GO CENT OP VIM EXTRA TIJDELIJK 48 CENT TELEFOONTJES Vrijdagprijzen zijn speciale prijzen Schema 13 blaakt van goede wil: wereld wordt gesprekspartner Eel nu malse Braadkip v. d. KROGT R IJ N L A N D N.V. f &nnkemöfferfe!Xi's Hogere nettowinst bij INoordhollandsche HEEMSTEDE (ANP) ITft het jaar verslag van de N.V. Noordhollandse Exploitatiemaatschappij in Heemstede blykt dat de maatschappij over 1964 een winst heeft hehauld van 84.717 geil den tegen 23.684 het vorig jaar. Dit werd grotendeels verkregen door bijzondere oorzaken van eenmalig en wisselvallig karakter, zoals verkoop van onroerende goederen en uitgevoerde bouwopdrachten, terwijl het exploita tieresultaat van de onroerende goe deren verbeterde door noodzakelijke, toevallig lagere onderhoudskosten. Mede door het gunstige financiële be drijfsresultaat heeft de liquiditeit thans een niveau bereikt, waardoor het ver antwoord is voor te stellen over te gaan tot (zoals bekend) uitbetaling van het achterstallige dividend en van dat over 1964, in totaal 204 procent dd de uit staande 6 procent cum. pref. winstde- lende aandelen aldus de directie. Hier mede is een bedrag gemoeid van 369.240 gulden. DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 23 SEPTEMBER 19<i 10 heronpantalon Slank van snit, sublietT van afwerking. De kleur keuze omvat o.m. eer lijne tint grijs en diverst multikleuren. Een pret tige pantalon om-er-bij te hebben. 1e etage Stevige gaine van zware lastex satin flanel, nog verstevigd met soepele baleinen Rits aan de zijkant, wat de levensduur van het elastiek belangrijk ver lengd. Taillematen 68 t/m 96. Wit of zwart. IC 90 Parterre IJ ALLEEN GELDIG VRIJDAG 24 SEPTEMBER A.S. Damespullover voor de grotere maten Een zuiver wollen pul lover met lange mouw garnering. In 10 mooie, nieuwe najaarskleuren Maten 46-52. Dames kunstschaats combinatie Bontgevoerde laars en originele Hudoraschaats. Mat.„ 37.45.3 5." Noren combinatie Supersterkeschaats. Maten 39-47 Damespyama Flanellen damespyama van een prima kwaliteit keperflanel, heerlijk warm.Verschillendemo dellen in z 1 kleure Maten 40-48. vleessnijmachine voor het snijden van brood, kaas, vlees enz. Geheel roestvrij metaal en getand mes blijft scherp. Gemakkelijk verplaatsbaar doorzuig- Reis- of boodschappentas Ruim, modern, om heel veel boodschappen in te halen I! Waterdichte stof.met leder versterkt 2 modellen. Zeer ge schikt voor militairen. Leuke kleur Douchegordijnen in mooie elfen kleuren n.l. rood, blauw, geel en crème. Een extra breed te van 180x195 cm Flessendrager Geef Uw flessen en bussen een vast plaatsje in deze geplastificeerde flessendrager. Mag niet ontbreken in de keuken sctische huisv 26.' 16.' Parterre Breestr., IJ Parler 12. 90 2.5 Onx* magazijnen Alphan ai. Rijn lijn i*4<>« Vrijdagavond (koopavond) geopend (ot 9 uur. Ruimt |zllll|llnnllU, VROOM DREESMANN 6.' LEIDEN Originele poffertjespan van dik staalplaat. Om 7 poffer tjes tegelijk in te bakken. Een ideetje voor de komende 3 Octoberfeesten. 