Schepers weggestuurd, beschuldigd van doping Jan Janssen VAN en OVER de KLUBS Peter Post speelde geen opvallende rol in Stadion Harro Ran snelt LZC vanuit Spanje te hulp In deze Tour de France zijn geen favorieten VRIJDAG 4 JUNI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 DE RONDE VAN OOSTENRIJK Ome landgenoot Wim Schepers, die de eerste plaats in het algemeen klassement bezette, de Pool Ryszard Blawdzin, die de vierde plaats in nam. en de Oostduitse toprenner Ruediger Tanneberger zijn uit de Ronde van Oostenrijk genomen op beschuldiging van het gebruik van doping, in dit geval „amphetamine", een aan „pervitine" verwant middel. Een onderzoek door dr. Machata van het medisch instituut voor justitio nele aangelegenheden van de univer siteit van Wenen na afloop van de woensdag verreden vijfde etappe waarin de Gross Glockner was op genomen, had aan het licht gebracht, dat dit drietal doping had gebruikt. Op een persconferentie werd mee gedeeld, dat het om kwantitatief de grootste hoeveelheid ging, die bij steekproeven tijdens de Ronden van Oostenrijk was geconstateerd. Schepers en de overige twee ren ners is tevens het verbod opgelegd om het eerste jaar deel te nemen aan wedstrijden in Oostenrijk. Schepers, die woensdag in de etap pe op de hellingen op de Gross Glock ner tot een bijzonder opvallen.de pres tatie kwam, zegevierde gisteren in de zesde etappe van Paternion naar Wolfsberg (118 km). De Nederlan der versloeg in de eindsprint de Oos tenrijkers Fuhrian en Pruscha. Damtoernooi Hoogezand Opmerkelijke rol van Schotanus Naast de Russische ex-wereld kampioen Tsjegolev, die ongenaak baar aan kop gaat. vestigt de Neder landse studentenkampioen Schota nus de aandacht op zich in het in ternationale damtoernooi van Hoo- gezand-Sappemeer. De jonge noor derling won in de tweede ronde met zwart van Nimbi (Kongo) en bezet achter Tsjegolev de gedeelde twee de plaats. De uitslagen waren: eerste ronde: DeslauriersBaba Sy 11; tweede ronde: Nimbi (Kongo)Schotanus (Ned.) 02; Skretensky (Rusl.)— Okrogelnik (Ned.) 11; Cazemir (Zwits.)Tsjegolev (Rusl.) 02; Hisard (Fr.)Deslauriers (Canada) 11; Baba Sy (Senegal)Germain (Haiti) 1—1; Fanelli (It.)Sybrands (Ned.) 1—1. Stand: 1. Tsjegolev 4 pnt; 2/3 Schotanus en Germain beiden 3 pnt; 4. t.m. 8. Baba Sy, Cazemir, Deslau riers, Nimbi en Skretensky alien 2 pnt. Wielrennen Vittorio Adorni be nadrukte in de negende etappe van de ronde van Italië zijn positie als leider in het algemeen klassement. Hij yron de 282 km. lange etappe Saas Fee naar Madesimo in SCHAKEN Nederlandse schakers in finale Europese beker Tien Nederlandse schakers nemen 5 t/m 17 juni deel aan de finale van Docos Op Tweede Pinksterdag petdti es zijn afgesloten toch volop speelt Docos haar volgende wedstrijd aan hun trek. Na het uitstekend ge- "wrvn in de bekerronde. Om half drie wordt slaagde pupillentoernooi van zater- !}!!5 vu!T 1. - H j op de Kikkerpolder gespeeld tegen komt de overige jeugd, ter ^"utc/ en 33 secondèrïatCr Is Merwestem. Opstelling van Docos: A. gelegenheid van het 9e lustrum van ,ppHp DubbeLdeman, J. Vrisekoop, A. Vink. SJC aan de beurt. Hiervoor heeft de H. Stuifzand, P. Brasker, J. van Po- jeugdcommissie een jubileum-toer- lanen, A. van Dinten. J. M. van Mar- nooi voor junioren samengesteld wijk. A. Zwagerman. A. Mank en P waaraan zullen deelnemen BI. Zwart Dubbeldeman. De Docosjeugd gaat uit Wassenaar. DHL uit Delft, TYBB op toernooi. Met 2 elftallen gaat ze uit Haarlem en SJC. Dit grote toer- naar VDO in Uithoorn en 2 elftallen nooi wordt gehouden op 5, 7 en 12 gaan naar RCL in Leiderdorp. De juni. Op zaterdag 5 juni voor de b- pupillen gaan met 4 elftallen op klassers. 