Gunstige GEEN EENSGEZINDHEID OVER cijfers van KLM Vrouw (35) gewurgd in Vlaardingen VLIEGTUIGWRAK GEEFT GEHEIMEN PRIJS BO VENGEMEENTELIJK BESTUUR Kritiek op geschiedenis agglomeratie DEN HAAG EIGENLIJK VOORKEUR LIJK DADER OPGEDREGD UIT VAART Na 1970 geen uitgifte van belastingbrieven Doe-het-zelf werd zie-het-zelf! Morgen afkondiging „godsdienstvrijheid DONDERDAG 18 NOVEMBER 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 DEN' HAAG (ANP) De Koninklijke Luchtvaart Maatschappij NV heeft in de 8-maandsperiocIe juli tot en met sep tember 1965 (het tweede kwartaal van [het boekjaar 1965-'66) een produktie be haald van 279,4 miljoen tonkilometer, of II procent meer dan in dezelfde periode van 1964. Zoals reeds gemeld was de winst in dit kwarttaai 18,1 miljoen gul- iden hoger op 42,9 miljoen gulden. De omvang van het vervoer steeg ten opzichte van de overeenkomstige periode in 1964 met 14 procent tot 164,3 miljoen tonkilometer. De vervoersin- komsten bedroegen 198,8 miljoen gul- en 10 procent meer dan in 1964. De overige inkomsten" waren 15 procent hoger en beliepen 23,3 miljoen gulden. De bedrijfskosten (excl. afschrijvin gen) stegen van 156,2 miljoen gulden in 1964 tot 158,8 miljoen gulden in 1965. Jat de toeneming beperkt kon blijven tot 1,7 procent ondanks loon- en prijs- tijgingen en ondanks de grotere om vang van produktie en vervoer, is in ïoofdzaak een gevolg van efficiency maatregelen. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Weinig eensgezindheid bestaat er in de Haagse raad over het al of (nog) niet in het leven roepen van een bovengeineentelijk orgaan voor de Haagse agglomeratie. Van de vier groot ste fracties in de raad vinden de KVP en de PvdA dat de nodige spoed moet worden betracht terwijl de VVD en de Prot. - Christelijke fractie de noodzaak daarvan nog niet inzien. Hoe de kaarten precies binnen het B. en W.-college lig gen is niet duidelijk, maar burgemeester Kolfschoten stelde gisteravond tijdens de begrotingsbehandeling, dat het niet van w(js beleid zou getuigen een be stuursvorm van bovenaf te gaan creë ren, die sommige partners (nog) niet ligt. De Haagse burgemeester, die sprak van een delicaat onderwerp, zoekt naar tussenoplossingen waarbij hij meer dan voorheen contact zal opnemen met de raadscommissie voor intergemeente lijke zaken. Mr. Kolfschoten vindt het nog altijd een groot goed indien een gemeente zelfstandig kan opereren. Als voorbeeld haalde hij aan: het sedert een jaar Huwelijk Beatrix (Van een onzer DEN HAAG Bur gemeester mr. H. A. M. T. Kolfschoten van Den Haag ls gisteravond in de Haagse raad uitvoe rig ingegaan op de plaats van de huwe lijksvoltrekking van prinses Beatrix en de heer Von Ams- berg. Uitvoerig heelt hjj hierover met Ikoningin Juliana van gedachten gewisseld. Alhoewel het huwe lijk in Amsterdam zal plaatsvinden, zal Den Haag in de gelegenheid gesteld wor den deel te nemen aan de viering van die gebeurtenis, waarover nog nadere knededelingen zullen worden gedaan. 1 Mr. Kolfschoten deelde mede dat «mlngin Juliana hem persoonlijk heeft vettekerd dat Den Haag evenals Am sterdam de eerste keus behoort te tiebben en dat wanneer in dit geval deze iceus van de aanvang af op Amsterdam gevallen, dit uitsluitend in verband moet worden gebracht met de betreurde omstandigheid, dat Den Haag niet meer beschikt over een paleisaccommodatie, die op het grote aantal te verwachten bruiloftsgasten is berekend. Tot het laat ste toe aldus de Haagse burgemeester is ernstig overwogen en onderzocht of de plechtigheden niet over beide steden zouden kunnen worden verdeeld, op die wijze, dat de kerkelijke plechtigheid In Den Haag en de burgerlijke voltrekking in Amsterdam zou kunnen plaatsvinden. Bij deze opzet deden zich echter onover komelijke moeilijkheden voor in verband