Overweldigende ontvangst voor Geesink in Utrecht AFSCHEID VAN UNIVERSITEIT ALS CURATOR Guarni-Trio vierde tweemaal triomfen in Stadsgehoorzaal Leidse universiteit Leids tweetal dat bij pleegouders inbrak veroordeeld 300 Leidenaars gaan in beroep bij de Kroon Burgerlijke Stand Leidse Agenda Vliegtuig uitgeweken naar Keulen Weerbericht een STERK STAALTJE VRIJDAG 6 NOVEMBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 „De universiteit drukt steeds meer haar stempel op de stad Leiden", zei gistermiddag jhr. mr. F. H. van Kin schot, oud-burgemeester van Lelden, bij zijn afscheid als curator van de Leidse universiteit. „De universiteit ontwikkelt zich stormachtig", stelde hij vast en hij beloofde ook in zijn ambtsloze periode deze ontwikkeling met belangstelling te zullen volgen. Het afscheid van de universiteit in de receptiekamer had een informeel karakter. De rector-magnificus van de universiteit, prof. dr. D. J. Kuenen, toonde er alle begrip voor te hebben, dat het burgemeesterlijk echtpaar een druk af scheidprogramma achter de rug had. Het getal toespraken bleef tot één beperkt. De rector dankte de burgemeester voor de toe wijding, waarmee hij de zaken van de universiteit had behartigd. Een typische bijzonderheid van de ze plechtigheid was deze: er stond een deftige auto klaar om het echt paar Van Kinschot van de Witte Singel naar de universiteit te bren gen. De oud-burgemeester en zijn vrouw gaven er echter de voorkeur aan te lopen. De wagen keerde leeg terug. Op de foto feliciteert de oud-rector- magnificus, prof. en mevr. De Boer tijdens de receptie het echtpaar Van Kinschot. Jeugd luisterde ademloos toe Voor de jeugd heeft het optreden gistermiddag door het Guarneri-Trio tot vreugdevolle verrassing geleid. Het is waar, dat men terecht altijd hoge verwachtingen heeft van dit kunstenaars-ensemble, bestaande uit Danièle Dechenne, piano, Herman Krebbers, viool, en Jan Decroos, cel lo. Drie grote kunstenaars op hun verschillende instrumenten, waar bo- venuitstraalt hun onblusbare speel vreugde, hun verfijning en bezonken geladenheid. Nadat, onder grote stilte van de scholieren, de heer Huub Bur- man een nuttige toelichtingen had gegeven over ensemble en werken, werd geopend met Trio no. 1 in G gr.t. van Joseph Haydn. Een volmaakte balans van even wicht en toongeving, supérieure en semble-techniek, en glans van blijde expressie evenals dynamische con trasten. Heel en al"de stijl van Haydns jeugdwerk werd genoten, zo zelfs, «dat tussen elk onderdeel uitbundig werd geapplaudisseerd. Een volgen de keer moet verzocht worden dit na te laten, aangezien dit de aandacht verstoort. Hierna volgde het 3e Trio van Brahms op.: 87, een ongemeen belangrijk kamermuziekwerk, met prachtige partijen voor elk van de instrumenten. Heel bijzonder is het meesterlijk Andante met z'n varia ties, en het romantisch geheimzin nige Scherzi; een van de weinige échte Scherzi, die Brahms schreef. Niet alleen het werk is prachtig, maar ook de uitvoering was aldus. Al hebben de drie uitvoerende kun stenaars elk een heel verschillend Aan de Rijksuniversiteit te Leiden zijn geslaagd voor de examens: Doet. ex Ned. Recht: mevr. A. M. Biegman-Hartog (Scheveilingen); de heer J. Bosma (Borne); doet. ex. Godgeleerdheid de heer G. J. v. Har- tesveldt (Leiden); doet. ex. Geschie denis de heer M, J. L. Rodriges Lopes (Amsterdam); doet. ex. Sociologie mevr. E. M. Blok-v. d. Noort (Noord- wijk). Ook straf voor tipgever Een 19-jarige arbeider uit Leiden hr 1 een kennis, een 20-jarige straat- maker eveneens uit Leiden, in een cafetaria de „tip" gegeven voor het plegen van een inbraak in de woning van de vroegere pleegouders van de metselaar in Oegstgeest. Daartoe was het tweetal naar de woning gegaan en terwijl de bewo ners afwezig waren, werd een bedrag van 1300.