaterdagavond om half zeven op het eerste terrein van SVLV te Voorschoten de eerste wedstrijd in het kader van de halve tompetitie om het kampioenschap van de Leidse Voetbal Bond en de promo tie naar de KNVB. Zoals bekend is het Leidse VTL, dat op 2e Pinksterdag SJZ versloeg, de tegenstander. DeHa- ■erswoudse oranjewitten komen in de volgende samenstellen binnen de lij- Doel: G. Zandvliet; achter: G. Osse- voort, A. Hogervorst en H. Vertegaal; midden: A. v. d. Velde en W. Kaptein; voor: J. Verstegen, J. Pennings, P. v. Wetten, Th. v. Wetten en Jacq. Wort- man. Scheidsrechter is de heer S. N. Langelaan, die wordt bijgestaan door de heren N. H. v. Schoten en J. N. Smit IN KOPPELBAZEN-AFFAIRE OOK TEGEN LEIDENAARS GEVANGENISSTRAFFEN GEEIST Bij de voortzetting van de behande ling van de koppelbazen-affaire voor de Haagse Rechtbank vorderde mr. Lu- lufs een gevangenisstraf van ander half jaar met aftrek van voorarrest ook tegen de 53-Jarige boekhouder P. A. K. uit Lelden. Hem werd verweten valsheid in ge schrifte te hebben uitgelokt door valse kwitanties-te laten ondertekenen tot een bedrag van bijna een half miljoen gul den, een klnderbijslaglijst expres niet goed te hebben ingevuld en een valse machtiging te hebben gebruikt. De of ficier vroeg vrijspraak in de kwestie van de valse machtiging. Hij achtte de beide andere misdrij ven bewezen. K. zelf hield voor de rechtbank vol niet te hebben geweten dat de kwi tanties vals waren. De raadsman van K., mr. H. Heskes, bepleitte vrijspraak. K. kon de valsheid in geschrifte niet hebben uitgelokt, maar hoogstens kon hem medeplichtigheid worden verweten. Ook had K. de klnderbijslaglijst niet Zilveren Molentournool Hedenavond zal dan de finale ge speeld worden van het 17e Zilveren Molentoernooi, welke zal gaan tus sen de le amateurelftallen van Ajax en Volendam (molenhoudster 1965). Naar wij vernemen zal de aftrap ver richt worden door mevr. v. Praag, vrouw van Ajax' voorzitter Jaap van Praag, beter bekend als Maud uit de quiz van Theo Eerdmans. Voorts zal deze finale ook nu weer muzikaal worden opgeluisterd door de muziek vereniging Concordia. De elftallen komen als volgt binnen de lynen: AJAX: A. Slager E. v. d. Stoel J. F. de Vries T. Boogaard R. Grootenboer R. v. d. Berg J. D. de Vries H. C. Cruyff Ch. v. Dijk J. de Vos J.J.M. Bollen Scheidsrechter: W. Schalks (Leiden) Grensrechters: P. v. d. Geer (Zoeter woude) en J. Lefeber (Sassenheim) VOLENDAM: J. Visser C. Karregat C. Bond D. Bond C. Tol A. Tol H. Jonk C. Veerman B. Steur G. Vlak J. Tol PASTOOR A. HAMMERSTEIN VAN ST. VICTOR TE NOORDWIJKERHOUT 25 JAAR PRIÉSTER Zaterdag en zondag par ochiefeest De pastoor van de St. Victorparochie bi Noordwijkerhout viert zondag 12 Juni zijn zilveren priesterfeest. Op 11 februari 1917 in Rotterdam geboren, ging de jonge Antoon Hammerstein in 1929 naar het seminarie Hageveld in Heemstede voor de gymnasiale studies, doorliep ook vlot het theologicum in Warmond en werd op 7 juni 1941 in de kathedraal te Haarlem tot priester ge wijd. ZUn eerste benoeming was voor hem Stompwljk en in 1945 werd hij overgeplaatst naar „de Engel" in Lis- ze, waar hij de zorg in het bijzonder te wijden had aan de inwoners van de Kaag. Reeds na twee jaar werken in Lisse, in 1947, werd kapelaan A. Hammerstein benoemd tot