3e etage I Zilveren bedeltjes Miniatuurtjes van gebruiksvoor- werpen en dierenfiguren. Vele modellen. Een leuk cadeautje. (Van onze concilieredacteur dr. A. v.d. Weijer) ROME. Het schema over de Kerk in de wereld van vandaag, dat het concilie zojuist in behandeling heeft genomen, is een eerlijke poging tot het aanknopen van een gesprek. Tot nog toe heeft de Kerk zich ertoe beperkt, tot de wereld te spreken, vriendelijk of boos, goed keurend of veroordelend, maar altijd vanuit een gezagspositie. Zij plaatste haars inziens slechte schrijvers op de index, sprak haar banvloek uit over het communisme, maakte zich zorgen over het nationaal socialisme en prees de beoefening van een gezonde sport. Maar het was veeleer een gezagsvol sipreken tot. dan een deemoedig spreken met. En het is juist in dit laatste dat het concilie met het intussen beroemd geworden schema 13 probeert te gaan doen. De werkelijkheid van het leven onder ogen zien, de problemen en de noden die er zijn tot de hare maken en dan gaan zoeken, samen met alle mensen van goede wil, naar een oplossing van die problemen. als „de allerheiligste synode", een titu latuur die in het verkeer met buiten kerkelijken niet de minste zin kan heb ben. Of waar het het eerlijk zoeken van grote wijsgeren als Sartre en Mer- leau Ponty met een weinig waarderende karakterisering tracht af te doen. Kort om: de wil om met de wereld een ge sprek aan te knopen is aanwezig; maar de oude natuur laat zich niet een-twee drie overwinnen, zij steekt bij herhaling de kop op. Overigens gaat het hier over onvolmaaktheden die nog best kunnen worden weggewerkt. Franse visie domineert in nieuwe redaktie Wie het schema aandachtig leest, wordt getroffen door de goede bedoe ling die uit alle bladzijden spreekt. Maar hij stoot ook bij herhaling op pas sages, die ineens uit de toon vallen, die laten zien, dat een oude mentaliteit niet in een handomdraai kan worden gewijzigd, die ondanks alle wil tot het voeren van een dialoog zjjn blijven ste ken in een hinderlijke monoloog. Schillebeeckx zei het duideijk op een van zjjn befaamde persconferenties: „De Kerk weet het allemaal nog te goed, zij staat nog te gauw klaar met haar antwoord en zij vraagt nog te weinig." Ongetwijfeld, zij doet geweldig haar best. Zjj probeert haar van nature pessi mistische kijk op de wereld zo krachtig opzy te zetten, dat zij hier en daar vervalt in het andere uiterste en over de wereld spreekt met een waardering die enigszins kinderlijk aandoet. Bijna en hier citeren wij een andere con cilietheoloog „bijna als een primitief die voor de eerste maal in zyn leven een vliegtuig ziet overkomen": hy raakt er niet over uitgepraat, wat een prach tig ding dat wel is en hoe snel het wel gaat en welke afstanden men er wel mee kan overbruggen. Nogmaals, het schema blaakt van goede wil. Men komt er citaten in tegen van Gabrièl Marcel, een verwijzing naar Teilhard de Chardin over het punt omega, en zelfs een befaamde vers regel van de Indiase wy'sgeer Rabindra- nath Tagore. Maar dan opeens stoot men weer op uitdrukkingen die het helemaal niet doen. Byvoorbeeld waar het con cilie zichzelf aan de wereld voorstelt Veemarkt Delft 23 sept. Aanvoer 219 •j". Prijzen drachtige zeuB^„ 400; magere varkens 200—220: biggen 50—60: lopers 60115; schrammen 65is>. Handel r de gehele linie kalm. Veemarkt Utrecht i 100 kg 126; Biggen 1127; bokken en K"Prijzen": Melk- en kalfkoeien 875—1460; Kalfvaarzen 925—1425 Vare koeien 800— 1025; Pinken 510— 75Ó; Stieren 475—770 Graskalveren 250—525; Nuchtere kalv» 4565: Fokkalvexen 320—275: Schapen 95 1G0; Lammeren 100—130: Drachtige varkens 320—450; Lopers 80—120; Biggen 50—70 Bokken en geiten 1058; Vette koeien 1« kwal 4O0-430 2e kwal. 375-395 3e kwal. 33537S; Vette kalveren le kwal. 315—330 en kalf kot., williger, eve niet geh. pr(t houdend: fol alm, prijs- Universitair nieuws LEIDEN —Aan de rijksuniversiteit te Leiden zijn geslaagd voor het doctoraal examen wiskunde: G. H. van Pelt (Leid- flchendam)- F. A. J P. Rondagh; doet. ex. natuurkunde mej. W Vermeer; doet. ex. scheikunde J. H. de Lichte; mej. <1. Holt- rust; W. Rozebonm: J. L. A. Pinn; doet. ex biologie A. D. L. Akkerman.i; mevr. H. E. Spreij-Pi.