Twee hoogtepunten op tweede dag van Leids Ziekentriduum Partijcongres uitgesteld _PQNDERDAG 24 JUNI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Twee hoogtepunten telt het pro gramma van het Leids Ziekentriduum vandaag. Vanochtend de inzegening van het huwelijk van het echtpaar M. van der Lucht en Th. van Looy en hedenmiddag het bezoek van de burgemeester van Leiden, mr. G. C. van der Willigen. Met dit laatste zou wel eens een bijzonder prettige tra ditie gevestigd kunnen worden: bur gemeester jhr. mr. F. H. van Kin schot, nu ruim een half jaar „ex", heeft tijdens zijn ambtsperiode ook al eens een bezoek gebracht aan het Ziekentriduum. En toen deken W. P. M. Haring gisteren voorstelde de nieuwe burge meester uit te nodigen het voorbeeld van zijn voorganger te volgen, rea geerden de leden van het Triduum - comité, gedachtig de prettige sfeer, waarin destijds het bezoek van bur gemeester Van Kinschot verliep, en thousiast. En vanmiddag, om kwart over twee, zo werd gisteren in prin cipe afgesproken, zou de burgemees ter de tweehonderd zieken in de He rensingelkerk komen bezoeken. HUWELIJK Voor mevr. Van der Lucht was het vandaag de dag van haar leven. Zij, die toch al lange tijd ziek is, kon ge tuige zijn van het kerkelijk huwelijk van haar dochter! Na de huwelijks mis was het een uitwisselen van ge schenken: voor het bruidspaar van het Triduumcomité een bijbel in de nieuwe vertaling, voorzien van een aan deze gebeurtenis herinnerende in- Het grote ogenblik voor het echtpaar Van Looy-Vander Lucht scriptie; voor alle deelnemers aan het Triduum van het bruidspaar bruids suikers. GEEN HONDERDEN MAAR DUIZENDEN We werden nog gewezen op twee kleine onjuistheden: de honderden broodjes, waarvan wij gisteren mel ding maakten, zouden beslist onvol doende zijn om tweehonderdtien zie ken en zo'n zestig man verzorgend personeel te spijzigen. „Maak er maar rustig een paar duizend van", zo deel de de heer C. van Zijp, secretaris van het comité ons mede. Tenslotte, het dameskoor, dat gis teren tijdens de hoogmis de gezangen verzorgde was niet het koor van de Herensingelparochie, maar dat van de St. Laurentiusparochie te Voor schoten. NOORDWTÏKERHOÏT Tien-jarige jongen te Noordwijkerhout err stig gewond door aanrijding Onidlaniks de omstandigheid, dat de Herenweg in verband met de recon structie voor het doorgaande ver keer is afgesloten, heeft er woens dagmiddag omstreeks vijf uur een aanrijdiinig niet ernstige gevolgen plaats gehad. Slachtoffer werd de liO-jamiige Peter Warmerdam, wonen de Herenweg 156, dde per fiets plot seling die weg overstak naar die ou- d/ertijke woniinig. Hij werd aangere den door een kleine vrachtauto van die aanemensfirma Haniab, die de werkzaamheden aan de weg uitvoert. (De jongen werd ernstig aan het hoofd gewand en moest op aanwijzing van een arts per ziekenauto naar het Aoademiisoh Ziekenhuis te Leider? warden overgebracht. Onenigheid op Kremlin? De Russische communistische par tij heeft tegen de partijbepalingen in besloten het partijcongres, dat dit jaar gehouden zou moeten worden, uit te stellen. De partij zou besloten hebben het congres nu in het voor jaar van 1966 te houden. Waarnemers menen, dat de Sowjet-leiders in be paalde belangrijke kwesties kenne lijk geen beslissing kunnen nemen of dat zij het zelfs onderling zeer on eens zijn. KATWIJK AAN ZEE Dr. J. G. Knol (Katwijk) hoogleraar te Amsterdam Tot gewoon hoogleraar in die staats huishoudkunde aan die Vrije Univer siteit van Amsterdam is benoemd dr. J. G. Knol te Katwijk aan Zee, thans lector aan dlie universiteit. Dr. Johannes Gerandus Knol werd op 28 oktober 1926 te Utrecht gebo