professor aan het groot-seminarie Warmond. Hier onderrichte hij de studenten in de homileticia en katechetica, terwijl hlJ daarnaast de functie van bibliothe caris vervulde. Op 25 november 1964 tenslotte volg de zijn aanstelling tot pastoor van de St. Victor in welke functie hij op 11 december werd geïnstalleerd. Het is bij mensenheugenis de eerste pastoor die in de St. Victor zijn zilveren pries terfeest viert. En zijn parochianen, dankbaar voor zyn zorg in de tijd van zyn herder-zyn in Noordwykerhout, gaan dit feest graag meevieren. PROGRAMMA grens der parochie in de Kerkstraat nabij de Viaductweg ingehaald en be gint vandaar zijn tocht door Duin en Dal, langs de Kerkstraat en de 's- Gravendamseweg en door de Mgr. Westerwoudtlaan naar het Victorplein. Om 7 uur is er een plechtig lof, waar na een feestelijke serenade op het kerkplein. De plechtige Eucharistie-viering is op zondag, om 9.30 uur en om 14.30 uur recipieert de jubilaris voor geno digden. Van 15.30 tot 17.00 uur is de receptie voor parochianen en andere belangstellenden in de huishoudschool aan de Duindoornstraat. Voor de be jaarden en de zieken is er dinsdag 14 juni te 9 uur een Eucharistie-viering. waarna er in het parochiehuis aan de Kerkstraat een ontvangst is. De dag daarop viert de jeugd het feest met eenzelfde programma. fout Ingevuld omdat K. de fout ln de ingevulde lijst alleen mar heeft onder tekend en niet met een valse handteke ning. Het verzoek om onmiddellijke In vrijheidstelling van K. wees de recht bank af. Uitspraak over veertien da gen. Onder één hoedje. Als laatste verscheen de 51-jarlge on deraannemer W. J. van de W. uit Lel den. Hem werd verweten met de kop pelbazen onder één hoedje te hebben gespeeld. Daartoe zou Van de W. con tracten hebben opgemaakt die vals wa ren. Verdachte gaf de feiten toe en ver telde dat hij de rekening gepresenteerd had gekregen. Hij was voor hij als kop pelbaas optrad, een zogenaamde schone onderaannemer geweest. Hij kon e wel geen arbeiders meer krijgen, omdat het personeel bij de koppelbazen i verdiende. Hy vertelde dat hij geen cent meer heeft cn dat de Staat ongeveer 200.000 van hem vordert, het bedrag dat voor loonbelasting was afgehou den, maar nimmer zijn- bestemming De officier van justitie vordere mede met het oog op de slechte gezondheid van Van de W. reden waarom hij ook niet in voorarrest heeft gezeten een gevangenisstraf van een jaar, waarvan twee maanden voorwaardelijk. De raadsman, mr. J. G. Geelkerken, stelde dat de sociaal-economische wet geving de economie niet voldoende in toom kan houden. Er ls een sterke eco nomische spanning op de arbeidsmarkt. Grote aannemers hebben de gelegen heid aangegrepen om deze spanning af te wentelen door koppelbazen in te schakelen. Daardoor konden beloningen Bisschop stelt katholiek schoolbestuur van Voorschoten in gelijk Op 29 maart zond de oudervereniging van de St. Jozefschool te Voorschoten ©en telegram naar de bisschop van Bot terdam, waarin deze werd verzocht In te gr(jpen ln de beslissing, genomen door het Interparochiële schoolbestuur te Voorschoten Inzake het prijsgeven van het gebouw van de St. Jozefschool, de verplaatsing van de St. Jozefschool naar de naast gelegen Sancta Marin- school en verplaatsing van de Sancta Mariaschool naar de wyk Adegeest. Van de