Feestelijke huldiging van cdt. Hagendoorn STADSGEHOORZAAL BIJNA VOL BU JUBILEUMCONCERT „DE BURCHT Burgerlijke Stand Leidse Agenda Rekordaantal novieten bij RKSV „Sanctus Augustinus" Het weer in Europa VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 In een bijna geheel gevulde Stads gehoorzaal heeft het Leidse Jeugd orkest „De Burcht" gisteravond haar jubileumconcert gegeven en nog eens nadrukkelijk bewezen welk 'n voor treffelijk jeugd-muziekgemeenschap Leiden rijk is. Het deed de voorzitter, de heer G. Sierat zichtbaar deugd, dat hij zo- velen welkom mocht heten en wel in het bijzonder de afgevaardigde van het gemeentebestuur, wethouder P. S. Harmsen, de twee (van de vier) bescherm (burcht) heren, t.w. de he ren G. W. Borgemeester en J. P. M. W. Noordman, oud-dirigent, en de heer J. Scheffers. F eestprogramma Het muzikale feestprogramma werd geopend door de ruim 30 jeug dige tamboers eji trompetters tellen- die drumband, die onder leiding van de 19-jairige tamboer-maitre Wil Mid delkoop de zaai deed daveren van een aantal voortreffelijk uitgevoerde marsen. Daar ook voor hen uiteraard een plaatsje in het programma was in geruimd, gaven de 12 majorettes hierna enige staaltjes van hun show vaardigheid ten beste. Het optreden van het jubilerende jeugdorkest onder leiding van de di recteur-dirigent Wim Mark en de 20- jarige kapelmeester Koos Mark be wees hierna waarom de ruim 90 jeug dige muzikanten zowel meisjes als jongens in de achterliggende jaren reeds een zowel nationale als inter nationale faam hebben gekregen. Direct al na de door kapelmeester Hoogheemraadschap van Rijnland vergaderde De verenigde vergadering kwam op 23 september 1964 in Leiden bijeen. Met verslagenheid werd kennis ge nomen van het plotseling overlijden van de heer P. van der Linde te Reeuwijk in leven hoofdingeland van Rijnland voor het 11e district. Rijn land verliest in hem een toegewijd en energiek bestuurder, die vanaf 1941 het hoogheemraadschap diende. De heer Van der Linde was o.a- sedert 1946 voorzitter van de vergadering van hoofdingelanden en trad van 1948 tot 1957 in voorkomende gevallen op als waarnemend hoogheemraad. De heer B. Plomp te Nieuwkoop, onlangs bij Koninklijk Besluit be noemd als hoogheemraad van Rijn land. fungeerde in deze vergadering voor de eerste maal als zodanig. In de door deze benoeming ontstane va cature van waarnemend hoogheem raad werd voorzien door benoeming van de heer C. G. M. Meskers te Noord wij kerhout. De nieuwe burgemeester van Hil- legom, de heer J. Ch. I. van Niekerk, d: j onlangs werd benoemd als hoofd ingeland-plaatsvervanger voor het gebouwd eigendom in de groep der gemeenten Hillegom, Lisse, Oegst- geesten Sassenheim, werd als zoda nig toegelaten. Als lid van de juridische commis sie uit de verenigde vergadering werd benoemd de hoofdingeland dr. mr. J. F. Taat te Boskoop. Aan het einde van de vergadering sprak de voorzitter woorden van af scheid tot de heer jhr. mr. F. H. van Kinschot, die i.v.m. zijn a.s. pensio nering als burgemeester van Leiden, zijn funktie van hoofdingeland van Rijnland voor het gebouwd eigendom der gemeente Leiden zal neerleggen Spreker memoreerde de verdiensten van de heer Van Kinschot voor het hoogheemraadschap, dat hij in ge noemde funktie vanaf 1961 heeft ge diend. Geboren: Dirk z.v. R. Wieliwga en J. M. Roest; Leona d.v. J. D. van Roijen en S. Bodijn; Herman z.v. P. C. Reithoven en S. C. M. de Kleijn; Christoffel z.v. J. D. Kuijpers en G. C. Middelkoop; Wilhelmus Johannes z.v. W. J. Stouten en C. C. Boutard; Marinus Comelis