Prins Bernhard bracht bezoek aan Doelenkazerne Van en over de clubs m „DE LEIDSE COURANT" jij jij' PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 SEPTEMBER 1965 Twaalf jubilea, twee maal afscheid en feestavond bij Leidse brandweer Volgende week donderdagmiddag gaat de Leidse brandweer elf zilveren en één bronzen jubilea vieren. Brandweercommandant S. W. Hagendoorn en ondercommandant W. A. Kosten zijn 25 jaar in dienst van de gemeentelijke brandweer, evenals administrateur P. C. Wendt, brandmeester C. A. J. Godt- help en de brandwachten der eerste klasse J. de Best, J. Dirkse, A. Geskus, J. Hes, A. A. Langezaal, D. J. Mieremet en F. Penseel. Hoofdbrandwacht B. Mark viert zijn 12'/j-jarig brandweerjubileum. Bij deze gelegenheid zal tevens afscheid worden genomen van de brandwachten eerste klasse J. Hes en A. Jansen, die op 30 september de brandweerdienst gaan verlaten. Des avonds is er een feestavond, die wordt georganiseerd onder auspiciën van de personeelsvereniging „De Vlam". VAN DER REIDEN 60 JAAR GETROUWD Maandag 27 september a.s. Is het echtpaar K. D. den Os-van der Reiden aan de Lammermarkt te Leiden 60 jaar getrouwd. Beiden verkeren nog in een goede gezondheid. De 83-jarige bruidegom is in zijn jonge jaren koet sier geweest. Aanvankelijk zat hij op een oliewagen, later op de bok van een melkwagen. Over paarden kan hij nog urenlang praten. De bruid (80) doet zelf nog de huishouding, hoewel haar getrouwde dochter uit Voorburg geregeld naar Leiden komt om haar moeder te helpen. Het diamanten bruidspaar heeft ver der nog twee zoons, die beiden in Lei den wonen. Acht kleinkinderen en vier achterkleinkinderen vormen het na komelingschap van de heer en mevr. Den Os. Natuurlijk praat de heer Den Os nog graag over vroeger. Toen hij nog op de oliewagen zat moest hij door weer en wind naar de omliggende gemeenten om er olie af te leveren. Dat was pas een tijd; „wegen als nu had je toen nog niet en vooral met veel sneeuw was het moeilijk om in het rechte spoor te blij ven". De heer Den Os is later in dienst getreden van de melkhandel Van der Kloot, waarna hij voor zichzelf een handeltje begon in zand (voor de katte- bak) en huishoudelijke artikelen. De laatste 11 jaar woont het echt paar aan de Lammermarkt, waar zij een mooi uitzicht hebben op de drukke vee markt. En verder kijken ze s avonds graag naar de televisie (vorig jaar ge kregen). Vooral de bruidegom is opgeto gen als er op het scherm een concours hippique verschijnt of beelden van paar den in het wild; dat mag je van een paardenliefhebber als de heer Den Os ook verwachten. ST. ADELBERTVERENIGING Herinnerd wordt aan de bijeenkomst ▼an de St. Adelbertvereniging maan dagavond a.s. te kwart over acht in De Doelen, waarop van gedachten gewisseld <e>n zo nodig een positie bepaald) zal worden Inzake het nlet-deelnemen van de heer Nuyens aan de jaarlijkse receptie vap de internuntius t.g.v. de pauskro- nlng. Leiderdorpse oorlogsslachtoffer naar erekerkhof Gistermorgen is vanaf het sinds enige tijd gesloten kerkhof van Lei derdorp naar de erebegraafplaats te Loenen (G.) overgebracht het stof felijk overschot van Pieter Vromans, die op de z.g. dolle dinsdag in 1944 door een Duits soldaat bij zijn woning werd