v Bouw uw toekomst op staal HOOGOVENS IJMUIDEN NIKKI, EEN PRACHTIGE NATUURFILM MEDISCHE DIENSTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Walser blokwalserij Dit is een personeelsadvertentie van Hoogovens om over na te denken. Hij gaat over de toekomst van staal. En over uw eigen toekomst. Staal heeft toekomst. Van staal worden bijvoorbeeld bruggen gemaakt. En er zijn steeds meèr bruggen nodig om steeds meer auto's (van staal) en treinen (van staal) te laten rijden. Van staal worden schepen gemaakt en huizen en ramen en meubelen. Stofzuigers: staal. Was machines: staal. Haarden: staal. Oneindigveel apparaten en instrumenten: staal. Steeds meer en meer staal. Daarom gaat Hoogovens nu ook de 6e hoogoven bouwen: een reus, die per jaar een miljoen ton ruwijzer kan produceren om nog meer staal te maken. Meer staal dus in de toekomst en meer zekerheid in uw werk bij Hoogovens, voor smelters, walsers, elektro- monteurs, kraandrijvers, apparaatbedienden, transport en havenpersoneel en al die andere functies. Meer werk. Vast werk. Werk met toekomst. Ook voor u. Denkt u daar eens over na. En schrijf naar Hoogovens IJmuiden, afd. Personeelszaken, gebouw „Buitenhof", Staalstraat, Velsen-Noord. *a „Nikki, de wilde hond van het Noor den" is een film van Walt Disney, waarin deze de vriendschap laat zien tussen de poolhond Nikki en een jong beertje Neewa. Door een ongelukkige samenloop van omstandigheden raken zij op elkaar aangewezen en zwerven door het Canadese land, waar vele ge varen hen bedreigen. Een prachtige natuurfilm met mooie kleuren en schitterende opnamen van wolven, herten, beren en houthakkers in het ruige berglandschap van Canada, waar in de hond en de beer, daartoe ge dwongen door een stevige riem, waar mee zij aan elkaar gekluisterd zijn, vergeten dat zij van nature instinct matige vijanden zijn. Het verhaal is eigenlijk onderge schikt aan deze vriendschap tussen twee geheel verschillende dieren en de prachtige natuur waarin zij gedu rende een zomer en winter verblijven. Nikki verwildert daarin helemaal, van huisdier wordt hij een krachtige wolfs hond, die van de jacht leeft en gedu rende de winterslaap van zijn vriend Neewa, de beer, zichzelf moet bedrui pen. Zijn vroegere baas is tijdens een stroomversnelling met de kano, waarin ook het beertje zat, omgeslagen en zo moesten ze ieder hun weg gaan. Dat Nikki, uitgegroeid tot een bijzonder krachtige hond, na veel omzwervin gen zijn baas toch nog herkent en dat Neewa na zijn winterslaap zich Nikki niet meer herinnert en de vriendschap tussen hen beiden verloochent, is het ontroerende slot van deze ook voor kinderen geschikte film (a. 1.). STERKER DAN STERK LEDO In het Lido-theater aan de Steenstraat wordt deze week de film gepresenteerd, waarin een echte man nelijke Nederlandse filmster de hoofd rol speelt Anton Geesink, die zonder enige toneel- of filmopleiding door de producer Marcello Baldo was geënga geerd en die zich uitstekend door de moeilijkheden van zijn eerste optreden heeft heen geslagen. De film, die twee Bijbelse verhalen ten grondslag heeft, geeft in het eer ste gedeelte het verhaal weer van Gi deon, die door de Heer is geroepen om zijn volk uit de macht van de Media- nieten te verlossen. Hoewel na zijn oproep vijfduizend Israëlieten hem ter beschikking staan, verslaat hij ten- dat Samson eerst duizend vijanden heeft verslagen met een ezelskake- Tenslotte wreekt Samson zijn volk als hij op een groot feest voor het laatst van God zijn kracht terugont vangt en samen met de koning de voornaamsten van de Filistijnen ten onder gaat, doordat hij de tempel door zijn alles verwoestende kracht doet