Woningvraagstuk en pukkeltjesziekte in Leidschendams gemeenteraad Ir 'I Maria Bueno weer tegen Margareth Smith Peter Snell slechts vijfde in Helsinki Betaling Abonnementsgeld PER GIRO GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 2 JULI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA IJ - Vandaag is in de Amsterdamse haven het Chileense marine-opleidings schip, de „Esmeralda" gearriveerd. Het schip, een viermaster met ongeveer 3000 vierkante meter zeil, zal mogelijk zondagmiddag tussen 2 en 6 uur bij het stenen hoofd te bezichtigen zijn. Deze foto toont het schip op volle zee. TENNIS Dezelfde finale als '64 Maria Esther Bueno heeft zich donderdag op Wimbledon als eerste geplaatst voor de finale van het da mes enkelspel. De Braziliaanse zege vierde in de halve finale over de Amerikaanse Billie Jean Moffitt met 6-4, 5-7, 6-3. Maria Esther Bueno ontmoet in de finale van het dames enkelspel de Australische Margaret Smith, die in de tweede halve finale de Engelse Christine Truman uitschakelde. Mar garet Smith won in twee sets: 6-4, 6-0. In het dames dubbelspel speelde het Duitse duo Edda Buding Helga Schultze zich door een 4-6 6-2 6-0 overwinning op de Zuid-Afrikaanse- Rhodesische combinatie Glenda Swan/Pam Walkden in de halve fi nales. De uitslagen zijn verder: Heren dubbelspel: Halve finales: Newcombe/Roche (Austr.) - Ralston/Richardson (VS) 5-7, 14-12, 6-4, 1-6, 6-2. Gemengd dubbelspel: Kwart finales: Fletcher/Smit Au str. )-Scott/Blake (VS) 6-4, 6-4; Ral- ston/Bueno (VS-Braz.) - Graebner/ mevr. Graebner (VS) 6-2, 6-4; Stol- le/Turner (Austr.) - Barclay/Durr (Fr.) 9-7, 3-6, 6-2; Roche/Tegart (Austr.)-Dell/Richey (VS) 9-7, 6-4. Dames dubbelspel: Kwart finales: Durr/Lieffrig (Fr.) -Blackman/Lesh (Austr.) 6-4, 6-1. Wimbledon-spelers zondag op de Mets Zondag a.s. wordit, zoals ieder jaar, op de Metsbanen in Scheveningen dè tennisexhibitie van deelnemers aan de Wimbledonikampioenschappen ge houden. Ditmaal geven, buiten onze nationale kampioen Tom Okker, de Mexicanen Rafael Osuna en Anitonio Paiafox en de Amerikaan Dennis Ralston acte de présence. Tom Okker, dóe ongelukkig lootte voor het herenenkelspel werd reeds in de eerste rondie na een enerverend duel, dat evenwel als een van de mooiste partijen werd beschouwd, door de Fransman Pierre Barthes met 10—12, 14-12, 9-7 en 6-3 uitge schakeld. Anthonio Paiafox bracht het evenals Tom Okker niet verder dan de eerste ronde van het heren enkelspel, waarin hij door de West- diuitser Ingo Buding werd verslagen. Osuna en Ralston kwamen resp. tot die kwart en de halve finales. Osuna werd door de als tweedie geplaatste Australiër Fred Stolle in vier sets uitgeschakeld en Ralstond vond in de halve finales tegen Wimbledon- kampioen Roy Emerson eveneens in vier sets zijn Waterloo. In het herendubbelspel zorgen Osuna en Paiafox voor de sensatie van het jaar door het sterkste duo ter wereld, de Australiërs Emerson/ Stolle in de tweede ronde met 10-12, 6-4, 6-2, 8-10 en 7-5 te liquideren. Deze partij had kennelijk teveel van die krachten van de Mexicsc.e» ge vergd, want in de volgende ronde werd hun door de Amerikanen Graebner-Riessen elke illusie op ver dere zegepralen ontnomen. DAMMEN VAN DIJK DERDE IN COUPE D'EUROPE Donderdagmorgen is de 15e en laatste ronde gespeeld van het inter- natioanle damtoernooi om de „Coupe d'Europe" in Bolzano. Achter de Rus sen Koeperman en Tsjegolev eindig de onze landgenoot Geert van Dijk op de derde plaats. De uitslagen van de 15e ronde zijn: Nimbi (Congo)Koe perman (Rusl.) 02; Van Dijk (N.) Hisard (Fr.) 11; Tsjegolev (Rusl.) Delhomme (Fr.) 2-0; Croteux (Belg.) v.d. Sluis (Ned.) 1—1; De Belli (It.) Kuyken (Zwits.) 