Paus Paulus opent derde Conciliezitting BUSCHAUFFEUR NOORDWIJKERHOUT GEVESTIGDE PERSONEN IN LEIDEN Wilt LJ iels welen Dode en twee gewonden bij verkeersongeluk SCHOLIEREN die zelf hun ZAKGELD v- MAANDAG 14 SEPTEMBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA sacreerde wijn uit de kelk. Paus Paulus reikte daarna de communie uit aan de kath. lekentoehoorders die het concilie bijwonen. De kwestie van de bevoegdheden van de bisschoppen vormde het voornaamste thema van de toespraak in het Latijn, die Paus Pau lus na de H. Mis hield. De Paus herinnerde er in de eerste plaats aan, dat het eerste Vaticaanse Concilie van 1870 de scherpe om schrijving van het leerstuk inzake het wezen van het ambt en de taak van de opvolgers van de apostelen niet heeft kunnen vol tooien. De definitie, die dit Concilie had gegeven van de „waarlijk unieke en soevereine" bevoegdheden van de Paus, had sommigen een beperking van de autoriteit van de bisschoppen kunnen toe- Otll&nrftctAtl schijnen. Dit nieuwe oecumenische Concilie, aldus Paus Paulus, IJLctll W 1I1&I/CII maakt zich origetwijfeld op om het leerstuk van het vorige Vati caanse Concilie over de voorrechten van de Paus te bevestigen. Maar hierbij blijft het niet. Het heeft ook en wel als voornaamste doel de omschrijving van de voorrechten van het episcopaat. Het thema bij uitstek van deze vergadering was dat van het episcopaat. Het kon niet anders zo zijn en dit niet alleen vanwege de opeen volging van de leerstellingen, maar ook op grond van het oprechte verlangen om de glorie, de missie, de verdiensten en de vriend- ichap van „onze broeders" te erkennen en te belijden. De Paus legde er de nadruk op, dat dit Concilie tot taak heeft het denkbeeld van Christus over de missie van het episcopaat nader uit te leggen. LEIDEN R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek Gezeten op de sedia gestatoria is Paus Paulus vanmorgen de Sint Pie- ter binnengedragen om de derde en naar men aanneemt beslissende zitting van het Vaticaanse Concilie te openen. Het koor van de Sixtijnse Kapel zong een hymne toen de stoet met de Paus de basiliek binnen kwam. In de Sint Pieter hadden zich ongeveer 2350 bisschoppen en an dere kerkelijke hoogwaardigheids bekleders verzameld. Voorafgegaan door 24 gemijterde bisschoppen uit negentien landen, die met de Paus aan hetzelfde altaar de H. Mis celebreerden om de een heid van het priesterschap te demon streren, droegen de dragers de zege nende Paus naar het hoofdaltaar van de Sint Pieter. Het hoofdaltaar boven het graf van Petrus was speciaal voor deze ge legenheid verbreed. Concelebratie is mogelijk geworden krachtens de her vormingen op liturgisch gebied, die het vorig jaar door het Concilie zijn goedgekeurd. De debatten beginnen dinsdag morgen. Paus Paulus zal deze niet zelf bijwonen. Hij zal ze volgen op de televisie. Het eerste punt van de agenda van deze nieuwe zitting van het Concilie is een ontwerp-decreet. getiteld „De Ecclesia" (over de Kerk), waarin onder meer het we zen van de Kerk en de verhouding tussen paus en bisschoppen om schreven worden. INDRUKWEKKENDE EENVOUD. Tijdens de H. Mis, die grote indruk maakte door de eenvoud der plech tigheid, las een van de mede cele brerende bisschoppen, Eugene kardi naal Tisserant die deken van