neergeschoten. De toen 22-jarige Piet Vromans was die dag toen zo velen in den lande dachten dat de oorlog was afgelopen, althans dat de bevrijding nabij was bezig de Nederlandse driekleur uit te steken. Hierbij werd hij verrast door een Duitse soldaat, die hem op de plaats neerschoot. De herbegraving is geschied op Initiatief van de familie en van het Nederlandse Oorlogsgraven- Comité. Diamanten feest te Leiden CONCERT ECHTPAAR DEN OS- ALMA MATERKOOR „Willkommen" zingt het Alma Ma terkoor op maandag 18 oktober a.s., tijdens het concert in de Stadsgehoor zaal. Hopelijk kunt U dat persoonlijk I komen aanhoren, wanneer het bestuur I van andere verenigingen U daartoe in I staat zal willen stellen door op die i avond geen andere bijeenkomsten te organiseren. Hutspottoernooi voor invalide sportlieden In de Stadsgehoorzaal te Leiden wordt morgen wederom het traditio nele zitvolleybaltoernooi, het Hutspot- toernooi, voor invalide sportlieden ge houden. Aan hel toernooi, dat georga niseerd wordt door de Leidse invali den-sportclub „De Sleutels" zal wor den deelgenomen door tien teams. Be halve „De Sleutels" hebben voor de wedstrijden ingeschreven ISA-Amster- dam, KIS-Haarlem, „De Krabben"- Bergen op Zoom, Sportclub „Rotter dam", Sportclub „Tilburg", Sportclub „Hilversum", „De Muggen"-Haarlem. Sportclub „Den Haag en „De Ster"- Hoensbroek. Het toernooi, dat al enkele jaren lan delijke bekendheid geniet, zal 's mor gens om 10 uur worden geopend dooi de burgemeester van Leiden. Tot onge veer vijf uur zullen de wedstrijden gaan duren. De finales beginnen omstreeks Na het toernooi trekt het sportieve gezelschap naar de kantine van de Doe lenkazerne, waar na de prijsuitreiking om zes uur het diner begint, dat wordt verzorgd door het personeel van de Militaire Koksschool. Na het diner volgt in de grote kantine van de Doelen kazerne een feestavond met muziek en attracties. BURGERLIJKE STAND Geboren: Gerardus Johannes zn van A. G. Onderwater en J. M. Hoek; Alexandra Antonetta dr van J. G. van der Born en E. J. Roosendaal; Edwin Wilhelm zn van W. Veloo en J. B. Nederlof; Edward Cornells Hendrikus zn van P. J. Klein en L. F. Kojckèdfee; Marcelis Johannes Franciscus zn van A. W. Herbig en B. E. M. Cools; Mir jam dr van J. Stikkelorum en G. van de Vlekkert; Arie zn van A. van Aalst en C. van Tol; Dorien dr van L. T. S. van Ekdom en J. M. Dieterich; Ca- tharina Helena Wilhelmina Maria di van H. J. Heemskerk en W. A. van Gijlswijk; Johannes Wilhelmus zn van T. W. Rutten en T. A. Schimmel; RandolphEdward Casimir zn van J. E. C. v. d. Burgh en M. M. Heins; Wilhelmina dr van A. Houwaart en N. A. van Duijvenvoorde; Jolanda Christina dr van R. van As en J. C. Flikweert; Lydia Patricia Monica dr van J. M. A. Stoks en A. Glijn; Johan nes zn van A. Nievaail en J. M. van der Linden; Vittorio Armando zn van A. V. G. Cancian en C. C. Gibbon. Ondertrouwd: C. P. Oors en J. Vijl- brief; F. W. M. Nijssen en M. W. J. Wisse; B. E. M. Linders en J. H. Nou- wens; M. M. H. Drummen en C. H. P. van den Bout; H. J. Zandvliet en E. P. T. A. Nagtegaal; I. Bierma en M. T. Wiebes; H. Nieuwenburg en J. W. Peterzen; S. Holswilder en S. Zwart; J. C. H. Tuinhof de Moed en W. van den Hoed; W. A. Copier en C. J. den Hartog; A. A. van