- buitgemaakt, dat in Brussel door de straatmaker en diens vriend werd opgemaakt. De straatma ker en de vriend, een 20-jarige met selaar uit Leiden, hadden tevoren reeds ingebroken in het kantoor der Prov. Waterstaat aan de Hoge Rijn dijk te Leiden en in een woning aan de Haarlemmerstraat, waar een paa»- honderd gulden werd gestolen. De officier van Justitie eiste tegen de straatmaker 8 maanden gevanige- ndstsraf, tegen de fabrieksarbeider 5 maanden waarvan 2 maanden voor waardelijk, en tegen de tipgever 4 maanden waarvan 2 maanden voor waardelijk en aftrek van voorarrest. De rechtbank heeft uitspraak ge- laan en de straatmaker veroordeeld tot 12 maanden gevangenisstraf waar van 2 maanden voorwaardelijk, de metselaar tot 6 maanden waarvan 2 maanden voorwaardelijk en de tip gever tot 3 maanden waarvan 2 maanden voorwaardelijk; voor allen met aftrek van het voorarrest. speelkarakter en muzikale persoon lijkheid, de uitersten komen tezamen tot een volmaakt gericht ensemble- spel, in klankweelde en eigen genot van musiceren. In Brahms trio cul mineerden de grote kwaliteiten van het Guarneri-trio tot een in alle op zichten pure interpretatie-kunst. De vele jonge mensen (er waren er ca. duizend) in de zaal, zullen het met ons eens zijn, dat wij tezamen een onvergetelijke matinee hebben bij gewoond. Enthousiasme in niet volle zaal Als 't ware ingespeeld op het jeugd- concert van gistermiddag, speelde 't Guarneri-trio 's avonds haast nog mooier, nog rijker en zo mogelijk nog kundiger. Over de zuiverheid van hun toonvorming, de nooit fa lende welluidendheid in samenklank, is al vele malen, maar ook nu weer de loftrompet gestoken, omdat de grandioze kwaliteiten van dit ver maarde drietal niet onopgemerkt kunnen zijn. Zij blijven niet steken in de mnzikanteske sfeer en trach ten niet bij voortduring de oren te strelen met zoete toon. Zij geven mu ziek te horen. Vooral in Beethovens Trio op.: no. 3 en het Trio in a kl. t. van Ravel drong het artistieke Trio met ware drift door tot de kern der zaak, tot het hart van de compositie. Dat de moedige, onvermoeide pianiste hier de leiding behield was evident. Mis schien zelfs domineerde zij iets te veel. Dit kan ook hierin liggen, dat de Gehoorzaal niet vol was en de accoustiek hierdoor niet werd ge flatteerd. Er gaat van Danièle De chenne een enorme stuwkracht uit. De gepassioneerde ernst was aan al len eigen, zowel aan de violist als ook aan cellist. Van Beethoven werd Trio no. 3 op.: 1 gespeeld, geïnspi reerd vertolkt. Hierna dan Ravels Trio a kl. t. Wij hoorden dit werk misschien wel eens iets smeltender, maar nooit met zoveel gespannen vaart en intensiteit uitvoeren. Na de pauze hoorden wij het Trio a kl. t. op.: 5 van Tsjaikowsky „A la memoire d'un grand artiste" (met name Nicolaï Rubinstein). De rouw om haar verscheiden vindt haar weerklank in de smartelijke melodie van het eerste deel. Dan volgt een reeks variaties op het thema, dat een herinnering meebrengt van: na de première van het sprookjesspel, Suje goerotskja, die hij met Rubinstein bij woonde. Maar de rouwstemming keert terug, en het besluit is als een weg stervende „Marcia funebre". Schoon heid van geluid in elk van de instru menten. Volmaakte frasering. Een wedergave, uitgestegen tot de meest sublieme toppen van menselijk mu siceren. Na meer dan enthousiast