ligtvoet EMS: „NONSENS" DONDERSPEECH VAN BELTMAN WERD FATAAL Pompstation met alarminstallatie uitgerust om rovers te weren VERLEEND „REM NIET VAN - VEROLME" ROOMBOTER DUURDER DONDERDAG 1 OKTOBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 RADIO TELEVISIE „De Anatomische Lesnaar Londen „De Anatomische Les" van Rem brandt verhuist binnenkort uit het Mauritshuis te Den Haag naar het Victoria en Albert-museum in Lon den, waar het te bezichtigen zal zijn op een tentoonstelling genaamd „The Orange and the Rose", die daar van eind oktober tot half december wordt gehouden. Deze expositie, genoemd naar de symbolen van de vooral in de 17e en 18e eeuw nanw verwante Britse en Nederlandse vorstenhuizen, wordt op 21 oktober door prinses Marina. hertogin van Kent, geopend. De tentoonstelling omvat in totaal 82 schilderijen en voorts miniaturen, eisen en wandtaijpten. Een deel hier van is afkomstig uit particulier be dt van de Nederlandse en Britse vorstinnen. Naast „De Anatomische Les" zul len nog vijf Rembrandts te zien zijn, waarvan er een uit Duits en de an dere uit Engels bezit komen. Hier toe behoren een portret van Rem brandt's moeder, eigendom van ko ningin Elizabeth, en een zelfportret op jeugdige leeftijd, afkomstig uit het museum van Liverpool. Tot de pronkstukken worden ook gerekend Vermeer's „Dienstmaagd die haar meesteres een brief over handigt" dat nu nog in het Rijksmu seum te Amsterdam hangt, een por tret van stadhouder Willem II en zijn jonge vrouw door Van Dyck en een interieurschildering van de grote St. Bavo te Haarlem van Saenredam. Geruchten in Den Haag: „Pier en Kurhaus worden verkocht" In de kring van het Haags gemeen tebestuur circuleerden geruchten, dat de Scheveningse pier en het Kur haus zouden zijn verhuurd aan een buitenlandse onderneming. Ook wordt gesproken over een eventuele verkoop van beiden aan een buiten landse onderneming, die volgens de zelfde geruchten een Zwitserse zou zijn. De algemeen secretaris van de EMS, mr. J. Goudsmit, heeft desge vraagd meegedeeld, dat de geruchten op geen enkele grond berusten en „de grootst mogelijke waanzin zijn". Deskundigen achten het waar schijnlijker, dat de EMS de exploi tatie van de horecasector op Pier en Kurhaus in andere handen wil doen overgaan dan dat beide projecten verkocht zullen worden. Deze theo rie wordt gegrondvest op het afstoten van vele horeca-bedrijven door de EMS en de moeilijkheden bij de EMS- Continental. Leidse Bioseoopprogramma's BIOSCOPEN De films in de week van 1-10 okt. zijn door de KFC als volgt gekeurd: Camera: „Pa krijgt de klappen", (alle leeft.) Dagelijks 2.30, 7 00 en 9.15 u. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Lido: „Robin and the 7 Hoods". (14 jaar). Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur Zond. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u. Luxor: „Boven de achttien" (18 jaar) Dag. 2 30, 7 00 en 9.15 uur Zond.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: „Mary Mary". (14 jaar) Dag. 2 30, 7 00 en 9.15 uur Zond.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: „Heimweh nach St. Paul", (alle leeft.) Dag: 2.30, 7 en 9.15 uur. Zond. 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Rex: „Lachen is niet verboden". (Alle leeft.) Dag 2.30, 7.15 en 9.15 uur Zond.