Keizer en Prins weer geen gelukkige greep ingenerale' Actiefste speler in aanval Piet Kruiver fanoverin eindsprint toch naar zege ZWITSERSE SELECTIE KON NIET OVERTUIGEN DOS ging in Barcelona roemloos ten onder (7-1) DE LETOSE COURANT TEGEN RUSTIG SHEFFIELD EEN 3-3 Nootdorp bracht het beste trio (Van onze paardesportmedewerker) NOOTDORP De zon bescheen gister- ddag Nootdorps koersbaan zoals dat ar zelden gebeurt en de koersen waren zoals dat gelukkig niét zelden gebeurt goed. In de koers voor de hoogste fesse liet Anastasia Hanover zich eerst edig opsluiten, maar op het laatste phte eindje had zij aan een kort duel jet Yvonne Magowan voldoende jlmte te winnen. [wagenaar jr won ditmaal de serie niet. 1 de eerste serie lag hij met Bemo Axkit, laatste bocht uitkomend, aan de kop, Bar 'toen werd hij uitgeschakeld. Black- jot van 's-Gravenhof kon op het laatste loment de leidende Ciska G nog kloppen, i de andere serie werd Crisante na enige pijd met Charlotte Six winnaar. Bona Ba Wilkes was derde op afstand. De hale bracht winst voor Kooyman die In Crisante snel op kop bracht en d aanval van Blackfoot mooi afsloeg. Een best trio bracht de tweede koers parin da favorieten faalden en Corita R ip won. In de tweede triokoers ge sprint buitenom voldoende om 3101 van H vóór Zelda's Happiness te Egen. Xenophon Scott bevestigde zijn dooi* in de derde triokoers de aanval Zoon vah Quinta af te slaan. Wagenaar jr.) km-tijd koppel 4.80; oovtercall '5.' G-ronsveldprijs over li (H. J. Pools) 1.29.6; 2. Bloamsaat K. 1. Corita R ik v. Steenbergen stopt dit jaar ANTWERPEN De Belgische on tkroonde zesdaagse keizer en twee- ludig wereldkampioen Rik van Steen- irgen wil tegen het einde van het zijn racefiets opbergen. Hij zal ;er nauw met de wielersport ver- nden blijve.n De 41-jarige Belg heeft In contract bij de Franse firma Peu- èot bekregen om de wielerploeg eze firma te trainen. Pas en Houivaart in militair team DEN HAAG Het militaire voet- llelftal, dat vrijdag 8 oktober in Alk- riar tegen de eerst-divisieclub van naam speelt, is als volgt samenge- *ld: doel Stuy (Telstar); achter Suur- ir Ajax) Wortelboer (GVAV), Drost eracles), Stolzenbach (Willem 2) mid- n Van Stippent (PSV), Libregts (Fe oord); voor Pas (ADO), Van Dijk VV), Houwaart (ADO), Mares (Sit- rdia). Sonny Liston deed weer te hard DENVER De voormalig wereld- mpioen zwaargewicht boksen, Sonny Bton, is gisteravond gearresteerd we ns te hard rijden. Op een weggedeel- waar men niet harder dan 40 kilo- !ter mag rijden, reed Liston 61 kilo ster. Sinds Liston naar Denver verhuisd heeft men hem driemaal beschul- A te hard gereden te hebben, een aal beschuldigd roekeloos te hebben reden, eenmaal beschuldigd te dicht k een andere wagen te hebben gereden eenmaal beschuldigd dronken ach- het stuur te hebben gezeten. Van laatste beschuldiging is hij door een ry vrijgesproken. ekiprijs over 1 'ooi») 1.29.6; 2. nover. Toto: winnend 8.30; plaat: j.90, 2.20, 3.60; koppel 28.40; covercall 10.10; rio 2042.10. PannincenDriis over renhof (E. Leeman) 1 Crisante (Th. Kooyman) 1.26.6; 2. Char lotte Six; 3. Bona De (WiHkesj.). Toto: winnend 2.60'plaats 1.80, 1.90; koppel 3.20; covercall 3.10. P arminge npr y s over 1660 m (finale)1. Crisante (Th. Kooyman) 1.27.4; 2. Black foot van 's-Gravenhof3. Ypsilon. Toto winnend 2.10; plaats 1.30. 1.80; koppel 2.00; covercall 2.40. Gilzeprijs over 1080 m: a. Zignor V.H. (J. Langendonk) 1.23.3; 2. Zelda's Happi ness; 3. Bonny Gregor M. Toto: winnend 6.10; plaats 1.90 1.40. 1.40; koppel 5.60; all 4.60; 'trio sif'.li). Heerlenprijs over 1980 enaar jr.) 1. Dakota (J. Duco H. Tot ïend 1.60; plaats 1.1 ;nd 1.70; plaats 1.20. 