Woningbouwver. „Buitenkist" te Oegstgeest bij jubileum overladen met gelukwensen Voor onbepaalde tijd vuilnis storten in de Meerburgerpolder HUIBERS Poging tot staatsgreep was pro-Chinees GROOT ZOMERBAL DANSSCHOOL HENNY BOES ZATERDAG 17 JULI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Oud-penningmeester Korenhof koninklijk onderscheiden De woningbouwvereniging „Bui- tenlust" te Oegstgeest bestaat 40 jaar. Een feit dat gisteravond tijdens een bijzonder druk bezochte recep tie in hotel „Het Witte Huis" werd gevierd. Het voltallige bestuur, met aan het hoofd de voorzitter, de heer E. J. Mass ink, was aanwezig. Men had plaats genomen temidden van een groot aantal bloemstukken o.a. van het Gemeentebestuur, de NZ- HVM, het Marine Elektr. Bedrijf, de Boerenleenbank en het middenstand- ver. Oegstgeest Actief. De voorzitter van het jubileum comité sprak bij de aanvang de re ceptie een woord van welkom in hec bijzonder tot de eerste, „pionier", de heer J. A. Verkuilen, en de oud- voorzitter van de raad van commis sarissen mr. C. J. Goudsmit. Met dit welkom was de heer Medendorp tevens de eerste van een lange rij sprekers. We'chouder J. F. M. Steen- metser, loco-burgemeester, wethou der N. v. d. Voet en de gemeente secretaris kwamen als voltallig col lege gelukwensen aanbieden. „Het is een grote eer het bestuur geluk 'te wensen met het 40-jarig bestaan der woningbouwvereniging", aldus wet houder Steenmetser. „Moge de komst van het voltallig college door u gezien worden als een bewijs van grote waardering voor uw streven in de gemeente Oegstgeest. Het ge meentebestuur is er trots op! Ik weet de moeilijkheden die er zijn, maar in nauwe samenwerking met de ge meente kunnen de bouwplannen doorgevoerd worden" drukte de lo co-burgemeester zich zeer positief uit. Vervolgens deelde hij mede dat het H. M. de Koningin had behaagd de heer Korenhof (74), die korte lings aftrad als penningmeester na een staat van dienst in de vereniging van 39 jaar, te onderscheiden met de eremedaille in het zilver verbon den aan de Orde van Oranje-Nassau. Nadat wethouder Steenmetser de heer Korenhof de versierselen had opgespeld feliciteerde hij hem en in hem het gehele bestuur. „Op de me daille staat „God zij met ons", al dus de wethouder, „wij hebben kunnen constateren dat Gods zegen op het werk van de ver. heeft ge rust. Dat het zo tot in lengte van jaren moge blijven. De heer E. J. Massink, voorzitter van woningbouwver., sprak vervol gens tot de heer Korenhof: „U heeft het verdiend en wij zijn er trots op dat de kroon wordt gezet op uw werk in het belang van de volkshuis vesting". Spreker overhandigde hem de draagmedaille behorende bij de eremedaille. „Dat u haar nog vele jaren mag dragen". De „bank van Buitenlust" Als afgevaardigde van de federatie woningbouwver. „Leiden en Omstre ken werd het woord gevoerd door de heer Van Weizen: „U kunt terug zien op een staat van dienst die voor belangrijke delen van het Neder landse volk en de samenleving van groot belang is geweest. U heeft ge tracht het beste te bereiken wat mo gelijk was door hetgeen u reeds van wethouder Steenmetser hebt kunnen horen: De wijken kunnen de verge lijking met iedere gemeente weer staan". Spreker overhandigde na mens de fed. het bestuur een enve loppe met inhoud. Andere sprekers waren o.m. de heer G. H. Hillen, afgevaardigde van de Nationale Woningraad: „Een ver. met 380 woningen beheert een groot bezit. Dit vertegenwoordigt een wer kelijke waarde van meer dan 8 mil joen. De nationale woningraad is het bestuur zeer erkentelijk voor al het werk dat om „niets" gedaan wordt en vaak zo weinig waardering krijgt". En zich tot de heer Koren hof richtende: „Naast de Kon. onder scheiding heeft het bestuur van de Nat. Woningraad beslOcen u de ere penning toe te kennen". Nadat de heer Hillen hem deze had overhan digd richtte vervolgens de heer Mas sink zich persoonlijk tot de heer Ko renhof: „U heeft met zeven secreta rissen en zes voorzitters gewerkt en u was jarenlang lid van het dage lijks bestuur. Bij u kwamen de huur gelden binnen. Wij noemden de ta fel in uw huiskamer „de bank van Buitenlust". In de loop van al die jaren zijn er miljoenen door uw han den gegaan. U hebt het gepresteerd „zonder boekhouddiploma". Namens het bestuur overhandigde ook hij een enveloppe met inhoud en aan me vrouw Korenhof een boeket bloe men. Aktieve bestuursleden De huidige voorzitter van de raad van commissarissen, mr. De Vroom, hield een bloedvolle speech, waarin hij herinnerde aan het feit dat de eerste woning 3000 gulden kostte en een kleine flat op 't ogenblik 18.000. Ook bracht hij het rapport van de commissie De Roos ter sprake, waar in als essentie vermeld is dat de overheidsbemoeiing bij de woning bouw zo stringent is geworden, dat het bestuur van een WBV geen ini tiatieven kan ontplooien. Men vraagt grotere financiële armslag en meer dere verantwoordelijkheid. Dan zijn er aktieve bestuurders nodig", aldus mr. De Vroom, „en aan de voor waarden dat er aktieve bestuursle den moeten zijn is bij Buitenlust voldaan". Taai volgehouden De heer Medendorp sprak namens de leden en bracht de beginperiode van de vereniging in herinnering. „Het was moeilijk omdat 't gemeen tebestuur 40 jaar geleden niet gepor teerd was van het te bouwen wo ningtype. Toch is het eerste plan er gekomen. 27 woningen allen bestemd voor huisvesting van NZH-personeel, de z.g. „tramwoningen". Taai vol harden van het toenmalige bestuur heeft geresulteerd in het uitvoeren van meerdere bouwplannen. Het thans zittende bestuur heeft de grote taak deze allereerste woningen aan te passen aan de huidige behoeften. Het zou prachtig zijn als Buitenlust De veemarkt is voor vele Leide- naars, vooral de jeugdigen onder hen, een voortdurende bron van vermaak. Gisteren was er weer zo'n, gezien het feit, dat Leiden toch nog altijd een belangrijke plaats inneemt in de schapenhandel, echt Leids toneeltje, dat op de markt, de Steenstraat en de Stationsweg voor de nodige op schudding zorgde. Er ontsnapten na melijk twee schapen uit hun hokken, die zich in gezwinde draf richting station uit de voeten maakten. Het gevolg laat zich gemakkelijk raden: een hele rits jongens er achteraan. Dwars door het tegemoetkomende verkeer wisten die schapen veel! schommelden de beesten naar het station, waar zij, door een steeds aan groeiende menigte op de hielen ge zeten, het viaduct inschoten en zich huizen zou kunnen bouwen voor be jaarden", bracht spreker een lang gekoesterde wens naar voren. Na mens de leden bood hij de heer Ko renhof en echtgenote een Rijnreis aan. Het bestuur ontving een enve loppe met inhoud „eventueel te be steden aan een verbetering van de huisvesting der bestuursleden c.q. het verenigingsgebouw". Felicitaties en complimenten kwa men voorts van de heer Zandbergen, voorzitter van de woningbouwver. „Spinoza" te Rijnsburg, de heer Van der Tas namens de NZHVM en di rectie van die maatschappij. In de rij sprekers had men de beste wijn voor het laatst bewaard, nl. de oud-voorzitter en pionier de heer J. A. Verkuilen. Als ere-lid blikte ook hij terug op de periode van 40 jaren „veelbewogen op so ciaal gebied in het