KUK U KUNT ER FUN SAMEN NEUZEN" l eek cloppenburg kernhout a. afvlammer hulp- smelter OVERGORDIJNSTOFFEN DE KLEINE WINST vertegenwoordig(st)er aank. kantoorbediende KANTOORBEDIENDE o C Hoogovens heeft het werk b. haven arbeider d. rangeerder HOOGOVENS IJMUIDEN ion9eS;njonn9ensmode DE LEUDSE COURANT DINSDAG 12 OKTOBER 1^'SDi verschillende stoffen. NERGENS vind U een keuae uit 140 Speciale aanbieding prachtige weefstoffen in meerdere kleuren en dessins per meter 5.98 Zo'n grote collectie natuurlijk bij HAARLEMMERSTRAAT 51-53 Zeer beslist de overgordijnspecialist U zult méér verdienen als Zonder enig schooldiploma behaalt U in een korte tijd het officiële vak diploma erkend door het Ministerie van Economische Zaken. U geniet examengarantie. Reeds tijdens de opleiding wordt over legd over de plaatsingsmogelijkheden. Modern lesmethoden maken het U gemakkeijk in de GOLDBERG-Verkoopcursus Gratis voorlichtingsavond. a.s. om 8 uur in Restaurant van der Heijden Breestraat 85 Gevraagd voor spoedige indiensttreding voor middelgroot aannemingsbedrijf in de directe omgeving van Leiden. Vereist mulo opleiding en kunnen typen. Brieven onder no. 17660 aan het bur. van dit blad. BLOEMENVEILING FLORA RIJNSBURG voor eenvoudige werkzaamheden. Schriftelijke aanmeldingen, onder opgave van leef tijd en opleiding te richten aan de secretaris: H. J. den Haan. Vliet Z.Z. 24 Rijnsburg. dat is het grote voordeel van meubelen kopen 9 bij Kernhout Niemand die u stoort, niemand die u lastig valt. Kijk op uw gemak rond op de 2400 m2 toonzalen; alles is afzonderlijk geprijsd. U krijgt er ook nog een kopje koffie bij. U bent bij Kernhout altijd welkom, ook als u niet koopt. En de kollektie van Kernhout is rond uit ongelooflijk I Bankstellen, eetkamers, wandmeubelen, slaap kamers; honderden modellen vindt u er. Klassiek èn modern, al naar gelang uw smaak. Maar ook tapijten, gordijnstoffen, vloer bedekkingen - alles voor stoffering dus - vindt u bij Kernhout. En vergeet niet: u koopt bij Kernhout rechtstreeks van fabriek. Dus veel goedkoper dan waar ook-. als u van buiten Den Haag komt, wordt uw reisgeld vergoed (ook als u niet koopt) volop parkeerruimte betaling mogelijk in 118 maanden. Bij verkeersplein Voorburg, richting Binckhorst. Enkele minuten van station Voorburg N.S. Vanaf station H.S. bus 30,40,41 of 42 of tramlijn 36. Dagelijks geopend: ook zaterdags van 9 17.30 uur. MOHTBLAHC het ideale geschenk Ter assistentie van de receptioniste/telefoniste zoeken wij een serieuze medewerkster in de leeftijd van 17 tot 20 jaar. Voorkeur genieten zij die tenminste enige jaren Mulo-onderwijs hebben genoten, in het bezit zijn van een typediploma en enige ervaring hebben in het aannemen en voeren van telefoongesprekken. Zij moeten bereid zijn naast bovengenoemde werk zaamheden ook administratief werk te verichten. Indien U voor deze interessante baan belangstel ling hebt. kunt U eventueel meer inlichtingen ver krijgen by. of uw sollicitatie zenden aan de afde ling Personeelszaken van de Leidsche Onderwijs instellingen. Oosterkerkstraat 11. Leiden. Tel. (01710) 31844. Hoogovens - IJmuiden vraagt personeel ter opleiding tot In de afvlammerij worden plakken staal met branders bijge werkt ter verhoging van de kwaliteit van het eindprodukt. Na een inwerkperiode van ongeveer 2 maanden bedraagt het brutoweekloon ca. f 180,- (voor 23 jarigen en ouder), leeftijd van 21 tot ca. 40 jaar. Het brutoweekloon is ca. f 168.