11; Okrogelnik (N.)Agliardi (Mon.) 20; De Des- oallar (Marok)^.a Porta (It.) 11. De eindstand luidt: 1 Koeperman 24 pt; 2 Tsjegolev 23, 3 Van Dijk 20; 4 Hisard 19; 5 Kuyken 18; 6 en 7 Okrogelnik en Nimbi beiden 16; 8 v.d. Sluis 15; 9 De Belli 13; 10 Del homme 12 pt., 11 De Descallar 9 pt.. 12 La Porta 8; 13 Fanelli 7; 14 Cro teux 6 p; 15 Agliardi 4 punten. Europees kampioenschap golf in Wassenaar Dinsdag 6 juli begint op de Haag- sche golf- en country club in Wasse naar het Europese dames teamkam pioenschap, waaraan België, Duits land, Engeland, Frankrijk, Italië, Schotland, Spanje, Wales, Zweden, Zwitserland en Nederland met hun sterkste vijf speelsters (vier met een reserve) zullen deelnemen. Er worden eerst twee dagen kwalificatieronden gespeeld en op basis daarvan worden de teams ingedeeld in twee poules vam vier en een van drie, die een hal ve competitie spelen in match play De eerste poule uiteraard om de kampioenstitel. HET VOETBALTOERNOOI Donderdag is in Den Bosch op de terreinen van de Vliert het door de NKS georganiseerde voetbaltoernooi van de FICEP voortgezet. De uitsla gen van de tweede dag luiden: West- DuitslandItalië 80; Frankrijk Oostenrijk 20; BelgiëRKC 42; NederlandSpanje 12. Na twee wedstrijden leiden België, Frankrijk, West-Duitsland en Spanje met elk drie punten. ATLETIEK Peter Snell, de tweevoudige Olym pische kampioen op de 800 en 1500 meter heeft donderdag op de tweede dag van de wereldspelen in Helsinki voor de derde maal dit jaar een ne derlaag moeten incasseren. Na zijn verlies in Vancouver, de Nieuwzeelander had toen last van darmstoornissen en zijn nederlaag tijdens de Amerikaanse kampioen schappen in San Diego, moest Snell donderdagavond op een 1500 meter opnieuw de meerderheid van enkele atleten erkennen. De race werd gewonnen door de Amerikaan Jim Grelle, die 3.40.8 liet afdrukken. Een tweede Amerikaan Dyrol Burleson werd op 0.6 sec. tweede. Snell moest in 3.43.7 genoe gen nemen met de vijfde plaats. Nadat de loco-burgemeester bij de aanvang van de vergadering van de gemeenteraad van Leidschendam een huldigend woord had gesproken bij gelegenheid van de verloving van prinses Beatrix, ontspon zich bij de behandeling van de ingekomen stuk ken een langdurige bespreking over het woningvraagstuk. Wethouder Dorsman, voorzitter van de woon ruimte-commissie moest tot zijn on gerustheid constateren, dat de wo ningnood zich gaat concentreren bij de laagste inkomensklasse. Het ge meentebestuur staat op dit punt vrij wel machteloos en probeert zoveel mogelijk doorstroming te bevorde ren. Spr. had waardering voor de katholieke woningbouwvereniging die haar leden, die nog in een oudere meer goedkope woning wonen, aan raadt een meer moderne woning te gaan betrekken, waar zij meer com fort o.a. centrale verwarming heb