het col lege van kardinalen is, het evange lie. De Paus, als voornaaste celebrant nodigde de aanwezigen uit to bidden. Staande baden de Concilievaders voor de Paus, bisschoppen, het chris ten-volk en de vrede in de wereld. Bij de consecratie strekten alle con celebranten hun handen uit in rich ting van de offergaven, brood en wijn. Samen spraken zij de woorden van de consecratie uit. Later wisselde Paus Paulus de vre deskus met zijn concelebranten. Ie dere concelebrant ging vervolgens naar het midden van het altaar, nam een stukje van de geconsacreerde hostie, legde dit op een pateen en keerde naar zijn plaats terug. De communie geschiedde gezamenlijk. Iedere celebrant ging toen weer naar het midden van het altaar en nam met een lepeltje wat van de gecon- J. W. Kadir Ally-Bonoo, onderwijze res, Oppenheimstraat 95; J. M. W. v. Son, militair, Noordeinde 2a; W. van Engelen, militair, Noordeinde 2a; H. Kok, militair, Noordeinde 2a; W. M. J. Ooteman, militair, Noordeinde 2a; T. C. van Waning, Houtlaan 55; D. A. M. van Meegen, kinderverzorg ster, Acaciastraat 1; M. W. Smit, Driftstraat 53; C. J. Rooijackers, ver tegenwoordiger, da Costastraat 41; Hr A. J. Velthuizen, steward, P. v. An- rooystraat S3; T. H. den Dekker, pre- cisie-bankwerker, Vinkenstraat 4; J. P. van Hellemond, kookster, Zoeter- woudsesingel 102; T. J. Calon, Klik spaan weg 38; J. W. van der Span, militair, Noordeinde 2a; H. A. Ooijen, ateliernaaister, Langegracht 254; B. A. Hartog, Haagweg 2; J. de Kleijn, Beestenmarkt 11; P. J. C. M. van der Burg, LI. verpleegster, Mezenstraat 2; C. H. Verhoeff, militair, van Ga lenstraat 1; G. M. Warmerdam, huis houdster, Salvatorshof 8; H. C. A Krieger, militair, Noordeinde 2a; M. J. H. Schreuder-Haslinghuis, dokters assistente, Hogewoerd 166; E. E. Bey- se, verpleegster, Rijnsburger weg 140; J. Klein, Drie Octoberstraat 48; F. R. Lapré, Rijnsburgerweg 140; J. Boot, Galgewater 8; J. Meijer, de L. de Kanterstraat 11; C. T. L. Fuchs, de L. de Kanterstraat 11; M. E. M. Roest, 1.1. verpleegster, Houtlaan 55; L. IJ zerman-van Gorkum, Uiterstegracht G. v. Helden-v. Beek en fam., Paul Krugerstraat 33a; D. de Wit en fam., timmerman, Morslaan 11; J. C. Vis ser-Muis en fam., van 't Hoffstraat 45a; J. W. Rompes en fam., chef zwemmeester, Voorschoterweg 8; S. E. H. Sanches en fam., med. analyst, Toscaninilaan 7; C. L. J. den Hollan der en fam., ambtenaar, Aarstraat 4; C. van Staveren en fam., chauffeur, Pr. Hendrikstraat 19a; F. H. Loeffen en fam., militair, Oude Rijn 24a; J. J. Verkuijlen en fam., loodgieter, v. d. Duynstraat 10; H. van Bodegraven en fam., schipper, a/b Kaarsenma- 'kersstr. 2c; W. van Ree, kunstsmid, Jan Lievenstraat 5; M. van Nood en fam., bode stadhuis, Stadhuisplein 1; C. M. Sjarbaine-van den Boorn en fam., Witte Singel 27; Y. J. I. de la Rie-Elzenaar, Druckerstraat 22; H. E. Driessen, Rapenburg 51; T. Harms, 1.L verpleegster, Marislaan 29; C. J. van der Beek, Hooigracht 38; H. de Ruijter de Wildt, Boerhaavelaan 49; D. H. Biesbroek-van Gog, Rijndijk straat 88; E. M. A. Cranskens, 1.1. ver pleegster, Merelstraat 31; M. v. Rijn, journalist, Nieuwe Rijn 27a; A. C. Smith, med. analiste, v. Ledenberch- straat 4; R. Delefontaine, technicus, Vrouwensteeg 11; E. A. Porfal, tim merman, Stille Rijn 