STAK STIEFDOCHTER OF VADER DE ROERENKNECHT MET MES IN RUG? Winst en verlies voor Zuidvietnamese troepen gemeenteraden SCHAATSKALENDER voor Leiden en omgeving Hotel „DE HARMONIE" GULF-OLIE SCHAATS- KALENDER Weer Oostduitse vluchteling neergeschoten Indonesië kondigt raketlanceringen aan JAVANENWORDEN VERPLAATST GEESTELIJKE GAAT „IN BALLINGSCHAP" STARTMOEILIJKHEDEN? Gebrs. VAN ULDEN - Verdamstraat 6 - Leiden Pakken oude couranten 5 kg. 0.75 DINSDAG 29 DECEMBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Lissese ruzie voor Amsterdams Gerechtshof Wie stak op 1 juni van dit jaar de 29-jarige boerenknecht J. Bel uit Lisse bij zijn woonboot aan de Leidse Vaart met een scherp voorwerp twee maal zodanig in de rug dat deze een diepe snij wond van 10 centimeter opliep en een longoperatie moest on dergaan: de buurman van het slacht offer de 55-jarige dierenhandelaar A. v.d. B. of, diens stiefdochter, te vens de vrouw met wie hij in con cubinaat leeft, de 24-jarige J. v.d. P. Met deze vraag zag het gerechtshof te Amsterdam zich gisteren gecon fronteerd. De procureur-generaal, mr. J. R. Kemper, meende na een wirwar van vaak tegenstrijdige getudigeverklarin- gen dat de daarvoor terechtstaande dierenhandelaar inderdaad de steken had toegebracht en requireerde we gens het opzettelijk toebrengen van zwaar lichamelijk letsel een gevange nisstraf van 2 jaar met aftrek van preventieve hechtenis. Mr. Kemper vroeg vernietiging van het vonnis van de rechtbank te Haarlem, die ver dachte wegens gebrek aan bewijs had vrijgesproken. Tegen dat vonnis was de officier van Justitie, die een jaar met aftrek had geëist, in appel ge gaan. Dat de steken waren gevolgd op een slaande ruzie tussen de stief dochter en de boerenknecht en dat de verdachte zich daarbij in de buurt bevond, werd wel door alle getuigen bevestigd. Tegenstrijdig waren de verklaringen echter als het ging om de vraag wie had gestoken: vader of stiefdochter. Beiden hebben vanaf het eerste verhoor door de politie verklaard dat de laatste de dad er es is geweest. Daar kwam deze middag geen verandering in. De stiefdochter heeft aanvankelijk 14 dagen in arrest gezeten, omdat zij had bekend. Ver klaringen van het slactoffer en getui gen leidden er echter toe dat zij uit voorlopige hechtenis werd ontslagen en haar vader werd gearresteerd. HOND IN DE TUIN De twist was ontstaan toen.de hond van het latere slachtoffer in het bloementuintje van verdachte liep. Diens stiefdochter had toen een em mer in de richting van de hond ge gooid en de boerenknecht had op zijn beurt een stuk hout naar de vrouw geworpen. Daarop was de vrouw volgens haar verklaring buiten zichzelf geraakt en de knecht met de emmer, die hij haar weer terug had geworpen, te lijf gegaan. Volgens de stiefdochter waren zij toen vechtende over de grond ge rold. Plotseling stootte ik met mijn hand op een hard voorwerp en in mijn blinde woede stak ik hem er mee" aldus de vrouw. De knecht ver klaarde met klem dat niet de vrouw, maar de haar vader had gestoken. Dit werd bevestigd door een andere getuige-verklaring van een landbou wer, die vertelde vanaf het land op een 100 a 150 meter afstand duidelijk te hebben gezien dat de dierenhande laar op de boerenknecht toeliep en een stekende beweging maakte. VRAAG De procureur-generaal acht deze laatste verklaring een sterk bewijs middel. Voorts zag hij een psychoio gisch bewijsmiddel in de vraag van het slachtoffer, daags na het voorval, aan zijn vrouw of de dierenhandelaar al was gearresteerd. De raadsvrouwe was van oordeel dat geen enkel be wijs voor de schuld van verdachte was geleverd. De getuigeverklaring van de landbouwer noemde zij waar deloos, „omdat hij op een dergelijke afstand nooit kon hebben gezien wat