Hernieuu/de kennismaking met de grote Greta Garbo J)E DAME MET DE CAMELIA'S" RUIM DRIE JAAR VOOR HELBIG Indiaanse opstoot om verbrand beeld KOPSTUKKEN VAN ALLE PLUIMAGE ZEGDEN HUN MENING Medische diensten een STAALTJE Chili gaat weer schade herstellen VRIJDAG 9 APRIL 1965 DE LEIDSE COURANT Laatste hindernis in Centrum van Alphen wordt opgeruimd STUDIO is deze week begonnen met een reeks van zes films, waar in in de dertiger jaren de grote Zweedse actrice Greta Garbo triom fen vierde, met als eerste „De dame met de Camelia's(Camille) naar het beroemde boek van Alexander Dumas fils. De belangstel ling voor deze film bleek gisteren reeds groot, vooral van de zijde der jongeren, die nog nimmer een film van Garbo hadden gezien. De Zweedse heeft haar filmroem zeker niet overleefd en zal wel immer geboekstaafd blijven als een der heel groten van het witte doek. Haar spel als verleidelijke vrouw uit de laagste volksklasse, die minnares wordt van baron De Varville, doch uiteindelijk liefde opvat voor Armand Duval, beheerst gespeeld door Robert Taylor, is ook naar de maatstaven van deze tijd van grootse allure. Haar mimische kwaliteiten maken van de rol van Marguerite Gautier een hoogtepunt, dat zelfs de grote (goede) actrices van nu maar moeilijk zullen kunnen bereiken. Zelfs het wat melodramatische slot, dat Dumas aan zijn boek geeft, wordt door haar spel een aan nemelijke scène. Natuurlijk is daar de strakke en rustige regie van George Cukor, die verantwoordelijk is voor deze Metro Goldwyn Mayerfilm ook debet aan. Deze hield de taferelen rond de fi guur van Marguerite het verjaar dagsdiner b.v. binnen redelijke perken, die de rust van het verhaal niet al te zeer verstoorde en toch de humor van dat geval goed tot zijn recht deed komen. Wat het verhaal betreft: de meeste ouderen zullen het wel kennen; het jongere publiek wellicht niet zo, maar dat moge voor hen geen be letsel zijn deze nog steeds voortref felijke rolprent uit de dertiger jaren te gaan zien. Centraal is de film goedgekeurd voor de 18-jaren klasse, de K.F.C. vindt ze zelfs aanvaard baar voor jongeren vanaf 14 jaar. ZWAK EN VERVELEND CAMERA Indien Vïttorio de Sica zelf zulke films zou regisseren als Dino Risi's „Gegeseld en bemind", waarin De Sica meespeelt, zou hij beslist nooit de naam van „voortref felijk regisseur*' hebben gekregen. Reeds eerder draaide in Camera een produktie van Risi, die zich bepaald niet mocht verheugen in een jui chende kritiek. Welnu, dit geldt in nog sterkere mate voor „Gegeseld- en bemind" de letterlijke verta ling van de Italiaanse titel, „Een liefde in Rome", zou o.i. beter op zijn plaats zijn geweest een wan staltig, vervelend en vrijwel onver teerbaar brok celluloid. De oorzaak van deze zwakte kan men voor een deel vinden in de roman van Ercole Patti, die aan deze film ten grondslag heeft gelegen. Het „eeuwige probleem" tussen man en vrouw lijkt ons toch niet zo eeu wig als door Patti wordt voorge spiegeld. Het verhaal gaat mank aan een grote mate van onwaarschijn lijkheid en irriterende herhalingen. De rol, die Mylène Demongeot heeft toegewezen gekregen, staat zo ver van de werkelijkheid af, dat ook zij er niets van kan maken, haar sterk expressieve vermogen ten spijt. Risi pretendeert psychologie te be- driiven, maar slaagt er in geen enkel opzicht in. De karaktertekeningen worden teveel aan de acteurs over gelaten, en aan door een verteller gesproken commentaar. Hij houdt zelf de touwtjes te weinig in han den. blijkbaar zonder te weten welke middelen hem als regisseur ten dienste staan. Risi is op zijn best in het aange ven van zachte, weemoedige