met verplaatsing van de zeer omvang rijke bruiloftsstoet. Uit het langdurig gesprek met de koningin is aan burgemeester Kolfschoten gebleken, dat, met zoveel begrip voor de I Haagse teleurstelling, er goede reden be staat voor de verwachting dat Den Haag bij de viering op eigen wijze en met eigen recht als residentiestad zal worden betrokken. Burgerij en autoriteiten zullen in de gelegenheid worden gesteld om deel te :n aan de viering van deze gebeurte nis in het nationale leven van Nederland, waarbij de gevoelens om Den Haag niet kunnen worden gemist. Zodra deze plan- zo besloot mr. Kolfschoten vastere vorm zullen hebben aangenomen, hoopt hij daarover nadere informaties te kunnen verschaffen. VLAARDINGEN. (A.N.P.l. Naar eerst gisteren is gebleken, is dinsdagmiddag de 35-jarige mevrouw Henny Apotheker-Ter Haar in haar woning aan de Blois van Treslongstraat 83 te Vlaardingen vermoe delijk door de 40-jarige J van W. door wurging om het leven gebracht. Töen het enige dochtertje van 't slacht offer. de 10-jarige Janny. na schooltijd geen gehoor kreeg, ging zij schaatsen, doch nadat ook om kwart over zes niet werd Protest tegen uitlating Felici om Schillebeeckx VATICAANSTAD (KNP) 'n Groep van bisschoppen, onder wie 50 Brazili anen, heeft -bij het moderamen van het concilie geprotesteerd tegen een uitla ting van mgr. Felici, secretaris-gene raal, die als desavouerend wordt be schouwd voor prof. dr. E. Schille beeckx OP, theoloog van het Neder landse episcopaat bij.het concilie. In de concilievergadering van vrijdag j.l. verklaarde mgr. Felici. dat het con cilie „beslist niets" te maken heeft met de lezingen, die in november in Do mus Mariae in Rome worden gehou- In november is nog slechts één con ferentie gegeven, die van de Neder landse theoloog prof. Schillebeeckx over de eucharistie. Voegt men hierbij de pogingen, die van de zijde der Lateraan- se universiteit zijn gedaan om de lezing van prof. Schillebeeckx te verhinderen, dan moet de buitenwereld wel aanne men, dat hier een oneerlijke actie op touw is gezet, die het concilie en trou wens elke kerkelijke instantie onwaar dig is. Vandaar het protest der bis schoppen. Nieuwe lijndienst A'damAmerika AMSTERDAM (ANP) Dank zij zo juist met succes afgesoten onderhande lingen met de American Export Iisbrandt- sen Lines Inc. zal over enige maanden in Amsterdam een belangrijk knooppunt voor containervervoer worden gevestigd. Als agent voor de Amerikaanse rederij zal optreden Intraned. De nieuwe lijndienst tussen de oost kust van de Verenigde Staten en Amster dam zal gebaseerd zijn op vrachtvervoer in opengedaan, waarschuwde zij de buren. Deze haalden de vader van zijn werk. die zijn vrouw levenloos op de grond aantrof. De dokter en de politie kwamen nadien tot de conolusie dat de vrouw aan een natuurlijke dood zou zijn gestorven. Nadat echter het dochtertje 's avonds laat aan haar vader vertelde, dat zijn collega L. van W.. toen zij naar school ging op bezoek was. waarschuwde de heer Apotheker wederom de politie. Op van de substituut-officier van Justitie, J. D. de Jong, werd door dr. J, Zel- denrust. patholoog anatoom van het ge rechtelijk laboratorium, sectie op het lijk verricht, waarbij werd geconstateerd, dat de vrouw door wurging om het leven was gebracht Men heeft toen getracht de ver moedelijke dader op te sporen. Volgens navraag aan zijn woning had de man op zijn werk moeten zijn. omdat hij 's morgens op tijd daarheen was vertrok ken. Hij bleek daar echter niet te zijn. Wel vernam de politie dat hij vaak naar de algemene begraafplaats in Schiedam ging om het graf van zijn ouders te be zoeken Hier rond men inderdaad zijn rijwieL Omdat de begraafplaats dicht bij de Poldervaart ligt, ls de politie daar gaan dreggen, met als resultaat, dat spoedig het stoffelijk