applaus en aandringen tot een toegift, speel de de drie instrumentalisten tot twee keef toe een Trio-satz van Haydn. J. KORTMANN Tegen vuilnisstortplaats grens Zoeterwoude Circa 300 gezinnen van de Rivieren wijk te Leiden alsmede tuinder B. van Vliet te Zoeterwoude en de eige nares van diens grond, mevrouw Van Apeldoorn-Key te Den Haag zijn in beroep bij de Kroon gegaan tegen het verlenen van de hinderwetsver gunning door de gemeente Zoeter woude voor de Leidse vuilstortplaats aan de Roomburgerweg te Zoeter woude. Het beroepschrift is gisteren gede poneerd in het raadhuis van Zoeter woude. Ondanks de (door ons gepu bliceerde) nogal stringente bepalin gen van de gewraakte hinderwets vergunning, blijven genoemde betrok kenen toch van mening dat de vuil nisstortplaats teveel nadelen en on gerief met zich brengt. Vrolijke feestmiddag voor kinderen Petrusschool Jubileum mej. v.d. Kaay Het Antoniusclubhuis trilde op zijn grondvesten toen gistermiddag alle kinderen van de St Petrusschool juffrouw C. van der Kaay een harte lijk welkom toezongen. Na het wel komstlied, dat de jubilaresse zicht baar ontroerd had, en een uit volle borst meegezongen „Lang zal ze le ven" kwamen twee leerlingen, Paul van den Bosch en Gerda ter Beek, voor het voetlicht, die - als afge vaardigden van alle leerlingen - haar een tafeltje aanboden. Namens het oudercomité bracht^ïe heer H. Aalders mejuffrouw Van der Kaay hulde voor het prachtige werk, dat zij al die jaren voor de jeugd ge daan had. Hij overhandigde haar en kele bijzettafeltjes. Na dit officiële gedeelte was het de beurt aan de jongens en meisjes om het 40-jarig jubileum van juffrouw Van de Kaay op hun eigen wijze te vieren. Iedere klas had een toneel stukje ingestudeerd, dat zij allen met groot enthousiasme speelden. Na de tractatie in de pauze was het de beurt aan goochelaar Willy Albert, die een vrolijk slot aan deze middag maak te. Geboren: Wilhelmina Johanna d.v. A. Choufoer en W. J. de Ridder; Ri chard Robert Petrus z.v. R. Roessingh van Iterson en G. van Werkhoven; Astrid d.v. J. A. van der Brugge en N. de Blanken; Hilligje d.v. A.-J. van Spijker en J. H. Klein. Gehuwd: H. Zweegman en H. M Oudshoorn; G. J. M. van Os en M. H Verhoeven; J. F. Koer en E. P. van der Valk; J. J. T. B. van Groningen en R. Borsboom; J. F. Slingerland en M. A. van Ben ten; M. de Bruin en P. J. l'Ecluse; W. C. Verhart en E. Wassinik; D. Monfil6 en C. Lugthart; A. G. vam der Zon en W. C. Thelen; C. O. Boot en N. Martij n; J. P. Neu teboom en J. M. Kramer; A. P. Hoog duin en C. vam der Vooren; R. F. Brouwer en M. H. Penning de Vries; I. L. van Bohemen en H. Spek. Overleden: A. N. Ingeneeger, 88 jaar, vtouw; P. C. Verkerk, 89 jaar, mam; G. B. Kapteijn, 69 jaar, echtg. van W. van der Niet; G. M. van de Grift, 88 jaar, wed. van L. N. den Older; A van der Kaay. 83 jaar, man. VRIJDAG 6 NOVEMBER Louise de Coligny-HBS Openings avond van de leerlingenvereniging „Ende dispereert niet". Aanvang 19.30 uur. Waalse Kerk Kerkconcert door Lenie Stevens Ridderhof (sopraan), Ada van der Bent (clavecimbel), Rien de Reede (fluit) en Theo ten Hooven (orgel). Aanvang 20.15 uur. ZATERDAG 7 NOVEMBER P.V. „De Royalisten'- Feestavond met cabaretprogramma. Stadsge hoorzaal. Aanvang 20 uur. Kath. Nat. Bond voor EHBO afd. Leiden. Jeugd-EHBO-cursus 15.30 uur. Gebouw G.G. en G.D., Rood en- burgerstraat. Olympisch kampioen Anton Gee sink is vanochtend bij zijn thuis komst in Utrecht bijna onder de voet gelopen. Voor zijn woning aan de IJsselsteinlaan had zich een enorme mensenmenigte verzameld die door de tientallen