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Sportclub Enschede protesteert RED BAND ROOSENDAAL (Advertentie) De exploitant van het pompstation „Proostwetering" aan de Rijksweg van Utrecht naar Amsterdam hoopt door een geel zwaaiUcht en een krachtige sirene voortaan rovers op een afstand te kunnen houden. Het zwaaiUcht boven op het dak van dit eenzaam en donker gelegen benzine station is van een afstand van vijf kilometer zichtbaar. In en rondom het station bevinden zich diverse knoppen waarmee het alarmsysteem door de pompbedienden of de indrin gers in werking kan worden gesteld. Ze zijn onopvallend aangebracht. Niet-ingewijden zien ze niet. Utrechtse industrieterrein lage wei de gelegen pompstation heeft deze ingrijpende maatregel genomen na dat in het begin van dit jaar inbre kers hadden geprobeerd de kluis van het benzinestation te laten springen. Het pompstation werd toen ernstig beschadigd, maar de kluis bleef in tact. Het alarmsysteem is gisteren in gebruik genomen. De pompbe dienden hopen dat het nooit behoeft te werken ENGELS GELD DOOR DE LUCHT Omdat geldtransporten over de weg in Engeland te gevaarlijk wor den, wil een Britse firma, die voor het vervoer van baar geld zorg draagt, helikopters gaan huren voor geldvervoer. De vorige week nog kreeg een chauffeur van een auto die salarissen van een bank haalde, bij een over val een fles ammoniak in zijn ge zicht. Het liefst wil de firma „van dak tot dak" vliegen met helikop ters, zodat het risico, dat men op de begane grond loopt, ook verdwenen is. Sommige Britse kringen zijn er evenwel van overtuigd, dat de ge renommeerde Engelse geldrovers- wereld ook hierop wel een antwoord klaar zal hebben. Tokio-reportages nog sneller op Nederlandse schermen De NTS heeft een aanbieding van de Amerikaanse televisie gekregen om voor de uitzending van de Olym pische Spelen gebruik te maken van twee kunstmanen in plaats van een. Dit zal eventueel nog vluggere over brenging van reportages tot gevolg hebben. Wanneer de NTS op deze aanbieding zal ingaan, zullen de Ne derlandse kijkers reeds van kwart over zes af olympische programma's kunnen zien. Nu Piet Lagarde, doelman van Sportclub Enschede, in het zieken huis ligt en langzaam herstelt van een zware nieroperatie (een nier is weggenomen), komen in het gehele land de commentaren los over de gebeurtenissen in de wedstrijd Go Ahead-Spcl. Enschede. In een brief van Sportclub Ensche- de, gericht aan de KNVB, wordt met klem geprotesteerd tegen de metho de van coachen, zoals die door Go Ahead manager W. Beltman wordt toegepast. De donderspeech, die de heer Beltman in de rust tot zijn spelen hield en die tot op de tribu nes te horen zou zijn geweest, is vol gens het Enschede-bestuur o.m. de oorzaak van de wilde charge van linksbuiten Butter op doelman La- garde, waarbij deze laatste zeer ern stig werd gewond. De operatieve in greep was noodzakelijk om het le vensgevaar te doen wijken. ONVERANTWOORD Het bestuur van Sportclub Enschede stelt het volgende: spelers in het veld niet meer over de vereiste lichamelijke beheersing beschikken. Dat door Beltmans speech ook onder het publiek handtaste lijkheden zijn ontstaan. Dat door het gebeurde zowel Piet Lagarde als Sportclub En schede ernstige financiële scha de zullen lijden. Dat het op deze wijze voor een Nederlandse club onverant woord is om in Deventer tegen Go Ahead uit te komen. Dat de KNVB nu maatregelen zal nemen. Op 24 september 1963 had Enschede reeds bij de KNVB geprotesteerd tegen de wijze waarop manager Beltman zijn spelers zou ophitsen. De KNVB zag er toen geen aanlei ding in om maatregelen te ne men. FAIR PLAY Dat de methode van coachen van de heer Beltman er de oor zaak van is, dat de Go Ahead- In de VAR A-radiorubriek „Balans" heeft manager Beltman de beschul diging met klem van de hand gewe- zen. „Ik heb in de pauze inderdaad een ATVf1 dondertoespraak gehouden," aldus de \J1j1jIi vvllll/ll* \J heer Beltman. „De wedstrijd was veel te lauw. Ik ga er van uit dat de voetballer bij het betaalde voet bal het publiek zijn deel moet geven en moet spelen als een artiest op de planken. Op de voorrangskruising Haarlem- meerweg-Maresingel-Warmonderbr.