ineenstorten. Al met al een film, die een prettige afwisseling vormt en een genoeglijke avond betekent. LIEFDESDRIFT TRIANON ZIJ fiie gewend zijn Jacqueline Vandal op het witte doek te zien, zullen ongetwijfeld weten welk een spel zij levert. In Liefdesdrift geeft zij weer eens een staaltje van haar kunnen weg. Zij vertolkt daarin het leven van een dorpsmeisje, dat in de stad op het slechte pad is geraakt. De slotte op aanwijzingen van de Bood- mannen weet zij niet alleen te inlere^- schapper, met slechts driehonderd een grote krijgsmacht van de Media- nieten. Tot aan zijn dood blijft hij de „Richter" van Israël. Het verhaal Samson vormt 't twee de gedeelte van de film. Hierin is Ro- salba Neri als Delila de tegenspeelster van Anton Geesink. Het overbekende verhaal geeft op aardige wijze 't ver raad van Delila weer, waarin zij het geheim van Samsons kracht, zijn ha ren, prijs geeft aan de Filistijnen, na- ook weer gauw kwijt te De titel doet de bioscoopbezoeker veel vermoeden, men komt er echter niet geschokt van terug. De waarschu wingen van haar moeder, dat zij spoe dig haar schoonheid zal verliezen en haar ogen dan alleen maar gebruiken kan om te huilen is hier zeker op zijn plaats. Een Franse film voor personen boven 18 jaar. Verzekerings-instellingen L.T.B. (Leiden) hielden jaarvergadering PAUZE Op 11 november jl. hield de Onder linge Waarborgmaatschappij Verzeke ringen van de L.T.B. z(jn algemene ver gadering te Haarlem. De heer C. H. van den Berg uit Poeldijk, voorzitter van het bestuur, bracht in herinnering de interne stuktuurw|jzlging die per 1 jan. 1965 werd geëffectueerd. In vogelvlucht liep de voorzitter de in het verslagjaar 1964 geboekte resultaten na. Het pre mie-inkomen van de Onderlinge Waar borgmaatschappij L.T.B. steeg van ul timo 1963 tot einde boekjaar 1964 van 3,4 miljoen tot ruim 4 miljoen gulden. De totale premie-omzet, derhalve inclu sief die van de in likwidatie getreden Onderlinge Brandverzekering L.T.B. en Onderlinge Hagelverzekering L.T.B. alsmede van de afdeling Makelaardij, steeg in die periode van 6,83 miljoen tot 7,86 miljoen gulden. Ingaande op de Bttjglng van de exploitatiekosten o.m. veroorzaakt door de nieuwbouw, wees de heer Van den Berg op het belang de aktiviteiten op te voeren. Door de uitbreiding van de wooncentra wordt in de randstad Holland meer en meer land aan de land- en tuinbouw onttrok ken, zodat in kwantitatief opzicht al thans de mogelijkheden in de agrarische sektor van beperkte omvang zijn. De nodige compensatie zal gevonden moe ten worden onder de niet-agrariérs op het platteland en. zo mogelijk, in de steden. Het jaar 1965 De heer W. H. M. van Ommen, direc teur van de maatschappij, gaf in aan sluiting op de in het verslagjaar ge boekte resultaten, een beschouwing over de ontwikkeling van zaken in het lo pende jaar, dat alweer ten einde loopt. Met genoegen kon spreker vaststellen dal de vele werkzaamheden, die uit de stuktuurwljzlging waren voortgevloeid, volgens plan konden worden afgewerkt. Gelet op de samenloop met andere ex tra werkzaamheden die in 1965 moesten worden verzet, waarvan met name ge noemd werden de loskoppeling van de wettelijke aansprakelijkheidsverzekering van de ongevallenverzekering, alsmede de aan het !n werking treden van de Wet Aansprakelijkheidsverzekering Mo torrijtuigen is hel niet overdreven te spreken van een krachttoer, die in het lopende jaar moest worden verricht. Spreker bracht zijn erkentelijkheid over aan de medewerkers in binnen- en buitendienst, die dank zfl extra-inspan ning de zaken in goede banen hebben weten te leiden. Daarnaast bleef het nodig bijzondere aandacht te schenken aan dc arbeids ongeschiktheidsverzekering met de uit voering waarvan in het najaar 1964 een begin was gemaakt. Het K.N.B.T.B.