agenten nauwelijks in toom kon worden gehouden. De thuiskomst van Geesink was even snel en verrassend als zijn over winning in Tokio, want in feite kwam h(j tussen 11 en 12 uur tweemaal thuis. Vanaf het vliegveld in Keulen, waarheen het KLM-toestel had moe ten uitwijken vanwege de mist bo ven Schiphol, tot Emmerich reisde hij met een taxi en aan de Duitse grens nam de snelle auto van de Utrechtse persfotograaf Herschel de door de mist zo vol verrassingen ver lopen thuisreis van de judoreus over. Nauwelijks was Anton Geesink te rug in zijn feestelijk met talrijke rood-witte en rood-wit-blauwe vlag gen, olympische ringen met lampjes en bloemen versierde straat of hij werd weer meegetroond naar 't Goy- GEM. AANKONDIGING WACHTVERBOD. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat zij hebben besloten een wacht- verbod vast te stellen voor de noord zijde van de Jan van Houtkade, met uitzondering van de parkeerhaven. Afschriften van dit besluit zijn verzonden aan de Hoofdingenieur- Directeur van de Rijkswaterstaat in Zuid-Holland, aan de door de Minis ter van Verkeer en Waterstaat aan gewezen verenigingen, behartiging van verkeersbelangen ten doel heb bende en aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. (Advertentie). PTT-PERSONEEL GAAT PROTESTEREN De groeiende onrust onder de amb tenaren van de PTT is de reden van een protestvergadering van vierhon derd PTT'ers. Een actie-comité heeft in de rotonde van de Haagse Hout- rusthallen zaterdag een vergadering beiggd om hun verontwaardiging uit te'spreken over het personeels- en promotiebeleid. De acht ambtenaren, die het actie-comité vormen, zijn van mening, dat er een goede basis is voor overleg, maar dat de resultaten vaak niet te merken zijn. KUNSTMANEN KRUISEN ELKAAR SB A AN. De kunstmanen Echo 1 en Echo 2 kruisen vanavond eikaars baan iets onder het sterrenbeeld de Zwaan. Echo 1 gaat van NW naar ZO om 20 uur 36 en Echo 2 gaat van NO naar ZW om 20 uur 46. Dit is in Neder land zichtbaar. Paaselijke boodschap in Wereldradiowtek De KRO zal zondagmiddag na de openingstoespraak van de Wereld radioweek 1964 door de president van de Europese Radioünie, de Zweed Olof Rydbeck, een speciale boodschap van Paus Paulus uitzenden. De bood schap heeft betrekking op de We- reldradioweek. BEURSOVERZICHT Internationals nauwelijks prijshoudend Amsterdam, 6 nov. De stemming voor de internationale waarden is vanmiddag bij de opening nauwe lijks prijshoudend geweest. De koers veranderingen vergeleken met de slotkoersen van donderdag, bleven binnen nauwe grenzen. Mede in ver band met het naderende weekeinde was de handel minimaal. Elke stimu lans naar een hoger niveau ontbrak. Er was ook geen nieuws binnen ge komen waardoor de beurs nadelig kon worden beinvloed. Wall Streel sloot gisteren nauwelijks prijshou dend doordat tegen het slot de staal- waarden er in koers daalden. Van de Nederlandse hoofdfondsen was alleen Philips in New York fractioneel la ger. Kon. Olie lag vanmiddag goed gedisponeerd in de markt op f 165.30 (f 164.80). Dit dank zij een enkel stukje vraag voor Zwitserse rekening en wat dekkingsaankopen. Philips opende op f 156.30, Steeg daarna tot f 156.90 om op ca f 156.70 de markt te verlaten. De slotkoers van gisteren was f 156.80. Unilever fractioneel la ger op f 145.90. Hetzelfde geldt voor AKU en Hoog ovens op resp. 483^ en een advies- koers op 576. Aandelen Centrale Sui ker zetten zes punten 'lager in op 369. Op dit niveau kwam vraag op dagen waardoor de koers steeg tot 378. Voor de REM-aandelen werd een gulden meer betaald op f 