-Ier.smevr G. L. v d. Stariv-v. d. Mc tuurk. a: H. V. Dop; G K. E. Stapei F C. HliU J. Set Verdül ■KEMBBBMi ot (Leiderdorp); A J. <1 urg); v. Brandwijk (Oegstgee M. Michalide»P. Taveniei zurel (Noordwijk Bruggen: P. van I Indien niet ander? Franse school Vert dieper liggen de moeiiykhedcn die niet de styl raken, maar de stand puntsbepaling. Wat is nu precies de visie van de Kerk op de wereld van van daag? Waar plaatst zy die wereld ergens, hoe waardeert zij haar doen en haar laten, wat houdt zij haar voor als haar toe komstperspectief Ook hier plaatst schema IS zich moedig op een zeer modern standpunt. Zyn visie is beslist eigentyds. Alleen vinden velen, dat de samenstellers zich te sterk hebben laten beïnvloeden door de Franse theologie onder leiding van Congar en Danlélou en te weinig rekening hebben gehouden met het Duitse standpunt, dat ver dedigd wordt door Rahner, Kiing en Schillebeeckx. Een verklaring hiervoor is gemakke- lijk te vinden. Toen een half jaar ge leden in Arricia het nieuwe schema werd ontworpen, waren de commissie leden van de Duitse school allen af wezig, omdat ze op hun normale post niet gemist konden worden. Dit gaf aan de Fransen een onverwachte en mis schien niet eens bewust benutte kans om hun mening naar voren te schuiven. Hetgeen in feite is gebeurd, mede dank zy de omstandigheid, dat Daniélou en Congar de eindredactie in handen had den. Volgens sommige Duitse bisschop pen men noemt in dit verbfind de naam van kardinaal Frings is de tekst zo eenzijdig geworden, dat men met de gedachte heeft rondgelopen om haar radicaal af te wijzen. Zo ver zal de ontevredenheid intussen wel niet gaan maar het is wel de moeite waard haar nu al vast te vermelden. Het verschil tussen beide scholen komt in grote ïynen hierop neer, dat de Fransen de kerstening van de wereld zien als een bovennatuurlijke zaak, die uiteraard op een gezonde natuurlyke basis moet berusten. Maar in ieder ge val zo, dat die kerstening niet geheel anders is dan de natuurlijke „humani sering": de Duitsers daarentegen zyn de mening toegedaan, dat het natuur lijke humaniseringsproces zelf op heimzlnnige wijze is ingebouwd in de komst van het koninkrijk Gods. Zij staan dichter bij denkers als Teilhard de Char din en Robinson, maar hebben zich wel laten Inspireren door het ideaal van de priester-arbeiders. Afdalen Het onderscheid tussen beide richtin gen is natuurlijk niet in deze enkele woorden te vangen. Geven wij een en kel voorbeeld dat wellicht illustratief kan werken. De Fransen en de sporen van deze methodiek zijn in het schema duidelijk aan te wijzen pro beren eerst vanuit de openbaring een christeiyk beeld te destilleren en ver volgens aan de wereld voorhouden en op de realiteit van het dageiykse leven gaan toepassen. Zy kiezen met andere woorden vanuit de bovennatuur en dalen geleidelijk af naar de vlakte van het menseiyke bestaan. In de Duitstalige gebieden daarentegen overheerst een ander ideaal: daar wil men de priester veeleer in de wereld laten binnengaan, om daar te ontdekken wat er leeft aan manifestaties van de geest. Dit by de mensen bewust te maken en dit in het licht van het evan gelie