blijf jong,blijf fit. fiets! Gestolen schilderij in Utrecht achterhaald KRO KEURT FORUM-PROGRAMMA OVER GEBOORTE-REGELING AF Jongen uit Katwijk kreeg autowiel over buik „Pas op voor malafide onderaannemers" fcois Wimpeltoernooi NeVoBo DINSDAG 18 MEI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Twee maanden lang heeft de op 6 maart door ex-minister Bot geopende tentoonstelling „Nederlandse Italiani serende landschapsschilders" in het Utrechtse Centraal Museum het zon der „Het vinden van Mozes" van Bar- tholemeus Breenberg (15981657) moeten doen. Het schilderij, dat voor deze expositie was geleend van het Hallwylska-museum in Stockholm, werd namelijk tien dagen na de ope ning gestolen. Sinds gistermorgen hangt het echter weer op zijn oude plaats en tot 30 mei zullen de mu seumbezoekers het nog kunnen be wonderen. dank zij de Utrechtse re cherche, die het zaterdagavond terug vond. Het kunstwerk, geschilderd op een rood-koperen plaat van 18 bij 25 centimeter, was voor 35.000 gulden verzekerd. Het wetrd achterhaald, nadiait een 73-jarige Utrechtse koop- Pensioenfonds midden- en kleinbedrijf schiet niet op De voorzitter van de Kath. Bond van personeel in de handel, de heer P. Kafoe, heeft verklaard, dat het in niemands belang is dat het pen sioenfonds voor het midden- en kleinbedrijf stukloopt op de klippen van ambtelijk formalisme. Hij vond het een redelijke eis dat er een pen sioenfonds voor het midden- en kleinbedrijf in de detailhandel komt. Een arbeidscontract waaraan de werknemer geen pensioenrechten kan ontlenen is een onvolledig contract, zei de heer Kafoe. Een van de problemen die een pensioenregeling in de weg staan is het groot aantal kleine zaken, die moeilijk voor hun personeel een col lectief contract bij een verzekerings maatschappij kunnen sluiten. Het hoofdbedrijfschap voor de de tailhandel zou hier als organisator kunnen dienen, maar de commissie bedrijfspensioenen van de Sociaal- Economische Raad vindt op formele gronden dat deze instelling niet re presentatief voor het midden- en kleinbedrijf is. Verder kon de heer Kafoe weinig begrip opbrengen voor het standpunt dat de werkgevers in de Stichting van de Arbeid-bij de loononderhan delingen in 1964 innamen. Toen werd bepaald dat de minimum-garantie lonen voor 23-jarigen alleen zouden gelden voor handarbeiders. De Ka tholieke bond van personeel in de handel blijft vasthouden aan een mi nimum-garantie-inkomen voor alle 23-jarigen. J. D. Backer benoemd tot directeur algemene zaken ANWB Het bestuur van de ANWB heeft tot directeur algemene zaken van de toeris tenbond benoemd de heer J. D. Backer, tot voor kort commandant van een in Westduitsland gelegerd verketnmingsbatal j on De heer Backer (48 jaar), die de ramg van luitenant-kolonel bij de ca valerie bekleedde, was van 1942-'45 in Japanse krijgsgevangenschap en werd o.m. te werk gesteld aan de Birma-spoorweg. Voor zijn onder grondse activiteiten als krijgsgevan gene werd hij onderscheiden met de verzetster Oost-Azië. Na zijn bevrij ding was hij o m. belast met de re patriëring van 33.000 krijgsgevangen Japanners van het eiland Halmahei- ra. De heer Backer is officier Oranje Nasesau met de zwaarden. Huisarts veroordeeld wegens vervalsen van man hert een schilderijenhandelaar voor tien millle te koop had aange boden. Hy deed dat namens de ver moedelijke dief, een 19-jatrige Utrechtse jongeman. De verkoop ginig niet door, en de koopman werd gearresbeerd toen hij het huis van de onwillige koper verliet. Inmiddels is ook de jongeman in verzekerde be waring gesteld. Aangezien het onderzoek nog niet is afgesloten (die jongeman heeft de dief9ball niet bekend, hij geeft aüleen toe, het schilderij in zijn bezit