ren. Hij studeerde economie aan de V.U., waar hjj in 1953 cum laude het doctoraal examen aflegde en op 21 december 1957 promoveerde op het proefschrift: „Aard en taak der mo netaire politiek". Dr. Knol was van 1953 tot 1955 ambtenaar bij heit mi nisterie van economische zaken en daarna tot zijn benoeming ais lec tor aan de V.U. in 1959 leraar eco nomie en handelswetenschappen te Hilversum en Voarfourg. KATWIJK AAN DEN RIJN AUTOTOCHT BEJAARDEN Gisteren maakten de ouden van dagen weer hun jaarlijkse autotocht. Het weer was, op een enkel regen buitje nia, vrij behoorlijk, 's Avonds om acht uur keerden zij terug, aan de grens van die gemeente afgehaald door de harmonie „Katwijk". In Tres long te HüMiegom hadden zij gedi neerd, zodat zij meteen na aankomst naar huis konden terugkeren. LEIDSCHENDAM Benoemd te Wassenaar De heer Bredie die gedurende tien jaar ver bonden is geweest aan de R.K. ULO- school alhier, is met ingang van 1 september a.s. benoemd tot hoofd van de R.K. ULO-school te Wasse- Zwemdiploma's Ter afsluiting van het aan de lagere scholen gehou den diploma-zwemmen hebben 217 leerlingen in het Sportfondsenbad te Wassenaar waar de lessen gegeven zijn, een zwemproef afgelegd. Voor het diploma A slaagden 137 leerlin gen, voor geoefend zwemmer-B 59 en voor het zwemvaardigheidsdiplo- ma-C 4 leerlingen. noord wuk Bat je verwisseld voor hengel Het was voor de leden van de ta feltennisvereniging TOV een welko me afwisseling hun gebruikelijke at tributen eens thuis te laten en deze om te wisselen voor een lange hen gelstok en het bekende dobbertje. Hierbij was verheugend, dat 'n flink aantal leden welgemoed op de Leidse Vaart aanwezig waren om aan deze viswedstrijd deel te nemen. Na veel spanning kwam Rudi Alkemade met 7 gevangen vissen als triomphator uit de strijd. Ineke Westgeest, die gerui me tijd de leiding had gehad, moest in het laatste kwartier de eer aan Rudi laten. Na deze prettige en goed geslaagde wedstrijd reikte de voor zitter, de heer v. d. Ploeg, met een toepasselijk woord de prijzen aan de winnaars uit. Bij de onderlinge competitie tafel tennis om het kampioenschap van TOV zijn na twee weken spelen de kansen nog volkomen open. Een 4- tal spelers staan aan kop, welke al len de begeerde titel kunnen beha len. .Nog twee avonden tennissen, dan zal bepaald kunnen worden wie met de eer gaat strijken. SPORTMIDDAG ORANJE VERENIGING Ter gelegenheid van de verjaar dag van Z.K.H. prins Bernhard zal de Oranjevereniging een sportmid dag houden op zaterdag 26 juni a.s. te 14.00 uur op het gemeentelijk sportpark aan de Van Panhuysstraat. Het programma bestaat uit: school- estafettes 10 x 60 m voor jongens- en meisjesploegen van de LO, ULO, VGLO, Huishoudscholen; 60 m hard lopen voor meisjes en jongens van 12, 13 en 14 jaar; 80 m hardlopen voor meisjes en jongens van 15, 16 en 17 jaar. ZE WILDE GRAAG T.V. KIJKEN Een huisvrouw uit Noordwij k wil de zo graag televisie-kijken, zo luid de haar excuus voor het verbreken van het zegel. Want er was niet op tijd het kijkgeld betaald en dus was het toestel verzegeld. Haar echtge noot had haar nog gewaarschuwd, zo bekende de vrouw. „Maar ik zit zo eenzaam", klaagde zij. Dat vond de officier van Justitie v/el erg akelig, doch zegels verbre ken mag niet en hij eiste f50 boete, rekening houdend met de financiële omstandigheden. De rechter veroor deelde conform die eis. ADRI PESCHIER, TURNKAMPIOENE 1965 VAN MSV Gisteravond werden in het gym nastieklokaal aan de Bronckhorst- straat door de afdeling Gymnastiek van de sportvereniging MSV te Noordwijk de wedstrijden gehouden om het clubkampioenschap keurtur- nen 1965. Twaalf