Josine v. d. Koogh zorgde voor verrassing PLOEGENTIJDRIT TE HOOFDDORP WERD SELECTIE VOOR WERELDKAMPIOENSCHAP Soanie verslaat Amerika Karstens wint criterium in België HARD7EUDAG IN SNEEK Nederland verliest van Berlin Braves Olivier B. maakte fouten UITSLAGEN DONALD DICK DE LE1DSE CU U RAN 1 Nationale hampioenschappen op Roomburg AMSTELPLOEG DE STERKSTE LEKKE BAND De winnende ploeg met aan kop Harry Stevens UITSLAGEN 1 Amstelbier (Wim Schepers (Stein), Harry Steevens (Elisloo), Piet Bras- penninkx (Rijsbergen), Henny Schou ten (Badhoevedorp) 2.08.258; 2 Dex- tro Energen (Riny Wagtmans (St. Willibrord), Harry van Pierre (Uit hoorn), Daan Holst (Amsterdam) 2 08.33,9; 3 Vredestein (Henk Tesse- laar (Kalversdijk), Edidy Beugels (Sittard), Jan van der Horst (Haar lem) 2.11.28.2; 4 Stadsblad Breda De jaarlijkse ploegentijdrit over 100 km in de omgeving van Hoofd dorp, met als inzet de Grafica wis- De Amstelploeg was, hoewel het ver- selbeker, maar meer bedoeld om te schil met Dextro aan de meet slechts komen tot een selectie voor de ploeg 8 seconden bedrag, toch duidelijk p-^' CoMOTlm iBw^rc'ees'vim die Nederland op dit onderdeel gaat de sterkste. Na 75 km van de 100 km £)orst (Breda) Piet Snoeys (Breda) vertegenwoordigen op de wereldkam- had de voorsprong nog veertig se- 2.11.31.4- 5 Breda Bier: Jan Fransen pioenschappen in San Sebastian, is conden bedragen, doch een lekke (Halfweg), Nico Lutê ('s-Graven- woensdag gewonnen door de Amstel- band van Harry Steevens, die overi- jianci) jai^us Breugel (Zwijn- bier-équipe. Deze reed een tijd van gens snel weer bijkwam, verstoorde drech't), Bas van der Bom ('s-Graven- 2 uur 8 minuten en 25,8 seconde, het ritme in de laatste omloop. Het 212.12.6; 6 Trio Bubble Gum: hetaeen een recordgemiddelde van gemiddelde van de winnende ploeg p;^ Rarpndirp'p+ r"Rotterdam André 46 09 km per uur betekent. (46.692 km per uur) betekende een Middelkop (Rotterdam'), Piet De voor de derde maal gehouden nieuw record voor de wedstrijd. Dol- Deenen (Vlijmen) en Henk Peters rit heeft duidelijk aangetoond, dat de man, Barendregt en Minekus, die (Heemstede); 2.12.26.2. 7 Flamenco renners, die momenteel individueel vorig jaar de eerste plaats voor zich Tinmen Groen (Follèga) Harm Ot- als Nederlands beste amateurs gel- opeisten waren tot een gemiddelde tenbros (Alkmaar) en Jan Serpenti den, ook dit onderdeel het beste be- van 46.675 km/uur gekomen. (Alkmaar) 2.14.06-0. heersen. De eerste twee ploegen (Amstel en Dextro), die bijna drie minuten sneller waren dan nummer drie. bestonden louter uit coureurs, die di't seizoen duidelijk de nationale top vormen. Amstel reed met Harry Steevens, Wim Scheepers, Piet Bras- penninckx en Henny Schouten. Dextro finishte met Rini Wagtmans, hiterzonetoernooi Davis Cup Harry van Piere en Daan Holst, ter wijl Dies Kosten het einde niet haal de. Aangezien vrijwel al deze ren ners ook kandidaat waren voor de individuele wegwedstrijd bij de we reldkampioenschappen, wekte het geen verwondering, dat de KNWU in de vooravond besloot, het team