Hemert en M. M. H. Smeele; C. P. Dickhoff en J. J. van der Linden; A. J. van Marwijk en M. W. van Wieringen; C. J. L. van der Wilk en J. Era des; W. Rozenboom en M. A. J. van Velsen; J. H. Veldkamp en M. Teske; A. L. Spaans en M. J. Scheen; M. P. Leemhuis en N. H. Cor nelissen; F. Vink en J. van Duuren. Getrouwd: W. A. A. Hoogeveen en G. J. M. Schneiders; B. C. J. van Hel den, en H. J. Damen; F. J. M. Chau- dron en S. J. Kooien; J. W. Rijsdam en J. M. Kapaan; J. Korenhof en A. H. Schneider; W. Boom en J. M. van Zijp. Overleden: F. H. Quednau, 71 jaar, echtgen. van B. A. Spruit; A. J. de Beer. 67 jaar. man; W. Bruil, 83 jaar. man; C. V. Livain. 80 jaar, wed. van H. J. M. Koch; A. A Grobbee, 64 jaar, man; W. Brinks, 48 jaar, man. LEIDSE AGENDA VRIJDAG 17 SEPTEMBER Stadsgehoorzaal K en O-concert I R'dams Philharmonisch Orkest o.l.v. Frans-Paul Decker, Violist Yossef Zi- Waalse kerk Avondmuziek m.m.v. Lize Schoo, Han Kapaan en Theo ten Hooven, 8 uur n.m. ZATERDAG 18 SEPTEMBER Stadsgehoorzaal Zit-volleybaltoer- nooi „De Sleutels". Aanvang 10 u. v.m. ZONDAG 19 SEPTEMBER Rijksmuseum voor Volkenkunde Vertoning van film over nomaden in Noord-Australië. met inleiding van dr. S. Kooijman. Aanvang 15 uur. KWJ Puzzelrit voor fietsers en bromfietsers. Startplaats: de Kleine Burcht, Warmond. Tijden: bromfiet sers 14 uur, fietsers 12 uur. MAANDAG 20 SEPTEMBER Gebouw Kamer van Koophandel Bijzondere ledenvergadering VW-Lei- den. Aanvang 18.30 uur. De Doelen Vergadering St. Adel- bert-vereniging. Aanvang 20.15 uur. Couture Exclusief Opening, Vis markt hoek Maarsmansteeg. Receptie van 16-18 uur. Alma Materkoor Repetities. Da mes: Rapenburg J0, heren: Gerecht 2. Aanvangstijden! 20 uur» Krijgt toren van Petruskerk verlicht uurwerk Het antwoord is (mede) aan u De toren van de St. Petruskerk is een bijzonder markant punt In het Leldna stadsbeeld en bezit bo vendien een uurwerk, dat tot in de wyde omgeving te raadplegen is. Het gemeentebestuur is zeer ge porteerd voor verbetering van de tijdaanduiding by avond. Enkele uurwerken in de stad lenen zich uitstekend voor verlichting en ook het uurwerk van de St. Petrus- kerk zou een belangrijk deel van de stad In het duister kunnen ver tellen hoe iaat het is. Het gemeentebestuur van Leiden Wil veel medewerking verlenen als bet kerkbestuur besluiten zou, het uurwerk van de toren te doen ver lichten. De kosten van een en an der bedragen 6500. De gemeente is bereid hiervan 3000 voor haar rekening te nemen. Voorwaar een mooi aanbod. Maar helaas ziet het kerkbestuur geen kans, gezien de hoge onderhoudskosten van toren en kerkgebouw de resterende 3500 voor de verlichting uit te trekken. Het kerkbestuur van de St. Pe- fcrusparochie doet daarom op ieder een die iets in een verlicht uur werk op zo'n belangrijk punt ziet eon beroep mee te werken aan het tot stand komen van deze verlich ting. Men kan daartoe een bijdrage schenken op gironummer 185991 van het kerkbestuur onder ver melding van „Verlichting torenuur werk". U kunt ook een enveloppe met inhoud deponeren (met de zelfde vermelding) ln de brieven bus van de pastorie aan de Lo- vsntzkade. Maar heel weinig Leidenaren zagen het Hedenmiddag om kwart over twaalf arriveerde prins Bernhard op het teri