z.v. G. J. Blok en M. M. Broers; Johanna Albertina Theodora cLv. A. Netjes en A, T. van der Meij; Saskia d.v. H. J. de Wit en K. Gebart; Astrid d.v. J. Sjar- ddjn en M. Hannaart; Yvonne Caro line d.v. H. A. Baas en T. M. M. van Gastel; Theresia Margaretha d.v. H. A. Baas en T. M. M. van Gastel; Bri gitte cLv. J. M. Lamimense en H. W. Séijsener. Gehuwd: A. Wortman en C. Fran ke; J. Kamphues en P. A. Alexiou; J. Jansen en C. M. Niesthoven; D. A. F. van Lith en E. F. J. M. Kuyten; J. Blansjaar en R. J. Vooijs; N. Jas- perse en J. Kroon; C. J. van der Kaay en E. M. Kalemink; J. C. de Roode en I. de Graaf; S. Brouwer en C. H. van Helden; J. Neuteboom en R. C. V. ven Vliet; T. C Toussaint en M E. C. van Steijn; M. J. B. H. N. Peters en H. C. Kasteel; R. Weijers en S. Pijnakker; W. D. WendJt en T. den Boon. Overleden: P. K. vaai Eerde, 51 jaar, man; C. P. J. de Winter, 83 jaar, man. TENTOONSTELLINGEN De heer Joh. G. Wertheim, beeld houwer in Laren, zal vrijdagavond 25 september in het museum „De Lakenhal" een tentoonstelling ope nen van schilderijen en tekeningen van Theo Lohmann. Zaterdagmiddag 3 okt. om 2 uur wordt in „De Ruif", Jan Vossensteeg 59, een tentoonstelling geopend van tekeningen, etsen en schilderijen van Maronier. Koos Mark gecomponeerde openings mars „Lustrum", bewees het orkest met de „Valentine-ou vertune" (van L. Delbecq, arr. K. Mark), dat het met alleen in staat is feilloos mars muziek te produceren. Hoe geestdriftig en serieus er op de repetities wordit gewerkt lieten de muzikantjes ook horen in „Nimrod" uit de Enigma Variaties (Elgar) en de „Fantasie Pastorale" (Boedijm), die met een verdienstelijke klank en techniek werden uitgevoerd. Hier tegenover stond de minder goede uitvoering vasn de speciaal voor het orkest bewerkte „Kaiser Wal- zer" waarin o.l.v. de arrangeur-ka pelmees ter Koos Mark werd bewe zen, dat het prestatie-vermogen be paalde grenzen heeft. Hoogtepunt Het hoogtepunt vam de avond volg de direct na de pauze. Toen het doek weer opging, presteerden zowel de drumband als orkestleden zich name lijk tot ieders verrassing en onder grote bijval in hun nieuwe unifor men met rode jasjes en zwarte pan talons resp. witte rokjes gecomple teerd met zwarte kolbakken en ver gulden kinkettingen. Spontaan brach ten de aanwezigen hierna het kleur rijke ensemble staande een lang durige ovatie. Tot de nummers, die vervolgens 'n uitmuntende vertolking kregen be- hoordden o.m. „Song of India" (Dor- sey-arr. K. Mark), „Five Minutes" with Cole Porter, „Summertime" uit Porgey and Bess (trompetsolo Koos Mark), „September Rapsodie" (K. Mark), „Brasil Samba" (Barosse) en de mars „De langste dag" (Anka). Na afloop mochten orkest en diri genten een langdurig en welverdiend applaus in ontvangst nemen. KRIJGT LEIDEN EEN EIGEN TIJDSCHRIFT? Onderzoek naar de mogelijkheden De uitgave van een stadsperiodiek, een eigen blad voor de burgerij van Leiden, is in onderzoek bij het ge meentebestuur van Leiden. In een brief aan de raadsleden van b. en w., waarin een uiteenzetting wordt gegeven over de taak van het nieuw-gevestigde bureau voor ge meentelijke voorlichting, schrijven b. en w. van Leiden, dat het college be reis is aan de totstandkoming ervan mee te werken, indien blijkt, dat een dergelijk blad een belangrijke bij drage kan leveren tot een betere in formatie van het publiek. Zij schrijven voorts: ..De opzet van het blad dient dan echter, qua inhoud en vormgeving, zodanig te zijn dat van te voren een redelijke mate van waarschijnlijk heid bestaat dart hert ook zal worden