Bfc (L? ROZIJNENSIO? e Medewerker(ster) TOTALE OPBRENGST VAN KWAKELSE KERKVEILINC: RUIM 28.000 GULDEN Op Noordwijkerhoutse kinderdierendag van „Kolibrie" kwamen ook biggetjes KOLEN JONG X) Pleegzuster Bloedwijn Leklas DRUKKER LEERLING-DRUKKER HEERLIJKE VLEESWAREN LEVERWORST 69 ct 250 gr. Fipsv COURANT DTNSDAG 24 NOVEMBER 1964 PAGINA 5 Burgemeester Koot kocht nu een wieg In een totaal uitverkocht huis werd zaterdagavond te De Kwakel de tweede en laatste veiling voor kerk en KDO gehouden. Hoewel de verwachtingen weer zeer hoog ge spannen waren, was er toch niemand die had durven hopen, dat deze keer de 15 mille verre zou overschreden worden. Tot de pauze, hoewel ver schillende artikelen duurder gingen dan vorige week, bleef de opbrengst ongeveer hetzelfde. Het lag nu f 325 hoger, maar dadelijk na de hervat ting schoot de geld- barometer met grote sprongen omhoog. Een kaas voor 100 gulden, een kruiwagen ging weg voor 180, en twee cyclames voor 30 gulden, een mestriek voor 55 en een baby-truitje ging naar de burge meester voor 6 gulden, waar later nog, zij het tijdelijk, een wieg aan werd toegevoegd. Een dag werken van Ton Vlasman leverde 150 gulden op. Zo ook een avondje oppassen door de dames To van Doorn en Jo Vlasman. Een dag laswerk bracht 130 gulden in het laadje. De duurste werkkarcht kocht evenwel mevr. van Doorn-Bakker. Voor f 440 krijgt zij een dag hulp van burgemeester Koot, terwijl H. van Schie voorzitter Ver laan kocht voor f 400. De voorzitter van de bejaarden (die van de op brengst mee gaan delen) de heer J. C. Vork wilde ook' een dag gaan wer ken. Dit leverde weer eens 50 gul den op. Gouden tientjes gingen weg voor f 140 en f 170. Al met al er werden zeer goede zaken gedaan en afslager Wokke bleef onvermoeid STOMPW1JK Toneel. De R.K. Toneelver. St. Tarcisius heeft het seizoen geopend met een stuk van H. Nesna: Het Die- vennest. In dit stuk worden 2 onge huwde rijke dames ten tonele ge voerd, die door het ontbreken van de liefde voor een man een levensvul ling zoeken in de sensatie van het stelen voor hun plezier en het gesto- lene na verloop van tijd weer naar de rechtmatige eigenaars terugzen den. Het niet al te sterk geschreven stuk, dat enigszins overdreven voor doet, is niet makkelijk te spelen en geeft de spelers weinig gelegenheid om contact te krijgen met de zaal. Toch heeft St. Tarcisius, o.l.v. de re gisseur v. d. Post het gepresteerd om tot een goede uitvoering te komen. De diefachtige gezusters Edelhart,- goed gespeeld door de dames v d. Horst-Knij nenburg en G. Belt, kwa men tot slot toch nog aan een man, a! werden zij hierin wat tegenge werkt door Sientje, gespeeld door M. Schrader en een nicht Ans en haar verloofde, gespeeld door mej. Verha- ge en N. Havik. De rollen van dienst bode, tuinknecht en juwelier Ter Laan werden vervuld door resp. mej. Verhage, Th. Boogmans en J. de Groot. doorgaan tot dat de laatste koop on der zijn handen doorging. Het was toen half een en de telmachine wees f 15.730. Bestuurslid A. J. Olijhoek kon bijna geen woorden vinden en stond bijna perplex voor al hetgeen hier deze avond zich had afgespeeld. Hy bracht medewerkers, schenkers, aanwezigen maar vooral de kopers hartelijk dank voor de medewerking en hoopte allen volgend jaar weer gezamenlijk in deze gezellige en vooral sfeervolle zaal aan te treffen. Hierna richtte hij zich nog speciaal tot afslager Wokke, burgemeester Koot en notaris Blauwhof. Zijn dank woord liet hij vergezeld gaan van bloemen en sigaren. Het veilingcomi té kan wederom op een