van de Doelenkazerne te Leiden. Reden van het prinselijk bezoek was het tienjarig bestaan van de Stichting Militaire Reclassering Broederschap, waar van de prins beschermheer is. Aan de ingang van de kazerne inspecteerde de prins de wacht en liep vervolgens naar de grote recreatiezaal van de Doelen kazerne waar een receptie en een koffiemaaltijd volgden. Vanmiddag zal door de voorzitter van de broederschap mr. dr. J. P. van Erk een lezing worden gehouden, alsmede door de heer Veenstra die het woord zal voeren over de reclassering. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende geval len: Centraal Apotheek, Breestraat 74, tel. 20552 Apotheek R. v. Breest Smallenburg, te Leiderdorp, is van vrijdag 17 t/m donderdag 23 sept. geopend. De Oegstgeestse Apotheek is op zon dag 19 sept. gesloten van 8 tot 24 uur. Apotheek Voorschoten is op zondag 19 sept. gesloten van 8 tot 22 uur. teren te Lisse gehouden, werd de suggestie gedaan te 'trachten de za- terdagdienst tot een minimum te be perken. De praktijk wijst n.l. ui't dat het aantal poststukken op zaterdag zeer gering is en het korps bestellers in zijn geheel op die dag beslist niet noodzakelijk in dienst behoeft te zijn. Een besteldienst op zaterdag zou be perkt kunnen worden tot de drin gendste postzaken, waaryoor dan slechts enkele bestellers dienst zou den behoeven te doen. Een en ander zou ook een bezuini ging betekenen, aldus de voorstellers, omdat arbeid op zaterdag extra wordt betaald. De suggestie zal aan de lan delijke organisatie worden doorgezon- P.T.T.-ambtenaren Bollenstreek willen zaterdagdienst beperken Tijdens een vergadering van de af deling Hillegom-Lisse-Sassenheim van de Alg. Bond van Ambtenaren, gis KOUDEKERK BEKENDMAKING T.b.v. aardgaswerkzaamheden zal de Lage Waard bij perceel no, 71 te Kou dekerk gedurende de periode van 21 september tot en met 5 oktober 1965 voor alle rijverkeer afgesloten zijn. (Advertentie) h66|| Zilveren klanken in de Gouden Eeuw Precies 300 jaar geleden goten de beroemde klokkengieters, de Gebroeders Hemony uit Amsterdam, 35 van de 47 carlllonklokken van de Utrechtse dom. Juist was het gebouw, waarin thans vervaardigd wordt, onder de pannen, toen een stroom van jubelende klanken door het luchtruim buitelde om hun spranke lend feestgeluid te laten horen. Nog dagelijks kunt U de zilveren klanken van deze klokken be luisteren. Om ze te zien. zult U echter 465 treden moeten opgaan om de traps van deze 95 meter hoge toren te bereiken. Veel gemakkelijker kunt U een nieuwe abonnee op DE LEIDSE COURANT aanbrengen. Nu deze prettige krant de BESTE en MOOISTE van deze streek geworden is, is dit niet moeilijk Uw aktivitelt honoreren wij met ons LUXE JUBILEUMBLOK (100 vel prima schrijfpapier); op het schutblad het fraaie gebouw van De Leidse Courant uit de Gouden Eeuw, getekend door J. v. d. Veer. Vul onderstaande bon in en zend ons deze toe, (in open enveloppe met 8 cent postzegel) en U ontvangt dan zo spoedig mogelijk het luxe blok met speldje. Ondergetekende datum: geeft als abonnee van De Leidse Courant op: Betalirvg zal geschieden per; week maand kwartaal x Doorhalen wat niet wordt verlangd. Deze advertentie na invulling opzenden aan: BUREAU DE LEID6E COURANT, afd. Abonnementen, Papengracht 