- rapport „Gezinsrisico's en bestaansze kerheid" gaat uitgebreid in op het be lang van deze ve.zekeringsvorm voor de zelfstandige agrariërs. De aandacht van de buitendienst aan de A.O.V. duurt onverminderd voort. De nieuwbouw Het kantoor, reeds gehandicapt door de gescheiden huisvesting, werd boven dien belast met do ombouw van de ad ministratie naar het systeem van pons kaarten. De verwachtingen zijn er op gericht dat in 1966 een groot deel van de administratie volgens het nieuwe sys teem zal worden gevoerd. Ook voor de nieuwbouw zijn de ver wachtingen gesteld op het volgend jaar, zodat dan werkelijk uitgezien kan wor den naar een accommodatie, die ruimte biedt aan een moderne administratie en die alle medewerkers op het kantoor onder één dak verenigt. Uit het bestuur is inmiddels een bouwcommissie ge vormd, die de aanbesteding en uitvoe ring van de werkzaamheden zal leiden. Vervolgens stond spreker stil bij de beleggingen, een belangrijke aangele genheid voor een verzekeringsmaat schappij. De beleggingen belopen mo menteel ruim S miljoen gulden. Uit fis ter verkrijging De verzekeringen Bij de behandeling van de verzeke ringstechnische onderdelen, werden de volgende kanttekeningen geplaatst. De ongevallen- en ziekteverzekering gaven in 1965 een verdere daling te zien van het aantal verzekerden dat overging naar de arbeidsongeschiktheidsverzeke ring. Deze ontwikkeling is verheugend. De portefeuille ziekenhuisverzekering groeide in 1965 verder uit. De premie nadert thpns de 2 miljoen gulden grens. Met het toenemen van het aantal ver zekerden en van het premie-inkomen stijgt, helaas in naar verhouding ster kere mate, de schade. Een beeld dat niet bevreemdend is. gelet op de voort durende stijging van de verpleegprijzen, honoraria van specialistische hulp en bijkomende kosten. Het zal onvermijde lijk zijn om het premietarief voor be staande verzekeringen per 1 mei 1966 aan te passen. Voor nieuw af te sluiten verzekeringen zal het nieuwe tarief van 1 januari a.s. van toepassing z|jn. Ook de brandverzekering ontwikkelde zich verder in 1965. De totaal-premie zal vermoedelijk nog dit Jaar de 1 mil joen gulden overschrijden. Eensdeels is deze uitbreiding te danken aan de toe voer van nieuwe verzekeringen, ander deels aan de regelmatige aanpassingen van de lopende verzekeringen. De bui tendienst zal hieraan ook In 1966 de nodige aandacht schenken. De uitkom sten van het onderdeel stookinrichtin gen op tuinders- en kwekersbedrijven waren opnieuw en in 1965 in toegeno men mate, ongunstig. De toename van de hagel- en storm- verzekering van tuindersglas en glas opstallen was in 1965 bevredigend. Voor een belangrijk gedeelte was de groei te danken aan de overname van de por tefeuille van de N.C.B., onze zuster instelling in Brabant. De ontwikkeling bij de nog jonge ver zekering van gewassen onder glas bleef in 1965 achter. Het ligt in het voor nemen om in de loop van 1966 een ver eenvoudiging in de uitvoering aan te brengen. De bloembollenhagelverzekering ging zijn tweede jaar in. De ontwikkeling Is geleidelijk. De schade in 1965 komt uit op 55 van de premie. De W.A.