ben. Spr. deelde verder nog mede, dat een harder beleid in de woonruimte commissie zal worden gevoerd. Voor een goedkope woning zullen voor het vervolg alleen die gegadigden in aan merking komen, die geen duurdere woning kunnen betalen. Woningverdeling en gezindte De heer Kranenburg (Prot. Chr.) maakte zich zorgen, omdat hij van oordeel is, dat in de oude dorpskern rond de sluizen voor het merendeel huizen beschikbaar worden gesteld voor de katholieken, waardoor het percentage protestanten in die om geving achteruit gaat. De wethouder merkte hieromtrent op, dat de wo ningen worden verdeeld zonder op geloof of politieke richting te letten. In de laatste twee jaar zijn van de 13 vrijgekomen woningen 8 wonin gen door katholieken bezet, 4 door protestanten en 1 woning door een buitenkerkelijke. Verder wees de wethouder erop, dat de woningnood zich ook openbaart bij de oorspron kelijke bewoners van Leidschendam, die in grote meerderheid katholiek zijn. Het gevolg hiervan is, dat de door protestanten verlaten woningen ook door katholieken bezet kunnen worden. De Nederlandse vereniging van Ex- Politieke Gevangenen kreeg over eenkomstig haar verzoek een bij drage van 350,- voor de vervaardi ging van congresinsignes welke door de leden gedurende hun vier con gresdagen gedragen zullen worden. Voor de te Stomp wijk te stichten rioolzuiveringsinstallatie met de bij behorende riolering werd een bedrag van 199.605,- uitgetrokken. De raad ging er mede accoord dat de gemeen te de woning met opstallen groot 675 m2 aan de van Ruysdaellaan 47 aankoopt voor 37.500,-. Voor de Ii.K. Openbare Uitleenbibliotheek werd de reeds toegezegde gemeentel, subsidie verhoogd met 17.840.42, namelijk voor 1964 6.677,03 en voor 1965 met 11.163,39. In de vorige raadsvergadering is een subsidieregeling getroffén voor de hier ter plaatse bestaande muziek verenigingen. De drumband van de r.k. harmonie St.-Cecilia is toen over het hoofd gezien. Thans werd dit goedgemaakt door de verlening in gaande 1965 van een subsidie groot 400,- per jaar. De raad ging er zonder een woord over te zeggen mede accoord, dat ZEEPOST Met de volgende schepen kan zee post worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms Waterland (4-7) Australië: ms Illeric (7-7) Brazilië: ms Louis Lumière (7-7) Kennemerland (9-7) Canada: ss Rotterdam (4-7) Broriver (7-7) Rijndam (9-7) Chili: ms Isarstein (4-7) Kenya, Oeganda, Tanganyika: ms Yang-Tsé (8-7) Ned. Antillen: ms Prins der Ne derlanden (7-7) Suriname: ms Palamedes (7-7) Ver. Staten van Amerika: ss Rotterdam (4-7) ms Kamperdijk (7-7) Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W. Afrika: ms Stirling Gastle (4-7) ss Radja (7-7) Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpaiketten geven de postkantoren. voor burgemeester Kolfschoten een nieuwe woning gebouwd wordt in het uitbreidingsplan „De Zijde". Dan zal tevens de oude burgemeesterwo ning aan de Kon. Julianaweg ver kocht worden. De pukkeltjes De heer Bakker deelde mede, dat hij vernomen had, dat het water in de zweminrichting oorzaak zou zijn van het voorkomen van de z.g. puk keltjesziekte, welke onder meerdere kinderen is uitgebroken. Ook de voorzitter had van deze geruchten gehoord en sprak met klem tegen, dat