12; A. Oliboni, metaalbewerker, Rijndijkstraat 8; D. J. Ncayiyana, Klikspaan weg 42; R. Ontwikkelingslectuur Aisberg en Six: Zo gaat het tv storing- zoeken; Ambacht en techniek van de kunstenaar; Bauters: Jean-Paul Sar tre; Belser en Küppers: Maar zü kunnen zich niet concentreren; v. d. Berg: De psychiatrische patiënt; Bouwman: Oude auto's en hun ma kers; Buitenlandse letterkunde na 1945, Cardozo-v. Hoorn: Het luie kind; Clubhuiswerk en nieuwe wij ken; Constandse: Joegoslavië; Dan- kelmann: Christen nu dl. 2; De zorg voor de kleuter; Degrood; Australië; Delmotte: Ik doop U; Dudok v. Heel: Zeilen en toervaren; Farner: Op stand van de abstracte kunst; De Greve: Matefrie en warmte; Groen man: Land in wording; Haanstra: Alleman; Hochhuth: De plaatsbe kleder; Hoe word ik zendamateur?; Jaxtheimer: Gaade's teken- en schil derboek; Kachele: Durf te leven met kanker; De Klerk: Beginnende vol wassenheid; Knegt: Nieuwe ideeën voor smalfilmers; Kroes: Spelender wijs; Liber: Altijd maar draaien; Luijpen: De fenomenologie is een humanisme; v. Maaren en Brandon: Bandrecording; Maaskant: De elf stedentocht negentienhonderd drie enzestig en alle vroegere tochten; Madaule: Teilhard de Chardin; Ma- jorick: Ontwerpen en verwerpen; Makkink: Het leven van onze wad vogels; Mayer: Meesters der Joego slavische vertelkunst; Montagu: Er felijkheid van de mens; Morgan: Op avontuur in de electrochemie; New ton: Museum zonder muren; Niet radicaal genoeg?; Noë: Aart v. d. Leeuw; Nooteboom: De zwanen van de Theems; Olyslager: Vraagbaak voor uw Citroën Ami-6; idem: Vraag baak voor uw Ford Taunus 17M; idem: Vraagbaak voor uw Morris 1100; De Polnay: Isabella II; Read: Moderne schilderkunst; Redl en Wi- neman: Kinderen die haten; De Roey: Hugo Claus; v. Rooy en Smal: Op zoek naar het kerkgebouw van morgen; Schenk: De aarde; Stein- buch: Menselijk en' machinaal den ken; Stibbe: Kreta en Mykene; Strackle: Economie; Westerman: Een bed vol doorns; Woudstra: Geluid bij uw films; Wijsgerige bezinning op de mens. Nederlandse romans v. Aerde: Iets beter dan de dood; Belcampo: Verborgenheden; Couperus: De berg van licht; Japin: Een kwestie van leeuwen of dood; Koch: De zaak van v. d. Meer de Walcheren: 4 parabels; Roe: De strafzaak Len- nie Hertogs; Rosseels: Elisabeth; Stervelynck: De on volwassene; Ver burg: Anak-anak mas; Zielens: De gele roos. Vertaalde romans Björn: Lief ste pappa; Christie: De vier klokken; idem: Waarom Evans niet?; Deiss: De glazen kooi: Johann: De dag~ breekt aan; Kades: De dag breekt aan; Karlowna: Klawa, het meisje uit Kharkov; O'Meara: De grote strijd; Petrakis: Met al de liefde die ik heb; Smith: De dood van de aarts bisschop; Straker: Een pistool is geen speelgoed; Top kins: Met de beste wil van de wereld; Waterhouse: Een geboren leugenaar. Franse romans De Astor: La bel le et le menteur; Bataille: Cinq jours d'automne; Beek: Le muet; Bordo- nove: Chien de feu; Boulle: La pla- nète des singes; Caillou: Furies; le Clezio: Procés-verbal; Groussard: Une espionne doit mourir; Jardin: Bagarres et fanfreluches; Mauriac: Ce que je crois; Perrin: Mes impé- rieuse; Rey: Coup de feu dans la nuit; Simenon: L'homme au petit chien. Engelse romans Barstow: Joby; Bawden: Tortoise by candlelight; Calisher: Textures of life; Cronin: A song of