Winnend Nederlands elftal opgediept uit het koffiedik Amsterdam wil weer Olymp. Spelen (1972 of 1976) TOESCHOUWER BIJ IJSHOCKEY RIEP: „IK ZAL ZELF SCHAATSEN WEL AANDOEN' Première verre van daverend DONDERDAG 4 NOVEMBER 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 DUITSE „ASTROLOOG" SMEEKT KNVB OM GEBOORTEDATA DEN HAAG. „Stuurt u mij de geboortedata van uw 22 geselecteerde spelers, het liefst met de plaats die zij in hun club bezetten, en ik garandeer u een winnend Nederlands elftal in de wedstrijd tegen de Zwitsers op 14 november in Bern". Dat heeft de heer Albert Stockburger uit Herb am Neckar dezer dagen geschreven aan de KNVB, die na het teleurstellende gelijke spel in Amsterdam tegen dezelfde Zwitsers en de daaruit voortvloeiende affaire van de Ajaxspelers zon zege best gebruiken kan. De heer Stockburger, die zich kortheidshalve expert noemt in de „wissenschaftlichte Fussbalsport-psychologische Spielerleistung-Forschung" heeft het team van de Zwitsers al in het koffiedik van zijn pseudo-wetenschappelijke analyse gedompeld en bovonden dat het helemaal niet goed in elkaar zit. Spil Leimgruber is van ABACV (zijn kwalificatie van Amsterdam) geworden tot AVBAC (op 14.11.65) en dat betekent een sterke tendens tot het oplopen van blessures door eigen schuld Doelman Elsener is van AC veranderd in AL en dat houdt in: minder in vorm. Linksback Fuhrer was een bruikbare AC. maar wordt een onbetrouwbare D/BA, die kans loopt uit het veld te worden gewezen en in elk geval een paar levensgevaarlijke terugspeelballen zal produceren. Met zulke gaten in de verdediging is het logisch dat de Zwitserse aanval nerveus zal worden en nauwelijks meer tot welbewust handelen in staat mag worden geacht. er geen doelman bij. maar dat ligt de onvolledigheid van de gegevens Stockburger beschikt. Prins heeft uit eigen beweging bedankt. Daar kan blijkbaar geen astrologisch-psycho- logische aanpak wat aan doen. Jammer, want de Amsterdammer zou op 14 no vember juist een ,'AB 8" zijn. In die kwa lificatie zijn zo ongeveer alle eigenschap pen verenigd, die prettig zijn voor een voetballer. Of er veel van het plan van de heer het trainingskamp aan de Thunec&ee .."Ai Nederlands elftal samenstellen. Vrijwel zeker is dat Eddy Pieters Graafland in Bern Fldnkevleugel, Israël. Sohrijvers en Veldhoen voor zich zal krijgen als ver dedigers. Ook de voorwaartsen Sjaak Swart. Piet Kruiver en Coen Moulijn. zondag actiever dan ooit. zullen hun plaats in het oranjeteam volgens een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid slechte door blessures kunnen missen. In de wandelgangen van het KNVB- sportcentrum te Zeist, waar het nationale team woensdag en donderdag domicilie houdt, concentreerden zich de prognoses deihalve voornamelijk op de „twee" in het 4-2-4-6ysteem en de naam van de vierde aanvaller. Ook hieromtrent werd woensdag veel duidelijker. „De verdediger die zich het best thuis voelt in de rol van aanvaller zal de voorhoede wel com- Zwitserse elftal kreeg al een slecht rapport Albert Stockburger acht het een koud kunstje een Nederlands elftal samen te stellen, waarvan de geboortedata van de spelers harmonischer op elkaar zijn af gestemd. Aangenomen natuurlijk, dat de Zwitsers hun elftal ongewijzigd zullen laten, anders zal het wellicht niet zo ge makkelijk lukken. Waarom wil Stockburger zich die moei te getroosten? Die vraag laat gemakke lijk beantwoorden, als men de drie dicht op elkaar getikte velletjes vol adacadabra van volstrekt onbegrijpelijke formules heeft doorgewerkt en men op de zin stuit: „Als u mijn systeem gebruikt en de zege op Zwitserland hebt behaald zult u mij na een meer dan vijftienjarige strijd om erkenning van