voor de 100 km ploegentijdrit in San Se bastian pas ter plaatse te formeren. Aangenomen mag worden, dat, in dien de omstandigheden het toe laten, ten minste twee coureurs die aan de individuele wegwedstrijd deel nemen, ook op de ploegentijdrit uit komen. Dat zou bijvoorbeeld kunnen gelden voor Wim Schepers - de gang maker van de Amstelploeg - en even tueel ook voor Steevens. WIELRENNEN Nederlandse ploeg voor San Sebastian Woensdag is in het Olympisch Sta dion bekend gemaakt, welke wiel renners ons land zullen gaan ver tegenwoordigen op de wereldkampi oenschappen, die begin september in San Sebastian zullen worden gehou den. De samenstelling is als volgt: Weg: Profs: Jo de Roo (Schore), Jan Janssen (Ossendrecht), Peter Post (Amstelveen), Arie den Hartog (Zuidland), Gerben Karstens (Lei den). Cees Lute (Beverwijk), Kees Haast (Rijsbergen) en Jos van der Vleuten (Mierlo Hout). Eerste re serve is Henk Nijdam (Zundert), tweede reserve is Bart Zoet (Sassen- heim). Amateurs: voor de ploegentijdrit over 100 kilometer en voor de indi viduele wedstrijd zijn zeven renners aangewezen die in ieder geval in één van de twee onderdelen zullen star ten. Daarnaast zullen drie reserves de reis naar Spanje meemaken, die mogelijk eveneens aan de start zul len komen. „Vast" aangewezen zijn: Eddy Beugels (Sittard), Wim du Bois (Waarschoot), Daan Holst (Am sterdam), Harry van Pierre (Uit hoorn), Wim Schepers (Stéin), Har ry Steevens (Elsloo) en Riny Wagt mans (Sint Willibrord). Reserves: Piet Braspenninkx (Rijs bergen), Henny Schouten (Badhoe vedorp) en André van Middelkoop (Rotterdam). Baan: Amateurs: sprint: Jan Jansen en Charles Ruikers (beiden Amster dam): individuele achtervolging: Tie- men Groen (Follega) en Gerry Bruin (Andijk); ploegenachtervolging: de renners worden eerst donderdag aangewezen. Stayers: Edw. Kroon (Den Haag) achter gangmaker Gerry Pelser (Am stelveen). Profs: sprint: Joop Captein (Am sterdam). Achtervolging: Henk Nijdam (Zun dert) en Gerben Karstens (Leiden). Stayers: Jaap Oudkerk (Amster dam) achter Norbert Koch (Utrecht) en Piet van der Lans (Den Haag) achter Walravens (Amsterdam). Spanje heeft zich woensdag ge plaatst voor de tweede interzone fi nale van het toernooi om de Davis cup, waarin het zal uitkomen tegen Japan of India, de winnaar van de Aziatische zone, door een beslissende voorsprong van 30 te nemen in de wedstrijd tegen Amerika te Barce lona. De Spanjaarden Arilla en San- tana versloegen in het dubbelspel de Amerikanen Ralston en Graebner met 4-6 3-6 6-3 6-4 11-9. Manuel Santana en Jose Luis Aril la, die in eigen, land in een Davis Cup-wedstrijd nog nimmer een dub belspel hebben verloren, zijn ditmaal echter zeer dicht bij een nederlaag geweest. De Amerikanen Dennis Ral ston en Clark Graebner wonnen de eerste twee sets (6-4 en 6-3), maar daarna vochten de Spanjaarden prachtig terug en kwamen door set winst met 6-3 en 6-4 weer gelijk. De vijfde set zou de beslissing moeten brengen. Het werd een dramatische De Leidenaar Gerben Karstens is winnaar geworden van