NAAST OP-ART OOK KLASSIEK BLAUWWIT DE ONBEKENDE PILOOT Quicksilver S krijgt zware concurrentie Nero en het Bobobeeldje beursoverzicht AKU flauw; Unilever en KLM in reactie AMSTERDAM (ANP) Beursplein 5 heeft vanmiddag voor Unilever en KLM een technische koersreactie moeten accepteren na de zeer vaste stemming voor deze fondsen eerder deze week. Van de gisteren behaalde koerswinst ad f5 moest Unilever vandaag bijna twee gul den afstaan op een koei's van 115. Giste ren geen. vandaag wel aanbod van Amerikaanse zijde in Unilever. Dit is meestal bepalend voor de stemming in deze hoek. Na vijf achtereenvolgende dagen zeer vast te zijn geweest, waar door de koers circa f 40 is opgelpoen, werd KLM vanmiddag f9 lager op 340 geadviseerd. iDt. als gevolg van 't feit dat Wall Street woensdag 2U> dollar lager voor KLM sloot. De baisse-positie in dit fonds op de New-Yorkse beurs is belang rijk gedaald. AKU was flauw op circa 363 (377). Blijkens de gepubliceerde jaar cijfers heeft de netto winst van AKU over 1965 57.7 miljoen gulden bedragen, tegen 58.9 miljoen guldpn over 1964. Verder is er nog steeds sprake van een stakings- drelging bij AKU. De forse koersdaling in dit fonds ging gepaard met geringe verkopen Verder gaf Philips bij de ope- rnig een halve gulden prijs op cirva 124. Kon. Olie was nauwelijks prijshoudend op 156.80 Aanvankelijk was de handel in hoofdfondsen zeer kalm. Later op de middag echter ontwikkelde zich een vas te stemming voor zowel Philips als Kon. Olie door ruime vraag van het publiek. Hierdoor steeg Philips van 123,70 tot 125.30. Kon. Olie van 156.80 tot 157.60. Hoogovens werd enkele punten lager ge adviseerd. Ondanks het feit dat de vrachten- markt thans op het hoogste peil is sedert 1960 blijven de scheepvaartwaarden te leurstellen. De leidende cultures gaven, evenals de vorige dagen, fractionele wij zigingen tc zien. De staatsfondsemartk was door elkaar een kleinigheid hoger. Universitair nieuws LEIDEN Aan <le rijksuniversiteit te Leiden is A. C. Vlasblom, geh. te Leiden in 1927 en thans wonende te Wemeldinge. gepromoveerd tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappenvoorts is M. C. Plan je. geboren (193R) en wonende te Leiden, gepromoveerd tol doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen. Daggeld verhoogd Het tarief voor daggeld (call money) is. ingaande he den. met een half procent verhoogd tot 3«b procent. Dit als gevolg van de iets krappere geldmarkt o.a. door de reeds vroege ul- timo-opvragingen. Van de terugvloeiing van bankbiljetten valt volgens geld marktkringen niets meer te verwachten aangezien reeds meer is teruggevloeid dan gedurende de vorige ultimo werd opgevraagd. ROME 19 jan. 1966 De Italiaanse couturiers hebben zich dit voorjaar voor het modeklavier gezet en zeer veel zwart-wit toetsen ontdekt. Dat spel van wit en zwart, goed afgetekend, of ineen vloeiend alsof men urenlang naar de toet sen heeft gekeken en een soort caleido scopisch gezicht op gekregen heeft, vin den wij bij alle collecties terug. Gelukkig is er ook hier en daar een andere kleur, die de zomer in herinnering brengt. Som mige ontwerpers zijn er zomaar