keurturnsters van MSV hadden zich voor deze wedstrij den aangemeld. Dit jaarlijks club evenement mocht zich in een bijzon dere grote publieke belangstelling verheugen. De wedstrijd moest we gens een defect aan de brug onge lijke liggers, over vier onderdelen afgewerkt worden: oefeningen op de evenwichtsbalk, ringen, lange mat- springen en paardspringen. Het tur nen op de evenwichtsbalk stond op een zeer hoog peil, waarbij vooral de nieuwe kampioene Adri Peschier zich onderscheidde. Het zeer spectaculaire ringzwaaien gaf zeer sterke oefenin gen te zien van Mieke Alkemade, de kampioene van 1964, en van Anke V- d. Berg, Truus Schelvis en Adri Peschier. Bij het lange mat-springen behaalden Adri Peschier en Anke v. d. Berg de hoogste waardering van de jury. Na afloop van de uitgevoerde wed strijden, werden door de heer Ad. J. Mooijekind, voorzitter van het hoofd bestuur van MSV, de prijzen uitge reikt, waarby hij de turnsters com plimenteerde met de uitstekende prestaties. Veel lof zwaaie hij toe aan de sportleraar, de heer B. J. H. Boers, die deze clubkampioenschap pen weer perfect had geleid en de turnsters tot steeds hogere prestaties had gebracht. De uitslagen waren: 1 Adri Pe schier, die turnkampioene 1965 van MSV werden en daarmede beslag legde op de wisselbeker, welke in 1963 en 1964 door Mieke Alkemade was veroverd. Zij behaalde 73 p., 2 Anke v. d. Berg 70 p., 3 Mieke Al kemade 661/4 p., 4 Marian Zonne veld 64% p., 5 Atoinette Smit en Truus Schelvis, beiden 64 p., 6 Els v. d. Meer 58% P-, 7 Marijke Schel vis 57 1/4 p., 8 Cocky v. Schooten 54% p., 9 Mieke Duivenvoorden 54% p., 10 Margriet Bos 541/4 p., en 11 Ineke v. Hal 54 p. BROMFIETSER GEWOND Op het rijwielpad langs de Heren weg reed een bromfietser tegen een volksbus op, bestuurd door een 35- jarige bloembollenkweker uit Noord- wijk. De auto kruiste het fietspad om het erf van een bloembollenbedrijf cp te rijden. De bestuurder van de bromfiets kwam te vallen en moest ernstig gewond naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden worden over gebracht. WASSENAAR UIT DE GEMEENTERAAD Gemeentesecretaris met pensioen In de eerstvolgende vergadering van de Wassendarse gemeenteraad op maandagavond 5 juli, komt een voor stel aan de orde om op zijn verzoek, wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd eervol ontslag te verlenen aan de heer K. van Boeijen, secretaris der gemeente Wassenaar. Naar wij vernemen zal aan de scheidendie gemeentesecretaris op dinsdagmiddag 6 juli 's middags van 5 tot 6 uur in de raadzaal een af scheidsreceptie worden aangeboden waar ieder, die persoonlijk afscheid van de heer Van Boeijen wenst te nemen welkom is. Eerder op die mid dag zal er afscheid genomen worden van de ambtenaren der gemeente. Het officiële afscheid heeft plaats aan het Slot van de raadsvergadering van 5 juli. Burgemeester reikte verkeersdiploma's uit In de raadzaal van raadhuis „De Faauw" heeft burgemeester mr. W. Geertsema gisteren verkeersdiploma's uitgereikt aan deputaties van de 14 Wassenaarse lagere scholen, die aan 't verkeersexamen 1965 hebben deel genomen. De burgemeester, die ver gezeld werd door wethouder E. M- Schade van onderwijs, hield een toe spraak tot de jongens en meisjes, waarin hij een vergelijking trok tus sen het verkeersdiploma en 't zwem diploma, dat verscheidene jongens en meisjes al hebben behaald. Beide di ploma's zijn belangrijk, aldus mr. Geertsema. Als men in het water valt zal men nooit denken: iik weet wel dat ik mijn armen uit moet slaan, maar dat zal ik nu eens niet doen. In het verkeer komt het echter dage lijks voor dat men de geleerde kennis niet in praktijk