Twee dagen zonder veel verrassingen Fraaie zege van E. J. Hoppe ondanks zware verkoudheid Rust bij De Treffers na succesvol seizoen Nederlandse roeisuccessen in buitenland Knappe zege van Meike de Vlas Twee Nederlandse records op de estafette MAANDAG 19 JULI 1965 DE LEID SE COURANT PAGINA 10 45e KAAGWEEK BEGONNEN (Van onze zeilmedewerker) Na de eerste dag van schermutselingen en gezelligheidswedstrijden in de zaterdag begonnen 45ste Kaagweek, kwamen zondag de zeilers aangetreden voor de grote nationale en internationale wedstrijden voor de zeilers. De steeds groter wordende inschrijvingen hebben het bestuur ertoe genoopt de Kaagweek voor dit jaar tot zes dagen uit te breiden, waarbij echter voor elke klasse één rustdag in het programma is opgenomen. Zo kwamen gisteren van de grotere klassen niet in actie de Regenbogen, de Pampus- klasse en de Solozeilers, maar er bleef nog genoeg over om de volle aan dacht der talrijke bezoekers te trekken en een gehele wedstrijddag tot laat in de namiddag te vullen. Grote verrassingen vielen op deze eerste dag der nationale wedstrijden niet te noteren. Of het moest bv. zijn, dat de oud- Flying Dutchmanzeiler Henk van der Eist zijn krachten beproefde in de Vrijheidsklasse en dit niet zonder succes deed, want hij eindigde na een fraaie race als eerste in het veld van niet minder dan 27 deelnemers. Wel een bewijs, dat hij van alle markten thuis is. Deze overwinning werd door hem behaald in de „Lammerts van Bueren" van J. J. H. Hellemans, die eveneens al vele successen in deze boot wist te boeken. APÏl? boogkliasse en slaagdie OrMWlM JEj er in de midldteig in dte d De strijd in de Valkenklasse lever de een uitgesproken -fraaie zege op voor de Leidenaar Ed. J. Hoppe, on danks het feit dat deze door een zware verkoudheid niet in optima conditie was. Hij slaagde erin door een handige manoeuvre hij het ron den van de eerste boei op de Dieper poel zijn voorganger P. van Buren te passeren, om daarna de leiding niet meer af te staan. J. Klazinga was op 't vervolg van de race zijn sterkste concurrent en eindigde als tweede. Derdie werd J. M. de Wilde, die Itarng niet zo'n fortruinllijke start scheen te hebben gemaakt, doch het voor deel voor hem was, dlat hij na de eerste slag op het liamige kruisrak naar het Zweiland de gunstige bakboord1- positie had. Vierde tenslotte werd P. van Buren en als vijfde kwam E. Rolf v. d. Baumen over de eindstreep. In de Finnjollenklasse zegevierde ir. W. van Noordt vóór A. J. M. Otto, de winnaar van vele wedstrijden de laatste tijdterwijl J. N. Bodegraven, die tal van jaren 16 m2-zeiler ge weest is en daarvan in 1963 nog kam pioen was, zijn geluk in de Finnjollen beproefde en als derde over de eind streep kwam. De Fliyng DutehmanMasse neemt steeds in de belangstelling van de deelnemers af doordat de groten in deze klasse steeds meer naar Medem- blik worden getrokken. Winnaar werd in de eerste race N. Tas vóór A. Juirre de Jongh en C. Snijders. De overwinning van J. de Ruijter in de 16 m2 Streepklasse staat nog op losse schroeven doordat tegen hem een protest is ingediend, zodat zijn zeilen opnieuw gemeten moeten wor den. zijn zus Eliy in de middag in de dameswedstrijd in deze klasse op haar naam te