blsschoppeiyke inspectie ont ving de oudervereniging het volgende antwoord: Na een onderhoud met het school bestuur deelt de blsschoppeiyke In specteur mede, dat het schoolbestuur Voorschoten in zake de bestaande voorschriften omtrent wyzigingen in een aanwezige onderwyssituatie niet in gebreke is geweest. Dat het wel wenseiyk zou zijn geweest, dat in een dergelijke belangrijke besluitvor ming de ouders en leerkrachten van te voren zouden worden gekend; daar echter tydens de onderhandelingen met de geipeente om geheimhouding was verzocht en openbaar making de onderhandelingen had kunnen scha. den, ls het niet plaatsvinden van vooroverleg te rechtvaardigen. Bo vendien is door het schoolbestuur in de slotalinea van het persbericht het voornemen vermeld om alsnog de ouder-comité's, de leerkrachten en de ouders van de leerlingen in deze zaak te kennen expliciet vermeld. Over de waarde van het plan „Voor schoten", opgezet door het school bestuur, zal worden geoordeeld door een objectieve instantie, nl. het R.K. Centraal bureau voor onderwy» en opvoeding te Den Haag. De oudervereniging St. Jozefschool en de oudervereniging Sancta Mariaschool hebben gisteravond in „De Werf" naast de geref. kerk over deze kwestie ver gaderd. Reklame- en letterteksten op AUTO'S SHOWKAARTEN etc., etc. ERVAREN VAKMENSEN verzorgd BILDERDIJKSTRAAT 18 SLIKSTEEG 2 LEIDEN Telefoon 01710—20145 worden betaald die ver boven de cao- lonen uitgingen. Mr. Geelkerken voegde hierby de trage controle waaraan nog veel te verbeteren valt en waardoor de koppelbazen zolang succesvol konden optreden. Hy meende dat ook de grote aannemers mede schuldig zijn aan het ontstaan van het verschijnsel koppel bazen. Hy bepleitte clementie voor Van de W., die als onderaannemer geen personeel meer kon aantrekken, juist door het optreden van de koppelbazen. De rechtbank bepaalde de uitspraak op 14 Juni a.s. AAN ONZE CORRESPONDENTEN! De uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen zul len door het A.N.P. worden verstrekt. De correspondenten kunnen dus volstaan met heden avond telefonisch of schriftelijk te melden: de zetel-verdeling in de nieuwe en oude raad de namen der gekozenen eventuele bijzonderheden (b.v. voorkeurstemmen) De redactie is hedenavond bereikbaar onder de tel.- nummers 20015, 25594 en, indien deze nummers bezet zijn, onder de nummers 20935 en 20826. LAATSTE COLLEGE OVER DE OOTMOED BIJ PASCAL EN AIIGESTINIIS Evenals prof. dr. Sevenster heeft ook prof. dr. J. N. Bakhuizen van den Brink ln het Groot-Auditorium der Rijksuni versiteit zijn afscheidscollege gehouden. De scheidende hoogleraar wijde dit col lege, dat door velen werd bezocht aan Pascal en Augustinus. Prof. Bakhuizen van den Brink is te Lelden werkzaam geweest sinds 1934, met als opdracht de geschiedenis van het christendom en van de leerstellingen van de christelyke godsdienst van het gereformeerd pro testantisme. Gedurende het cursusjaar 1954-1955 was hij rector-magnlficus. Prof. dr. Bakhuizen van den Brink was voorts bijna gedurende het gehele pro fessoraat arcliivaris van de senaat en van 1934 af curator van de Bibliotheca Thyslana, als zodanig opvolger van prof. dr. L. Knappert. Sedert enige jaren is hy lid van de comissle van uitvoering van het Leldsch Universlteits-Fonds. Het afscheidscollege