7 juni voor de a-klassers en maandag naar Roodenburg. 12 juni voor de c-klas9ers op het Meerburg Zaterdagavond wordt ^rtterrejn aan de Lageweg. Zater- om 7 uur óp het Meerburgterrein de da® wonien de b-klassers op het het toernooi om de Europese beker beslissingswedstrijd gespeeld tussen ™>rtpark verwacht om kwart voor ir, het Curio-Hous in Hamburg. Dit SJZ 2 en MMO 2. Het programma 12« aanvang der wedstrijden 12 uur toernooi, waaraan alleen door teams voor Meerburg luidt als volgt: zater- Precies: 2t Pinksterdag de a-klassers uit Europese landen wordt deelge- dag 3 uur wordt een wedstrijd ge- om kwart voor elf. aanvang der wed- nomen, wordt eens in de drie jaar speeld tussen Meerburg 1 en Kiss 11 uur precies. Maandag gehouden. De vier winnaars van de Team. een elftal van de Kiss choco- 2e Pinksterdag gaan alle pupillen voorronden gaan over naar de finale lade fabrieken Maandag 2e Pinkster- naar het Katwijk-toernooi. Vertrek plus de nummers een en twee van dag: jeugdtoernooi voor de b2 junto- P**" fiets om kwart voor neaen. De het voorgaande toernooi. Voor dit ren te Hazerswoude Aanvang 10 uur. aen b ®peten op het terrein Hoornes, jaar komen de tientallen van West- vertrek per fiets vanaf de Rijnegom- d« a® en bb °P het terrein aan de Duitsland, Nederland, Hongarije, merstraat. Leiders J. Veerman en H. Piet Heinlaan. Roemenië en de Europese bekerwin- A1 en bl nemen deel aan het jeugd- n* naar van 1962' Rusland, plus Zuid- toernooi bij RCL te Leiderdorp. w-Send 1 "lt Altior Programma voor 2e Pink- KRV a-Quick Boys a, aanvang 17 u., g elKaar ml- sterdag: Altior 1-CKC 1, aanvang 2.30 Katwijk b-KRV b, terrein Hoornes- De tien Nederlandse schakers zijn: uur, le terr., 2e ronde KNVB-beker. polder, aanvang 19 uur. Zaterdag: Jan Hein Donner (Amsterdam), Kick Een jeugdelftal, d.w.z. een elftal van KRV cl-Quick Boys g. aanvang 10 u. Langeweg (Amsterdam), Carel v. d. spelers beneden 22 jaar, gaat naar Maandag 2e Pinksterdag: Roodenb. Berg (Amsterdam), Coen Zuidema het toernooi bij SVOW. De spelers 10-KRV 4, aanvang 12 uur. Vertrek (Amstelveen), Johan Barendregt vertrekken per eigen gelegenheid om per riiwïlè vanaf De Roskam om 11 (Amsterdam), A. v. Geet (Utrecht), 11.15 uur vanaf het parochiehuis. De uur. Er is voor de pupillen a en b op Haje Kramer (Leeuwarden), Hans a2 junioren gaan naar een jeugdtoer- de 2e Pinksterdag een voetbaltoer- Ree (Amsterdam), Henk Bredewout nooi te Boskoop. Het vertrek van nooi op het terrein Hoornespolder. De (Zwolle) en Frans Henneberke (Am- cleze junioren is 's morgens om 9 uur tijd vanaanvang wordt alsnog be- stelveen). Als reserves zijn aange zet C. Lek ook vanaf het parochie- kend gemaakt. Op vrijdag 18 juni is wezen: Fedde v. Wijngaarden (Leeu- huis. er een ledenvergadering des avonds warden), Bob Hartoch (Amsterdam) GDS Tweede Pinksterdag gaat om 8 uur in het parochiehuis. en Lex Jongsma (Rotterdam). GDS op bezoek bij Groot Ammers. Voor xeer weinig belangstellenden hebben de grote „azen" uit de wie- lerwereld donderdagavond in het Olympisch stadion de eerste van een aantal wielerwedstrijden gereden. Hoewel de belangstelling gering was, hadden de Belg Rik van Steen bergen en onze landgenoot Peter Post er toch duidelijk plezier in. Aanvang 2.30 uur, vertrek' om 12.30 uur per bus