brengt. Hij wekte de jongens en meisjes dan ook op dit toch beslist wél te doen. Tevens dank te hij namens het gemeentebestuur de leerkrachten voor de moeite, die zij aan het verkeersonderwijs hebben besteed en dankte de commissie voor de verkeersexamens onder leiding van de heer W. F. de Bree en de politie voor hun aandeel in het wel slagen van het verkeersexamen. Op enkele scholen zijn bijzonder goede resultaten bereikt. Op de St. Willibrordusschool slaagden alle 54 jongens die aan het praktisch examen deelnamen en 11 van hen slaagden met lof. Op de Btoemcampschool slaagden 27 van de 28 leerlingen, waarvan 3 met lof en op de chr. school aan de Herenweg süaagden 34 van de 39 leerlingen, waarvan 4 met lof. In totaal slaagden 463 jongens en meisjes van de 507, die aan het exa men deelnamen. 25 van hen behaal den het diploma met lof, doordat zij in het schriftelijk en praktisch exa men geen enkele fout maakten. Zij ontvingen behalve het diploma een Veilig Verkeer-speldje. Geboren: Eduardus A. zv J. Kar dol en A. C. Hakkeling; Annette E. M. dv J. L. M. Oorschot en C. G. M. Knijnenburg; Petronella H. W. dv W. G. P. v. d. Ham en H. H. van Schooten. Ondertrouwd: L. van Kesteren en J. H. Brunsveld; G. G. J. Noordover en J. H. M. van Wissen; A, Jonk en C. M. van der Meer (Den Haag); A. J. M. van Rijn (Sassenheim) en G. E. van der Ham; H. J. H. Sloots en L. Nijgh; J. B. Knoop en J. M. de With (Huizen). Getrouwd: W. L. P. van der Voort en R. A. van der Loos; C. J. Schifer- li en C. T. van Gent; B. A. M. Elias en A. A. Lourier; J. K. Draaijer en J. M. Koenen; J. W. Bellekom en A. M. W. P. van Bree; B. F. Meershoek en G. C. J. Westgeest; L. Christof- fels en M. J. M. Verbove. Overleden: Wed. C. J. Riesz-Klikee, 90 jaar; wed. M. Parlevliet-van Veen, 82 jaar; wed. A. C. E. Goormachtig- Segijn, 61 jaar (Den Haag); Gysbert van Muijen, 48 jaar (Den Haag)wed. E. A. van Rooijen-van Oosten, 74 jr; Antonius C. Leijen, 86 jaar; Willem J. Oudegeest, 91 jaar; Hendrik Noor duin, 83 jaar (Den Haag); Jtemmelt J. Kukkien, 68 jaar (Heerlen); J. Koenen-van Zwieten, 70 jaar; Frans van Teutem, 71 jaar. WARMOND St. Agnesvereniging hield bezinningsdag Dinsdagmorgen vertrokken vijftig dames uit Warmond, leden van de St. Agnesvereniging, naar het retrai tehuis „Vlasakkers" in Amersfoort voor het houden van een bezinings- dag. Na aankomst om 9.30 werden zij hartelijk welkom geheten door de Zeereerw. Pater J. van Roer mond, die deze dag zou leiden. De bedoeling was, dat niet alleen de priester vandaag „aan het woord" zou zijn, maar dat de hele groep bij de gesprekken werd betrokken. Heel prettig was de groepsbespre king, waarbij acht clubjes werden gevormd, die ieder afzonderlijk drie vragen schriftelijk moesten beant woorden, betrekking hebbende op vernieuwing eucharistie en biecht. Deze antwoorden werden later be sproken, wat een zeer levendige dis cussie teweeg bracht. De dag werd besloten met een H. Mis, die voor de zielerust van de dezer dagen over leden heer J. Stol werd opgedragen en waarbij de aanwezige dames van het zangkoor „Jubilate Deo" de ge zangen verzorgden. Tijdens het souper sprak de pre sidente, mevr. M. P. v. d. Zalm - Langezaal, een woord van dank tot Pater Van Roermond, die van deze dag werkelijk iets moois had ge maakt. Als waardering werd, ook aan de Eerw. Zusters, een kleine attentie aangeboden. Op de terugreis werd in „de Gooise Boer" nog een uurtje gezellig nage praat en was iedereen het er over eens, dat het een in alle opzichten geslaagde dag was geweest. Zeer vol daan was men 's avonds om half ne gen thuis. SASSENHEIM Geboren: Gerbert Jan zn van G. J. Saaltink en B. Pleiter; Frederik