belang van de gemeenschap". Ook mr. C. J. Goud smit, oud-commissaris, trad achter de microfoon met gelukwensen en complimenten: „Bij Buitenlust trof ik en was er altijd een vrienden- sfeer". Hij bracht „vrienden die ons ontvallen zijn zoals de bestuursle den Weeshof, v. d. Wijngaard en Boom" in herinnering, „die met moed en volharding gewerkt heb ben in het belang van de hüisves- ting". Van de gelegenheid töt felici teren werd hierna druk gebruik ge maakt door o.a. vele raadsleden, de directeur gemeentewerken, de heer Van Gorkum, namens het Marine Elektr. Bedrijf afd. pers. zaken de heer J. v. d. Berg, namens de pers. ver. Marinebedr. ir. v. d. Berg voor zitter; voorts adj. der Rijkspolitie A. Koerten; H. Kuipers voorz. LTB; pastoor N. A. Commandeur; de heer Elshof; leden van Oegstgeest Actief en vele anderen. Woorden van dank werden ge sproken door de heer Korenhof en echtgenote. De heer Masink bedank te aan het slot van de receptie na mens het bestuur allen voor de ont vangen blijken van waardering en gelukwensen. poogden te verbergen in die struiken op het talud. Tevergeefs: onder tri omfantelijk gehuil van die enthou siaste jeugd werden de besten in de ongeschoren kraag gegrepen. Mej. M. Staats slaagde dezer dagen voor het eindexamen Mulo-A De heer C. H. van Dijk slaagde voor het eind examen afd. bouwkunde aan de Ho gere Technische School te Haarlem Aan dezelfde school slaagden ver der de heren A. van de Nadort, J. E. Mooy en L. A. Pieters voor het eind examen, resp. afd. weg- en water bouwkunde en (2 maal) werktuig bouwkunde. KROON BESLIST: Het beroep dat 272 Leidenaars bij de Kroon hebben ingesteld tegen het besluit van B. en W. van Zoeter- woude Leiden toestemming te ver lenen voor een -vuilnisstortplaats in de Meerburgerpolder, heeft een voor de indieners vervelend resultaat op geleverd. De Kroon heeft nl. niet alleen het besluit van het Zoeterwoudse college gehandhaafd, maar ook besloten aan de vergunning geen termijn te ver lenen. Oorspronkelijk was er een termijn gesteld tot 31 december 1966. GESLAAGDEN H.T.S. A-an de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. elektrotechniek de heer F A. M. Zwartjes. SASSENHEIM Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. elektrotechniek de heer P. A. M. Melmaan. NOORD WIJK Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. elektrotechniek de he ren D. Klijn en L. J. Ch. A. van der Voort. Voor de afd. scheepsbouwkun- de slaagde de heer W. E. de Ruyter. KAAGDORP Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. werktuigbouwkunde de heer G. C. de Jager. RIJNSBURG Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. werktuigbouwkunde de heer G. A. den Heijer. ALPHEN A. D. RIJN Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. bouwkunde de heer C. Slingerland. Voor de afd. werktuig bouwkunde de heer J. M. M. de Wit. Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. werktuigbouwkunde de A. J. R. Zon. KATWIJK Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. bouwkunde de heer A. Bekker. Voor het eindexamen afd. werktuigbouwkunde slaagden de he ren J. J. Huysman en C. Verdoes. HILLEGOM Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. bouwkunde de heer J. Zeilmaker. Voor de afd. elektrotech niek slaajgde de heer C. G. van de Poll. Haarlemmerstraat 123 Leiden Tel 01719-29OT9 brengt U een grote sortering in geboorte- aankondigingen Vraagt monsterboeken ter In zage. LISSE Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen afd. bouwkunde die heer L. Moolenaar. Voor de afd. weg- en wa terbouwkunde slaagde de heer