bren gen. Voor velen was het somtijds in de stevige wind een hele opgaaf de wed strijd uit te zeilen, zodat enkelen zich tot opgeven gedwongen zagen, ter wijl anderen de strijd moesten staken wegens het omslaan van hun boot. UITSLAGEN GENOEGLIJK Op de eerste dag van deze 45ste Kaagweek werd onder stralend zon- neweer na een weinig goeds be lovende voorafgaande dag een overladen programma van wedstrij den afgewerkt, zeilwedstrijden,- al of niet éénmanswedstrijden, de motor boten en toerjachten kwamen weer in actie, ditmaal gaf ook de waterski afdeling meer dan de laatste jaren acte de présence en zo werd van het stille begin de de vroege ochtend tot in de overdrukke namiddag een pro gramma, dat klonk als een klok Het is niet doenlijk van het over laden programma een verslag te ge ven, maar in verschillende klassen bleek duidelijk, dat men ai of niet alleen zeilend, tot grote dingen in staat is. Zo won Bouw van Wijk ook de eenmanswedstrijd in de Regen- De resultaten van zaterdag luiden als volgt: Regenboogklasse 1 mans: 1 Bouw van Wijk, 2 J. Hofland, 3 J. van Sta veren, 4 K. J. Tol, 5 J. Blonk. Vrijheidsklasse A 1 mans: 1 Lex van Tienhoven, 2 B. v. d. Laan, 3 T. Haltitem, 4 J. Bol, 5 J. H. Propsma jr. Idem B: 1 F. W. H. M. Bar, 2 J. H. Zaalberg, 3 S. Bakker, 4 R. Goverse, 5 J. J. P. van Breemen. Schakelklasse 1 mans: 1 R. H. Roo- sen, 2 W. van Bergen, 3 P. v. Wijk, 4 A. J. W. Woliters, 5 mej. M. G. van der Steur. Soloklasse B: 1 mej. J. Ritman, 2 J. C. D. v. Werkhoven, 3 M. de Her tog, 4 C. A. Toetenel jr., 5 J. Juray. Pampusfclasse 1 mans: 1 H. J. de Rutyer, 2 H. G. Biesot, 3 J. W. Lem- son, 4 A. Bisschops, 5 J. B. Lucas. Soloklasse C: 1 B. Corts, 2 R. Slee, 3 A. G. F. Koning, 4 mej. P. J. Rolf v. d. Baumen, 5 H. C. Hopman Jeugdklasse 1 mans: 1 G J. Kre diet, 2 R. Kirkenier, 3 Leo Boom, 4 B. Ouwerkerk jr., 5 John de Koning. Jeugdklasse B 1 mans: 1 P. Volle- bregt, 2 R. Zambrano, 3 J. van Baarle, 4 F. Poulie, 5 Karei Dubru. Flying Dutchmainklasse: 1 H. C. de Winkel, 4J H. J. de Jong, 4 R. J. Roëll, 5 J. N. Bodegraven. Finnjollen: 1 A. J. M. Otto, 2 J. C. Blok, 2 J. van Eisen, 3 E. C. Kern- CXLympiajollen: 1 C. A. A. Visser, 2 K. F. Jansen, 3 W. v. d. Voort, 4 P. Loogman, 5 J. G. Beekman. Flying Juniors 1 mans: 1 J. R. Sie mens, 2 R. W. Bijl, 3 K. Nater, 4 J. W. R. Lamsvelt, 5 B. Kramer. 16 m2 Streepklasse 1 mans: 1 F. Jansmia, 2 J. de Ruijter, 3 L. Willem- sen, 4 W. Spaargaren, 5 J. Tiecken. Sternklasse A 1 mans: 1 R. E. Vro lijk, 2 J. M. de Bruyne, 3 D. van Veld hoven, 4 Ton Theunissen, 5 H C. In- nemée. Idem B: 1 J. Franken, 2 H. Schou ten, 3 G. R. ter Haar, 4 P. v. d. Voort, 5 C. de Hartog. Soülokliasse A: 1 F. H. A. Beek, 2 A. F. van Vemde, 3 D. L. Seret, 4 A. Hofkamp, 5 R. Bakker. Valkenklasse A 1 mans: 1 H. Snoeck, 2 O. Klazinga, 3 J. Laps, 4 J. van Leeuwen, 5 J. H. de Wildë. Idem B: 1 W. Bosma Jr., 2 W. Mei huizen, 3 mej. A. Sanitman, 4 J. N. Beredeveld, 5 J. Hulsker. O. K. Jolienklasse: 1 E. Verharen. Vaurienklasse 1 mans: 1 B. J. Wil ton, 2 J. G. de Bie, 3 R. Meijer, 4 F. W. Lodders, 5 J. van Ouwerkerk. 