EREDIVISIE KAN A.S. ZONDAG AL MILJOENSTE KIJKER NOTEREN BMW Japanners hullen over tegenstander zich in stilzwijgen van Anton Geesink ;Uitlenen" van Neville aan KNVB voor Holland Sport geen eer meer SuHS&t JkjL Holland Sport dusverre van tweede divisie trok eerste het meest tot en Lastige competitie voor De Kortenaer UJDAG 8 OKTOBER 196; DE LE1DSE COURANT \AT men in de kringen van HoLland Sport op het ogenblik niet tevreden is met de gang van zaken, valt te begrijpen. De Haagse eerste-divisieclub neenmt een ioeilijke positie in op de ranglijst; met De Volewijckers wordt de laatste plaats edeeld. al heeft Holland Sport dan het „voordeel" een wedstrijd minder te hebben espeeld. Maar het beeld blijft weinig verheffend, uit vijf wedstrijden slechts twee •instpunten, nog geen epkele overwinning, drie nederlagen. Men heeft voor deze ompetitie enkele dure aankopen gedaan, maar tot dusverre heeft de leiding nog een verbetering kunnen bespeuren. Toen Demis Neville als trainer werd aange- rokken van Sparta, drie jaar geleden, was Holland Sport in de wolken en terecht ant de Brit zweepte door zijn kennis van het voetbal en vooral door zijn optreden e Haagse ploeg naar de top van de eerste divisie. En met een ploeg van bedui- lend mindere kwaliteit dan thans! Neville werd „uitgeleend" aan de KNVB. eerst oor een jaar en daar de KNVB zeer tevreden was, werd die periode verlengd, lanvankelijk was Holland Sport vereerd met die uitnodiging. Thans niet meer, er een begrijpelijke wrevel ontstaan omdat volgens de KNVB en het voetbalpubliek feville belangrijker is geworden voor het Nederlands elftal, met het oog op het vereldtoernooi, dan voor zijn club Holland Sport. De Haagse club heeft het belang van het Nederlands elftal wel begrepen en Neville tot manager aangesteld met als hulp een trainer. Gezien de resultaten tot dusverre van Holland Sport, is de eiding toch niet bijster gelukkig met het zo langzamerhand „eeuwige uitlenen" Van de Brit aan de Voetbalbond. Neville is van goede wil, maar het is bijna een inmogelijkheid geworden om twee belangrijke opdrachten volledig te kunnen litvoeren. In voetbalkringen begint men de zaken momenteel zelfs om te draaien net als klap op de vuurpijl een uitlating onlangs in de Volkskrant „Holland Sport rem voor coach van Oranje". Er staat dan o.m.: „De verantwoordelijke man Neville kan zich niet geheel op het Oranjeteam concentreren, omdat hij nog steeds verplichtingen heeft aan Holland Sport. Hij ziet niet die wedstrijden, die hem een Indruk kunnen geven over de conditie en vorm van de topspelers". Dat doet de deur dichit. Wij kunnen ons best voorstellen, dat Holland Sport over die uitlating verbolgen is. Het niet onaanzienlijke salaris van de Britse coach wordt voor 80' door Holland Sport betaald, het restant door de KNVB. In de praktijk wil men dan blijkbaar dat Neville 80% in dienst is van de KNVB en 20% van Holland Sport. Dwazer kan het niet. Voor de belangrijke wedstrijd tegen de Zwitsers zou Neville met het oog op de definitieve samenstelling van Oranje zondag a.s. Ajax Sparta willen bijwonen. Maar Holland Sport heeft het volste recht (werkgever!» om te eisen dat hij bij zijn club blijft tegen NAC. De Haagse ploeg heeft hem hard nodig, het Nederlands elftal ook. Maar zo kan de situatie toch moeilijk blijven. Wij geloven dat Holland Sport zijn coach voor de belangrijke interlands tegen de j Zwitsers g£gn moeilijkheden in de weg zal leggen. Maar als de leidiing van de Haagse ploeg na de 14e november a.s. (return in Zwitserland) met zekere eïdm voor de dag zal komen, het coathen van Holland Sport als een hoofdtaak wenst van