er gebeurde. De stemming is tegen de dierenhandelaar. Zijn stiefdochter stond op goede voet met de boeren knecht en diens vrouw. Deze heeft zoëven verklaard dat zij zich er niet toe kan brengen dat de vrouw het gedaan heeft. De raadsvrouwé achtte geen mo tieven aanwezig voor een mogelijke afspraak dat zij de schuld op zich zou nemen. „Zij is eerder onmisbaar dan hij. Zij moet 9 kin/deren verzorgen" De procureur-generaal repliceerde: „In hun primitieve gedachtengang kunnen zij misschien gedacht hebben dat een moeder met kinderen toch weer naar huis wordt gestuurd en het. lijkt mij niet onmogelijk dat een man, die zijn eigen stiefdochter tot concu binaat kan bewegen, zo'n overwicht heeft, dat hij haar zonder moeite kan dwingen de schuld voor zijn daad op zich te nemen". Het hof zal 11 januari arrest wijzen. De schaatskalender van de KNSB ziet er als volgt uit: 30 DECEMBER: Alblasserdam: Molentochten Alblasserwaard 30, 45 en 65 km. Startplaatsen: Alblasserdam, Bleskensgraaf, Giessenburg, Goudriaan en Streefkerk. Midwolde: Nationale lange- baanwedstrijden heren. Den Hoorn (bij Delft): Na tionale afval wedstrijd en heren Nieuwe Niedorp: Nationale langebaanwedstrijden junioren a en b. Wieringen: Nationale korte baanwedstrijden heren. Albergen: Gewestelijk kam pioenschap langebaan dames. Hommerts Jutrijp: Langebaan heren. St. Pancras: Gewestelijk Kampioenschap langebaan da mes. Spaarndam: Gewestelijk kampioenschap langebaan he- 31 DECEMBER: Middenbeemster: Nationale langebaanwedstrijden heren. Tijntje: Langebaan heren. Jeugdige Zwitserse Bij de jongste gem eenter Moskou enthousiast over My Fair Lady De Russische versie van de musical My Fair Lady heeft gisteravond bij de première in Moskou groot succes geoogst. Bij het slotapplaus werd het doek negen keer gehaald voor de ac teurs en actrices van de Moskouse Operette. Georgi Griner (35), die Professor Higgins speelde, zei na afloop: „Het is een voortreffelijk stuk, heel apart en interessant". Irina Mushtakova (36), de vertolkster van Eldza Doolittle, vond: „Ik ben er dol op. Ik hou van de muziek, en ik weet zeker dat dit stuk een groot succes gaat worden" Westside Story Reeds eerder waren in Rusland uit voeringen van die musical gebracht door gezelschappen in Odessa, Woro- nesj en Leningrad. De enthousiaste ontvangst heeft die plannen voor een Russische produktie van Westside Story nieuw leven ingeblazen. De Amerikaanse film Westside Story verwekte vorig jaar sensatie in de Russische hoofdstad. Vorige week hebben schrijvers en muziekcritici 'op een vergadering in Moskou scherpe kritiek geoefend op de zangspelen van Russische makelij. Ettelijke sprekers lieten toen door schemeren, dat men zich meer diende te oriënteren aan musicals uit de westelijke wereld. Ten aanzien van de premiebetaling voor ziekenfondsverzekering bejaar den zullen, zo deelt het ministerie van Sociale Zaken mee, met ingang van 1 januari 1965 drie categorieën van inkomen gelden, in plaats van twee zoals totnutoe. De premiebe dragen voor deze inkomens-catego rieën zijn als volgt vastgesteld: Inkomen niet hoger dan f 3954 per jaar: premie f 1,93 per week. Inkomen niet hoger dan f 4964 per jaar: premie f 3.86 per week. Inkomen niet hoger dan f 5648 per jaar: premie f 5.70 per week. De rechtbank in Den Haag heeft het faillissement uitgesproken van de N.V. Arch (wijk-winkelinrichtin- gen) in Wassenaar en van dochter ondernemingen van deze n.v., onder meer de N.V. Artivo. De rechtbank benoemde tot curator mr. A. H. G. Blankenstein in Den Haag. MITEX TEGEN ROULEREN VAN WINKELPERSONEEL Mitex, de federatie van midden standsorganisaties in de textiel, blijft zich verzetten tegen het systeem van rouleren voor winkelpersoneel. Zij meent dat de vijfdaagse werkweek met twee aangesloten vrye dagen per bedrijfstak moet worden gere geld. Zuidvietnamese troepen hebben zondag een van hun grootste over winningen in de Mekong-Delta be haald en een kleine negentig Viet- cong-guerrillastrijders gedood, 150 km ten zuidwesten van Saigon. De regeringsstrijdkrachten maakten een groot aantal wapens buit. Andere regeringstroepen leden echter zware verliezen toen zij een door de Vietcongs aangevallen post wilden ontzetten, op tachtig k.u- ten zuidwesten van de Zuidvietnamese hoofdstad. 