32, Leiden. ill NOORDWIJKERHOUT Poolsucces van VVSB De inspanningen, welke WSB zich getroost om de kring deelnemers aan de voetbaltoto te vergroten zijn niet zonder resultaat "gebleven. Dezer dagen is mej. Yvonne Giezen, Via. ductweg 19 als de 500e deelnemer inge schreven. VVSB's voorzitter Wim Oostdam is met de toto-correspondent G. Conijn het deel nemersformulier aan mej. Giezen gaan aanbieden en zij deden dit formulier ver gezeld gaan van een doos bonbons en een gratis invullen voor de eerste keer van de hokjes. De heer Oostdam vond het bijzonder prettig, dat mej. Giezen als trouw deel nemer dit jaar de 500e deelneemster was. NeVoBo - Leiden: Tekort aan scheidsrechters en kader Voor de 15e maal kwam de Lledse volloybalwcreld onder auspiciën van de NeVoBo afd. Leiden bijeen. De heer Van Egmond, voorzitter van de afdeling Leiden, liet enkele herin neringen de revue passeren en wees op de belangrijke groei die de bond in de loop der jaren heeft doorgemaakt. O.a. zag hij als een bekroning van het vele werk de instelling van een bonds blad en daarnaast de instelling van een bondsbureau. Problemen zijn er nog vele, maar met vreugde kan het gebruik van een prachtige sporthal (zwevende vloer) worden tegemoet gezien voor de hoofd en overgangsklasse spelers (sters). Een zaal welke welwillend door de mili taire instanties wordt beschikbaar ge steld, daar Leiden iets dergelijks he laas niet rijk is. In de diverse vakatures werd voor zien door mej. A. Rijsbergen. secr. RKVV „Argos", als lid der scheids recht erseommissie en voor de belang rijke taak van secretaris stelde de heer D. M. Passchier zich beschikbaar, dit in verband met een tussentijds aftre den van de heer M. Seyn. Het 15-jarig beslaan vond unaniem belangstelling bij de aanwezige 26 ver enigingen, zodat volgend jaar (18 maart) de afd. Leiden zal kunnen ge nieten van een volleybalwedstrijd op zeer hoog peil (Libanon-DSS) en daar naast een gezellige cabaret-dansant. De scheidscommissie kampt met een ontstellend gebrek aan scheidsrechters- „materiaal". waarin, aldus voorz. Van Egmond, op korte termijn zal moeten worden voorzien, daar anders de orga nisatie van de competitie in ernstig ge vaar zal kunnen komen. JÉUGDPLOEG „DE BATAVEN" Ploegopstelling jongens A-B te Lisse (Sportpark Spekkelaan). aanvang 15 30 uur: jongens B: verspringen J. v. Nie- kerk, J. Witteman en B. Kershof, 80 meter: J. van Niekerk, J. Postma en J. Witteman, 600 meter: B. Kershof en K. Roessen; kogel: K. Roessen en J. Postma. Jongens A: 100 m.: W. Gallert, N. van Doornik en C. van Wetten; 800 m.: A. Belt, C. Witteman en D. v. Dullemen; hoogspringen A-B: B. Ou- werkerk, N. van Doornik, H. v. Noort; discus A-B: A. Rosdorff, A. Belt en B. v. Ouwerkerk; 4x 100 m. A-B: N. van Doornik, J\ van Niekerk, W. G;allert, A. Belt. Ploegleider: Th. Verplancke. Belangstellende voor „De Bataven" kunnen alle inlichtingen krijgen bij het secretariaat Melchior Treublaan 4, telefoon 42435. Betaling Abonnementsgeld PER GIRO Abonnees die het abonnementsgeld per giro wensen te betalen, worden verzocht dit voor de aanvang van het betreffende kwartaal te doen op onze postrekening nq, 1 0 3 0 0 3. De abonnementsprijzen zijn: per maand f 3.55 per kwartaal f 10.70 