-verzekering is in het lopen de jaar als zelfstandige verzekering gestart. Verwacht mag worden dat de nieuwe ontwikkeling zal lelden tot een normale exploitatie. De ontwikkeling in de benzine-bran- che is sterk geweest. De voorbereidin gen worden getroffen om deze branche in de naaste toekomst geheel zelf te Tenslotte wijdde de heer Van Ommen aandacht aan de sektor levensverzeke ringen, waar de maatschappij als gene- raal-agent werkzaam is voor Boeren en Tuinders Levensverzekering. B.T.L. heeft in 1965 de mijlpaal van 1 miljard gulden verzekerd kapitaal gepasseerd. Morgen: 23ste zondag na Pinksteren. Mis: „Dit zegt de Heer: mijn gedachten z\)n vredesgedachten (uit de profeet Jeremlas). Het klopt dit Jaar! Op de 23ste zondag na Pinksteren volgt stipt de 24ste, de laatste en in kosmische omvang de al lerlaatste. Meestal worden enige over schotzondag tusaengeschoven om de af stand tussen Pasen en Advent te over bruggen. De liturgie van de 23ste sluit echter nauw aan op de wereldondergang van de 24ste. Paulus schrijft al over de terugkomst van Christus en over do kracht, waarmee Hij „ons vernederd li chaam zal herscheppen". Die kracht toont Christus in het evangelie: „Het meisje is niet dood maar slaapt". Dit la ook het grafschrift in de Leldae Pieters kerk van de laatste abdis van Rijns burg De doden zijn niet dóód; zij sla pen tot de wederkomst. De fluitspelers lachten Christus uit. Zij vergisten zich. Ook heden ten dage z(jn er zulke fluit spelers. Zij vergissen zich. Met weglating van het woord meis je. Abdis Anna van Berchcm overleed hoogbejaard in 1620. LEIDSE BIOSCOPEN Camera: Nothing hut the hest (volw.) Dagelijks: 2.30, 7.00 cn 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Gideon en Samson (14 jaar) Dagelijks: 2 30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7 00 en 9.15 uur. Luxor: Zorba de Griek (volw.) Geprolongeerd Dagelijks, ook zondag: 2.30 en 8 uur. Studio: Nikki, de wilde hond van het Noorden (a. 1.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7 00 en 9.15 uur. Trianon: Liefdesdrift (18 Jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Bruut maar onweerstaanbaar (18 jaar) Dagelijks: 2 30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4 45. 7.15 en 9.15 uur. PUNT Talentenjacht De Talentenjacht, die gisteren In de Stadsgehoorzaal gehouden werd, Is be paald geen succes geworden. Slechts vier beat groepen schreven ln. Z(j ver toonden hun prestaties voor slechts een handjevol toeschouwers. In dit „mager bezette veld" kwamen uiteindelijk als winnaar uit de bus de groep „The Swinging Strings" uit Voor schoten. cr sis Een Imitatie is dat zo, Henk? KORRELTJE De man, die altijd precies zegt wat hij denkt, krijgt op het laatst precies wat hy verdient. LEIDSE BIOSCOPEN nogal wat voorstellingsvermogen van de kijker. Het geheel is echter alles zins de moeite waard. Vooral de (En gelse) wijze, waarop typische Britse toestanden worden gehekeld, recht vaardigt een gang naar Camera. In de hoofdrollen van deze in fraaie East- cale overwegingen man Colour gestoken film spelen Alan van een grotere spreiding kochten d» Bates, Denholm Elliot en Millicent samenwerkende zusterinstellingen eu Martin. De KFC achtte deze film toe- B°eren en Tuinders Levensverzekering laatbaar voor volwassenen. een tweetal gesloten beleggingsmaat- REX Bruut maar onweerstaan- keling van plaatselijke boerenleenban- baar is de titel van de film, waarin ken, welke inschakeling in de komende Gina Lolobrigida en Jean Paul Bel- Jaren ongetwijfeld vrucht zal gaan at- modo gezamenlijk een hoofdrol ver vullen, een garantie voor goed spel in ieder geval. Het verhaal speelt zich af in een havenbuurt in Genua, alwaar een enigszins verwelkende dame van om en nabij de veertig zeelui afzet, door hen weliswaar op krdiet kamers te geven, doch een exhorbitante huur daarvoor vraagt. Kunnen zü bij vertrek niet betalen, dan neemt zij hun bezittin gen in beslag. Deze Marguerite vindt echter haar meerdere in de Livornees (Belmondo), die brutaal en vlot haar het hoofd op hol brengt. Aan het