KAPITEIN" BEZORGT DELFTSE POLITIE DRUKKE SINTERKLAAS DINSDAG 8 DECEMBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Een beeld van de zesdaagse in het Palacio de Los Deportes in Madrid. Links de Belgische renner Rik van Steenbergen, die de leiding heeft in het algemeen klassement, tijdens zijn rit op maandagavond. AMATEURS EN UEFA-JEUGD GESELECTEERD Het voorlopig amateurselftal en het UEFA-jeugdelftal zullen die komen de dagen elk een oefenwedstrijd op het Sportcentrum van de K.N.V.B. in Zeist spelen. Dinsdagavond speelt het voorlopig amateurselftal tegen V.V.V. Het elftal zal worden samen gesteld uit de volgende groep spe lers: Van Zanten (ZAC), Jaspers (Sneek), v. Turhout (Helmond), v. Gussenhoven (De Valk), v. d. Leur (RKC), Hogenhout (Ede), Kraayer (ZAC), Vlietman (AFC), v. Be veren (Emmen), Onsman (AFC), Pahlplatz (Quick '20), Mulder (WVV), en Roggeveen (CVV). Voor het UEFA-jeugdelftal, dat woensdag tegen NAC uitkomt zijn ge selecteerd: Schrijvers (HW), v. Australische uitnodiging voor Toos Beumer De tot Australiër genaturaliseerde 33-jarige ex-Rotterdammer Wim Timmermans, die in Melbourne een overdekt zwembad bezit, heeft de 17- jarige Zaanse vrije slagzwemster Toos Beumer uitgenodigd om bij hem in Melbourne te komen trainen. Toos Beumer, die in Tokio deel uitmaakte van de brons veroverende estafette ploeg, voelt er veel voor om naar Australië te gaan. Waarschijnlijk zal zij uiteraard in overleg met ouders voor fe bruari een beslissing nemen. Want op 6 februari begint in Australië het schoolseizoen, zodat zij daar haar stu die zij zit in de vierde klas van de MMS direct zou kunnen voort zetten. „Hier in Nederland weten we nog niet of we weer trainingsuren in 't Sportfondsenbad Zaanland krij gen zoals voor de Olympische Spelen het geval was. En ik wil graag in januari weer met trainen beginnen", zo zei Toos Beumer. Wim Timmermans, in 1950 na het aflopen van de HBS naar Australië geëmigreerd, waar zijn zuster Annie (ex-RDZ) met groot succes 'n zwem school had opgezet, die hij na haar overlijden in 1958 heeft overgenomen, is niet voor 't uitnodigen van zwem sters en zwemmers (ook Jan Jiskoot heeft interesse voor een Australische trainingsperiode) naar ons land ge komen. Hij heeft hier voor zijn goed lopend zwembad („de afgelopen drie jaar heb ik steeds een wachtlijst van 1000 kinderen") drie nieuwe perso neelsleden gezocht en uit 73 kandi daten gevonden in de heren J. Schal- wijk (Leeuwarden), J. de Vos en J. Neerinck (beiden Amsterdam) die 'n contract voor zes jaar hebben gete kend. Behalve zwembad-eigenaar is Wim Timmermans ook beroeps-zwem- coach, in welke hoedanigheid hij zegt deel te hebben uitgemaakt van de leiding van de Australische zwem ploeg bij de Olympische Spelen in Tokio. Over Forbes Carlile, die hij persoonlijk kent, zegt Timmermans: „die man is uniek op researchgebied, maar geen mensenkenner". Hij heeft inmiddels van zijn. in Australië ach tergebleven echtgenote gehoord, dat Forbes Carlile researchwerk gaat ver richten aan de universiteit van In diana. Straaten (NOAD), Stovers (NOAD), v. d. Gevel (Telstar), Galis (Telstar), Cleeren (Telstar), Branditz (ADO), Pot (Velox), Achterberg (DOS), Hulshof (Ajax), Cruyff (Ajax), v. d. Heide (Xerxes), v. d. Kuilen (PSV), Grauwmans (NAC), Jansen (Feijen- oord), Buitendijk (Sparta) en Hoen ders (De Graafschap). ENGELS ELFTAL GEWIJZIGD Alf Ramsey, de manager van het Engels elftal, dat woensdagavond in het Olympisch Stadion tegen Neder land speelt, heeft maandag twee wij zigingen in zijn team aangebracht. In de plaats van Gerry Young, die zaterdag geblesseerd raakte, speelt de oorspronkelijk als spil opgestelde Ron Flowers als linkshalf. Vic