het Leidschendams water de oor zaak van de pukkeltjes zou zijn. Naar zijn mening kunnen de pukkeltjes waarschijnlijk het gevolg zijn van het eten van aardbeien of nieuwe aardappelen, maar de schuld aan het zwemwater is absoluut uitgesloten. Ook kinderen die niet in het zwem bad zijn geweest, lijden aan pukkel tjes. Het water staat onder voortdu rende controle en nog op 21 juni jl rapporteerde het laboratorium dat het water goed was en gezien de kwaliteit in andere gemeenten is er op het Leidschendamse water niet het minste reden om ongerust te zijn. Het laatste agendapunt was een verzoek van het R.K. Schoolbestuur om toestemming voor de aanschaf fing van een foto-kopieer-apparaat. B. en w. hebben op dit verzoek een afwijzend advies uitgebracht wat de heer Boone (PvdA) op de gedachte bracht, om een dergelijk apparaat aan te schaffen ten gebruike van alle scholen alhier. De voorzitter zegde toe, dat deze suggestie door b. en w. nader onder de loupe genomen zal worden en deelde nog mede, dat op de gemeente-secretarie ook een foto- kopieer-apparaat aanwezig is. Mis schien kunnen de schoolbesturen bij noodgevallen van dit apparaat ge bruik maken. Het verzoek van het R.K. Schoolbestuur werd afgewezen en b. en w. zullen t.z.t. met 'n nieuw voorstel komen. SASSENHFTM Geboren: Wilco Johannes Maria dv Jorna, Johannes Maria en Die mei, Johanna Helena; Anna Maria dv Dijkman, Filippus Bertus en Ou wehand, Klasina; Hubertus Jacobus zv Langeveld, Marcellus Hubertus en Rotteveel, Theresia Gertrude; Ja cobus Corstianus Theodorus zv Hand- graaf, Jacobus en Van der Meer, Ca- tharina Sophia Johanna. Ondertrouwd: Schavemaker, Ge- rardus Petrus Maria, oud 25 jaar, assistent-accountant, wonende te Warmond, Dorpstraat 20 en Juffer mans, Johanna Jacoba Willibrorda, oud 23 jaar, zonder beroep, wonende te Sassenheim, Rijksstraatweg 70. Datum huwelijk: 14 juli 1965. Van Diemen, Anthonius Johannes Maria, oud 25 jaar, machinist, wonende te Amstelveen, Bovenkerkerweg 133 en Van der Lans, Margaretha Adriana Cornelia, oud 25 jaar, zonder beroep, wonende te Sassenheim, Hein Bader, straat 37. Datum huwelijk: 15 juli 1965. Gehuwd: Kersten, Cornelis Gerrit, oud 22 jaar, vertegenwoordiger, wo nende te Sassenheim, Wilgenlaan 7 en Braat, Petronella Marina Adria na, oud 23 jaar, zonder beroep, wo nende te Sassenheim, Rusthofflaan 25. Toekomstig adres: Voorlopig on gewijzigd. Kitselaar, Johannes Theo dorus, oud 24 jaar, verkoper, wo nende te Leiden, Rijnsburgerweg 56 en Hogervorst, Johanna Maria, oud 24 jaar, zonder beroep, wonende te Sassenheim, Friezenhorst 8. Toekom stig adres: Rotterdam, Foeliestraat 29. Van Nobelen, Nicolaas Gerardus Jeroen, oud 31 jaar, bloembollen kweker, wonende te Sassenheim, Hoekstraat 26 en Van der Hulst, Cor nelia Maria, oud 27 jaar, zonder be roep, wonende te Sassenheim, van Heemstrastraat 11. Toekomstig adres: Sassenheim, van Heemstrastraat 15. Mosseveld, Hendrikus Johannes Ma ria, oud 23 jaar, verf technicus, wo nende te Sassenheim, Lindenlaan 27 en Van Vliet, Gerarda Johanna, oud 23 jaar, steno-typiste, wonende te Voorschoten, Leidseweg 358. Toe komstig adres: Sassenheim, Angelen- horst 17a. Overleden: Brama, Johanna Jaco ba, e.v. Zuiderwijk, oud 76 jaar, zon der