een in het Bel gische Essen gehouden nachtcriterium over een afstand van 71.5 km, die hij aflegde in 1 uur 39 min. Roger de Breucker eindigde op één lengte als tweede, terwijl Frans Brans als derde finshte August Verhaegen bezette de vierde plaats, waarna als vyfde en zesde binnenkwamen de Ne derlanders Ab Geldermans en Bas Ma liepaard. Het Nederlandse drietal Kar stens, Geldermans, Maliepaard zege vierde eveneens in een voorafgaande ploegentijdrit over 12 km in de tjjd van 15 minuten 10 sec. Gerben bewees ln topvorm te zijn. Na tien minuten waren drie koppels gede marreerd, te weten Guus Verhaegen, Franske Brands en Breucker. Zij ver overden een ronde voorsprong, op het peloton. Toen begon de magistrale run van Karstens. Hij sloeg achter de kop groep aan en slaagde er in de laatste ronde aansluiting te krijgen. Dit was nog niet genoeg. Hij demarreerde en ging, onder gejuich van het 15.000- i*>pige publiek als eerste over de finish lijn. ROB HARTOCH WON WEDEROM Rob Hartoï'f heeft donderdag in het toernooi om het wereldkampioenschap voor de jeugd in Barcelona voor de tweede maal een overwinning be haald. De Nederlandse jeugdkampioen zegevierde over de Tunesiër Bonn Aziz. Het Zuidafrikaanse Olympisch Comité heeft besloten die Amerikaan Avery Brundiage, de president van het Internationaal Olympisch Comi té, uit te nodigen voor een bezoek aan Zuid-Afrika in het begin van het volgend jaar. Zuid-Afrika, dat we gens zijn apartheidspolitiek in de sport werd uitgesloten vvj deelne ming aan de Olympische Spelen 1964 te Tokio, verwacht ook voor de spelen van 1968 in Mexico City weer aan hevige aanvallen bloot te zullen staan. strijd, waarin Ralston en Graebner met 4-1 erf 5-2 voor kwamen en slechts twee punten van de overwin ning. Zij zouden tenslotte toch moe ten buigen met 11-9 na een strijd van meer dan drie uur. De laatste set «rlleen al duurde ruim een uur. ENTHOUSIASME De 7000 toeschouwers rond de baan waren door het dolle heen, toen de beslissende slag werd gemaakt. De spanning ontlaadde zich in enthou siaste toejuichingen en tientallen Spanjaarden stormden de baan op, waar zij Santana en Arilla op de schouders namen en hen in triomf naar het clubhuis droegen. Amerika kan alleen nog in de twee resterende enkelspélen trachten de eer te redden. Begunstigd door het allermooiste weer is gisteren de traditionele hard zeildag gehouden, de 150e in een lange reeks. De dag begon met een Holland-Frieslandwedstrijd in de re genbogen. Bouw van Wijk was op nieuw de grote kopman, die als eerste door de finish ging, gevolgd door zijn teamgenoot ir. G. Bakker. De stadhouder van Friesland en zijn gemalin namen een saluut in ontvangst, aan boord van het staten- jacht, van een grote vloot van vol- getuigde schepen. Daarna volgde een spannende race van de skutjesvloot. Grouw nam hierin revanche op Hee renveen, die achter Leeuwarden dit maal slechts derde werd. De uitslagen van de derde dag waren: Regenbogen: 1 Van Wijk; 2 De Wilde. Holland-Friesland (teamwedstrijd regenbogen) 35.1 - 20. Totaal: Hol- lnadFriesland 65.245. Holland (v. Wijk 1, G. Bakker 2, Hofland 4, A. Bakker 6. Tol 7). Friesland (De Vries 3, De Wilde 5. Alberda 8, Roefekamp 9, Oppenhuizen 10). Voetbal. De Deventer eredivi sieclub Go Ahead heeft woensdag een uitstekende generale tegen het een klasse lager uitkomend Blauw Wit gespeeld. De Deventenaren won. nen met 60 na een 40 voorsprong bij de rust. Ook de vierde dag waren de weer goden de wedstrijdleiding gunstig gezind, zodat men nu ver voor is op het schema. Immers, er behoeven nog maar 100 partijen verspeeld te worden in een tijdsbestek van vier dagen. In A is bjj de dames Trudy Groenman als één en Jenny Rid- derhof-Seven als twee geplaatst. Bij de heren zijn dit achtereenvolgens Jan Hajer en Piet van Eysden. Zorgden de dames en heren in A dat zij de papieren prognose nakwa men, in B en C was dit anders. Hier toonden Josine v. d. Koogh en B. v. Baarle dat met hen ernstig rekening gehouden moest worden. In het herenenkel A moest Jan de Groot zijn meerdere erkennen in Eddie Knol. In de eerste set had Jan weliswaar een 3—1 voorsprong, maar toen ging Eddie nauwkeuriger spe len, toonde ook wat meer inventief vermogen en won toen snel de eerste set. In de tweede set moest er eerst weer een 20 voorsprong voor De Groot aan te pas komen, alvorens Eddy Knol de set en daarna de partij voor zich opeiste. Jan Holleman speelde tegen Nick Fleury een verdienstelijke partij. Holleman liep wat hij kon en voor kwam daar vaak „zekere" punten voor Nick mee. Uiteindelijk wist de ongeconcentreerd spelende en vaak slecht smashende Nick de partij in een overwinning om te zetten (63, 6—4). C. Nieland won volkomen onver wacht van Dick Stradmeijer, in een zware driesetspartij, waarin bij vla- Samenstelling Nederlands korfbalteam voor Londen De samenstelling van het Neder landse twaalftal voor de korfbal interland tegen Engeland in Croydon bij Londen op vrijdag a.s. luidt als volgt: Aanval: dames: Jettie Siebenlist en Lucie Geritsen (beiden Wester kwartier); heren: Jan Wals en Leo van Zee (beiden Ons Eibernest). Midden: dames: Greet Stroomberg (Archipel) en Annie de Niet (Luto); heren: Harry de Voos (Westerkwar tier) en Cees van Lunteren (Rohda). Verdediging: dames: Tini v. Lun teren (Rohda) en Lien Hofwegen (Deetos); heren: Wim de Vries (Roh da) en Frits de Jong (Blauw Wit). Reserves: dames: Noortje Borger (HKV) en Map de Vries-Buwalda (Rohda); heren: Johnny Boogers (Deetos) enKees v. d. Pieterman (ZKC). HONKBAL Het Nederlandse honkbalnegental heeft woensdagavond in het Haar lemse honkbalstadion zijn laatste oefenwedstrijd voor het Europese kampioenschap, dat de volgende week in Madrid begint, verloren. De Ber lin Braves, een in West-Duitsland gelegerde Amerikaanse ploeg, zege vierde in een aantrekkelijke wed strijd met 7—2. De Amerikanen Fran cis Stratton en Burnick sloegen elk een homerun. De Nederlandse coach Glenn Gostick zette drie wei pers in: Peters (2-1-5), Dom (1-1-4) en Paal man (4-1-0), van wie de laatste de beste indruk maakte. Scöreverloop: Berlin Braves: 201040000 