vanaf Florida. Opstelling: doel: Th. de Wit; achter: J. Blom en J. de Wit; midden: A. Benschop, J. Verbakei en A. Vermeulen; voor: J. Bontje, C. Bontje, W. v. d. Werf, A. Boekraad en G. M. Snabel. SJC Dank zij de grote activiteit van de jeugdcommissie komt de grote schare jeugdvoetballers nu de com- WATERPOLO LGB-DAMES ZIJN NOG NIET ERG SUCCESVOL De dames van de Leidse Golfbre kers hebben tot nu toe nog geen suc ces kunnen boeken in de zomer competitie. Nadat dinsdagavond met 4-2 werd verloren in de Zijl van DES, moest de groen-gele ploeg nu naar het verwarmde Zuiderpark in Den Haag. Hier werd de strijd aan gebonden tegen ZIOS. Het grote strui kelblok van de Leidse meisjes is het gebrek aan een doelverdedigster. Na dat de vaste keepster naar Gronin gen is vertrokken, is het moeilijk om een goede plaatsvervangster te krijgen. Gisteravond was het Thea Heemskerk, die onder de palen werd gelegd, maar ook zij kon een neder laag niet voorkomen. In de aanval waren de Golfbreek- sters behoorlijk op dreef. Uitblinkster was hierbij Coby Hoogenboom, die voor twee van de vier Leidse doel punten zorgde. Voor de andere twee treffers tekenden Wil v. d. Drift met een fraai afstandsschot en Cora Blom met een bekeken drukbal. Nadat de rust met 2-2 was ingegaan, werd de eindstand op 5-4 bepaald. ZWEMMEN NKS-kampioenschappen in Wassenaar Zondag 13 juni worden de NKS- kampioenschappen in het Sportfond- senbad van Wassenaar gehouden. Zoals steeds de laatste jaren trekt er een sterke ploeg van de Leidse Golfbrekers heen, vooral nu deze wedstrijden tevens een laatste se lectie zijn voor de FICEP kampioen schappen, die dit jaar in het Neder landse Uden gehouden worden. De Leidenaars hebben bij de voorselec tie een goede indruk gemaakt en verscheidene zwemmers en zwem sters waren dan ook reeds ingedeeld bij de trainingsploeg. De Nederlandse afvaardiging zal onder leiding staan van de bekende Golfbreekster Joep Heemskerk. Aan de FICEP wedstrijden nemen vele landen deeL Het sterkst is Spanje vertegenwoordigd, terwijl ook Italië, Oostenrijk, België en West- Duitsland met een ploeg zullen ver- WATERPOLO Woensdagavond kwam Harro Ran, oud-speler van het Nederlands ze vental en Zian, op Schiphol aan. Tot grote verrassing van de Nederlandse zwemwereld is het de Leidsche Zwemclub gelukt deze all-round wa- terpoloër naar Nederland te laten komen, nadat hij twee jaar geleden ons land verliet met de woorden: „Nooit meer in het water als spe ler Zeer veel hebben Ran en LZC, onder aanvoering van voorzit ter drs. J. P. van der Reyden, er voor over gehad deze stunt te volvoeren. Harro Ran vertrok 's morgens acht uur uit Alicante, reed ruim 400 kilo meter en stapte in Madrid in het Iberia vliegtuig naar Parijs. Vanuit de Lichtstad werd de reis per KLM voortgezet, waarna hij na precies twaalf uur reizen op Schiphol land de. LZC stelt er een grote reputatie mee op het spel. Mocht het hoge spel mislukken, en blijven de punten toch uit, dan is er weinig meer te doen om nog een enigszins aan vaardbaar resultaat te behalen voor de rood-witten. De Leidenaars, toch al niet benauwd voor een stunt je. zullen vanavond in de wedstrijd te gen Rotterdam kunnen constateren of het met Ran, neef van LZC'er Koedooder, beter zal lukken. In Spanje bleef nog een enthou siast waWpolospeler achter: Cor Braasem. Deze man, compagnon van Ran in de bungalowverkoop, wacht met spanning de resultaten af van de verre reis. Zal Ran nog even goed zijn als hij eens was? In