-. Leeftijd van 23 tot 45 jaar. c. De opleiding geschiedt in de praktijk. Na een korte inwerk- tijd bedraagt het brutoweekloon ca. 177,- (voor 23 jarigen en ouder). Leeftijd van 21 - 40 jaar. De opleiding geschiedt de eerste 4 weken op de Bedrijfs- school, daarna gedurende 2 maanden in de praktijk. Men mag niet kleurenblind zijn en geen bril dragen. Het bruto weekloon ie ca. 187,- (voor 23 jarige* of ouder), leeftijd van 21 tot ca. 35 jaar. Men dient bereid te zijn in ploegendienst te werken. De lonen zijn inclusief ploegendiensttoeslag en huurbijslag. Indien u belangstelling heeft om voor één der bovengenoemde functies m aanmerking te komen verzoeken wij u onderstaande coupon, volledig ingevuld, in een gesloten envelop, gefrankeerd met 18 cents postzegel, te zenden aan: Hoogovens - IJmuiden, Personeelszaken, gebouw „Buitenhof Na ontvangst zuHen wij nader met in contact treden. Voornaam: Woonplaats: DooHtalei wat niet verlengd wore*. Geboortedatum: m Huidig beroep: Gehuwd ongehuwd Handtekening: mode tot uw dienst Unieke garantie: voor de prijs, die u bij p c betaalt, krijgt u nergens anders deze kwaliteit! speldje Stoere autocoats in warme wollen tweedséén-rij model met hooggesloten kraag. Wattine gevoerd. Leuke multicolours: blauw of beige 4 iaar 36.75 Parmante kindercoats in wollen flausch. Leuk: vaste capuchon met teddy gevoerd. Geheel wollen ruitvoering 2)*» 35.75 Autocoats in wollen longhair- kwaliteit met mohair-effect. Vlot kort model met 3-delige rugceintuur en split. Multicolours: grijs en bruin. 6 iaar 39.75 Tsjonge, wat 'n "fijne" sportcoats in wollen flausch. Half wattine, half wollen plaid gevoerd tegen de koudste winter. Grijs of camel. 8 iaar 39.75 kleine stijging per n Alkmaar - Amsterdam - Amstelveen - Haarlem - Leiden - Den Haag - Rijswijk - Utrecht - Rotterdam - Bergen op Zoom Breda - Trtborg - Eindhoven Heerlen Den Bosch - Nijmegen - Arnhem - Hengelo - Leeuwarden - Groningen Vakn „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in ver lovingsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken, Steenstraat 16, teL 26854. Geen order te groot - geen order te klein by C. L. Mui der moet U zyn. Exclusieve bloemwerken voor recepties, bruiloften, verloving, verjaar dag. Bloemenmagazijn O L. Mulder. Haarlemmerweg 21 te Leiden, teL 20550. (2» Vrije benzine. Geen witte pompen maar gouden pom pen. Het benzinestation „De Ryndyk" tussen de Vink en de Haagsche Schouw. Voorschoten geeft O de hoogste korting van 9—30 A. v. d. PK. 'S* Aardappelen. Wij heb ben weer die lekkere Zeeuwse aardappelen te koop. Voor de veehouders ook volop voeraardappelen. J. H van Ben ten en Zn.. Kerkstraat 53, Oude Wetering. Telef. (01713)-365. >2" Tijdelijk 100.terug voor Uw oude bromfiets (hoe oud hy ook is) by aankoop van een nieuwe Jawa brom fiets 475.Zie etalage. Pinna Dusoswa. Turfmarkt 1-2-3, Leiden, tel. 24409. Geen filialen. Mevrouw heeft u moeilijk haar? Probeert u dan de Slalompermanent. Een weldigend succes, met de speciale K 70-behandellng Salon Rita, W. Klooslaan 13. tel. 24589. Lage Ryndyk Pi telef. 34851. BOUW UWTQEKQMST 2ÜSTAAL

Leidse Courant | 1965 | | pagina 10