12 Voetsjolienklasse A 1 mans: 1 P. L. v. d. Elshout, 2 A. P. Burgel, 3 W. Stoutenbeek, 4 W. Huising, 5 J. L. ten Berg. Idem B: alle gestarte deelnemers gaven op. Regenboogklasse voor dames: 1 mej. Elly van Wijk, 2 mevr. A. B. M. Tol-Triesschijn, 3 mej. B. Jansen, 4 mevr. C. A. Bakker-Bottema, 5 mevr. Hoek-Guldemond. Vrijheidsklasse voor senioren: 1 B. v. d. Laan sr., 2 A. A. Schepers, 3 A. A. van Tienhoven, 4 W. H. Taconis, 5 C. van Warmenhoven. Pampusklasse jeugdwedstrijd: 1 C. van Lent, 2 A. Bisschop, 3 A. Pons, 4 H. G. Biesot, 5 T. van Hattem. Jeugdklasse voor senioren: 1 J. Ko ning, 2 B. Ouwerkerk, 3 W. D. Th. van Werkhoven, 5 J. Dudok v. Heel. Voorts werden voor toerjachten en motorboten verschillende interessan te wedstrijden gehouden, waarvan de resultaten als volgt waren. BiathIonwedstrijd toerjachten: 1 ir. H. J. Kuiper, Leiden 102 p., 2 H. J. Jesse, Hazerswoude 91 p., 3 H. F. A. Margadant, De Kaag 82 p., 4 M. A. Steénsma, Den Haag 82 p., 5 A. Pels, Den Haag 82 p. Puzzeltocht voor toerjachten: 1 J. J. E. Hofstede. Haarlem 357 p., 2 J. B. Schepers, Haarlem 320 p., 3 ir. H. J. Kuiper, Leiden 317 p., 4 H. J. Jes se, Hazerswoude 317 p., 5 A. Pels, Den Haag 300 p. Biathlon wedstrijd voor motorboten: 1 J. W. Visch, Warmond 129 p., 2 P. J. Wenmakers, Rotterdam, 115 p., 3 dr. H. v. d. Linden, Oegstgeest 104 p., 4 J. H. Memten, Warmond 102 p., 5 C. H. v. d. Meer, Leiderdorp, 98 p. Ringsteken voor motorboten: 1 P. Heijdra, 2 mevr. A. Wijntjes, De Kaag, 3 J. H. Menten, Warmond, 4 E. Fafié. Puzzeltocht voor motorboten: 1 H. Walenkamp, Warmond 613 p., 2 R. van Asten, Helmond, 530 p., 3 B. Kna- pe, Voorburg 482 p., 4 N. Buys, Voor burg 480 p., 5 ir. J. Vollebregt, War mond 468 p. Behendigheidswedstrijd voor bo ten met aanhangmotoren: 1 J. H. Menten, Warmond in 1 uur 34 min., 2 T. van Baarle, Delft in 1.44, 3 H. B. R. de Kraa, Den Haag in. 1.4$), 4 J. W. de Nie, De Kaag In* 1.5y, 5 V. Schepens, Warmond in! 1.58. Ballonnen jacht voor boten met aanhangmotoren: 1 mej. H. Ouwer kerk Warmond 42 p., 2 J. H. Men ten, Warmond 35 p., 3 J. W. de Nie, De Kaag 20 p., 4 H. B. R. de Kraa, Den Haag 14 p., 5 A. Nieuwendijk, Am sterdam 14 p. ZONDAG '12 m2 klass: 1 H. der Meur, 2 P. Casander, 3 E. Boom, 4 W. GuUde- mond. Finnjolenfclasse A: 1 ir. W. vain Noordt, 2 A. J. M. Otto, 3 J. N. Bo degraven, 4 R. KagcheHlamd, 5 H. J. de Jong. Olympiajollenklasse: 1 C. A. A. Visser, 2 K. F. Jansen, 3 J. M. Wil- kens, 4 F. Wasterval, 5 W. v. d. Voort. Vrijheidsklasse A: 1 H. van Eist, 2 J. Bol, 3 Th. H. Stas, 4 R. J. L. Klum- pers, 5 J. W. Ocenasek jr. Flying Juniorklasse A: 1 J. R. Sie mens, 2 H. Ozinga, 3 M. A. de Haan, 4 mej. M. L. van Duyl, 5 G. W. A. Lamsvelt. Schakelklasse A: 1 W. Geents, 2 M. van Pelt, 3 M. de Ruyter, 4 A. P. Verwoest, 5 Q. F. Tetteroo. O. K. Jolienklasse: 1 E. Verharen, 2 F. Laohofski, 3 F. H. van Haaften jr., 4 H. L. Schaaf. FMitsMasse: 1 L. J. Brouwer, 2 A. Murk Jansen. 12 Voetsjollenklasse A: 1 P. J. M. Buüters, 2 W. Stoutenbeek, 3 L. H. de Goederen, 4 J. L. ten Berg, 5 J. W. de Vlaming. Flying Dutchmanklasse: 1 N. Tas, 2 A. Jurre de Jongh, 3 C. Snijdlers, 4 J. van Eisen, 5 J. Smit. 16 m2 Streepklasse in actie. Valkenklasse A. 1 E. J. Hoppe, 2 J. F. N. Klazinga, 3 J. M. de Wilde, 4 P van Buren, 5 E. Rolf van de Bau men. Spankerklasse: 1 B. Brinksma, 2 J. G. Lelieveld, 3 L. A. M. Wehmeijer, 4 J. Westtrbeek, 5 P. Keijzer. 