Paviljoen Braassemermeer door brand geheel verwoest WW VAN BEFAAMD WATERSPORTCENTRUM BLEEF SLECHTS PUIN EN AS OVER Motto: „Wat zegt U deze tijd?" ■mm ■111 Infill Auto dreef enige tijd in de Oude Rijn MAANDAG 8 NOVEMBER 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA I SCHADE GESCHAT OP EEN KWART MILJOEN Het bekende paviljoen ..Watersportcentrum Braassemmermeer" te Oude Wetering, aan de boorden van de Brasem, is zaterdagmiddag in korte tijd geheel uitgebrand. Het grotendeels van hout gebouwde paviljoen, dat oorspronkelijk bedoeld was als kantine bij het zwem bad, maar in de loop der jaren was uitgegroeid tot een bekend water sportcentrum, was mede door de harde noordoostenwind niet meer te redden. KORTSLUITING Omstreeks 3 uur brak de brand uit fn het restaurant bij de open haard. Vol gens personeel zou er een grote steek vlam uit het plavond gekomen z^jn, die In een oogwenk de zaal die juist aan «te windkant lag in vlam zette. Ver moedelijk is de brand dan ook te wijten aan kortsluiting, hoewel dit nog geens zins vaststaat. Mede door de sterke rookontwikkeling viel er aan redden van de Inboedel niet te denken. Doordat de telefoon direct uitviel, moest de brandweer door bui tenstaanders worden gewaarschuwd. Toen de brandweer arriveerde was het paviljoen één grote vuurzee, welke met 7 stralen werd bestreden. Alleen tie botenloods waaruit inmiddels door per soneel en voorbijgangers. tientallen buitenboordmotoren, boten en verschil lende materialen, naar buiten waren gebracht waarvan de waarde zeker enige honderdduizenden guldens bedroeg kon behouden worden, zij het met flin- Triest beeld na de brand EEN DIKKE ROOKWOLK bo ven de Rijksweg Amsterdam- Den Haag deed vermoeden dat er meer was dan alleen het verbran den van wat vuil. Dit vermoeden werd bevestigd toen wij aangeko men m Oude Wetering getuigen waren van de blussingswerkzaam- waar zo juist het brand meester'' had geklonken en men bezig was met het nablussen van de restan ten van een gebouw, waar eens mensen achter hun biertje hebben gezeten. Slechts de twee buitenmuren van het hotel staan nog overeind. Ook een deel van de werkplaats en een stukje van de showroom zijn nog behouden gebleven. In het tujorste gedeelte van de showroom staat de eigenaar te bellen terwijl aan de andere kant enkele uitgebrande gokautomaten (zie foto) staan. Orote wolken stegen op uit de ruimte waar eens de keuken is ge weest, een brandweerman met zijn gezicht onder het roet had weer een oplaaiing van het vuur ontdekt en richtte de spuit op de vuur haard. De vrijwillige brandweer van Alkemade was met zo'n vijf tal spuiten bezig met het nablus- De pasbenoemde burgemeester van Alkemade, de heer P. M. F. Smolders, verrichtte zijn eerste of ficiële daadhet in ogenschouw nemen van de bluswerkzaamheden (zie foto). In de tuin van het Paviljoen lig gen glasscherven, stukken ver koold hout en half verbrande stoe len. Verder onderliggers voor de boten. In de showroom staat een half verkoolde polyesterboot, ter wijl de andere boten in allerijl naar de parkeerplaats zijn ge- Op het terreyn van het nabijge legen zwembad stond een lid van de vrijwillige brandweer, nog in overal en de duimstok in de zak, de badhokjes nat te houden en de- voorste te blussen. Van de eerste paar hokjes is niets meer over dan verkoolde hoekpalen. Mannen van de rijkspolitie hielden de nieuws- gierige menigte op veilige afstand van de brand. Opeens een klap een houten tussemvand van het café werd omgetrokken. Voor de mensen die stonden te blussen hing in ieder geval een gevaarlijk object minder boven het hoofd. Een andere brandweerman haalde een aantal butaanflessen uit de werkplaats weg en liet ze op vei lige afstand leeglopen ke schade. Van het restaurant, de