Mo- bley, die evenals Young voor Shef field Wednesday speelt, neemt de spilplaats van Flowers over. Rechtshof Alan Mullery, die even eens zaterdag geblesseerd raakte, zal woensdag waarschijnlijk wel van de partij zijn. Norman Huniter (Leedis United) is als resetrve aan de ploeg toegevoegd. Het Engelse elftal ziet er nu als volgt uit: Doel: Tony Waiters (Blackpool). Aohter: George Cohen (Fulhaan) en Bobby Thomson (Wolverhamp ton). Midden: Alan Mullery (Tottenham), Vic Mobley (Sheffield Wednesday) en Ron Flowers (Wolverhampton). Vóór: Peter Thompson (Liverpool), Kimmy Greaves (Tottenham), Frank WignaM (Nottingham Forest), Terry Venablas (Chelsea) en Bobby Charl ton (Manchester United). Vic Mobley, de spil van Sheffield Wednesday en vaste keus voor het Engels elftal onder 23 jaar, heeft slechts enkele uren kunnen „genie ten" van zijn verkiezing in het na tionale team van Engeland dat woensdag a.s. in Amsterdam tegen Nederland uitkomt. Enkele uren nadat Mobley was meegedeeld, dat hij zijn geblesseerde clubgenoot Gerry Young zou vervan gen, werd hij van de training ge stuurd, toen bleek dat een blessure aan het scheenbeen hem te erg hin derde. Twee weken geledien, in de wedstrijd tegen de Roemeense jeugd, kreeg Mobley een trap, die hem hin derde. Dat verergerde na de wed strijd van j.l. zaterdag tegen Totten- ham Hotspur. De stopper van de Spurs, de ook in ons land bekende Maurice Norman, zal nu de Engelse verdediging leiden. Ron Flowers ver huist naar de limkshalfplaats. KRANSLEGGING OP GRAF VAN PIM MULIER De heren A. L. M. Schroder en J. Coler, resp. voorzitter en vice-voor- zitter van de KNVB, zullen dinsdag morgen om 11.45 uur op de algeme ne begraafplaats aan de Kerkhoflaan in Den Haag een krans leggen op het graf van W. J. H. (Pim) Muiier, op richter van de Nederlandse Voetbal Bond. BASKETBAL The Bona Stars kansloos voor het kampioenschap Een overvolle zaal en een arsenaal van tien spelers konden The Bona Stars niet aan de fel begeerde winst helpen. Hiermee is ook de laatste theoretische kans op het kampioen schap vervlogen. De ongeslagen po sitie van EBBC is geen moment in gevaar geweest. De aanvallen van de Stars waren te subtiel om de sterke verdediging van de gasten te kunnen verontrusten. Schutters als Kees Pley en André de Jong konden geen mo ment imponeren. In de eerste helft domineerden de gasten volledig. In de eerste 9 minu ten wisiten de Sitars slechts één keer de basket te vinden, hetgeen toch wel op een zeer geringe aanvalskracht duidt. EBBC daarentegen liep zeer regelmatig uit en besloot de eerste helft met een voorsprong van 2916. Het begin van de tweede helft werd ingeleid met een machtig Leids offen sief. EBBC wankelde en dreigde onder te gaan. Een wissel bracht Rimus de Jong weer bij de gasten in het veld en daarmee vervlogen de Leidse il lusies op de zege. Via een stand van 3526 in de 6e minuut, liepen zij uit tot 5335 in de 16e minuut. Ook in de laatste 5 minuten wisten de Stars zich niet aan de druk van him tegen standers te onttrekken en verloren kansloos met 6340. EBBC dat dit seizoen de beschik king kreeg over Rinus de Jong, de glorieuze speler van The Arrows, was dank zij deze zeer geroutineerde kracht duidelijk sterker. Scorers: K. Pley 13 pnf; H. v. Ma meren 12 pnt; A. de Jong 4 pnt; H. Kaper 4 pnt; H. van Haver 2 pnt; F. van Kims 2 pnt; C. den Hollander 2 pnt; H. Stol 1 pnt. Het verdere wedstrijdprogramma bestond alleen uit het onderonsje van Dames 1Dames 2. Het tweede team zorgde hier voor een grote verras sing. Er werd een ruststand van 10 10 bereikt. In de tweede helft echter kwamen de snelle breaks los bij het eerste, waarin Marijke de Groot een groot aandeel had. Het eerste won