Onderzoek koffermoord geconcentreerd op Japanner Nog een vrouw zag mannenlioold driiven nacht van donderdag op vrijdag reeds Eén dode bij omslaan tractor VIETCONG ROND SAIGON HET MEEST ACTIEF In regenbui op stilstaande auto gereden Dode en gewonde bij bedrijfsongeval Anti-Amerikaanse betoging in Djakarta zeslIngin brazilië Het weer in Europa Geen voorrang verleend: 6 gewonden Weerbericht westlandse druivenprinses bezoekt academisch ziekenhuis Treinongeluk in Franse Jura kostte 16 doden MAANDAG 30 AUGUSTUS 1965 DE LËIDSE COURANT PAGINA 3 Verminking slachtoffer in Japan vrij gebruikelijk geman op 19 of 20 augustus zijn over leden. Inmiddels hebben nog een ouder echtpaar en een jong meisje met haar moeder de politie bericht het in plastic verpakte mannenhoofd met daarbij een langwerpig pakket, waarin mensenbenen zouden kunnen zitten te hebben gezien. Het echt paar 17 augustus in een gracht in Amsterdam-west en de twee anderen HOBBY: IN BRAND STEKEN VAN BROMFIETSEN De 22-jarige Utrechtse metselaar P. „Alle resultaten van het onder-, en een niet nader aangeduide Ne- *oek wijzen erop dat we te doen derlander, die familie had welke in hebben met een Japanner". Dit zei de buurt woont van de plaats waar de chef van het politiebureau Leidse- het lijk in de Jac. van Lennepkade 1 C 1 1 tie weten. De jongeman werd in de J aangehouden nadat hij op het bureau hebben gestoken. Ik vind dat leuk, want ik zie graag vuur en het uitruk ken van de brandweer", liet hij de poli tie weten. De jongeman werd in de aangehouden nadat hij op Groeneweg in een opgewonden toe- a z Gisteren heeft zich bij de recher- stand een brandie in de le Delistraat pl«ta in Amsterdam, hoofdinspecteur werd aangetroffen De«ma» blqkt che van het politiebureau Leidse- was komen melden. De hoofdagent her- J. Vrijburg gisteravond. De deskun- in blakende welstand te verkeren. pIein nog een dame uit de hoofdstad kende ln de metselaar de getuige van It ?P gebied van Woedender- Ook Jopie de V., de ex-eigenaar van acmeld, die net als de eerste dame, een ander raadselachtige bromflets- loek in ons land, prof. dr. I. J. van een dancing op de Zeedijk in Am- op zondagmiddag 22 augustus, een brand. HIJ hield de man aan de praat, Loghem jr., heeft verklaard dat met sterdam, is door de recherche van de In piastic verpakte mannenhoofd, dat terwlil de Dolitie inmiddels in de le i^aTdk?ee2Mt™l?me.ri™ "kandidaten" afgevoer<L linkerwang dreef, in 'n gracht Saat' een kak^ngnemen? gezegd dat er 20 procent meer kans heeft zien drijven. Zij zag het lugu- vond ppn Uit?phrande bromfiets In- is, dat het slachtoffer een Japanner GEEN LAST bere pakket in de Prinsengracht ter middeiH wag onk de meldlne binnen ee is dan een Europeaan. Prof. Van De recherche van het bureau Leidse- hoogte van de Prinsenstraat. Deze k bromfietsbrand in de Loghem, die het Woed van het lijk plein krijgt van de vreemdelingen- plaats is niet zo ver verwijderd van s nnstrLt D metselaar werd heeft onderzocht, is directeur van 't politie een opgave van alle Japan- i,ct punt - in de Singelgracht - ver2ek|fde peVarlng gMteldGister- centraal laboratorium van de bloed- ners die in Amsterdam wonen en waar de eerste dame het had waarge- '".JÏJJÏ'ÏJÏJl1d t"" transfusiedienst van 't Nederlandsche van de hotelcontroledienst de namen nomen. Roode Kruis in Amsterdam. van de Japanners die in Amsterdam De Singelgracht staat via een rech- ®en motor lnorana te neD" De kleding die gisteravond her- hebben gelogeerd. Het is bekend dat te en open dwarsgracht met de Prin- steld op een étalagepop voor de met het opgeven van vreemdelingen sengracht vanaf het eerste