Nederland: 002000000 Zweeds honkbalteam toch naar Madrid Omdat Zweden op het allerlaatste moment toch heeft ingeschreven voor het Europese honkbalkampioenschap, dat van 28 augustus tot 5 september in Madrid wordt gehouden, is het aantal deelnemende landen op vijf gebracht. De organisatoren zijn daar door in een moeilijk parket gebracht. Over het nieuwe speelschema zijn nog geen definitieve beslissingen ge vallen. Het Groningse GVAV, verzwakt door het vertrek van Piet Fransen, zal het seizoen wel met weinig vertrouwen tegemoet zien. Woensdag besloten de Groningers in Alkmaar de teleurstel lende oefencompagne met een 30 ne derlaag in en tegen Alkmaar. De Nederlandse eredivisieclub Heracles heeft woensdag in Charle roi met 53 van Sporting verloren. Bij de rust leidden de Belgen al met 3—0. gen zeer goed getennist werd. In de herkansingsronde had hij geen moeite met Frans Engelenburg. In het dames enkel A speelde Bet ty Stoeve tegen Kettner een goede partij. Vooral de services van Betty waren zeer hard. In de volgende ronde tegen mej. Westhof had zij nog de^ nodige moeite om zich de meer dere te tonen. Elly Krocké had geen enkele moeite met mej. Reidt. Voor al de haast „mannelijke" backhand van Elly scoorde vaak. De services van Elly waren weliswaar zacht, maar goed geplaatst. Ook won zij gemakkelijk van A. Blaas, die op het spel van Elly geen verweer had. De als eerste geplaatste Trudy Groenman bewees dit jaar aanmer kelijk vooruit te zijn gegaan, wat zij ook al op de Nederlandse kam pioenschappen demonstreerde. Dat zij het spel zeer goed bekijkt bewees zij ook nu weer tegen de halve fina- liste in B mevr. Noordhoek Hegt, die „gedurfd" tegenstand bood aan Trudy. De zowel links als rechts- handige Marijke Jansen overklaste Anita Molenbroek volkomen (62, 62). Ook tegen Els Heymans speel de Marijke een verdienstelijke partij. takelstuk door mevr. Voorham snel een knock-out toe te dienen (60, 62). Bij de heren voerden Piet Vroegop en Hartman een herhaling op van hun optreden in Noordwijk. Werd het daar een driesetter voor Vroegop, nu werd het een vlotte zege voor hem (60, 64). De Vries be reikte de kwartfinales via een „de monstratie" tegen P. v. d. Zee (60, 6—0). Uitslagen Verrassing Waren bij de A-partijen weinig vex-rassingen, bij de dames in B zorg de Josine v. d. Koogh voor een grote verrassing. Zij versloeg de geplaatste Anja Monod-Pino vrij dik (61, 6 3) en kwam zo als tweede na mevr. Noordhoek-Hegt in de halve finale. Als excuus kon Anja terecht aanvoe ren ddt zij een echte off-day had. Wat zij ook probeerde, alles kwam óf tegen de snelband, óf ging net uit. De derde halve finaliste is mej. Westhof die via een zege over Anita Molenbroek hier haar intred deed. In een regelmatige strijd moest Anita tenslotte toch buigen voor het betere spel van haar tegenstandster (62, 2—6, 6—3). Ook bij de heren verliep alles niet volgens de verwachtingen. De ge plaatste Jean Monod moest buigen voor B. van Baarle, die hiermee de kwartfinale bereikte. Terwijl Van Baarle de eerste set vrij