in ge slaagd om contrasten te vinden, waar dat eeuwige zwart en wit uitgebannen is. Er wordt hier ook met andere onderdelen van de kledij gespeeld, en niet altijd even decent. Antonelli, die de rokken nog inkortte, tegenover vorig seizoen brengt niets nieuws. Alleen de witte „winter"-kleur werd vervangen door marineblauw, to rna tenrood en pasteltinten. Geen school meisje geen kleuter, zou zich in Italië op straat wagen met zulke korte rokken als de antonelliaanse. Mevrouw Galitcine, die samen met prinses Paola het voorrecht deelt tot de bestgeklede vrouwen ter wereld te wor den gerekend, heeft haar verzameling op de elegante lijst geschoeid: zij heeft zelf caleidoscopische tekeningen uitge dacht: wit-zwart, bruin-wit enz. En deze laatste kenmerken vooral haar modellen. Ook Gauguyn is aanwezig met briljante kleuren op de avondmodellen. Galitcine verlegt de zijnaden naar voren om een slanker effect te verkrijgen. Zij brengt kleine kraagjes en het nieuwe pastel- kleurige katoengaberdine ideaal voor de zomer. Voor wie nog niet vermoeid is van al let op-art gedoe tijdens de dag. blijft de leans bestaan er thuis volop gebruik van te maken voor de huiskledij. Slechts bij een prachtverzameling linge rie houdt dat ge-„op" op. Gebloemde, gefronsde met strikken van zijde sierde, uit zijde en kant verwezenlijkte kamerkleren, nachtkleren en pyjama's, zijn te mooi om in te slapen, en zijn dan voor wie in weelde wil baden geef ons maar liever (we kunnen de andere niet betalen) een van de comfortabele nachtmodellen, waarvan we noch de strikken noch de losse panden kunnen afscheuren tijdens een woeilige droom. Kleur op kleur Tot de mooiste colflectie behoort die van Mila Schoen, echte alta moda, en geen enkele wanklank. Kleurcontrast in dezelfde schakering voor de vele om keerbare mantels. Kleine omslagen in tegengestelde kleur aan kraag en mou wen en tuniekrokken (zeer in de mode) Er wordt ook uitbundig gebruik gemaakt van het zo voornaam mooie marineblauw met witte lijnen. Een reeks avondkleren met glitterblouses en parelwerk op witte Aten. Top Balt Übio SïibMr N-Y Centra BEURS VAN NEW-YORK ii ex dividend li?' GO'S Boeing Chrvslt N City Douglas Dupont Eastm Ki 12! Dupont N 240% 238' In» T Tei Kennekott Montg Waro Radio Corp Rep Steel Royal Dutch Soc Vac St OU N-ï PhlllpaGloeiJ -p. 18144 1771a 151.84 151.15 zijden rokken, oosterse tuniekkleren in gouddraad op witte onderkleren wisten het applaus te verwerven, dat aan vele andere ontzegwordt. Geen hostess- pyjama's hier, maar als slot twee smokingmodellen. In wit en in gouden parallelborduursels Bril aan de vlecht Glimlachjes hebben wij ook over voor minder draagbare collecties wanneer er zulke plezierige zomervondsten bij zijn als bij Bici. Zonnebrilglazen gevat in een rand van strovlechtwerk, dat in een lange vlecht over het kapsel heen op de rug valt. Geen oorstukken voor die brillen, maar een rukje doet ze omhoog- schieten. In alle kleuren met korte en lange vlechten worden ze de rage van mondaine stranden naast juwelenringen, gedragen aan de grote en tweede teen van elke voet i.p.v. sandalen. koersen hilversum (Van onze