43 Man werden gedood en 36 gewond, 32 worden vermist. Bij verschillende operaties werden zestien Amerikaanse militairen en een Amerikaanse persfotograaf ge wond. Zoeken naar oplossing President Phan Khac Suu en pre mier Tran Van Huong verklaarden maandag in een radio-uitzending, dat zij hun uiterste best doen om de hui dige politieke crisis in Zuid-Vietnam op te lossen- Zij zeiden thans niet volledig een burgerlijk bestuur te vertegenwoordigen wegens de ont binding van de hoge nationale raad het voorlopige wetgevende li chaam door een aantal jeugdige generaals, vorige week. Zij lieten De bezetting van een Oost duitse wachttoren aan de grens met West- Duitsland heeft een kogelregen af gegeven op een Oostduitse vluchte ling, die veertig meter van de West- duitse grens bleef liggen. Het stoffe lijk overschot werd later door leden van de Oostduitse grensbewaking met een vrachtauto weggevoerd. Vier jeugdige Oostduitsers en twee Oostduitse soldaten zijn er zondag in geslaagd naar de bondsrepubliek uit te wyken. Een 23-jarige Oostduitser, die vijt jaar geleden naar de bondsrepublieK is gevlucht, is zaterdag jl. door Oost duitse grensbeambten gearresteerd, toen hij in een auto op weg was naar West-Berlijn. Zijn verloofde, die met hem mee reed, werd naar West-Duitsland te ruggezonden, terwijl de auto in be- silag werd genomen. De Oostduitser zal in vervolging worden gesteld we gens het ontvluchten van de ..Duitse democratische republiek". Dreigende staking in Belgische mijnen De vakbonden van Belgische mijn werkers heben gisteren een staking aangekondigd indien geen overeen stemming wordt bereikt over de toe kenning van een nieuwjaarspremie Het overleg tussen werkgevers en werknemers hierover leverde maan dag in Brussel geen resultaat op. De ongeveer 85.000 Belgische en buitenlandse mijnwerkers en admi nistratieve krachten zullen op 11 ja nuari het werk neerleggen indien voor deze datum een akkoord nog niet is bereikt. De actie wordt gesteund door de katholieke en socialistische vakbon den. De besturen van Van Heek en Co. Koninklijke Textielfabrieken, en N.V. Rigtersbleek v/h G. J. van Heek en Zonen, Nico ter Kuile en Zonen N.V. v/h A. J. ten Hoopen en Zoon hebben besloten tot een volledige fusie en zullen voorstellen dienaangaande op zeer korte termijn aan aandeelhou ders ter goedkeuring voorleggen. De samenwerkende maatschappijen zui len hun activiteiten, zoals tot dus verre, normaal voortzetten. echter de deur open voor een oplos sing welke voor de generaals aan vaardbaar is. Kerk in India open voor Hindoewaarden De Katholieke Kerk in India is be reid alle positieve elementen in de Hindoe-filosofie en de Hindoe-cul tuur op te nemen. Dit heeft kardi naal Gracias van Bombay verklaard op een bijeenkomst van Hindoelei ders. Bij deze gelegenheid werd ge sproken over het heilige boek der Hindoes, de Bhagavad Gita. De kardinaal zei, dat de studie hiervan zou kunnen leiden tot een synthese van het Katholicisme en het goede in het Hindoeïsme. Juist voor de bestudering van de niet-christelijke godsdiensten en het aantonen van de goede elementen daarin, welke het geestelijk welzijn van de hele wereld dienen, is het secretariaat voor de niet-christelijke