overschot van de man boven wa ter werd gehaald. De man had dinsdagmiddag na de lunch de fabriek in de industriepolder verlaten onder het motief dat hij naar met spreek uur van de dokter moest. Hij is daar ech ter niet geweest, doch vervoegde zich wel om ongeveer kwart over een aan de wo ning aan de Blois van Treslongstraat. De moord moet tussen twee en drie uur zijn gepleegd, daar een fondsbode tegen drie uur 's middags al geen gehoor kreeg. Over de motleven die tot deze daad heb ben geleld, tast men volkomen in het duis ter. De vermoedelijke dader heeft van het begin van dit jaar tot medio mei in een geestelijke depressie verkeerd, doch daarna ging hij weer normaal aan het werk. Hij laat een vrouw en twee kinde ren achter. Per dag 2000 varkens geslacht na epidemie (Van parlementaire redactie DEN HAAG In het zuidoosten van bet land worden op het ogenblik rond 2000 varkens per dag afgeslacht, die lijden aan mond- en klauwzeer. Vorige week wa ren het er reeds duizend per dag. Deze epidemie heeft ernstige verontrusting veroorzaakt, zei ir. Lardinols (KVP) woensdag in de Tweede Kamer. Minister Biesheuvel deelde deze mening. De bewindsman zei, dat er zeer scherpe maatregelen getroffen moesten worden teneinde de grote exportbelangen, die op het spel staan, veilig te stellen. Er konden geen risico's worden genomen Deze zaak kwam in de Kamer aan de orde bij de behandeling van de landbouw begroting ln een openbare commissie vergadering. Een deel van de Kamer was verontrust over het feit, dat de landbouw te weinig deel zou hebben in de gestegen welvaart. Minister Biesheuvel wees erop. dat men verwijzend naar het zeer slechte weer de zaken niet te somber moet voorstellen. In het gemengde bedrijf is het goed gegaan, de produktie van de akkerbouw was vrijwel gelijk aan die van vorig jaar, de melkplas is, evenals de vleesproduktie, gestegen, de tuinbouw had een normaal jaar, de fruitoogst ligt niet beneden het gemiddelde der laatste tien jaren, de produktie van eieren, slacht- pluimvee en varkensvlees is uitgebreid. Ook de prijzen waren over het algemeen gunstig, al lag die bij het rundvlees zwakker. bestaandeoverleg tussen de drie grootse gemeenten. Kritiek had mr. Kolfschoten op de onvollledig, opper vlakkige welhaast onwaarachtige wij ze waarop de eerlijke geschiedenis van de Haagse agglomeratie in de vaste commissie voor Binnenlandse Zaken op 20 oktober van dit jaar voor de dag ge haald is. H(J zou de ontwikkelingen nog aan de kauk kunnen stellen en tevens tot vaatstelllng kunnen overgaan van de „doodsoorzaak". De Haagse agglo meratiepartners, aldus mr. Kolfscho ten. kan dit spel evenwel nauwelijks meer interesseren omdat en eerder dan dit bestuurlijk spelde knikkers interessant zijn gebleven. En met de knikkers bedoelde hij dan: de reële, praktische voortgang van de ontwikke ling op menigvuldig gebied. Als tussenvorm zou de wet „gemeen schappelijke regelingen" herzien kunnen worden of een ontwikkeling nagestreefd kunnen worden naar hel voorl»eeld van Eindhoven. Fractievoorzitter Rensen van de Pv.- d.A toonde grote waardering voor het optimisme van de burgemeester. Voor de raad is het evenwel een veel mlnnder overzichtelijke zaak; een verwarrend spinneweb, dat niet in één punt samen komt. Hij kan zich niet voorstellen, dat de huidige ontwikkeling binnen een redeiyke tijd als vanzelf leidt tot een ge meenschappelijk orgaan, en tóch is er behoefte aan een bovengemeentelijk or gaan al was het maar alleen vanwege de verkeersplanning. Tijdnood En mr. Borghols, fractievoorzitter van de KVP, voegde daar nog het huis vestingsprobleem aan toe. De heer Borghols vond, dat er na 1957 niet veel gebeurd is op dit terrein. Volgens spreker dienen andere paden bewandeld te worden want Den Haag komt in tijdnood. Omdat hij echter an