paardesportmedewerker) Zondagmiddag kan in Hilversum weer eens genoten worden van een koers met Quicksilver S. De baan zal niet al te hard moeten zijn voor de kostbare, toch wel wat oude benen, maar als hij komt moet Wagenaar er wel van overtuigd zijn dat hij een redelijke kans heeft. Anders zou hij beslist niet starten. De concur renten op die 1600 meter kunnen overi gens allemaal wel wat, al vraagt men zich af wat bijvoorbeeld Buffalo Bill in zo'n koers gaal doen. Germano, als hij vroeg genoeg op toeren komt. Zefa, die de af stand nu eens precies heeft zoals zij wil en misschien ook de verrassende Y Y Hanover zullen niet al te veel achter be hoeven te blijven. In het amateurwinterkampioenschap is wel winst te verwachten voor de paarden van entrainement Smit: Billv Boy is voor een amateur wel te sturen en Cunera in de andere afdeling is met zijn eige naar N. Kaptijn beste maatjes. In een goede koers over 2020 meter lijkt het ons niet onmogelijk, dat Attila weer eens gaat winnen. Hij gaat overigens maar heel langzaam vooruit en het kan ook best zijn. dat hij het nog niet uitloopt In dat geval is Yonker Aster waarschijn lijk de eerste die het van Attila kan over- Om half twee is de eerste start in het volgende programma: Holidaymakerprijs (2040 m): Dolf. Con Amove, Dyveke D Outsider: Diana Hol- Piquantprijs (2040 m met trio): Char meur K. Danielle Prelesjnik, Checkmate. Outsider: Camillo Safariprijs (2000 m. eerste afd.. auto start): Dea Alkestis van E, Zaida, Zilver- tip. Amateur Winterkampioenschap III Teer ste afd.. 2020 m): Billy Boy. Benno Six. Bonny Julia. Eldoradoprijs (2000 m. autostart, met trio). Stal Amstel (Curaèao en Bingen Magowan). Briggetta Norton, Zoon Erebus Outsider: Alarik. Grote Prijs der Sprinters (1600 m. auto start): Quicksilver, Germano, Zefa Amateur Winterkampioenschap III. tweede afd Cunera, Aura van Zelda. Bellamia Cheerioprijs (2000 m met trio): Attila. Yonker Aster, Annie Norma. de leidse courant Stad Rotterdam en Waerdye tevreden ROTTERDAM (ANP) De directie van de samenwerkende levensverzeke ringmaatschappijen „Stad Rotterdam" NV en NV de Waerdye deelt mee, dat in 1965 door deze groep tot een bedrag van 185.1 miljoen gulden aan nieuwe verzekeringen werd geboekt (vorig jaar 181.5 miljoen gulden). Deze voorlopige resultaten van de maatschappijen zijn zodanig, dat de directie met voldoening terug kan zien op het afgelopen jaar en met vertrouwen 1966 tegemoet kan gaan. Bij de Stad Rotterdam bedroeg de produktie 123.0 miljoen gulden (vorig jaar 105.0 miljoen gulden). Hier staat 'n verval tegenover van 43.0 miljoen gul den (vorig jaar 32.1 miljoen gulden), 't Premie-inkomen nam toe tot 10.8 mil joen, wat een stijging van 24 procent betekent ten opzichte van 1964. Bij De Waerdye lag, naar verzekerd bedrag gemeten, de produktie aan nieu we verzekeringen in 1965 lager dan in 1964, te weten 62.1 miljoen gulden resp. 76.5 miljoen gulden in 1963 31.0 miljoen gulden). Deze ontwikkeling is te verkla ren uit de grote toevoer van verzekerin gen medio 1964, toen om fiscale rede nen, volgens de directie, zeer velen een verzekering bij De Waerdye tegen een zogenaamde