waarne- t.v. werd getoond, is in Japan ge- in hotels wel eens de hand wordt mingspunt in verbinding. Deze twee kocht. Dit staat volgens een deskun- gelicht om fiscale redenen. Mochten tips, die elkaar verstevigen, geven dige vast, omdat op het truitje en er hotels- of pensionhouders zijn die mij enige zekerheid dat daar inder- het sportbroekje Japanse letterte- dit nalieten en bij wie een Japanse daad een hoofd heeft gedreven en kens staan. Op exporttextiel mogen gast bagage heeft achtergelaten dan dat dit geen kop van een etalagepop n.l. volgens de voorscrhiften geen kunnen zij zich, zonder daar last mee is geweest, zei hoofdinspecteur J, Japanse lettertekens' staan. Omdat te krijgen, tot de politie wenden. Dit Vrijburg vanochtend. Ook deze twee- op het broekje op de rechter- heeft hoofdinspecteur Vrijburg gis- de vrouw heeft destijds geen melding voorpand een rugbyspeler staat teravond verzekerd. van haar waarneming gemaakt om- afgebeeld deze sport is in Volgens dr. Zeldenrust, die de dat zij, evenals de eerste dame, dacht land van haar vader is de 3-jarige Japan zeer populair is 't mogelijk sectie heeft verricht, moet de jon- dat het wel etalagemateriaal zou zijn, Paulientje Appeven uit Ooi-herten be- Tijdens maalwerkzaamheden op het dat het van een sportvereniging of van een fabriek is die sportkleding aan zijn personeel verstrekt. De originele merktekens op de kle ding, alsmede alle gegevens over het lijk zijn per vliegtuig naar de poUtie m Tokio gestuurd. Ook zijn schaamharen van het lijk meegezon den, omdat men in Japan zover is, dat wetenschappelijk kan worden Een bataljon Amerikaanse marl- Verwacht wordt dat Lansdaile een vastgesteld, of de haren van een Ja- niers Is gisteren in de moerassen op psychologische oorlog zal gaan voe- panner zijn, zo deelde hoofdinspec- acht kilometer ten zuiden van de ba- ren, nu men in Amerika ziich af- teur Vrijburg mee. sis Da Nang in gevecht geraakt met vraagt of de communisten alleen met - een compagnie Vietcongstrljders, die militaire middelen uit Zuid-Vietnam BANKREKENING zich bij de kust hadden ingegraven, kunen worden overwonnen. Naar schatting zijn 23 guerilla-strij- Sedert 5 augustus 1964 zijn boven Voorts heeft een textieldeskundige ders gedood of gewond, zei een Ame- Noord-Vietnam 500 Amerikaanse de politie medegedeeld, dat de vijf rffcaanse woordvoerder zondagavond, vliegtud-gen neergeschoten, zo meldt in de koffer gevonden katoenen lap- vietoong was gisteren voor de het Chinese persbureau „Nieuw pen, stalen uit een stalenboek, naar derde achtereenvolgende dag het ac- China". alle waarschijnlijkheid van Japanse tiefs/t in de buurt van Saigon. Zo Het 500ste vliegtuig een straai- origine zijn. De wijze waarop het een dorp op 10 km. ten zuiden jager werd gisteren boven de pro- lijk van de vermoorde jongeman is van Sadgons buitenwijken aangeval- vincie Jen ten noordwesten van Ha- Verminkt is een manier die.in Japan Xen. De regeringstroepen, die het dorp nod neergeschoten, vrij gebruikelijk is als men iemand verdedigden, lieden zware verliezen. heeft gedood, zo is aan de politie medegedeeld. Nadrukkelijk stelde Amerikaanse guerilla-expert hoofdinspecteur Vrijburg dat hij niet in Vietnam weet of de bron die deze mededelnig De gepensioneerde Amerikaanse deed een betrouwbare is. In elk ge- generaal Edward G, Lansdaie, expert val wordt het onderzoek nu op een op het gebied van het onderdrukken Japanner geconcentreerd. van opstanden, is gisteren in Saigon zuiden Roermond, Jongste van drie kinderen en enig meisje, ls zaterdag middag zo ernstig gewond, dat zij later ln het ziekenhuis te Roermond ls over-' leden. De