te heb ben gehad terwijl hij wist dat het gestolen was), kon de politie van morgen nog niet meedelen, hoe het opsporingswerk precies is verlopen. Hoofdinspecteur R. Trip van de re cherche wilde niet meer losilaten, dan dat de politie „een tdp uit de bur- gerij" heeft gekregen en hert schil- de-rij zaterdagavond in de woning van een derde betrokkene (wiens rol in dieze zaak nog niet vasrt staat) in beslag heeft genomen. Het is weer lente tijd om uw fiets weer eens helemaal in orde te maken. Te weinig het katholieke standpunt belicht Haagse hoofdagent zorgde voor babypap en luiers Een Haagse familie reed zon dag per auto naar de kerk met een 6-jarige zoon en een baby. Toen de zoon uit de auto stap te, werd hij aangereden door een bromfiets. De jongen moest in het zie kenhuis worden geholpen en zijn ouders gingen met hem mee. Kermissen van de fami lie, die in de kerk waren, be moeiden zich verder met de baby. Met het ongeval bemoei de zich verder een Haagse hoofdagent. De moeder herinnerde zich in het ziekenhuis opeens, dat de baby moest eten. De hoofd agent bracht uitkomst. Met de huissleutel en een recept voor de babyvoeding gewapend be gaf hij zich naar de woning van de familie en maakte daar de pap klaar. Met die fles en wat schone luiers, die waar schijnlijk ook wel nodig zou- dig zouden zijn, begaf de hoofdagent zich vervolgens naar de consistoriekamer van de kerk. waar de hulpvaardige kennissen de baby verder ver zorgden en even later meldde de hoofdagent dart aliles o.k. was. recepten De Bredase rechtbank heeft een 56-jarige huisarts te UIvenhout, we gens het vervalsen van recepten waarop verdovende middelen wer den verkregen, schuldig bevonden aan valsheid in geschrifte en ver oordeeld tot twee maanden gevan genisstraf met aftrek van twee maan den voorarrest. Veertien dagen geleden had de officier van justitie zes maanden ge. vangenisstraf met aftrek geëist, waar van vier maanden voorwaardelijk met drie jaar proeftijd, met als bij zondere voorwaarde opname in een inrichting zo lang als een behande lende geneesheer dit nodig acht. De huisarts heeft terecht gestaan omdait hij de recepten had uitge schreven ter aanvulling van zijn apo theek, waarin een tekort was ont staan doordat patiënten door de arts eerder voorgeschoten geneesmiddelen niet terugbrachten. CHEF HIELD OOK VAN DRANK OUDENBOSCHSE STERRENWACHT KRIJGT MAANKIJKER De Nederlandse Organisatie voor Zuiver-W etenschappelijk Onderzoek zal de Volkssterrenwacht „Simon Stevin" in Oudenbosch een maan- kijker cadeau doen. Dit observatori um wordt geleid door broeder Eric. Deze verwierf onder meer bekend heid door zijn publikaties op wiskun dig gebied, die onder meer onder de schuilnamen Bruna Ernst en Ben Engelhart van de pers kwamen. De maankijker is afkomstig uit het Laboratorium van Geodesie van de Technische Hogeschool in Delft. De Delftse hoogleraar prof. R. Roelofs heeft er destijds gedurende het In ternationale Geofysische Jaar waar nemingen op Curagao mee gedaan. Gistermiddag omstreeks half zes reed op het strand te Katwijk een auto, waarop een vijftal strandtenten werden vervoerd- Op de wagen had den twee jongens plaatsgenomen. Bij het nemen van een bocht viel een van hen, de 17-jarige Dirk de Jong uit de Kon. Emmastraat van de auto af en bleef bewusteloos op 't strand liggen. De bestuurder reed de wagen toen achteruit, met het gevolg echter dat deze met het achterwiel over de buik van de jongen heen reed. Een ijlings gealarmeerde arts kon echter slechts een hersenschudding constateren, doch liet de jongen uit voorzorg en voor onderzoek over brengen naar het Academisch Zieken huis te Leiden. De KRO heeft het programma over bevolkingsgroei, waarbij het onder