Kerken te Rome in het leven geroe pen, zo zeide de kardinaal verder. Wijzend op de hernieuwingsbewe ging binnen het Hindoeisme legde hij er de nadruk op, dat geen enkele godsdienst, kan zeggen dat zij vol maakt is. „In deze materialistische wereld moet alle godsdiensten nieuw leven worden ingelazen", aldus de kardinaal. Hij zei verder, dat om dit in de Katholieke Kerk te bereiken Paus Johannes het Concilie bijeen had ge roepen. Israelisch-Jordaanse grensincidenten Naar van Israeliische militaire zijde is medegedeeld, heben zich gisteren aan de Jordaans-Israelische grens vijf incidenten voorgedaan. In al deze ge vallen schoten Jordaanse grenswach ten op Israëlische patrouilles, die het vuur beantwoorden. In één geval maakten de Jordaniers van mortie ren gebruik. Aan Israëlische zijde zijn geen do den of gewonden gevallen. Israël heeft in verband met deze gebeurtenissen klachten ingediend bij de gemengde Jordaans-Israelische bestandcommissie en om een spoed- bijeenkomst van deze commissie ge vraagd. De Indonesische legervoorlichtings- dienst heeft medegedeeld, dat het Indonesische leger woensdag een ge leide projectiel en in Indonesië ver vaardigde raketten zal afvuren vanaf een lanceerbasis in West-Java. De Indonesische autoriteiten zul len ongeveer vijfduizend Javanen per dag - ongeveer anderhalf mil joen per jaar - naar andere minder dicht bevolkte eilanden laten over brengen wil men een beter verde ling van de bevolking over het ge hele land verkrijgen, zo verklaarde president Soekarno in Djakarta. De ze verdeling is een zaak van leven en dood geworden voor Indonesië Zwitserland wijst Roemeense diplomaat uit Een Roemeense diplomaat, secreta ris bij de Roemeense ambassade in Bern, is het land uitgewezen vanwege contacten met een spion en het aan deze geven van opdrachten gericht tegen een niet genoemd ander land Het zou gaan om Ion Hidos, tweede secretaris bij de Roemeense ambas sade. Bij de jongste gemeenteraadsver kiezingen in het Zwitserse kanton Wallis heeft men kunnen constate ren hoezeer de plaatselijke politiek verjongd is. Vele nieuw gekozen au toriteiten zijn namelijk nog geen der tig jaar oud. Zo is de voorzitter van de gemeenteraad van Ulrichen b.v. nog maar net 23 jaar en zijn collega in Icogne, bij Sion, 24 lentes. In Stal- denried is een jongeman van 21 jaar tot lid van het uitvoerend orgaan van de gemeente gekozen en twee andere gemeenten, Val d'Hehens en Va! dAnniviers, tellen elk een jongeling van twintig jaren onder hun bestuur ders. Twaalf uur bevroren man wordt ontdooid Een man die bijna twaalf uur lang bevroren 1s geweest werd zondag avond in een ziekenhuis te Durham (Engeland) langzaam tot ontdooiing gebracht. Zijn toestand is bevredi gend. De man, Leslie Ritson, een 40-ja rige oud-marineman, verloor blijk baar het bewustzijn toen hij in een vijver viel die ongeveer 60 centime ter diep was. Hij kwam net lang ge noeg bij kennis om zichzelf uit de vijver te slepen. Bijna 12 uur later werd hij naast de vijver bewusteloos aangetroffen. Een voorbijganger vond Ritson verstijfd als een groot blok ijs. Toen de politie bij de vijver aan kwam was Ritson nog steeds volko men bevroren. Toen de dokters in het ziekenhuis zijn lichaamstemperatuur langzaam terugbrachten tot normaal kwam Ritson bij bewustzijn. Een woord voerder van het ziekenhuis zei: „Hij v^ordt nog steeds verder ontdooid maar het schijnt dat hij het over leeft". Spaanse gevangenen in hongerstaking 50 communistische gevangenen :n de Carabanchelgevangenis in Madrid zijn sinds zondag in hongerstaking, zo heeft een woordvoerder van het Spaanse ministerie van voorlichting maandagavond meegedeeld. De gevangenen hadden op Kerst mis profane liederen gezongen en waren hiervoor