J. H. M. van Beek. Yoor de afd. elektro techniek slaagde de heer N. F. Nieu- wenhuis. WASSENAAR Aan de hogere technische school te Haarlem is geslaagd voor het eind examen, afd. Scheepsbouwkunde, de heer J. E. Jossalin de Jong. ROELOFARENDSVEEN GOUDEN WIT GELE KRUIS Het actie-comité „Het Wit-Gele Kruis", hetwelk tot doel heeft een jubileum-geschenk bijeen te bren gen voor het. 90-jarig bestaan van deze afdeling, organiseert voor zon dag 18 juli weer een dansavond in de oude veilinghallen, Zuideinde 1 Roelofarendsveen, dit keer met me dewerking van de plaatselijke zeer bekende band „The Flying Birds". (Zie advertentie elders in dit Wad.) Hiermede hopen zij het financiële resultaat van de diverse acties en giften tot het beoogde doel, nl. de aanbieding van een nieuw instru mentarium voor het wijkgebouw, te bereiken. De huis aan huis collecte in de maand juni heeft ruim 1.100,- opgebracht, terwijl ook nog een gift uit het Hugo van der Poelfonds van 100,- werd verkregen. Voorts zijn nog enkele banko verschrijvingen toegezegd. Bulgaarse premier: Premier Todor Zjivkov van Bulga rije heeft tegenover Oostenrijkse journalisten geeegd, dat „pro-Chinese elementen" in april gepoogd hebben een staatsgreep uit te voeren. De poging was ondernomen door enkele samenzweerders, die niet wisten wat zij werkelijk wilden. Naar aanleiding van berichten over een groot militair complot zei Zjiv kov: „Denkt u werkelijk, dat in onze socialistische maatschappij er werke lijk een militaire opstand zou kunnen plaats vinden? Ons leger is geen La- tijnsamerikaane leger". De Bulgaarse premier maakte nog de opmerking, dat de journalisten van „de westerse reactionaire pers" in de „geruchtencentra" Belgrado en Wenen, zichzelf als ingewijden in Bulgaarse zaken beschouwden. ZONDAG 18 JULI IN DE OUDE VEILINGHAL, ROELOFARENDSVEEN, TEN BATE VAN HET WIT-GELE KRUIS. Muziek THE FLYING BIRDS Aanvang 8 uur. Zaal open 7 uur. BENT V JON G?-KVNT V GOED DANSEN... (tussen haakjes: inschrijving om goed dansen te leren vanaf 22 augustus a.s.) KOM DAN OOK A.S. ZONDAG 8—11 UUR NAAR ONZE GEZELLIGE DANSAVOND IN HET ANT. CLUBHUIS. ER IS OOK EEN MODERN DANSORKEST Inschrijving nieuwe dansklubs vanaf 22 augustus a.s. Spaargarenstraat 27, telefoon 53139 Speciaalschool voor r.k. jongelui AANGEBODEN 3F Muzieklessen. Gitaar- accordeon-, saxofoon-, trompet-, klarinet- uke- lele-, mandoline-, piano electrische gitaar, basgi taar-, drumcursussen In strument in bruikleen of op gemakkelijke condities. Muziekschool Zwaag (dir J. Nederlof). Korevaarstr 5. Leiden. 3* Te koop aangeboden van part .aan part.: Re nault Dauphine 1960, mot. fantastisch, carr. nw gesp. vele access. Telef. asfpr. 01710-30081, 's avonds tus sen 9 en 10 uur. 32» Kom kijken. Spotkoop jes halen: nieuwe moder ne bankstellen, eethoeken, dressoirs, schrijfbureaus, linne kasten, vloerkleden, bedstellen, rijwielen, So lex bromfietsen, kinder boxen, kinderstoel, tafels, t.v.-tafels, fauteuils, kloos tertafels, driewielerfietsjes enz. Nieuwenburg, Hooi gracht 55 (geen winkel). fg Alt op de Mare 112 ruimt op: auto-imperiaal 36.-; autohond 7.-; scooter- zonnebril 2.75; opklapbare voetrusten 3.95, nu 2.95; stel Bosch claxons 32.50; compressor 28.-. 3T Alt op de Mare 112 Bankschroef 80 m.m. 27.-, nu 21.50; soldeerbout 127 volt 150 watt 11.50; kamp bijl verchroomd 3.45; gro te metalen schaaf 13.85, nu 11.50; isolatieband 3 rol 1.25; grasmaaier 17.50, 27.50, 32.50. Behangwerk. Wilt U uw kamers laten behan gen? Bel dan eerst 25813, buiten kantooruren telef 31982. en wij komen kij ken en prijs opgeven Keu ze uit 1000 dessins. Verf handel Pelikaan, Peli kaanstraat 27 3? Grote sortering band recorders, grote en kleine modellen. Philips, Grun- dig. Aristona, half en vol stereomodellen, v.a. 185,-; radio's vanaf 45.