tenslotte met 3821. BRP NEEMT NIET MEER DEEL AAN AUTORACES De British Racing Partnership, een van de voornaamste privé-renstal- len, die zich concentreerde op wed strijden voor formule-renwagens, heeft zich uit de autosport terugge trokken. Directeur Ken Gregory, Moss, verklaarde dat de stijging van de kosten, de vermindering van de inkomsten en de ongelijke verdeling van de startgelden door de organisa toren van de Grand Prix-race de oorzaken van het besluit zijn. Ten gevolge van de beslissing van de BRP-directie zijn de Britse cou reurs Innes Ireland en Trevor Taylor kort voor het nieuwe seizoen, dat op 1 januari begint met de Grote Prijs van Zuid Afrika zonder con tract gekomen. Leidse Schaakbond BOSKOOP Een pseudo-kapitein heeft de politie te Delft gedu rende het weekeinde han den met werk bezorgd. Maar al dit werk is wel met succes bekroond want de oplichter, die hij bleek te zijn, zit nu achter slot en grendel en zal voor de officier van justitie wor den geleid. Het is de 28- jarige handelsagent C. H. S. uit Den Haag, die op Sinterklaasdag en de dag ervoor in Delft verschil lende winkeliers heeft op gelicht tot een totaalbe drag van ongeveer zesdui zend gulden. De man opereerde in uniform van kapitein bij de landmacht en gaf zich uit voor mr. W. A. van der M., wonende te Delft en kapitein bij de Krijgsraad te Velde West. Bij een garagebedrijf huurde hij vrijdagmorgen voor twee dagen een auto en legitimeerde hij zich met een rijbewijs ten name van deze Van der M. De politie werd gealar meerd toen vrijdagavond een juwelier te Delft aan gifte deed dat hij artikelen had geleverd aan een ka pitein, wiens opgegeven adres en telefoonnummer niet bleken te kloppen. De man had een polshorloge van 1400 gulden en enkele sieraden gekocht. Uit later binnenkomende aangiften bleek de politie dat hij bij een andere juwelier voor 470 gulden aan sieraden had gekocht en bij een autodealer te Delft voor 700 gulden aan auto-arti kelen. Hij droeg zijn rech terarm in verband, pakte met zijn linkerhand een giroboek ten name van W. A. van der M. uit zijn zak en vroeg in de zaken of men zelf het bedrag enzo voorts wilde invullen. Hij had de biljetten zelf al eerder van zijn handteke ning voorzien. De politie kwam na enig speurwerk tot de ontdek king dat de echte Van der M. een Delfts student is. Via diens ouders in Am sterdam vond men deze student in Winschoten. Hij deelde de politie mee dat hij anderhalf jaar geleden, in mei 1963, in Schevenin- gen zijn paspoort, rijbewijs en andere bescheiden had verloren. Een daarop door de politie uitgezonden te lexbericht leverde ver schillende reacties op, maar deze leidden nog niet tot de opsporing van de gezochte man. Zaterdag middag kwam van het ver huurbedrijf een telefoon tje, dat de kapitein er weer was. Op dat moment stond de politie juist gereed om naar Den Haag te gaan teneinde daar enige foto's in het politiearchief te gaan bekijken. Nu reed men dus pijlsnel naar het garagebedrijf, waar de man kon worden gegrépen. Hij bleef aanvankelijk vol houden W. A. van der M. te zijn, doch later tijdens het verhoor gaf hij een andere valse naam op. Daarmee was de politie weer geruime tijd bezig. Voor een ander langdu rig karwei zorgde de man door te vertellen dat hij ie gekochte goederen in 'n schuurtje langs de rijksweg Den Haag-Rotterdam had verstopt. De politie zocht geruime tijd, doch kon niets vinden. Tenslotte nam zij de man mee, die eindelijk vertelde dat zijn eigen auto op de Geerweg in Delft stond. Dit bleek juist te zijn. De auto was afgesloten en afgeladen. Want de man bleek nog meer winkeliers in Delft te hebben bezocht. Het grootste deel van de buit vond men in de auto. Bij een