zeer ge slaagde actie terug zien. Brachten beide veilingen f 25.753 op, hieraan kan nog eens ongeveer f 2500 aan worden toegevoegd door opbrengsten van advertenties in de catalogus, to tale bruto opbrengs, dus f 28.253, werkelijk een resultaat op trots op te zijn. I.ETMUIDEN Raadsagenda De gemeenteraad vergadert vrijdag 27 november, des namiddags 8 uur Agenda o.m.: no tulen, behandeling van het voorstel van Ged. Staten dezer provincie tot grenswijziging tussen de gemeente Leimuiden en Nieuwveen; aanvul lend crediet voor de verbetering van de woningwetwoningen aan de Oos- terweg. OIFDE WETERING Najaarsuitvoering van „St.-Theodulphus" De toneelvereniging „St. Theodul- phus" heeft het afgelopen weekeinde in hotel „Het Wapen van Alkemade" haar najaarsuitvoering gegeven Voor een goed gevulde zaal gaven eerst de jongeren een opvoering van een blij spel in drie bedrijven, getiteld: „Pa is overspannen". Er werd goed ge speeld, doch het gebrek aan( rol vastheid bij sommige spelers was soms de oorzaak van enige hapering. De ouderen gaven vervolgens een opvoering van de thriller „Dood door schuld", waarin een van vakantie teruggekeerde fabrikant in de kel der van zijn woning een lichaam aan treft. De ontdekking van de identiteit van het door een kogel gedode slacht offer leidt tot allerlei verwikkelingen, die hun oplossing vinden, wanneer de dader zich meldt bij de politie, die de hoop op een succesvol verloop van het onderzoek reeds heeft opge geven. Het stuk werd uitstekend ge bracht: de spanning bleef tot het einde gehandhaafd, waartoe - zonder dat wij het spel van de anderen te kort willen doen - vooral het spel van commissaris Nifterik in belang rijke mate heeft bijgedragen. Een langdurig applaus was wel het beste bewijs dat de aanwezigen genoten hadden van het gepresenteerde. In een kort dankwoord dankte de heer P.H. van der Bosch de aanwe zigen voor hun komst en de spelers voor hun opvoering. Pastoor Lem mers dankte tenslotte de heer Van der Bosch voor het vele werk, dat hy als voorzitter-regisseur voor de vereniging heeft gedaan. Na afloop bleef men nog voor een dansje bijeen. „St. Theodulphus" kan terugzien op een uitstekend geslaagde uitvoering. NIEUWKOOP Schaakclub wint en verliest De op 20 okt, gespeelde wedstrijd tussen Nieuwkoop en Leiderdorp werd m een voorlopige 4'/-4'/s stand be ëindigd. Over een afgebroken partij gingen beide clubs in arbitrage. Het betrof de partij tussen A A de Troye en J. Verduyn. Nu is bericht binnen gekomen, dat de partij is beslist in het voordeel van Nieuwkoop, waar mee zij dus deze wedstrijd met 5V* tegen 4'/- heeft gewonnen. De wedstrijd tegen Alphen 2 is af gebroken in de stand l'/a6'/s voor de Alphenaren. Twee partijen zijn ter arbitrage opgestuurd. In elk heeft Nieuwkoop één pion meer Zelfs als deze gewonnen zouden worden, blijft het een behoorlijke nederlaag voor de thuisclub Volledige uitslag: W. Jansen (Nieuwkoop)-C Brunt (Alphen 2) afg., Th. Teunissen-W. v. d. Roest l/i, A Plaisier-A. Koe- leman 01, P van Blooys-P L. Wa genaar 01, A A de Troye-N E. Plantfeber 01, J. Verwey-H v. d. Loo 01, H Immerzeel-J den Hoed Vt-'/i, D. v. d. Laan-J Kempen l/t-«/s, P. G. Verkley-J C. Kardol afg., J. Boes-J. Verbree 01. ZOETERMEER De invoering van de vernieuwing van de liturgie bij de eucharistievie ring, a.s. zondag, bij het begin van de Advent, is voor het kerkbestuur aanleiding geweest de inzameling van de financiële bijdragen van de gelo vigen aan te passen aan de nieuwe omstandigheden. Aangezien de materiële belangen