16 m2 Streepklasse A: 1 J. de Ruij ter, 2 P. J. Kempeneers, 3 A. W. End stra, 4 W. Spaargaren, 5 J. A. de Haas. Valkenklasse B: 1 W. Meihuizen, 2 J. R. W. ten Kate, 3 W. Bosma jr., 4 J. van Asselt, W. R. M. Reimering. Balkenklasse B II: 1 J. C. Vermeu len, 2 J. S. Osborne, 3 L. Wiülensteyn, 5 R. J. Noorduyn. Stemfclasse BI: 1 F. Muller, 2 R. J. van Eijle, 3 G. R. ter Haar, 4 Marijke Theunissen, 5 H. N. P. van Rensen. Sternklasse B II: 1 J. Franken, 2 J. W. Koeman, 3 F. la Grouw, 4 Ch. Gu- de, 5 H. G. E. M. Vismans. Vaurienklasse B: 1 R. Boelens, 2 J. van Ouwerkerk, 3 W. J. Hoogenboom, 4 A. J. v. d. Broek, 5 P. D. Vooren. Vrijheidbklasse B I: 1 G. J. Cley- ppeil, 2 H. Friederichs, 3 S. Bakker, 4 J. van Breemen, 5 J. L. F. Bakker. Vrijheidsklasse Bil: 1 P. M. Run derkamp, 2 O. ^de Grauw, 3 J. de Groot, 4 J. H. Zaalberg, 5 L. Vermeu len. Finnjollen B: 1 W. F. van Glinste ren, 2 R. v. d. Horst, 3 J. M. Jurgens en mej. N. van Zonderen. ROEIEN meter in 3.23.32, terwijl Naarden zich eerste plaatste in de vier met stuur man juniores over 1000 meter in 3.24.91 met op de tweede plaats de Antwerp Sculling Club in 3.30.58. De Leidse studenten van Njord, Van der Veen en Westra, behaalden de overwinning in de double scull met een tijd van 3.44.44 over de 1000 meter. Met ruim zes seconden achter stand eindigde Gent (De Visscher- Capanne) als tweede. De Hoop Spruyt-Wientjes) won de twee met stuurman juniores in de tijd van 3.56.44 over de 1000 meter vóór Gent (Drappier-Schmid) in 4.04.07 en Bou logne in 4.05.58. Ook de dubbel vier dames over 1000 meter leverde winst voor Ne derland op met een overwinning voor Nereus in 3.42.40, op de tweede plaats gevolgd door Amiens in 4.02.30. De juniores-acht over 1500 meter tenslot te werd gewonnen door Willem 3 in 4.45.26. Buiten de „Wedstrijd van de Noord zee" om werd o.a. ook nóg geroeid het nummer twee met stuurman ju niores over 2000 meter. Ook hierop een Nederlandse zege met Willem 3 in 7.58.98 op de eerste plaats en de Duisburger Rudersverein in 8.05.22 op de tweede. TAFELTENNIS Met ingang van vrijdag j.l. heeft De Treffers in Roelofarendsveen de poor ten van het tafeltenniswalhalla tot na der order gesloten. De bijna honderd leden zullen ongeveer 5 weken op krachten kunnen komen om in septem ber met een des te groter enthousiasme ten strjjde te trekken. De Treffers heeft dit jaar wederom door vele wapenfeiten geschiedenis ge maakt. Het top-team leverde de relatief goede prestatie zich in de ereklas te handhaven, de junioren zórg den voor o.a. twee Nederlandse en twee Haagse titels. Andere hoogtepunten waren het bijzonder geslaagde Aard- beientoernooi, het Braassemconcours en de HTB-cupwedstrijden in de vei. ling. PROBLEMEN ZWEMMEN Op het Pikmeer en de Wijde Ee is zaterdag een grote wedstrijd Skütsjesilen gehouden. Op de foto gaan twee skutsjes overstag, waarbij alles van de bemanning wordt gevergd. De junior-vier zonder stuurman van Nereus heeft zondag op het Bags- vaerdmeer nabij Kopenhagen een mooie overwinning behaald. De Am sterdammers zegevierden in 6 min. 30 sec. voor Kopenhagen (6.41.8) en het Duitse Hammonia (6.47.9). Ook de junior-acht van Nereus kwam ze gevierend uit het strijdperk. Deze ploeg won in 6.05.8 met op de tweede plaats favoriet Hammonia in 6.10.