„Uw baby en u" was zeer geslaagde Gerzon-show KAMSTEEG LEIDERDORP WORDT GEOPEND DOOR DE BURGEMEESTER 36 WOENSDAG 16 FEBRUARI 1966DE LE1DSE COURANT PAGINA 3 BLOEMENTENTOONSTELLING TE SASSENHEIM Na een tocht door de besneeuwde velden was het een waar feest te kun nen genieten van de kleur en geur op de bloemenshow, in de grote hal van de N.V. W. Moolenaar Zonen, in de proeftuin aan de Loosterweg te Voor hout. In het midden van de hal een dominerende groep Hollandse irissen, er om heen tulpen, hyacinthen en nar cissen gegroepeerd. In één hoek was een frappant assortiment freesia's op gesteld, wonderlijk mooi van kleur in de winterdag. De narcissen, tulpen en hyacinthen langs de wanden, werden afgewisseld door bloeiende azalea's, primula's en heipolletjes. Ook de cro- cussen, sneeuwklokjes en dwergirisjes waren niet vergeten. Bij de tulpen wa ren zeldzame soorten te bewonderen, maar ook die soorten waren aanwezig die het jaren voor de oorlog al deden. Naast een speciale hoek freesia's, was er een andere hoek met verschillende soorten fraaie korte dag-chrysanthen. Van de zijde der kwekers was er veel bewondering voor de kwaliteit van het gebodene. Het geheel geeft blijk dat particulier initiatief, ook in deze tijd, nog tot veel in staat is. Het was van daag een komen en gaan van Denen, Zweden, Zwitsers, Duitsers en vele vakgenoten uit de hele bollenstreek. GOED AFGELOPEN Dinsdagavond half 6 vond op de Hoofdstraat, even. voorbij de Warmon- derdam, een auto-ongeval plaats, dat betrekkelijk nog goed afliep. De be stuurder van een Ford-bestelwagen van een machinefabriek ter plaatse, die met een drietal werknemers op weg was naar Leiden, moest krachtig remmen voor een 4-jarig meisje, dat plotseling de weg overstak. De wagen trok naar rechts, kantelde, draaide door en kwam met de wielen omhoog dwars op het midden van de rijbaan terecht. Hoewel het kind werd ge raakt en op enkele meters van de wa gen op het wegdek werd gekwakt, constateerde een arts, die de eerste hulp verleende, dat ze er ongedeerd van af was gekomen. Van de inzitten den van de auto liep alleen de bestuur der een hoofdwond op. De bestelwagen liep zware averij op aan het dak, de voor- en rechter zijkant, terwijl ook de motor werd ontzet. Een geluk bij dit ongeluk was, dat er geen druk ver keer was, terwijl de betrokken auto niet sneller reed dan pl.m. 60 km. Sassenheim is de plaats van Temco Europa's Hoofdkantoor en showroom in Nederland. Per 1 januari jl. is deze dochtermaatschappij van het bekende Amerikaanse gasapparatuur concern „Temco" van Amsterdam naar Sassen heim verhuisd, Parklaan 146. Temco was één der eerste buitenlandse fir ma's die reeds in begin 1964 op de Nederlandse markt verscheen met gas haarden. Voor de jaarvergadering van de Ver eniging van Huisvrouwen in 't Jeugd huis was flinke belangstelling. De pre sidente, mevr. Kuilman begroette in het bijzonder de ere-presidente, mevr. Baronesse van Knobelsdorff. Het ver slag van de secretaresse wees uit, dat het ledental is toegenomen tot 235. Veel tijd" ~i.vérd''door het bestuur be steed aan de voorbereiding van 't jpro- graiiima '65/'66. De maandelijkse bij eenkomsten met lezingen en demon straties werden goed bezocht. Ook voor de cursussen was veel belangstelling. Er werden 7 excursies gemaakt naar diverse bedrijven, het hele land door. Het zangkoor repeteert wekelijks o.l.v. mevr. Stenz-Leening en wordt meer malen uitgenodigd voor medewerking aan bepaalde avonden. In het winter seizoen was er een gymnastiekclub o.l.v. de heer v. Meyl. Verder is er een bridgeclub, een naaicursus en een cursus kleine