ijzerhandelaar had hij gereedschap gekocht tot een waarde van 400 gul den, verder rookartikelen (275 gulden), parfumerie- en (375 gulden), twee elektrische dekens en een scheerapparaat (285 gul den), een schrijfmachine, enige modeltreinstellen (695 gulden), terwijl hij zich bovendien voor 725 gulden in het nieuw had gestoken. Ondertussen had hij ook voor Sinterklaas gespeeld, een collier en enige sieraden had hij hier en daar weggegeven. Het polshorloge werd in zijn woning aangetroffen. INLAST Gisteravond werd in het Loge- gebouw de belangrijke wedstrijd tus sen de degradatiekandidaten Boskoop en Philidor3 gespeeld. De Leidena- ren bleven in de meerderheid en drukten hierdoor de Boskopers nog verder in de put. Zij leden nu hun derde nederlaag en zullen in de resterende wedstrij den bijzonder goed voor de dag moe ten komen om aan de benauwende dreiging van degradatie te ontkomen. Gedetailleerd: 1 W. F. Schüss (Phi- lidor3)-ir. P. Schneider (Boskoop) afg., 2 W. de Haas-S. A. v. Gemeren Vi-Yi, 3 dr. R. C. Bakhuizen-v. d. Brink-S. J. v. Wijk 1-0, 4 mr. ir. J. Westra (res.)-P. v. Veen %-Y,, 5 G. P. Sluyts-A. Bonefaas yt-Y, 6 J. J. A. ter Haar-P. Kalkman 7 S. J Boelsma-W. Trapman l-Ö, 8 W. F. Wakka-N. Cok 1-0, 9 J. Koet-N. J. v. Gorselen 0-1, 10 J. A. P. Moonen-P. Vuijk 1-0; totaal voorlopig 6-3. Voor de derde klasse C speelden Katwijk 2 en Sassenheim 2 tegen el kaar. Na ëen enerverend duel werd een voorlopige 4-4 stand bereikt, die de Sassenheimers waarschijnlijk middels de te verwachten 5-5 eindr stand het eerste punt gaat kosten. Gedetailleerd: 1 W. B. Swets (Kat wijk 2)-G. Kooistra (Sassenheim 2) 1-0, 2 J. Zuijderduijn-F. v. Dijk afg., 3 P. de Mol-C. P. v. Nieuwkoop 1-0, 4 M. K. v. Duivenvoorde-P. Wasse naar 0-1, 5 L. v. Mal-R. Venema afg., 6 J. H. Riemens-C. Clement 1-0, 7 A. Haasnoot-G. v. d. Lip 1-0, 8 J. Meijer-J. de Jonge 0-1, 9 D. Haze- broek-B. Barnhoorn 0-1, 10 H. v. d. Weerd-P. Zondervan 0-1; totaal voor lopig 4-4. Nederlagen voor Smash en Veglo In de bondscompetitie leden beide deelnemende Leidse teams deze week een nederlaag. Smash 1 moest met 62 z\jr\ meerdere erkennen in MVO 1 en Veglo 1 bracht het er met 35 tegen Duinwijck 5 al evenmin erg best van af. In de districtscom petitie behaalde Veglo 2 echter een knappe 53 zege op DES 2. De Sinterklaasstemming zat er za terdagmiddag bij Smash wel in, want het bezoekende MVO kreeg heel wat punten cadeau. Nu kwamen de Ha genaars ditmaal ook wel wat sterker uit dan in de eerste wedstrijd die indertijd iri een gelijkspel eindigde. In de herenenkelspelen boekte E. Spadon opnieuw een overwinning op R. Boucher, maar M. Hofstede trok tegen V. Dumas aan het kortste eind. Slechts de eerste mixed konden onze stadgenoten, bij wie mevr. Spadon voor mej. v. Oorschot inviel, hierna nog op hun naam schrijven. Erg slecht op dreef was ook Veglo 1 dat in Haqrlem een versterkt Duin- wyck 5, waarbij o.a. de vroegere Ne derlandse kampioene mevr. Robbe meespeelde, tegenover zich trof. Bij de Leidenaars wonnen alleen N. Fea en mevr. v. Balgooij in de enkels en mej. Th. Diepstraten met D. v. Wijk in de tweede mixed hun partij. In een bewogen wedstrijd bleef Veglo 2 zondag DES 2 de baas. In de eerste wedstrijd had DES na de en kels een 31 voorsprong gehad, maar nu hadden de Leidenaars de enkel spelers gewisseld met als resultaat dat bij de heren J. A. v. Werkum en J. Guerin en bij de dames mej. Van Gemeren en mej. Vrijburg hun par tijen wonnen (40). De eerste mixed ging naar DES, de tweede uiteinde lijk ook, maar deze partij moest voor dien onderbroken worden, omdat men bemerkte dat er uit een van de kleedkamers geld werd gestolen. De bedde laatste dubbels vormden bij deze