-. Njord plaatste zich vierde in 6.11.6. Hollandia zorgde voor een Neder landse overwinning in de vier zon der stuurman bij de internationale roeiwedstrijden te Hannover met een tijd van 6 min. 31.7 sec. Beibrich finishte - als tweede in 6.35.4 en de Hannoversche RC plaats- tb zich derde in 6.38.4. In de dubbel- twee klasseerden onze landgenoten Kraaipoel en v. d. Stap zich tweede in 6.47.- achter de winnaars, de Berlij- ners Borschinski en Mewe, die 6.42.8 voor zich lieten afdrukken. De Ne derlandse skiffeur Krijgsman was niet tegen deze „azen" opgewassen. Hij eindigde als vijfde. Winnaar werd de Duitser Meissner in 7.11.6. De tijd van Krijgsman was 7.42.1. Tijdens internationale roeiwed strijden in Hannover heeft de Ne derlandse skiffeuse Meike de Vlas voor een grote prestatie gezorgd door het skiffnummer te winnen. De Nederlandse zegevierde in 3.55.-, waarmee zij die Duitse kampioene Karin Ulrich 6.1 sec. voorbleef. NJORDS DOUBLE SCULL WINT IN GENT Nederland heeft de officieuze in terlandontmoeting te Gent met Bel gië en Frankrijk gewonnen. De Ne derlandse ploegen behaalden een to taal van 26 punten, evenals overi gens de Belgen. De Franse vertegen woordiging kwam tot 12 punten. De wedstrijd bestond uit- dames- en ju niornummers. Reeds het eerste nummer, de skif dames over 1000 meter, leverde een Nederlandse zege op, namelijk voor dé skiffeuze van het Amsterdamse RIC, die een tijd van 3 min. 57 sec. deed noteren tegen de Cercle Aviron Calais 4.18. De twee zonder stuurman juniores over 1000 meter werd een zege voor Willem 3 in 3.31.36 vóór de Ünion Nautique Liège (3.38.04) en de MÜxte Douai Cambrai (3.53.52). Cornelis Tromp (Hilversum) won de double scull juniores over 1000 Voor de leiding van De Treffers be tekent de trainings-stop allerminst een t^jd van rust. Eerstdaags moeten de teams worden samengesteld, hetgeen meerdere problemen met zich mee brengt. Van oorsprong gezeüigheidsvereni- ging wordt het accent steeds meer ¥"1"| naar de sportieve sfeer verplaatst. "lv W. TI V Kenmerkend is de speciale training, die een groep jongeren ontvangt van HT TB-instructeur Hoefnagel. Zorgvuldig wordt gebouwd aan een nieuwe kern, die straks de ereplaatsen moet inne men. Vóór het nieuwe sezoen moet De Treffers-leiding gaan beslissen in hoe verre het roer gewend kan worden, een gedeeltelijke vernieuwing van het Ere- klasteam ligt binnen de lijn der ver wachting. De training wordt medio augustus hervat, alle leden ontvangen hierom trent nader bericht. Voor de aanvang van de nationale zwemwedstrijden in het openlucht zwembad Zuiderpark te Den Haag TENNIS hebben twee herenploegen van ZIAN twee Nederlandse estafette-records verbeterd. Het zijn de 10x100 meter vrije slag en de 4x200 mater vrije slag, waarvan de 50 meter-records beide op naam stonden van de Am sterdamse vereniging Het IJ. ZUID-AFRIKA IN FINALE DAVIS CUP Het 50 meter baanrecord op de 10 x 100 meter vrije slag stond sinds 29 augustus 1963 op 10 min. 26,6 sec. ZIAN bracht met de zwemmers Rob Kammeyer, Ronnie Verroen, Aad Oudt, Nico v. d. Voet, Richard v. d. Hoofdakker, Jan Evert Veer, H. Ka ter, D. Heyman, J. Sluiters en F. Ni- hof dit record