[Goede nylons kunnen goedkoop zijn f Deel mee iri de winst bij CO-OP 98 1.19 Betaal niet te veel voor kousen", zegt CO-OP kies uw kous MlliHlWiEl Rode bessenjam 79 Moriaantjes ,79 CO-OP Ontbijtkoek* „„,„,51 Aardbeien op sap C9-9P Appelmoes DREEF - DREEF ■v, (Advertentie) Consumenten-organisatie brengt uitstekende kwaliteit nylon kous voor 1.59 Mary Lou, de speciale „tiener" nylon nu in alle CO-OP winkels. Consumenten hebben het kousen-probleem aangepakt door middel van CO-OP, de grote organisatie van consu menten. CO-OP gaf één van de belangrijkste kousen-fa brieken in West-Europa op dracht een nylon te fabri ceren, waarbij in de eerste plaats rekening gehouden moest worden met de smaak van de tieners. Dat betekent een jonge, sierlijke kous van toch behoorlijk sterke kwa liteit. In een gemakkelijke modekleur die overal bijpast. En voor een plezierige „tie ner" prijs. Na vele maanden van testen werden alle proef nemingen tenslotte bekroond met de Mary Lou nylon. Een charmante, naadloze nylon in de modekleur Sapino. En de prijs? Het bleek mogelijk te zijn deze mooie dunne, sterke kous te leveren voor slechts ƒ1.59. Een verrassing waar elke „tiener" - en onge twijfeld ook vele moeders! - dolgelukkig mee zullen zijn. De nieuwe Mary Lou nylons zijn in alle CO-OP winkels verkrijgbaar, óók in de extra kleine maat 8%. Marie Louise nylons blij ven een groot succes Steeds meer huisvrouwen dragen met plezier Marie Louise nylons, die ze zo ge makkelijk bjj CO-OP kunnen halen en waar ze zo weinig voor behoeven te betalen. Marie Louise nylons zijn er in verschillende soorten en kleuren. Ze kosten slechts ƒ1.95 in een nieuwe, char mante verpakking. Marie Louise Pin Points nylons die gegarandeerd niet kunnen ladderen, zijn er al voor 2.95. Het 13e paar voor niets! Bewaar de bonnetjes op uw Mary Lou en Marie Louise nylons goed. Als service geeft CO-OP u voor 12 bonnetjes een paar van dezelfde soort gratis! Dat maakt elk paar nylons dat u b(j CO-OP koopt nör voordeliger! Kies nu zo'n fantastische CO-OP reis uit Zo'n heerlijke vakantie! Die zo weinig kost! En die CO-OP helemaal voor u verzorgt. Prima hotels. Luxe reis wagens.- Vliegtuigen. Uit stekende maaltijden. Excur sies. U hoeft nergens meer aan te denken. Waar gaat u heen? Naar Zwitserland, Griekenland of Parijs Mal- lorca of naar de Eiffel? Of Tirol Bespreek uw vakantie bijtijds. Vraag morgen in de CO-OP winkel naar de reizen- folder. Want de belangstel ling is groot. 10 dagen naar Oostenrijk voor f189,- Hoge bergen. Gezonde lucht. Heldere beekjes.Witte water vallen. Groene weiden. Koele bossen.-_En... een uitstekend hotel dat CO-OP voor u reser veert (inclusief maaltijden). In de Tiroler Alpen. In dat gezellige plaatsje Gerlos.Een comfortabele reiswagen brengt u er heen. Die reis alleen al is fantastisch. Via het Zevengebergte, Taunus- gebergte, Karlsruhe, Ulm, Miinchen, Achsenpas en het Zillertal. Een heerlijke va kantie! 10 Dagen lang ver zorgt CO-OP alles voor u. En dat kost maar 189,- (en één waardecoupon van uw CO-OP Winstaandeel). 8 romantische dagen in De Eiffel voor f 135.