sfeer, een eigenschap, die vele collega's moeten ontberen. Laat hij dié kwali teit uitbuiten, in plaats van pogen „modern" te doen. KFC keurde deze film toegankelijk voor volwassenen. ANTIEK VUURWERK LÏDO De gemiddelde amusements film toont ons meestal een „betere" wereld. Onze eigen kleine dagelijkse Het federale hooggerechtshof in Karlsruhe heeft vandaag de voorma lige heofdreferendaris van de bonds- kanselarij in Bonn Erich Helbig, ver oordeeld tot drie jaar en drie maan den gevangenisstraf. De openbare aanklager had vier eneenhalf jaar geëist. Helbig was corruptie, gepaard met het onder houden van verraderlijke betrekkin gen, alsmede schending van gehei men ten laste gelegd. De politie van Huaraz in Midden- Peru heeft gisteren traangas moeten gebruiken om 3900 Indianen te ver spreiden die demonstreerden omdat woensdag bij een kerkbrand een beeld in vlammen was opgegaan. Volgens de Indiaanse bevolking bezat het beeld „Onze Heer van een zaamheid" de kracht, wonderen te verrichten. Het was in de zestiende eeuw uit Spanje naar Peru gebracht. Bij de betoging werden verscheidene politiemannen gewond en er zou om versterkingen uit Lima zijn verzocht omdat de menigte Indianen in het centrum van de stad steeds groter werd. Een vroegere burgemeester van Huaraz kwam bij een poging het beeld te redden, om. De regering heeft voor het gebied van Huaraz twee dagen rouw afgekondigd van wege het verlies van het beeld. problemen komen we niet tegen. Al les gaat gemakkelijker. Als 't regent dan is het nodig dat het regent. Wil je een taxi hebben, dan komt er op dat moment net een voorbij. Ont moetingen, die gewenst zijn, vinden plaats. Dat de film van de mogelijk heid om niet ter zake doende klei nigheden weg te laten gebruik maakt is begrijpelijk. De bezoeker komt om zich te vermaken. Maar men kan ook te ver gaan. In het theater aan de Steenstraat is dat deze week 't geval. Twee oudere jaars body-builders hebben het daar voor het zeggen. Van het begin af leveren zij enorme krachtprestaties. Zeemonsters vlucht ten en leeuwen gaan ten onder. IJze ren staven worden gebroken als lucifershoutjes en met pijlen wor den tegenstanders feilloos uit de weg geruimd. Even is het wel amusant deze supermensen aan het werk te zien, maar op de duur heeft men het ge voel dat het toch wel zal lukken. Het verhaal speelt zich af in een nogal onwaarschijnlijke periode van de geschiedenis, de décors zijn in deze film verwarrend. Assyrische, Griekse en Egyptische motieven zijn gelijktijdig te zien. Maar een knies oor die daar op let bij zoveel vuur werk. Voor liefhebbers, maar dan voor echte liefhebbers van dit gen re, ouder dan 14 jaar, een ideale film. VADERLOZE DOCHTERS REX „De maagden van Soledor", een ongetwijfeld wat vriendelijker klinkende vertaling van „Les chien- nes de Soledor", verhaalt een wat vreemde en weinig aansprekende geschiedenis in een vaderloos gezin. Een stelletje halfv 1de dochters gaat in gezelschap van een reeks familie leden op zoek naar een verborgen schat, ergens in de bossen van Zuid- Frankrijk. Natuurlijk passeert er het een en ander, wat juist voor de KFC aanleiding is geweest de film voor te behouden voor strikt vol wassenen. Vanwege de weinig sym pathieke sfeer, die de film ademt, niet bijzonder aanbevelenswaardig. VLOTTE THRILLER LUXOR Het geheim van de Witte Spin is een gebruikelijke thriller geworden, waarvan er dertien in een dozijn gaan. Dit neemt niet weg, dat het aan spanning zou ontbreken. Misdadigers, politiemannen, louche barbedienden en een (natuurlijk on schuldige) mooie vrouw spelen een gevaarlijk spel in de donkere