door de gevangenis- leiding gestraft. In een honderdtal kisten zijn vierhonderd hazen uit Hongarije naar Zwitserland overgebracht en daar onder verscheidene groepen jagers in het kanton Genève verdeeld om te worden uitgezet ter verbetering van de wildstand in die streek. LEIDEN: In de stad zijn de tennisbanen en de sintelbaan van de Leidse Hout voor de liefhebbers opengesteld. Ook de tennisbanen van het Room burgerpark zijn gereed om de schaatsers te ontvangen. OEGSTGEEST: de grote ijsbaan van Oegstgeest achter kasteel Oud Poel geest kan worden bereden. LEIDERDORP: De ijsbaan aan de Mauritssingel is geopend tot tien uur 's avonds. ALPHEN a. d. RIJN: IJsbaan aan de Prins Bernhardlaan. BODEGRAVEN: De ijsbaan aan de Molenbrug is open. BOSKOOP: vandaag wordt de ijsbaan aan de Otweg geopend. HAZERSWOUDE-RUNDIJK: De ijsbaan aan de Rijndijk is geopend. HAZERSWOUDE-DORP: Op oudejaarsdag 's middags om twee uur, wordt op de veldijsbaan aan de Voorweg door de Hazerswoudse IJsclub een nationale koppel wedstrijd georganiseerd. Degenen, die wensen deel te nemen aan deze schaatswedstrijd, dienen zich tussen een en twee uur te melden bij het wedstrijdsëcretariaat op de veldijsbaan. Ook telefonische aanmeldingen worden ingewacht op 01728300. Woensdagmiddag orga niseert de Hazerswoudse IJsclub om twee uur schaatswedstrijden voor junioren. Er worden wedstrijden gehouden voor 12, 13, 14, 15, 16, 17 en 18-jarigen. KOUDEKERK: Hazerswoude Rijndijk. LANGERAAR: IJsbaan van de Ter Aarse IJsclub is geopend. NIEUWKOOP: IJsbaan langs Rijksweg 4 is open. NOORD WIJK: Kogo-baan en Casino-banen geopend. 30 december: Kogo- baan: 9.30 uur wedstrijden kortebaan voor dames en heren. VOORHOUT: De ijsbaan van Voorhout is van 25 en van 79.30 uur geopend; 30 december 14.00 uur schoolwedstrjjden van het district Sas- senheim. LISSERBROEK: 2 januari 14.00 uur Nationale koppelwedstrijden. STOMPWIJK: Hedenavond rond half acht zal de feestelijk verlichte ijs baan geopend worden. Donderdag 31 december staan er kortebaan wed strijden voor de jeugd op het programma (aanvang 2 uur). Nieuwjaarsdag kortebaan wedstrijden voor heren en zaterdag 2 januari langebaan wed strijden voor de leden op de ijsbaan in Leidschendam, wanneer deze be schikbaar is. VOORSCHOTEN: Geopend de ijsbaan aan de Boerhaavelaan van 13.30 tot 17.30 en van 19.30 tot 22.30. Verder kan geschaatst worden op de tennis banen in het Burg. Van der Hoeven-park. Rassenkwestie in V.S. De 50-jarige geestelijke John Cof- field van het bisdom Los Angeles heeft op een persconferentie mee gelee! d, dat hij vrijwillig „in bal lingschap" gaat in Chicago uit pro test tegen orders van zijn bisschop, James Francis kardinaal Mcintyre, om niet over de rassenkwestie te spreken. In juni publiceerde reeds een an dere priester in genoemd diocees, William Dubuay, een brief welke hij aan Paus Pauius had gezonden en waarin hij om overplaatsing van kardinaal Mcintyre verzocht omdat deze volgens hem te - passief bleef inzake de rassenkwestie. Deze pries ter werd later uit zijn neger-parochie overgeplaatst naar een overwegend blanke parochie. Volgens het bureau van de kardi naal had Coffield toestemming ge kregen om college te lopen aan de universiteit van Chicago. Er was geen disciplinaire maatregel tegen hem genomen. Verder werd in deze verklaring gezegd, dat de katholie ke geestelijkheid en de leken het eens blijven in hun steun voor de gedachte der rassengelijkheid. Heidi Bruehl getrouwd De 22-jarige Duitse filmster en zangeres Heidi Bruehl is gisteren in de Beierse plaats Starnberg in alle stilte in het huwelijk getreden met haar tien jaar oudere Amerikaanse collega Brett Halsey, vooral bekend uit wildwestfilms. Het Nederlandsche Roode Kruis zal in