gelezen. Het aangewezen middel daartoe lijkt ons de inhoud zoveel mogelijk af te stemmen op de Leidse actualiteit". Samenwerking „Bij de realisering van deze opzet zou samenwerking kunnen worden gezocht met diverse groeperingen en instellingen in onze stad, zoals bijv. de Kamer van Koophandel, de plaat selijke industrie, de middenstand en de universiteit. Daardoor zou kunnen worden bereikt dart het stadsperio diek meer wordit dan alleen een spreekbuis van hert gemeentebestuur en dart het een levendig beeld geeft van de activiteiten in de hele Leidse gemeenschap. Inmiddels is uit ge sprekken met deskundigen al wel komen vast te staan, dat hert niet een voudig zal zijn dit project te ver wezenlijken zonder te vervallen in een douiblure van hert werk van de plaatselijke pers. Nog tal van andere vraagstukken zijn aan een dergelijke uitgave verborüden, zoals bijv. de vraag hoe de samenstelling van de redactie dient te zijn, welke vaste rubrieken moeten worden opgeno men, en wie het blad gaat exploi teren. Gezien het vorenstaande, is het duidelijk da<t een dergelijk veelom vattend project niet goed is te rea liseren alvorens op al deze vragen een antwoord is gegeven. Het Bureau Voorlichting heeft inmiddels opdracht gekregen deze materie te bestuderen en hierover te rapporteren aan b. en w." - Gisteravond omstreeks achit uur wilde een student wonende op het Levendaal 137 zijn petroleumkachel bijvullen, terwijl de kachel nog brandde. Er ontstond een fikse steek vlam en de jongeman raakte in pa niek en probeerde met een deken de vlammen te doven. De deken vatte ook vlam en een deel van de vloer bedekking werd vernield. De brand weer heeft varder uitbreiden weten te voorkomen. Laatste Berichten De Zweedse wapensmokkel Alleen officieren wisten ervan. Het is gebleken, dat alleen de twee Zweedse officieren wisten, dat hun auto's wapens bevatten, zo is van ochtend officieel in Stockholm mee gedeeld. De drie soldaten en de com pagniescommandant wisten het niet. De beide officieren handelden op verzoek van de Turken. Zij wilden deze mensen helpen en dachten niet aan eigen voordeed. VOORSCHOTEN Geboren: Ronaldus Maria z.v. J. C. v. Vliet en J. Th. v. Paassen; Petrus Johannes z.v. P. J. de Jong en C. M. J. Koemans; Willem Friso z.v. W. T. Jellema en F. C. Thomson; Arie z.v. A Pont en H. v. Klaveren; Antonia Johanna Elizabeth d.v. C. A. Knuist en E. M. Roodakker; Christianus Ber- nardus Johannes z.v. P. W. Ph. Hoo- geveen en C. M. v. d. Meer. Ondertrouwd: W. M.Warmenho- ven 28 j., te 's-Gravenhage, en M. H. v. d. Berg; P. L. E. v. Veenendaal 24 j. en N. Hollander 21 j.; J. A. Meij- Tot nu toe hebben zich voor de r.k. studentenvereniging „Sanctus Augus- tinus" 240 nieuwe leden gemeld, het hoogste aantal dat ooit is bereikt. On der hen zijn ongeveer 70 meisjes, die voor het overgrote deel tevens lid worden van de VVSL. De aspirant leden doorlopen momenteel een no- vitiaat, dat op 10 oktober zal eindi gen. Op die datum zal de inauguratie plaats vinden in het Groot Audito rium van de universiteit. Gisteren, donderdag, is de z.g. „tiendaagse" geëindigd, een experi ment in het kader van het novitiaat waaraan werd deelgenomen door alle novieten die geen lid worden van een gezelligheidsvereniging (WSL, Corps, Catena). Het zwaartepunt lag op de voorlichting betreffende Augus- tinus en het studenten-organisatie leven in het algemeen, zoals de Leid se en de Nederlandse Studenten Raad. Bovendien werd gesproken over het Concilie, over Christendom en Marxisme, het oecumenische avond gebed en verantwoorde