- Trekvaartbrug vond gisteravond om streeks kwart voor zes een aanrij ding plaats tussen een bromfiets en een personenauto. De personenauto verleende geen voorrang aan de bromfietser, de 19-jarige boomkwe ker A. Hooman uit Alphen aan den Rijn, die komende van de Maresingel op het kruispunt reed. De bromfietser liep door de aanrij ding een letsel aan zijn rechterbeen op en zijn duo-passagier, de 28-jarige D. Hagen ook uit Alphen aan den Rtfn werd gewond aan zijn linker been. Zij beiden zijn door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. De bromfiets werd zwaar beschadigd. Nederlandse audit?: morgen naar Concili Morgenavond, 2 oktober, reist' dè Nederlandse toehoorster bij het Con cilie, mej. drs Anne Marie Roeloff- zen, met de trein via Düsseldorf-Mi- laan naar Rome om er de vergade ringen van het Concilie bij te wonen. De duur van haar verblijf in Rome hangt af van het belang van de te behandelen onderwerpen voor de or ganisatie welke zij vertegenwoor digt, nl. de Wereldfederatie van Ka tholiek Vrouwelijk Jeugdwerk. Eind oktober staan enkele inter nationale bijeenkomsten van de Fe deratie op het programma, welke juffrouw Roeloffzen zal moeten bij wonen, als niet belangrijke Concilie vergaderingen haar in Rome vereisen. Maar mijn toespraak heeft de spe lers bepaald niet tot onsportief spel aangespoord. Integendeel: De afge lopen 2 jaar heeft geen enkel elftal van Go Ahead ooit een berisping ge had. Dat moet voldoende zijn. Ik heb altijd naar fair play gestreefd en dat de jongens voortdurend ingehamerd. Dat ze op een kwaad moment een Van mijn toespraken anders kunnen opvatten, is een tweede." „Ik heb na het gebeurde met La garde veel sympathieke brieven ge had voor Go Ahead. Bovendien weet ik dat vele eredivisieclubs het een eer vinden tegen Go Ahead te mo gen spelen." Aldus het commentaar v£n de heer Beltman. Persdienst ontkent bericht Met grote stelligheid heeft de pu- bliciteitsdienst van de R(eclame) E(xploitatie) M(aatschappij) in Den Haag gisteren het bericht tegenge sproken dat de scheepsbouwer C. Verolme de eigenaar zou zijn van het REM-eiland. „Dat is pertinent onjuist", zei men gisteren van REM-zijde. „De instal latie is eigendom van een buiten lander die onbekend is. De heer Ver olme is wel aandeelhouder in de REM, als maatschappij die het eiland exploiteert". LT.B.-Zoeterwoude opende seizoen Dr. H. B. Visser hield lezing heeft de L.T.B. af deling Zoeterwoude een bijeenkomst belegd in het Don Boseohuis, waar voor mede uitgenodigd waren de echtgenoten van de leden en de leden van de Katholieke Plattelands Jon geren (K.P.J.). Voor deze bijeenkomst had het bestuur uitgenodigd dr. H. B. Visser, oud-predikant van Zoeterwoude, die is overgegaan naar de katholieke kerk, tot het houden van een lezing met als onderwerp „De betekenis van de bijbel." De inleiding van dr. Visser werd gevolgd door een aantal vragen, ge steld door aanwezigen en die door dr. Visser werden beantwoord. Ook deken v.d. Boog, die als geestelijk adviseur van de L.T.B. aanwezig was, nam aan de discussie deel. Zowel om de activiteit van het L.T.B. bestuur tot