- Wat een vakantie! Acht da- 'gen in het gezellige See-hotel „Margarete", acht dagen wandelen, zwerven, vissen, zwemmen, varen, winkelen, wat u maar wilt, in de mooi ste streek van de Eiffel. En dat alles voor de speciale CO-OP prijs van maar 135,- (en 1 waardecoupon van uw CO-OP Winstaandeel). Met CO-OP en Olympic Airways 15 dagen Grie kenland voor f 600.- Vijfdaagse cruise met de MS „Semiramis" naar de mooiste Griekse eilanden inbegrepen! Met de Olympic Airways naar Athene. Dan een droom- cruise van 5 dagen naar Rhodes, het eiland met het mildste klimaat van de ge hele Middellandse Zee, naar Bodrum in Turkije, naar Patmos, bekend door de Openbaringen van Johannes. Naar Delos, de geboorte plaats van Apollo en Artemis en via Mykonos, het „Witte Eiland terug naar Piraeus en Athene. Daarna nog 9 dagen om het heerlijke vaste land van Hellas te doorkrui sen. Dit alles voor slechts 600,- (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaan delen). Besparing op uw gasre- kening- Pannen nu met koperen bodem Voor het eerst zijn in ons land pannen verkrijgbaar met een gedraaid koperen bodem. Wat is het voordeel daarvan? Koper is een van de beste hittegeleiders. Dat betekent dat een koperen bodem sneller en gelijkmati ger heet wordt. Pannen met koperen bodem besparen gas- en zijn bovendien oersterk. Vandaar dat deze pannen in het buitenland een enorme aftrek vinden. CO-OP brengt nu deze pannen ook voor de Nederlandse consument in zeer fraaie stootvaste emaille uitvoering. De pannen heb ben verder koudgrepen en een stootrand van edels taal. Er ztjn twee sets: 4 pannen (verschillend formaat) 67,- (en 4 waardecoupons van uw CO-OP Winstaandelen). .1 koekpan, 1 steelpan, 1 fluit ketel, 1 melkkoker voor '54,- (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaandelen). Een stoel voor tuin entent Gezellig in uw tuin. Handig als kampeerstoel. Gemakke lijk - inklapbaar - in de auto mee te nemen. Houten arm leuningen. Solide buisstaal. Bevestiging met 3 stalen veren. Mooi streepdessin. Hoogte 42 cm. Per twee stuks voor de speciale CO-OP prijs van slechts 21,- (en 1 waar decoupon van uw CO-OP Winstaandeel.) 10 dagen naar Zwitserland voor f235.- Geheel verzorgde reis per luxe reiswagen. Verblijf in het nieuwe hotel Tannen- heim. Kamers met bad. Het hotel beschikt over grote lounges, bar, dancing, en zonne-terrassen. Mogelijk heden voor wandel- en dag tochten en kabelbaan ritten. Speciale CO-OP prijs van ƒ235,- (en 1 waardecoupon van uw CO-OP Winstaan deel). Het is heel gemakkelijk om mee te delen in de winst bij de C0-0P U weet dat CO-OP een con sumenten-organisatie is. En dat CO-OP daarom de con sument/klant mee laat delen in de winst. Hoe dat gaat? Heel eenvoudig! U krijgt uw C0-0P Winst aandeel gratis Bij praktisch elke gulden die u bij CO-OP besteedt, krijgt u gratis een zegel. Die zegels plakt u in een boekje. Als het boekje vol is en dat is met 120 zegels al het geval, levert u dat boekje in en krijgt u zonder meer een Winstaan deel. Gemakkelijker kan niet. En... goedkoper ook niet. U' betaalt voor dat Winstaan deel immers geen cent. Dat gratis Winstaandeel levert u geld opl Ja, wacht maar eens afl Straks wordt de datum be kend gemaakt dat u geld kunt gaan halen voor uw Winstaandeel. Hoeveel