verband met de overstromings ramp in Ceylon als eerste hulpver lening zo spoedig mogelijk vijfhon derd dekens en 4950 blikken baby- en kindervoeding zenden naar zijn zus erorganisatie in het getroffen ge bied. In Antibes aan de Franse Ri viera drongen zondagavond vijf ge maskerde en met revolvers gewa pende mannen een totalisatorkan- toor binnen, dwongen de eigenaar na diens vrouw te hebben vastgebonden in hun auto te stappen en reden met hem naar zijn woning. Daar lieten ze hem de kluis openen, waarna ze er met de zich daarin bevindende inkt ten ten bedrage van ongeveer 37.500 gulden vandoor gingen. Wat lezers schrijven Hoogmade, 26 dec. 1964 SERVICE VAN DE N.A.L.? Op Eerste Kerstdag was ik (inwo ner van Hoogmade) genoodzaakt een onverwachte reis naar Uithoorn te maken wegens zware ziekte van een zeer dierbaar familielid. Het enige openbaar vervoermiddel, dat ons ter beschikking stond, was de dienstbus van de firma Langhout. Ik kocht de nodige retours naar Nieuwveen, waar ik zou overstappen op de dienstbus van de firma Maars- sen en Kroon. Laatstgenoemde firma bleef op Eerste Kerstdag normaal de dienst onderhouden. Om 6.15 stonden we weer in Nieuwveen om met de bus van de NAL de terugtocht te aan vaarden. Na lang wachten en informatie per telefoon kregen we te horen, dat de NAL de dienst had stopgezet. Daar was niets aan te doen. Daar stond ik met mijn vrouw en twee kleine kin deren. Gelukkig was de heer Lek uit Lan- geraar bereid om ons naar huis te brengen per taxi. Nu vraag ik mij af: heeft een open baar vervoersbedrijf het recht om eenzijdig de dienst stop te zetten, zonder de belanghebbenden daarvan in kennis te stellen en zonder geldige reden. Ik weet wel: het was Eerste Kerst dag en het vroor een beetje en er lag een klein beetje sneeuw, maar is dat voldoende reden om de dienst te staken, als andere firma's er nog niet aan denken? Misschien kan de directie van de NAL me ook nog duidelijk maken, hoe dat zit met mijn betaalde aanspraken op een terug reis en de extra kosten die ik heb moeten maken omdat deze firma een zijdig en ongemotiveerd de dienst staakt. Ik vraag dit vooral omdat we te maken hebben met een bedrijf, dat een monopolie heeft op het vervoer van reizigers op enkele routes. Wie weet wat ons in de toekomst nog te wachten staat, als de NAL er eigen maatstaven op na gaat houden. Heeft de NAL er misschien be zwaar tegen, als we een eigen school- busje laten rijden voor onze leerlin gen in Woubrugge? Dan hoeven we niet bang te zijn, dat op een goede dag de kinderen in de kou moeten blijven staan. Kan de NAL misschien haar werk- verschaffers gerust stellen? J. A. M. PONCIN, hoofd der school Kerkstraat 49, Hoogmade. ocoooooccoo^voooooooooocc Chin.-Ind. restaurant „PING-AN" wenst haar cliënten een VOORSPOEDIG 1965 Verhoogt uw oudejaarsavond met een van haar bekende SCHOTELS. Ook WIJNEN en GEDISTILLEERD. Bezorging tot 20 uur. Dependance: „BOERHAAVE"-RESTAURANT voor partijen en recepties. Inl. Breestraat 16, Leiden, telefoon 30341. KOOPT BLJ 3? Lekkerbekken halen oliebollen en appelflappen bij „De Smikkelshop". Te vens het juiste adres voor huzarensalades, Russ. eie ren, zalmsalades. Mors- weg 40, tel. 21318. "S* Gebroken ruiten, glas- in-lood-reparaties worden door mij met spoed her steld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard. De Sitterlaan 76. tel 32916. Iemand gezocht die een jongeman tegen betaling handboekbinden zou wil len leren. Br. onder no. 341 bur. v. d. blad. 3? Ford Anglia 1955 (geen import). Deze wagen rijdt goed, heeft olieverbruik; banden goed 375.- Auto handel v. d. Berg, Lage Morsweg 67, tel. 30692. 3? Heerlijk, die appelflap pen en oliebollen van „De

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5