opschudding een anticlimax, maar met het damesdubbel wist Ve glo toch de volle winst binnen te ha len. Italiaanse mijnwerker wint Duitse Lotto Een 28-jarige Italiaanse mijnwer ker uit Sittard heeft alle zes getal len van de laatste Duitse Lotto goed op zijn formulier vermeld en heeft daarmee kans op de hoofdprijs van een half miljoen Duitse marken (on geveer 450.000 gulden). Als bij de Duitse Lotto-organisatie geen ande re winnaars komen opdagen (soms zijn er twee of drie goede inzenders) zal hij de hele buit binnen kunnen halen. De man die niet wil dat zijn naam genoemd wordtis onder het gebeurde bijzonder rustig gebleven. Hij ging gisteravond gewoon naar de mijn, de staatsmijn Maurits. De winnende kolom was de eerste op zijn formulier. De Italiaan had nog niet eerder aan de Duitse Lotto meegedaan. De opbrengst van de Duitse Lotto wordt in Duitsland niet belast. Men neemt in de grensstreek aan dat de Nederlandse fiscus hem niets zal doen als hij het geld maar niet naar Nederland laat overmaken. Schade van 2,5 miljoen bij brand in Rotterdamse schuimrubberfabriek Een aanzienlijk gedeelte van de Rotterdamse beroeps- en vrijwillige brandweer heeft maandagavond deel genomen aan een grootscheeps ge vecht tegen een enorme vlammen zee die in korte tijd een schuimrub berfabriek, daarbij behorende op slagplaatsen en kantoorgebouwen en vier woningen totaal vernielde. An derhalf uur lang, van kwart voor zes tot kwart over zeven, hebben de vele tientallen brandweerlieden met groot materieel getracht de hel van vuur met ontzaglijke watermassa's zoveel mogelijk in te perken. Toch vernielden de vlammen aan het fabriekspand, de daarin opgesla gen goederen en aan de vier woon huizen nog voor een bedrag van rond 2,5 miljoen gulden; voorts liepen drie brandweermannen min of meer ern stige verwondingen op aan gezicht en handen. Zij werden door ambu lancewagens van de GG en GD naar het Dijkzigt-ziekenhuis gebracht. De brand in het magazijn, waar grote hoeveelheden schuimrubber la gen opgeslagen, zou zijn ontstaan tengevolge van kortsluiting, 'n Gro te steekvlam deed het schuimrubber onmiddellijk vlam vatten. Het vuur greep zo snel om zich heen dat het niet mogelijk was ook maar iets uit het gebouw te redden. Gelukkig kon den zich 10 mensen die in het ma gazijn aan het werk warén toen de brand uitbrak, nog juist op tijd in veilighéid stellen. Smidje Verholen en de sport- computer 85. Het grote, sterke Veylenoord mocht de aftrap doen en ging vloei end van start. Geen speler van ,Rijk- huyzen Vooruit" kwam eraan te pas en het mocht dus geen verbazing wekken, dat Koentje Konijn plotse ling alleen opdook voor de Rijkhuy- zer doelman. „Daar gaat de eerste, broer!" lachte hij en meteen loste hij een hard, laag schot, dat in de uiter ste hoek terecht kwam. Maar lange Jaap Wortelboer wierp zich met een Kerstzang-programma voor Utrechts „Margriethal" Op de volkskerstzangbijeenkotmst die woensdagavond 23 december voor de twaalfde maal in Utrecht wordt gehouden, zal de bisschop van 's-Her- togenbosch, mgr. W. M. Bekkers, een korte rede uitspreken. De bijeenkomst wordt geopend door burgemeester jhr. mr. C. J. A. de Ranitz. Hij zal ditmaal niet zoals andere jaren de schriftlezing verzor gen: dat gebeurt nu door drie Utrecht se verpleegsters, een „gewone" zus ter, een religieuze en een diakones. De kerstzang zal direct naar alle Utrechtse ziekenhuizen worden uit gezonden. Iets nieuws op de kerstzangavond in de Margriethal is ook de beurt zang van vijf koren die in verschil lende hoeken van de hal worden op gesteld, elk met hun eigen dirigent. De massale samenzang (er worden 8500 mensen verwacht) staat onder leiding van Mees van Huis. Tot de