flinke jongen Bronchicum Wat springt ze hoog! Wat wordt ze groot!... .en moeder helpt met kerngezonde Blue Band-mmm...en kérngezond TAST TOE... 't is van TEEKENS irj OUDE-WETERING LEIDSCHE TEXTIELFABRIEKEN GEBRS. VAN WIJK CO. N.V. kantoorbediende (mnl.) GEMEENTERAAD VAN WOUBRUGGE DINSDAG 2 MAART 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Voorzien van hot H. Sacrament der Zieken over leed na een voorbeeldig gedragen lijden, mijn on vergetelijke l'ieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma, mevrouw Cornelia Frederica Maria Glaudemans-Mühlstaff in de leeftijd van 72 jaar. Leiden: D. Glaudemans Voorburg Z.H.: N. Ph. Glaudemans W. S. F. M. Glaudemans-v. Well en kinderen Rotterdam: C. A. M. Glaudemans 's Hertogenbosch: Ph. A. D. M. Glaudemans H. Glaudemans-Nicolad en kinderen Breda: G. H. M. Glaudemans M. C. Glaudemans-Neldssen en kinderen Rijswijk Z.H.: M. Th. J. Glaudemans P. F. Glaudemans-Geerdink en kinderen Rotterdam: A. R. J. Lessing-Glaudemans J. Lessing en kinderen Tienray: Zr. M. Theresette (E. A. Th. Glaudemans) Leiden, 1 maart 1965 Hoogstraat 5 De overledene is opgebaard in de aula van begra fenisassociatie „Ad Sanctos", Lange Mare 69. Be zoekuren aldaar: van 15-16 uur en van 19-20 uur. Rozenkransgebed: dinsdag- en woensdagavond te 19.30 uur in de aula. De solemnele H. Mis van Requiem zal aan God worden opgedragen donderdag 4 maart a.s. te 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Onbevlekt Ontvangen (Hartebrug), waarna de begrafenis te plm. 12 uur op de r.k. begraafplaats „Zijlpoort". Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in restaurant v. d. Heijden, Breestraat 85 te Leiden. Enige en algemene kennisgeving Tot onze diepe droefheid is na een geduldig ge dragen lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken, overleden, onze lieve zorgzame moe der, pleeg-, groot- en overgrootmoeder Clasina Wilhelmina Verwey weduwe van Gerardus Lelieveld in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Stompwijk: M. J. van Rij.n-Lelieveld M. van Rijn P. van Rijn-Hoogeveen J. Granneman Voorburg: N. C. Lelieveld E. Lelieveld-Moes Zoeterwoude: A. Belt-Lelieveld W. Belt LeidschendamChr. Goeman-Lelieveld N. C. Goeman Stompwijk: A. Lelieveld A. G. Lelieveld - No ordover Wateringen: A. Schrader M. Schrader-v. Zwet kleinkinderen en achterkleinkinderen Stompwijk, 1 maart 1965 Dr. van Noortstraat 156 De H. Mis van Requiem zal aan God worden opge dragen in de parochiekerk van de H. Laurentius te Stompwijk op donderdag 4 maart a.s. om 10 uur, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof al daar. Rozenikransbidden: dinsdag- en woensdagavond om 8 uur aan het sterfhuis. Met droefheid geven wij U kennis dat in de ver wachting van de opstanding en het eeuwige leven, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze-goede zorgzame vader en grootvader, de heer Willem Franciscus v.d. Poel echtgenoot van Ermina Adriana Veelenturf in de ouderdom van bijna 79 jaren. Leiden:E. A. v. d. Poel-Veelenturf W. A. v. d. Poel M. M. v. d. Poel-Murk H. J. Kaptein-v. d. Poel H. Kaptein C. G. Conijn-v. d. Poel G. M. C. Conijn H. M. de Kler-v. d. Poel J. P. A. de Kier J. C. Bad er-v. d. Poel A. Bader F. H. v. d. Poel A. v. d. Poel-Kok G. J. Frankhuizen-v. d. Poel J. Frankhuizen P. W. v. d. Poel N. v. d. Poel-v. Diemen A. A. v. d. Poel M. v. d. Poel-Diels Q. J. v. d. Poel G. v. d. Poel-v. Dorp en kleinkinderen Leiden, 1 maart 1965 Huize St. Maarten, St. Jacob9gracht 1 De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op don derdag 4 maart a.s. te 10 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Zoeter woude H.R. „de Meerburg", waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof van bovengenoemde parochie. Rozenkransbidden: dinsdagavond 8 uur in de ka pel van Huize St. Maarten en woensdagavond 7.30 uur in de parochiekerk van de Meerburg. Haarlem: Noord wijikerhout Stompwijk: Noord wijkerhout Leiden: Nieuw Zeeland: Haarlem: Zoeterwoude: Gevraagd: leeftijd 17 jaar. J M. J. POST OUDE SINGEL 70 Heden overleed tot on ze grote droefheid, ge heel onverwacht, voor zien van het H. Oliesel, mijn innig geliefde man onze lieve zorgzame va der, behuwdvader en opa LÉONARDUS LAURENTIUS OUDSHOORN echtgenoot van Gerarda Klazina Theodora van Hemert in de leeftijd van 62 jr. Voorschoten: G. K. Th. Oudshoorn- van Hemert Leidschendam: J. M. G. Rotteveel- Oudshoorn J. P. Rotteveel Voorschoten: M. J. J. Oudshoorn C. G. L. Oudshoorn en kleinkinderen Papelaan 106 De pl. H. Mis van Re quiem zal opgedragen worden in de Moeder Gods-kerk te Voorscho ten zaterdag 6 maart a.s. te 10 uur, waarna begrafenis in het fami liegraf op het r.k. kerk hof Rosenburgh, circa 11 uur. Rozenkransgebeddon - derdag- en vrijdag avond 8 uur Papelaan 106. PRIKKEL- OF KRAMPHOEST? Elixir Nattermann DAT HELPT! Verkrijgb. bij Apot Drog. Woensdagmarkt. Nog een zeer leuke jongens- en meisjespyama's tot 14 jr, alle maten 3.98; dames- en herenpyama's 5.98; leuke trappelzakken 0.98. Nieu we Rijn over KI. Burcht. Japie. ADVERTEREN DOET VERKOPEN 2? N.V. Confectiefabriek Gebr. de Weerd. v. d. Werffstraat 7a, Leiden, Tel. 30390 heeft plaats op haar japonnen - ateliers plaats voor: ervaren en aank. Modinettes. Per soonlijke sollicitaties tot 's avonds 6.30 uur. 'S Markiezen rolschermen alum jaloezieën Grootste sortering zonwering Ph ma alwerking draagt in lichtingen en prijs bii het verkoopkantoor van Mei- cher's markiezenfabriek C. E Jedeloo Oegstgeest. Juffermansstraat 35 telef 01710—53105 tg Een nieuw bed. een kwestie van vertrouwen! De grootste sortering te- Êen de laagste prijs, bij: 'e Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51 Leiden CS" Te koop aangeboden: witte trouwjapon, maat 38. Br. onder no. 9091 bur. v. d. blad. Gebroken ruiten, glas- in-lood-reparaties worden door mij met spoed her steld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard. De Sit.terlaan 76. tel. 32916. len v.a. 95.-; compl. club- stellen 85.-; eethoeken 75.- ronde tafels; dressoirs; stoelen; schuiftafels; So lex bromfietsen; bedstel- len; ledikanten; opklap- bedden; vloerkleden; kin- leddkanten: keukentafels; driewielerrietsjes; auto peds; clubfauteuils. Alles spot, spotgoedkoop. Nieu- wenburg, Hooigr. 55 (ge sloten huis). Woensdagmarkt. Vlotte nachtjaponnen tot 52. nu 5.98; pracht kwaliteit he renflanellen, dubb. borst 4.98, nu 3.98; dusterschoi;- ten alle kleuren, van 6.98 nu 3.98. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 3? Wegens omstandigh.: prachtige 43 cm t v met antenne 150.-. eventueel gratis thuisbezorgd Telef 01717—4879 5? Te koop: dubbelwandig uitneembaar houten week- eindhuisje, afm. 6x4 m. Erijs 1500.- (geen grond), ijsterstraat 15, tel. 50962. Gevraagd ter overna me; een klein studiebu reau voor jongenskamer. Br. onder no. 903 bur. v. d. blad. 3? B.z.a. werkster, liefst centrum stad. Br. onder 896 bur. v. d. blad. Meisje of werkster ge vraagd voor 3 of meer ochtenden p.w. Hofdijk 35, Oegstgeest (hoek Hof- brouckerlaan). 3? Heel voordelig ter overname aangeb.: kook- set, servies, cassette, was- combinatie, koelkast en linnenuitzet. Alles modern Br. onder no. 8462 bur. v. d. blad. <3? Schrijfbureaus, bank stellen, fauteuiltjes, boe kenkasten, wasmachine 220 V, hang- en legkasten, ledikanten en matrassen, schuiftafels, dressoirs, een- poottafel, draaistoelen, piano's grasmaaimachine. Gebr. Pluym, Hooigr. 