beroep, gewoond hebbende te Sassenheim, Kerklaan 76. Abonnees die het abonnementsgeld per giro wensen te betalen, worden verzocht dit voor de aanvang van het betreffende kwartaal te doen op onze postrekening no. 10 3 0 0 3. De abonnementsprijzen zijn: per maand f 3.55 per kwartaal f 10.70 per kwartaal per postf 11,20 AUTOMATISCHE GIRERING Het bespaart U tijd en moeite Indien U automatisch de betaling van uw abonnementsgeld door de Girodienst laat overschrijven. Op aanvraag zen den wij U gaarne een opdrachtformulier toe. DE LEIDSE COURANT Abonnementen Administratie hannes P., zn. v. P. A. Kuyvenihoven en H. G. van Stal; Theo, zn. v. J. Boezaard en L. Haasnoot; Hendrik J., zin. v. M. Hoek en J. van Duyn; Cornelia A., dr. v. C. Kuyt en A. Imthorn; Johannes M., zn. v. A. Hou- waard en C. van der Plas; Fiords, zn. v. L. Haasnoot en A. Kerpershoek Adriaan, zn. v. A. Imanse en D. van Duyn; Jacoline H.f dr. v. J. v. Duyn en H. van Beelen. Ondertrouwd: A. Imanse en A. W. van Beelen; W. de Geus en D. Par- levMiet; J. van Beelen en W. C. van der Boon; A. van Dijk en K. Ouwe- hand; U. Billstein en G. de Best. Getrouwd: H. M. Messemaker en F. S. G. M. van Goorbergh; P. Messe maker en A. L. Guyt; D. Barnhoorn en M. van der Boon; J. Ravensber- gen en N. den Hollander; G. Struik en J. J. Oosterhof; B. P. van Duyn en G. W. J. van Duy ven voorde. Overleden: L. de Jong, 72 jaar, vr. W. van Duijn e.v. A. Zuyderduyn, 50 jaar, vrouw; J. J. Brama e.v. W. A. Zuyderwijk, 76 jaar, vrouw. LISSE Geboren: Johannes, zn. v. C. van Voorst en A. W. Kardol; Frederik J. M., zn. v. R. J. van der Voort en J. G. van der Eist; Maria Petronella, dr. v. J. P. Medenblik en H. P. Heemskerk; Johannes M. C. M., zn. v. H. Y. Th. van Stein en J. H. Vermo- len; Sylvia E. M., dr. v. Th. G. van Ruiten en E. M. C. Boekel. Ondertrouwd: Hendrik E. Jansen (Hillegom) en Adriana Verdoes; Ber- nardus W. M. van der Vliet (Hilver sum) en Joanna M. H. Buijck. Gehuwd: M. C. van der Lans en C. H. C. J. v. Amsterdam; T. H. de Lange en J. E. Dol; Th. G. Roelofs en M. G. L. Stevering; G. Tamerus en G. Biesheuvel; P. G. S. Warmerdam en G. A. Reeuwijk; J. J. L. M. Verde- gaal en C. M. van der Zon. Overleden: Jacobus Johamnus Her- manus Pop, 80 jaar, gehuwd met M. E. Lekkerkerker; Dirkje Giesbergen, 64 jaar, e/v K. Warmerdam. KATWIJK Geboren: Teunis J. B., zn. v. B. J. J. Imthorn en C. G. v.d. Boon; Geertje, dr. v. W. Hoek en W. Bamhoorn; Geertruida A., dr. v. J. C. van Duy- venvoorde en W. A. vain Duyn; Jo- NAAR VW VAKANTIEADRES Gaarne zenden wij uw courant zonder extra kosten naar uw vakantieadres. Zendt uw naam en volledig huis- en vakantieadres met datum van vertrek en thuiskomst aan de abonnementenafdeling van: De Leidse Courant, Papengracht 32, Leiden telefoon 20935 Wij zorgen er voor, dat U dagelijks uw krant in uw vakan tieverblijf ontvangt. Voor het buitenland worden alleen de portokosten iin rekening ge bracht. Er dient echter rekening mee te worden gehouden, dat poststukken voor Zuid-Europa vaak met veel vertraging besteld worden. Vertrokken personen in de week van 6 t/m 16 juni 1965 F. B. Klyn- stra en fam., De Gljselaarstr. 8, Ede, Jan van Goyenstr. 49. A. Taverne en fam., Herenstraat 149, Ruinerwold, Dijkhuizen 8. A. van Vliet en fam., Mariënpoelstr. 