berusten bij de leken en bet kerkbe stuur, heeft de penningmeester van het kerkbestuur, de heer J. M. B. van Eekelen zondag onder de H.H. Mis sen een uiteenzetting gegeven van de motieven en de uitvoeringsbesluiten van de inzamelingen der geldelijke bijdragen van de gelovigen. Tot op heden is het gebruikelijk, dat tijdens de H.H. Missen de plaat- sengelden worden geïnd, een collecte plaast vindt voor de bisschoppelijke noden, er kaarsengelden worden op gehaald en vervolgens bij de offeran de nog een collecte plaats vindt voor kerk, armen, studiefonds en bijzon dere coMecten. Bovendien werd bij het uitgaan een collecte gehouden, de z.g. kaart j ess chaal voor bestrij ding vam rente en aflossing vam ge leende gelden voor vernieuwing en restauratie van altaar, orgel en ver warming. Het kerkbestuur wil deze inzame lingen terugbrengen tot één inzame ling bij de offerande. Daartoe zal op iedere bank een mandje worden ge plaatst. Bij de offerande geven de gelovigen hun bijdragen in dit mand je. De gaven worden door de collec tanten direct naar het altaar gebracht en bij de offerande aangeboden. Hoewel men geheel vrij is in het geven van zijn bijdrage wordt als streefbedrag genoemd 1.- per vol wassene en verdienende jongere. Wil men geven voor kaarsengeld, dan dient men iets extra's te geven. Het kerkbestuur hoopt, dat ieder zal me dewerken aan deze verandering en verbetering. Het geheel zal daarom als proef beschouwd worden. Autobusstation. Het is gebleken dat de verkoopruimten bij het auto busstation te klein zijn en in de win termaanden niet voldoende verwarmd kunnen worden. De expressobar en de bloemenwinkel zullen daarom elk met 36 m2 worden vergroot. Hier mede zal een bedrag van f 5800 - gemoeid zijn. De huur van deze in richtingen zullen met f 300.- per jaar verhoogd worden. B. en W. verzoe ken de raad gelden voor deze ver bouwing te willen voteren. STOPVERBODEN In de loop der jaren zijn voor de nauwe Dorpsstraat verschillende ver keersmaatregelen getroffen. Tenein de een sluitend geheel te krijgen en een logisch geheel op te bouwen is advies gevraagd aan de verkeersaf- deling van de ANWB. Bovendien is met de middenstand van de Dorps straat overleg gepleegd, daar men de neringdoenden geen schade wil be rokkenen. De navolgende wijzigin gen worden daarom voorgesteld. Er komt een stopverbod voor de noordzijde van de Dorpsstraat voor het gedeelte tussen Delftse Wallen en Schinkelweg tot aan de School straat. Vervolgens komt er 'n wacht- verbod voor de zuidzijde van de Dorpsstraat voor het gedeelte tussen de Stationsstraat en de Meerbloem Dorpsstraat. 121. Dit wachtverbod geldt van 8.00 tot 18.00. Daar men de langparkeerders uit de Dorpsstraat wil verdrijven, is voor het overige gedeelte van de zuidzijde van de Dorpsstraat, dus tussen de Delftse Wallen en Schinkelweg tot de Schoolstraat en de westzijde van de Stationsstraat vanaf nr 5 tot de Dorpsstraat de parkeerzone ingesteld Men mag daar tussen 8 uur en 18 uur niet langer wachten dan 1 uur, waar bij men verplicht gebruik moet ma ken van tje park eerschijf. Eén der gevolgen is, dat voor het verkeer in de Dorpsstraat met zijn eenrichtingsverkeer, de rechterzijde steeds vrij is en het verkeer dus on belemmerd voortgang kan vinden. In de Dorpsstraat bevinden zich twee halteplaatsen voor de Citosa- bussen namelijk in het nauwe ge deelte bij de openbare lagere school De kinderdierendag, georganiseerd door het bestuur van de vogelver eniging „Kolibrie" in verband met haar jaarlijkse tentoonstelling van vogels, werd