sixpence; Gallico: The Hand of Mary Constable; Godden: The battle of the villa Fiorata; Knebel en Baily: Convention; Murdoch: The unicorn; O'Conner: I was dancing; Peck: The greer case; Queen: In spector Queens onn case; Siegel: The principal; Smith: The Flaw in the Chrystal. Huisvesting. Mej. v. d. B. is 8 jaar huishoudster geweest bij een weduw naar die een huurhuis bewoonde. Na zijn overlijden is zij op kamers gaan wonen, terwijl zij een schriftelijke vestigingsvergunning van de gemeen te had voor woonruimteverschaffing. Had zij recht gehad om in de woning te blijven? Antwoord: Zonder meer had U dat recht zeker niet De eigenaar van de woning had immers geen huurover eenkomst met U en kan U dus zon der meer sommeren om de woning te verlaten na het overlijden van de huurder. Tenzij de gemeente het huis voor U gevorderd had, want hoe- zit het precies met die vestigingsver gunning? Gold die voor het bedoel de pand of was het een algemene ver gunning om in die gemeente woon achtig te zijn? In de eerste plaats heeft u vergunning van de huiseige naar nodig en daarnaast een ver gunning van de huisvestingscommis sie. NOORDW1JK In de vergadering van de raad 20 maart 1962 werd besloten de huur van de gemeente-woningen met weekhuren naar keuze van de huur ders wekelijks of maandelijks te doen incasseren. De mededeling van die beslissing aan de huurders heeft er toe geleid, dat thans ongeveer 360 van de 657 hurders van bovenbedoelde wonin gen de huur maandelijks voldoen. Ofschoon het verantwoord lijkt om ook voor het gemeentelijk woningbe- zil op maandhuren over te schake len, willen b, en w. in dit stadium - nu verhoudingsgewijs nog te veel werknemers een weekloon ontvangen - nog niet zo ver gaan. Een tussen-oplossing is gezocht, waarbij ervan is uitgegaan dat alle weekhuren worden omgezet in maandhuren, doch dat de huurders 'die maandhuur desgewenst kunnen voldoen in 4 gelijke termijnen. In feite worden de huurders voor wie betaling per maand op moeilijkhe den stuit dus niet in een ongunstiger positie bracht. Ten aanzien van de in aanbouw zijnde of nog te bouwen woningen zouden b. en w. meer positief van maandhuren willen uitgaan, met dien verstande dat als regel naar beta ling per maand wordt gestreefd en betaling in termijnen als een uitzon dering geldt. Teneinde reeds in 1965 het volle profijt van de nieuwe regeling te hebben wensen b. en w. deze op 1 jan. 1965 te doen ingaan. Bouw boxengarages. Nadat door de raad op 20 februari 1962 was be sloten tot de bouw van 6 boxenga rages tussen de Van de Mortelstraat en de J an Kloosstraat en van 2 boxen garages aan Kruidhof, waarbij voor die bouw een krediet werd verstrekc van 34.720.-, werd de huur van die garages op basis van de toen gelden de ramingen voorlopig bepaald op 30.- per maand. Tengevolge van het uitblijven van de nodige rijksgoedkeuring kon de aanbesteding eerst op 25 juni 1964 plaats hebben en zoals moest wor den verwacht bleek het geraamde bedrag van de bouwkosten toen niet meer toereikend. Bovendien bleek voor de uitvoering van het bouwplan iets meer grond nodig te zijn dan aanvankelijk was berekend. B. en W. verzoeken genoemd krediet te verhogen tot 43.024.- en de huur prijs tot 37.