17, Den Haag, Fagel- straat 35. J. P. A. Hensen en fam., Willem de Zwijgerlaan 357, Oegst- geest, Floresstr. 4. N. M. G. van Gent en fam., Oude Vest 107a, Oegstgeest, Dahlialaan 23. J. P. van der Blom en en fam., Steenstraat 57, Voorschoten, Joh. Vermeerplantsoen 12. W. F. M. Schimmel en fam., Beijerincklaan 46 Nieuwerkerk a. d. IJssel, Beethoven- laan 2. J. Kukler en fam., Morsweg 9a, Nijkerk, Wittenburg 19II. C. Y. M. Verhaaren, B reestraat 37, Den Haag, Boreelstr. 31. H. C. P. Padberg v. Berge Henegouwen, Hogewoerd 185a, en J. A. M. Padberg, Leeuwe- rikstr. 11, Warmond, a.b. Herenweg 100. D. Tulier, Noordeinde 2a, Den Helder, Buitenhaven 5. H. C. van Mechelen, Noordeinde 2a, Tilburg, Enschotsestr. 23. G. A. Meijer, Be schuitsteeg 1, A'dam, BLasiusstraat 105 III. H. M. Bouwman, Lange Mare 104-104a, Den Haag, Benschopln 16. E. M. Schreuder, Nieuwe Rijn 46, Den Haag, Javastr. 265. D. C. van Doom, Cobetstr. 85, Den Haag, Kra- nenburgweg 5. J. van der Wal, Van 't Hoffstraat 27a, Voorst, Poll-laan 5. F. C. P. J. Rosdorff, Zoeterw. singel 14a, Oegstgeest, De Kempenaerstr. 80. A. P. M. A. Moerkerk-Mulder, Haarlemmerweg 21, Voorschoten, Hofweg 6. J. G. Schipers, Rijnsbur gerweg 10, Valkenburg Z.H., 't Boon- zak 11. J. Zantinga, Rijnsburgerweg 10, Den Haag, Aagje Dekenlaan 98. J. W. C. Zandvliet, Klikspaanweg 10, Den Haag, Sonoystr. 48. M. U. Erdo- gan, Witte Rozenstr. 54, Zoeterwou- de, Zuidhof 12. J. C. de Gorter, Witte Singel 34, Ameland, Hooftweg 4. J. Cnossen, Ant. Duycklaan 2, Leeuwar den, a.b. Greunsweg. H. W. Haentjens Dekker, Breestr. 33a, Baarn, Sophia- laan 42. F. G. Elderhorst, Hogewoerd 154, Wassenaar, Wassenaarseslag 26. J. J. Jansen, Noordeinde 2a, R'dam, Toepad 120. W. F. E. Adamse, Plant soen 49, Den Haag, Harderwijkstr. 295. F. E. van der Pouw KraanKol- lau, Druckerstr. 34, Voorschoten, Leidseweg 70. J. Stavleu, Langestr. 18, Zoetermeer, Kloosstraat 47. J. v. d. Mei, Kersenstr. 29, Ghana. P. J. Oerlemans, de Laat de Kanterstr. 32 Den Haag, Waalsdorperweg 175. M. E. T. den Hollander, Moddermanstr. 38, Amersfoort, Ringweg Rander- broek 46a. H. H. F. Kuijper, Stiel- tjesstr. 17, Den Haag, Stortenbeker- straat 313. C. J. Bruin, Utr. Jaagpad 17a, Den Haag, Laakkade 80. W. B. WajonStrathoff, Zeemanlaan 28, Ouder-Amstel, Molenkade 40. J. Roe lofs, Sumatrastr. 44a, Hellendoorn, Nijverdal, v. Ostadestr. 2. H. M. A. Kuijs, Boerhaavelaan 2, Wassenaar, Sanithiorstlaan 47. A. Zuijderduin, Joh. de Wiittstr. 12, Oegstgeest,, Oegstgeesterweg 8. J. Hofman, Rijns- burgeweg 10, Winterswijk, B. Stege- manstr. 5. A. S. W. de Kam en J. Polak, Rijnsburgerw. 10, Oegstgeest, Duivenvoordestr. 38. I. F. W. Muller, Rijnsburgerw. 102, Den Haag, Tromp straat 308. J. M. Blom-Dubbeldeman, Hofflaan 104, Nieuwkoop, Larixstr. 31. J. H. de VriesKeijzer, Peter van Anrooystr. 24, Katwijk, Boekhorst straat 38. N. van Namen, Rijn- en Schiekade 116c, Voorschoten, Leid seweg 170. Gevestigde personen van 9 t/m 16 juni 1965 H. L. Wensveen en fam., kolenbezorger, Alexanderstr. 66. M. H. Knoter en fam., administrateur, Mozairtstr. 243. W. F. H. Timan en fam., boekhouder, Mozartstr. 247. W. J. E. van de Water en fam., adm. ambtenaar, Mozartstr. 