51, td. 25955-21266. Blue Band! Vitamine-A en D... energierijke grondstoffen. Dat wat Uw kinderen nodig hebben om jong en blij te zijn. En die ge zonde levenslust begint bij gezonde eetlust. Trek in een boterham met Blue Band. Trek in een warme maaltijd. Trek in alles wat U met gezonde Blue Band zo smakelijk bereidt... 's morgens, 's middags, 'savonds! Blue Band VERE0EU i MARGARINE 1 ACHT UUR Nóg een? Best hoor. Blue Bancl erop. Smul maar, Dan kun je er tegen, straks, op school. HALF EEN Eerst eten, dan spelen. Smeer je 'm zelf? Toe maar. 't is Blue Band... met vitamine A en 0. ZES UUR Kijk die jus, zo heerlijk goud-" bruin. Het werk van moeder, die Blue Band .gebruikt. Mm!! Ham, rookworst of leverworst GJ Voor autoplaatwerb Blonks Autobedr., Nieuw- straat 33 41 Leid_n. telef 30600 5* Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwe Rechtstreeks van fabriek. Enorme keu ze, elke prijsklasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rentevrij Vraagt vrijblijvend cata logus Postbus 538. Den Haag. Kredieten tot f 4000.- voor aankoop meubelen en woningtextiel V raagt gratis folder Discrete be handeling en zeer lage af lossingen. Postbus 1083 Rotterdam. Gevraagd: wagenwasser, diende voor algemene dienst. Oranje Garage, Firma Beuk, Golfweg 19, Noordwijk, tel. 4145. Woensdagmarkt. Losse dames- en herenpyama- jasjes van 4.98, nu alle ma ten 3.75; zeer grote Portu gese badlakens 7.98, nu 3.98; blauwe keukendoe ken 0.98. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. Woensdagmarkt. Het gaat gebeuren: damesda- rectoirs tot 50 1.98, nu al le maten 1.25; nylon on derjurken, werkelijk iets aparts 6.98, nu 3.98; nylons 0.75. Nieuwe Rijm over KI. Burcht. Japie. 3? „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud. zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstr. 16. Q? Te koop aangeboden: accordeon, z.g.a.n., 38 bas. Te bevragen: Driftstraat 57, Leiden. Te koop aangeboden: bromfiets, in zeer goede staat, merk Benelli. 's Avonds na 8 uur: Zuid- buurtseweg 23, Zoeterwou de. Gf Gevraagd: vrije etage aoor dame alleen. Brieven aan postbox 179 te Ledden. Abonnementen en adver tenties worden aangeno men door: J. COZIJN PLANTAGE 26 TELEF. 01713262 Wij vragen voor ons EXPEDITIEKANTOOR een die tevens genegen is dagelijks enkele boodschappen te doen. Leeftijd 1517 jaar Sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken, Vliet 15, Leiden, telefoon 25941, toestel 49. Uitbreidingsplannen en sportzaken vormden de hoofdmoot voor de be sprekingen van de gemeenteraad van Woubrugge. Men stelde het uitbrei dingsplan Woubrugge-west 1964 vast, waarbij de financiële bezwaren van de weduwe Kroes - Van Zwieten met betrekking tot haar land bij de tank gracht niet steekhoudend werden ge acht. Eveneens stelde men het plan oostelijk van de Bateweg vast. Dit houdt in, dat dit land een beperkt agrarische bestemming krijgt. De al daar geprojecteerde rioolwaterzuive ringsinstallatie komt thans naast het tuindercomplex aan de Óudendijk- seweg. Voorts ging de raad over tot onder handse aanbesteding van alle in het Europaplantsoen te Hoogmade nog uit te voeren werken voor het bouw- rijpmaken, waarmee een bedrag ge moeid is van f 68.000.