keu en het woongedeelte was niets te redden. Ook de gehele inventaris, alsmede de persoonlijke eigendommen van de heer De Groot, pachter van het paviljoen, de heer Zwanenberg, havenmeester, gingen verloren. Voor de heer De Groot, die met zjjn voorraden enz. niet verze kerd was loopt de schade in de dui zenden guldens. De heer Zwanenberg was wel verzekerd. Om kwart over zeven kon, nadat enige muren waren omgetrokken, het sein worden gegeven „kranen dicht". Er was van het paviljoen en een stukje van het zwembad niets over dan puin en ver brand hout. De schade aan gebouwen en inventaris is zeer groot (men schatte rond een kwart miljoen gulden) maar wordt door de verzekering gedekt. Op het terrein van de brand waren o.a. aanwezig burgemeester Smolders, die zich na een telefonische waarschuwing uit Voorhout waar hij momenteel nog woont direct naar Oude-Wetering begaf. Verder waren aanwezig de beide wethouders, de heren v. d. Poel en Wa genaar. de commandant van de brand weer. de heer Deen. alsook de heer N. Rietbroek als voorzitter van de zwem badcommissie. De publieke belangstelling was mede door de zaterdagmiddag erg groot waar door het verkeer langs de Plantage en L&ngeweg geheel vast liep. Katholieke Leidse melkhandelaren hielden sociale zondagmorgen Waarom niet een gasaansteker ■pi met een vil wereldnaam? SILVERMATCH FIRST CIiJHS De R.K. Bond van Melkhandelaren „St. Pascha! Ik" organiseerde gistermorgen een sociale zondag, die door een 90-tal leden met hun dames werd bijgewoond. I>« geesteljjk adviseur, pastoor N. 4. Commandeur van de St. Antoniusparo- ctale, hield een Inleiding over het thema: „Wat zegt U deze tyd?" Begonnen werd met een gezongen H. Mis en algemene communie, door pas toor Commandeur opgedragen in de ka pel van het St. Elisabeth-ziekenhuls aan de Hooigracht. Daarna wa» er een ge animeerd gemeenschappelijk ontbijt „In den Vergulden Turk" aan de Steen- De bijeenkomst werd onder meer bij gewoond door het bestuur van de Leidse afdeling van de N.R.K.M., door ere voorzitter J. P. v. d. Holst en echtgenote en door afgevaardigden van de stan- daardisatiebedrljven en de Nederl. Melk l'nie. Voorzitter van de bijeenkomst was de heer P. L. Janson, de leiding berustte by de voorzitter van het organisatieco mité, de heer M. Brouwer. OPENHEID „Wat zegt U deze tijd?" zo begon pastoor Commandeur zyn toespraak. Het is niet onmogelijk, aldus spr.. dac U by het lezen van dit motto Uw schou ders hebt opgehaald, het gezicht la de plooi getrokken of ln een schaterlach bent uitgebarsten. Maar ik wil U over dat motto heel serieus onderhouden. Er wordt tegenwoordig veelal gezegd: „Ik heb geen tyd". dat betekent dan: lk heb geen zin. Ook wel „Het is een rottld, waar we niet meer tegen op kunnen". Waar is. dat alles anders is dan vroeger, letteriyk alles verandert, maar spr. wil toch als tegenstelling NOORDWIJKS D.O.S. VIERDE ZESTIG-JARIG BESTAAN De gymnastiek- en sportverenigingd. Turnkring Leiden en presidente van D.O.S. te Noordwyk heeft zaterdag in „Brunhilde" uit Leiden, vertegenwoor- het jeugdhuis „De Rank" onder zeer digers van Noordwijk Actief, Echo der grote belangstelling haar 12e lustrum Duinen. Oranje Vereniging Zee. EHBO- gevlerd. binnen. Reddingsbrigade, plaatselijke De oprichting had plaats op 5 nov. sportverenigingen en van de gymn. ver. 1905, een tijd waarin het verenigings- Excelsior uit Katwyk en vele oud-leden, leven in Noordwijk slechts sporadisch Wethouder Den Otter sprak namens bestond. Dit lofwaardig initiatief ging het gemeentebestuur waarderende woor- uit van enkele jongelui, die hun vrije den over het streven van de vereniging tyd gaarne nuttig wilden besteden. Van gedurende deze 60 jaar voor een gezon- een handjevol leden is de vereniging de