vlot op zijn naam bracht (62), ging het met hem in de tweede 'set moeilijker. Terwijl zijn lobs onzuiver werden, liep Jean steeds meer op naar het net en wist zo nog juist de tweede set binnen te halen (57). Toen Van Baarle in de derde set weer vaster werd ,trok hij toch nog vrij gemak kelijk de partij naar zich toe (62). Willem Pufkes verwierf zich dank zij slim en taktisch spel via Harry Mulder een plaats bij de laatste acht. Finaliste Bij de dames C is de eerste fina liste bekend. Won de geplaatste mevr. Voorham tegen mevr. Brinks volgens haar gewoonte vrij vlot, lang heeft ze er niet van genoten. Toen zij daar na 's middags tegen A. Laurey moest optreden voor een finale-plaats, nam zij dit te licht op. Dit werd door Laurey vakkundig uitgebuit. Zij zorgde voor een spec- WOENSDAG 18 augustus HE-A le ronde: P. Veenitjer-F. Luyk 6-2 6-1, H. Haks-J. Keizer 6-3 6-3, E. Knol-J. die Groot 6-3 6-4, N. Fleu- ry-J. Holleman 6-3 6-4, P. Veerutjer- G Groen 7-5 6-3, C. Nieland-D. Strad- meyer 6-2 3-6 6-4. Herkansing: C. Nieland-F. Engelen burg 6-1 6-1, H. Haks-J. W. de Groot 6-1 7-5. N. Fleury-C. Korte weg 6-2 6-4. DE-A le ronde: mevr. Laan-H. Noordhoek-Hegt 7-9 6-4, R. c..d Hahe -G. Westhof 6-2 6-0, B. Stöve-P. Kett ner 6-2 6-4, J. Overdijkink-E. Reidt 6-4 6-1, E. Krocké-A. Blaas 6-0 6-1, M. Jansen-A. Moolenbroek 6-2 6-2. Herkansing: E. Krocké-E. Reidit 6-3 6-1, M. Jansen-E. Heymans 6-0 6-3, B. Stöve-G. Westhof 6-2 7-5, J. Over- dijkink-A. Blaas 6-2 8-6, T. Groen- man-H. Noordhoek Hegt 6-4 6-2, R. v-d. Hage-N. Kettner 6-4 6-4. HE-B - 2e ronde: Dhr. Modderman -J. Kluivers 3-6, 11-9 11-9. 3e ronde: B. v. B.arle-J. Monod 6-1 7-5 6-2, W. PupfkusH. Mulder 6-2 6-1. DE-B - 3e ronde: J. v.d. Koogh- A. Monod 6-1 6-3, G. Weethof-A. Moolenbroek 6-2 2-6 6-3, GD-B - 2e ronde: J. v.d. Koogh en F. BoelenDhr. De Jong en mevr. De Jong 6-2 6-4. HE-C - 2e ronde: P. Vroegop-D. Hartman 6-0 6-4, W. Schalks-R. Spaas 7-5 9-7, R. v.d. Berg-Dhr. Teyema 6-2 0-6 6-2, C. Koenders-Dhr. v.d. Ree 6-3 6-2. 3e ronde: E. de Vries-F. v.d. Zee 6-0 6-0. DE-C - 3e rondie: mevr. L. Voor- ham-mevr. N. Brinks 6-3 6-2, halve finale A. Laurey-mevr. L. Voorham 6-0 6-2. DD-C - le ronde: mevr. N. de Wolff en C. Gij senB. Schutte en A. Steenhauwer 8-6 10-8. 2e ronde: mevr. Bakker en mevr. Soonius—mevr. L. de Wolff en C. Gij- sen 8-6 6-3. GD-C - le ronde: mej. Allaart en K. Hutmevr. v.d. Willigen en dhr. v-d. Willigen 6-3 6-3, mej. Bakema en J. Rodermondmej. v. Vught en dhr. Schutz 2-6 6-2 6-1, mevr. L. de Wolff en H. de BontE. Engelenburg en W. Heringa 7-5 6-3. 2e ronde: B.d e Mol en F. SeherA. Frielink en C. Kallenberg 6-4 7-5, G. de Vos en M. Springermevr. E. Ek- ker en B. Hageman 6-4 6-3, M. Meur- kens en P. Vroegopmevr. v.d. Boon en J. Lagerwaard 6-3 6-0. HD-C - 2e ronde: T. v. Aelsf en C. de RuiterL. v.d. Bijl en F. Brink 6-3 3-6 6-4, G. Verdoes en dhr. Par- levlietdhr. v. Leeuwaarden en B. Wassenaar 6-1 4-6 6-4; J. Rodermond en P. VroegopF. Knottenbelt en R. die Meyere 6-3 6-2- 3e ronde: R. v. Wijngaarden en R. v.d. BergC. v. Beurden