lectuurkeuze. er 31 j. en M. Th. v. d. Waard 21 j. Gehuwd: P. A. v. d. Burg 25 j., te 's-Gravenzande, en F. M. de Jongh 21 j.; A. Barends 25 j., te Leiden, en G J. de Jong 22 j.; J. E. Freeman 23 j., te Tuxedo in de VS A (Meth) en J. W. Ganskopp 21 j. Overleden: V. K. R. Boot, bijna 2 mnd. Het ongekend grote aantal novie ten er worden er zelfs nog meer verwacht heeft het probleem van het ruimtegebrek van het eigen huis nog urgenter gemaakt. Op het ogen blik heeft men de beschikking over een grote zaal, een bestuurs- en com missiekamer en twee vergaderkamers, die beslist ontoereikend zijn voor de vele bijeenkomsten. Marktberichten LEIDEN, 25-9. Kaas Aange voerd 10 partijen Goudse kaas en 4 partijen Leidse kaas. Noteringen: Goudse kaas extra kw. tot 3.04, le kw. tot 2.98; Leidse kaas le kw. tot 3 00. Handel: traag. Vee Resp. aanvoer, prijzen en handel: Stieren 4; melkkoeien 70, 1050-1275-1475, matig; vette koeien 280, 3.40-3.80-4.20, matig; vare koeien 30, 650-950-1300, rustig; pinken 6, graskalveren 1; vette kalveren 140, 2 60-3.20-3.50, vlot; nuchtere kalve ren 9; vette schapen 160, 90-105-115, goed; fokschapen 190, 135-170, kalm; vette lammeren 2146, 130-140-150, goed; zeugen 19; drachtige zeugen. 325-425, redelijk; biggen 520, 90-100- 110, redelijk; veulens 3; geiten 7; to tale aanvoer 3745. LEEUWARDEN, 25-9. Zuivel Commissienoteringen: Goudse kaas 2.51-2.52, Edammer kaas 2.43-2.44 en broodkaas 2.44-2.45. Handel: goed. Verwachting, medegedeeld door het KNMI, geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond, opgemaakt te 11.15 uur. ENKELE WOLKENVELDEN Opklaringen, maar ook enkele wol kenvelden en in de nacht en ochtend hier en daar mist. Overwegend droog weer. Zwakke tot matige wind tus sen zuidwest en zuidoost. Weinig verandering in temperatuur. IN VERSIERDE KAZERNE TE LEIDEN HELSINKI motregen 17 11 STOCKHOLM 1. bew. 15 8 OSLO geh. bew. 18 9 KOPENHAGEN on bew. 16 11 ABERDEEN onbew. 13 9 LONDEN zw. bew. 24 11 AMSTERDAM onbew. 21 10 BRUSSEL 1. bew. 11 LUXEMBURG onbew. 19 8 PARIJS onbew. 25 10 FRANKFORT onbew. 21 6 BERLIJN onbew. 19 7 BORDEAUX mist 29 11 NICE onbew. 23 16 MUNCHEN mist 17 4 ZURICH mist 18 6 GENEVE mist 19 6 LOCARNO onbew. 22 3 WENEN onbew. 19 6 INNSBRUCK onbew. 20 2 ATHENE zw. bew. 24 18 ROME onbew. 27 9 BARCELONA 1. bew. 25 18 MADRID zw. bew. 29 12 LISSABON 1. bew. 27 16 PVZ ZEL OEGSTGEEST DIEFSTAL VAN 150— Voor de Haagse rechtbank heeft zich te verantwoorden gehad een 40- jarige slagersbediende uit Oegstgeest terzake van diefstal van f 150.-. De rechtbank heeft uitspraak gedaan en verdachte veroordeeld tot zes maan den gevangenisstraf, waarvan twee maanden voorwaardelijk. Geboren: Monique Eunice dv R. A. van Leer en I. M. Verberkt; Maria Wiilhelmina Theresia dv J. P. C. van Steen en M. W. T. van der Ploeg; Nicolaas Johannes zv N. J. Ouds hoorn en J. L. Werkhoven; Josephus Antonius Maria zv J. P. M. Kleine en T. W. J. van Harteveld; Jacobus zv H. C. van Leeuwen en A. Wies- meijer; Annemarieke Beatrice dv E. O. Matray en P. W. de la Court; Es ther dv C. W. de Koning en H. Mey- Ondertrouwd: G. Spiering en E. van der Horst. Getrouwd: J. F. M. Menken en D. T. M. Devilee; H. M. Koek en A. M. Bax; M. L. M. Verdel en L. M. Cal- lister; J. Budding en M. P. van der Meij; J. Scheffer en A. Knauff. Overleden: A. W. J. de GrooA De brandweerkazerne, verlicht met honderden lampjes, die aan slingers langs het plafond hangen en aan de muur feestelijke emblemen van de brandweer: zelfs een ruimte zo prozaïsch als de garage van „circus Hage- doorn" kan tot een sprookje