Marinus Johannes Wilhelm zn van M. Meijvogel en G. F. W. Luijk; Alexander Theodoras zn van J. M. M. Allard en E. M. van der Voet; Catharine Wilhelm ine dr van A. P. G. van Rijn en K. M. van der Vlugt; Robertus Leonardus Gerardus zn van B. L. van der Willik en W. van der Roe; Myrna dr van G. Massaro _§a. N- Heijnes. Ondertrouwd: Hendrikus Johannes Maria Mosseveld en Gerarda Johan na van Vliet; Josephus Maria Gerar dus Johannes Niese en Theodora Adriana Cornelia Maria den Boer; Arnoldus Johannes Maria van Rijn en Geertruida Esther van der Ham; Robert Arnaud Oost en Hendrika de Jager. Gehuwd: Hubert Jan Vlaming en Cornelia Hendrika Maria Verkleij; Theodoras Joannes Aloysius IJssel- muiden en Margaretha Hubertina Maria Jonkman; Baan Pieter Kloot wijk en Wilhelmina Stefanja Elisa beth le Mair. LISSE Geboren: Hans z. v. G. Kroes en G. C. Pasohier; Robert Wouter z. v. F. L. v. d. Vlugt en H. T. Assendelft; CorneMa Maria d. v. J. Sprokkelen- burg en H. C. E. M. Otte; Peter z. v. P. J. v. d. Voet en H. Visser; Johanna Anna Clasina d. v. A. W. J. de Groot en C. M. v. d. Berg; Yvonne Theodo ra Boudiewina Christina d. v. N. Schrama en M. H. J. v. Egmond; Hen drikus z. v. H. Daudeij en M. Kulk; Geertruida Berta d. v. L. Batenburg en W. Camphorst; Eric Joaimis en Cornelia Johanna z. en d. v. J. H. Warmerdam en J. G. v. d. Linden; Marco Petras Maria z. v. Th. P. C. Vermeij en J. C. v. d. Hoorn; Jacob Lijndiert z. v. J. L. v. Nieuwkoop en M. Verdoes. Gehuwd: C. W. Warmerdam en A. M. v. d. Veer; C. J. Stroombergen en E. G. A. Oude Veldhuis; C. P. L. Scholte en A. G. P. v. d. Eist; C. J. Dompeöng en J. den Heijer; A. J. v. Rooijen en M. de Rooij; M. P. M. El- derhorst en A. W. E. Mens. Overleden: Hendricus Elfering 78 jaar, edhtg. van C. van der Zwet; Ja cobus Antonius van der Salm 53 jaar echtg. van W. C. van Saase, wonende te Hillegom. LEIDSCHENDAM Geboren: Elisabeth Johainina Maria d. v. J. L. v. d. Bosdh en C. F. Lan gezaal; Johanna Cornelia d. v. L. M. Bal en E. C. v. d. Straaten; Jolanda Johanna Maria d. v. C. J. M. Rem- merswaal en A. W. M. v. d. Zon; Dirk Jan Willem z. v. G. H. Scholten en M. A. N. v. Kleef: Marcel Julien Henri z. v. J. E. H. Demeijer en N. Leenaarts: Petronella Johanna <L v. J. A. Thierry en J. Jansen. Ondertrouwd: Heinz Paul Eduard van Maarte te Den Haag en Angeli- que A. Rammeloo; Leonardus Cor nells van Santen en Theodora Maria van Santen: Midhaël Johannes Maria Nalhon te Zoeterwoude en Cornelia van Leest; Francdscus Keijzer te Am sterdam en Jeannette Ernestine Sterckx. Getrouwd: Gerardius Idestius Vree burg en Oatharina Johanna Van Kan; Johannes Theodoras Granneman en Wilhelmina Maria van Vliet; Theofi- lus Berend Hartman en Manga Eldsee Veer te Voorburg. Koninklijk brons voor C. van Boksel te Alphen aan den Rijn Loco-burgemeester J. van den Berg heeft gistermorgen in het kantoor van de directie van de n.v. Oosthoek en Zoon aan de heer C. van Boksel in verband met diens veertigjarig arbeidsjubileum in dit bedrijf, de eremedaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitge reikt. De directeur Jhr. Z. H. M. van Asch van Wijck gaf een kort over zicht van deze veertig jaar dienst verband in het bedrijf. Daaruit bleek, dat de jubilaris oorspronke lijk uit een Gelders dorpje naar Al phen kwam om hier als landbou wersknecht te gaan werken. Toen hij de fabrieken van Oosthoek N.V. echter zag besloot hij van zijn aan vankelijk besluit terug te keren en trad hij in dienst bij Oosthoek. Steeds heeft hij tot volle tevreden heid van de directie zijn werk in de verschillende afdelingen gedaan, het .laatst als ovenist. Namens de directie bood