Neville, moet de KNVB daarvan niet vreemd opkijken. De Voetbalbond heeft al te lang geprofiteerd van een „malle" situatie, goedkoop (financieel) voor de Bond, maar ook goedkoop in opvatting ten aanzien van de training van het Nederlands elftal. Dat Holland Sport van die tweeslachtige politiek op de duur de dupe zou moeten worden, is iets dat vanzelfsprekend niet eens in het geding mag komen. Een voetbalwedstrijd, met een „bij- inuiakje". Toen het rustsignaal werd geblazen bij het duel Rome— Chelsea voor de jaarbeursbeker werden de Engelse spelers beko geld met rotte eieren en tomaten 3p hun weg naar de kleedkamer. Het slot van het duel kwam met 0. Het eerste treffen was door Chelsea met 40 gewonnen. CHELSEA KWAAD OP ITALIAANSE PLOEGEN ROME De profvoetballers van Chelsea zijn zeer verontwaardigd over de wijze waarop zij bij de jaarbeurs- bekerwedstrijd in Rome tegen A.S. Ro- nia (00) door de Italianen tegemoet zijn getreden. De supporters van Roma, dat de eer ste wedstrijd met 41 had verloren, wierpen met stenen en flessen. John Boyle en Eddie Mc Creadle liepen in 't bombardement verwondingen op. Ook de eis van Chelsea manager Tommy Do- cherty aan de scheidsrechter om voor rust op de tribunes te zorgen, bleef zon der gevolg. Na ruggespraak met de lei- Heynen en Henk Groot topscorers in de eredivisie Van onze sportredactie) UTRECHT Als de Feijen- oordsupporters hun club na de ne derlaag tegen DWS niet in de steek laten, dan kan zondagmiddag als een der laatsten de miljoen ste toeschouwer naar de eredivisie wedstrijden in dit seizoen komen kijken. De afgelopen zes voetbal zondag trokken al 858.000 toe schouwers, hetgeen gemiddeld zo'n 17.875 per wedstrijd is. Ten op zichte van vorig jaar betekent dit een grote vooruitgang, want toen kwamen per eredivisiewedstrijd gemiddeld zo'n 14.375 toeschou wers kijken. Gezegd moet echter worden, dat het gemiddeld aantal toeschouwers 's winters altijd daalt en dat de belangstelling ook afneemt als de strijd zo ongeveer gestreden is. Natuurlijk staat Feijenoord fier aan de kop. In drie thuiswedstrij den hebben al zo'n 166.000 toe schouwers de toegangshekken ge passeerd. Hoe groot dit aantal is. weet men pas als men dit getal gaat vergelijken met andere clubs. In de eredivisie haalden vorig seizoen liefst zeven clubs dit toeschouwersaantal bij alle vijftien thuiswedstrijden niet: GVAV, Heracles, MW, Telstar, DOS, NAC en Enschede. In de eerste en tweede divisie trok Holland Sport de meeste belangstelling, maar de 160.000 toeschouwers die vorig seizoen bij de Haagse club langs het lijntje zaten, liggen in aantal nog altijd 6.000 onder de bezoekersstroom bij Feijenoord in de eerste drie wedstrijden. f-i ding van de Londense club zal Docherty de FIFA van het voorval in kennis stel len. De Chelseaspelers eisen dat alle Italiaanse verenigingen van internatio nale competities worden uitgesloten. Alleen Internazionale en A.C. Milaan, bij welke clubs zulke excessen zich tot dusverre niet voordeden, zouden buiten de strafmaatregel moeten vallen. (Advertentie) hoge rijndijk 278-280 IÜU leiden tel. 40697-40698 Topamateurs in Frankrijk voor dopin ggestraft PARIJS De Franse wiclrcnfedora- lie heeft bevestigd dat vijf amateurren- nere wegens het gebruiken van stimu lerende middelen tot 1 mei volgend jaar zijn geschorst voor wedstrijden in Frankrijk. Het is de eerste maal dat schorsin gen zijn uitgedeeld sinds de Franse re gering in het begin van dit jaar doping in de sport bij de wet heeft verboden. De vijf renners die geschorst zijn, zul len niet voor de rechter verschijnen. Twee renners van het Franse team voor de