slop pen en stegen van de Londense on derwereld. Om het sinistere nog meer te beklemtonen heeft de regisseur gebruik gemaakt van een zwart-wit procédé, met voornamelijk opnamen in het half donker. Wie de moorde naar is zullen wij U niet vertellen, want als U dat interesseert moet U zelf gaan kijken. De Witte Spin is wel een thriller geworden met al lerlei onverwachte verrassingen en ook de humor is een ruime plaats gegeven. Als de beste rol moeten we aanwijzen het droogkomisch op treden van Chris Howland, die zich in deze wereld bijzonder goed op zijn plaats schijnt te voelen. Al met al geen uitschieter, maar toch geen onverdienstelijke ontspanning. (14 jaar). ONTRADEN TRIANON De in het Trianon ge prolongeerde film „La Ronde" wordt door de KFC ontraden. Als laatste in de rij van obstakels, die de sanering van het centrum van Alphen aan den Rijn in de weg ston den, is het oude kappershuis van de heer Koster bezig te vallen onder slopershamden. Met deze opruiming zal een flink plein vrijkomen voor de Raiffeisenbank aan de Juliana - straalt. Wanneer de laatste resten van het oude pand zullen zijn verdwenen gaat de gemeente over tot egalisering en bestrating van het vrijgekomen terrein. De heer Koster gaat zijn bedrijf voortzetten in de Van Boef selaer straat, waar hij volgende week een nieuw pand hoopt te openen. POLITIEK FORUM IN HILLEGOM LEIDEN EN OMGEVING Leiden Gedurende het komende weekend nemen waar de artsen (wij zigingen voorbehouden!) Van Gent, Plantage 14, tel. 22538; dkt. Wydicks, Witte Singel 17, tel. 30177; dkt. Jan sen, Rijnsburgerweg 29, tel. 53024; dkt. Meel, Thorbeckestraat 5, tel. 22522; dkt. Van Alphen, Noordeind- seplein 2a, tel. 22268. Geopend voor spoedeisende gevallen Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Hooigracht 48, tel. 21060. Voor weekenddiensten vande tandartsen zie de raambor. den. Alkemade en Leimuiden. Dkt. Glansbeek, Peeklaan 22, Oude Wete ring, tel 01713-511; dkt. Brinkhorst, Stapenseastraat 6, Leimuiden, telef. 01721-269. Alphen aan den Rijn Dkt. W. C. T. D. Cornet, Kievitstraat 48, tel. 3696. Apotheek Allart, Raadhuisstr. 206. Bodegraven. Dkt. E. Bol, Wil- helminastraat, tel. 2113. Zuster D. Langeveld, Vosholstraat, Zwammer- Scheepsberichten Acmaea 7 v. Tunis n. Curacao Alamak 5 755 O New York n. N. York Alcor 5 te Durban Algorab 6 Santos Alkes 7 230 ONO Aden n. Kuwait Alnitak 6 te Santos Aludra 6 te Rotterdam Asterope 7 100 ZW Flores n. Taragona Bovenkerk 7 te Suez Calamares 7 te Port Antonda Castor 240 Wtz K. Matapan n. Piraeus Jagersfontein 6 te Amsterdam Japara 6 te Casablanca Kennemerland 7 200 ZW Lisabon nr. Amsterdam Kermiia 8 40 W Curacao n. Prt Cardon Kloosterdijk 4 te Hamburg Korendijk 7 200 O Manitucket naar New York Korenia 7 te Shellhaven Loppersum 8 v. Le Havre nr. Nassau Maasdam 10 te Gal way verw. Mainlloyd 8 v. Antw. nr. Rotterdam Medon 7 90 NNW Aruba nr. Gonaives Memnon 8 1 020 ZO Bermuda n. A'dam Mermelloyd 7 v. Dar es Salaam naar Mombasa Montferland 7 te Amsterdam Musdlloyd 7 90 ZZO K. Bon n. Tripoli Nieuw Amsterdam 5 v. New York n. Bermuda Overijsel 6 te Hongkong verw. Poeldijk 7 te Antwerpen Rotterdam 6 300 ZotZ S Salvador nr. Bal boa Sarpedon 6 v. Pt Cabello n. Laguaira Schelde] loyd 8 te Manilla Sirrah 6 te New York Telamon 5 160 NO Kp Hatteras nr. Curasao Togokust 6 310 ZtW Las Palmas naar Amsterdam Ulysses 7 v New Orleans n. Curacao Wonosobo 6 v. NwPlymouth n. Napier Wonosari 7 Durban verw. Kleine vaart Jurjen de Vries 6 v Bayonme nr. Oslo Primus 8 te Casablanca verwacht Vreemde vaart Regensfein 12 te Sydney verwacht dam, tel. 2566. Dierenarts G. Hof land, Vijverlaan, tel. 3798. Boskoop. Dkt. Bom, tel. 2136. Wijkverpleging zuster De Haan, tel. 2805. Hazerswoude. Zie Leiderdorp. Hillegom. Dkt. G. P. D. le Cocq d'Armandville, Sixlaan 7, tel. 5613. Tandarts Van Hilvoorde, Julianalaan 90, Voorhout, tel. 02530-6240. Apo theek: Vierkant 223, Lisse, tel. 02530. 