tot volle ontplooiing te brengen. Men is er gevoeliger voor de benadering van een man als Robinson en voor de synthese van een denker als Teilhard de Chardin. Zo ziet men weer eens dat ook op een concilie de FransDuitse tegenstellingen tot uiting kunnen komen. Overigens zon der de toekomst van schema 13 in ge vaar te brengen. Want de Duitsers zyn er Intussen al lang van overtuigd, dat zy dit stuk zullen moeten aanvaarden niet omdat het volmaakt is, niaar omdat het een grote vooruitgang be tekent ten opzichte van het recente ver leden. en niet duur 2.- kg. Prachtige hele Soepbraad kippen ƒ1.65 >/2 kg. Heerlijk voorgerecht Braadstukken 2.20 Heerlijke kippenpoulet 2. Kippenlever 2.25 Kippenmaagjes 0.75 alles per '/2 kg. Poelier VERDIEN Wijzigingen in immigratie in Amerika WASHINGTON (Reuter) De Ame rikaanse Senaat lieeft woensdag een wetsontwerp goedgekeurd waarbij het stelsel van verdeling van het aantal toe te laten immigranten naar het land van herkomst wordt afgeschaft. Bepaald werd echter, dat per jaar niet meer dan 120.000 immigranten uit andere lan den van het westelijk halfrond zouden mogen worden toegelaten. Dit maximum zou met ingang van 1 juli 1968 moeten gelden. Dit punt vormt het voornaamste verschil tussen de door Senaat en Huis van Afgevaardig den goedgekeurde wetsontwerpen ter zake. Zij zullen het daarover eens moe ten worden, voordat president Johnson het wetsontwerp met zijn handtekening kan bekrachtigen. De afschaffing van de verdeling naar land van herkomst vormt een overwinning voor de Ameri kaanse president, die herhaalde malen felle kritiek op dit al 41 jaar geldende stelsel heeft geleverd, dat in feite immi granten uit N-Europa begunstigd ten koste van hen uit Zuid-Europa en Azië Gelieve geen geld en goe deren af te geven aan mijn vrouw C. v. Deventer-v. d. Veer, Tesselschadestraat 7, Leiden, daar door mij niets wordt betaald. Te koop: Stalen Bunbak. Zeer geschikt voor opbouw. L. 18 mtr; br. 4.35 mtr. Te bevragen: Maresingel la, Lei- *2* Meisje gevraagd voor de mangel en andere werkzaam heden. Aanmelden Wasserij Rhijnstroom. Hoge Rijndijk 166, Leiden, tel. 21783 Voor twee mooie, jonge. behandelde katten 2 mild), waarvoor de eigenares door ernstige ziekte helaas vriendelijk tehuis gezocht niet kan zorgen, wordt nieuw, Liefst samen (kleur zwart en grijs met oranje stippen) Tel. 24295. *2* Gevraagd verkoopster voor hele of halve dagen tevens leerling verkoopster gevraagd voor verkoop van hoeden, sjaals en hand schoenen. Van Velsen, Don- kereteeg 3. *2* Voorschoten! Vrijdag a.s. aanvang 20 00 uur is er weer zo'n gezellige klaverjasavond bij M v. Engelen, Molen laan 35. Inleggeld f 1.25. Helft aantal deelnemers prijs "S" Rijwielkoopjes. Mooie R.S. fiet6 f 105— Magneet supersport f 115.B.S.A. sport f 115.— Rudge 3 ver snelling f 135.— Alles als nieuw, vol jaar garantie. Rij wielhandel Sjoukt Hogewoerd Goed tehuis gezocht voor lief zindelijk zwart katje 3 mnd. Tel. 24295. *2* Meisje gevraagd voor de hulshouding. Voor hele of halve dagen. Eventueel winkel-huishouding. Mevr. Oudshoorn. Haarlemmerstr. 160. telefoon 25799. *2* Solide Solexbromfietsen 65.-. Rijwielen vanaf 25.-. Twee-persoons bedstellen 25.-. Eén-pers. 15.-. Di verse vloerkleden - Wan delwagens - T.V.