karweitjes. De boeken- cirkel draait nog steeds. Financieel verkeert de vereniging in goede wei- De aftredende dames S. J. M. Vla- ming-Etman en M. J. Kapteyn-Arents- horst werden herkozen. Mevr. C. G. M. Verdegaal-Zwetsloot, die aftrad en de stoot gaf tol oprichting van de vereni ging, werd hartelijk toegesproken en verrast met een geschenk van het be stuur. Als nieuw bestuurslid in haar plaats werd gekozen mevr. v. d. Vaart- Koenders. De presidente vroeg om steun van de leden om in oktober a.s. het eerste lustrum te kunnen vieren. Na informatie bleek dat er in het bij zonder veel belangstelling was voor een „doe het zelf" cursus. GESLIPT Dinsdagmiddag half één reed er een personenauto in de Molenstraat, die moest uitwijken naar links voor een geparkeerde wagen. Hierbij raakte de passerende wagen als gevolg van het gladde wegdek in een slip en reed daarbij tegen de linkerzijde van een personenwagen, die geparkeerd stond in een inrit. De laatste wagen liep flinke schade op aan de linkerzijkant, terwijl de passerende wagen aan de voorzijde ernstig werd beschadigd, o.a. werden beide koplampen verspeeld. BURGERLIJKE STAND LEIDEN Geboren: Amoldus Hubertus z.v. 1 H. J. M. Jansen en J. v. d. Zeeuw; Johnny z.v. L. M. Laman en C. J. v. d. Heijden; Ronald Arie z.v. A. van der Staaij en W. Kaiser; Nicoline Dieke d.v. P. Schuitemaker en A. Kuijt; Ger- da d.v. A. v. Beelen en H. J. v. Haar lem; Taco Hajo z.v. T. H. v. d. Honert en E. R. Kessler; Joyce d.v. B. J. van Leeuwen en F. A. E. Ernst; Robertus Maria z.v. A. C. v. Dijk en J. M. Niest- hoven; Catharina Maria d.v. A. C. van Dijk en J. M. Niesthoven. Overleden: L. C. v. Geest 90 j., m.; M. v. d. Hoogt 53 j., m.; F. Pieterse 49 j.. m.; B. Krikke 7 m., z.; A. J. van Vliet 89,j.. vr.; J. v.d. Berg 82 j„ m.; M. J. de Groot 68 j., w.v. A. den Hol lander. Offerblok gestolen uit sacristie van Hartebrugkerk In de Hartebrugkerk aan de Haarlem merstraat heeft een „kerkganger" tus sen zondagavond acht uur en maandag morgen half elf een onderzoek Ingesteld naar de opbrengst van de giften der ge lovigen, door uit de sacristie een offer blok mede te nemen, waarin naar schat ting 100.was gestort. Het mag wel een bUzonder laffe daad genoemd wor den, te meer daar de dief geen enkele moeite behoefde te doen om het houten blok In z(jn bezit te krjjgen, aangezien de deuren van de kerk de gehele dag geopend staan voor kerkbezoek. Oefening van BB in Katwijk Volgende week dinsdag houdt de A- kring Zuid-Holland A van de B.B. de jaarlijkse paraatheidsoefening. Dit ge bied omvat dertig gemeenten van het noordelijk deel der provincie, met een inwonertal van ongeveer 391.000. Bij deze oefening wordt veronder steld dat in Katwijk hulp op grote schaal moet worden verleend, omdat het nleuw- bouwgebied in de Hoornespolder zwaai getroffen is. Eenheden uit Lisse, Sas senheim, Noordwljk, Warmond, Wasse- Leiderdorp, Zoeterwoude en Al phen aan den Rijn zullen opdracht krij gen zich naar het getroffen gebied te begeven en daar hulp te verlenen. Op deze wijze zullen ongeveer 500 BB- tan de oefening deelnemen. Een kapitaal achter de hand Dat is een waardevol bezit. Het geeft u zelfvertrouwen. Het verhoogt uw eigenwaarde en bevordert het geluk van uw gezin. Ook kunt een kapitaal achter de hand hebben: sluit een levensverzekering! Dan bent u ervan verzekerd dat het geld op het Juiste ogenblik op tafel komt. Concordia kan u laten kiezen uit een keur van verzekeringsvormen, aangepast aan uw persoonlijke behoeften en omstandigheden. Velen prefereren de moderne vorm van de Opbouwpolis. In een CONCORDIA OPBOUWPOLIS treedt vooral