3608. WGK zuster E. Snellenberg, M. Trompstraat 29, tel. 6316. Katwijk aan den Rijn. Dkt. W. J. Louwerse, tel. 5805, Bosplein 27. Apotheek Kon. Julianalaan 18, tel. 4370. Katwijk aan Zee. Dkt. A. F. Beijderwellen, Boulevard 28, tel. 2182. Apotheek zie Katwijk aan den Rijn. Koudekerk aan den Rijn. Wijk verpleging zuster Van der Leer, tel. 01710-23109, Leiderdorp (ook voor Zoeterwoude- en Hazerswoude Rijn dijk, Leiderdorp en Koudekerk). Bij ongevallen aan de Rijndijk tel. 01714- 278. Doktersdienst zie Leiderdorp. Langeraar en Nieuwveen. Dkt J. A. Sandkuyl, Langeraar, tel. 01722 -139. WGK zuster Verhaar, tel. 01722- 345, b.g.g. 02976-245. Leiderdorp. - Dkt. L. van der Berg, Bilderdijklaan 52, Hazerswoude, tel. 01714-344. Apotheek zie Leiden. Wijk verpleging zie Koudekerk aan den Rijn. Leidschendam. Dkt. M. W. Han- nig, Kon. Wilhelminalaan §4, telef. 3494. Tandarts zaterdag en zondag tel. 070-543035. Wijkverpleging Groé- ne Kruis, Willibrordusstraat 2, tel. 3449 Ziekenauto tel. 3923. Lisse. Dkt. H. A. Holl, Veld horststraat 50, tel. 3155. Apotheek en tandarts Bollenstreek zie Hillegom. Nieuwkoop en Noorden Dkt. G. J. Bremer. Noord wijk Dkt. H. Kruyt, tel. 2030. WGK tel. 2338. Groene Kruis tel. 2907. Apotheek alleen De Duin rand, zondag van 12-13 en 17-18 uur. Noordwijkerhout. Dkt. K. A. v. Praag, Heerenweg 17, tel. 02533-2385. Tandarts zie Hillegom. Wijkverple ging WGK Rusthof 1, tel. 2468. Oegstgeest. Dkt. H. A. Reterink, Joh. Evertsenlaan 14, tel. 50394. Apo theek Oegstgeest is geopend. WGK zuster Van der Kleij, tel. 52426, b.g.g. 33773. Rijnsburg. Zie Katwijk aan den Rijn. Sassenheim. Dkt. W. de Graaf, Hoofdstraat 167, teL 8479. Wijkver pleging Bethesda - WGK zuster Groe- nestege, Hoofdstraat 82, telef. 7645. Groene Kruis „Sassenheim en Om streken" zuster Meijssen, Jacoba van Beierenweg 1, Voorhout, tel. 02532. 7796. Tandarts Bollenstreek zie Hille gom. Voorhout. Dkt. A. W. Bots, Prof. Aalberselaan 2, tel. 7393. Tandarts Bollenstreek zie Hillegom. Voorschoten. Dkt. F. H. W. Swen, Veurseweg 18, tel. 2356. Tand arts alleen spoedgevallen zaterdag en zondag om 9.30 uur: T. R. Spreij Voorstraat 36. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525, is geopend. Warmond. Zie Voorhout. Wassenaar. Dkt. R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 2907; dkt. W. J. de Jong, Wittenburgerweg 188, tel. 9124. Apotheek Schouwweg 32, tel. 2402. Leuke nylon Kinderonderjurkjes in gekleurd kant lengte 40 cm. ƒ3,65 Kleine stijging per maat HAARLEMMERSTRAAT 172—174—179 HERENSTRAAT 9 MIDZA De Chileense minister van lands verdediging Juan de Dios Carmona heeft medegedeeld, dat als gevolg van de aardbeving, die 28 maart jl. verscheidene Chileense provincies heeft getroffen, 15.000 woningen to taal zijn vernield. Er is voor een be drag van honderd miljoen dollar schade aangericht. In dit bedrag is niet de schade inbegrepen, die aan wegen, bruggen, e.d. is toegebracht. In de getroffen gebieden is het leven bijna weer normaal. President Eduar- do Frei heeft verklaard, dat hij een plan zal opstellen, dat voorziet in een algehele wederopbouw in de ge troffen gebieden. Het proces tegen Gaston Naes- sens, de man die zegt een middel tegen leukemie te hebben ontdekt, zal op drie mei beginnen. De recht bank in Parijs die de zaak in behan deling