en H. de Bont 6-2 6-4. KOERSEN DUINDIGT (Van onze paardesportmedewerker) In de voorlaatste koers gistermid dag op Duindigt hield Olivier B zijn generale repetitie voor het kam pioenschap van Nederland a.s. zon dag. Best is het niet geweest, want de brave hengst maakte eerst in de rechterbocht en toen weer in de lin kerbocht fouten. Hij verloor zoveel terrein, dat hij geen kans meer kreeg nog gevaarlijk te worden voor winna res Auerhen S. Olivier B was zelfs niet bij de eerste vier. In het criterium der Tweejarigen nam Extase de leiding, gevolgd door Eemsboy en Emberiza S. Achter deze drie zaten de paarden elkaar min of meer in het vaarwater en favoriet Eronica W verloor veel terrein. Hal verwege lag zij weer derde op 25 meter afstand. Eemsboy M was weg gevallen door een flinke galoppade, maar Emberiza S zette door. Zij pas seerde na de laatste bocht Extase en hield braaf stand tegen Eronica W, die geweldige snelheid ontwikkelde en met slechts één hoofdlengte ver schil tweede bleef. De eerste twee liepen beide 1.26.3, het jaarrecord van de tweejarige dravers. Roggeprijs afstand 2040 m: 1 Char lie Mil'ls (A. Th. Knijnenburg) tijd 3.05.4, km tijd 1.30.9; 2 Sixy, 3 Avidia Axworthy. Tot. winnend: 5.50 plaats 2.40 3 20 14.90 gekoppeld 9.90, cover- cal 14.40. Braamprijs 2000 meter: 1 Barones Julia H (A. Haarselhorst jr.) 2.51 1.25.5, 2 Boy Scotch, 3 Corinna Hol- landlia. Tot win. 15.40, pl. 4.90 2. 3.gekoppeld 15.50 covercal 4.90 trio 1321,20 Tarweprijs 2000 meter met auto start: 1 Benjamin (Ph. Kniinenburg) 2.48.2 1 24.1; 2 Brilliante Z; 3 Cri- sante. Tot.: win 3.10 pl. 2.50 3.70 2 gekoppeld 1760 covercal 15.90. Framboosprijs 2020 meter: 1 Zus Hanover (S. A. Hartman) 2.49.1 1.23.7 2 Brasilia, 3 Axel Hollandiia. Tot.: win 4.60 pl. 2.40 3.90 3.70 gek. 12.10 cov. 10.50, trio 262,30. Criterium der 2-jarigen 1500 m: 1 Emberiza S (P. R. R. Koppejan) 2.11.2 1.26.3; 2 Eronica 2; 3 Extase. Tot.: win 9.80 pl. 2.50, 1.60 9:gek. 4.70, covercal 5.30. Haverprijs 2020 meter: 1 Auerhen S (J. Wagenaar jr.) 2.46.2 1.23.1: 2 Zippora, 3 William Z. Tot.: win 4.10 pl. 2.50 4.10 8.gek. 28.cov. 11.40. Gerstprijs 200 m:, met autostart: 1 Coby Kinley (E. de Visser) 2.49.6 1.24.8; 2 Albert P; 3 Arizona. Tot.: win 2.20 pl 1.40 1.70 1.30 gekoppeld 6.80, covercal 5-80. Clingendaal-ren: 1 Lady Be Good S (A. W. van Dijk) 1.15.4; 2 Delfe- ring; 3 Thunderstorm. Tot. win 1.50 pl. 110 1.20 gekop. 1.40 covercal 1.90. Gouden speld 1800 m: (voor ama- trices) 1 Divisio (mevr. F. A. C. Dek- kers-Coebergh 2.01.4; 2 Paladijn, 3 Flokarin. Tot.: win 2.30 pl. 1.50 2.50 gekoppeld 8.50 covercal 5.30. Taliconprijs 2000 meter: 1 Evian (A. W. van Dijk) 2.10.5, 2 Cambrone 3 Magmaspic. Tot.: win 1.50 pl. 1.20 1.50 7.30 gekop. 3.20 covercal 3.70 trio 101.20. Totalisator-omzet f 179.916, Avonturen van WEL DIE ANTIEKE POT/ WR EEN GULDEN EN DONALD. JOU 3'J M'J DIE ROEGTISE GRAS MACHINE vooe EEN SULDEN WILLEN VEE- P^DBI.17 J DAN IS DIT EEN 2AKEN. LUNCH... AFTKEKBAAie. VOCE DE BELASTINGEN.'

Leidse Courant | 1965 | | pagina 8