1.30; koppel 4.70; is) 1.27.1; 2. Zoon va Ren op Duindigt met paarden ,voor de verkoop' (Van onze paardesportmedewerker) DEN HAAG Het wordt weer de tyd van het aan- en verkopen van renpaar den. De grote november-sales in Enge land staan weer voor de deur en in Ne derland gaat er voor de grote winterrust wel het één en ander van de hand. Mocht u een paard willen kopen, dan is daar voor zaterdag op Duindigt de kans, want de eerste ren heeft een paar paarden die te koop zijn. Khrislova lijüot ons daarvan de beste. Die kost ook het meest: vierduizend gulden. Overigens, die ren kan gewon nen worden door stal Coebergh, die misschien Happy Jane zal prefereren boven Mamgano. De laatste krijgt iname- evén later een voortreffelijke kans de Grote Prijs voor de driejarigen te In de ren om het Zilveren Schild, voor amatrices en amateurs, kan Amigo misschien (goedmaken wat (hij de vorige keer door iets ie laat te komen ver bruide. De zes draverijen zijn aardig bezet met een koers voor de hoogste klasse, waarin ook Jour de Java meedoet. Het programma begint om half twee en het luidt: Herfstprijs (2540 m): Danny Kaye - Carel Bond W - Cisa Axkit. Rijnprijs (2000 m autostart, met trio): Dollarvogel S - Dirk de V - Dazy H. Outsider: Bellamia. Hubertusprijs (ren, 1800 m): Stal Coe bergh - stal Frowein (High Hat en Khrislova) - Happy Time. Scheldeprijs (2120 m): Deter d'Aster - Zaïta Hanover - Browny H. Maasprijs (2000 m autostart, met trio): Zoon Erebus - Allouez II - Caravelle. Outsider: Coco S. Grote Prijs der Driepjarigen (ren, 2500 m): Mangano - Evian - Boodle. IJsselprijs (2120 m): Taky Erebus - Acrobaat - Jour de Java. Het Zilveren Schild (ren, 2600 m met trio): Amigo - Karmystou - Agram. Lekprijs (2000 m autostart): Zita H - Zwalper S - Arion Athel. In Het begin was Ko Prins nog heel actief. Hier (midden) scoorde hij het eerste doelpunt voor de „voor- lopigen". Rome-verslaggever van K.R.O. verslaat interland voor radio (Van onze sportredactie) DEN HAAG Geen televisie van de interland tegen Zwitserland op zondag 17 oktober in Amsterdam. Dick van Rijn zal een verslag voor de radio geven, bij de retumwed- strijd tegen Zwitserland in Bern op 14 november zal concilieverslag gever van de KRO, Dick de Vree, zich weer eens met een voetbal uitzending gaan bezig houden. Over de eventuele samenstelling van het Nederlands elftal kon bondscoach Denis Neville nog heel weinig zeggen. Hij wacht tot zondagavond als hij eerst nog is geweest bij de wedstrijd Ajax—Sparta. Keizer en Prins wil Neville nog eens nader onder de loep nemen. Over Moulijn zei hij, dat de Feijenoorder heel goed zijn best zal moeten doen wil hij in het oranjeteam een plaats krijgen. A.M.V.J. damesin Eur. bekertoernooi MADRID In tyladrid is gisteren de loting verricht voor het basketbaltoer- nooi om de Europese beker voor clubs )or het seizoen 1965-1966. Dit jaar zal een ander speelschema worden toegepast. Tot aan de kwartfi nales spelen de clubs in een knock out- systeem slechts één wedstrijd tegen el kaar. Daarna spelen de acht overgeble- clubs een uit- en een thuiswed strijd. Aan het toernooi wordt deelge- en door 25 heren- en 17 dames teams. Het Amsterdamse herenteam „The Wolves" zal om redenen van financiële aard versték moeten laten gaan. Bij de dames verdedigt het Am sterdamse AMVJ de Nederlandse kleu- i. De dames zijn in drie groepen in gedeeld. De Amsterdamse club zal uit komen in groep 2 tegen het Franse „La Gerbe Montceau les Mines". De taar van deze ontmoeting komt uit tegen „Slavia 'Sofia". Mocht het da mesteam deze twee wedstrijden over leven, dan moet het nog een wedstrijd in om in de kwartfinales te komen. (Van onze sportredacteur Jan Lutz) ROTTERDAM Bondscoach Denis Neville zal tenslotte de knoop moeten doorhakken, hetgeen wil zeggen dat hy nu - en dat zal maandagavond (misschien zondag) zyn het Nederlands elftal