20.25. Aan delen KLM werden iets hoger gead viseerd. Het verlies van deze maat schappij wordt over 1964 op ca f 20 min geschat, tegen een verlies van ruim f 55 min over 1963 en f 75 min over 1962. Vergeleken met de slot koers van de vorige week boekte AKU deze beursweek een koerswinst van ca twee. Hoogovens van ruim tien punten. Kon. Olie speelde prak tisch quitte, terwijl Philips en Uni lever ieder bijna een gulden daal den. laan, waar de NS-harmonie op hem stond te wachten evenals een jui chende wijkvereniging. De schoolkin deren hadden inmiddels vrijgekre- gen en stroomden de straten van Hoograven op om Geesink op zijn rondtoer door deze Utrechtse stads wijk te volgen. Deze rondrit duurde ongeveer drie kwartier. MET STERKE ARM Bij de woning van Geesink hadden zich inmiddels zoveel mensen ge groepeerd dat de optocht nauwelijks de straat kon binnenwandelen Sterke politiemannen moesten er tenslotte aan te pas komen om Geesink veilig in zijn buis te loodsen. In de nauwe huiskamer was het ook al een gedrang van jewelste, want behalve veel vrienden van de judoclub van Geesink hadden zich in de kamer enkele tientallen pers fotografen, filmoperateurs en jour nalisten verzameld. Geesink was een beetje zenuwachtig door dit gedrang en had op een gegeven moment al leen nog maar aandacht voor een prachtige fruitmand die in de gang stond opgesteld en enkele kwetsbare cadeautjes die hij had meegebracht Hij had zelfs nog niet eens gezien, dat boven de ingang van zijn flat woning een reusachtige beeltenis van hemzelf in judokleren was aange bracht. Anton Geesink trad tenslotte zelf op als ceremoniemeester, want om streeks 12 uur verordonneerde hij, dat alle mensen zijn woning moesten ver laten en dat hij een half uur later een babbeltje zo houden met de on geduldige journalisten. De NS-har monie bleef inmiddels buiten vrolijk verder spelen en het publiek ver spreidde zich pas nadat Anton Gee sink zich voor de ramen van zijn driehoog gelegen flat had vertoond, waarna opnieuw een luid gejuich weerklonk. FANTASIE HEREN OVERHEMDEN Tricot nylon, met moderne boorden 15.90 OVERAL KIJKEN MAAR KOPEN BIJ. HAARLEMMERSTRAAT 172—174—179 HERENSTRAAT 9 MIDZA Medegedeeld door het KNMI te De Bilt, geldig van vrijdagavond tot za terdagavond, opgemaakt te 11.15 uur. WEINIG VERANDERING Overwegend droog weer met plaat selijk mist of bewolking. Overdag enkele verspreid voorkomende op klaringen. Zwakke wind en weinig verandering in temperatuur. PAUZE Morgen: Willibrord Wilgilszoon, apostel van Nederland, geb. nabij Ripon (Noord-Engeland), t novem ber 739 te Echternach (Luxemburg), aartsbisschop van Utrecht en pause lijk delegaat in de „Lage Landen". HOOG BEZOEK IN OEGSTGEEST Bij de nu verstikte Rijnmond bij Katwijk is in 690 Willibrord met zijn elf gezellen - te zamen het twaalftal van de apostelen - aan land geko men. Daarna is hij langs de Rijndijk of over de Rijn naar Utrecht gereisd. In latere jaren is hij hier vaak terug gekeerd. O.a. het „Groene Kerkje" van Oegstgeest is door hem gesticht. In Leiden is hij niet geweest; het roemruchte oord was er nog niet! Men moet zich de aankomst van Willibrord te Oegstgeest niet al te eenvoudig voorstellen. Hij placht in vol ornaat te verschijnen met groot gevolg en met veel bagage o.a. boe ken, relieken en liturgisch vaatwerk. De taal leverde weinig moeilijkheden op; hij was een blonde Angelsaks. Hij heeft onze voorouders de Mens wording bekendgemaakt en hen daarbij op het hart gedrukt ook de Moeder des Heren te vereren en de paus te eren. Tweemaal reisde onze nationale geloofsverkondiger op en neer naar Rome, een sportieve pres tatie! Hij heeft onze voorvaderen de weg naar Rome gewezen en het na geslacht moge die weg bewandelen. PUZZEL VOORSCHOTEN K.V.P.