- per maand. Hebt u een rijbewijs? Dan hebben wij voor u een goede baan! In het werk van een zit veel meer dan U denkt! Het bezit van een gewoon rijbewijs BE Is voldoende; voor de opleiding zorgen wij! Kom er eens over praten op onze KENNISMAKINGSAVOND AANSTAANDE DINSDAG 15 SEPTEMBER VAN HALF ACHT TOT NEGEN UUR. U BENT VAN HARTE WELKOM IN ONS HALTEKANTOOR, STATIONSPLEIN. LEIDEN. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij n.v. KIES EEN BOEIENDE BAAN BI) EEN STERK BEDRIJF. KIES DE N.Z.H. (Advertentie) De Paus en zijn mede-broeders in het ambt concelebreren de H. Mis bij de aanvang van de nieuwe Concilie zitting. Dit bijzonder gebeuren legt een duidelijk ac cent op de collegialiteit van Paus en bisschoppen, welke verbondenheid in de nieuwe zitting een van de voornaamste punten van bespreking zal vormen. De foto toont het ogenblik van de consecratie door de celebrerende priesters. (Televisiefoto) BOSKOOP JOH. KOSTER 25 JAAR BIJ GASBEDRIJF Ter gelegenheid van zijn 25-jarig ambt jubileum werd de heer Joh. Kos ter in intieme kring gehuldigd, welke huldiging plaats vond in hotel Neuf. In tegenwoordigheid van het vol tallig administratief en technisch per soneel der gemeente bedrijven, de loco-burgemeester, mr. dr. J. F. Taat, de secretaris der gemeente, de heer W. Trapman (de wethouder voor de bedrijven, de heer K. P. A. Houdijk was wegens verblijf buitenslands ver hinderd), verkreeg mr. Taat als eer ste het woord, die zijn gelukwensen aanbood namens het gemeentebe stuur. Spr. liet zijn woorden verge zeld gaan van een geschenk onder couvert. De directeur van het gasbedrijf, de heer Constandse, wees op de goede taakopvatting van de jubilaris, die zijn werk steeds tot volle tevreden heid van zijn superieuren heeft ver richt. De administrateur der bedrijven bood mevr. Koster een bloemstuk aan en schonk even aandacht aan, de ziekteperiode, die de jubilaris mo menteel nog doormaakt, die wegens de langzaam lopende herstelperiode veel doorzettingsvermogen eist. De steun die de heer Koster daarbij van zijn echtgenote ontvangt wilde hij met deze bloemenhulde onderstre pen. Namens directie en personeel bood de heer Woldringh een electrisch scheerapparaat aan terwijl de heer A. de Jong namens de ABVA een boekenbon aanbood. De directe chef van de jubilaris. Bij een verkeersongeluk op de Pieter Veldweg in Hermte, gemeente Borne (ov) is gisteravond het 3-jarig zoon tje van het gezin de Pous zo ernstig gewond, dat het kind vanmorgen in een ziekenhuis te Hengelo is overle den. De heer en mevrouw Pous wer den, terwijl ze fietsten, van achteren aangereden door een personenauto, bestuurd door de 29-jarige timmer man B J B, die in een flauwe bocht de macht over het stuur verloor, de auto sloeg enkele malen over de kop en kwam in een sloot terecht. B en de heer Pous liepen beiden een hersen schudding op. de heer J. H. Didden sprak eveneens zeer waarderende wootden tot zijn naaste medewerker. Een zoon.van de jubilaris sprak namens zijn vader woorden van dank voor het gespro kene en voor de ontvangen geschen ken. Gemeenteraad. De eerstvolgende openbare gemeenteraadsvergadering zal worden gehouden op donderdag 17 september a.s. 