- DOESBRUG Ook stelde de raad, naar aanlei ding van een uitvoerig rapport, be- lanrijke kredieten beschikbaar voor het maken van de noordelijke afrit bij ~het Noordeinde te Hoogmade van de in aanbouw zijnde Doesbrug. Hierbij kwam ook de zuidelijke afrit ter sprake, die volgens de heer Van Lulmg nog steeds iets zakt. Men hoopt door het gebruik van schuim- slakken dit euvel eindelijk afdoende te kunnen bestrijden. De definitieve openingsdatum van deze belangrijke brug is nog niet bekend, hoewel de werkzaamheden reeds lang gereed hadden moeten zijn. Bij het voorstel van B. en W. aan de voetbalvereniging MMO te Hoog made voor de verbetering van het sportveld een subsidie te verlenen van maximaal f 18.000.. benevens *n renteloze lening van f 18.000.. over 15 jaar, zijnde tezamen de geraam de kosten, wees de heer Van Lnling er op, dat deze kosten zeker zullen stijgen, indien men de te dempen sloot op afdoende wijze met turf molm dempt, teneinde latere verzak kingen te voorkomen. De heer Van der Wereld merkte nog op, dat de vereniging zelf een onderbemaling zal aanleggen. Nadat de voorzitter had beloofd met de op merkingen van raadslid Van Luiing rekening te zullen houden, ging de raad met de voorstellen akkoord. HEK Tenslotte ging de raad akkoord met het afwijzend advies van B. en W. op een aanvraag van het bestuur der christ. nat. school om f 2200.- beschikbaar te Stellen voor de aan leg van een hek rond de kleuter school, gemaakt van betonnen pa len, rasterwerk en prikkeldraad. Verscheidene raadsleden gaven hierover hun mening ten beste en kwamen met andere suggesties, doch algemeen was men tegen de onesthe tische palen en het prikkeldraad. Ook bleek een heet hangijzer, wie uiteindelijk de tuin moet onderhou den. Alles gras of tegels? 't Woord is nu aan het schoolbestuur. Bij de rondvraag informeerde de heer Den Hertog haar de nog steeds afwezige abri in de Kerkstraat te Hoogmade. De heer Van Luiing zag graag enkele zitbanken geplaatst op de mooiste punten van het dorp. LEIMUIDEN VASTENAVONDFEESTEN. De afdeling Leimuiden van het Ne derlands Katholiek Vakverbond (N. K.V.) bood haar leden ter gelegen heid van de vastenavondviering een feestavond aan, wellke door de goede zorgen van de eigen toneelvereniging „Ons Genoegen" tot een goed ge slaagde avond werd. Voorzitter A. A. de Graaf opende het feest, dat gehouden werd in de zaal van „Het Wapen van Leimuiden" met een woord van welkom tot de le den, die de zaal tot de laatste plaats bezet hadden. „Ons Genoegen" had voor deze ge legenheid de klucht „In de vergulde Os" van Jan Blaaser ingestudeerd," wellk stuk met veel enthousiasme werd opgevoerd. Zonder overigens het spel van de andere spelers en speelsters tekort te wililen doen, willen we niet onver meld laten de goede vertolking van Dré de Rijk als „Hein" de knecht en M. de Rijk als professor „Goud van Stenenveurde". Voorts werd Griet, de werkster op overtuigende wijze ten tonele gevoerd door mej. Schuur - biers. De vele lachsalvo's uit de zaal tij dens het spel en het applaus na af loop bewezen wel, dat „Ons Genoe gen" de zaal wist te amuseren. Na afloop van het toneelstuk ver zorgde de band „The Rangers" nog een uurtje voor de dansliefhebbers, waarvan speciaal de jongeren in rui me mate gebruik maakten. Onder voorzitterschap van mevr. Th. van Egmond-v. d. Hoorn hield de afd. van de Katholieke Vrouwenbe weging een avond in café Keizet Mevr. van Egmond deelde mede, dat vrijdag 5 maart de Wereld Vrou wen Gebedsdag gehouden zal worden. Voor Leimuiden en Rij nsa terwoud e werd hiervoor een bijeenkomst vac*- gesteld in de Dom te Rijnsaterwoude, aanvang kwart over acht. Mevrouw van Egmond riep de dames op om, indien enigszins mogelijk, hierbij aan wezig te zijn. Voorts werd gesproken over de jaarlijkse uitgaansdag. Door diverse omstandigheden zal deze dag wat la ter gehouden worden dan voorgaan de jaren. Als vermoedelijke datum werd genoemd 5 augustus, terwijl als doel van de reis een bezoek aan Den Bosch op het programma staat. Na deze korte vergadering bleef men nog geruime tijd bijeen om zich te verdiepen in het kienspel.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 11