derzijds ook weer niet al te geforceerd te werk wilde gaan vroeg hij evenals de heer Rensen nauw contact met de raadscommissie voor intergemeentelijke Mgr. De Vet in secretariaat voor niet-gelovigen ROME (KNP) Paus Paulus heeft mgr. G. H. de Vet, bisschop van Bre da, samen met 22 andere bisschoppen uit de gehele wereld benoemd tot lid van het secretariaat voor de niet-gelovi- gen. Voorzitter van dit secretariaat is kardinaal König van Wenen. De leden komen uit alle delen van de wereld. Onder de nieuw benoemden bevindt zich ook mgr. J. Blomjous, de Neder landse bisschop van Mwanza in Tanza- Het secretariaat zal de komende da gen in Rome in voltallige vergadering bijeenkomen. Aanpassing aan inkomsten- en loonbelasting (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De belastlngspaarbrie- ven van honderd gulden worden tot 1970 uitgegeven. Daarna verschijnen an dere tarieven van de loon- en inkom stenbelasting, waarin de verlaging van 100 gulden verwerkt is. In 1972 worden de spaarbrieven van 1966 uitbetaald tot een bedrag van 180 gulden (100 gulden verlaging met 80 gulden rente), hetgeen voor dat jaar een uitgave van 550 mil joen gulden vergt. De aflossingen van de spaarbrieven van 1967, 1968 en 1969 geschiedt ln 1978, 1974 en 1975. Volgens het wetsontwerp verlaging loon- en In komstenbelasting, dat thans hij de Tweede Kamer ingediend Is, blijft de rente in deze jaren eveneens 80 gulden. Het wetsontwerp werkt de aankondi ging uit van de verlaging van de loon- en inkomstenbelasting en de spaarbrie ven van 100 gulden, die in de miljoenen nota gedaan is. Minister Vondeling en staatssecreta ris Hoefnagels van Financiën wijzen er nogmaals op, dat de belastingspaar- brieven bij een spaarinstelling onderge bracht kunnen worden; maar dat de ei genaar van deze brieven ze ook In per soonlijk behëei* kan nerrien. Wanneer de Ditmaal werd de was gedóan voor écht niet verwachtEn u? Al mevrouw R.C.G. AnsemsJericho- ontdekt hoe intens wit alles wordt plein 28, Maastricht. Door een in7 kracht sop van Sunii? Ja, alles f Sunii was-team. 7 Resultaat? Ook uw nylon. Sunil met ultra- WitterH concludeerde mevrouw waswerking geeft het hóógste wit! Ansems zelf. Maar ik had het eigenaar komt te overlijden kunnen de erven onmiddellijke aflossing vragen. De renteberekening volgt na 1971. De rente berekening past zich bij dit tijdstip aan. De bewindslieden hopen, dat niet ieder een na 1971 de spaarbrieven zal verzil veren, maar ermee blijft sparen. Dat juist de verlaging van de loon- en inkomstenbelasting gekozen is vindt volgens de bewindslieden zijn oorzaak in het feit. dat deze juist de grootste belastingdruk ondervinden. Door de ver laging wordt deze druk van 27.4 procent teruggebracht tot 26,8 procent. Een ver laging. die vooral aan de voet door werkt. Voor hen. die op jaarbasis min der dan 100 gulden belasting moeten be talen, vervalt de heffing namelijk. Zij is, aldus minister en staatssecretaris soci aal gericht, ook al hebben grote gezin nen met een naar verhouding gering in komen en de mensen met zeer lage in komens er maar heel weinig baat bij. „Dit ls nu eenmaal het logische ge volg van het bestaan van een redelijke vrijstelling aan de voet". Dr. Bcngt Zetterström heeft na de reddingsactie van de ingesloten metrowerkers in Stockholm met direct rust gekregen. De manne- des kundige. die tillen* de reddings actie doorlopend had geaseieteerd begaf sich na afloop moe, maar voldaan naar huis, toen hij getuige werd van een verkeersongeluk. Ook hier kon hij met succes ingrijpen en opnieuw een mensenlcx>en redden. Zijn rust daarna wat dubbel verdiend. PROF. DREES JR. BEPLEIT Organisatie van belastingbetalers ROTTERDAM. (ANP) Prof. W. Drees Jr.. directeur van de Rijksbegroting, meent dat een pressiegroep op het terrein van de