Dat hangt natuurlijk af van de winst die CO-OP heeft ge maakt en kan dus van jaar tot jaar verschillend zijn. U kunt echter zelf meehelpen die winst zo hoog mogelijk te maken door al uw bood schappen bij CO-OP te halen. En hoe meer boodschappen u bij CO-OP haalt hoe meer Winstaandelen u krijgt! Dertien Winstaandelen per jaar voor een gemiddeld gezin. Laten we aannemen dat een gemiddeld Nederlands gezin voor ƒ30,- per week aan boodschappen besteedt. Dat betekent dan dat zo'n gezin elke vier weken een gratis Winstaandeel krijgt. En dat zijn er dus niet minder dan dertien per jaar! Een spaar potje dat heel plezierig is om te hebben! Maar u kunt nog méér gratis Winstaandelen krij gen. U krijgt niet alleen bij prak tisch elke gulden die u be steedt zo'n gratis zegel. U krijgt ook nog extra-zegels. Bij CO-OP koffie, CO-OP thee, CO-OP beschuit, Do-re- mi-koek ontvangt u E extra) - zegels voor uw Winstaan deel. Zo'n E(extra)-zegel is even veel waard als de zegels die u bij elke bestede gulden krijgt. U plakt ze gewoon tussen de andere zegels in uw boekje. Dat is pas winst gevend sparen! r^AAAAAAAT C0-0P stelt Winstaande len met waardecoupons beschikbaar Elke consument/klant wordt in de gelegenheid gesteld om CO-OP Winstaandelen te be zitten. Daarmee deelt de consument/klant nu in de winst die consumenten-orga nisatie CO-OP maakt. Maar daarboven krijgt hij óók nog bij elk Winstaandeel een waardecoupon. Dat ls een extraatje. Daar heeft hij direkt wat aan. Want die waardecoupon kan hij met een gebruiken om prachtige artikelen te kopen met aan trekkelijke reductie of om plezierige reizen te maken voor verrassend lage prijzen. Haar drogen als bij de kapper Er is een elektrische haar- droogkap die uw haar vak kundig droogt, zonder dat er van u speciale vakkunde wordt vereist. Deze nieuwe haardroogkap ls eenvoudig met de hand te bedienen, heeft een driestanden schake laar en ongeveer 2.25 m. snoer. Hij is gemakkelijk aan tafel of stoel te bevestigen. CO-OP brengt deze luxé haardroogkap compleet met tafelstatief voor slechts 47,50 (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaan delen). Nu ook automatisch strij ken Strijken met de „Celsla" strijkautomaat. Wat een weelde. Vlug en zonder moei te strijkt de „Celsia" uw lakens en slopen, overhem den en bloesjes, wat u maar wilt. De „Celsia" is gemak kelijk op iedere tafel neer te zetten en heel eenvoudig te bedienen. Speciale CO-OP prijs ƒ281,- (en 8 waarde coupons van uw CO-OP Winstaandelen) Op verzoek van de CO-OP consumentendienst beoorde len huisvrouwen de smaak van CO-OP artikelen. MARYL0U naadloze „tiener" nylon f 1.59 De CO-OP bakker verwent a deze week met Zeer fijne Roomboter Banketbroodjes MARIE LOUISE avondnylon naadloos f 1.95 MARIE LOUISE wandelnylon met of zonder naad f 1.95 MARIE LOUISE „Pin Point" laddert, niet f2.95 MARIE LOUISE crêpe nylon f2.95 Mary Lou en Marie Louise nylons uitsluitend verkrijg baar in uw CO-OP winkeL Verse Appelrepen per stuk 't Is van de C0-0P bakker ■■■■■••■■■■■■■a Paasbrood Een specialiteit van de CO-OP bakker De CO-OP bakken over Bet hele land stellen er elk jaar een eer ln het beste paas brood te bakken. Het bakken