per kwartaal per post 11,20 AUTOMATISCHE GIRERJNG Het bespaart U tijd en moeite Indien U automatisch de betaling van uw abonnementsgeld door de Girodienst laat overschrijven. Op aanvraag zen den wij U gaarne een opdrachtformulier toe. DE LEIDSE COURANT Abonnementen Administratie „Bona Stars" tegen de landskampioen Wederom staat er voor de Leidse Bo na Stars een oefenwedstrijd op het pro gramma. Na vorige week Rotterdam Zuid twee keer te hebben verslagen, staat nu een topkandidaat op het lijstje. Het is landskampioen The Wolves uit Amsterdam. Het zal geen zware wed strijd worden voor The Bona Stars. The Wolves heeft aan sterkte zeer ingeboet door overschrijvingen van Ton Boot, Kees Smit, Siebe Melis en Michel Venion. Het Is in de basketballsport nu eenmaal mogelijk van de top naar de onderste rangen te verhuizen. Desondanks mogen de Stars The Wolves niet onderschatten, daar. eredivisie ervaring bij de Stars totaal ontbreekt. Het zal de laatste oe fenwedstrijd zijn voor de komende com petitie, die begin oktober aanvangt. Er kon nog ingeschreven worden voor een groots senioren- en jimiorentoernooi in Den Bosch op 26 september, maar coach Kallenberg moest daar vanaf zien, om dat op die datum de ledenvergadering plaats heeft. Naast de heren zullen ook de dames en de junioren spelen. Vooral de junioren zullen het zwaar krijgen vooral nu Peter de Jong geblesseerd ls en ze pas weer één week trainen. De dames hebben nog nooit tegen Wolves dames gespeeld. Wat ze staat te wachten is een volkomen verrassing. Opstelling heren: K. Plei, C. den Hollan der, H. Kasper, A. Slingerland, W. Stol, F. v. Kins, H. v. Mameren, P. d. Jong. Opstelling dames: M. d. Jong, M. Zand bergen, M. d. Groot, J. Aartsen, I. Scheerder, L. d. Hollander, M. Otten, A. v.d. Poel. Opstelling junioren: G. v. Noot. A. Slin gerland, B. v. Cleef, P. v.d. Voort G. Betke. R. Wallaart, R. Huizenaar, J. Bergmijer. Programma zondag 19 september: 13.30 uur Bona Star dames- Wolves; 14.30 Bona Stars junioren- Wolves; 16.30 Bona Stars heren- Wolves. LEIDSE RORFBALBOND le kl. De Danaiden3- Zuiderkwartier 3; Crescendo 2- Vicus O. 4; Noorderkwar tier 1- De Danaiden 4; Fluks 5- KNS 3; De Alg. 3- Crescendo 3; 2e klasse: Madjóe I- Madjoe 2; Zuiderkwartier 4- KNS 5; Vitesse I- Crescendo 4. Junioren A: Fluks A- O. Eibernest; De Danai den A- Het Zuiden; Trekvogels- Zuider kwartier A; Fortuna- Vicus O. A; Junio ren B: Zuiderkwartier B- De Alg. A; Cresc. A- De Danaiden B; N.kwartier A- KNS A. Adspiranten: le klasse: Vicus O. A- De Algem. A; Fluks A- Cresc. A; KNS A- Z.kwartier A; 2e kl: Fluks B- Z.kwartier B: KNS B- De Danaiden B; Madjoe A- Vicus O. B; 3e kl: Cresc. B- De Danaiden C; Z.kwartier D- De Alg. B; Fluks C- N.kwartier B. 4e kl. N. kwartier C- Cresc. C; Z.kwartier E- De Danaiden D; De Danaiden E- Fluks D. KNKB Overgangsklasse: Vicus O. I- Sperwers I; le klasse: Zuiderkwartier I- DKC I; Swift (Middelburg)- De Danai den (18/9). 