kleuter, die tegen de maai- machine stond, kreeg een ijzeren pin daarvan in de borst, toen haar vader de tractor in beweging zette. Bij werkzaamheden met een hooi- transporteur of jacobsladder is zater dagavond de 60-jarige landbouwer J. van Vliet uit de buurtschap De Loet, gemeente Lekkerkerk, om het leven gekomen. Zijn zoon werd ernstig ge wond .opgenomen ln een ziekenhuis te Gouda. Door het knappen van 'n draad sloeg de arm van de transporteur dub bel. Een duizendtal Indonesiërs hebben vanmorgen een half uur lang betoogd voor de Amerikaanse ambasade in Dja karta. Zij schreeuwden „verpletter A- merlka". Enkele betogers overhandigden op de ambasade een petitie, waarin ver breking van de betrekkingen tussen de V. S. en Indonesië werd geelst. Voor de betoging was de militaire wacht voor de ambassade met 200 man ver sterkt. In Humaita, in het uiterste westen van Brazilië, is een zesling geboren. Moeder en baby's maken het goed. De vader is arbeider op een rub- berplamtage. Humaita ligt in een ver loren hoek van Brazilië. De verbin dingen zijn zo gebrekkig, dat de heuglijke geboorte vorige week don derdag al is gebeurd en nu pas be kend is geworden in Rio de Janeiro. Van de uiterst weinige bijzonderhe den, die van de gebeurtenis bekend zijn geworden, weet men, dat de pas toor van de streek als vroedvrouw heeft gefungeerd en de enige is ge weest, die de vrouw heeft geholpen bij het ter wereld brengen van de (Medegedeeld door het KNMI. Gel dig van maandag- tot dinsdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur) ZUIDWESTELIJKE WIND Nu en dan bewolkt en óp de mees te plaatsen droog weer. Matige, aan de kust vrij krachtige zuidwestelijke wind. Weinig verandering in tempe ratuur. Tijdens een hevige regenbui is de 42-jarige chauffeur G. Wiersma uit Blija, gehuwd en vader van drie kin deren, zondagavond door een ver keersongeval in het dorpje Ried (Friesland) om het leven gekomen. De heer Wiersma stond met zijn auto met pech langs de weg. Zijn twee dochters waren* net uitgestapt om de auto, die niet wilde starten, te duwen. Dit werd hun geluk, want toen ze Zo werd o.m. nagegaan welke Ja aangekomen om ambassadeur Cabot De politie in Rotterdam is erin ge- Con panse schepen in het tjjdvak 15-25 Lodge bij te staan. Landsdale heeft «'"agd het stoffelijk overschot van een Gr(^.nea"ld Beriikum met een augustus in Amsterdam zijn geweest, zijn sparen verdiend onder mem- als man te identificeren, die ln de nacht enorme klap op het auto'tje van de Dat was er één en het is met de bij raadsman van de toenmalige Philip- van 21 op 22 augustus in het water heer Wiersma dat tegen een boom aankomst opgegeven bemanning ook pijnde president Ramon Magsaysay van de nieuwe Maas aan de Parkkade werd ffedrukt en totaal werd ver weer vertrokken. Omdat de jiaspo- bij j^t, onderdrukken van opstanden verdronken^ is. Het JilJjks «^23-jarige nield De heer Wiersma was op slag VERDRONKEN MAN GEÏDENTIFICEERD ingen naar de 28-jarige Griekse döit land. fabrieksarbeider uit Puttershoek Al- kiviadis Kaissidis, nog steeds geen resultaat hebben opgeleverd zijn o.m. ook nagegaan alle schepen waarop Grieken varen. Gebleken is dat de Griek een vrij drukke corresponden tie voerde, die echter prompt na zijn verdwijning op 20 augustus ophield. Mogelijk waren degenen met Gisteravond om 19.15 uur vond op Vcl" de provinciale weg op de kruising Wit- verzoekt worstmaker C. van Zeist uit Rotterdam dood' te zijn. De man is voor het laatst ge- zien toen hij even na middernacht een auto ran de heCT Groeneveld café aan de Oranjeboomstraat verliet. Khooi pa de bptsin naar de Het is met uitgesloten, dat