moet formeren, dat op 17 oktober de be- langrijke wedstryd in de voorronde van het wereld- toernooi tegen de Zwitsers in het Olympisch Stadion te Amsterdam moet spelen. Het is min of meer de laatste kans Oranje om door te dringen tot het eindtocrnool. dat volgend jaar in juli in Engeland wordt georganiseerd. De weg daarheen is voor het Nederlands elftal we! griezelig Oefenwedstrijd trok nog geen 20.000 mensen Prins en Keizer, de twee Ajacieden die na de oefenwedstrijd tegen Luxemburg door Neville als twee aardige glanspun ten naar voren waren gehaald (al dach ten wij daar anders over) hebben in dit duel met de Engelsen ook niet voldaan. Vooral Prins is, behoudens tien storm achtige minuten na het begin, vrijwel niet meer in het stuk voorgekomen, ter wijl Keizer, die als rechtsbuiten in de eerste helft redelijk op toeren was ofschoon hij tevoren had gezegd eer gruwelijke hekel aan die plaats te heb ben na de pauze als linksbuiten der mate aan het knoeien sloeg, dat zijn mislukte acties bij herhaling werdén weggefloten door het publiek. Het en bleef trouwens allerminst voetbal van te watertanden. De enige actieve speler in de aanval was de oude rot Piet Kruiver, meermalen verguisd maar door zijn onverwoestbare ijver en doorzettings vermogen toch een speler, die men mo menteel in de aanval moeilijk kan ont beren. Hij weet tenminste de starre lijn van het orthodoxe tiktak-voetbal door zijn zwerftochten te doorbreken en kan af en toe nog voor een verrassende escapade zorgen. Dat Sheffield Wednesday zijn acties lange tijd op een sudderend lichtje hield, viel wel duidelijk op toen dit voorlopig nationale team door Henk Groot v< de tweede helft aan een 32 was geko men. Men weet het, de Engelse profs als sparringpartners sloven zich waarlijk niet uit zolang de wedstrijd voor hen geen deceptie di*eigt te worden. Bij die kleine Nederlandse voorsprong schakelden de heren spoorslags over naar een hoger tem po en toen even voor het einde de scheids rechter een strafschop aan Sheffield gaf, was dat natuurlijk prijs. De snelle, ge wiekste linksbuiten Dobsen gaf EQdy Pie- ters' Graafland, weer wat uit de misère sinds de nederlaag tegen DWS, geen schijn van kans. Snelle opening Sheffield had volgens het bekende cept doelpunt zo snel mogelijk on zeker te voelen binnen luttele minuten via een feilloze kopbal van rechtsbinnen Quinn het heft in handen genomen. Ko Prins was toen nog vol goede moed herhaaldelijk baande hij zich een door de nog wat slaperige Engelse verde diging. Alleen had hij nog geen succes bij de piepjonge invaller-doelman Wichs (17). Eerst kanjerde de Ajacied tegen de paal om na tien minuten de bal langs Wichs te smal, een gelijkspel tegen Zwitserland zou normaal bekeken reeds het einde van onze Illusies betekenen. Het wordt dus een moeilijke zaak, temeer omd^t het voorlopig Nederlandse team in de laatste ocfenwedstryd een soort generale repetitie dus tegen de Engelse profclub Sheffield Wednesday gisteravond in het Rotterdamse Feycnoordstadion weinig perspectief heeft geboden. Neville heeft grotendeels zyn heil gezocht in de vedetten van Ajax en Feyenoord. aangevuld met enkele DWS'ers. Men weet het dan wel. Er wordt een aardig stukje voetbal gecomponeerd, dat echter moeliyk de overtuiging kan achterlaten van een werkeiyk groots en zegevierend Nederlands elftal. Die „generale" bracht 33 op het .scorebord, een resultaat, dat het publiek maar 19.500 voetbalfans hadden op deze mooie herfstavond zich laten verleiden tot de gang naar het stadion; hoe anders dan voorheen moeliyk in een hoerastemmlng heeft kunnen brengen. Ook al omdat het voorlopige Nederlandse team nogal „brokkelig" speeldo tegen de Engelse profs, die nu ook niet bepaald met een overdaad aan Över konden worden