werp geboorteregeling ter sprake kwam, afgekeurd. In tegenstelling tot wat in de programmabladen ver meld staat zal het vanavond dus niet op het tweede televisienet te zien zijn. Het was een forum met dokter C. J. B. J. Trimbos als gesprekslei der, waaraan deskundigen van ver schillende levensinstellingen deel namen. De voorzitter van de KRO, mr. H. W. van Doorn, heeft het besluit gis terochtend aan de heer Trimbos medegedeeld. „Ik betreur dit besluit uitermate", verklaarde de gespreksleider tegen over journalisten, die hem opbelden. „Het gesprek met mr. Van Doorn heeft wel een uur geduurd. We heb ben speciaal het programma dat de vorige week reeds op de band was vastgelegd, nog eens afgedraaid, maar volgens de voorzitter was het voor de KRO moeilijk voor een uit zending te accepteren. Hij gelooft dat het programma voor een katho lieke omroep te weinig het katho lieke standpunt belichtte. Ik ben het daar helemaal niet mee eens en dat heb ik hem dan ook duidelijk ge zegd". Volgens de heer Trimbos voelt de KRO als grootste bezwaar dat de twee katholieke medew^kers aan het programma niet besc1 ïwd kun nen worden als representanten van de katholieke opvatting over het pro bleem der geboorteregeling. Die twee medewerkers waren in de eerste plaats de gespreksleider zelf en pa ter dr. J. Godschalk. Door het afkeuren van het pro gramma komt vanavond ook niet op het scherm een volgens de heer Trimbos zeer interessante verklaring die de staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid, dr. A. J. H. Bartels voorafgaand aan het pro gramma uitsprak. Daarin gaf hij een nadere toelich ting op het regeringsstandpunt over geboorteregeling (gedoeld wordt op ANB-voorzitter: De voorzitter van de Algemene Bouwbedrijfsbond, de heer A. Buys, heeft op de gisteren in het Kupers- oord te Amersfoort gehouden jaar vergadering van de bondsraad van zijn organisatie (78.000 leden) ge waarschuwd tegen het toenemende jiantal malafide onderaannemers, kop pelbazen en dergelijke in 't bouw bedrijf. „Het .groene hout' onder de werkgevers bedient zich in toene mende mate van deze lieden", zo constateerde de heer Buys, die daad werkelijke medewerking van 't hele bedrijfsleven onontbeerlijk acht om „tot definitief uitsnijden van deze kwaal te geraken". Hierbij wreekt zich volgens de heer Buys evenwel het feit, dat van over leg tussen werkgevers- en werkne mersorganisaties over algemene be drijfstaksaangelegenheden weinig of geen sprake is, laat staan het regelen daarvan. Het overleg beperkt zich tot nu toe tot het regelen van ar beidsvoorwaarden en sociale voorzie ningen. Het gemis vdn een perma nent overleg- en samenwerkingsor gaan doet zich al degelijks gevoelen, aldus de heer Buys. De werkgevers hebben zich inmiddels in positieve zin uitgesproken voor een dergelijk paritair orgaan, maar de A.N.B. voelt meer voor een pubiekrechtelijk or gaan. Het gaat deze bond daarbij niet om het naambordje, maar wel om de doelmatigheid. De heer Buys concretiseerde, dat zijn bond in be ginsel met de werkgevers tot een aantal zwart-op-wit-uitspraken wil komen, onder meer terzake taken, bevoegdheden en financiering van een dergelijk orgaan. de passage die premier Cals over dit onderwerp in zijn regeringsverkla ring heeft opgenomen). Aan het forum namen onder leiding van de heer Trimbos de volgende leden deel: prof. ir. J. Th. Thijsse van het Institute For Social Studies te Den Haag, de humanistische hoog leraar prof. G. A. Kooy, te Wagenin- gen, de enige niet-katholieke hoog leraar van de hogeschool te Tilburg, prof. J. Godefroy, demograaf, de voorzitster van de Nederlandse Ver eniging voor Sexuele Hervorming, mevr. dr. M. Zeldenrust-Noordanus en drs. R. Kaptein