lm daarna kant van tegen een boonli na nog naar een ander café is gegaan. De eerst nog een i8.jarige wielrijdster Rotterdamse politie zou gaarne door te hebben geraakt, die zware verwón- getuigen op de hoogte worden gebracht dingen opiiep. Ook de heer Groene- van wat er gebeurd is en met name veld en een 11-jarig jongetje dat bij man, die de meldkamer bem jn de auj0 zat( liepen verwon- HELSINKI STOCKHOLM OSLO ABERDEEN LONDEN AMSTERDAM BRUSSEL LUXEMBURG PARIJS BORDEAUX GRENOBLE NICE BERLIJN FRANKFORT MüNCHEN ZURICH GENèVE LOCARNO WENEN INNSBRUCK BELGRADO ATHENE ROME BARCELONA MADRID MALLORCA LISSABON £w. bew. h. bew. onbew. zw. bew. 1. bew. regenbui mist zw. ebw. h. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. h. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. regen onbew. onbew. 1. bew. h. bew. onbew. onbew. h. bew. Oogstfeesten zijn begonnen De Westlandse oogstfeesten, zater- nisch Ziekenhuis, ir. C. Lugt, heette hij in briefwiseling stond er al van selaan te Nieuwe Wetering een ern- bericht heeft, dat er een man te water dingen op. De drie gewonden wer- op de hoogte dat hij na die datum stig ongeval plaats. Een personenwa- was geraakt, zich zo spoedig mogelijk den naar een ziekenhuis in Leeu- niet meer in Nederland zou zijn. gen met vier inzittenden, bestuurd door niet haar in verbinding te willen stellen, warden gebracht, de 35-jarige P. H. uit Rotterdam, wil- BLAKENDE WELSTAND de de provinciale weg oversteken naar v. de oprit naar rijksweg 4a, en gaf daar- beschnjvmg die het meisje bij geen voorrang aan een Volkswagen- van t lichaam van de Griek gaf, o.a. bestel, bestuurd door de heer v. R. uit een litteken op de onderbuik van 7 oude Wetering. Een botsing was het a 8 cm, stemt overeen met die van gevolg, tengevolge waarvan 6 personen het gevonden lijk. Het meisje kon gewond raakten, waarvan twee min de recherche geen enkel motief op- of meer ernstig. Vier personen werden geven waarom de Griek van haar naar het Academisch Ziekenhuis te weg zou zijn gegaan. Uit zijn papie- Leiden overgebracht. De auto's werden dag j.l., voorafgegaan door een fruit- de drie schonen welkom, waarna de ren blijkt dat hij ook nog geld heeft zwaar beschadigd. en bloemencorso, zijn vandaag begon- druivenprinses, die na haar ambts- staan op een Engelse bank. De daar- nen. Onder het motto: „Geknipt voor periode van een week, weer kleuter- over in Londen opgevraagde gege- NA VERKEERSONGELUK uw gezondheid" overhandigde een leidster zal zijn, de patiënten via een vens heeft de recherche nog niet OVERLEDEN charmante Westlandse afvaardiging geluidsinstallatie toesprak. Vervolgens ontvangen. Hoofdinspecteur Vrijburg in het Sint-Canisiusziekenhuis te Nij- bestaand uit de druivenprinses, de ging het gezelschap de patiënten op acht het hoogst onwaarschijnlijk dat megen is zondag het achtjarige meisje bloemenfee en de oogstfee vanoch- de ziekenzalen een bezoek brengen, de Griek in Rotterdam op een schip A. E. Huiskamp uit Nijmegen over- tend aan ca. 600 patiënten van de die verrast de druiven in ontvangst heeft aangemonsterd. De vier andere leden, dat vrijdagavond zwaar gewond heelkunde- en beademingsafdeling namen. De kleurige toiletjes van de personen, die in aanmerking kwamen is bij een autobotsing. Een van links van het Academisch Ziekenhuis de prinses en haar feën staken wel heel om het slachtoffer te kunnen zijn, uit de Marie Curiestraat komende auto roem van het Westland: de druiven, fleurig af bij al het „ziekenhuiswit". zijn nu afgevallen: de Frans-Spaanse verleende geen voorrang aan de auto jn een grijs-groene Buick kwam de De Westlandse oogstfeesten