in alle opzichten een succes. Ruim 160 kinderen passeer den met hun dieren jl. zaterdag de jury, met de bedoeling een prijs in de wacht te slepen. Er waren prijzen voor het mooiste dier, het best verzorgde dier en de beste combinatie kind en dier. en ter hoogte van het sigarenmaga zijn van Sentel. Besprekingen zijn gaande bij de directie van Citosa om beide halteplaatsen op te heffen en deze te vervangen door een bus halte ter hoogte van de Brinker's fabrieken, daar waar het brede ge deelte begint. Benoeming gemeente-arts. Me de gezien de ontwikkeling van Zoe- termeer is de geneeskundig inspec teur van het staatstoezicht op de volksgezondheid met het college van b. en w. van oordeel dat de aan stelling van een gemeente-arts op korte termijn aanbeveling verdient. B. en W. 9tellen daarom voor 4000.- beschikbaar te stellen in 1965 voor de aanstelling van een gemeente-arts en een plaatsvervanger. Op een later tijdstip zal tot benoeming worden overgegaan. D.W.O.—PARAAT In dezelfde opstelling als de vorige week, met J. Opdam en A. Rienties heeft het eerste elftal van DWO de handschoen opgenomen tegen Pa raat I. Aangezien men de uitwed strijd tegen de club met 81 verlo ren had, wilde men kost wat kost de touwtjes in handen houden. Het is een zeer levendige wedstrijd ge worden in hoog tempo aan weers zijden. Van de eerste tot de laatste minuut heeft men zich volkomen in gezet. De scheidsrechter, dne voor de eerste maal voor hogere clubs leid de, heeft het niet gemakkelijk gehad, maar desondanks heeft hij bewezen, een scheidsrechter van goede kwali teit te zijn. Bijzondere waardering moet men hebben voor de achterhoede van DWO, die het aanvallende Paraat, zonder pardon terugwezen. In uiterste nood was keeper Van der Burg op zijn post. Ook de Paraat-keeper was in goede vorm. Een voorzet van J. Smits met een hard schot ingeknald door J. Hermus wist hij over de lat te stompen. Zijn er verder geen sco ringskansen geweest? Inderdaad, een vliegend schot van J. Hermus beland de in het zijnet bijvoorbeeld en paal en lat deden verschillende aanvallen teniet. Toch zou het jammer geweest zijn als een dier clubs een winnend doelpunt had gemaakt, want- de stand 00 'heeft op juiste wijze-weer de kwaliteit van de beide clubs. DWO 3—Archipel 7 6—2; DWO 4— ESDO 2 2—5. De meest uiteenlopende soorten huisdieren waren op dit kinderlijk concours d'elégance te bewonderen. Behalve zeer vele honden ook mui zen, marmotten, konijnen, vogels, ja zelfs een geit, biggetjes en een pon- nypaardje. Kostelijk was het aanschouwen van al die kinderen, die stuk voor stuk enigszins bedremmeld met hun huis vriendjes langs de jury liepen. Van uit een boodschappertas gluurde wat onwennig een zilvergrijs konijntje naar de juryleden. Er ook een tamme kraai uit een doos te voorschijn ge haald - vond het maar vreemd op de schouder van zijn baasje door zove le ogen bekeken te worden. Kortom, het aanschouwen van de ze kinderdierenwereld was alleszins de moeite waard. Te meer ook omdat bleek, dat de jeugdige verzorgertjes echt moeite hadden gedaan om hun dieren zo mooi mogelijk voor de dag te laten komen. Dit voor onze streken unieke ini tiatief van Kolibrie zal er in Noord- wijkerhout zeker toe hebben bijge dragen de kinderen een grotere lief de voor het dier bij te brengen. Zondagavond vond de prijsuitrei king plaats door de loco-burgemees- ter van Noordwljkerhout. de heer.C. Th de Groot. De winnaars van ieder der drie groeüen ontvingen, staande op het erepodium, uit handen van de heer de Groot een (namaak) gouden, zilveren of bronzen medaille. Muzi kanten van St. Jeanne d'Arc zorgden met hun trompetten voor muzikale luister bij deze (olympische) ceremo nie. Verder waren er voor iedere groep ook verschillende mooie troostprij zen. De glunderende gezichten van de jeugdige winnaars spraken boek delen voor de vele aanwezigen, maar vooral ook voor de organisatoren van dit bijzonder leuke kinderfestijn. De prijzen waren voor: Het mooiste dier: Goud, Evelien en Tom Buiter, Sia mese kat; Zilver, A. Schouten, Hond; Brons, Paul van Steyn, Konijn. Troostprijzen voor: Jan van Zeist, Parkieten; Wies v. Zeist, Lassiehond; Sjaak van Steyn, Konijnen; Jim van de Berg, Pape gaai. Het best verzorgde dier: Goud, Ria van Zeist, Hond: Zilver, A. Schoone, Konijn; Brons, Betty v. d. Burg, Hond. Troostprijzen voor: Robert-Jan de Winter, Muis; Stien Koning, Duif; Kees van de Tang, Hond. Beste combinatie Kind en Dier: Goud, Jenny Jonkheer, als rood kapje met haar hond; Zilver. Ria v. Slot, met twee poedels; Brons, Margo Jansen, met twee biggetjes (tezamen met haar zusje bracht zij, die met de fles groot). Troostprijzen voor: Cockie Guldemond, Hond; Lucas Smits, Hond; P. J. Hoogkamer, Hond; Hannie Maarseveen, Hond. Heden nam God tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder MAARTJE PLEITER geboren Krietemeyer weduwe van Jan Pleiter op de leeftijd van 75 jr Bolnes: H. Boomsma-Pleiter Dr. J. P. Boomsma Leiden: J. H. Pleiter E. J. Pleiter-Landaal Den Haag: A. J. Pleiter H. H. Pleiter-Sieling Schiebroek: J. Pleiter S. J. F^iter-Noordijk Slikkerveer: M. C. W-. de Jong- Pleiter H. J. de Jong en kleinkinderen Rotterdam, 23 nov. 1964 Beatrijsstraat 55 U koopt leefwarmte bij Haagweg 15 - tel 20105 Alléén woensdag 25 november van 70 voor 59 cent Telefoon 33445 2 Voor autoplaatwerk Blonks Autobedr., Nieuw- straat 33-41. Leiden, telef. 30600 2 Gebroken rniten, glas- in-lood-reparaties worden door mij met spoed her steld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard. De Sitterlaan 76. tel. 32916. 2 Duolux binnenvering- matras, zomer- en winter- kant. met garantie 1-pers v.a. 47.50, 2-pers va 74.50 De 3 Eenen, Haar lemmerstraat 111 Leiden telef 23867 2 Gevraagd: 2 nette jon- Êens van 14 a 15 iaar voor cht, schoon werk event, reiskosten worden ver goed. v. d. Meulen, Oude Rijn 36, Leiden. maat, regenjassen, suédekleding eventueel naar maat voor d. en h. Betaling te rege len v. 20,- per maand af Bezoek aan huis met col lectie. Br onder no. 251 bur. v. d. blad. Jong van binnen, jeugdig van buiten. Onbezorgde levenslust n. dank zij geneeskrachtige wijn met zenuwsterkende, bloedvormende en opbouwende bestanddelen voor nieuwe energie I aileen verkrijgbaar bij apotheker of drogist Gevraagd voor APOTHEEK VOORSCHOTEN APOTHEKERS-ASSISTENTE Liefst met ervaring, echter geen noodzaak. Mevr. G. A. J. Sirks-Leffers LEIDSEWEG 66 VOORSCHOTEN TELEF. 01717—2525. Per januari gevraagd een RECEPTIONISTE bij ingebruikname van ons nieuwe kantoor gebouw aan de Lammenschansweg 138. Ulo-opleiding vereist, kunnende typen en be kend met goede omgangsvormen. I Schriftelijke sollicitaties moeten donderdag 26 novem- I bër in ons bezit zijn. Beloning naar kennis en leeftijd. Carosseriefabriek Deckers en Zonen n.v. 2 Wat kos het bed denreparaties? 1-pers v.a 18.50: 2-pers v.a. 24 90 met damast Desgewenst in sen dag gereed. Do 3 Eenen, Haarlemmerstr. UI telef 23867. 