het leggen van deze avond, was het jammer, dat de belangstelling daarvoor niet groter was. Aan de lezing ging een kwar tiertje huishoudelijke vergadering vooraf. Tijdens werkzaamheden aan de spoorrails op het baanvak Dordrecht Rotterdam is eergistermiddag de 66-jarige heer T. van der Horn uit Tilburg door een uit Dordrecht ko mende trein gegrepen. Hij werd zwaar gewond en overleed kort na aankomst in het ziekenhuis. Volgens zijn collega's had de heer Van der Horn de trein wel zien aan komen, maar had hij enkele passen naar voren gedaan, vermoedelijk om een sleutel die vlakbij de rails lag op te rapen. De Bond van Coöperatieve Zuivel- verkoopverenigingen heeft besloten de boterprijs te verhogen met 4 cent per pakje van 250 gram. Aetherklanken VRIJDAG 2 OKTOBER HILVERSUM I, 402 m. 7.00-24.00 NCRV. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte gram. 7.45 Radiokr, 8.00 Nws. 8.15 Lichte gram. 8.40 Licht in strumentaal ensemble. 9.00 V. d. zie ken. 9.35 Waterst. 9.40 Klass, gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Klass. ka mermuziek (gr.). 11.15 In 't zliver: pi'ogr. voor oudere luisteraars. 12.00 Stereof. uitz.: Licht instrumentaal trio. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.33 Koorzang. 12.53 Gram., evt. akt. 13.00 Nws. 13.15 Akkordeon- ork. 13.35 Lichte gram. 14.05 School radio. 14.25 Lichte ork.muz. m. zang (opn.). 15.15 V.d. vrouw. 15.45 Musi- ciana: muzikale herinneringen. 16.15 Duizendschoon: Besheesters, lezing. 16.30 Hobo en klavecimbel: mod. mu ziek. 17.00 Voordracht van gedichten. 17.20 Vocaal ensemble: Franse volks liederen. 17.40 Lichte ork.muz. (gr.). 18.00 Amateursorkest. 18.20 Voor de GANGETJE TEL.23005 jeugd. 18.50 Regeringsuitz.: Méns en samenleving. Mr. M. H. M. Hemmes, hoofd voorlichting Ministerig van Maatschappelijk Werk, en A. J. M. Schakel, voorlichtingsambtenaar, be spreken de begroting 1965 van het Departement. 19.00 Nws. en weer- praatje. 19.10 Van horen zeggen en zingen. 19.15 Licht instrumentaal trio. 19.30 Radiokrant. 19.50 Lichte; ork.-- muz. 20.00 Radio-kamerork. en sol.: klass. muz. 20.45 Geestelijke liede ren. 21.20 Kommentaar of diskus- sie. 21.30 Orkesten-Gala: lichte muz. 22.00 Klass. gram. 22.30 Nws. 22.40 Wijd als de wereld: intern, oriënta tie in kerk, zending en oekumen» 23.00 Klarinet en piano: mod. mux. 23.35 Lichte gram. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m. 7.00 VARA. 9.40 VPRO. 10.00 VARA. 13.00 AVRO. 16.00 VPRO. 21.00-24.00 VARA. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. (7.30 V d. voorpag., praatje). 8.00 Nws. en soc. strijdlied. 8.18 Lichte gram. 8.50 Gymn. v. d. vrouw. 9.00 Te land en te water: informatief progr. voor weg- en waterweggebruikers. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Schoolradio. 10.20 Stereof. uitz.: Radio-kamerork.: mod. en klass. muz. 10.45 V.d. kleu ters. 11.00 Nws. 11.02 V. d. vrouw. 11.40 Lichte gram. 12.20 Regerings uitz.: V. d. landbouw. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.33 Stereof. uitz.: Licht instrumentaal septet. 13.00 Nws. 13.15 Meded., evt. act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Licht instru mentaal ensemble: Intermezzo: gram. 14.15 Voordracht. 14.35 Oude kamer- muz. 15.05 Lachen bij stukjes ën beetjes: amus.progr. 16.00 Nws. Aan sluitend: Verbondenheid met huis en hof, lezing. 16.15 Klass. gram. 16.40 Hoorspel v. d. jeugd. 17.00 Muziek- kalender. 17.30 V. d. jeugd. 18.00 Nws. 18.15 Amus.muz, 18.30 Sportspiegël. 18.40 Jazzrondo. 19.00 Kiosk: bespre king van act. artikelen. 