wor- metselaar, Salvadore Montellano, een waarin zij met haar vader en moeder druivenprinses Leni Bruinsma (21), den dit jaar voor de 14e maal geor- Israëliër, die blijkt te zijn omgeko- zat. Bij de botsing drong de versnel- geflankeerd door de oogstfee Maja ganiseerd door de vereniging „Broe- men bij een ongeluk in Dussen (NB) lingshandel diep in het oog van het van den Berg (19) en de bloemenfee derschap van de Blauwe Druif". De (zijn stoffelijk overschot werd gebal- meisje, dat tussen haar ouders op de Grard Enthoven (19) het hek van druivenprinses wordt ieder jaar uit semd en naar Israël overgebracht) voorbank zat. het Academisch Ziekenhuis binnen, een van de veilingplaatsen gekozen De bedrijfsdirecteur van het Acade- die bij de Bond Westland zijn aan- gesloten. Dit zijn er twaalf in totaal. Zij maken het ook mogelijk om ieder jaar weer de ziekenhuizen te be zoeken en aan de patiënten druiven te overhandigen. DRUIVEN ETEN Naast het Academisch Ziekenhuis staat ook een bezoek aan het mili tair revalidatiecentrum in Doorn en aan het blindeninstituut „Barthelo- meus" in Zeist op het programma. „Henri Dunant" (het Rode Kruis- schip) bezoeken, dat daar met Lim burgse patiënten aan zal leggen. De Westlandse oogstfeesten zullen van 30 augustus tot vrijdag 3 september duren. Het programma omvat o.m. de opvoering van het openluchtspel „Marieke van Nieumeghen" dat in een uit de 15e eeuw daterend hofje zal worden opgevoerd te Naaldwijk; de gelegenheid om tegen veilingprijs in gezellige sfeer druiven te eten in het Westlands warenhuis en een luna park met veel bijzondere attracties. De taak van de druivenprinses, die dit jaar 'n ingezetene uit Monster is, zal voornamelijk bestaan uit repre sentatieve bezoeken en het maken van reclame voor de Westlandse drui ven. Bij de verkiezing van de drui venprinses, die ieder jaar uit een andere plaats moet komen, wordt naast haar verschijning, ook gelet op haar spraak en de kennis van moderne talen, in verband met het internationale karakter dat de oogst feesten hebben. Het aantal doden als gevolg van een treinongeval bij Pont d'Hery in de Franse Jura is in de loop van het weekeinde gestegen tot zestien. Er zijn 28 gewonden in het ziekenhuis ODgenomen. Velen zijn er nog ern stig aan toe. Het ongeluk gebeurde toen een autoslaaptrein zaterdagmorgen half vijf op het station van Pont d'Hery achter op de „Lombardije Express" reed, die met vakantiegangers onder weg was van Italië naar Frankrijk Onder de dodelijke slachtoffers be vinden zich acht kinderen, die in Italië hun vakantie hadden doorge bracht. Het ongeluk is waarschijnlijk te wijten aan het feit. dat de machinist van de „Lombardije Express" in Pont d'Hery buiten de dienstregeling om zijn trein tot stilstand bracht, omdat hij vermoedde, dat de reminstallatie niet naar .behoren functioneerde. Toen hij net weer wilde doorrijden vloog de zwaar afremmende auto slaaptrein er bovenop. Alle slachtoffers bevonden zich in de laatste wagon van de „Lombardije Express". Wegens de vakantiedrukte had men in Milaan de desbetreffende wagon achter aan de express-trein gekoppeld. Normaal is de laatste wa gon een bagagewagen. Verschillende passagiers die be kneld waren geraakt moesten met behulp van snijbranders worden ont zet. Volgens deskundigen is het tra ject waar het ongeval zich heeft voorgedaan geheel automatisch be veiligd. Een moeilijkheid was, dat op het kleine stationnetje van Pont d'Hery niet voldoende reddingsma teriaal aanwezig was. PAUZE GEEF ZE DE RUIMTE Het menselijk sterrenbeeld de TweeUn- gen (Gemini) is behouden uit de we reldzee opgepikt. Hulde aan de be