3e kl. Wion- KNS. Crescendo I gaat zondag naar Schle- broek I te Rotterdam. De opstelling da mes is: Truus Noordermeer, Leny Kok Els Luysterburg, Ank v. Dam, Corry Cornelissen, Joke Schouten er de heren Kees Cornelissen, Ton Ouwerkerk. Wim Mulder, Jan Hensen, Nj.N..en,Aad schou ten. De overige teams: Crescendo 2- Vicus O. 4; De Algemene 3- Crescendo 3 Vitesse I Crescendo 4 Junioren: Crescen do A De Danaiden B; Adspiraten: Fluks A- Crescendo A; Crescendo B- De Danai den C; Noorderkwartier C- Crescendo C. SISEO Dames I zondagmiddag om 14 uur in Rotterdam tegen MRHC 2, Dames II om 12.30 uur op eigen terrein HBS 5, en Heren I op hetzelfde tijdstip in Bloemen- daal tegen HBS 4. De opstellingen zijn: Dames I; Rally Wohl, Nel v. Brussel, Ankie Bark, Joke Aalders, Joke Kriek, Olga Kruisman, Ludy v.d. Meer. Mary d. Wekker, Carla v.d. Meer, Joke d. Vrind, Ank v. Putten. Heren I: Frans v. Adrichem, Vincent Bus, Ben v. Adrichem, Hans Smiet, Gijs Groenewegen, Ben v, Brussel, Bert Rade makers, Theo v. Schalk, Jacques Gerrls, Mlchèl Gerris, Evert Bus. Roodenburg De opstelling van Roodenburg, dat uit speelt tegen West- landia, is als volgt: doel: Keereweer; achter: Oijendijk en De Jonge; midden: Van Weerlee, Hensen en De Klerk: voor: Van Leeuwen, De Vos, Heimans, Den Os en v, d. Broek. Docos A.s. zondag gaat Docos op bezoek bij Lisse. Een spannende strijd kan worden verwacht. Aanvang 14.30 uur op het terrein aan de Spekkelaan te Lisse. Opstelling: G. Dubbeldeman, P. Brasker, J. van Zijp. B. van Dinten, R. Kamphues, J. van Polanen, J. Vri- sekoop, J. M. van Marwijk, A. v. Din- ten, H. Stuifzand en P. Dubbeldeman. Vertrek om 1.10 uur per bus vanaf het station. Om 12 uur Docos 4-Alph. Boys 3 en om 14.30 uur Docos 2-Teylingen 2. Op zaterdagmiddag begint het wed strijd programma om 2 uur met een pupillenwedslrijd op de Kikkerpolder. Om 4.15 uur de wedstrijd Docos b2- Quick Boys b2 en om 4.30 uur Docos cl-Katwijk cl. Voor de overige wed strijden zie de Docos-post. UVS Opstelling voor a.s, zondag tegen Unitas: doel: Vermeer; achter: Balkhoven en v. d. Kaay; midden: Ko ren, Lardé en Leget; voor: Thoeng, Kantebeen, Désar, Teske en v. Schoo- ten. Scheidsrechter is de heer J. W. de Visser uit Den Helder. Meerburg Het programma voor zaterdag ziet er als volgt uit: Meerburg c2-KRV c2, terr. Meerburg, aanvang 4.15 uur; Meerburg bl-UVS b2, terr. Meerburg, aanvang 2.30 uur; ASC 5- Meerburg 1, berr. ARC, aanvang 4.15 uur. De opstelling van het zaterdag elftal is als volgt: doel: J. v. 'd. Ven( achter: H. Klein en J. Turk; middent C. v. d. Poel, J. Turk en J. Zevenho ven; voor: J. Tubk, C. Janmaat, J. Ze venhoven, C. Turk en A. Pieterse. Res. M. van Diemen en J. Veermana. Zon dag: Or. Groen al-Meerburg al, Bos- huizerkade 5, aanvang 12.15 uur, ver trek 11.30 uur van Meerburgterrein; Meerburg 5-UDO 4. terr. Meerburg, aanvang 12.15 uur; Meerburg 4-VTL 3, terr. Meerburg, aanvang'10 uur; Alph. Boys-Meerburg, terr. Alph. Boys, aan vang 1.30 uur, vertrek 1.30 uur van Meerburg-berr.Meerburg 2-Lisse 3, terr. Meerburg, aanvang 2.30 uur; Uni tas L.-Meeburg 1, terrein achter Acad. Ziekenhuis, aanvang 2.30 uur. vertrek 1.30 uur van Meerburg-terrein. De op stelling van het eerste elftal is als volgt: doel: H. v. d. Hoeven; achter: A. de Vrind en A. Rijswijk; midden: A. Voordouw, G. van Wetten en G, Straat hof; voor: J. Wesberhof, P. v. d. Hulst, Th. de Gunst, J. Straman en N. Zwet sloot. Res. L. v. d. Werf. VNL Zondag 19 sept.: Wet. Boys 1-VNL 1 aanvang 2.30 uur, samenkomst 1.30 uur op het Havenplein; Roodenb. 