vaste-guldenpremie sloten. (Produktie 1965. resp. 1964 in deze ver zekeringen met een blijvend vaste pre mie in guldens 13.6, resp. 29.7 miljoen gulden). Het premie-inkomen nam toe tot 13.1 miljoen gulden, wat een stijging van 29 procent betekent ten opzichte van 1964. Boksfinales voor nieuwelingen DEN HAAG In gebouw Odeon te Rotterdam werden dinsdag 25 januari (20 uur) de finales gebokst van de nieu welingenkampioenschappen van Zuid- Holland. De partijen zijn: ban tam gewichtVan de Lubbe (Den Haag), Keyzer (Den HaaglichtweltergewichtTen Boske (Den Haag), Schaurlaar (Den Haag); weltergewicht Van Buuren (Rotterdam), Overvoorde (Rotterdam); zwaarweltergewicht Richardson (Den Haag). Oosterveen (Den Haag); mid dengewicht Zwaneveld Rotterdam Karreman (Rotterdam); half zwaarge wicht Janse Vlissingen), Verheul Rotterdamzwaargewicht Ouwehand (Den Haag), Hoek (Rotterdam). Voorts staan op het programma twee finalepartijen in de c-klasse junioren en vier partijen waarvan er tenminste drie op het t.v.-scherm zullen komen: zwaar gewicht Kiks (Ned.), Krenz Duitsl.): zwaarweltergewicht: Schenk (Ned.), Schroder (Duitsl.), weltergewicht Kool mees (Ned.), Hoffman (Duitsl.), licht gewicht Bisschop (Ned.), Wilhelmus Duitsl. 2" Te koop: Een stroom - agregaat 220 V met diesel motor en nieuwe 2000 1. tank. Zuidweg 43. Rijpwetering Van le eigenaar. Mooie Opel Rekord 1962 in bijzon der goede staat 3150 Fi nanciering mogelijk. Tulp straat. 14. tel. 01719-3731 Noordwij k. Bon. Plastic emmer 58 cent. Zeer stevige kwaliteit onbreekbaar plastic. Inhoud plm. 5 liter. Kleuren geel en wit. Een handig emmertje. Uitsluitend met inlevering van deze bon slechts 58 cent. Victorie - Mag. Hogewoerd 22 *2* Metalen strijkplank, ver stelbaar. zwaar buismateriaa! ƒ14,95. Rubber warmwater- zak, prima sluiting, met vol le garantie 2.48 Metalen droogrek grote droog lengte 2.78. Plastic oliekan. 10 li ter inhoud 12.98. Victorie - Mag. Hogeweord 22. <2* In onze halansopiuimiin; aluminium melkkoker 14-i li ter inhoud ƒ2.25. Emaille pannen, grote maten. 22 cm 3.75 24 cm 4.75. Prima pa tatsnijder 128. Ontbijtbor den met pastelrand. 3 voor 1.25. En vele andere koop jes. Victorie - Mag Hoge woerd 22. *2* Kinderfoto's en liuweUiks- reportages. Foto van Bem- mefen, Zuidbuurtseweg 30. Zoeterwoude, tel. 01715-353. Bijverdienste. Bezorgers gevraagd voor ochtendblad. Geen weekincasso. Aanmel den dagelijks dagbi De Tele graaf. Breestraat 30. Leiden fg Bij G. v. Brussel. Haar lemmerstr 267. tel 22061 vindt U een groée sortering bruiloftsliedjes. slingers, feesimutsen en andere feest artikelen Het vanouds be kende en goedkoopste adres Accu's „Actavia" voor auto, motor, scooter, radio, transistor, foto-blitz, scheep vaart en verlichting batte rijen. „Actavia", Raam- steeg 67, Leiden, tel 01710- 21427-22192 Zaterdag Markt. Gemol- toneerde lange onderbroeken en borstrokken, lange mouw. 6.98 nu 4.98. Dameshemden korte mouw. 3.98 nu 249. Ka toenen onderjurken, alleen 42. 1.98. Nieuwstraat. hoek Hooglandse Kerk gracht Japie. Radiomonteur of aanko mend radiomonteur gevraagd Radio Westrik, Geversstraat 39. Ogstgeest. telefoon 51608. 