eind van de film vindt nog een spannende zeereis plaats, waar een schip te kam pen krijgt met hevige storm, maar, uiteraard nog net op hel nippertje, behouden de haven ingebracht wordt door de Livornees. Zijn liefde voor de zee blijkt groter te zijn dan zijn voor liefde voor de rijke Marguerite. (KFC 18 jaar). PROLONGATIES I LUXOR In Luxor voor de derde l week de weergaloze glansrol van An- I thony Quinn in Zorba. de Griek. Een uitstekende film, voor volwassenen j warm aanbevolen. LEIDEN EN OMGEVING Leiden Gedurende het komende weekeinde nemen waar de artsen (wij zigingen voorbehouden): dkt. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 24961; dkt. Van Glabbeek. Bachstraat 39, tel. 22956; dkt. v. Leeuwen, Van de Brandeler- kade 28, tel. 20412; dkt. Pieterse, Hoge Rijndijk 4, tel. 24403; dkt. Pleiter, Fruinlaan 11, tel. 31337. Bij geen ge hoor, dokterslelefoon 22222. Apotheekdienst: Voor spoedeisende gevallen, zat. 13 nov. 's morgens van 8-12 uur: Doeza-apotheek, Doezastraat 31, tel. 21313, en Haven-apotheek, Ha ven 18, tel. 20085. Zie verder de stads- agenda! Alkemade en Leimuiden Dkt. v. d. Werf, Koppoellaan 1, Rypwete- ring, tel. 01712-202; dkt. v. Haselen, Kerkstraat 91, Oude Wetering, tel. 01713-217 Alphen a. d. Rijn Dkt. J.H. Vee- nendaal, Rembrandtlaan 31. tel. 2072 Apotheek Allart. Raadhuisstraat 206. daarna het weekeinde (v.a. 13-1 uur) apotheek Somberg, Wilhelminalaan 67. Zondag: dkt. A. Zwartendijk, Stations weg 5, tel. 2472. Bodegraven - Dkt. C. v. Beek, Vij verlaan, tel. 2268, en /r A de Groot, Irenestraat 8, tel. 2566. Dierenarts G. Hofland, Vijverlaan, tel. 3798. Apo theek: De Weyer, Statensingel, Gouda. Boskoop Dkt. de Wilde, tel. 2740. Wijkverpleging: Zr. Beks, tel 2141. Ilazerswoude Dkt. v. 't Wout, Hoofdstraat 40, Leiderdorp, tel. 01710- 30070. Ilillegom Dkt. A v. d. Kaaden. Hoofdstraat 14, tel. 5114. Tandarts (v Bollenstreek) v. Hilvoorde, Juliana- laan 90, tel. 6240. Apotheek: Lissese BRITSE ZELFSPOT CAMERA Een jonge man wil ten koste van alles de top van de maat- *^Mr<rD ftt-iinic bereiken. Hij QNDER LEIDING Neerlandia gast op concert van Rijnstreeks Accordeonorkest schappelijke ladder schrikt zelfs niet terug voor moord. Dit streven is het belangrijkste thema van de film die deze week in Camera draait. Alleen het allerbeste. Jimmy Brewster komt uil een een voudig milieu en heeft een grote mate van eerzucht, In een restaurant ont moet hij Charlie Prince, zoon van een vooraanstaande familie. Charlie is aan lager wal geraakt en gaat bij Jimmy inwonen. Als tegenprestatie krijgt Jim my lessen: hoe hoort het in betere kringen. Jimmy weet dan in korte tijd een fabelachtige carrière te maken. Op een gegeven moment trouwt hy een dochter van een directeur van een groal concern. Haast vanzelfsprekend wordt hy opgenomen in de directie van het concern. Het verhaal vraagt woensdagavond accordeonorkest van de Rijnstreek concert. Onder de uit te voeren wer ken troffen we gelukkig ook een ori gineel werk voor accordeonorkest aan, nl. „Vier Volkstümliche Unter- haltungsstücken" van R. Würthner, de oud-dirigent van het nu opgehe ven wereldberoemde orkest van de Hohnerfabrieken. De heer Beuk miste, zeer merk baar, drie krachten in zijn orkest, wat te betreuren valt. Er zitten in dit orkest zeer uitste kende spelers en speelsters. Zo heb ben wij met genoegen geluisterd naar de solo in Orpheus. Maar in het ge heel heeft het orkest nog niet de hoogte bereikt waarop wij het zou den willen zien (horen). Het spel De eenmaal aangegeven tempi wer den met steeds gehandhaafd. Maar met wat soepeler leiding kan de di rigent met dit orkest nog veel berei ken, mits men voorlopig