-; stereo- platenwisselaar, Schaub- Lorentz t.v. 53 cm.. Inkoop bandrecorders, ook defecte, Nieuwe Rijn 60. 3? Dubbel gebogen wor telnoten damesbureautje; fraaie mahonie bieder meiermeubels w.o. fau teuils, sboelen, banken, ta fels, secretaires, bronzen opgravingen 2500 jaar oud; antieke ingelegde kist. Nieuwe Rijn 60, tel. 22150, bij hoek Hooigracht. 3? Voordeel voor D. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood. Wij stofferen repareren, overtrekken lijmen in onze eigen stof feerden]. Van der Berg Gerrit Doustraat 1-27. tel 34824. Trompstraat 66. 3? De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren van elk slot. Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte), tel. 33958 Le vering aan rijk en ge meente. Maandag de ge hele dag gesloten. 3? Nieuw! Sensationeel; „YAMAHA" buitenboord motoren. Méér P.K.'s voor minder kosten. Petroleum als brandstof. Hoofddealer voor Kager-, Brasemer piassen en omg. N.V. Jacht- haven CIECO, Burg. Kete laarstraat 3. Warmond. Tel. 01711 - 461. Er is maar één Van dei rg. die in eigen stoffeer ders stoffeert, repareert, overtrekt, lijmt Gerrit Doustraat 1-27, tel. 34824 Trompstraat 66. 3* Alt op de Mare 112 Solex 225.-; Monark scoot- brommer km.-stand 3758 595.-; Locomotief heren- sport 62.50; R.S. groen 92.50; Magneet 105.-; Rud- ge versnellingen, trommel- rem 150.-; nieuw trekwan- delwagentje stepwielen 75.-; fietsenrek 3.- per plaats. 3? Woningen voor alleen staanden te Leiden. Geen huurkamermisère meer; met 3500.- eigen geld en een maandelijkse termijn voor rente, aflossing en verzekering van ca. 170.- bent U baas in eigen huis! Inlichtingen: iedere dins dagavond op het Stadhuis te Leiden van 19-20 uur. Schr. inl. n.v. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, Nassauplein 13, Den Haag. tel. (070) 636910. Motor aangeboden: BiS.A. 500 c.c., in goede staat met belasting en verzekering tot mei 1966. Vraagprijs 400.-. Johannes Verhulststraat 11, Leiden, tel na 18 uur 40309. S1 45 modellen kasten met gecombineerde hang- legindelingen. Vervaardigd uit fijnere houtsoorten. Zeer solide constructie Ook vele modellen wand kasten v.a. 29.75. Houthan del „Den Burcht", Hoog landse Kerkgracht 49. hoek Nieuwstraat, Leiden, telef. 33078. Wij geven nog steeds 5.- voor uw oude stof zuiger, bij aankoop van een nieuwe stofzuiger. Vloervrijvers, 3 borstels 195,-. Fa. Dusoswa, Turf markt 1-3, Leiden, telef. 24409. 3? Polyester en houten en opvouwb. roei- vis-, zeil en toerboten v.a. 345.-: kano's 290.-. B.b.motoren. „Debo-Sports". Da Costa- laan 104, Rijswijk, tel. 070 -984203. 3? Van part. aangeboden: Opel Kapitan met schuif- dak, veiligheidsriemen, bermlampen, enz. Deze wagen is zowel uiterlijk als motorisch in fantasti sche staat, prijs 1375.-. Ook genegen kleinere wagen m te ruilen. Curielaan 35, Voorschoten. F Chevrolet bouwjr 1957 deurs sportcoupé, met radio. Spotprijs. Raam- steeg 71. 3? Rotan meubelen, wie- gen, mandenwerk, koopt f het voordeligst bij ra Van der Vaart Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24. tel 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 3? Vuren, beuken, eiken. mahonie limba, arromosie en teaklatten in diverse dikten en breedten. Wand platen en wandbetimme- ring. Ronde stokken, pro fiel en afwerklijsten, enz. v/h Voordijk's Houthandel Mare 106. teL 22017. Wij leveren alles op tuingebied: graszoden, grond, mest, flagstones, rietmatten, tegels in ver schillende maten. Tevens gespecialiseerd in het aan leggen van uw tuin. Tuin bouwbedrijf C. L. Mulder, Haarlemmerweg 21 te Lei den, tel. 20550. 