wereldkampioenschappen, Charly Grosskost en André Baysière. werden geschorst na uitgevallen te zijn •n de Ronde van de Toekomst van dit jaar. Beiden bezetten voor hun uitval- en goede plaatsen in het algemeen klassement. De andere drie geschorste renners, Joseph Paré, Michel Guyot en René ^■rassl, hadden doping gebruikt tijdens Franse nationale wegkampioen- «chappen op 21 juli, toen onmiddellijk na afloop van de race een dopeproef w«rd gehouden. Boksnetlerlaag van Burruni TOKIO Salvatore Burruni,' de Ita- aanse wereldkampioen in het vliegge- wicht heeft gisteren in Tokio op pun- en verteren van de Japanner Katsu- 9oshl Takayama. De titel van Burruni «ond niet op het spel. Binnenkort zullen 'akayama en Burruni elkaar opnieuw ontmoeten met de wereldtitel als inzet. PELLENAARS ONTSLAAT VIJF RENNERS (Van onze sportredactie) BREDA. Na Jo de Haan, Piet Damen, Jacques van der Klundert en Dick Groeneweg, heeft nu ook Henk Cornelisse zijn ontslag gekregen bij Televizier. Cornelisse fietste een Jaar voor Kees Pellenaers. Internationale militaire bokstitels MUNCHEN In Miinchen zijn giste ren de 18e internationale militaire boks kampioenschappen voortgezet met de partijen uit de tweede voorronde. De Nederlandse weiter Geeven uit Helmond werd in de tweede ronde dooi de Amerikaan States k.l. geslagen. In de derde ronde won de Duitse lichtwel- tergewicht Schichta door diskwalifica tie van de Bosschenaar Pierre Dooren- Bijzonder schotvaardig zijn de ere- divisionlston nog niet; De 48 wedstrijden werden beloond met 138 doelpunten, een gemiddelde van 2,875 per wedstrijd. Het gemiddelde van vorig seizoen bedroeg 2,84. Dat betekent dat er vorig seizoen na de eerste zes voetbalzondagen gemid deld 136 doelpunten gemaakt werden, of 2 minder dan nu het geval is. De schutters laten dit seizoen nog bij zonder weinig zien. Alleen Geurtsen kan op een hattrick bogen. In de eerste wed strijd van het seizoen knalde hij tegen Fortuna '54 driemaal raak. Dat ook de topscorer van vorig jaar nog niet op dreef is, bewijst het resultaat uit de ove rige vijf wedstrijden: zegge en schrijve één doelpunt! Topscorers zijn; Heynen (ADO) en Groot (Ajax) vijf, Aarts (ADO), Geurtsen (DWS). Kruiver (Feijenoord) en Van der Kuylen (PSV) allen vier; Maassen (ADO), Ter Mors, Ter Beek en Roordink (Twente), Coenen (Fortuna), Brokamp (MVV)en Bouman (Sparta) allen drie. En onze andere topspelers? Van Nee, door GVAV aangekocht om wat meer schotkracht in de Groningse voorhoede te brengen, heeft de GVAV-aanhang nog niet eens kunnen laten juichen. De ge vreesde Kohn van FC Twente kon maar eenmaal het net vinden en dat was pas zondag j.l. De met veel tamtam naar Rotterdam gehaalde Deen Ole Madsen scoorde pas eenmaal voor de Spartanen, dat is eenmaal minder dan Charly Bos veld, die toch ook als gevaarlijk speler wordt gekenschetst. Feijenoord, dat vorig jaar 77 goals scoorde, heeft nu pas 10 maal gescoord. Zo doorgaande, komen de Rotterdam mers dan aan 50 doelpunten dit seizoen, wat een aanmerkelijke verm'ndering zou betekenen. Alleen Kruivr- 1 o*> schot. Bouwmeester (2 goals) en - -ker (1 goal) komen nog net op de s 'uitters- lijst voor, waarop Moulijn ontbreekt. Bij Ajax is Henk Groot de grote man met zijn vijf goals. Prins scoorde twee maal en Nuninga. Keizer en Swart pas eenmaal. En dat voor zo'n veelbelovende aanvalslinie! DWS houdt zich met in to- taal 10 doelpunten ook rustig, Geurtsen liet de Amsterdamse aanval viermaal Juichen, Mosje Temming knalde pas het judo maar of de Tegenstander voor Geesink temeer daar zwaargewichttitel te winnen. Zijn grote i tweemaal raak. terwijl kleine Josje Von- Japanners in één