ieder geval vat deze goedlachse grappenmaker het deze keer serieus op. Gisteren trainde hij in De Vliet met Nico van Sittert, Hans Parrel en Roland Koe dooder en ook vandaag zal hij weer present zijn om aan het koude wa ter te wennen. Optimisme Voorzitter Van der Reyden bekijkt de toekomst zeer optimistisch. Zo veel wedstrijden als nodig zal Ran het water induiken voor LZC, terwijl de jeugd volgend jaar zo ver is, dat een dergelijke noodsprong niet meer nodig zal zijn. Daarnaast gaat de ta lentvolle Voorschotense speler Hans Parrel een maand trainen bij de Ita liaanse kampioensploeg Pro Reggo om de nodige internationale wed strijdervaring op te doen. Misschien staan ons nog meer onverwachte ge beurtenissen te wachten. De Leidse ploeg vertrekt dadelijk na de wed strijd van vanavond naar Berlijn voor internationale wedstrijden, en wie weet, wat voor talent daar nog te halen is In het kille Olympisch Stadion in Amsterdam, waar nog geen duizend toeschouwers een schamele entou rage vormden, is donderdagavond het internationale landencriterium van de Stichting Eurosport begon nen. De uitslagen zijn: Italiaanse ploegachtervolging (2 km.): 1. NederlandAustralië (Oud- kerk, De Graaf, v. d. Touw, Lowrie) 2.17,0; 2. België A (Van Steenber gen, Lykke, Severeyns, Debakker) 2.19.2; 3. Duitsland B (Claesges, Streng, Roggendorf, Potzernheim) 2.21.0; 4. NederlandDuitsland (Cor- nelisse, v. d. Lans, Legrand, Eddy Gieseler) 2.22.3; 5. Nederland (Pie- terse, P. van Est, Marinus, Paul) 2.25.0; 6. België B (Proost, Verach- tert, Walscharts, Lambrechts) 2.25.-; Regionale jeugdcompetitie Nieuwe nederlaag van Katwijkse ieugd In de promotie-degradatie com petitie voor de regionale jeugdafd. begint de situatie voor Katwijk er langzaam maar zeker minder roos kleurig uit te zien. De oranjehemden, die met een zege op Alblasserdam (13) en een puntenverdeling tegen ZJVS 11) uitstekend van start gin gen bleven na de 32 nederlaag tegen Sparta ook gisteravond te gen Gouda aan de verkeerde kant van de score: 02. Op heit droge veld in de Hoornes polder heeft Katwijk in de aantrek kelijke wedstrijd zeker niet voor de Goudse junioren onder gedaan. Hoe wel qua techniek de balans wel naar de Goudse ploeg doorsloeg, ging het spel op en neer. De beste kansen op doelpunten waren voor de rust zelfs voor Katwijk. Het ontbrak in de Kat wijkse voorhoede echter aan een „af maker". Omdat ook de schotloze Goudse voorhoede geen kans zag om de rustige doelman De Vries te pas seren ging de rust met een dubbel- blanke stand in. Na de hervatting probeerden de Goudanaren een snelle beslissing te forceren. Met kunst- en vliegwerk wisten de oranje-zwarte Katwijkers doelpunten te voorkomen. Toch had het Goudse offensief succes, toen na ongeveer een kwartier spelen de Kat wijkse achterhoede voor buitenspel bleef staan en De Groot van dichtbij geen fout maakte: 01. In de reste rende speeltijd heeft de Goudse ploeg met man en macht de kostbare voor sprong staan te verdedigen. Het slot- offensief van Katwijk leverde dan ook niet de felbegeerde gelijkmaker WORSTELEN Wereldkampioenschappen Slechts één medaille voor Westeuropeaan In Manchester zijn donderdag de finales gehouden van de wereldkam pioenschappen worstelen vrije stijl. De enige Westeuropeaan, die een medaille veroverde was de Westduit ser Karl Dodrimont. Hij kreeg brons in het bantamgewicht. Van de 01. kampioenen van Tokio verdedigde alleen de zwaargewicht Iwanizki zijn wereldtitel met succes. De in het