mijn onderzoe- kingsarbeid zeker enige publiciteit ver sohaffen". De Duitse astroloog-voetbal psycholoog had de taak van keuzeheer Neville allang overgenomen, als hij maar beschikte over de juiste geboorte data van de in aanmerking komende spe lers. Helaas heeft hij die alleen van de oudere garde met hier en daar een wat jongere ertussen. Een combinatie Bos kamp, Ouderland. Kruiver. Berinaars. Muller. Wiersma, Notermans. Van der Hart. Bosselaar. Van der Gijp en Prins zou het helemaal niet gek doen. Toeval- Engelse clubs niet meer tegen Roma LONDEN In afwachting van het rapport van de FIFA over de gebeurte nissen bij de onlangs voor het toernooi van jaarbeurssteden gespeelde wedstrijd Roma—Chelsea, heeft de Britse Football Association Engelse clubs verboden tegen Italiaanse verenigingen in het veld te komen. Het zwaarst getroffen door deze maatregel is Sheffield Wednesday, dat volgende week woensdag in Rome de te genstander van Roma zou zijn. Fortuna '54 uit de intertoto LUGANO Met een krappe 1O-zege op Fortuna '54 uit Geleen plaatste de Zwitserse club Lugano zich woensdag voor de halve finales van de in ter totocompeti tie. De eerste wedstrijd, enkele weken ge leden in Geleen, was geëindigd in een gelijkspel: 11. In de halve finales komen verder uit IFK Norrköping (Zweden), Chemie Leipzig en SC Leipzig (beide O - Duitsland). Tom Okker ook uit herendubbel BRISBANE Tom Okker is eveneens gewipt uit het herendubbelspel van de Australische tenniskampioenschappenMet zijn Chileense partner Rodriguez verloor hij in de tweede ronde met 64, 108, 6—4 van de Australiërs Ruffels en Cottrill. Inter Milaan kreeg klop in Athene ATHENE Internazionale Milan, de houder van de Europese beker voor lands kampioenen, heeft woensdag te Athene in een vriendschappelijke wedstrijd tegen AEK een 21-nederlaag geleden. De Mi- lanezen sloten de eerste helft af met een 1—0-voorsprong. Geestdriftig rangemoe- dlgd door ruim 40.000 toeschouwers trok AEK in het laatste kwartier van de ont moeting verwoed ten aanval. Twee doel punten waren hiervan het gevolg. Stockburger terecht zal komen, l/aat nog zien Denis Neville zal pas m In de schoolbanken met op de achtergrond meesterNeville. Op de voorste rij rechts veteraan Piet Kruiver en naast hem de „nieuwe ling" Henk Pijs. Les in voetbal- strategie tijdens de training op het sportcentrum van de K.N.V.B. te Zeist. pieteren was de mening van Jack van Zanten. Uit de woorden van de leider van het oranjeteam viel voorts op te maken dat de 29-jarige Piet Fransen, die op 26 januari van dit jaar in Israël zijn laatste interland speelde, sterk favoriet is voor de plaats in de voorste linie. Dat Joop Burgers na zijn debuut in Amster dam een nieuwe kans zal krijgen lijkt gezien de meningen die in Zeist wer den verkondigd verder waarschijnlijk. Rest één groot vraagteken voor de bonds coach: welke speler zal de tweede man van de „tandem" worden. Tenminste een viertal kandidaten komt daarvoor in aanmerking. Zondag as. na de wedstrijden zal Denis Neville de namen van de 15 spelers bekend maken die volgende week donder dag per trein naar Spiez aan de idyl lische Thunersee vertrekken. Pas in Grand Hotel Belvédère, waar gelogeerd wordt zal de coach het Nederlandse team samenstellen. Volgens onze opinie zal het uit de volgende spelers bestaan: Pieters Graafland: Flinkevleugel. Israël. Schrij vers en Veldhoen; NN Burgers; Swart, Fransen. Kluiver en Moulijn Alleman speelt in Zwitserse team NEURENBERG Tony Allemann, die tegenwoordig voor de Duitse club FC Nümberg speelt, is door zijn vereniging vrijgegeven voor de interland Zwitser landNederland op 14 november in Bern. Dit is gebeurd op verzoek van de Zwitserse