geprezen. Blunders van doelman Elsener BERN Een Zwitserse selectieploeg heeft gister middag, tydens de eerste centrale training voor dc •oorrondenwedstryden te en Nederland met 32 ge ronnen van Young Boys. Bij de geselecteerden speel den de geblesseerden Pros per!, Janser, Grobety, Tac- chella, Schneiter, Dürr en Künli niet mee. De tegen stand die het selectie-elftal het verzwakte Young Boys ondervond, was niet groot en de voorwaartsen Opvallend was het dat de doelman van Lausanne en het nationale elftal, Else ner, twee enorme blunders maakte. De eerste keer was dat toen hij een schot van Kuhn niet klemvast kreeg, waardoor Quentin kon sco ren en de tweede maal toen hij een schot van Hosp verkeerd beoordeelde. Het derde doelpuntvan het selectie-elftal werd ge scoord na een prachtige combinatie tussen Hosp en Quentin. De doelpunten van Young Boys kwamen tot stand door Griinig, die een fout van verdediger Banis af strafte en het tweede doel punt toen Schulthels alleen langs de defensie wandelde. Over het algemeen was deze trainingswedstrijd niet erg overtuigend. Het tan dem QuentinSchindelholz was nog het beste deel van de ploeg. Op 11 oktober reist het Zwitserse team naar Duis burg, waar enige dagen een trainingskamp wordt in gericht en o.a. op 14 okto ber een wedstrijd zal wor den gespeeld tegen een amateurteam van Neder- rijn. Op 16 oktober reizen de Zwitsers naar Amster dam, waai* zaterdagmiddag het stadion wordt bekeken. De coach, dr. Alfredo Foni, laat niets onbenut om het elftal in een zo goed mo gelijk mentale en lichame lijke conditie tegen Neder land te laten aantreden. Bezoekers van de industrietentoon stelling in West-Berlijn beleven veel genoegen met de televisiefoon, die het mogelijk maakt te telefoneren en de opgeroepene te aanschouwen. Het apparaat is door Philips .ver vaardigd. Jan Mulder bij Anderlecht op schot BRUSSEL De jonge Nederlandse voetballer Jan Mulder, die als amateur international in Nederland bekend werd er^ door Anderlecht werd gekocht voor een bedrag van 100.000 gulden plus een sportwagen, maakte gisteravond in het eerste elftal van Anderlecht een gran dioos debuut. Hij scoorde niet minder dan vijf doelpunten en droeg aldus zijn steentje bij tot de enorme overwinning van zijn ploeg: 160 tegen Marchienne Sports in de eerste ronde van het toer nooi om de Belgische beker. Overigens was er nog een Nederlander die opviel, ex-international Bergholtz met twee treffers. Beiden werden overtroffen door De Vrindt die zevenmaal het net vond, terwijl de Belgische Spanjaard Cayuella tweemaal scoorde. Laatste loodjes van Oranje ROTTERDAM Het Nederlands elftal zal de voorbereiding voor de interland tegen Zwitserland volgende week afsluiten met een drietal bezoeken aan het KNVB- sportcentrum in Zeist. Maandag komen de spelers naar het KNVB- centrum voor een lichte training en om wat tot rust te komen van de vermoeienissen van de wed strijden van de afgelopen zondag. Bondscoach Denis Neville zal dan in de vroege avond de opstelling van het team bekendmaken dat zondag daarop tegen de Helveten uitkomt. Daarna keren de spelers naar huis terug, zodat zij dinsdag* bij de clubs kunnen oefenen. Woensdag verblijven de Neder landse elftalspelers opnieuw in Zeist. Wederom reizen zij dan in de avond naar hun woonplaats terug. Donderdag wordt de voor bereidingsperiode in Zeist afge sloten. Het oranjeteam komt zaterdag middag naar Amsterdam, waar in het Parkhotel zal worden gelo geerd. Voor de avonduren van die dag staat een bezoek aan theaber of bioscoop op het programma. Teneinde zo goed mogelijk te zfln voorbereid voor de returnwed strijd tegen de Zwitsers, op zon dag 14 november in Bern, zal het Nederlands elftal gedurende drie dagen een trainingskamp betrek ken in het