jaar tijd genoeg heb- hij tijdens de Japanse kampioenschap-1 technische capaciteiten geven hem een j z'Jn eerste doélpunt nog moet maken, i I ben gehad om hun Geesink te vinden, pen al in de voorronden werd uitge- voordeel tegenover grotere en zwaarde- Ajax is de enige eredlvisievereniging TVTTTT^p A n HP A FT?! dC alles overheersende vraag voor dejschakeld. Anderen zien in hem nog re tegenstanders en wij herinneren ons dle noK steeds met dezelfde 11 spelers 1N1IL JL KJ A 1 i 1l_T IZjJL wereldkampioenschappen in Rio de Ja- steeds de nieuwe kampioen. 1 nog maar al te goed de magnifieke tai- spep't als In de eerste wedstrijd. DWS en j neiro. Akio Kaminaga en Isao Inokuma wa-'o-toshi waarmee hij de meer dan 100 Elinkwijk hadden 12 spelers nodig. Go Van een SDeciale verslaeaever) Inmiddels zijn de kampen in Japan in ren reeds afgeschreven voor de kampi- kg wegende Rus Anzor Kiknadze uit- Ahead en MW 13. Telstar Willem II F icioiaggcici r- s» 1 <i»c>- Feijenoord 14. GVAV T-ado De belangstelling stijgt in do eredivisie bijna over de gehele linie. Alleen Fortuna '54 is gedaald, wat het gemiddelde bc'.rcft, ten opzichte van vorig jaar. llue de toe schouwersaantallen van de clubs afhangen van de prestaties is bijv. bq PSV, MW, Sparta en DOS te merken. PSV daalde van 16.000 via 13.000 naar 7.000 in de laatste wedstrijd MW van 20.000 via 10.000 naar 6000. Sparta van 23.000 vla 17.000 naar 13-000 en DOS van 13.000 via 10.000 naar 7.000. Ajax enige club met zelfde team De gemiddelde toeschouwersaantallen van enkele clubs zijn: Feijenoord: 55.333 (vorig jaar 47.000); DWS 31.333 (18.933): Ajax: 23.333 (14.200): ADO 19.667 (17.933); Twente: 15.667 (bij En schede het vorige jaar 8867); Elinkwijk: 8.500 (8.133); DOS: 10.000 (9.000); Elinkwijk is de enige vereniging waar van het gemiddelde onder de 10.000 ligt. De GVAV'er Beuvink zal ongetwijfeld nog wel eens aan de eerste competitie zondag terugdenken, toen hij in de wed strijd GVAVHeracles een strafschop hoog overknalde. Hij is de enige van de eredivisiespelers, die tot nu toe een straf schop miste. Van de 15 strafschoppen werden er namelijk 14 benut. De schutters die van de elfmeterstip raakschoten waren: Petterson (GVAV) (tweemaal), Wery (DOS), Aarts en Mansveld (ADO), Van Egdom (Elink wijk), Bosveld (Sparta), Beenen (For tuna '54), Hartjes (Heracles), Ter Beek (Twente), Temming (DWS), Henk Groot (Ajax), Kort (Telstar) en Fransen (Feijenoord). Waar strafschoppen genomen worden, zijn overtreders. Het hardspelende Sparta staat op deze lijst oneervol boven aan. De Rotterdammers kregen in de eerste zes competitiewedstrijden maar liefst drie penalty's tegen zich. Iets min der sterk deden ADO, DOS, Twente, Telstar en PSV het. Zij kregen twee strafschoppen tegen. MW en Heracles bezondigden zich eenmaal. Hulde dus voor de defensies van DWS. Feijenoord, Ajax, GVAV, Go Ahead, Fortuna '54, Pief Kruiver, een der meest actieve voetballers bij Feijenoord staat met de ADO'er Aarts, de DWS'er Geurtsen en de PSVer V. d. Kuylen op de tiveede plaats bij de beste schutters van de eredivisie. Hier Kruiver in een wel spectaculaire stijl. twee partijen verdeeld. Er is een storm oensehappen 1965 in de Budokanhal schakeJde. Anton Geesink is van al de- RIO DE JANEIRO „Eerst Kojl j van protest gerezen na het bekend wor- van Tokio. En terecht. Kaminaga. geen ze Japanse verwikkelingen goed op .ie den van de vier Japanse kandidaten in schim meer van vroeger, haalde de hoogte en hij weet de sterke en zwak- het zwaargewicht en alle categorieën, voorronden niet en Inokuma, die goed i ke punten van zijn tegenstanders. De keuzeheren van de Kodokan