3? Gootstenen, aanrecht- bladen en keukenkasten, geheel pasklaar. Eerste klas materialen zeer lage prijzen. Jac. Arnoldus en Zn.. Minnebroersgracht 9. 3? Autogarages 350. schuurtjes 185.—. Vraagt gratis prospectus. Hout bouw, Üba chs -K erkrad e 3? Tulpen bewaren? Er is nog ruimte over voor het stoken en bewaren van uw bloembollen. J. Elstgeest Sotaweg 36, Oude Wete ring. Tel. 01713 - 291. 3? Schoorsteenklokken ae mooiste nieuwste mo dellen ook met bim-bam of Westminster slagwerk. Enorme keuze voor elke beurs. Alle reparaties wor den door ons zelf uitge voerd dus 100% garantie. Uurwerkkliniek Gorthuis, Leiden's beste speciaal zaak, alléén Lage Rijndijk S* Een nieuw bed, een kwestie van vertrouwen! De grootste sortering te gen de laagste prijs, bij: De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51. Leiden. 3? Kinderfoto's en huwe lijksreportages. Foto van Bemmelen, Zuidbuurtse- weg 30, Zoeterwoude. tel. 01715-353. 3? Te koop aangeboden: keet 2x3, in schotten. Te bevraagen: Schoolstraat 37 Voorschoten. 3? Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwe. Rechtstreeks van fabriek. Enorme keu ze elke prijsklasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rentevrij. Vraagt vrijblijvend cata logus. Postbus 538, Den Haag. 3? Kapsalon „Cora" v/h Teske, Koreva; rstraat 7 Ter kennismaking met on ze 3de dameskapsalon een prima goldwave perma nent voor 13.-: kleurspoe- lingen v.a. 3.- Al ons werk onder volle garantie. Tel. 23666. 3? Opheffingsuitverkoop van alle herenmodeartike- len. De gehele voorraad- goederen, van bekende kwaliteitsmerken, worden tegen sterk verlaagde orii zen verkocht o.a. Colberts badgoederen. hoeden, das sen enz. Herman Trossel. Korevaarstraat 5. fS Zonwering, o.a. Bela store, Luxaflex, Faher Degalux. Bestel vroegtij dig. v. d. Horst, Vijf Mei- plein 36, tel. 32705, Leiden. 3T Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeei scherp concurrerende orit zen o.a. visitekaart]est ge- boortekaarties. verïovings kaartjes, huwelijksaank en uw zakendrukwerk enz. Prima afwerking vlotte bediening. Druk werk service Halpa Haar lemmerstr. 64. tel 24185. WONTNGRITTL 3? Woningrail. Twee voor een. Aangeb. (Prof.wijk) ben.huis, voor- en achter tuin, schuur, achterom, 5 kamers, én ben.huis (Ho ge Rijndijk), tuin, schuur, achterom, 3 kamers; voor heel huis, minstens 7 ka mers. Ook afz. te ruilen. Br. onder no. 2214 bur. v. d. blad. DIVERSEN 3? 10 Rijlessen voor 47.50 Losse lessen 6,50 Fonkel nieuwe lesauto's. Gediplo meerde instructeurs Bon dsautorij school „De Centrale", telef (01710) 24600 b.g.g. 22287. 3? Wil degene die don derdagavond jl. in de vei ling een verkeerde regen jas met sjaal heeft mee genomen, deze komen rui len bij: A. Elstgeest Azn., Zuidednde 88, R.A.Veen. Antorijles VAMOR R jschool Frans Gordijn. Leedestraat 8. Les in Opel Rekord en Kadett. Telef. 34430. b.g g 25574. 3? Voor Zoeterwoude VA- MOR Aut< Rijschool Suv- ten Dr v Nnortstraat 17a. tel 01761 5105 Stomp- wijk Lessen in Taunus 17 M 1965 Theorie-avon den met lichtheelden 3? Gediplomeerd Vamor- rhschool „Diana". 5 Mei laan 39j Leiden, tel. 40081. geeft rijles met volledige garantie in de nieuwste Simoa's 1965 3? Welke Antoniusvriend helpt mij bij de bouw van Antoniuskerk. Pastooi N J. Commandeur, Leiden, giro 70190. „Telefoontjes" worden uitsluitend geplaatst tegen KONTANTE BETALING

Leidse Courant | 1965 | | pagina 6