werd ingeleid door de rector-mangificus, prof. dr. J. Dankmeijer. Namens senaat en facul teit werd na het college het woord ge voerd door prof. dr. C. C. de Bruin, waarna prof. dr. W. F. Dankbaar uit Groningen, oud-leerling van de schelden de hoogleraar, sprak namens het werk comité ter voorbereiding van het af scheid, - Portret. Prof. Bakhuizen Van den Brink kreeg aangeboden zyn door Sierk Schroder ge schilderd portret en verder het eerste exemplaar van een bundel verspreide opstellen van de aftredende hoogleraar getiteld „Ecclesia II" (Ecclesia I, een liber amlcorum, werd prof. Bakhuizen van den Brink aangeboden toen hij 25 jaar hoogleraar was). Na in z(jn afscheidscollege een blik terug geslagen te hebben op een lang durig iinverisitalr leven met zyn tekort komingen en zyn grote voorrechten, maakte prof. Bakhuizen van den Brink de Ciceroniaanse lof der geschiedenis leermeesteres van het leven, tot de zyne om deze lof ln het bijzonder op de kerk geschiedenis toe te passen. Hij illustreer de deze waarheid door zyn laatste college te wijden aan Pascal en Augustinus en als hoofdbegrip in de vergelijking van deze twee grote en kritische figuren in het ryk van de geest de humilitas, l'hu- milité, de ootmoed, ln het licht te stel- Noodzakelijk is daarbij vooral dat men beiden niet ziet in enig historisch, om niet te zeggen toneelmatig aureool, dat zij tydens hun leven zelf steeds verme den hebben. Uitgangspunt voor de ver- geiyking was het Entretien of gesprek, dat Pascal in januari 1655 had met Isaac le Maltre de Saci, geestelijk leider van Port-Roya des Champs, toen Pascal daar voor het eerst enkele weken rust zocht. Pascal gaf zich in dit gesprek reken schap van zyn eigen bezwaren tegen de optimistische moraalfilosofie van Epicte- tus en tegen de scepsis van Montaigne. In de kern kwamen deze bezwaren over een met de kritiek, die Saci, uitgaande van Augustinus, op beide filosofen had. Pascal komt hier, zoals ook niet te verwachten was, allerminst als een be ginneling ln theologische zaken naar voren; veeleer is dit gesprek reeds te beschouwen als een inleiding op zyn grote „Apologie voor de waarheid van de Christelijke religie", beter bekend als de „Pensées". Prof. Bakhuizen van den Brink eindigde aan hoe Pascal en Augustinus beiden op grond van hun ervaring en uitdrukkelijk zonder dogmatische vooropstellingen, ge komen zyn tot hun overtuiging van 's mensen zedeiyk en redeiyk onvermogen, vandaar tot de onderwerping van de rede aan de waarheid, die haar te boven gaqt, en aldus tot de humilitas, de ootmoed en de principiële aanvaarding van autori teit. Spreker legde alle nadruk op het existentiële ervarings- of ondervindings karakter van dit gebeuren, op de experi mentele weg door beiden gevolgd en op het eind- en hoogtepunt daarvan waarop Augustinus vaststelde, dat in de ootmoed 's mensen volmaaktheid bestaat. Prof. Bakhuizen van den Brink elndlde zijn afscheidscollege met te zeggen dat hy, als hij opnieuw beginnen moest, ze ker de geschiedenis van het Christen dom weer als zyn vak zou kiezen. Doordat de bestuurder van een vrachtauto met aanhanger van de Ver- zinkerij te Weert, rijdende over de Provincialeweg vanuit de richting Bos koop bij de Benthuizerweg, de bocht met te grote snelheid nam, verloor de man de macht over zyn