in To-werkte, moest in verband met een bles- kio hebben alleen maar prijs gegeven,-sure opgeven. Ook Murai, vvie men een I dat de 27-jarige Tokiose politieagent, grote toekomst voorspelde, was vlug Kansen Masaharu Kato, 1.82 lang en 91 kg. verdwenen en het werd tenslotte Sone in 1961 in Parijs, daarna Akio Ka minaga tijdens de Spelen van Tokio, wie zal het nu tegen Anton Geesink op nemen?" Trainer Matsumoto, die na liet echec van Tokio zijn baren liet af knippen omdat zijn pupillen hadden ge faald, zwijgt nog. De ondoorgrondelijke Japanner zal pas enkele dagen voor de wereldkampioenschappen in Rio de Ja neiro de kaarten op tafel leggen. De Japanners superieur in het judo, totdat de Nederlander Anton Geesink op 2 de cember 1961 In het Stade Pierre de Coubertin van Parijs, hen de kroon van liet hoofd rukte en een mythe verstoor de, hebben zich met een grimmige in zet voorbereid. Vier Japanners van for maat, Isao Inokuma, de olympische kampioen in bet zwaargewicht, de 27- jarige politie-agent Masaharu Kato, de 1.94 meter lange reus Takeshi Sakagu- ehi en «le kleine, maar gevaarlijke Yo- giro Matsunuka zijn op het spoor gezet van de nu 31-jarige Anton Geesink met slechts een opdracht: het heroveren van de wereldtitel alle categorieën die aan Japan toebehoort. „Het judo in Japan was ingeslapen, reus Geesink heeft ons wakker ge schud" waren de woorden van de on langs overleden 10e dan Kyuzo Mifune arta 1 de :rL St™. k"" J"1™" Take.hi Sakafiu, hi „.«4. lus tornsn tegen de Europeanen Wolfgang - zo heet het de enige die deze kg en de een kop kleinere en 20 kg Hoffmann (Did.,. de Europee kampi- berg van .pieren In de na-olympieehe lichtere Yog.ro Mateunaka <1.72. 86 oen Lione, croaaHln. de Brit George val bracht, doch .na.dera kg.l. Kcrr en d( J>panncr, ok.no „,ym- pisch k^npioen middengewicht, Take- Teleurstellillg da of Sao- Wim Ruska, die onder ande- re tijdens de teamwedstrijden in Ma- Takeshi Sakaguchl werd de nieuwe drid de sterke Rus Anzor Kiknadze ver kampioen tot grote teleurstelling van sloeg en met een zilveren en een bron- het publiek, dat van hem alleen maar zen medaille terugkeerde, moet even verdedigend judo had gezien. Sakagu-1 eens tot goede verrichtingen in staat chi zegevierde door een klein technisch worden geacht. Medaillekansen zijn er tournee weten maar al te goed hoe de zaak zich heeft toegedragen en het zou daarom niemand verwonderen wanneer het ge vaar bij de andere Japanners schuilt. Incident Masaharu Kato zorgde in Amakazaki voor een „incident" dat de Japanse ju dowereld in vervoering bracht. Hij bracht volgens de scheidsrechter Gee sink op zijn rug en scoorde een half punt. In werkelijkheid was dat niet het gevolg van een aanval van Kato, maai omdat hij een baraibeweging (voet veeg) van de Utrechter ontweek waar door deze uit balans raakte en over zijn rug rolde. Kwaad over de scheidsrech terlijke dwaling heeft Geesink Kato toen in enkele seconden naar de grond gebracdit en een houdgreep aangelegd. In Japan vindt men Kato echter geen -oordeel na een uitputtende slag, die.. 23 minuten duurde. Meer bewondering had men voor Matsunaka, die razend snel driemaal een uchi mata 10e heupworp) Inzette en even zovele ma len zijn zwaardere tegenstander naar de mat bracht. Hij was echter te ver moeid om de worp „rond" te krijgen. Isao Inokuma, is een all-round atleet die enkele jaren voor de Spelen ernstig gekwetst werd aan zijn ruggegraat, maar door gewichtheffen en trainings ijver terug kwam om de olympische echter alleen wanneer de loting niet al te ongunstig is. In totaal zullen 130 judoka's uit 41 landen aan deze wereldkampioenschap