vlieggewicht uitkomende Yoshida is een neef van de gouden medaille winnaar van Tokio. De medaille-verdeling luidde: Vlieggewicht: 1. Yoshida (Jap.); 2. Bajeff (Buig.); 3. Olveti (Hong.). Bantamgewicht: 1. Fukuda (Jap.); 2. Farkhian (Iran); 3. Dodrimont (Did). Vedergewicht :1. Safepour (Iran); 2. Koleff (Buig.); 3. Morita (Jap.) Lichtgewicht: 1. Ardabilivmove- hard (Iran); 2. Valtscheff (Buig.); 3. Atalay (Turkije). Weltergewicht: 1. Sagaradse (Rus land); 2. Sanatkaran (Iran); 3. Wa- tanabe (Japan). Middengewicht: 1. Mehdizadeh (Iran); 2. Bolar (Roemenië); 3. Gardjew (Bulgarije). Half zwaargewicht: 1. Ayik (Tur kije); 2. Medwed (Rusland); 3. Mus- tafow (Bulgarije). Zwaargewicht: 1. Iwanizki (Rus land); 2. Djiber (Bulgarije); 3. Kris- toff (Verenigde Staten). 7. Duitsland A (Marsell, Rudolph, Kilian, Dieter Gieseler) 2.27.4; 8. NederlandZwitserL (Post, Schroe- der, Zilverberg, Pfenninger) geen tijd. Dat Peter Post zijn oude vorm nog lang niet te pakken heeft, bleek wel toen hij in zijn specialiteit, een rit achter opgevoerde bromfietsen over een totale afstand van 15 km. ruim een ronde moest prijsgeven. De uit slag was: 15 km. achter opgevoerde brom fietsen: eerste rit: 1. Roggendorf 11.24.00; 2. Verachtert op vijf raeter; 3. Legrand op driehonderd meter; 4. Walschaerts op 320 meter; 5. Claes ges op 1 ronde. Tweede rit: 1. Marinus 10.54.00; 2. Oudkerk op 60 meter; 3. Lykke op 250 meter; 4. Van Steenbergen op 1 ronde en 20 meter; 5. Post op 1 ronde en 80 meter. Sprint: 1. De Bakker 12.6 sec.; 2. Potzerheim; 3. Van der Touw; 4. Cornelisse. Ook in de laatste wedstrijd kon Post niet tot een overwinning ko men. In deze rit over dertig kilome ter met 6 klassementen liep hij met de Deen Lykke, de Duitser Claesges en de Australiër Lowrie een ronde uit op het veld, maar werd in de eindsprint door de Deen geklopt. De uitslag: 1. Lykke 19 pnt; 2. Post 16; 3. Lowrie 10; 4. Claesges 7 punten. BASKETBAL Bona Stars in zwaar intern, toernooi De Leidse basketbalvereniging The Bona Stars zal zowel met een heren als met een damesteam deelnemen aan een internationaal toernooi, dat op le en 2e Pinksterdag wordt ge houden in Delft en Den Haag in de Sporthal en de Houtrusthallen. Het is de eerste keer, dat de Stars in een internationaal toernooi uitkomen en ze vallen meteen met hun neus in de boter. Maar liefst 16 ploegen, waar onder Franse, Duitse en Engelse, zul len elkaar bestrijden. Nederland wordt vertegenwoor digd dioor de Amsterdamse vereni ging Herly en The Bona Stars. Op merkelijk van c&t toernooi is wel de sterkte. Vooral bij de dames zijn bij zonder sterke ploegen geïnviteerd zoals de Franse ploeg Hapoul met drie internationals. De dames van de Stars zullen echter versterkt worden met een HOC -speelster Lots den Hol lander, due volgend seizoen in Bona Stars zal uitkomen, hetgeen bijzon der belangrijk is, daar het de Stars- dames nog ontbrak aan een spel- verdeelster. Ondanks deze verster king zullen de dames tegen de ere- d&vtsaeclubs weinig kans hebben. Van de Bona Stars heren mogen we in dot sterke gezelschap ook niet veel verwachten. Alleen tegen de Engelse ploeg BWSA hebben ze een reële kans, daar het Engelse basketbal niet hoog aangeschreven staat Verdere tegenstanders voor de Stans zijn de Franse ploegen AuberviUiers en Blanc-Mesuil. Als afsluiting van het monster- toernooi is er op 2e Pinksterdag een groots feest in de Houtrusthallen. Op- staUnmg Heren: A. de Jong, P. de Jong K. Pley, H. Kaper, Th. Bark, H. van