gezinsverzorging op de voorgrond. Bijvoorbeeld: 10.000 op 65-j'arige leeftijd f 50.000 bij eerder overlijden 100.000 bij eerder overlijden door ongeval Voor deze totale voorziening bedraagt de premie voor een 31-jarig persoon ƒ56,25 per maand of 636,81 per jaar. De verzekerde bedragen worden jaarlijks nog verhoogd door een winstaandeel. Alle inlichtingen zonder verplichtingen) bij de plaatselijke vertegenwoordigers of bij het hoofdkantoor v CONCORDIA Coöp. Levensverzekering Mij. u.o. - Oudenoord Utrecht telefoon (030) 165 91 In blijde verwachting, tóch modieus blijven (Van t redactrice) WESTFRIESE FLORA TE BOVENKARSPEL GEOPEND Drs. H. Letschert („Bloembollencultuur") uit scherpe kritiek op voorstellen van Europese Commissie verslaggever De voorzitter van de Koninklijke Al gemene Vereniging voor Bloembollen cultuur, burgemeester drs. H. P. B. A. Letschert, van Uithoorn, heeft gisteren tydens de opening van de Westfrtese Flora 1966, de jaarlijkse bloementen toonstelling in de veitinghaUen van Bo- venkarspel, ernstige kritiek geuit op de voorstellen van de Europese Commissie voor een marktorganisatie voor bloem bollen. De heer Letschert noemde de voorstellen pover van inhoud en ver langde nadrukkelijk, dat het thans aan- MARKANT GEBOUW IN „NIEUW" DORP Achtste nevenbedrijf I)e al enige tjjd geleden in bedryf ge stelde nieuwe vestiging van Kamsteeg's Automobielbedrijf N.V. te Leiderdorp zal donderdag 24 febr. officieel geopend worden door burgemeester mr. R. M. Gallas van Leiderdorp. De officiële ope ningsdatum was oorspronkelijk eerder gepland, doch moest wegens ziekte van de inmiddels volledig herstelde presi dent-directeur. de heer J. Kamsteeg, worden uitgesteld. Behalve uiteraard voor het automobielbedrijf, dat door deze nieuwe vestiging in staat zal zijn de ver koop en de dienstverlening in een ge deelte van het uitgestrekte verkoop- rayon in belangrijke mate uit te diepen Is de opening ook voor de gemeente Lei derdorp een zeer belangrijke gebeurte nis. Gelegen op het kruispunt Van der Valk Boumanweg-Per8ant Snoepweg, welk kruispunt in de nabije toekomst zeer druk zal worden door het doortrek ken van de Persant Snoepweg naar de provinciale weg en de voortschrijdende bebouwing van de grote Zijllaan en Metjepolder, ligt het garagebedrijf op 'n zeer belangrijke plaats. Komt men van af de nieuwe Leiderdorpse brug over de Rijn dan is een van de eerste dingen die men van het snel groeiende Leiderdorp te zien krijgt de garage van Kamsteeg. Zowel uit veiligheidsoverwegingen 'het grote object op het kruispunt mocht het uitzicht voor de weggebruikers niet be iemmeren •- als uit oogmerken van wel stand zijn door de stedebouwkundige van Leiderdorp en het gemeentebestuur niet ten onrechte hoge eisen gestéld aan het architectenbureau Th. N. J. A. Geels BNA en G. Kamsteeg, dat van de direc tie van 't automobielbedrijf de opdracht kreeg een ontwerp te maken voor de nieuwe vestiging. Het Leiderdorps bedrijf, omvattend 'n showroom, magazijn, reparatieafdeling, smeerstation, wasplaats en pompstation, is nu het achtste nevenbedrijf en inclu sief het Centraal Magazijn de tiende vestiging van Kamsteegs Automobiel bedrijf N.V. Na de vestiging van het hoofdbedrijf aan de Geversstraat te Oegstgeest, ge sticht in 1926 door de heer Rooyakkers en de heer J. Kamsteeg, de tegenwoordi ge president-directeur, volgden in 1951 de opening van het nevenbedrijf te Haar lem, in 1956 te Alphen a. d. Rijn, in 1958 te Lisse, in 1963 te Noordwijkerhout en in 1964 te Katwijk aan Zee. In vergevorderd stadium zijn de on derhandelingen met de gemeente Haar lem