heeft, heeft bekendgemaakt, dat het proces dan in elk geval door gaat, ongeacht eventuele nieuwe verzoeken van de verdediging om uitstel De zaak is reeds enkele ma len opgeschort WILSON NAAR JOHNSON President Johnson heeft gisteren bekendgemaakt, dat hij de Britse premier, Harold Wilson, donderdag 15 april op het Witte Huis zal ont vangen. Wilson gaat naar Washing ton tijdens een kort verblijf in de VS, dat hij aflegt om in New York volgende week voor de „Economi sche Club" een rede uit te spreken. In de toekomst districtgemeenten? Bij het gisteravond gehouden „Fo rum", waarin de vertegenwoordigers van de vijf grote partijen, de heren: mr. P. J. M. Aalberse (KVP), mr. M. van Lier (PvdA), D. S. van der Mei (CHU), mr. Th. H. Joekes (VVD) en G. A. Kieft (ARP) zitting hadden genomen, werden de antwoorden op de verschillende vragen gegeven in overeenstemming met de door deze tweede kamerleden ingenomen poli tieke richting. De zaal van „Flora" was goed be. zet, tot vreugde van de heer J. S. L. van Reissen, die namens de genoem de partijen het forum welkom heette en daarna de leiding overdroeg aan de heer J. Ch. I. van Niekerk, burge meester van Hillegom. Door de voorzitter werden aan het forum een aantal schriftelijk ingeko men voorgelegd. Op de vraag of er een wijziging zal komen in indeling van ons politiek stelsel, ons staats bestel, werd duidelijk gemaakt dat dit zeer zeker het geval zal zijn als de heer Cals daarover iets te zeggen krijgt. Het werd ook nodig geacht, omdat deze tijd een nieuwe indeling vraagt. De grenzen van de provincies en ook het bestuur daarvan werden als verouderd afgeschreven en dit zal ook het geval zijn met de positie der waterschappen. De vorming van districten, een overkoepelingsorgaan voor gemeenten die tezamen dezelf de belangen hebben (en dit geldt in het bijzonder voor de gemeenten, die in de omgeving van onze grote ste den zijn gelegen of tot stand zullen komen), zal worden overwogen en voorlopig als proef worden ingesteld. Op de vraag, is het forum voorstan der van .belangenpartijen" of acht zij het juister het te laten zoals het nu is, werd door mr. Van Lier de veronderstelling geuit dat het met de indeling, zoals deze nu is, over 10 of 20 jaar wel afgelopen zal zijn. Dan zullen de confessionele partijen zich wel hebben opgelost, was zijn mening. Daar kwamen de heren Aal berse, Van der Mei en Kieft tegen op. Zij dachten, dat het christelijk idee daarvoor te sterk in het volk verankerd ligt en dat de opvattingen in de geest van de H. Schrift altijd nodig zullen blijven om de christe lijke ideeën ook in de wijze van re geren, de wetgeving en alles wat daartoe behoort te handhaven. WONINGBOUW Met betrekking tct het woningpro bleem was het forum het er over eens, dat de door minister Bogavrt gevolgde werkwijze juist is en tot een uiteindelijke oplossing van dit vraag stuk zal voeren. Verschil van mening was er over het teveel aan kleine aannemers maar wel meende men, dat deze ook recht van bestaan heb ben en ingeschakeld moeten blijven bij het uitvoeren van de woningbouw. De huurverhoging komt op de hel ling en het is al bekend hoe dit zal geregeld worden. Ook werd duide lijk gemaakt uit de verklaringen van de vertegenwoordigers der waar schijnlijk nieuwe regering, dat ten aanzien van de financiering van de gemeenten een wijziging zal komen en dat daarbij het leningplafond wel zal worden verhoogd en in bepaalde gemeenten de bestaande moeilijkhe den de aandacht zullen hebben. RUIMTELIJKE ORDENING De ruimtelijke ordening had men een apart ministerie willen geven. Maar het blijft bij de minister, die er het