en nuttige vrijetijdsbesteding ten bate uitgegroeid tot ruim 450 leden, en het v. d. Noordwijkse jeugd. Dit vond spre- bestuur twyfelt er niet aan. dat het ker lofwaardig, maar nog belangrijker ledental binnen niet al te lange tijd zal j vond hij. dat deze lichamelijke opvoe- uitgroeien tot een 600. Het begin was ding van onschatbare waarde is voor zeer moeilijk, want een behoorlijk oefen- de volksgezondheid, lokaal was er niet en men moest zich i Het hoogtepunt op deze receptie was behelpen met een ruimte van 5 bij 5 de aanbieding van een nieuwe vlag, een meter en men moest in etappes oefenen, cadeau van de leden van DOS, een terwijl hoogstanden of het werken aan pronkstuk, waarop de vereniging trots de ringen alleen in de buitenlucht moge- mag zijn. De toespraak van de heer lijk was. Doch juist deze moeilijkheden E. de Groot, oud-lid en bestuurslid van heeft DOS niet alleen overwonnen, doch DOS. was allerveimakeiykst door het hebben haar ook sterk gemaakt. Op de ophalen van oude herinneringen uit het officiële receptie zaterdagmiddag wa- leven van DOS. Mevr. Mansfeld-Dieben ren wethouder P. den Otter. mevr. Van sprak waarderende woorden uit namens de Turnkring Leiden, waar DOS hoog aangeschreven staat. De voorzitter van DOS. de heer J. Chouffour, dankte de sprekers) sters) voor de waarderende woorden en wen sen. maar het meest verraat was hy over het prachtige cadeau van de leden, de nieuwe vlag. Zaterdagavond had de jubileumuit voering plaats, waarbij geen plaatsje onbezet bleef. Onder leiding van 'le heer. G. J. Wiethaar voerden de ledfu op perfecte wijze een twaalftal num mers uit, terwijl nog als gasten optra den de herenkampioensploeg Ter hoogte van de kaasmarkt reed zaterdagochtend om kwart over elf de personenauto van een 60-jarige Leidse machinezetter de Oude Rijn in. toen zijn voet van de rempedaal afgleed. Omstanders die snel ter plaatse waren, wisten de machinezetter en zijn echtgenote door een reddingsbaak op het dro ge te krijgen en het publiek dat u eldra rijen dik het ongeluk gade sloeg zag enige tijd de auto door de Oude Rijn drijven, totdat een particuliere kraanauto ook deze- uit de "nattigheid" haalde. koor moet worden gekeken, gaat er voor velen veel verloren van het spel. Het „spel", dat waarde genoeg bezit om goed te worden gezien. Het kerkspel „Pascha, brood en wijn" is het spel van alle mensen met Chrisrius in hun midden, die luisteren naar Zijn woord. Bij dit gebeuren werd er prachtig gezongen en de ten gehore gebrachte muziek muntte op bijzondere wijze uit. De dialogen zijn naar onze mening vaak te lang en vermoeiend. Dat bezwaar geldt dan ook de lange duur van het spel. Ruim twee uur duurt het en dat is een beetje te veel van het goede. Voorts alle lof voor degenen die het spel ten tonele brachten en dat geldt ook in het bijzonder de hoofdvertolker, pater Bertien Rompa. die dit spel heeft gemaakt. Zondag 14 november is er nog een opvoering van het Kerkspel des avonds om 8 uur in de St. Josephkerk. LISSE BKDRIJFSKLAVERJ ASSEN Bijzonder spannende wedstrijden wa ren Hobaho 1Van Zanten 127139 Hobaho IIPTT 145132 en zoals beweren dat prachttyd bele- Pastoor Commandeur nam als voor beeld het concilie. Concilie* waren vroe ger „tegen Iets gericht", nu gaat het over de problematiek van de Kerk. „Dat kan in onze tyd". aldus apr., dia verschil lende voorbeelden van deze problema tiek aanhaalde. We leven in een tyd van satellieten en ruimtevaarders, zaken die vroeger niet bestonden. We leven ook ln de tyd van de nozems en de provo's. Maar waren deze laatste problemen er vroeger ook niet? Er is heel wat kortalulting tus sen kinderen en oudera en omgekeerd en daarom is het zo gek nog niet, althans verklaarbaar, wat de Jeugd van tegen woordig