9-VNL 3, aanvang 12.15, terr. achter de Pieter Bothstraat in Leiden-Noord; VNL 4-VVSB 6. aanvang 12 uur, vertr. 11 uur vanaf het station. Jun.: VNL al- Rouwkoop al, aanv. 12.15 uur, Bos- huizerkade 6. Opstelling eerste elftal: H. v. d. Huogen, W. Habraken, J. v. d. Hoogen, H. Mulder, II. v. d. Berg. B. Boekhoudt, H, Dubbeldeman, P. Luykx, J. J. Wesselman, W, van Eygen en H. Levarht. Res, H, Bereedveld en A, H. Kromhout. Zaterdag: pup.: LDWS aa- VNL aa, aanvang 2.30 uur, Bosh.kade 3, Rijnsb. Boys a-VNL a, aanv. 3 uur, ver trek per fiets vanaf het station, Oegst- geest a-VNL b, aanvang 2 uur. vertrek om 1.15 uur per fiets vanaf het station. Junioren: VNL bl-Leidse Boys bl, aan vang 4.30, uur, Bosh.kade 6, SJZ cl- VNL cl, aanvang 2.30 uur, vertrek om I.30 uur per fiets vanaf station Lam- menschansweg. VNL c2-Quick B. c6, aanvang 2.30 uur, Bosh.kade 6. SJZ Zaterdag gaan de pupillen naar de Boshuizerk ader SJZa om ZLCa te ontmoeten (aanvang 3 uur), SJZ aa gaat naar Or. Groen aa (aan vang 2.30 uur). SJZ bl speelt thuis te gen ZLC bl om 4.15 uur «venals SJZ cltegen VNL cl. Zij beginnen om 2.30 uur. Zondag speelt SJZ al thuis tegen LDWS al, aanvang 12 uur. SJZ 2 gaat naar Lisse 4, gezamenlijk vertrek om 1.30 uur vanaf café Paardekooper, SJZ 4 vertrekt ook gezamenlijk vanaf café Paardekooper om 1.30 uur om naar Al- tior 5 te gaan. SJZ 1 speelt een thuis wedstrijd tegen Rijpwetering. Gezien de uitslag van zondag j.l. is oppassen geboden. De opstelling is: doel: G. van Cromvoirt; achter: G. Overdevest en L. v. d. Ham; midden: W. Belt, L. Bos man en G. v. d. Geest; voor: Th. van Klink, J. Olsthoorn, C. v. d. Maat, J. Koek en Jac. Slingerland. Res. J. v. d. Geest en T. Zaal. Warmunda Zaterdag 18 septem ber: Warmunda aa-Oegstgeest aa, 2.30 uur; Lisse bl-Warmunda bl, zondag 1.15 uur; VVSB c3-Warmunda cl, 2,30 uur, Warmunda c2-SJC c5, 3.30 uur. Zondag: Warmunda 1-Comh. Semina rie-elftal, 2.30 uur: SJC 3-Warmunda 2. 2.30 uur; Warmunda 3-SJC 5, 2.30 uur; SJC 7-Warmunda 4, 12 uur; Warmun da 5-Wet. Boys 4, 12 uur; Unitas L. 3- Warmunda 6, 12 uur; Teylingen a2- Warmunda a2, 2.30 uur; Warmunda al- Doeos al, 12 uur. Foreholte In de eerste thuiswed strijd, tevens eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen, speelt het eerste elftal tegen Teylingen in de volgende op stelling: doel: D. v. Dijk, achter: B. Morits en P. van Dijk, midÖen: J. van Wouw, M. van Dijk en Fr. v. d. Ploeg, voor: H. van Zuilen, P. v. d. Bent, W. Borst, H. Koppe en F, Stikkelbroeck. Res. P. van Wouw en N. van Kempen. Aanvang 2.30 uur. Het tweede vertrekt om 1.30 uur naar Lugdunum 8 (aan vang 2.30 uur). Het derde gaat naar Aiphia 2 en speelt om 2.30 uur, vertrek 1.15 uur. Het vierde dat om 12 uur moet spelen tegen KRV 4, vertrekt om 11 uur op de fiets vanaf de kerk. Het 6e ontvangt om 2 uur thuis SJC 8. De junioren c2, al en a2 spelen resp. tegen SJC 8 (uifwedstr. 12 uur, vertrek 11.15 uur), Docos a2 (eveneens uit te 12 uur, vertrek 11 uufen thuis tegen Docos a3 om 12 uur. Het juniorenelftal Fore holte bl, dai uit tegen Ter Leede bl gaat voetballen om 2.30 uur. vertrekt om 2 uur vanaf de kerk. Voor overige thuiswedstrijden raadplege men het programma m de courant van donder-

Leidse Courant | 1965 | | pagina 4