voetbalbond. Allemann speelde enkele jaren geleden een grandioze partij tegen het Nederlands elftal, naar aanlei ding waarvan een krant schreef: „Alle mann van Zwitsers stam velde Neerlands zonen" Sindsdien is hij enkele voor PSV Eindhoven uitgekomen, w. zijn spel eohter niet tot grote hoogte r< Patrick Sercu heeft genoeg van de sprint (Van onze sportredactie) BREDA Patrick Sercu heeft zijn besluit definitief genomen. Hij zal nooit meer sprinten, ondanks al zijn medailles zal het Belgische snelheidsfenomeen de gave snelheid de rug toedraaien en doen wat hij altijd al heeft gewild: de weg op. Jarenlang heefit hij op aanraden van zijn vader, die al zijn dromen door zijn zoon gerealiseerd zag worden, gesprint. Hij werd een grote in dit zeer moeilijke onderdeel van het wielervak. Niemand in de wereld der liefhebbers kon weer stand bieden tegen dat sprongetje la Poeske Scherens. Patrick werd wereld kampioen en zelfs Olympisch kampioen. Hij veroverde talloze kampioenschappen van België bij de amateurs zowel als bij de profs, maar toch, hij bleef dit aparte deeltje van het wielervak verafschuwen en nu is dus de beslissing gevallen. Patrick Sercu. de Belgische kampioen die bij uitstek geschikt was voor de sprint gaat kilometers verslinden. Wel zal hij op de baan blijven rijden maar nooit meer zal Patrick in de sprint uit komen. HDCODB blijft door zege in kopgroep (Van onze dammedeieerker ROTTERDAM Als gastheer van he Haagse HDCODB heeft Het Oosten gis teravond een 812-nederlaag geleden, waardoor de Hagenaars blijven meetellen In de strijd om de Zuidhollandse clubtitel Nadat de stand urenlang blank gehou den was. nam HDCODB een grote voor sprong, waarvan aan het slot door de oud kampioenen van Nederland iets werd af geknabbeld. Het Oosten kwam bij deze nederlaag het predikaat eervol ook wel toe. want het spelpeil was aan bijna alle borden van goed gehalte. Een goed bewijs van de vorm. waarin HDCODB verkeerde. De volledige uitslag luidt: HET OOSTEN—HDCODB: C. Kusters B. G. Grouwstra 11; P van Baarlen P. C. J. van Zonneveld 1—I; P. H. Idzer- da—R. Singerling 0—2: A. Stuurman F. H. Boog 1—1: Th. van ProoijenA. J. Bom 1—1, G. J. Aarts—B Tims 2—0; J. KlompG. van Baaien 02: J Bou- sema—J. Singerling 0—2; M. van Eijk R. Langbroek 1 -1C. de Zeeuw—P. Schaaf 1—1. Totaal 812 Papendrecht drukte het bezoekende Oharlois met 146 nog wat verder i hoek. waar de slagen vallen en DDV boekte in Dordrecht een 128-overwin- ning op Alblasserdam. Post tweede plaats zesdaagse Frankfurt FRAKFORT Woensdagavond bezet te de Nederlands-Zwitserse combinatie Peter PosUFritz Pfenninger de tweede plaats in de zesdaagse van Frankfort De Denen Lykke en Eugen leidden toen. De stand was: 1 Lykke-Eugen (Den.i 288 punten. 2. Post-Pfenninger (Ned.-Zwits.) 235 punten; 3. BugdahURenz (W-Dld.) 195 punten: op één ronde: 4 Rudi AJtig- Kemper (W.-DId.) 190 punten. De overige koppels hadden drie of meer ronden achterstand. Advertentie) AMSTERDAM Burgemeester en wethouder* A'diuu zijn naanw reld de mogelijkheden tot liet wederom in Amsterdam houden van de Olympi c-lie Zomerspelen (1972) of (1976) na der te onderzoeken. Aldus hun ant woord op vragen erover van 't raadslid L. Matteman (PvdA). Het internatio naal Olympisch Comité zal op zijn in 1966 te Rome te houden congres de plaats ast stellen waar in 1972 de spe len zullen worden gehouden. Het Is duidelijk, aldus B en W, dat voor het houden van deze spelen ingrij pende voorzieningen op talrijke gebie den nodig zijn. Dit betreft niet alleen do uitbreiding van de aanwezige sportac- comodatie. maar ook het treffen van verkeeravoorzieningen en het uitbrei den van logiesaccoinodatie. Intern ge meentelijk beraad over de vele hier mee