van paasbrood stelt namelijk de hoogste eisen aan vak manschap en vakkennis. En elk Jaar komen de CO-OP bakkers met paasbrood te voorschijn dat werkelijk feestelijk brood mag heten. Het paasbrood van de CO-OP bakkers vindt dan ook altijd gretig aftrek bij de consu menten. De belangstelling is vaak zo groot dat de CO-OP bakker er nauwelijks aan kan Voldoen. Wilt u daarom zo vriendelijk zijn tijdig uw bestelling op te geven? Uw CO-OP bakker heeft daarom een handig formuliertje bij zich. Als dank krijgt u het verrukkelijkste paasbrood dat er ls, met de meeste zorg bereid! chocoladebiskwle 2 blikje, I van 225 gram 1 CHOCOLADE KORRELS GEDROOGDE APPELTJES VARKENSVLEES „hot blikje ft 200 gram I FORMOSA ANANAS stukjes 2 blikjes van 240 gram 98 BL0EDW0RSTJES per stok 59 MAKREEL in tomatensaus blik van 400 gram I HARING in tomatensaus blik van 400 gram 69 CO-OP *ook verkrijgbaar bij de CO-OP bakker CA65-14 Deze prijzen gelden van 1 tfm 7 april 1965 3T Kindertoto's en huwe lijksreportages. Foto van Bemmelen, Zuidbuurtse- weg 30 Zoeterwoude. tel 01715 - 353. *2* Gebroken ruiten, glas- in-lood-reparaties worden door mij met spoed her steld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard. De Sitter laan 76. tel. 32916. 3F „Rosine'" geeft de hoog ste prijs voor go d, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstr. 16. tel. 26854. 'S Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare, onder Knirps), wandelstokken, invalidestokken, rubber- doppen. Parariumagazijn Van Oerle, Haarlemmer straat 95, ug de Vrouwen- steeg. Reparaties worden alleen aan de zaak aange nomen. 3? Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwe. Rechtstreeks van fabriek. Enorme keu ze, elke prijsklasse eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rentevrij. Vraagt vrijblijvend cata logus. Postbus 538, Den Haag. Toonkamers Dreel Burgsteeq 3, 5, 12 Nieuwstraat 1 4 panden vol met de nieuwste MEUBELEN van lste-klas fabrikaat aparte vormgeving en houtsoorten. Magnifieke - bekledingen. Elke prijsklasse. Vakmanschap. Voorlichting. 2? Gevraagd, wegens hu welijk der tegenwoordige, net meisje voor hele 01 halve dagen of enk-Ie da gen p. week. Mevr. Matze. Nassaulaan 12, Oegstgeest teL 01710—50823. S* Damesrokken 17,50. Ook grote maten van pri ma kantgaren, tweed en terlenka. Fa. M. Biesot, Herengracht 124, Leiden. 3? Wij leveren U een grote solide hangkast voor 62,50, gegarand. timmerwerk Grote hangkasten met 2 ruime legplanken 78.-, legkasten enz. maten naar wens met hard-board of Fins berken. - Uiterstegr. 168. Restaurant „De Beu kenhof" Oegstgeest, vraagt een nette vrouw (2 dagen in de week) voor eenvou dige werkzaamheden in de linnenkamer. Tevens een gevorderde com mis de cuisine. Aanmelden dage lijks. Aantrekkelijke con dities. 21 Grote gladiolenboüen zolang de voorraad strekt in 4 soorten 20 per dui zend. exclusief vracht. J van Groeningen. Venne- perweg 671, tel 02526-455 Nieuw Vennep. 500 FIETSEN vanaf 139.75 KINDERFIETSEN vanaf f 50.50 200 BROMFIETSEN Solex - Berini - Puch Gazelle - Monark - Magneet - Honda - Kreidler - RAP - Batavus Haarlemmerstraat 295 Korevaarstraat 6

Leidse Courant | 1965 | | pagina 15