denkers! Hulde aan de doeners! De twee kereltjes waren geen engelen. Zij moesten dus eten en zich ontlasten. In een reportage heeft men kunnen ver nemen, hoe keurig de slinkende voor raad voedsel en de stijgende afwer- kingsprodukten van de twee verbran dingsfabriekjes werden opgeborgen. Van de technische kant bekeken is de vondst van die twee fabriekjes in genieuzer, vernuftiger dan de raket zelf. Zonder hen zou de raket immers nooit uitgevonden zyn. De ruimtevaart „transcendeert", overstijgt de natuur.' Zij maakt duidelijker dan ooit, dat het de mens is die door zijn aanleg de na tuur transcendeert, volgens de aloude, onweerlegbare opvatting, dat de mens OP deze wereld toch niet VAN deze wereld is. Tot veel opzienbarender dingen, tot ruimer dan ruimtevaart is hij bestemd. PUZZEL Bisdom Haarlem Benoeming De bisschop van Haarlem, mgr. dr. J. A. E .van Dodewaard heeft om ge zondheidsredenen eervol oiftslag ver leend aan dir. G. Neefjes, rector van Huize „De Hartekamp" te Heemstede. In zijn plaats yerd benoemd dr. J. B. de Jong. Tot rector van het sanato rium „Helio Mare" te Wijk aan Zee werd benoemd de heer H. M. v- Wel. De heer H. van 't Hart werd benoemd tot rector van het streekziekenhuis „St. Jozef" te Heemskerk. Tot kape laan te Haarlem (par. St. Jozef) werd benoemd de heer J. J. van der Velden Tot kapelaan te Volendam (par. H. Vincenitius) is benoemd de heer J. J. Laan. De heer J. A. Schut, die leraar was aan het seminarie Hageveld te Heemstede ontving een benoeming tot kapelaan te Heemstede (par. St. Bavo). Tot kapelaan te Heerbugo- waard werd benoemd de heer J. B. Spronk. De heer T. H. C. Steur werd benoemd tot kapelaan te Amstelveen par. H. Geest SCHEEPSBERICHTEN Grote vaart: Aludra pass. 27 Abroe Los/Salvador Castor 27 30 ZZW Kp Finisterre/R'dam Colytto 27 480 W Fastnet/Antwerpen Japara 27 360 OZO Socotla/Aden Koratia 27 110 Nto Lissabon/Port Said Musilloyd 27 420 ZZO Halifax/Malta Onoba 27 60 Z Rasfartak/Suez Rotterdam 27 v. New York/Southampt. Steenkerk 27 v. Tanga nr. Zanzibar Vitrea 27 90 ZW Finisterre/Bonny Vlieland p. 27 Kp Vilano/Abadan Nr. 538. Horizontaal: 1 kan men uit drinken, 5 bekend knaagdier, 6 azijn, 8 bosgod, 10 mens, 13 meisjes naam, 15 dorp in Zeeland, 16 bij woord, 17 vlug, 18 voorzoegsel, 20 weefsel, 22 rivier in Duitsland, 24 plaats in N. Brab. Vertikaal: 1 foei, 2 boom, 3 tel woord, 4 eerwaarde heer (afk. Lat.), 5 stad in Duitsland, 7 zeker kantoor boek, 9 stad in Drente, 11 streling, 12 doorweekt, 13 oude lap, 14 tijd rekening, 18 gem. in N. Brab., 19 ge sloten, 21 water in N. Brab., 23 afkor ting van dyne. Oplossing morgenavond. Marktberichten RIJNSBURG, 28 aug., Bloemen Troschrysanten: Delight 80-100; Da- vine 80-120; Chatworth 80; Enkele tsaers 50-55; Dubbele asters 40-45; Dwergasters 40-45 per bos; Beatrix 700-800; Sneeuwprinses 700-800; Me morial Day 700; Sonny Boy 660-700; Gerbera 1800-2200; Colvilled 700-780. Am. anjers: Sim rose, Sim rood, Sim wit gemiddeld 1600-2000 per 100. AMSTERDAM, 30 aug., Vee Aanvoer: 274 runderen, prijs 3:50- 3.45;, 117 varkens, prijs 2.57-2.61. ROTTERDAM, 30 aug., Vee Aan voer totaal: 1887; slachtrunderen 1254, varkens 633. Prijzen: slachtrun deren: extra kwal. 420-445, le kwal. 370-405, 2e kw. 330-355, 3e kw. 310- 325; varkens, lev. gew-: extra kwal. 205-208, le kw. 202-205, 2e kw. 200- 202, 3e kw. 195-200; stieren: 385-445; worstkoeien: 325-340; slaohtzeugen: 160-170; zware varkens 180-182. Slachtrunderen: aanvoer iets groter, handel kalm, prijzen gelijk aan vo rige week; varkens: aanvoer ruimer, handel vlot, prijzen hoger.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 3