pen deelnemen, die tezamen zo'n zes miljoen beoefenaren van deze sport vertegenwoordigen. Misschien is dat voor het internationaal olympisch co mité een bewijs om judo ook op de Spelen van Mexico te handhaven. Daar over zal op het congres in Rio de Ja neiro nog wel een hartig woordje ge sproken worden. Feijenoord is momenteel in onder handeling met Zurich over een trans/er van de Zweedse internatio naal Harry Bild. Manager Bror van de Rotterdamse club denkt de Zweed te kunnen contracteren in de tweede transferperiode van 115 december. Badm i nton ploegen weer in actie (Van onze sportmedewerker) DEN HAAG De competitie van de Nederlandse Badmlntonbond is in middels van Htart gegaan met I hoofdklasse: 2 eerste klassen; 4 twee de klassen en 8 derde klassen, elke af deling bestaande uit zes teams. In to taal zullen 84 teams aan de lande lijke competitie deelnemen. De ei petitie voor het distriet Zuid-Holland begint liet komende weekend en be staat uit 3 afdelingen ln de eerste klasse; 3 afdelingen In de tweede klasse A en 7 afdelingen In de twee de klasse B. Elke afdeling bestaat uit 6 teams, behalve In de tweede klasse B waarin 3 afdelingen 7 teams zullen uitkomen. In totaal zullen 85 teams aan deze dlstrictscompetitle 1 deelnemen. Den Haag zal in deze districtscom petitie vertegenwoordigd zijn met niet minder dan 44 teams. Hiervan zullen er 7 teams uitkomen ln de eerste klasse: 10 teams in de tweed*- klasse A en 27 teams in de tweede klasse B. Het zal ons dan ook niet verbazen als een aantal teams uit dc residentie met de hoogste eer ln hun afdeling zullen gaan strijken met daarbij de kans op promotie naar een hogere klasse. In de landelijke competitie zal Den Haag in de hoofdklasse worden ver tegenwoordigd door de B. C. de Kor tenaer, dat het moet opnemen tegen landskampioen Duinwijck uit Haar lem. de BC Haarlem, HBC '57 uit F^-rlen, Ragazzi uit Tilburg en «le I'. Velscn. De Haagse club zal het niet gemakkelijk krijgen vooral nu Hc-nriëtte Ernst enige lijd uitgescha keld zal zijn Ln verband met een verstuikte enkel. Het gedegradeerde Drop Shot zal het ook dit j:»:*r niet cadeau krijgen Toch zullen «Ie spelers en speelsters al het mogelijke doen om het ver lies van Ferry Sonneville goed te maken om weer zo spoedig mogelijk in de hoogste klasse terug te keren. Maar clan zullen zij sterker moeten spelen dan Iduna uit Utrecht, Duin wijck 3 uit Haarlem, 't Goirke uit Tilburg en Stoka uit Amsterdam. Korten:-er 2 is ingedeeld ln de eerste klasse afdeling 2. Zij moeten het op nemen Eindhoven. Venlo, Duin wijck 2. Hilversum en Haarlem 2. In de li- klasse afdeling zal het Haagse MVO zijn kluchten moeten meten met Vflsen 2, Amstelstad, Duinwijck -I «-n Veglu uit Lelden. In de der :d m van de tweede klas se vinden we opnieuw twee Haagse clubs namelijk MVO 2 en dc Korte naer 3 met als tegenstanders Vljf- iluizen uit Vlaardingen, Duinwijck 5. Slotermecr. Haarlem 3. In «le derde klasse afdeling 7 zijn In gedeeld DESExcelsior en Drop Shot 2 uilen uit Den Haag met Del- a en Slta belden uit Delft en Eva uit Rotterdam. In afdeling 8 de Haagse clubs Drop Shot 3 en NIVO met ABCD uit Delft ?n Vijfsluizen 2 uit Vlaardingen, Sto- <a 2 uit Amsterdam en Smash uit Leiden. Oe uitslagen van de wedstrijden .-an de hoofdklasse en le klasse van iet afgelopen weekend luidden. SoottUtla - Vélien DutnwJfO^ l7: HBC '57 tegen Haarlem 4—4; Di Kortenaer tegen Ragazzi 3—5. Eerste klasse: afdeling 1 Duinwijck Drop Shot 5—3 't Goirke—Stoka 3—3; afdeling 2 Haarlem 2—Eindhoven »—4; Duinwijck 2—Venlo 7—1; Hil- vers-imDe Kortenaer 2 1—7.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 13