-FRACTIE BEANTWOORDDE VRAGEN IN AFDELINGSVERGADERING In het Bondsgebouw acn de Leid- seweg hield de KVP, afd. Voorscho ten haar jaarvergadering waarop voorzitter N. G. A. de Boer ongeveer 30 leden kon verwelkomen. HM deel de mede, dat 25 kath. verenigingen zijn aangeschreven om van hen te vernemen, of er behoefte bestaat aan contact met de KVP-fractie. Er wa ren in het afgelopen verenigingsjaar drie voorlichtingsavonden geweest, een over de algemene bijstandswet twee voor de dames. Een poging om de Jongeren-KVP nieuw leven in te blazen oogstte geen succes. Getracht zal nu worden de jongeren te bena deren in niet-politiek verband. De contributie-afdracht aan de kring zal worden 4.75 per lid, zo dat de afdeling slechts 1 kwartje overhoudt voor alle kosten. Dat is natuurlijk een onmogelykheid en daarom stelde het bestuur voor de contributie te verhogen tot ƒ6.50 p. jaar, te meer daar er toch een fonds gemaakt moet worden voor propa ganda tijdens de gemeenteraadsver kiezingen. Dit voorstel werd aange nomen. doch het bestuur zal nog be zien of gediffentieerde tarieven mo gelijk zyn. Bij monde van de heer A. I. J. Maas werd verslag uitgebracht over de kringvergadering. De heren Kralt, M. Oosterveer, J. Peeters werden be noemd tot lgden van de kas- en be grotingscommissie. Na het huishou delijk gedeelte van deze vergadering nam de KVP-raadsfractie plaats ach ter de bestuurstafel. Het bestuur zelf had al acht vragen opgesteld om be sproken te worden. En dat waren practisch allemaal actuele zaken, zoals aardgas, gezinsrtducties, zwem bad-sporthal, reinigingsrechten, an nexatie, tracee Leidseweg, recon structie dorpskern, scholenbouw, enz. Veel zaken werden vrij uitvoerig be sproken. De leden van de raadsfrac tie gaven zo goed mogelijk antwoord op de gestelde vragen. Nr. 540. Hor.: 1. zekere aap; 7. voorvoegsel; 8. rivier in Italië; 9. grap; 10. nachtgewaad; 11. muziek- 1 noot; 12. laagvlakte; 13. vruchtje; 14. i voorvoegsel; 15. voorzetsel; 16 zoon i van Jacob; 18. deel van een fornuis; 20. en omstreken (afk.); 21. plaats aan de Guden Aa op Jutland. Vert.: 1. platvis; 2. pauselijke en cycliek (afk); 3. wandeldreef; 4. vaartuig; 5. meisjesnaam; 6. verzeke- ringsbrief; 9. Nederl. schilder; 10. puntig voorwerp; 11. sportterm; 12. bloedgever; 13. mandje; 15. korf; 16. boom; 17. viervoetig dier; 19. volgens andere (afk.); 20. bijwoord. Oplossing morgenavond. Oplossing nr. 539. Hor.: 1. pad; 3. bel; 5. tam; 7. are; 9. kennis; 11. ik; 12. st, 13. selene; 16. era; 17. oer; 19. els; 20. elk. Vert.: 1. pet; 2. dame; 3. baan; 4. leest; 6. akker; 8. risee; 10. Noë; 11. Isère; 14. lans; 15. node; 18. rek. PU 1ST Marktberichten LEIDEN, 6 nov. Kaas: aange voerd 10 partijen Goudse kaas en 3 partyen Leidse kaas. Noteringen: Goudse kaas: le kwal. tot 3 13; Leid se kaas: le kwal. tot 3.10. Handel kalm. LEIDEN, 6 nov. Vee: 7 fokstie ren 600-800 rustig; 60 melkkoeien 1050-1275-1475 iets vlotter; 230 vette koeien 2.95-3.65-4.15 vrij goed; 44 vare koeien 600-950-1250 rustig; 12 pinken 500-650-700 kalm; 3 graskal veren 325-425 kalm; 86 vette kalve ren 2.90-3.40-3.65 vlug; 6 nuchtere; kalveren; 40 vette schapen 90-110- 125 gedrukt; 1488 vette lammeren 110-125-140 gedrukt; 25 zeugen; dr. zeugen 325-375-425 matig; 119 schrammen 85-90-100 matig; 424 big gen 47.50-54-57 matig; 4 geiten. Totaal 2548.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 4