van de Hervormde Raad voor Kerk en Gezin. Mededeling van de KRO Van de zijde van de KRO wordt nog het volgende meegedeeld: „De voorzitter van de KRO, mr. H. W. v. Doorn, heeft besloten de voor dins dag 18 mei geplande televisie-uitzen ding van het forumgesprek inzake het onderwerp bevolkingsgroei en geboorteregeling niet uit te zenden, aangezien de montage niet eerder gereed kon zijn en eerst heden, 17 mei, het gehele programma aan de programmaleiding van de KRO kon worden getoond. Mr. Van Doom is van mening dat verschillende principiële aspecten in het op de band opgenomen forum gesprek onvoldoende tot hun recht komen. Hierdoor zouden bij de kij kers, zowel katholieken als niet-ka- tholieken, misverstanden kunnen worden gewekt. De KRO zal binnen kort alsnog een forum-gesprek in zake hetzelfde onderwerp uitzenden". win voor j mannen TwnisP'eleaSgV'vtertange^ - „au hun iSaifc!"1" ^altzwaar.Wa (hoUdmg_ r,é<indeg°=P hebben Niet v00J J\angs*eePM. fe RoJ<%"s;°aaW NAPB ONGERUST OVER TOENEMING ZIEKTEVERZUIM De voorzitter van de Nederlandse Aannemerspatroonsbond, de heer L. J. te Pas, is van oordeel, dat het pro bleem van de sociale fondsen in de bouwnijverheid nog lang niet actueel is. „Wij moeten tegen de instelling van zulke fondsen zijn," aldus de heer Te Pas, die eraan toevoegde, dat dit ook geldt voor fondsen, die onder een bestuur komen te staan, waarin evenveel werkgevers als werknemers zitting hebben. Hij zei geen bezwaar te hebben als de vakbonden een gel delijke vergoeding krijgen voor het werk, dat zij doen ten behoeve van de niet-georganiseerden. De heer Te Pas toonde zich voor alsnog weinig enthousiast over de „te genzet" van de werknemers: de in stelling van een garantiefonds. Hij was van mening, dat het bestuur er eerst meer van moet weten, voordat de leden dienaangaande nadere ad viezen kunnen verwachten. Bijzon dere ongerustheid sprak uit de woor den, die de heer Te Pas wijdde aan hert ziekteverzuim. „Het neemt steeds meer toe," aldus de N.A.P.B.-voorzit- ter, die zei, dat dit voor hert gehele bedrijfsleven geldt, maar in het bij zonder voor de bouwnijverheid. Hierin lijkt verbetering te komen, niu kort geleden de arbeiders is ver plicht zich in geval van ziekte zo snel mogelijk telefonisch ziek te melden. De controlerend-geneesheer komt dan nog dezelfde dag op bezoek. De N.A.P.B. is zeer ontevreden over het gebrek aan continuïteit in het bouwbeleid. De heer Te Pas heeft nog steeds de indruk, dat de bouw nijverheid de sluitpost vormt vam de rijksbegroting. VOLLEYBAL Voor de 3e klasse damespoule wa ren 2 promotieplaatsen vacant. No. 1 werd Donar 1 die de strijd zal aan binden tegen Rijnsburg, Castellum en DES 2. Voor No. 2-DVO 1 helaas geen vervolg, daar Rijnsburg 2 de bestgeplaatste tweede werd. In de andere 3e klasse damespoule werd „outsider" DIO kampioene en zal dus uitkomen tegen GGVI, Argos2 en Rijnsburg 2. In de tweede klasse herenpoule was de strijd zwaar. Het punten ver schil tussen Catena, Rijnsburg 2 en GGV was uitermate gering. Dank zij een gelijkspel van GGV tegen Rijns burg 2 werd Catena kampioen en zal dus mogen uitkomen tegen de eerste klassers SVL en DSS. De andere tweede klasse heren poule leverde als winnaar op Rijns- burg tegen De Valken, want het 3e team Raaphorst liet verstek gaan. Rijnsburg zal dan uitkomen tegen Donar 1 en de bestgeplaatste tweede, Rijnsburg 2. Voor de competitie werden nog de navolgende wedstrijden gespeeld: Heren Klasse 4A: De Alvo's2-DES2 1-3; VVS 5-DES 2 2-2; LUSV 4-DES 2 0-3. Klasse 4B: Donar4-WVV2 3-0; Ca tena 3-WVV 2 3-0. Klasse 5A: Vobaka 1-Blijft Fit 1 0-3 (regl.). Klasse 5B: DV0 3-LD4 3-0 (regl.); DVO 3-Castellum 3 0-3 (regl.). Dames Klasse 1: Teylingen 1-SVL 