Mameren, F. v. Kins, K. den Hollan der, H. Stol. Opstelling Dames: M. de Jong, L. den Hollander, J. Scheerder, J. Aart- sen, M. Zandbergen, M. de Groot, A. v^L Poel, P. v. Gils, M. Smit, M. Ot- ten. Programma heren: 6 juni 12.15 BWSAThe Bona Stars; 15.15 Au- berviileThe Bona Stars; 16.45 Blanc MtesnilThe Bona Stars; Dames: 6 juni 10.45 DassaultThe Bona Stars; 13.00 Blanc MesndlThe Bona Stars; 16.00 HerlyThe B. St VOETBAL Zwarte Panter aan eind van carrière? Cambuur, de Leeuwardense eerste divisieclub, zal het full-prof-contract, dat Frans de Munck bij deze vereni ging had, niet verlengen. Het is nog niet bekend of dit het einde van de voetbalcarrière van de „zwarte pan ter" is. De mogelijkheid bestaat nog, dat De Munck zich op de transfer- lijst laat plaatsen. WERELDKAMPIOEN Jan Jansen neemt het er een paar daigen van. In zijn riante woning in het lande lijke Ossendrecht rust hij uit van de Dauphine Libéré, die zaterdag op de erelijst van Jacques Anquetü werd bijgeschreven. Velen hebben tijdens deze etappe koers nog eens teruggedacht aan de woorden van Janssen direct na afloop van de ronde van Nederland, toen hij onomwonden verklaarde, diat hij dit jaar naar de Tour de France gaat om te winnen. In een van de grote bergetappes van de Dauphine immers eindigde Janssen op 43 minuten na de winnaar en een dergelijk resultaat leek nu bepaald niet hoopgevend ten aanzien van de „grande bouclé". Maarde Dauphine is geen Tour de France", zegt Janssen nu lachend. „Waarom zou ik mij bloot hebben moeten geven? Ik werd toch betaald en de organisatie was content omdat ik een rit won. een goede tijdrit reed en als eerste in het puntenklassement eindigde". Voor Jan Janssen was de Dauohine Libéré evenals volgende week de Midi Libre (11 tot en met 14 juni) slechts een onderdeel van zijn trainingsschema voor de tour. WAT DOM VAN Poulidor om het duel met Anquetil in de Dau- ohiné aan te gaan", zo ging hij ver der „Zelfs als Poulidor 9traks de Tour mocht winnen, wat ik overigens betwijfel omdat ik meen, dat hij niet voor de Tour „klaar" is, dan nog is niet hij maar Anquetil de grote man. Dan zullen ze in Frankrijk zeg gen, dat Poulidor de Tour kon win nen, omdait Anquetil er niet was". In die ogen van Jan Janssen zijn de kansen van Poulidor overigens maar heel klein. „Eigenlijk kan ik wel zeg gen, dat ik zeker weet dat hij de Tour niet gaat winnen". Wie dan wel? „Hét wordt dit jaar een heel vreem de Tour. Er zjjn evenmin als in 1956 (Walkowiak) en 1960 (Nencini) uit gesproken favorieten". En Janssen dan? „Die ook niet", zegt de drager van die naam lachend. Ernstig op dit onderwerp ingaand: „Een goede Belg is er beslist niet. Het wordt misschien Bebamontes al is die nu wel wat oud geworden, of Arie den Hartog, wel licht Tommy Simpson, die heeft dit seizoen nog wel niets gepresteerd maar is tot rare sprangen in staat". JANSSEN LAAT graag nog wat on- zekerheid bestaan. „Een ding weet ik wel zeker: Rik van Looy zal in de eerste twaalf ritten, die vrijwel vlak zijn, rijden voor het leven om de andere grote mannen in deze Tour af te matten". Of Van Looy dan in de ogen van Janssen een mogelijke tour winnaar is? „Neen, die gaat in de bergen wel af". En dan tenslotte: „We zullen wel zien. Een vraagteken zijn tot nog toe de Italianen, die tot nog toe weinig buiten hun grenzen hebben gereden". Maar moet Adorni dan de Tour winnen? „Ook dat geloof ik niet", aldus Jan Janssen.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 10