inzake de vernieuwing van 't Haar lemse bedrijf, en met de gemeenten Voorschoten en Zoetermeer inzake de vestiging van nieuwe bedrijven. Het grote aantal nevenbedrijven is het directe gevolg van het grote rayon dat de fa. Kamsteeg als dealer van de veelgevraagde VW moet bedienen. Dit rayon beslaat ongeveer geheel noorde lijk Zuid-Holland tot Leidschendam de kust. geboden ontwerp meer vlees op de bot ten zou krijgen. Onvoldoende pit de verf komen hoogst belangrijke aangelegenheden als een gemeenschappelijke handelspolitiek je gens derde landen en de zaak van een gemeenschappelijke interventieregeling. Het gaat niet aan. zei de voorzitter van Bloembollencultuur, dat Brussel, zoals onlangs bij herhaling is geschied, op grond van het verdrag van Rome, onze nationale marktorganisatie aantast, maar anderzijds zelf tekort schiet in het formuleren van een aanvaardbaar Europees bestel. Nederlandse wensen op dit gebied zijn intussen duidelijk gefor muleerd ter kennis gebracht. Overigens waarschuwde de heer Letschert ervoor totaal afstand te nemen van het Euro pese voorstel, „omdat we de kans niet moeten verspelen maximale inbreng te leveren. Bovendien kan een vertraging de onduidelijkheid alleen maar vergro ten". Op zo kort mogelijk termijn, zo stelde de heer Letschert vast, wensen wij geconfronteerd te worden met een voorstel, dat van substantieier aard zal zijn, zowel wat betreft de gedachte over de eerste fase van de gemeenschap pelijke marktorganisatie en ten aanzien van de ontwikkeling, die men nadien in Brussel voor ogen heeft. Nederland blijft zich stellen op gezamenlijk met de EEG-pai-tners aanvaarde uitgangs punten, daarnaast kunnen onze belan gen in de Europese bloembollencultuur ons ook verplichten tot beleidsbeslissin gen, zonder welke een te lange periode van onduidelijkheid onaangename gevol gen zou kunnen hebben. Wij willen, zo besloot de heer Letschert. graag op voorhand een offer brengen In het ge meenschappelijke en welbegrepen eigen belang. De Westfriese Flora 1966 is ditmaal afgestemd op het toekomstige huwelijk van Beatrix en Claus en deswege „Ro mantica" genoemd. Pronkstuk in de fleurige bloemenzee is de enige ver diepingen hoge ..bruidstaart" van witte hyacinten. een geurige ode aan het prinselijk paar. een staal van vakman schap evenzeer. George Kiersch uit Noordwijk was de arrangeur van de bloementuin, die naar men verwacht in de komende vijf dagen meer dan 80.000 belangstellenden zal trekken. LEIDSE UNIVERSITEIT Onder het motto „Uw baby en U" werd er maandagavond in een door Gerzon in Leiden georganiseerde show veel baby- en a.s. moederliefs getoond. Het geheel had de sfeer van bedeesde a.s. moedertjes en wolken van baby's, van prille pastelkleurtjes en alle romantiek die inherent is aan het negen maan den wachten op het borelingske en zijn „joyeuse entrée". „Ik heb mijn kinde- te vroeg gekregen" verzuchtte een grootmoeder tijdens deze show, die druk bezocht werd door Leidse a.s. moeders. Haar uitlating gaf weer, hoeveel op het gebied van de kleding voor de as. moeder en de babyverzorging is veranderd. Vandaar dat deze show van Gerzon in Leiden in een grote behoefte voorzag. De tijd dat een a.s. moeder, in haar .eeuwige" overslagjapon, de laatste maanden van haar zwangerschap min of huisarrest had ls voorbij. Ook &.s. moeders doen mee aan de mode en juist voor hen is de kleding bijzonder be langrijk. De kleding van de a.s. moeder moet geruime tijd mee, dus van goede kwaliteit, kreukherstellend en gemak kelijk wasbaar zijn. Bovendien moet ze fleurig zijn; door allerlei modieuze de tails de aandacht van de