2 3-0. Klasse 4: GGV 2-Vobaka 1 2-2 (regl.). JUNIORENCOMPETITIE Uitslagen Dames Junioren: Nw. Brunhilde 1- Rijnsburg 1 (geen scheidsr.); Castel lum 1-Vobaka 1 0-3. Heren Junioren: LD 2-Vobaka 1 3-0; Kangeroes 1-Tornado 1 3-0, Rijnsburg 1-Castellum 1 3-1; LD 1-Raaphorst 1 3-0. Standen Dames Jun.: Rijnsburg 1 2-4, Nw. Brunhilde 1 2-2, Castellum 1 3-2, Vo baka 1 3-2. Heren Jun.: Rijnsburg 1 3-5, LD 1 2-4, Kangeroes 1 3-4, LD 2 3-4, Tor nado 1 2-2, Castellum 1 2-1, Raaphorst (Advertentie) 1 2-0, Vobaka 1 3-0. Ontmoedigd Foreholte gaf VVSB geen partij De streekderby tussen kampioene VVSB en Foreholte is in een ruime 84 zege voor WSB geëindigd. Reeds na 2 min- nam VVSB een voorsprong door een strak schot in de uiterste hoek 1-0. Een paar minu ten later was hert weer raak toen een laag schot, door de ongelijkheid van hert veld, van richting verander de. De Foreholte-keepster kwam op de bal te zitten doch deze was de doellijn juist gepasseerd: 2-0. VVSB kwam geducht opzetten en het ont moedigde Foreholte kon niet ver hinderen dat de Noord wij kerhoutsters in de negende minuut nummer 3 in de touwen joegen. Hierna ging het allemaal een beetje vlotter lopen bij Foreholte en na een fraaie combina tie kwam het eerste tegenpuntje 3-1. Aangemoedigd kwam Foreholte meer in de aanval en na een goede solo van de linksbuiten werd de achter stand verkleind tot 3-2. Juist na dit Foreholte-offensief vergrootte WSB opnieuw haar voorsprong 4-2. Het offensief van Foreholte werd nog in de laatste minuut voor rust beloond 4-3. Na rust was het weer VVSB dat het initiatief nam, toch was het aan een fout in de achterhoede te dan ken dat VVSB de stand op 5-3 kon brengen. De keepster was tot de cirkel gelopen en speelde de bal af aan haar spil welke de bal liet vallen; De VVSB-midvoor behoefde slechts in he.t verlaten doel te schie ten. Foreholte gaf zich nu gewon nen, de WSB-dames waren heer en meester en liepen gemakkelijk naar een 83 stand waarna Foreholte nog eenmaal de stand een redelijker aan zien kon geven. Overige uitslagen: Junioren: Hercules 2-Foreholte 2 Smidje Verholen en de sport- In Hengelo heeft de politie een 55- jarige gemeente-ambtenaar aange houden, die verdacht wordt van dief stal van drank ten nadele vam de ge- COTÏl Ull tSj' meenrte. Bij de huiszoeking vond de politie een aantal kratten met fles- De betrokken ambtenaar was chef van de interne dienst op het raad huis en als zodanig ook belast met het organiseren van en inkopen voor recepties. Ter geleg.enheid van een jubileum was er vorige week weer zo'n ontvangst, waarop niet minder dian 1500 gasten aanwezig waren. Na afloop heeft de ambtenaar, tezamen met zijn zoon, per ay to een hoeveel heid drank van het raadhuis naar zijn woning overgebracht. 212. De grote taptoe van Rijkhuy- zen stond nu als het ware onmiddel lijk voor de deur. Daarom was het al een drukte van belang in het dorp. De ijs- en patatmannen zouden dan ook zeker goede zaken doen, want zonder eetbare waar amuseert de te genwoordige mens zich niet meer. Iedereen vond het dus allemaal ver schrikkelijk leuk. Alleen boer Knolle dacht er anders over. Die kwam in zijn goeie goed naar smidje Verho len en zei zuinig: „Jao, buurman! Al dat lawaai en al die drukte is niks veur de beesten. De koeien ge ven minder melk. En mien Barne velders, hè? Och, och, och, altied leg gen ze bruine eier en wat ontdek ik vanmorgen? Ik kom bie het leghok en wat zie ik? Alleen van die ang stig, bleke witte eier! Ik gao naar de stad, weet je. Poeiers halen veur de kippen en pillen veur de koeien. Die hele taptoe interesseert mien geen knip. As je wilt, mag je mee." „Mij best, Knolle", lachte de smid. „Ik ga graag mee. Ik moet toch even naar