Jhr. Van Asch van Wijck de jubilaris een ge schenk onder couvert aan, alsmede Wethouder loco-burgemeester J. van den Berg speldt de jubilaris het Koninklijk brons op. de vergulde legpenning van de Hi- bin en de daarbij behorende oorkon de en een boeket bloemen. Loco-burgemeester de heer J. van den Berg feliciteerde de directie met personeel, dat met zulk een trouw en accuratesse het werk verricht, waarna de jubilaris het Koninklijk metaal op de revers werd gespeld. Namens de familie dankte mevrouw Oosthoek-Kolk de jubilaris voor de wijze waarop hij steeds de belangen van het bedrijf heeft gediend. Ook Ir. P. Kolk sprak zijn waardering uit voor het werk. dat nog steeds uit handen van de thans 67-jarige ju bilaris komt Bedrijfsleider D. Buis sprak even eens waarderende woorden. Mejuf frouw I. Lutz sprak namens de per soneelsvereniging en bood de jubi laris een mooie schemerlamp aan met een bloemstuk. Tot slot was het de jubilaris die enkele woorden van dank sprak. OUDE WETERING ZIJN VADERS AUTO Een 20-jarige kapper mocht op 31 december in de auto van zijn vader een ritje maken; hetgeen de vader beslist zal hebben berouwd, want in de Kerkstraat te Oude-Wetering reed hij tegen een geparkeerde auto. Dat zou nog niet zo erg zijn geweest, doch hij ging er ijlings vandoor en dat maakte de zaak kwader, zoals ook de officier van justitie bij de Haagse po litierechter constateerde. Verdachte beriep zich er op, dat het die dag glad was en bij het ach teruit rijden gebeurde de botsing. Alles goed en wel, doch het weg rijden was de kwade noot en daar voor eiste de officier f 60 boete en voorwaardelijk ontzegging der rijbe voegdheid gedurende drie maanden. Omdat de aangerichte schade in middels is betaald en verdachte niet meer met de auto van vader mag rijden, veroordeelde de rechter con form die eis. RIJP WETERING DE OFFICIER KOMT OM ZIJN GELD Een 26-jarige bouwvakarbeider uit Rijpwetering, nam van zijn werk een gesloopte deur mee. Goed, de Haagse politierechter wist wel dat het ken nelijk een gewoonte is op de bouw werken erg gemakkelijk met de spul len van anderen om te springen, maar diefstal blijft het en daarmee stemde verdachte in. Daarom eiste de offi cier naast de geldboete van f 100, drie weken gevangenisstraf voor waardelijk. De rechter veroordeelde tot f 75 boete en voorwaardelijk twee weken gevangenisstraf. „Nogal veel", luidde het oordeel van verdachte. „Dan kunt u in hoger beroep", lichtte de rechter in. „Wat haal ik daarmee uit", be twijfelde verdachte. „Dan komt de officier over een paar weken om zijn geld", waar schuwde de rechter, doch hij voegde er volledigheidshalve aan toe: „Nu ja, hij komt natuurlijk niet in per soon". ZEVENHOVEN BUSTOCHT K.A.B. Onder leiding van de voorzitter, de heer Th. van Tol, vertrok zondag morgen 1.1. om half zes de bus van Maarse en Kroon met vijftig perso nen voor het jaarlijkse uitstapje van de K.A.B. De reis had deze keer als bestem ming „Valkenburg" in Limburg. Het weer was prachtig en alles verliep voorspoedig. Om half negen was Ven- lo de eerste pleisterplaats, daar werd een kopje koffie gedronken en ging eenieder naar de kerk. Vervolgens ging de reis naar het zuiden, waar de bus om elf uur in Valkenburg arriveerde. Daar werd een bezoek gebracht aan de grotten, de kabel baan etc. Om half vijf vertrok de bus naar Den Bosch waar een gezamenlijke warme maaltijd werd genuttigd, die in een gezellige sfeer verliep. Een ieder stapte voldaan de bus weer in, om huiswaarts te keren. Om half elf reden we het dorp in en allen kon den terugzien op een geslaagde reis van onze K.A.B.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 3