rijksuitgaven gewenst ls om een tegenwicht te vormen tegenover de tal rijke groepen, die alleen maar aandringen op verhoging van de uitgaven van de overheid. Prof Drees zei dit op een lunch- bijeenkomst van de maatschappij voor nijverheid en handel ln Rotterdam Prof. Drees zou het toejuichen als er ln ons land, evenals in de Verenigde Sta ten en in Zweden, organisaties \an be lastingbetalers komen, die het uitgaven beleid van de overheid kritisch gaan vol gen. Verklaring gereed voor stemming ROME (KNP) De concilievaders hebben het laatste nog goed te keuren ontwerp, de verklaring over de gods dienstvrijheid, ontvangen. Hierover zul len zij morgen moeten stemmen. Er zijn nog wijzigingen mogelijk, daarom volgt nog een definitieve stemming voor de verklaring gereed Is voor afkondi ging op de slotzitting. Zoals de tekst er nu, vlak voor de eindstreep en na vier bewerkingen en na een ongewoon grote hoeveelheid kri tiek. uitziet, heeft zij geen grote veran deringen meer ondergaan. In de toelichting op het stuk. zegt re lator mgr. De Smedt, van het secreta riaat voor de eenheid, dat met het stuk belast was, dat een van de voornaam ste opwerpingen die tegen het stuk ge maakt zijn. deze is: het stuk zou de leer over de plicht van het burgerlijk gezag ten aanzien van de ware gods dienst, niet volgen. Daartegen voert mgr. De Smedt aan, Pakistan bereid met India te prater MOSKOU (Reuter) De Indiase minister van Financiën, Krlsjnamasjarl. heeft verklaard dat president Mohammad Ajob Khan van Pakistan bereid ls premier Sjastrl van India op Russisch grondgebied Minister Krisjnamasjari zei dat de Russische regering India op de hoogte had gesteld van Pakistans bereidheid en dat thans weid gewacht op een antwoord uit New-Delhi. De Russische regering nodigde president AJoeb en premier SJastri uit om ln Tasjkent bijeen te komen, toen ln september de strijd tussen India en Pakistan over Kasjmir zijn hoogtepunt had bereikt. dat de opwerping geen hout snijdt, om dat in dit stuk juist het recht van de mens op godsdienstvrijheid ontwikkeld wordt als consequentie van zijn mense lijke waardigheid. Voor de rest moeten de historici maar uitzoeken hoe een en ander zich onderling verhoudt. Sommige vadert, zo merkte hij op, willen alleen maar spreken van het po sitieve burgerlijke recht en niet van het recht van de persoon. Maar de commla- Bie ls daar niet op Ingegaan. Zij wenst ook niets te veranderen aan de bijbelse motivering van de gods dienstvrijheid, want de godsdienstvrij heid is met de openbaring gegeven. Daarbuiten hoeft de commissie echter wel getracht verbeteringen In de tekst aan te brengen, om te voorkomen, dat het openbare gezag uit deze tekst een aansporing ziet het lalcisme te begun- Vandnng vond In Rome de plechtige afkondiging plaat* van twee constitu tie*: over de goddelijke openbaring en het lekenapoatolaat. Sinaasappelen duurder (Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG Het KVP-Kamerlid Ir. Lardinols vreest, dat de sinaasappelen volgend jaar als de EEG-commlssie haar zin krijgt, bijna 40 procent In prijs zullen stijgen. Dat zou, voor de Neder landse consument, een extra-uitgave van 50 tot 60 miljoen gulden betekenen. Minister Blesheuvel was minder pessi mistisch. Hij zei, dat de Nederlandse regering ernstige bez.waren tegen de re geling heeft en er niet aan zal meewer ken. Bovendien verwachtte de minister, dat de stijging, wanneer de Europese commissie gelijk krijgt, slechts 10 pro cent zal bedragen, zodat de sinaasappe len niet meer dan 7 tot 8 cent per kg omhoog zullen gaan. Dat betekent, dat de consument maximaal tien miljoen meer voor het fruit op tafel moet leg gen. lilli lü'IIFHlin lllMlIllHlBIi i HMffHffiiMNHIH itlHMHB. Van onze correspondent) ENKIIUIZFN Sinds het einde van de tweede wereldoorlog