samenhangende vraagstukken zal uiteraard gepaard moeten gaan met overleg met o.a. het rijk, de provincie Noord-Holland, de nabuurgemeenten en het Nederlands Olympisch Comité, B en W vermelden in dat verband dat I plannen in voorbereiding zijn voor het in 1972 houden van een internationale tuinbouwtentoonstelling in Amsterdam. Zou het met het oog op de noodzake lijke voorbereidingen niet opportuun blijken Amsterdam het volgend jaar kandidaat te stellen voor de Olympische Spelen 1972 dan zijn B en W voorne mens het onderzoek te richten op de or ganisatie van de in 1976 te houden Spe len. Zij zullen zich daarbij in de eers te plaats verstaan met de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. teneinde de in elk geval onont beerlijke medewerking van de regering te verwerven. ivielrennen bij uit zondering hand in hand. Dat gebeurde in Hilversumwaar twee gelukkige mensen, de zwemster Adrie Lasterie en de wielrenner Cor Rutgers, elkaar op plechtige, doch sportieve wijze het jawoord gaven. Zwem/ans en toielerenthou- siasten zorgden voor een feestelijke entourage. Saaie speech bij huwelijk van Aclrie Lasterie HILVERSUM In een veel te kleine trouwkamer van het Hilversumse ge meentehuis is woensdag het huwelijk voltrokken tussen de zwemster Adrie Lasterie (21) en de 25-jarige wielrenner Cor Rutgers. De zeer vele mensen, die belangstelling toonden voor dit sport- huwelijk. hebben een saaie toespraak moeten aanhoren van een niet geïnspi reerde ambtenaar van de burgerlijke stand. Bij de uitgang van het raadhuis de beroemdschepping van architect Dudok stonden jonge leden van de Odbise wielerclub De Adelaar en zwem A sters van de vereniging Naarden klaar om de erewacht te vormen voor hun be roemde clubgenoten. Adrie Lasterie immers meervoudig Europees kampioene en Cor Rutgers heeft al enkele Neder landse kampioenschappen cross op zijn naam gebracht. Tijdens een geanimeerde receptie in het clubgebouw van De Adelaar hebben meer dan honderd men- hun felicitaties overgebracht aan bruid en bruidegom. AARHUS De Schotse club Celtic Glasgow heeft woensdag de eerste wed strijd voor de 8ste finales van de Euro pese beker voor de nationale bekerwin- 5 gewonnen. In Aarhus versloegen de Schotten de plaatselijke club GS Aarhus met 10. Deze stand was reeds bij de rust bereikt. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Voorzitter Ed Hopman trok onverstoorbaar aan zjjn pijp. en liet de rookwolken In de ijle lucht van de HOKIJ-baan verdwijnen. Uiterlijk onbewogen liet hjj óók de wrange op merkingen van een heetgebakerde sup porter aan de overkant van de spelers box over zich heen gaan. Het moet ca mouflage van de HOKIJ-voorzitter ge weest zijn. Het cynisme van de zich supporter noemende toeschouwer ging wat al te ver en wij kunnen ons leven dig voorstellen, dat de heer Hopman zich helemaal niet zo happy voelde als dat uiterlijk misschien wel leek. De geprikkelde nian, die luidkeels reeds enige malen om restitutie van zijn cen ten had verzocht, bleek, mét. een grote mond, ook over een klein hartje te be schikken. Dat gaat trouwens in vele gevallen samen. Alsof hij de schuldige was van de weinig verheffende ijskockeypre- mière, die gisteravond op de HOKIJ- baan tussen HIJS HOKIJ en het Noor- Oslo werd gehouden, bood hij de heer Hopman althans aan „Ik zal zelf de schaatsen maar aantrekken". De heer Hopman rookte stug verder en alsof hem niets in de oren had geklonken. Het aanbod kon onmogelijk op prijs worden gesteld. Het was tè sar castisch. Het gezicht van de HOKIJ- voorzitter kwam daarom niet uit de plooit, evenmin als dat van trainer- coach Nick Murray, een der nieuwe Ca nadezen, die tijdens de training gebles seerd was