239. C. J. Oos- terom en fam., leraar, Burggraven- laan 146. J. A. Koornwinder en fam., ass._ bedrijfsleider, Lammenschans- plein 18. E. J. Modderman en fam., technicus, Beethovenlaan 191. M. J. H. Warmelink en fam., onderwijzer, Brahmslaan 129. J. T. A. M. Hendriks en fam., arts, Lammenschansplein 14. D. A. M. Verstraeten en fam., Die- meistraat 1. W. Sloterdijk en fam., pyrotechnicus, salonwagen Stadspol- derweg. C. den Hartog en fam., Mo zartstr. 265. M. T. A. Hulswit en fam., eigenaar snackbar, De Genestetstr. 73a. R. Roodenburg en fam., fabr. ar beider, a.b. w.s. ligg. Waard 2. R. L. H. Vos en fam., hoofdbedrijfsleider, Hyacinthenstr. 12a. M. Zandvliet en fam., Utr. Jaagpad 17. C. Hoogeboom en fam., timmerman, Timorstr. 2. N. J. M. Noordermeer en fam., stoffeer der, Hooigracht 44. R. J. Janssen en fam., bandagist, Obrechtstr. 33. J. B. H. Kroon en fam., leraar, Cesar Franckstr. 36. E. W. Kiers en fam., Lorentzkade 19. J. Cornelissen en fam., rijksambtenaar, Spaarnestr. 76 W. R. F. Watson en fam., wetensch. onderzoeker, Rijnsburgerweg 100. B. J. A. de Vreede, Rijnsburgerweg 77. H. J. Schrijer, hulp in de huish., Schelpenkade 37. N. Monna, ver pleegster, Houtlaan 55. C. G. M. Juf fermans, Haagweg 57. A. C. van der VoortLuijnenburg, Sumatrastr. 48a A. E. T. WesselmanGroen, Korte Mare 28a. A. M. Uijlenbroek, mili tair, Witte Singel 95. A. J. Zandber gen, Mariënpoelstr. 7. J. M. A. A. M. van Zaal, Hooigracht 39. W. v. Eijk, Plantso enl. M. P. E. Arnaldus, Boer haavelaan 17. G. A. Douwenga, tand artsassistente, en A. Douwenga, Ho gewoerd 191. F. A. M. J. Niesten, mi litair, Vondellaan 26. A. A. Smit, elektriciën, Groenesteeg 94. C. H. J. Sprengers, analiste, Kagerstr. 28. A. A. Messari, arbeider N.S., Nieuwe Beestenmarkt 8. M. van der Laan de Vos, verpleegster, v. Swietenstr. 13. E. de Koningv. d. Voort, kan toorbediende, Stuyvesanthof 8. S. Miedema, de Sitterlaan 59. A. H. BerkBon, Kaasmarkt 6. T. Samplo- nius, werkster, en M. Willemse, op perman, Pioemhof 3a. P. C. M. Goo- sen, Morsweg 6. H. A. van Hamel, Jan van Goijenkade 17. C. A. M. Rui ter, Hogewoerd 142. G. M. Annaars, hulp in de huish., Lorentzkade 3. A. Besse, Witte Singel 79. J. J. P. van der Raad, militair, Meerhof 15. M. S. M. GerritsenLinschooten, secreta resse, Koninginnel aan 17. A. A. M. Gomers Morskade 6. M. Saarloos. 1.1. verpleegster, Houtln 55. A. C. Smidt, militair, Temminckstr. 26. G. N. L. Hoogervorst, chauffeur, Ververstr. 14. J. G. R. Ufkes, Herensteeg 33. J. A. M. Duijsters, Groenhovenstr. 15. H. de Graaf, Hooigracht 39. C. Ma- sotto, Volmolengracht 2a. E. v. Teij- lingenVinkestijn, verkoopster, Lan- gebrug 24. D. M. Koppe, directie- secr.esse, O. Vest 17. W. R. B. Acker, sinoloog, Utr. Veer 12b. R. J. M. Hui sing, onderwijzer, Lijsterstraat 30. V. M. Nieuwenhuis, onderwijzeres. Jan van Goijenkade 44. G. P. T. van Hou turn, secretaresse, Lammen schansplein 21. A. A. Smit, rijksamb tenaar., Paviljoenshof 17. E. J. de Jong, medisch analiste, Leeuwerik straat 3. J. M. de Bruine, verpleeg ster, Haagweg 5. M. Magnani en M. Loffredo, metaalarbeiders. Pasteur- straat 34a. T. Y Yeh, ass, bedrijfs leider, Diefsteeg 15. L. V. van Schaik, autosloper, Doelensteeg 4.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 13