zijn er zowel door Rijkswaterstaat, de PTT. en de Konink lijke Marine als door vissers grote hoeveelheden vliegtuigonderdelen uit liet lJselmeer uitgehaald. In al die jaren zijn al meer dan honderd vliegtuigwrakken geborgen Engelse. Amerikaanse. Neder landse. Duitse en vermoedelijk ook een Russisch, dat door de Duitsers werd ge bruikt. In vele delen van de wereld wonen mensen, die het werk van de bergings- dienst van de Koninklijke Luchtmacht met grote interesse volgen; nabestaan den van als vermist opgegeven beman ningsleden van geallieerde vliegtuigen, die willen weten waar de stoffelijke res ten rusten. Dezer dagen ls het kabelschip Poolster van de PTT, dat op verzoek van Rijks waterstaat ln het lJselmeer zocht naar obstakels onder water, die ln vele ge vallen netten van vissersschepen hebben vernield, weer op een wrak gestoten. Dacht men aanvankelijk met een Lan casterbommenwerper te doen te hebben, toen de wrakstukken eenmaal boven waren gehaald wees een eerste onderzoek uit. dat liet hier ging om resten van een Stirllngbommenwerper van de Britse luchtmacht Onomstotelijk bewijs waren de dubbele staartwielen Een van de ban den bevond zich nog in volkomen gave toestand, opgepompt en wel. De koepel met vier machinegeweren, waarin de zich ln de loop der Jaren gespecialiseerd heeft in deze zuak en over een schat aan gegevens beschikt, vooral van belang voor nog zoekende nabestaanden. In het geval van de gevonden Stir ling gaat het er nu om aan de weet te komen tot welk squadron het toestel heeft behoord, hoeveel bemanningsleden het aan boord had. op welke datum het niet is teruggekeerd. len ln Nederlandse wateren zijn verdwe- i nen. Naar alle waarschijnlijkheid zijn niet meer dan vijftien Stirlingbommen- werpers ln het lJselmeer terecht ge Vijftien is natuurlijk nog een groot aantal, vooral waar liet resultaat van j onderzoekingen vaak afhankelijk ls van kleinigheden Zo'n kleinigheid ls. dat men I I aan de hand van de gevonden munitie lJselmeer honderden wrakstukken opge haald en het is goed mogelijk, dat zich daaronder resten bevinden van die Stlr- llngs. De vindplaatsen zijn nauwkeurig in kuart gebracht en de rapporten over de bergingen zijn onlangs voor onderzoek ter beschikking gekomen van de Konink lijke Luchtmacht. Bestudering van die rapporten kan de zoekenden mogelijk weer een stapje verder op weg helpen ^Nabestaanden vanbemanningsledcn volgen werk met aandacht staartschutter moet hebben gezeten, ont brak. Opvallend was. dat ondanks een twintigjarige onderdompeling in het lJsel meer. alle zich in het staartstuk bevin dende materialen, waaronder banden met honderden patronen, nagenoeg niet zijn aangetast. Voor de identificatie van het type zorg de majoor A. P. de Jong van de sectie Vliegveiligheid van de luchtmacht, die Zo op hel eerste gericht een ontmoe digende zaak, omdat niet minder dun 606 toestellen van dit type, met een menigte van 4300 Engelse jongens en mannen aan boord, nooit meer de thuis basis hebben kunnen melden: „Opdracht vervuld". Lichtpuntje ls, dat niet al deze toestel- heeft kunnen vaststellen, dat de Stirling waar het hier om guat niet vóór 1942 kan hebben gevlogen. Een toestel kan nu voor verder onderzoek bulten beschou wing worden gelaten. Nu zijn overgebleven de zeven toestel len die in 1942 zijn verdwenen en de zeven die het jaar daarop hun laatste vlucht maakten. In de loop der Jaren sijn uit het De deskundigen verwachten, dat bt) bet verder In cultuur brengen van de polder Oostelijk-Flevoland, met bet droogmaken van ZuldeltJk-Flevoland en met de In poldering van de Markerwaard nog tien tallen vliegtuigwrakken hun geheimen sullen prijsgeven. In vele delen van de wereld kijken mensen met een sprankje hoop uit naar dit werk.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 5