2 Nerveus? Gejaagd? Schieffer's Bloedwijn helpt bijzonder snel! Be vat aktief-Lecithine. vita minen en mineralen, werkt biovitaal Exclusief bij apothekers en drogis ten. 2 Woensdagmarkt. Noor se herensokken 1.98, twee fiaar 2.50; prachtige nylon upons, alle kleuren, zeer rijk kant 3.98; dames- pyama's iets apart; nacht japonnen. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 2 Lagostina pannen, roestvrij staal, blijvend glanzend geer onderhoud speciale bodem Ook pan voor pan aan te schaffen Vraagt folder Schoonder gang, Leiden Lange Mare 65-67-70, tel. 22025. 2 Sleutels bijmaken 1 Lips, Yale, auto-, kontakt-, en voordeursleutels. KlaaT terwijl U wacht! Haarden en kachels, nieuwe en ge bruikt en alle onderdelen: Hartwijk Nwe Beesten markt 7-9-4. Leiden, tel 26627. 2 Wordt uw bed slecht? Laat dit dan overtrek ken met een nieuwe da mast In ètn dag klpar! 2- pers. v.a. 26 50; 1 pers v.a 19 50. De Kleine Winst Haarlemmerstraat 51. tel 24958. Schrijfbureaus 25.-, moderne clubstellen 135.-, kachels 15.-, schuiftafels 15.-, 4 clubfauteuils, hang- legkast, dienstbodenkast, rijwielen 25.- dressoirs, vloerkleden, autopeds, kinderboxen, kindertafel stoelen, bedstellen, ledi kanten, dekens, klooster tafels, boekenkast, stoelen, enz. (Alles spotgoedkoop). Nieuwenburg, Hooigr. 55, (gesloten huis). grote kipkar grote tractor met oplegger 10.98, nu 6.98; leuke pop- penwandelwagen 11.98. nu 7.98; levensgrote beren 13.50. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 2 Woensdagmarkt. Geef uw dochter nu eens zo'n echte Italiaanse looppop, zeer leuk gekleed, met stem en slaapogen, lang c.m., nu 15 ~--,J Ryn over Japie. lapogen, lang 70 gulden. Nieuvye Kleine Burcht. :e vriendin, 18 a 19 jr, Noordwijkerhout. Br. 1770 bur. v.d. bl. onder no. 2 Aangeboden: een ge meubileerde zit-slaapka- mer, alleen voor een heer. in het centrum v. d. stad. Br. onder no. 1771 bur. v. d. blad. 2 Woensdagmarkt. He ren sporttruien v.a. 12.98; wollen damesvesten v.a. 14.98; zeer leuke wollen kindertruien v.a. 8.98: leuke kinderpyama's v.a. 2.98. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. KON F EK T1EBEDR1JF HYGIA N.V. vraagt voor de VERKOOP die belast zal worden met de dagelijkse leiding van de orderafdeling. Het telefonisch kontakt met en het ontvangen van afnemers zal mede tot de taak van deze funktionaris behoren. Gedacht wordt aan een flinke kracht met goede voor opleiding en kantoor ervaring. Praktische talenkennis vooral Duits en Engels strekt tot grote aanbeveling. Leeftijd vanaf 23 jaar. Geboden wordt een prettige en goed gehonoreerde werk- kring in een modern geleid bedrijf. Uitsluitend schriftelijke sol licitaties aan de directie van Hygia, Ter Meer en Zonen n.v., Postbus 15, Sassenheim. Gevraagd: en een DrukkerijDE SLEUTELST AD' NIEUWE RIJN 78 LEIDEN (Privé: Fagelstraat 46). koop U bij T E E K E N S Iedere dag vers uit eigen bedrijf. 'n Voortreffelijk product op 't brood. ADVERTEREN 65a,VRA.Veen.Zuid DOET VERKOPEN Wij schilderen binnen- en buitenwerk tegen bil lijke prijzen. Het werk wordt vakbekwaam en ^5* Dameskapsalon Thea vraagt leerling-kapster. Aanmelden na 7 uur: me vrouw Kempers. Gabriël Metzustraat 5, Leiden. 2 Prima eiken bureau; mahonie ronde en ovale tafels; -ware Mechelse leeuwenkop tafeir; maho nie kasten; secret lire: la dekast; fraai kabinet. In koop antiek, enz. W. F. Kooreman, Nieuwe Rijn 9 bij Hoogstraat, tel. 23261. 2 St.-Nicolaas biedt zich aan voor Leiden en Noord- whl Tele 2 Nu een oieuwe lamp voor woning boot winkel of kantoor. De grootste sortering. De laagste prij zen. De Lichthal Haar lemmerstraat 293, Leiden.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5