medewerkers aan deze avond behoren onder meer het Utrechts Byzantijns Koor en de sopraan Dé van Oenen. De stichting Bijstand Buitenlandse Werknemers in Utrecht zal een aantal buitenlandse arbeiders in de Margriethal introduceren: Ita lianen, Grieken, Spanjaarden en (eventueel) niet-Islamietische Tur ken. De bijeenkomst begint met een door een cantor gezongen aankondiging van Christus' geboorte volgens een bewerking van een middeleeuws Gre goriaans gezang. Op het programma staat ook een oud-Hollandse kerst lied, „Een kint geboren in Bethle hem", dat door de Utrechtse musi coloog G. van Ravenszwaay is „her ontdekt" en door Mees van Huis op muziek is gezet door een driestemmig koor. NKV opende eerste districtskantoor De vernieuwing van de NKV is weer een beslissende stap gevorderd. Gisteren is op de Oude Gracht te Utrecht het eerste districtskantoor officieel geopend. Via de districts raden en de plaatselijke centrales gaat het landelijk werkorgaan het algemeen werk verrichten. In de plaatselijke centrales werken de ver tegenwoordigers van de vakbonden en de vroegere diocesane bonden van de KAB samen. De 27 districten die gepland zijn zullen een beleids-advi- serende taak krijgen. Men hoopt door deze nieuwe indeling de afstand tus sen de leden en de leiding te ver korten. Het district vormt een infor mele lijn van samenwerking tussen leden, vakbonden en het verbond Het algemene werk van de vakbe weging is het begeleiden van de in vloeden van het maatschappelijk ge beuren, waarbij het werk van de dis tricten vooral gericht zal zijn op het gewest. wanhopige sprong in de bedreigde hoek en wist de bal zowaar te hou den. Het kotste hem weliswaar bijna twee uit het lid gewrongen armen, maar dat mocht hem de pret niet drukken. Zo ver als hij kon trapte Lange Jaap toen de bal het veld in, waar toevalligerwijze Kobus klaar stond. En nu aanschouwden de kij kers het wonder van hun leven. Pijl snel stoof dikke Kobus over de gras mat, de bal aan de voet en zigzag gend als een raket. Daarmee speelde hij elke tegenstander uit positie en zo werd over Veylenoord het von nis voltrokken. Met een bekeken schot joeg Kobus de bal tegen de bin nenkant van de paal, ver buiten be reik van de keeper, en met een ter gende tik caramboleerde de bal in 't net Eén-nul voor Rijkhuyzen Vooruit!!! Een donderend gejuich steeg op en de Veylenoorders schaam den zich diep. Op de tribune heerste een sfeer als nooit te voren en te midden van al die gillende en hos sende mensen weende Ulec Schwar- tec dikke tranen. Tranen van puur voetbalgeluk „Iese grroote wonder!" snikte hij. „Ieke willen wel elf, twaalf wat? Wel honderd zulke spelers hebben! Honderd!! Dan zijnen ons kleine, lieve mooie landje onverslaanbaar!" En wie bleef er ijskoud te midden Van al dat lawaai? Niemand minder dan Kille Bill SCHEEPSBERICHTEN ALGORAB 7 120 ml nw Lissabo nr Las Palmas; BREEZAND 5 300 n zw Bermuda nr Damman; GALAMA RES 5 te Armuelles; CASTOR 4 te Izmir; EERBEEK 4 vn Kotka nr Bo: deaux; JAGERSFONTEIN 5 vn Kaap stad nr Tenerife; JAPARA 6 te Rot terdam; KERM LA 7 30 ml no Bonai:. nr Rotterdam; KLOOSTERDIJK 5 Brownsville; KORATIA 5 180 ml on Beira nr Durban; LADON 5 te Am sterdam; LOPPERSUM 6 te Houston MAASDAM 4 vti Rotterdam; 5 te Bremerhaven; MEDON 4 vn Amster dam nr W. Indië; MEERKERK 5 i Rotterdam; MEMNON 4 vn Freepo: nr Jacksonvolle; MERWELLOYD te Zanzibar; OVERIJSEL 5 t/a Tan ga; 5 vn Tanga nr Mombasa; 6 t: Mombasa; ROTTERDAM 5 te Nev York; SARPEDON pass. 5 Flores n Amsterdam; ULYSSES 4 vn Pto Ba: rios nr Mobile; WILLEM RUYS 450 ml z Panama nr Balboa; WONO SOBO 6 te Hamburg; WONOSARI 4 vn Durban nr Lorenco Marques.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 9