2" Wekkerj.r.r. wakker.r.r.r. de grootste sortering, de beste merken, ook met repe teer wekwerk. Ruime keuze horloges o.a. Roamer, Lin coln en Ancre. Prettige be diening, 100 pot. garantie! Uurwerkkliniek Gorthuis. al léén Lage Rijndijk 8 *2* Meisje gevraagd voor de verkoop. Patisserie George Gussenhoven. Oude Rijn 2. Leiden. Tel. (01710) - 20411. *2* Aankomend kapster biedt zich aan. Keurig kunnende werken. Opleiding Haagse Vakschool. Tel. na 7 uur 24683 "2* Prima t.v. kleinbeeld 43 om met kamerantenne. Pracht kast met prima beeld ƒ130 - Gaame demonstreer is gratis bij u thuis. TeL (01717)-4879. *2* Vrije benzine aan ons benzinestation „Rijndijk", tussen De Vink en Haag.se Schouw. Kortingen van 9 tot 30 pet. Vraagt benzinebon nen boeken, wat nog wat ex tra korting geeft. (Fa. A. v.d. Pouw Kraan en Zn.), telef. 01710 - 42861 Grote bespa ring door vrije benzine. *2* Portable schrijfmachines. compleet met type lessen, papier en carbon. Keuze uit vele merken en modellen Financiering mogelijk Vak kundige bediening en eigen werkplaats. Hees kantoor machines. Hogewoerd 92 (bi.i dé Kraaierstraat), Leiden 21 Wij zijn steeds zien van de uit gaven op romans en ont spanningslectuur Geen in schrijfkosten; per deel 25 cent. Lezers buiten 't een trum stad. apart tarief Loopt U eens langs Leesb „Record". Apothekersdtlk 35 Huurt uw auto bij de Leidse automobielcentrale (A. J. Bierman), Oude Rijn 54. Leiden. Tel.: 32310. Hulp In de huishouding gevraagd (van 8.30 tot plm. 4.30 uur) in gezin met 3 kin deren. Telefoon 53301. Alfa Schoenen heeft mo menteel plaats voor: aank en Leer! ing-verkoopster of -verkoper. Aanm. Haarlem merstraat 53a, Leiden Tel. 34826. Na 19 uur Tel. 40977. tg T.V.-nieuws. Van 200.- ƒ600.- is uw oude t.v. waard bij aankoop van een nieuwe. Alle merken t.v.toestellen 59 cm en 65 cm beeld, serie 1966, Tel. 33677-23296 in Leiden. *2* Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prijzen, o.a. visitekaartjes, geboortekaart jes. verlovingskaartjes, huwe- lijksaank. en uw zakendruk- werk. enz. - Prima afwer king vlotte bediening, Druk werk -service Halpa. Haar- lemmerstr. 64 Tel 24185 *2* Startmoeilijkheden met uw auto. Snel lading van uw accu. Nieuwe methode Taxi nodig? Verbonden met diver se ziekenfondsen. Autoservice De Groot Beestenmarkt 3 Tel. 23300 *2* Laat nu uw binnenwerk. verbouwingen, reparatie en onderhoudswerk doen nu hebben wij nog tijd. Timmer en Aannemersbedrijf L. J. J. v. d. Steen en Zoon. Leven daal 139. Telef.: 21367. Modeling. Zeven van de tien dames weten niet dat dit bestaat Volume en kracht in het haar. Echter geen krul. Vraag deskundige voorlich ting, wellicht ook geschikt voor u Salon Rita. W Kioos laan 15. tel 24683 Lage Rijndijk 92. tel 34851 Wilt u In het aanstaande voorjaar genieten van een mooie tuin mer bollen en planten, laat dan uw tuin door ons opknappen en be planten. Wij leveren alles op tulngebied zoals: grond. mest. graszoden, heesters, vaste planten, bollen, rotsstenen, flagstones en handvormste nen. Tuinbouwbedrijf C. L Mulder. Haarlemmerweg 21 te loeiden. Tel 26550 2" Zaterdag Markt. Uitver koop bij Japie. Zuiver wollen dames spor&truien, werkelijk iets aparts, leuke kleuren, van 39.50 nu 29.50. Leuke nylon onderjurken, rijk kant. alle kleuren. 