toeristenplaatsje Splez aan de Thunersee. De ploeg zal donderdag 11 november per TEE aaar Zwitserland reizen waar te Spiez ln hotel Belvédère wordt ge logeerd. Pas zondagmorgen komt iet oranjeteam naar Bern. Maan- lag keren spelers en officials per HEE naar Nederland terug. Beltman is nog niets wijzer ALMELO De uitspraak In de zaak van de voormalige Go Aheadmanager Wlm Beltman tegen de heren P. Bak kenes en H. Olijve en de vereniging Sportclub Enschede Is gevallen. Bijna een jaar na da dagvaarding, die in deze affaire uitgereikt werd, is gisteren door de president van de Al melose rechtbank, mr. Dufour, het „verlossende" woord gesproken. De uitspraak komt hierop neeri 1. de door de heer Beltman ingedien de vordering op de heren Bakkenes en Olijve is door de rechtbank niet ont vankelijk verklaard, 2. de vereniging SC Enschede moet aan de heer Beltman 500 gulden beta len wegens geleden Immateriële scha de, 3. de heer Beltman moet 500 gulden betalen aan SC Enschede voor de pro ceskosten van de heren Bakkenes en Olijve. 4. de heer Beltman moet zijn els van 100.000 gulden- schadevergoeding we gens geleden materiële schade in een schadestaatprocedure preciseren, 5. iedere partij moet zijn eigen kos ten ln dit geding betalen. Door de advocaat van de heer Belt man, mr. H. G. L. Keune uit Amster dam, was de volgende els ingediend: 10.000 gulden wegens immateriële scha de, 100.000 gulden wegens materiële schade. Haasje-over. Een merkwaardig toneeltje tijdens dc oefenwedstrijd voor het Nederlandse doel. deponeren: 11. Dat doelpunt bluste kennelijk meteen het heilige strijdvuur. waarmede Prins de arena was binnen gewandeld. Nadien zag men hem nog am per. Dat wa<j> jammer, te meer ook daar door het tamelijk debutanterige voetbal van de ter elfder ure voor Moulijn op- gecommandeerde Verdonk de linkerwing ook moeilijk tot enige ontplooiing kon komen. Zo zaten we dus weer eens met een halfbakken aanval, waarin alleen Henk Groot en de enorme ploeteraar Piet Krui- i* de gevaarlijke doorstoters waren. Het ts echter te weinig om de Engelse de fensie te imponeren. Bijwijlen was er een vlotte doorbraak, zodat Keizer eenmaal kon Inkoppen maar de bal op de doellijn zag gestopt door een Engelse achterspe ler. Over de verdediging van de „voor- lopigen" waren er geen problemen ei zijn voldoende spelers, die dat werk rede- aan kunnen al kon middenvoor Hicktong zeven minuten voor de rust de stand voor Sheffield op 21 brengen. Maar het publiek kon toch nog klappen de strijders van de thee konden proeven dank zij Plet Kruiver, die luttele tellen voor de rust met een ouderwetse kanjer de stand op gelijke hoogte bracht: 2—2. Niveau zakte De bondscoach had zijn testteam voor de tweede helft op enkele plaatsen ge wijzigd. Keizer moest het op de links buitenplaats eens proberen, hetgeen een faillure werd en Sjakie Swart (weer een Ajacied) moest het rechts gaan doen, terwijl Veldhoen zijn plaats had moeten inruimen voor Pijlman. Wat ons betreft houden wij het liever op Veldhoen; meer routine, meer zekerheid. En Swart mag dan snel zijn, hij weet toch weinig nut- alt zijn tempo te halen en is meest al te bang als er een tegenstander in zijn nabijheid opduikt. Kortom de kwaliteit, toch al niet groots, werd in dit tweede bedrijf minder. En dat was wel jammer, omdat we nu eens werkelijk een Neder lands elftal overdonderend aan het werk hadden willen zien. Dat geeft vertrouwen dit verre van eenvoudige karwei tegen de Helveten. Groot maaKte er na klein half uur 3—2 van en Dobson bezorgde zijn ploeg nog een gelijkspel. t waren dan de feiten. De weten schap ls echter overgebleven, dat Neville nog neel wat te puzzelen krijgt óm in de paar dagen die hem nog restten een werkelijk pittig nationaal team te com poneren. Wij