niet te hoog grijpt (zoals met de ouverture: „Or pheus in der Unterwalt" van Jac. Of fenbach) Na de pauze trad het Euro pees bekende Ilohner-Accordeon-or kest „Neerlandia" uit Leiden op. Wat de dirigent Lauw Boellaard, met dit orkest presteert, grenst aan het sym fonische. Dit ervoeren wij o.a. bij de „Variationen für Akkordeonorches- ter" van R. Würthner. Dit orkest kan onder Boellaard fluisteren, maar komt ook tot een ronde, mooie forto-klank. De solo's komen er vlekkeloos uit. De directie zelf is rustig doch niets ver waarlozend. Alle inzetten zijn dade- lyk raak. Men begon met een mooie frisse in terpretatie van „Die Lustige Weiher von Windsor" van Nikolai. De ballet suite van H. Brehme viel ons als com positie iets tegen. De uitvoering er van maakte het echter genietbaar. (Hoe bekend is het Tango-thema! De beuetking van Freek Geertsma (een der orkestleden en leraar te Delft) van de „Tarantelle" uit de Lon don Suite van Coates gaf het gehele orkest de mogelijkheid te glanzen in hun partyen. Ook werd nog een Rocky-Mountains Suite gespeeld die zeer muzikaal ge schreven was en een „Finish" van G. Trampier die insloeg. Moge Rynstreeks Accordeonorkest van zijn gast de overtuiging hebben gekregen, dat haar orkest toch ook wel tot nog betere prestaties kan wor den opgevoerd. THEO TEN HOOVEN Apotheek Vierkant 223. tel 3608. Wijk dienst WGK: zr. E. Snellenberg, M. Trompstraat 39. tel. 6316, Katwijk a d. Rijn Dkt N. Hue- ting. tel. 2102. Apotheek, Princestraat 3, tel. 2755. Katwijk a. Zee Dkt. F. A. Visser, tel. 2023. Koudekerk a. d. Rijn Wijkver pleegster: zr. v. Leeuwen, Hoge Rijn dijk. Zoeterwoude. te». 01710-34673. Langtraar, Nieuwveen en Woubrug- ge Dkt. J Nooter, Woubrugge, tel. 01729-104. Wijkverpleging: zr. Eys, tel. 01725-777. Leiderdorp Dkt. M. P. Hennlnk, Mauritssingel 166. tel 01710-33686. Wijkverpleging, zie Koudekerk a. d. R. Leidschendam Dkt. M. W Han- ning, Kon. Wilhelminalaan (54. tel. 345)4. Tandarts voor noodgevallen: 070- 543035. WGK: Willem Pijperlaan 45). tel. 4161. Ziekenauto Bureau Rijks politie, tel, 3923. LLvse Apotheek en tandarts, zie Hillegom Dkt J M. v. Dijk, Achter weg 6, tel. 3134. Nieuwkoop en Noorden Dkt. B. P. Visser. Noorden, tel 01724-203. Noordwijk Dkt J. v. Nes, tel. 2405. Voor het WGK. tel 2338. Voor het Groene Kruis: tel. 2907. Noordwijkerhout Dkt. H. C. rie Groot. Duindoornstraat 1, tel 02533- 2910. Tandarts J. v. Hilvooude, Juliana- laan 90, Voorhout, tel. 02532-6240. Wijkverpleging WGK. Rusthof 1. tel. 2468. Oegstgcest Dkt. J B Hugenholtz, Wilhelnunapark 2, tel. 51390. Wit-Gele Kruis zr. Warmenhoven. tel. 51188, b.g.g. 22222 Rijnshurg Zie Katwijk a. d. Rijn Sassenheim Dkt. H Kwint, Hoofd straat 324, tel. 7253. Wijkverplegging Bethesda en WGK, Zr. Vriend, Frie- zenhorst 23. tel. 8022. Wijkverpleging Het Groene Kruis, zr Konijn, Kerkdam 3, Warmend, tel. 01711-250 Voor apo theek en tandarts, zie Hillegom. Valkenburg Zie Katwijk a. d. R Voorhout - Dkt. Lempers, Juliana- laan 82. tel 6140. Voorvhoten Dkt. T. v Sehaik, Jul. v. Stolberglaan 62, tel. 3344 Tand arts Ch. Kengen, Kon. Wilhelminalaan, 9.30 uur. Apotheek Centraal (14 nov.), Breostrant 74, Leiden, tel 20552. Warmond Dkt H. Walenkamp, Dorpsstraat 45. tel. 01711-220. Wassenaar Dkt. J A. Romer, Lange Kerkdam 56, tel. 2501, en dkt. H. S. Boogaart, Storm van 's Gravesan- deweg 1. tel. 4466. Apotheek: Wasse- naarse Apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402. Storingsdienst gas. water en elcc- triciteit tel 2248. Zoetermeer Dkt Suitman, tel, 3993 Zwammerdam Dkt P. K. v d. Ent Braat, Aarlanderveen. tel 01725-308.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 3