meeste begrip voor heeft, mi nister Bogaards, aldus mr. Aalberse. Er werd gevraagd om het bedrag WASSENAAR Geslaagd Voor het ingenieurs examen natuurkundig ingenieur slaagde aan de Technische Hogeschool te Delft, de heer H. W. Piekaar. voor de onderontwikkelde gebieden te stellen op 200 miljoen. Volgens het forum moet men niet alles uit de schatkist willen halen wat maar mo gelijk is voor deze aangelegenheid. Het gaat allereerst om het mogelijke en er werd gewezen op de hulp, die niet in guldens bestaat maar door particulieren, jeugdgroepen en ande ren wordt verricht. Een ieder kan geven wat hij daarvoor over heeft. De winstdeling werd ook nog ter sprake gebracht en de vraag, of dit niet in strijd zou zijn met het eigen domsrecht, radicaal afgewezen, met uitzondering van de VVD vertegen woordiger, die er tegen was. LISSE Geslaagden. Mej. A. van den Oever slaagde voor het diploma sohoerwer- koopster, eveneens mej. Ma-rjo die Kooker. WEER BLOEDAFNAME RODE KRUIS In de week na Pasen, woensdag 21 en donderdag 22 april zulilien te Lisse weer bloedafname-avonden worden gehouden door het Rode Kruis. Men kan zidh opgeven bij dr. Van Beek, schoolarts, mevr. Dronikers, Veld horststraat 24, A. v. d. Burg, Heere- weg 17; H. van den Merendonk, Ka naalstraat 118b: H. A. Meulemans, Gladiolensbraat 31; J. J. van der Meij, Heereweg 448f en mevr. van Nieuw koop, V eldhoenstraat Nieuw bankkantoor. Het ver bouwde doch zo goed als nieuwe bankkantoor van de Algemene Bank Nederland (voorheen Twentsche Bank (zal zaterdagmorgen geopend worden en tevens voor belangstellen den te bezichtigen zijn. COÖP. BOERENLEENBANK Onder presidium van de heer J. W. A. Lefeber werd donderdagavond de jaarlijkse algemene vergadering van de Coop. Boerenleenbank gehouden. Na een kort inleidend woord van de voorzitter werd het jaarverslag van de kassier, de heer G. van Gerven aan de orde gesteld. Als belangrijke punten nemen wij daaruit op, dat bij de bank vooral in de eerste 4 maanden van het jaar een sterke toeneming van de uitzet tingen werd geconstateerd tegenover een geringere toename van de toe vertrouwde middelen. De grote loons verhoging van 1964 bleek, geen merk baar gunstige invloed te hebben ge had op het sparen! In Lisse was de groei van die spaar gelden in 1964 1 miljoen tegen 2 mil joen in 1963. Er werd veel geld ont trokken vanwege de hoge rente op obligaties. Het bestuur heeft de ren te voor jaardeposito's ingaande 1 april verhoogd tot 41/* Er resteert een winst van bijna 127.000.welk bedrag bij besluit van de vergadering bij de reserve werd gevoegd, die daardoor steeg tot ruim 1.300.000. Er was 'n omzet van 540.000.000 in 1963 470.000.000). Het ledental van de bank steeg van 1104 tot 1115. Er lopen bij de bank in totaal 9220 spaarboekjes met een gemiddeld bedrag van bijna 2160.-. Voorts zijn er behalve 372 rekendng- couranthouders met crediet nog 710 zonder crediet. Het verslag werd ter vergadering goedgekeurd, waarna de vergadering de balans enverlies- en winstreke ning eveneens goedkeurde en de winst een bestemming gaf als toevoeging bij de reserve. Er werd voorts een verkiezing gehouden van een lid van de Raad van Toezicht. Het aftreden de lid, de heer Th. E. A. van Werk hoven, werd herbenoemd. Tegen het aftredend bestuurslid G. B. N. de Vroomen was een tegencandidaat in gediend in de persoon van de heer C. G. van den Aardweg, doch deze kon sleohts 12 stemmen op zich ver enigen tegen 227 op de heer De Vroo men. In de vacature, wijlen de heer J. D. van Parijs werd nv-' -nen* stemm-n nomd de b- Bui tenhuis.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 3