de stad. Wat doen we? Gaan we in mijn auto of in die van jou?" „Die van jou is mien veel te modern en veel te snel", zei Boer Knolle. „En nou zou je mien ook nog een groot plezier doen, as je achter het stuur van mien wagen wou gaan zitten. Ik heb toch zo'n gloeiende hekel an dat rieden in de stad, begriep je!" „Stap dan maar in, Knolle", zei de smid. „Je hebt anders al lang plezier van dat karretje, hè?" „Ik ben d'r héél blie mee", zei de boer. „Al leen dat rieden in de stad, hè! Foj, foj, foj, wat hê'k daar een hekel an! Maar eh wat gao je nou zei vers in de stad doen, Verholen?" „Naar het reisbureau, kaartjes kopen voor dr. Yokito", antwoordde de smid. „Zo, zo, zo!" zei boer Knolle. „Gaat- ie eindelijk weg met die rare sport- mesjiene van hem!" (Wordt vervolgd) FOREHOLTE-ASPIRANTEN KAMPIOEN! Door een grote 120 overwinning op hun clubmakkertjes van het 2de zevental zijn de aspiranten van Fore holte kampioen in hun afdeling ge worden. Dat zij veruit de sterkste waren blijkt wel uit de stand: 10 ge speelde wedstrijden, 20 punten, hele maal ongeslagen dus en het doelge- middelde liegt er niet om: 110 vóór en 10 tegen! DAMMEN Bronstring nam in negende ronde de leiding over In de 9e ronde voor het persoon lijk kampioenschap der LDDB in de hoofdklasse nam de LDV'er Bron string door een gedegen overwinning op Passchier de leiding over van zijn clubgenoot Jan van Leeüwen, die niet speelde. Het ziet er naar uit, dat Bronstring de leidnig niet meer uit handen zal geven, want hij moet nog spelen tegen v. d. Zwan en Zwet sloot, terwijl Jan van Leeuwen nog tegen Varkevisser en Zwaan moet spelen, en dus een zwaarder pro gramma heeft. Cees Varke visser won zijn afgebro ken wedstrijd tegen v. d. Zwan, en heeft nog een reële kans op de 2e plaats, daar hij nog tegen v. Leeu wen moet spelen. Jan Slingeland be haalde een zeer voordelige remise tegen Zwetsloot en zal door deze rej- mise wel net buiten de prijzen val len. De strijd onder aan de ranglijst is ook weer spannend geworden, door dat v. Hove in een enigszins klassie ke partij een vlotte overwinning op de KDC'er Zwaan behaalde. Uitslagen Bronstring-Passchier 2-0, Zwaan-Van Hove 0-2, Slingeland-Zwetsloot 1-1, v. d. Zwan-Varkevisser 0-2. Stand hoofdklasse 1 E. Bronstring (LDV) 15 uit 9; 2 J. v. Leeuwen (LDV) 14-9; 3/4 W. Heemskerk en C. Varke visser (bei den LDV) 12-9; 5 Th. Zwetsloot (DVN) 12-10; 6 J. Slingeland (DCL) 11-9; 7/8 W. Klein jr. (LDV) en J. Passchier (KDC) 7-9; 9 A. v. Hove (LDV) 6-8; 10/11 J. Zwaan (KDC) en G. v.d. Zwan (LDC) 6-9; 12 N. Im- ming (RDC) 2-11. Eerste klasse NEDERLAAG VOOR PIJL De LDV'er Piet Pijl verspeelde zijn kansen op een der ereplaatsen in de eerste klasse, door een verrassende nederlaag tegen de ADC'er Brunt. Lemmers leed zijn 4e nederlaag in successie en is nu verzekerd van de laatste plaats. De mooiste kans op de 2e plaats houdt nu de ADC'er Brunt, maar hij moet dan eerst in de uitgestelde wed strijd tegen Masurel remise behalen, want relatief staat Masurel gelijk met hem. Uitslagen Brunt-Pijl 2-0, Lemmers-Slingeland 0-2. Stand eerste klasse 1 v. Marle (KDC) 10-5, 2 C. Bruut (ADC) 5-4, 3 Pijl (LDV) 4-5, 4 J. Masurel (LDV) 3-3. 5 C. Slingeland (HDC) 3-4, 6 S. Lemmers (Lisse) 1-5. Jeugdklasse VERWEY ZORGDE VOOR VERRASSING De LDC'er Ton Verwey zorgde bij de jeugd voor een grote verrassing. Hij wist zijn clubgenoot P. v. d. Leek een verrassende nederlaag toe te brengen en hielp hierdoor de beide koplopers v. Zonneveld en v. d. Kroeff Uitslagen T. Verwey-P. v.d. Leek 2-0. Stand jeugdklasse 1 en 2 v. Zonneveld (DCL) en v.d. Kroeff (WDG) 5-4; 3 en 4 T. Ver wey (LDC) en P. v.d. Leek (LDC) ieder 3-4.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 9