stuur. Het wagenstel kwam daardoor dwars op de weg met gevolg, dat het gevaarte driemaal om de lengte-as kantelde en tenslotte vernield en van de lading ondaan weer op de wielen kwam te staan. De aanhanger kantelde gedeel telik in de langs het rijwielpad lopen de sloot De bestuurder raakte tussen de wrakstukken bekneld en werd na be handeld te zyn door dokter Verburch ernstig gewond naar het Academisch ziekenhuis te Leiden overgebracht. De byrijder wist zich zelf te bevrijden, maar is voor observatie eveneens naar het Leidse ziekenhuis gebracht. Het wagenstel werd vrywel totaal ver nield. Op woensdag 8 juni a.s. aanvang 7.30 uur vindt op de slntelbaan Zuidlaren- straat te Den Haag een wedstryd plaats tussen de Afdelingen van ons District. Deze wedstryd zal als selectie dienen voor de Districtsploeg, welke op 19 juni 1966 te 'a-Hertogenbosch zal aantreden tegen die van Noord-Holland en Zuid. Deze wedstryd zal weer als selectie die nen voor de samenstelling van de natio nale teams. Het afdelingsbestuur heeft de onder vermelde ploegen opgesteld. Vertrek beslist om 6.05 uur per bus vanaf Alberts Corner t.o. station. Van Wassenaar om 6.20 uur vanaf De Oude Deyl, Rijksstraatweg. 80 Horden: C. Dorlandt (Bat.), T. Koot (Spart.), res: G. Kraan (Bat.). 100 m H. Pouw (Sport). C. Clval (Bat.), res: A. Hogeboom (Bat.). 200 m: T. Hennlp- man (Bat.), G. Kraan (Bat.), res: D. v. Beek (Bat.). 400 m: G. Koopmans (Dlos) M. Lourier (Bat.), res: M. d. Bode (Slos) 800 m: A. Veldhuizen (Bat.), W. Kraan (Bat.), res: Y. v. Dillen (Rak) 4x100 m: Bataven met H. Pouw (Sport). Ver: H. Pouw (Sport), G. Koopmans (Sios), res: A. Hogeboom (Bat.). Hoog: M. Kor- tekaas (Sport), H. d. Jong, (Sport), res: C. Qval (Bat.). Kogel: M. Kortekaas (Sport). T. v. d. Holst (Bat.), res: W. Taekema (N. Br.). Discus: W. Taekema (N.Br.), L. Kouwenhoven (S&L), res: M. Noordermeer. (Bat.). Speer: R. van Dyk (Bat.). R. Westgeest (S&L). T.v. d. Holst (Bat.). Ploegleider: J. Koumans. 110 m Horden: R.v.d.Water (Holl.), M. Spadon (Bat.), res: D. Borst (Bat.). 100 m: E. Vermond (Holl.), R. Bulning (Holl.), res: J. Flllippo (Holl.). 200 m: F. Beker (Holl.), J. Fillppo (Holl.), res: R. Bulning (Holl.). 400 m: D. Borst (Bat.), P. Selier (Holl.), B. v. Dlnten (Bat.). 800 m: A. v. d. Molen (Holl.), H. Verdegaal (Bat.), res: K. v.d. Molen (Holl.). 1500 m: P. Beelen (Spart), W. v. Gerven (Spart), res: J. Vernooy (Spart). 5000 m: A. Meeuwlssen (Spart) B. Smit (Spart), res: A. Brugman (Bat.) 4x100 m: Holland. Ver: R. v.d. Water (Holl.), J. Randsdorp (Spart), res: R. Strik (Holl.). Hoog: P. Wildenburg (Spart), R. Pommée (Holl.), res: R. Strik (Holl.). Kogel: A. Pajcln (Bat.), J. Holwerda (Holl.), res: R. Pommée (Holl.). Discus: J. v. Heek (Holl.), W. Thlssen (Holl.), res: J. Holwerda.(Holl.). Speer: J. v. Heek (Holl.), J. Ypma (Holl.) res: H. Blanken (Holl.). Ploegleider: C. W. v. Venetiën. MARKTBERICHTEN ROELOFARENDSVEEN, 31 mei. Bloemen Am. Anjers 16—29; Ge plakte anjers 12—19; Rozen: Carol en Garnette 12—19; Zorina 21—25; Super Star 27—32; Coral Princess 43; Carla 3235; Baccara 3237 per st. Snij- groen 66—78; Colvilleis Spitfire 1.45— 2.15; Charme 1.30; The Bride 1.25— I.45; Robinette 2.10; Amanda 2.15 2.25; Rose Marie 1.35—1.45; Floriade 2.60; Irissen: Yellow Queen 901.20; Wedgwood 