worden ,als er een goede aanleiding is en wat fantasie. Die aanleiding werd gisteren gevonden in het zilveren jubi leum van de brandweer-commandant, de heer S. W. Hagedoorn; de fan tasie was in ruime mate aanwezig bij het 54 man sterke personeel, dat onder leiding van de ondercommandant W. A. Kosten de jubileumviering had voorbereid. Gistermiddag vond de feestelijke huldigingsbijeenkomst plaats. De belangstelling voor het feest van deze lokaal zeer urgente per soon was zo groot, dat bij de ingang van de kazerne een verkeersopstop ping ontstond. Stoelen waren er vele, maar nog niet genoeg om aan de belangstel ling voldoende steun te geven. Het mocht de vreugde niet drukken. Om kwart voor vier gistermiddag betra den de commandant met echtgenote en kinderen, voorts vergezeld van Leidens Eerste Burger en gade de feesthal, waar het personeel stond aangetreden. Eerste spreker was de burgemees ter van Leiden, die de kommandant „een dynamisch figuur" noemde, wiens eerste taak in Leiden was ge weest een stevige reorganisatie van de brandweer. Spr. memoreerde, dat de heer Hagedoorn, na HBS en MTS-opleiding, reserve-officier werd in de mobilisatietijd en na een kor te periode by Werkspoor en een op leiding tot brandweerofficier in dienst kwam bij de brandweer in Rotterdam. In 1947 volgde zijn be noeming tot kommandant in Leiden. Ook andere aspecten van het maat schappelijk leven hebben steeds de volledige belangstelling van kom mandant Hagedoorn gehad. Hij was kommandant van de BB en is thans onder meer voorzitter van het In stituut van Hoofden van Dienst van de gemeente Leiden. Drs. I. E. Ba tenburg stelde het stimulerend, re gulerende en tactische optreden van de voorzitter van dit instituut in het licht, toen hij namens zijn collegea's het woord voerde. Prof. dr. D. J. Kuenen, rector-magnificus van de Leidse universiteit, dankte de brandweer in zijn kommandant voor zeer vlotte bediening („je belt en ze staan al voor de stoep") en voor de goede adviezen. Hetzelfde zei hij ook als voorzitter van het Schouwburgbestuur» Veel geschenken pasten bij de hobbie van de kommandant: reizen. Van het personeel ontving hij een draagbare radiotoestel. V.l.n.r.: de kommandant, daarnaast brandmeester W. v. Treu ren en de heer Hermans. NATIONAAL Kommandant Hagedoorn heeft ook zijn bemoeienissen met brand weerproblemen in den lande. Het was de kommandant van de Haagse brandweer, de heer J. van Houten, die als voorzitter van het Broeder schap van Beroeps-brandweer-offi cieren, dit memoreerde. Velen heb ben hierna nog het woord gevoerd. Ook de stroom van geschenken was aanzienlijk MEDEWERKING Gesproken werd nog door de heer J. C. J. Lambermont, voorzitter van de Leidse Middenstand-centrale, die vaststelde, dat noch de Leidse Mid denstand, noch de Vereniging Ko ninginnedag, namens welke hij te vens het woord voerde, ooit te kla gen hebben gehad over de mede werking van de brandweer, door P. Riedel, kommandant te Amster dam, die sprak namens de Stichting Brandweeropleiding in Nederland, de heer W. Treuren namens het per soneel, de heer C. Godthelp, namens de personeelsvereniging, en de heer W. A. Kosten, onder-kommandant van de brandweer. Een formidable fruitmand drukte de waardering uit van de brandweren der omliggende gemeenten, van welke gemeenten ook de burgemeesters tegenwoordig waren. Een hartelijk, volledig dankwoord van de jubilerende kommandant zelf besloot de officiële viering, waarna de honderden vrienden en relaties ..in de gelegenheid werden gesteld om de kommandant en de zijnen te