-tafels - Autopeds - Linnenkastjes - Stoelen - Kinderledikanten - Koffers - Driewielerfiets jes - Ledikanten enz. Nieuwenburg. Hooigracht 55 2" Paraplu-reparatie (oofa voor opvouwbare o.a. Knirps) wandelstokken, invalide6tok- ken, rubberdoppen. Paraplu magazijn Van Oerle, Haar lemmerstraat 95, bU de Vrou- wensteeg. Reparaties worden alleen aan de zaak aange nomen. •g Huur PhUips-televisie voor 25.95 per maand zon der vooruitbetaling, maar met recht van koop. Morgen al by u thuis? Bel dan vooi 6 uur 010-120705 en "s avonds 070-863977. Restaurant „De Beuken hof", Terweeweg. Oegstgeest vraagt voor direct een nette medewerker voor de spoel keuken. Hoog loon. wanne „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en juwelen. Grote keuze Ln ver lovingsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen Het adres voor alle reparaties en uurwerken, Steenstraat 16. tel. 26854. Huur een koelkast voor ƒ12.75 p. maand zonder voor uitbetaling, met recht van koop. Vandaag besteld mor gen al bij U thuis. Bel dan vóór 6 uur 010-120705 en 'S avonds 070-863977 maaltijd en 5^ dag. werk week. Aanmelden dagelijks. Beddenreparatie. Laat uw matras overtrekken met een nieuwe damast. Desge wenst in een dag klaar. Vraagt, vrijblijvend prijs opgaaf. De 3 Eenen. Haar lemmerstraat 111. Leiden. Wij vragen nette machi nale zagers. Prettige werk kring. Goed loon Kistenfabr. Guldemond. Katwijk a. d. Rijn. tel 01718-2843. Kijbewys verlengen? 6 a 8 weken voor uw rijbewijs verloopt krijgt U bericht van de Leidse Rijbewijzen Cen trale (A. J. Bierman). Oude Rijn 54, telefoon 32310 Huishoudkachel f 35.— Ko lenhaard (Econoom) 1 50. Alles in goede staat. Park laan 18 Katwijk, tel. 4833. f? Plm. 45 modellen kasten met gecombineerde hang-leg indelingen. Vervaardigd uit fijnere houtsoorten. Zeer solide constructie. Ook vele modellen wandkasten v.a 2975. Houthandel „Den Buroht", Hooglandse Kerk- gracht 49, hoek Nieuwstraat TeL 33078. 2* Plastic zakken, zakken touw, gebakdozen, apparaat rollen, luxe inpakpapier, elas tiek. fruitschalen, enz. Papierhandel Dane, Haar lemmerstraat 27, Leiden, tel. 26631. 2 bezorgers gevraagd voor ochtendblad. Verdienste van 30.— tot 40— p.w. Geen incasso meer. Aanmel den Dagblad De Telegraaf Breestraat 30. Leiden. Tel. 21259, "2* Gebroken ruiten, glas-ln- loodreparaties worden dooi mij met spoed hersteld Glas reparatiebedryf D. Galjaard De Sitterlaan 76. telef. 32916 "2* Autobanden. Nieuwe en gebruikte banden voor uw autotraotor en landbouw- wagen. Ruim gesorteerd en voordelig H. Hövig. Hoge Rijndijk 1. Zoeterwoude, tel 01710-25517. "g Voor geisers, gasfornui zen, sanitair, koelkasten en wasmachines naar Loodgie tersbedrijf J. H. van Rijn. Dorpsstraat 110, Warmond, telefoon 613. 2* Kachelpijpen, ellebogen. %-erloopmonden. haardaan- sluibingen. kaahelspecie, kit. glas, mika, vuurpotten en roosters en alles voor Uw haard of kachel. Hartwijk Ijzerhandel. Nieuwe Bees tenmarkt 5-7-9-4. Tel. 26627, Lelden. f? Gevraagd hulp in de huis houding voor 3 ochtenden per week door mevr. Hugen- holtz, Julianalaan 25 Oegst- *2* Feestartikelen, liedjes, guirlandes, lampions, fop- aröikelen, mutsen enz. Pa pierhandel Dane, Haarlem- Verloren op 17 september brede gouden armband (ge dachtenis) met sluiting, op de Steenstraat tussen half vijf en vijf uur. Tegen hoge beloning terug te bezorgen of bericht aan marjan Mul lens, Steenstraat 3A. Leiden, tel. 34875 etentje van prima kwaliteit, moet u bij een vakman zijn. Wij verzorgen uw bruilofts maal aan huis of zaal. ..Sam's Snackroonr. Vrou- wenkerkkoorstraat 7. Tel 33009. Dinsdags gesloten. Vakkundig uw bed over trekken! 