geraakt en daarom aan de kant moest blijven toezien. Nick Mur ray werd vanaf de spelersbox met zijn op de feiten gedrukt. Hij zal nog veel, heel veel werk moeten verzetten 'an het team, zoals dat gisteravond tegen Oslo speelde, inderdaad een goed ijshockeyteam te maken- Akkoord, natuurlijk was het gister avond pas de eerste, echte wedstrijd HIJS HOKIJ tn dit nieuwe seizoen. Cambronne stelt bazin op Duindigt Mooie triomf in de Cesarewitch (Van onze sportredactie) WASSENAAR Voor mevr. Van der Kraats was het gisteren een mooie be loning voor het lange wachten, dat Cam bronne de Cesarewicb won. In dit num mer over 3600 meter sprak de Uraeht en die kracht kon joekey Cailleton er goed uithalen. Pas vlak voor de linkerboeht viel hij aan en het effect was dat hij meteen de nodige voorsprong kréég. Ilone probeerde nog wat zU kon maar was kansloos. Ir* de eerste triOkoers was het door allerlei uitschakelingen al mooi raak: meer dan tweeduizend gulden lag op weinige gelukkigen te wachten. Van start af was Double van de Lente onhandel baar Dean Hollandia en Amour de Mitzi werden ook uitgeschakeld en even na de helft onderging Wagenaar Jr. met C Damascus B dit lot. Toen was de stertce Boudewijn B mooi dichtbij en hij won voor Bertus van Zelda die in de laatste passen nog Dirk de V versloeg voor de tweede plaats. De tweede triokoers was gemakkelijk voor Blauwe elger S die na zfln rust periode kalmer schijnt en sterteer. Cyra no Silk had lets meer over dan Baron Heny die vrtj zeker tweede leek te gaan worden, maar daar nu net naast greep. Athos the Saint deed het in zfln kners met Bouwhuis weer eens ouderwets; wel helemaal uitzwaaien naar rechts, maar toch winnen van een meute die dicht opeen gepakt achter hem aanjoeg. PAABDKSPORT en Seaaprijs (2140 m): J Dtt* Pluto, J. Zeeman, 3 15.2; 2 Cnsh Sla; 3 DaM.»la Norton. Toto; wimn. 5 20, pl 3— 310. 11.70, gek. 10.30. cov 8 trio 2 275,80. "iwarti' Ze-prijs (2120 ml: 1. Boudewijn R. Q J. v d. Lui»be. 3.06.6; 2 Bert us niet teleur Soorat««prijs 12000 enk os 2.51 is2 Bloonuwuit K. Het aantal trainingsdagen is nog heel kort gewest en de oefenwedstrijden weinig in aantal. Het seizoen is dus nog jong en de conditie van de spelers, die gisteravond ronduit slecht bleek, zal stellig wel verbeterd worden. Toch komt het ons voor dat de Canade zen, die HIJS HOKIJ dit seizoen zullen versterken, kwalitatief op een lager ni veau staan dan landgenoten, die in vroeger jaren voor het HOKIJ-team speelden. Doelman Bruno Forlin, Bob Brooker en Denis Mercier, zij konden ons een Adair en Forster niet doen ver geten. Maar, zoals wij reeds opmerkten, de competitie is nog in zjjn allereerste stadium en vandaar dat wij mogen ver wachten, dat het in de komende wed strijden een stuk beter zal gaan. Da tegenstander van gisteravond, het Noorse Gemlebyen uit Oslo, was over alle linies de meerdere van onze stadgenoten, die zich op het ijs kenne lijk nog zeer onwennig voelde. Goede combinaties waren er zelden, de tech niek zeer laag, de conditie slecht en van enig ploegverband was nog in het geheel geen sprake. Nick Murray kan er flink tegenaan! De eerste speelperiode werd met een 30-achterstand afgesloten, bij twee treffers daarvan ging doelman Forlin niet helemaal vrijuit. Daarna werd, 't moet gezegd, HIJS HOKIJ wel wat aggressiever, maar dat ging nog meer ten koste van het beter ijshockey. Mer cier scoorde een tegenpunt na een kor te solo (13), maar even later waren de Noren al weer naar (51) uitgelopen. En toen de Canadees Mercier zich In de slotperiode meer met zijn tegenstander» ging bemoeien, Gamlebgens nummer negen. Trond Ekmo, in een heftig duel met de Hagenaar Joop Manuel (rechts), die zijn verdediging te hulp is gesneld. Doelman Forlin tracht door uit te lopen een eventuele voorzet te ontlerscheppen. H.O.K.IJ.