complimenteren. BEURS0VERZ1CHT Internationals verdeeld, Fokker flauw AMSTERDAM, 25-9 Beursplein 5 heeft vanmiddag de beursweek af gesloten met een licht verdeelde stemming voor de internationale waarden. Kon. Olie lag hierbij het best in de markt, gesteund door de 1/4 dollar hogere slotkoers in Wall- street van gisteren. De stukken de den op het Damrak vandaag f 159.80. tegen gisteren als gemiddelde slot- prijs van de laatste tape f 159.20. Ook Philips trok wat kopers, waardoor de prijs zich licht verbeterde tot f161 (f 160.70). Unilever stelde te leur met een koersval van 60 cent tot f 148.40. AKU kwam op het laag ste punt van deze week met een no tering op 475*4 (477 1/4). Voor Hoog ovens werd 613 (614) geadviseerd. De handel was, mede in verband met het naderende weekeinde, gering. Wallstreet is donderdag overgegaan tot het consolideren van de eerder in de week behaalde koerswinsten, zodat er van die zijde voor het Dam rak vandaag geen enkele stimulans uit ging, behalve voor Kon. Olie, welk fonds er, zoals gezegd, hoger sloot. Aandelen Centrale Suiker Maatschappij werden op 414 (416) verhandeld. Vergeleken met de slot koers van de vorige week daalde AKU deze beursweek circa vijf, Hoog ovens drie punten. Philips en Unile ver moesten eenkleinigheid prijs geven, terwijl Kon. Olie, rekening houdend met het geïncasseerde in terim-dividend a f 2.60. circa een gul den omhoog ging. Certificaten Deld ontmoetten enige belangstelling met als gevolig, dat de i koers opliep van 128.20 tot 128.90 127.50). Speciale redenen voor| deze belangstelling waren neit te verkrijgen. Amsterdam Rubber ver- Nr. 507. Hor.: 1 hoofddeksel, 3 kurk 5 zijtak Donau, 7 Nederl. schilder, 9 insektje, 11 fijne haren zeef, 13 kip penloop, 15 sociëteit (afk.), 16 ont vangkamer, 18 voorzetsel, 20 muze van het minnedicht, 22 tijdrekening, 23 teken, 24 zijde. Vert.: 1 hoofddeksel, 2 aanw. voor- naamw., 3 opkoper van gestolen goe deren (barg.), 4 huisdier, 6 keurig, 7 zuil met grafschrift, 8 zuiver ge wicht, 10 bid (Lat.), 12 bijwoord, 14 Europeanen, 16 nu en dan, 17 zot, 19 klinknageltje, 21 deel van een boom. Oplossing morgenavond. Oplossing 506. Hor.: 1 bron, 4 reep, 7 robot, 9 parabel, 11 Don, 12 ros. 14 r.o., 15 pad, 16 To, 17 arm, 19 pen,- 20 Tegel en, 24 lelie, 26 taks, 27 stop. Vert.: 1 ba, 2 Oma. 3 nor, 4 rob, 5 eter, 6 pa, 8 bagatel, 9 poort, 10 loten 11 dra, 13 Son, 18 melk, 19 Peet, 21 ges, 22 lis, 23 Ot, 25 op. PINT „Kijk eens wat ik in de uitverkoop gekocht heb." beterde een punt tot 1111/4. De scheepvaartsector was ongeanimeerd. De staatsfondsenmarkt gaf geen ver schillen van enige betekenis te zien. Op maandag 5 oktober kan a pari worden ingeschreven op 25 min 5pot 20-jarige obligaties 1964 ten laste van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal. Verder staat tot en met woensdag 7 oktober de in schrijving met claimrecht open op 9968 aandelen van het vliegtuigcon- oern Fokker tot de koers van 225 procent. Prompt hierop werden de aandeden van deze maatschappij van middag gevoelig lager geadviseerd uit vrees voor aanbod van claims. De stukken lagen deze week reeds gedrukt in de markt. Met de handel in claims Thomson's Verenigde Be drijven werd een aanvang gemaakt. Zij werden geadviseerd op 350, te gen een theoretische waarde van 366. Claims Duiker kregen een iets hogere advieskoers, die van Van Om meren bleven praktisch onveranderd. Uit de advieskoers voor claims Amro- bank ad 44 blijkt, dat de claim- prijs gisteren veel te laag is geweest op 41.50.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 4