2-pers. v.a. 26.50; l-pers. v.a. 19.50. In één dag klaar! De Kleine Winst. Haarlemmerstr. 51. tel. 24958. Vuren, beuken, eiken. mahonie, limba, afromosie en teaklatten in diiverse dikten en breedten. Wandplaten en w andbetimmering. Ronde stokken, profiel- en afwerk- lijsten, enz. v/h Voordijk's Houthandel. Mare 106, tel 22017. goed verzorgd bloemwerk bij J. C. Hogenboom, De Baan 42, Oude Wetering, telef. 765. "2* Te koop: dubbelw. uit- ncembare houten loods. 8 x 5 m. is te vergroten tot plm. 60 m2. Prijs 1750. Wynla en Zn., Lijsterstraat 15. telefoon 50962. Aquariumverwarmers. Elektr. v.a. 2,75; thermosta ten 7,50; Erkoso-luohtpompen 13,50; filtens; hevels, filter- Kooi; luchtslang; thermo meters; diverse visvoeders. L. J. den Holder, Jan Vossen- steeg 75-77. •2* Net r.-k. meisje 14 jr. biedt zich aan voor maan dag en vrijdag. Brieven aan D Turkenburg, Dr. van Noortstraat 43. Stompwijk. Strofen bakpaling schol - schelvis - kabeljauw - tong - tarbot - bakpaling - zeepaling - gerookte pa ling 3.50 per >:t kg - vers gepelde garnalen - gekookte mosselen v. Wik's Vishan del. Janvossensteeg 54. tel. 20169. Gevraagd werkster voor een ochtend per week Aanm mevr. Max Toorenveltstraat 12. Oegstgeest. Kinderfoto's en huwelyks- reportages. Foto van Bem- melen. Zuidbuurtseweg 30, Zoeterwoude. tel. 01715-353. *2* Gouden herenhorloge met datumaanwijzing, 21 steens anrre-uurwerk. schok vry (incabloc) 98.75. Gouden dameshorloge, de mooiste modellen 17 steens ancre- u ui-werk. schokvrij (inca bloc) 78.—. Vergelijk onze prijzen!! Uurwerkkliniek Gorthuisi Alléén Lage Rijn- dijk 8. "jp Te koop Renault 4 "55 t.e.a.b. Met bel. en verzeke ring tot februari v. d. Bijl straat 48. Roelofarendsveen Balatum linofelt. linoleum. tapiflex, flexard. Keuze uit tientallen dessins. Vakkundig gelegd. V. d. Horst. Vijf Mei- Dlein 36. tel. 22705, Leiden. Pracht moderne bank stellen vanaf 125.-. Berg meubels 135.-. Eethoeken 95.-. Hangkast 35- Dressoirs 25.- en 45.-. Groot schrijfbureau 35.-. Twee clubfauteuils met vier stoelen 55.Polyether matrassen 37 50. enz Nieuwenburg, Hooigracht 55 gesloten huis) *2^ Te koop scooter in pr. staat merk Vespa. Te bevr. bij J. H. Groeneweg, Dr. v. Noortstraat 53. Stompwijk. Na 6 uur. Voor een modern bruids- bouquet van lelietjes van dalen, stephanotis, orchi deeën. gerbera's of rozen, enz.enz. ntar Bloemenmaga zijn C. L. Mulder, Haar lemmerweg 21 te Leiden, telef. 20550. *2* Flink meisje voor 6 och tenden per week gevraagd, (huishoudelijk werk) Goede salariëring. Mevr. Westen. *2* Wij vragen voor onze herensalon: le kapper. Mai son Kreeft, Wilhelminapark 1. Oegstgeest. tel. 50670. 2" Beschaafd jong meisje ais leerling gevraagd. Kapsalon Westen, Breestr. 45, tel. 23851 u ja /ft n -vTe zien op onze RENAULT SHOW K lh y ivan hedenavond (23) - 24 en 25 sept. II IV in het ST. AN TO NI US CLUBHUIS Mare 43, Leiden. Geopend van 10 uur v.m. tot 10 uur njn. Automobielbedrijf Dynamisch gedurfd en zuiver op lijn VIJF MEILAAN 7 - LEIDEN - TEL. 24647 Vrije benzine. Geen witte pompen maar gouden pom pen. Het benzinestation „De Ryndyk" tussen de Vink en het Haagsohe Sdhouw. Voorschoten geeft O de hoogste korting van 9—30 A. v. d. PK. CYCLAAM/ZWART DE NIEUWE NAJAAESCOMBINATIE Een prachtig corselet a 28.50 en stepin a 15.95, beide van „Lycra" tule-elastiek, voorpand van perion met zwart kant. Ook de voorgevormde 3/4 beha met beugel a 9.75 is geheel van perion met kant.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 6