3.98 Nieuw straat. hoek Hooglandse Kerfcgracht. Japie. 2" Zaterdag Markt. Oprui ming Leuke dames vestjes 19.98 nu 10.98; dames truitjes ook met kol. Alle kleuren, dus ook zwart, 19,98 nu 10,98. Leuke meisjespyamas. Nieuwstraat. hoek Hoogland se Kerkgraoht. Jaipie. *2* Mevr. Kuiper. Rijnsbur gerweg 31B, Leiden, tel. 52187 vraagt zelfstandige werkster N.V. Confectiefabriek Gebr. de Weerd. v.d. Werff- straat 7a, Leiden. Tel 30390 Heeft op haar japonnen- ateliers plaats voor. ervaren en aank. Modinettes. Per soonlijke sollicitatie tot s avonds 6.30 uur. Woonark. Vaste ligplaats, water en elektr. Bev vvoonk., keuken, 2 slaapkgangetje en veel bergruimte. J. Schra- ma, ws. „Notedop". Hoofd straat 99. Valkenburg (Z.-H.) *2* Gevraagd beslist zelf standig meisje boven 21 jaar. in klein gezin. Intern. Hoog salaris, weekend vrij. Mevr A. Zumpolle, Prins Frederik- laan 14, Wassenaar Telefoon 01751 - 8332. *2* Kamerbreed Jabo?? Ka merbreed Jaboü Voordelig?? Voordelig!! Ja. naar P. v.d Horst. Vijf Meiplein 34. tel 22705. tevens het aangewezen adres voor al uw meubelen en gezellige gordijnen. 2" Divanbedden. wentel bedden, stalen ledikanten. Een pracht collectie tegen de laagste prijzen vindt U bij De Kleine Winst. Haar it. 51. Leiden "2* Slaapkamer. diverse kas ten. stoelen, ledikanten, ron de en vierkante keukentafels en schuiftafels, schrijfbureau, oliekachels. divanbedden grote spiegel Gebr. Pluym. Hooigracht 51. Tel 25955 - 21266. 'Z zaterdag Markt. Onze be kende lange onderbroeken en borstrokken, 5, 6 en 7 2.98 twee stuks 5 gulden. Heren flanellen, dubbele borst 4.98 nu 3.98. Nieuwstraat. hoek Hooglandse Kerkgracht Japie "2" Zaterdag Markt. Gebreide dames truien 19,98 nu 10,98. Losse dames en heren pya- majasjes nu 3.98 Lange jon gens onderbroeken. Alle ma ten nu 1.98. Lakens, slopen. Nieuwstraat. hoek Hoogland se Kerkgracht Japie. Bezoek Wasautomatiek .De Eendracht" Zoeterwoudse Singel 14b. Ingang door de poort. Uw was (6 kg) schoon en droog binnen 1 uur. Er is een stoommangel aanwezig om uw was kastklaar te maken. VORST of 'geen VORST DE BILT. Een oude in diepte afnemende depressie is van don derdag op vrijdag langzaam langs het Engelse Kanaal naar het oost noordoosten getrokken. De kern lag vanmorgen bij het lichtschip Noord-Hinder en zal morgen zo goed als geheel zijn opgevuld. Aan de voorzijde ervan stroomde zach- k.n m.i. Tussen vorst deelt en dooi MEDE; tere lucht ran Frankrijk over België ons land binnen, waarbij op uitgebreide schaal ijzel voor kwam. In Duitsland wist de vorst zich bijna overal te handhaven, zodat de vorstyrens vanmorgen ongeveer langs de Rijn liep en vervolgens over ons land naar de omgeving van Den Helder. Ver wacht mag worden, dat de vorst de komende uur nog maar weinig verder naar het noorden zal worden teruggedrongen en zich waarschijnlijk in het uiterste noordoosten van het land zal kun nen handhaven. Elders zullen de temperaturen geen verdere stij ging ondergaan, daar de aanvoer van zachte lucht, ophoudt. Kans op neerslag ivordt nu weer tijdelijk