doet. De jeugd wil doen. waar toe het thuis („Denk om de buren", „Wees stil voor de T.V." e.d.) geen ge legenheid krygt. Daarom zoekt deze jeugd zyn eigen wereld, de wereld van de bromfiets. ACHTER DE FEITEN AAN Vroeger liep ook de Kerk achter de feiten aan. aldus spr.. ze kende geen soepele houding, b.v. in het vraagstuk van het gemengde huweiyk. Er bestond een kloof tussen priester en leek. er wa ren zelfs scheidingen in het kerkge bouw. De kloof raakt overbrugd, de af stand tussen priester en gelovige ver vaagt. Dat werkt door tot in de hoog ste regionen. De paus is geen „gevan gene van het Vatikaan" meer, maar hij maakt grote reizen, daarmee beant woordend aan het ideaal van Chris tus, die zich altyd onder de mensen be- Pastoor Commandeur besloot met te zeggen dat onze tyd zich kenmerkt ala een open tyd. Niets is zo mooi als open heid, laten we er dus dankbaar voor zyn. Dat heeft deze tyd ons te zeggen. Als U dat begrepen heeft is deze zondagmor gen geslaagd, „ook al Is er niet gespro ken over melk en melkprodukten". De heer Brouwer dankte de g.a. voor zijn inleiding, waarna het tyd was voor een geanimeerde pauze-met-aperltief. DE MELKHANDEL vereniging „Blijdorp" uit Rotterdam uit deze uitslagen al blijkt, trok Ho baho II aan het langste eind tegen de zich taai verzettende PTT-ploeg. De Van Zantenploeg schijnt zijn oude vorm te hebben gevonden en gaf Ho baho I weinig kans om iets uit te lopen. De beide Elka-ploegen bezetten resp. de bovenste en de onderste plaats Door een vrij grote zege op HLS nes telde ze zich vrij stevig op de eerste plaats Hoewel de competitie nóg maar kort draait, zit er voor deze ploeg wel weer een kampioenschap in. Elka II had geen moeite met de Gemeente- ploeg 136125. De Gemeenteploeg zal er iets aan moeten gaan doen om niet te ver achter te komen. Tenslotte Verduyn—Tromp 131—136, een mooie prestatie van de Trompploeg. De stand HÏLLEGOM GOUDEN JUBILEUM ST. JOSEFI1PAROC HIE Het gouden jubileum van de St. Jo- sephparochie is vrijdag, zaterdag en zondag feestelijk ingezet met de op voering van het „Kerkspel" Pascha, brood en wijn. Dit spel. dat is te ver delen in twee Pascha's, doortochten. Het eerste moet weergeven de door tocht van de Joden door de zee en de woestijn naar het Beloofde Land: Kanaan. De tweede doortocht is de gang van Christus vanaf Zijn mens wording, door lijden en dood naar de verrijzenis en de heerlijkheid. Reeds meer dan 400 maal werd dit spel op gevoerd en in wel zes talen vertolkt. Het speelt zich af in de kerk en dit zal ook wel de meest geëigende plaats zijn. Toch is dit voor de aanwezigen die tot achter in de kerk hun plaats hebben een moeilijke opgave. Doordat er door iedereen op een gelijke hoogte naar het gebeuren op het priester- luidt i Elka I Hobaho II Hobaho I PTT Gemeente De Meulder Van Zanten Verduyn HLS Elka II 5 gesp. 5 gesp. 5 gesp. 5 gesp. 4 gesp 4 gesp. 4 gesp. 4 gesp. 4 gesp. 722 punten 710 punten 691 punten 674 punten 643 punten 638 punten 543 punten 538 punten 528 punten 515 punten 512 punten WASSENAAR VERGADERING GEMEENTERAAD De eerstvolgende vergadering van de Wassenaarse gemeenteraad zal worden gehouden op maandag 8 november a s. te kwart over 7 ln het raadhuis „De Paauw". In deze vergadering zullen aan de raad de begrotingen voor 1965 wor den aangeboden. De voorzitter, burge meester mr. W. J. Geertsema heeft de verdeling bekend gemaakt van de drie afdelingen van de raad, die daarna het voor-onderzoek van de begrotingen ter hand zullen nemen. Na het uitbrengen van het voorlopig verslag en de memo rie van antwoord zal dan, vermoedeiyk nog ln decembeT de openbare begro tingsbehandeling plaats hebben. CENTRALE VERWARMING IN BEJAARDEN WONINGEN In het zogenaamde plan-Wissing in het uitbreidingsplan