terug tot 10 min. 11.7 sec. De eerste zes zwemmers slaagden erin gemiddeld onder de één minuut te blijven. Rob Kaanmeyer, Nico v. d. Voet, Ronnie Verroen en Aad Out dieden vervolgens een geslaagde aanval op de Nederlanidlse records op de 4 x 200 meter vrije slag. Het 25-meter baan record stond hiervan sinds 1957 op naaim van LZO met een een tijd van 8.50.0. Op dte 50-meterbaan was Het IJ kortgeleden in Heemstede met 9.04.8 als eerste onder de limiet (9.08.0) voor deze afstand gebleven. De ZIAN-ploeg bracht het record 'n flink stuk omlaag, namelijk tot 8 min. 50.3 sec. De tussentijden waren: Rob Kammeyer 2.15.4, Nico v. d. Voet 2.14.1, Ronnie Verroen 2.11.9 en Aad Oudt 2.08.7. Carla Jansen kon niet tegen verlies Voor de veertiende maail is zondag op de Bosbaan de traditionele, voor de Zwemkroniekbeker tellende 2 km. larnge-afstandswedstrijd gehouden. Ook ditmaal was de belangstelling overweldigend1: er kwamen 665 zwemmers en -stens aan de start. De Hagenaar Dick Langerhorst won de vrije slag na een felle steijd met de winnaar vén het vorig jaar, Johan Schans, en Timo Jansen. Bij dte da mes ging de zege tot veler verras sing naar Betty Heufcels. Profiterend van de rivaliteit tussen Ineke Tige- laar en Carla Jansen eindigde het Eindhovenee meisje met grote voor sprong voor Tigelaar. Carla Jansen, die Tigelaar met alle geweld van een ereplaats 'wenste af te houden, werd zelfs gediskwalificeerd wegens hinde ren, zodat haar derde prijs nu aan Adrie Lasterie werd uitgereikt. Zuid-Afrika heeft zich geplaatst voor de finale van het Davis Cup toernooi van de Europese zone. Op de laatste dag van de wedstrijd te gen Frankrijk in de halve finales werd het pleit door de Zuidafrika nen in het vierde enkelspel beslecht. Keith Diepraam versloeg met 6-2 6-3 2-6 4-6 8-6 de Fransman Pierre Bar- thes. De stand werd 4-1 in het voor deel van Zuid-Afrika, dat op 30 en 31 juli en 1 augustus in Barcelona tegen Spanje in de finale uitkomt. HONKBAL SVL 1—NEPTUNUS 1 2—5 SVL heeft het wederom niet tot een overwinning kunnen brengen en moest ditmaal op eigen terrein met 25 de zege aan Neptunus laten. De wedstrijd had overigens een bijzonder opmerke lijk verloop. Nadat de Rotterdammers overrompelend van start waren gegaan en daardoor in de eerste inning een voorsprong van 14 konden boeken, konden er namelijk in de volgende 7 innings van weerszijden geen pun ten worden gescoord. Er werden in deze innings van weerszijden kapitale veldfouten gemaakt en de slagkracht liet eveneens alles te wensen over. Eerst in de negende en laatste in ning scoorden beide ploegen elk 1 punt zodat Neptunus uiteindelijk met 25 aan het langste eind trok. De werpersresultaten waren: Bunk (Neptunus): 1152; Koppert (SVL): 8—9—3. De overige uitslagen waren: VUC 2 —SVL 2 7—4. Junioren: SVLCTC (CTC niet op gekomen); de junioren-ploeg behield dus ongeslagen de leiding; BRL-comp.: SVL—Storks 5—3. VOETBAL M.V.V. VERLIEST WEER De Maastrichtse eredivisievereni ging MVV heeft zondag tijdens de toernee, die de Limburgers door O. Duitsland maken, de vierde nederlaag geleden. In Aue bleek Wismut te sterk. Een treffer van Miller bezorg de de Oostduitsers een 1-0 zege.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 10