kleiner, maar de kans op mist neemt toe. Op de oceaan trekt langs de Azoren een in diepte toe nemende nieuwe storing naar het oosten, die morgen boven de Golf van Biskaje zal aankomen en in Frankrijk de luchtdruk weer zal doen dalen. Weer in Europa Berlijn Frankfort 17.44; Hoogw. Schev.: 3.48 15.57. Weer in Nederland "o 3 -3 2 1 -6 1 -2 2 Veemarkt Leiden 700—900—1100 handel lui; handel flauw; volle Ualve- •ht kalveren 120—150. han- vette schapen 90 100—125. vette lammeren 90 110— Loosduinse groenteveiling LOOSDUINEN. 21 jan. Stgl komli 53 70 38—17. 30—37, kromme k< 90—111. 43-45. c 17' 2 65—86. prei "l 137—: 78. andijvie f 2 100—122 gi knmk, 1000 I Clay„Ik pijnigde Patterson niet NKW-YORK. C'assius Clay, de we reldkampioen in het zwaargewicht, heeft toegegeven Patterson bewust te hebben ge spaard in hun laatste gevecht om de wereldtitel. Na de ontmoeting op 22 no vember in Las Vegas, die door de scheids rechter in de twaalfde ronde werd ge stopt. beschuldigden boksjournalisten Clay ervan, dat hij Patterson meer had laten lijden dan nodig was, omdat hij geen ko. Bij het commenlaat dal hij onlangs ver zorgde voor een film over het gevecht, die door de televisie zou worden uitge zonden. verklaarde Clav ineens Iets geheel anders. Na de opnamen van de zesde ron de vroeg de commentator aan Clav „Ik zou graag willen weten waarom je niet meer aanvallend bokste toen je Patter son eenmaal stormrijp had gemaakt". Clay antwoordde; ..Ik houd er nu een maal niet van iemand te pijnigen alleen maar om het publiek een plezier te doen. Iedere bokser zou het kalm aan doen als hij zag dat zijn tegenstander ernstig ge blesseerd was Ik aai liever iemand dan dat ik hem doodsla. Je had de pers eens moeten horpn als het laatste gebeurd was" Jeen van den Berg nog steeds in vorm WEEDUM Jeen van der Berg, de bekende Elfstedenrijder zegevierde donderdagmiddag in de omgeving van Weedum in een rit over 68 km. De weersomstandigheden waren bar en boos, het ijs was bijzonder slecht, de wind veroorzaakte door een lichte stuif sneeuw opeenhopingen en daarom fi nishten slechts 25 van de 163 gestar rijders. De uitslag: 1. Jeen 3erg Heerenveen2. op 1 r van der Meulen (Stiens), 3 Roel Spai (Stiens), 4. Henk Ottema (Sneek) o| 1600 meter. I lollamlia Kattenburg: resultaat teleurstellend AMSTERDAM (ANP) De gang van zaken hij Ilollumliu Kattenburg NV ge durende het per .3(1 november 1965 afge sloten boekjaar was teleurstellend. D- omzet bleef ten achter hij die van vori ge jaren, waardoor, mede gezien de stij ging van de kosten, de exploitatie ver liesgevend was, waarbij ook de afschrij vingen niet werden verdiend. Indien het boekjaar 1964-1965 nog mei een positief saldo zal worden afgesloten zal dit slechts mogelijk zijn door re kening te houden met eenmalige batei tengevolge van het afgesloten van hel belang in Australië, waarvan in de vorige jaarvergadering mededeling is gedaan. Voor het voorjaar 1966 is de vennoot schap behoorlijk van orders v Pogingen om te komen tot s king met andere ondernemingen hebber tot dusver niet tot concrete resultaten geleid.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 6