-aanvoerder Arie Klein (links), de enige, die gisteravond enigszins op de been bleef, kijkt gelaten toe. dan met het spelen van ijshockey en Brooker wel van goede wille bleek maar weinig presteerde, ging de wed strijd slepend naar het einde. Het eind signaal moet daarom als een verlossing hebben geklonken! Volgende week woensdag komt het sterke Franse team uit Grenoble op bezoek. Er zal in één week veel moeten veranderen! Ilandbalteam van dames niet naar wereldtoernooi BAZEIL Het Nederlandse dameshand- balteam, dat tweemaal van Rusland ver loor in de strijd om het wereldkampioen schap. was bijna toch nog doorgedrongen tot de tweede ronde Het winnende Rus land weigerde namelijk In de tweede ronde tegen West-Duitsland te spelen, omdat één van beide wedstrijden in West-Berlijn zou plaats vinden. Nederland werd daar op door de Internationale Handbalfede ratie uitgenodigd de plaats van Rusland in te nemen. De bond kan echter op zulk een korte termijn (de eerste wed strijd wordt dit weekeind gespeeld) geen representatieve ploeg op de been brengen en heeft, de uitnodiging afgeslagen. De plaats van Rusland wordt nu ingenomen door Japan, dat in eerste instantie in het kwalificatietoernooi weid uitgescha keld. Tal neemt voorsprong in schaaktweekamp TIFLIS - - Oud-wereldkampioen scha ken Mikhail Tal heeft in de tweekamp tegen zijn landgenoot Boris Spasski voorsprong genomen Spasski gaf m lijk de afgebroken tweede partij zonder verder te spelen gewonnen. De stand in de tweekamp is 1%—in het voordeel van Tal. Russische bijdrage voor Defence and Aid Fund VERENIGDE NATIES (UPI) De Sovjet-Unie heeft bekendgemaakt een bedrag van 10.000 dollar bij to hebben gedragen aan het Defence and Aid Fund ten behoeve van de slachtoffers van de apartheid In Zuid-Afrika. Het fonds heeft zijn hoofdkwartier ln Londen. pl. 4.70. 4.40. 4.80, gel (Ja n.v mol es pr(Jn (2000 Reiger S, I-I. - Toto: winn. 11.3 «-w, a Ölnuwe Viseer, 2.40.3; 4. Cyrano Baron Heny. T-tu: wlnn. 3.50 pl- 2.10. gok. 4.50. cov. 7.—. trio 3.04.2; 2 Y Vol&nn; I Tót..: wlnn. 1.80, pl. 1.20 l.«0, l.A). gek. 4 80. i StarprUs leuren 1.28 2.50, pl. 2.20. 3.- Toto: winn. 4.40. pl. 1.20 1.T0, gek. WÊ cov 3.90. 8 Troostprijs ('1600 m)1. Lydl Honved versloeg Dukla Praag PRAAG Honved Boedapest heeft de eerste wedstrijd tegen Dukla Praag voor de 8ste finales van het toernooi om do Europese beker voor beker houders, woensdag in de Tsjechische hoofdstad gespeeld, met 32 gewonnen. Bfj de rust hadden de Magyaren met 31 de leiding. De tweede ontmoeting wordt woens dag 10 november in Boedapest geepepld. Atletiekduel tussen Europa en Amerika BOEDAPEST Indien een Hongaars voorstel wordt aangenomen, wordt volgend jaar ln Boedapest voor het eerst een at letiekduel tussen Europa en het Ameri kaanse continent gehouden. Het plan zal worden besproken op de vergadering van de IAAF, die op 19 en 20 november tn Kopenhagen plaats vindt. De Hongaren hebben de wedstrijd gepland na afloop van de Europese kampioenschappen, dl© eindigen op 4 september 1966. Tennismeisjes naar Zuid-Afrika DEN HAAO Onze beide topepeel- sten, Trudy Groenman (Groningen) en Elly Krooké (Rotterdam), zullen op ult- nodiging van de KNLTB half december naar uZid-Afrlka vertrokken om er deel te nemen aan de tennistoernooien vim het „Hulett-Clrcult". De Nederlandse meisjes speleri van 27 december tot 1 Januari In Port Elizabeth, van 3 tot 8 januari In East London, van 10 tot IS Januari tn Kaapstad, van 20 tot 30 Januari in Durban en van 1 tob S februari tenslotte ln Bloemfontein.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 11