Zyiwatering zullen door de Wassenaarse Bouwvereniging onder meer 20 bejaardenwoningen wor den gebouwd. Het bestuur van deze bouwvereniging heeft nu een plan ge maakt voor het aanbrengen van cen trale verwarming in deze bejaarden- woningen. Er zal blokverwarming wor den toegepast, waardoor voor ieder blok van 10 woningen slechts een ketel met toebehoren behoeft te worden geplaatst. Als gevolg daarvan kunnen «le kosten laag worden gehouden. De totale kosten van de centrale verwarmingsinstallatie worden geraamd op 41.841,-. Aan de raad wordt voorgesteld de al eerder aan de bouwvereniging toegekende voor schotten met dit bedrag te verhogen. De huurprijs van de bejaardenwonin gen. die voorlopig was vastgesteld op 15,70 per week. zal door het aanbren gen van de centrale verwarming ver- moedeiyk stijgen tot 18,85 per week. Verder moet uiteraard rekening gehou den worden met de kosten van de brandstofvoorziening, die op 3,35 per week worden geraamd. VOORZIENINGEN VOOR AFVOER VAN AFVALWATER IN CAMPING DUINHORST Zoals bekend iB dit jaar voor het eerst aan mr. H. Jochems een vergun ning verleend tot het exploiteren van het sportpark Duinhorst als kampeer terrein. Daarbij is de voorwaarde ge steld. dat spoedig voorzieningen zouden worden getroffen voor de afvoer van afvalwater van de kampeerplaats naar het Haagse of Wassenaarse rioolnet. De plannen daarvoor zijn uitgewerkt. Voor de aansluiting van een op Duin horst aan te leggen buizennet op de Wassen, riolering dient in de Buurtweg een pompput te worden aangebracht en een leiding van deze pomp naar de be staande riolering aan de noordoostzijde van de Landscheldingsweg. De kosten van de door de gemeente te treffen voorzieningen worden geraamd op 34.125,-. Daarin zal door de heer Jo chems tot een bedrag van 30.740,- worden bijgedragen. Aan de raad wordt voorgesteld het benodigde krediet te voteren. Er wordt nafu gestreefd, de voorzieningen voor het volgende kani- peerseizoen (1 april 1966) gereed te hebben. Er moeten echter nog de no dige vergunningen mandeur: ..Wat zegt U deze tyd in de melkhandel?" Spr. roerde enkele vak problemen aan, zoals de vyfdaagse werk week voor het personeel, die 1 novem ber is Ingegaan. Op dit moment weten we nog niet hoe we daar uit moeten komen, want het saneringscontract ge biedt: dageiyks bezorgen. Het hoofdbe stuur zoekt reeds maanden naar een op lossing. Spr. deelde mede dat 23 novem ber in „De grote Burcht" een vergade ring wordt gehouden, waarop de heer v. Hedel zal spreken over belastingzaken en collectieve administratievoering. Byeenkomsten over twee ti'genstry- dlge polen zyn gepland op 10 en 17 no vember. Op de eerBte zal spreken ir. De Boer. directeur van de Nederl. Melk unie. op de tweede byeenkomst de heer Ad Menken over vrye bedryven. Spreker stelde nu reeds vast: wanneer we geen vrye bedryven in Nederland houden, zyn we onherroepeiyk verkocht. Voorts zal er ln het voorjaar op een dinsdagmiddag een uitgaansdag worden georganiseerd. Tot slot vroeg de heer Janson een ge bed voor de zieleruat van wyien het lid A. A. Roodenburg, die deze week plot seling ls overleden. N.R.K.M. De heer J. C. J. Lambermont, voor zitter van de N.R.K.M. afdeling Lelden, somde een aantal activiteiten op, waar uit mocht biyken dat er, niettegenstaan de weinig wordt vergaderd, er achter de schermen hard wordt gewerkt voor het belang van de middenstand en de heer Th. G. v. d. Hulst, vertegenwoordiger \an het ondersteuningsfonds „Santos" brak een lans voor deze charitatieve In stelling. Een collecte voor dat doel bracht bijna 70 gulden op. De heer Brouwer, die aan het begin van de byeenkomst ln een kort wel komstwoord had gewezen op het doel van de sociale zondagmorgen: in echte Paschalisgeest weer eens