benijden zijn goed gehono- *de taak niet. Moulijn is niet fit, Bouwmeester idem en wat de rechtsbui tenplaats betreft, dat wordt een „rara, wie zullen we pakken Wij zouden het op dit moment werkelijk niet weten Eur. worstelstrijd in Duitsland DORTMUND - De Europese kam pioenschappen worstelen 1966 zullen in West-Duitsland worden gehouden. De kampioenschappen vrije stijl zul- n van 6 tot en met 8 mei plaats vin den in Karlsruhe en in het Grieks Ro- 9 van 13 tot en met 15 mei in Es- Manchester en Dynamo ronde verder voor Cup BARCELONA Barcelona heeft zich gisteren op grootse wijze geplaatst de volgende ronde van het toer nooi voor jaarbeurssteden door DOS met 71 te verslaan. De ruststand was 3—1. Terwijl DOS zich geheel op de ver dediging toelegde, kon Barcelona vrij uit aanvallen, wat resulteerde in zeven doorboringen van het Utrechtse doel, niet minder dan vijfmaal door Zaldua. Het enige Utrechtse doelpunt werd in de 39ste minuut van de eerste helft ge scoord door Van der Linden na een goe de pass van Achterberg. De wedstrijd werd bijgewoond door 30.000 toeschou- Zaldua, die voor het eerst weer mee speelde in het eerste elftal, werd de held van de avond. Twee van zijn doel punten in de 72ste en in de 85ste minuut waren juweeltjes van solo acties. De andere drie ontstonden uit Advertentie) RED BAND ROOSENDAAL Engelse league LONDEN De uitslagen van gis teravond in Engeland gespeelde voet balwedstrijden zijn: eerste divisie Tot- tenham-Sunderland 30. Tweede divi sie Cardiff-Coventry 12. voorzetten, in de 14de, 16de en 55ste minuut. In de 12de minuut scoorde voorts rechtshalf Eladiv, terwijl het zevende doelpunt in de 88ste minuut door rechts binnen Pereda werd gemaakt. Bij Barcelona was Zaldua vanzelf sprekend de beste speler, bij DOS doelman Ruitenbeek. De wedstrijd ln Utrecht was in 00 geëindigd. Europa Cup Manchester United plaatste zich gis teren in de achtste finale van het toer nooi om de Europa Cup door de twee de wedstrijd tegen de Finse kampioen HIK Helsinki met 60 te winnen. Bij de rust hadden de Mancunians reeds een voorsprong van 20. De eerste ontmoe ting in Helsinki was in een 32-zege voor de Engelsen geëindigd. De eerste ontmoeting in dit toernooi tussen Werder Bremen en Apoel Niko- sia in Bremen werd door de Duitsers met 50 gewonnen. Bij de rust leidden zij met 4—0. De tweede wedstrijd wordt woensdag 13 oktober eveneens in Bre men gespeeld. Ook Dynamo Boekarèst heeft zich voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese Cup geplaatst. Dyna mo won de tweede wedstrijd tegen BK Odense ln de Deense hoofdstad met 32, welke stand bij rust reeds bereikt was. De thuiswedstrijd in Boekarest eindigde eveneens in een zege (40) voor Dynamo. Bekerwinnaars Het Roemeense Stiinta Cluj heeft zich gekwalificeerd voor de achtste fi nales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars. Stiinta zege vierde met 20 (10) in de returnwed strijd over de Oostenrijkse bekerwin- 1 Wiener Neustadt. De eerste ont moeting in Wenen werd door de Roeme nen met 10 gewonnen. Harry Bild naar Feijenoord? ZüRICH Een woordvoerder **oor de Zwitserse voetbalclub F. C. Zlirich heeft ontkend dat met Feyenoord wordt onderhandeld over de aankoop van de speler Harry Blld. De secretaris van de club, Brup- bacher, zei dat de Nederlandse ploeg reeds lange tijd belang stelt in Bild r dat op dit ogenblik niet wordt on derhandeld. Hij zei dat Zürich Blld wil houden om hem vanaf 1 januari 1967 op te stellen met Stürmer die dan lang genoeg ln Zwitserland woonachtig om als „Zwit ser" te mogen spelen. Brupacher zei dat het echter zeer wel mogelijk is Blld voor bepaalde tijd „uit te lenen" of zelfs te verkopen als het aanbod aantrekkelijk genoeg ls.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 11