19.10 De hu'- mor, lezing. 19.30 Hedendaagse muz. uit Japan (opn.). 19.55 Eerste kolom, dagelijkse dingen vrij bekeken. 20.00 Nws. 20.05 Beelden gaan stuk, wat blijft er over, lezing. 20.25 Utrechts kamermuz.-ensemble: klass. mUZiek. 20.55 Boekbespr. 21,00 Metropole-ork amus.muz. 21.35 Olympische spelen XII, klankbeeld. 22.05 Stereof. uitzi: Ballroomork. 22.30 Nws. 22.40 Elek tronisch orgelspel. 23.00 Balans: aëi kroniek. 23.15 Lichte gram. 23.45 Soc. nieuws in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S Hilversum I: AVRO: 19.30 Rooster: progr. v. d. tieners. NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. AVRO: 20.20 Avro's Tele vizier. 20.40 Danny Kaye Show. 21.30 Voor de vuist weg. NTS: 22.40- 22.45 Journ. Hilversum II. NTS: 20.00 Journ. KRO: 20.01 Paul Anka. 20.50 Enge land naar verkiezing, documentaire. 21.20 Reportage opening schouwburg te Eindhoven. NTS: 21.30 De Lucht machtkapel. KRO: 22.00 Concilie- journ. 22.10 Einde. TV-Noordzee heden- en morgenavond DONDERDAG 1 OKTOBER 18.30 u.: Mr. Ed en de Olifant. Pl.m. 19.00 uur: Gevarieerd program, ma (o.a. „Wist u dat"). PI. 19.23 uur: De kansen keren („Victory at Sea"). Pauze. 22 uur: The Swift Cold Story (Serie „Wafon Train"). Pl.m. 23.00 uur: Einde. VRIJDAG 2 OKTOBER 18.30 Een eindje rijden („Mijn drie zonen"); pl.m. 19.00 Gevar. progr.; pl.m. 19.23 De vallende ster (serie Hollywood Star Playhouse). Pau ze. 22.00 Edmont Dantès (serie „De Graaf van Monte Christo")pl.m. 23.00 Einde. Lm. Te laat bemerkte Warwik, dat hij in een hinderlaag gelokt was Achter een bosje sprongen twee mannen te voorschijn en grepen hem aan. John Warwik liet zich echter niet zo ge makkelijk overmeesteren. Zijn sla gen kwamen hard aan en spoedig lag een der kerels tegen de grond. Daar na rekende hij met de andere af. Hij ontwrong hem zijn revolver en sloeg hem daarna neer. Vervolgens trok hij de man, die hij met het meisje had horen praten van de grond op. „Maak dat je wegkomt!" snauwde hij hem toe. Hij liet hem los en de man nam de benen. Warwik keek naar de twee bewusteloze gedaanten, veegde zijn handen af en keerde naar het huis terug. Het meisje had geen alarm gemaakt en binnen scheen men niets van het gevecht bemerkt te heb ben. Hij ging naai' de achterzijde van het huis en liep bij de butler binnen, die juist bezig was voor het souper te zorgen. De man keek hem versuft aan. „Ik heb daarnet een stelletje zwer vers weggejaagd, ouwe jongen," zei Warwik. „Zeg er niets van tegen me neer. Het heeft geen zin, het feest te storen. Schuier me alleen maar wat af. En kijk eens, of je een andere das voor me hebt. Deze is vuil geworden." „Zal ik de politie opbellen, mijn heer?" „Nergens voor nodig. Praat er niei meer over." „Goed meneer," antwoordde de butler, zijn fooi beleefd opstrijkend Enkele minuten later kwam Warwik weer glimlachend de balzaal binnen. Hij vond het meisje in de hoek van de plantenkas zitten en zag haar schrikken, toen hij naar haar toe- kwam. „Nee, ik lig niet bewusteloos nr> het gras," stelde hij haar gerust. wa ren maar drie van uw vrienden bij betrokken.en dat was niet ge- genoeg. Ik heb hen niet al te erg mishandeld." „En wat nu?" vroeg ze. „Ik stel me zo voor, dat het won derlijk goed te pas zou komen, als u nu verschrikkelijk hoofdpijn kreeg en u genoopt voelde, dadelijk naar huis terug te keren. Doet u dat niet, dan zal ik verder de hele avond u ten dans moeten vragen. Dat zou ik heel prettig vinden, maar het zou de aan dacht op u vestigen. U moet weten, dat ik