buik aflei- niet al te prijzig zijn. Al deze voorwaarden waren in de internationale collectie van Gerzon verwezenlijkt, zo dat de conclusie na afloop gerechtvaar digd was, dat geen enkele a.s. moeder er nog oncharmant uit hoeft te zien. Betaalbare internationale collectie Alles voor de baby Jurken, maar ook overgooiers en pan talons voor de meer sportievere a.s. moeders waren er te zien op deze show. Rokken en pantalons sloten vaak met het z.g. „klittenband" of een ritsslui ting, die belde verstelbaar waren. De voorpanden van de rokken en panta lons waren meestal van zeer elastisch helanca. Heel belangrijk voor de a.s. moeder is ook de foundation, die „mee moet groeien", steun moet geven, maar be slist niet mag knellen. Gerzon heeft een ruime sortering in positie- en voe dingsbeha's, in panty's en doorknoop- nachthemden. Een belangrijker onderdeel van deze show vormde uiteraard, degene waar alles om draait, n.l. de baby. Gerzon heeft voor hem of haar een speciale service in het leven geroepen, die impliceert dat men, mits men bij Gerzon koopt, van een aantal facilltei- j ten gebruik kan maken. Zo verdub- reeds gewassen, dus zo klaar voor het belt Gerzon gratis de uitzet, wanneer gebruik. De truitjes hebben raglan- tweellng krijgt voor hetzelfde mouwen, die niet knellen en langer met reeds heeft besteed. de baby meegroeien. De broekjes Gerzons collectie kleding voor de i. moeder was samengesteld uit Ne derlandse, Amerikaanse en de Engelse „Maxlim"-modellen. Vooral deze laat ste waren opmerkelijk modieus en het t J behoeft geen verbazing te wekken, dat I bedrag""*dat SUR haar toevlucht ..Mocht de ooievaar u onverhoopt in de babypakjes zijn -zodanig dat daar alle steek laten, dan neemn wij de hele uit- I plaats is voor de luier, zet terug, mits niet gebruikt of gewas 1 I sen" laat Gerzon In een folder weten. ®Jha've SamltunHJè. voor wiegen en I ledikanten, heeft Gerzon ook wiegen, In tegenstelling tot vroeger zijn alle kinderwagens en commodekasten en Gerzon Baby-artikelen, (ook de luiers!) speeltjes in een ruime collectie. Dé jurken,'die in alle prijsklassen tus- n ƒ35.— en ƒ80— goed waren ver tegenwoordigd waren stuk voor stuk knap uitgedacht en uitgevoerde ontwer- Niet alleen omdat zy schattig waren door de empireiyn, de kraagjes, strik- ruches, maar ook omdat zij allen „verborgen ruimte" hadden, die men ge durende de tyd dat die nog niet nodig is. verborgen kan houden door plooien en bijv. door een strikje by elkaar gehou den ruimte in de zijpanden van de purk, linnen Jurk met een witte bloemetjes-applicatie aan de hals n heel goed voorbeeld was (ƒ65. Een grote collectie linnen jurkjes in schattige pasteltinten werd geshowd zoals een rose of turquoise jurkje met modieuze kantgarnering op het corsage (ƒ65.of een rose jurk in linnen met een shantung-effect, die klepjes k la Chanel had (f49,75). Impri- aren ruim vertegenwoordigd in de „mille fleurs"-jurkjes. Een uitschle- daarin een heel romantisch jurkje in Terylene gegarneerd met ruches (ƒ79.50). Ook in terlenka en katoen had men een ruime keus. byzon- der leuk was een terlanka-japon met af neembaar kraagje en een knoopslui- ting (f39.75) en lichtblauw piqué ja ponnetje met wit vestje en manchetten 59.75). KATWIJK KONINGIN WILHELMINAFONDS De Katwijkse afdeling van het Ko ningin Wilhelminafonds is voornemens op korte termijn een plaatselijke actie te voeren met de bedoeling leden te winnen en gelden in te zamelen. Daar voor zal de afdeling op vrijdag 18 fe bruari een bijeenkomst houden des avonds om 8 uur in „De Roskam". De toegang is kosteloos. Op de agenda staat o.m.: Medische causerie over kan ker, door de arts J. Timmers, en ver toning van een film over kankerbe strijding. De heer H. van Wijck, pro motor spreekt over het Koningin Wil helminafonds; er zal een mooie kleu renfilm worden gedraaid, enz. Er is volop gelegenheid om vragen te stel len. Na deze avond krijgt U een be zoek aan huis met de bedoeling ieder een' lid of donateur te maken. Wilt U iets weten De heer D. A. te Katwyk vraagt het adres van een biljartclub in Leiden of omgeving. Het ls niet aan ons een keuze te ma ken uit de vele clubs, die er in Leiden of omgeving zijn. Een vereniging naar uw keuze kunt u het beste uitzoeken in dien u contact opneemt met de heer J. P. Kroon, secretaris van de Leidse Biljartbond. Het adres is Hogewoerd 40 te Leiden. KATWIJK AAN DEN RIJN Datnnieuws KDC hield een on derlinge bordenwedstrijd, waarvan de uitslagen waren als volgt: H. Klin- kenberg-J. Godwaldt 0-2, Fr. Spieren burg-J. v. Duyvenbode 2-0, J. Zwaan J. Passchier 1-1, H. Koelewijn-Ar. Beelen afgebr., J. Koelewijn-F. de Wol de 2-0, Ah. v. Beelen-J. Ketting 2- H. Voorzaat-J. v. Slooten 2-0, Am. Beelen-C. de Winter 2-0, C. v. Duyn M. L. Dijkstra 0-2, J. Slootweg-J Heemskerk 0-2. „Verzekeringen van de L.T.B." mag in Zoeterwoude bouwen EXAMENS Geslaagd voor het kand.ex. A W. i N„ de heren: P. J. Pagter (Den aag), J. v.d. Craats (Den Haag), J. v. Delden (Leiden), en mej. A H. v.d Hoek (Leiden); kand.ex. Al en N.. de heer E v. Spronsen (Lei- Van Haarlem-West den); kand.ex. D W en N.. de heer Nieuwkoop tot P F v. Jaarsveld (Boskoop); kand.ex. F W. en N„ mej L. M. Alberts (Lei- De openingsceremonie op 24 februari den), en de heren: J.Th.L Heiwig zal om 15 uur verricht worden door Lei- (Den Haag), W. R. T. Lbs (Leiden), en derdorps burgemeester. Hieraan vooraf- H. F Poort (Leiden); kand.ex. G W. gaand ia er 's morgens een ontvangst en N., de heer O P v. Diggelen (Den van het gemeentebestuur en genodigden Haag); kand.ex. KI W. en N„ de he- Na de ontvangst zal het bedrijf aan de ren: D. H. Spaargaren (Leiden), en gemeente Leiderdorp voor de ondervon- R. J. H. Okker (Leiden); doct.ex. Wis- den medewerking een beeldhouwwerk kunde, de heer R. W. v.d. Waall (Lei van de heer F. T. S. Letterie aanbieden, den)dóet.ex. Natuurkunde, de heer te plaatsen op een punt in het dorp. waar N J. Zimmerman (Leiden); doct.ex. een markante versiering passend is. Na j Scheikunde, de heren: W H. J. Stork, de ontvangst gaat het gezelschap naar cum laude (Leiden), en Th. G. J. van rest. Van der Heyden te Leiden voor Oirschot, cum laude (Oegstgeest); de openstelling voor het publiek volgt. de heer C. L. C. Meijer (Den Haag), der Zoeterwoude. De definitieve rijksgoedkeuring voor de nieuwbouw van de Onderl. Waarborgmy. „Verzekeringen van de LTB", gevestigd te Leiden aan de RÜnsburgerweg. hoek Warmonder- weg, is ontvangen, zodat thans op zeer korte termijn met de bouw een begin kan worden gemaakt. Het bouwwerk komt aan de Hoge Rijndijk nr. 9 on- De bouw is gegund aan Wernink's Beton- en Aannemingsmaatschappij n.v. te Leiden. De verwarmingsinstal latie en toebehoren worden verzorgd door de n.v. Schulte en Lestraden te Sassenheim, terwijl de electro-tech- nische installatie zal geschieden door de firma IJsselmuiden Zn., even eens te Sassenheim. Het geheel staat onder achitectuur van het architecten bureau Paardekooper-Bamhoorn te Lisse. De totale bouwkosten met in stallaties zullen globaal 2.500.000, bedragen. Men vertrouwt in begin 1988 de nieuwbouw te kunnen betrekken. De foto toont een maquette van het ko mende complex.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3