1.00—1.40; Van Vliet 90— 1.20; Imperator 1.602.05; Prof. Blaauw 2.05—2.35; Lathyrus 50—95; Freesia's 591.25; Duizendschoon 551.05; Cam panula 1.20—1.55; Pyrethum 80—1.15; Anemonen 44—58; Bruidsanjers 22— 29; Margrieten 50—55; Papavers 1.40 1.60 per bos. ROELOFARENDSVEEN, 31 mei, Groente Aardbeien 2 ons doos 69 94; idem afw. 5274; Peulen 210.00 270.00; Kassnybonen 210.00220.00; idem stek 160.00; Bospeen 72.00; Krop sla 7.5013.00 per 100. PAUZE Heden i vierde dag onder hel ofc- taaf van Pinksteren. Mis: „God, als Gy voor uw volk naar bulten treedt...,(uit psalm 67). MEERVORMIQ In de stad Munster, waar Jantje van lelden afgemaakt werd, zond de t.v. op Pinksteren de hoogmis uit. Pontlfikaal en in het Latijn, omdat de uitzending door verschillende landen werd overge nomen. Hoewel we aan het gebruik van de volkstaal gewend zyn geraakt en het niet meer kwyt willen, ja, hoe eer der hoe liever de gehele liturgie ver nederlandst zouden willen zien, bleek de Latynse mis, in de volle ontplooiing van een bisschopsritus, het nog steeds te „doen". De mis zal. krachtens haar aard, altyd een mysterie-spel biyven. De kern ervan Is niet te verwoorden. Steeds meer, vooral onder Jongeren, gaan stemmen op naar een méér-vor- mlge („pluriforme") eredienst, waarby ook de Latynse mis in ere biyft. We zyn vóór! PUNT Ze ging voor de eerste keer met hem mee naar de voetbalwedstryd en door haar waren ze een half uur te laat. „Hoe is de stand?", vroeg hy zyn buur- „Nul nul!,, „Zie je wel", riep ze triomfantelijk, „We hebben nog helemaal niets gemist". KORRELTJE Beter ls 'n hond in vrede dan een mens, die bandeloos leeft. (Chinees spreekwoord) Wilt U iets weten Reisroute van Oude Niedorp naar Reeuwijk en van Reeuwyk via Roe- lofarendsveen terug naar Oude Nie dorp, vraagt ons de fam. S. te Oude Niedorp. Antwoord: Oude Niedorp, Noord- scharwoude. Broek op Langendijk, Alkmaar, grote weg naar Beverwijk, Velsertunnel, Haarlem, Leiden, Al phen, Bodegraven, Reeuwijk. Terijgr Reeuwijk, Boskoop, Alphen, Woubrug- ge, Hoogmade, Roelofarertdsveen, via rijksweg E 10 naar Hoofddorp, Heem stede, Haarlem enz. Correspondentie Waar kan ik adressen krijgen om te corresponde ren met Nederlandse jongens en meis jes, vraagt ons A. J. de J. te Leiden. Antwoord. De Nederlandse katho lieke instuif, gevestigd Joh. van der Hulststraat 101 te Amsterdam, geeft een tijdschriftje uit, waarin is opge nomen 'n rubriek LC.C. corresponden tieclub. Wanneer u voor enkele gul dens een kleine advertentie plaatst in die rubriek, krijgt u van het I.C.C. de brieven, die op uw advertentie zyn binnengekomen. Het lijkt ons het beste het I.C.C. zelf eens om meer bijzon derheden hieromtrent te vragen. Vraag: De toeristisch meest aan trekkelijke route per auto van Leiden naar Tiel wordt ons gevraagd door mevr. M. v. K. te Leiden. Antwoord: Leiden, Alphen, Gouda, Schoonhoven, Gorinchem, vervolgens naar Geldermalsen, niet via de grote weg, maar langs de rivieroever, ofwel by Gorinchem oversteken naar de zuidelijke rivieroever tot de brug by Tiel. In het eerste geval voert de tocht via Geldermalsen door de Betuwe naar Tiel. Vraag Wie is de echtgenoot van Jenny Arean, vraagt ons R. v. d. P. te Hazerswoude. Antwoord Jenny Arean ie ge huwd met Huib Rooyman*.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3