nogal populair ben en juist vanavond tegen onze gastvrouw de opmerking heb gemaakt, dat ik van plan was een eigen huishouden te stichten. Ongetwijfeld heeft dat nieuwtje de ronde al gedaan. Word ik nu voortdurend in uw gezelschap gezien." „Dan zullen ze denken, dat ik het meisje ben, waar u belang in stelt?" „Juist. En dan wordt er naar u ge vraagd. MisscYien ontdekt men dat u hier ondervrij twijfelachtige om standigheden bent binnengekomen. Hebt u al erge hoofdpijn?" ,;Ik veronderstel, dat u erg slim denkt të zijn." Goeie hemel, ik hoop van niet Iedereen ken slim v. ..En de-»':t u, dat ik hier vandaan zal gaan?" „Nou, dan moesten we samen maar gaan dansen. Het is jammer om die goede muziek voorbij te laten gaan." „Hoe laat is het?" vroeg ze. „Kwart over elf." „Dan.dan zou het dus niet on waarschijnlijk klinken, als ik hoofd pijn voorwendde en naar huis ging, wel?" „U bent een verstandig meisje" zei Warwik. „Ik zal mijn mantel gaan halen.'' „Hoe bent u gekomen.per auto.Wacht die soms op u?" „Ja." „Zal ik die even voor u laten voorkomen?" „Nee. Als ik mijn mantel heb, mag u me tot het trattoir uitgeleide doen, als u dat graag wilt. De chauffeur ziet me dan wel en komt dan dade lijk." „Aha! U hebt dus uw vlucht al ge regeld. Goed, ik zal onder aan de trap op u wachten." Hij bracht haar door de hal naar de trap toe. „Ik zal toch wel even afscheid van mijn gastvrouw moeten nemen, niet?" „Als het beslist nodig vindt," antwoordde Warwik.„Maar houd uv> handen thuis. ïk zal in de nabijheid blijven.en op u letten." ..Ik moet zeggen, dat kvt heel vriendelijk van is, me op deze ma nier te laten gaan. U had me een on prettig half uurtje kunnen bezorgen." „U móet mij niet bedanken. Zolang u die juwelen maar niet in handen krijgt, is alles in orde," „Wat hebt u met... die drie man nen uitgevoerd?" „Och, alleën maar een beetje door elkaar geschud. Een is er weggelopen en de twee anderen Zullen dat nu ook wel gedaan hebben." „Ik heb bijna zin te blijven en u te dwingen tot morgenochtend toe met me te dansen." „Doe, zoals'u het liefste wilt, jonge dame." „Toch denk ik maar te gaan. Daar is mevrouw Dwight net.ik zal haar even gedag zeggen." Mevrouw Dwight stond geen vijf meter verder met twee gasten te pra ten. Het meisje glimla'ëhte tegen War wik en liep langzaam naar de gast vrouw toe. Warwik keek goed toe om te zor gen, dat ze de Drie Driehoeken niet wegnam. Hij zag haaf mevrouw Dwight aanspreken.hij zag me vrouw Dwight glimlachen en haar de hand reiken. En toen ging het electrische licht uit! dissonant. De dames slaakten gilletjes van schrik. Een der heren lachte. „Houdt uw handen op uw' beurs heren! Past op uw diamanten, da mes!" riep Warwik luid. „O, die John Warwik toch!" gie chelde 'n meisje, dat zijn stem her kende. ,Het lijkt wel of we door een tun nel gaan," zei een ander. Warwik bleef niet werkeloos. Hij besefte onmiddellijk, hoe het in elkaar zat. Handig! dacht hij. Vroeg me hoe laat het was! Medeplichtige zou op bepaalde tijdstip de draden door snijden. ze moest op het juiste ogenblik in de nabijheid van mevr Dwight zijn, Men zei wel eens van Warwik, dat hij, als een uil, in het donker kon zien. Dat kon hij niet, maar ondanks het plotseling donker worden verloor hij toch niet het begrip van afstand en plaats der dingen om zich heen, Hij ging dan ook regelrecht naar de plek, waar mevfouw Dwight stond toen het licht uitging. „Alles veilig, mevrouw Dwight?" vroeg hij. (wordt vervolgd) De muziek eindigde in een schriiLle

Leidse Courant | 1964 | | pagina 2