te komen uit de sleur van het dagelijkse leven, sloot de byeenkomst naar vele zyden dank te brengen. PAUZE DE ROSE SCHELP Dit seizoen heeft ook zijn voordelen. Het wordt op een chrlsteiyker tyd mor gen! Het geeft niet alleen de boeren maar ook de burgers gelegenheid de ge boorte van de nieuwe dag mede te ma ken. Het is altijd een gebeurtenis van aanbelang en soms is het een plechtig heid, waarhij men de adem zou inhouden, indien het daarvoor niet te lang duurde! Haast, de haast van het moderne leven, is er niet by. De dag opent zich onmerk baar langzaam als een rose en parel moeren schelp en komt tot leven, tot een gloednieuw leven, dat de duisternis van de nacht verdryft. Het is de verrij zenis uit de dood. In dit jaargetijde wordt het op een christeiyker tyd mor gen, een geschikte tyd om het ook een christelijker morgen te doen zyn! LE1USE BIOSCOPEN Camera: The ladykillers (14 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Operation Crossbow (14 jaar) Geprolongeerd Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7 00 en 9.15 uur. Luxor: Zorba de Griek (volw.) Geprolongeerd Dagelijks, ook zondag: 2.30 en 8 uur. Studio: Het Huwelijksbed (volw.) Geprolongeerd Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7 00 en 9.15 uur. Trianon: Inspecteur Clouseau slaat weer loe (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30, «'.00 en 9.15 uur. Rex: FX-18 op spionnenjacht (18 j.) Dagelijks: 2 30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. PUNT KORRELTJE Wie God echt wil leren kennen, moet by Zijn kruis gaan staan. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 8 nov.. Vee Aan voer: 277 runderen, 3.30-3.340, handel vlug; 136 varkens. 2.75-2.78, handel vlot irkrpppn u,nna.n i TER AAR, 5 november, groente Het p,„v,Ca, hSiïT J Rijnland Witte pronkbonen n»ifior,H I 1 01idem stek stamprinsessenbo- ÏX If land. j ncn kas 2.00-2 25, andijvie 16-27, sprui- VERPACHTING VAN BOERUERU l'n", fnfl1'vi'v 1 H'1 3A 'deln 2 1 03-1.08, groene kool 17, gele savoye Verleden jaar besloot de raad de kool 19, spinazie 61. uien 20 alles per boerderij ..Huis ter Weer" aan de Dey- kilo. Tomaten binnenland: A 1 80- lerweg niet bijbehorende landeryen aan 4 35, idem B 1.80-4.70, idem C 1 80- te kopen De boenlerij is inmiddels aan 2.40, idem bonken 2.20 alles por bakje in eigendom overgedra gen. Tegelijkertijd heeft de heer M. Bos, pachter van «Ie boerderij afstand ge daan van zijn pachtrechten. Overeen gekomen werd dat. zo lang de plan nen die «le gemeente met de boerderij heeft niet worden uitgevoerd, de boer derij van jaar tot Jaar aan de heer Bos verpacht zal worden. In verband daar mede stellen b. en w. de raad voor de landerijen tot 1 december 1965 en de opstallen met erven tot 1 mei 1966 to verpachten voor een totale pachtprys van ƒ3054.24. Boerderij en landerijen zyn bestemd recreatieve doeleinden; de lande- kilo. sla 6-12, bloemkool 34- 49 alles per stuk, selderij 18 per bosje, druiven 1.48 per kilo. Export veiling: Tomaten A. extra 8.30, idem A. 8.10, idem B. extra 8.30, idem B 7.90, idem C. extra 7.10, idem C. 6.90. idem CC. 4.20 alles per bakje van /es kilo. Spruiten A. 82-85. idem B. 72-74. idem C. 39. idem D. (klein) 65 per kilo, RUNSBURG, 6 nov., BLOEMEN Am. Anjers: Sim Red 2800-3300, Deslrë 2800-3000, Sim Rose 2600-3000. Shoc king Pink 2400-3000. Sir Arthur 2600- 2800. Sim wit 2400-2800 per 100. Troa- «hry santen: Roodkapje 165-185. Lyons 140-145,Tokio 130-135. Golden Sail 125- ryen zullen onder meer worden benut 130, Golden GHnt 115-125, Superfórm voor de aanleg van sportvelden en van 115-120. White Diamond 115-120, Sen- een jacht- en woonachepenhaven. aation 110, Indian Polis 110-115 p. bos.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 3