's avonds te 8 uur ten gemeentehuize. Behandeld zullen dan worden een voorstel tot het verlenen van een crediet voor verbetering van de acoustiek in de openbare kleuter school; het verlenen van medewer king aan het R.K. schoolbestuur voor de aanschaf van nieuwe schoolmeu- belen ten behoeve van de ulo-school; en voor het aanbrengen van TL-ver lichting in dezelfde school; tot aan koop van een perceel boomkwekerij- land in de polder Laag Boskoop; aan leg van een parkeerterrein aan de Galerij; vaststelling van het uitbrei dingsplan Sierteeltgebied. GAAT DE LELIJKE PLEK IN CENTRUM VERDWIJNEN? De woestenij langs de Galerij in het centrum van de gemeente is ve len reeds lang een doorn in het oog. Meerdere pogingen om tot bebouwing te geraken van dit braakliggende ter rein zijn mislukt waarom het ge meentebestuur zich heeft beraden over de vraag, voor welk doel deze terreinen, althans voor een gedeelte, dienstbaar zouden kunnen worden gemaakt. Gedacht is aan het maken van een parkeerterrein ter plaatse. Door de toeneming van het gemoto riseerd verkeer bestaat aan derge lijke gelegenheden, met name in het centrum van de gemeente, steeds meer behoefte. Er zou een parkeer ruimte kunnen worden gemaakt voor 22 auto's. De inrit is ongeveer naast de oude brand weergarage geprojec teerd, terwijl men het terrein kan verlaten om het garagebedrijf van de fa. Kok heen, via het gedeelte van de Nieuwstraat. Voorts zou een pas sende beplanting kunnen worden aangebracht. De totale kosten worden geraamd op 25.000 a 30.000 gulden. DE WATERVOORZIENING Het steeds toenemende waterver bruik maakt het noodzakelijk dat het gemeentelijk waterleidingbedrijf maatregelen neemt om aan de toe nemende vraag te kunnen blijven voldoen. In verband hiermede wordt voorgesteld over te gaan tot de in bouw van vijf filters in het reactie bassin bij het pompstation, t.w. drie voorfilters en twee nafilters, terwijl er dan tevens een pompfase inge schakeld zal moeten worden. De to tale kosten worden geraamd op f 300.000. Voorts zullen bij het pompstation aan de Rijndijk twee bronnen moe ten worden toegevoegd aan de be staande capaciteit Hiervoor bedragen de totale kosten f 50.000. Tenslotte zal de hogedrukpompcapaciteit met één pomp moeten worden uitgebreid. Hiervoor bedragen de kosten f 8.000. In het uitbreidingsplan Sierteelt- gebied is een weg geprojecteerd van Laag-Boskoop naar de Otweg. Nu de mogelijkheid bestaat de daarvoor be nodigde grond te kopen stellen b. en w. de gemeenteraad voor tot aan koop over te gaan. De percelen grond zijn nog wel verpacht, doch deze pacht kan voor lopig worden voortgezet in afwach ting van de ontwikkeling van dit ge deelte van het Sierteeltplan. HÏLLEGOM DE VOLKSFEESTEN De „Volksfeesten" mogen zich in een grote belangstelling verheugen. Zaterdagmiddag om 2 uur opende het Lunapark haar poorten. Een groot aantal attributen is daar opgesteld en er werd een druk gebruik van ge maakt. Tegelijkertijd vingen de volks spelen aan. Op de rolschaatsbaan bij de Julia- naschool werd een wedstrijd op rol schaatsen gehouden voor meisjes en jongens van 10 tot 14 jaar. De prijs winnaars waren: meisjes: 1 Hanneke Lievers2 Lia Turkenburg; 3 Lida Warmerdam. Jongens: 1 Philip Kwast 2 Adri Mesman; 3 Robbie Keijzer. Bij de wedstrijd „Autopedraces", e/eneens voor meisjes en jongens van 8 tot 10 jaar waren de uitslagen: jongens: l.André Uitendaal; 2 Johan Dekker; 3 Tonny Nederpelt; 4 Kees Verzuylen. Meisjes: 1 Netty Neder- stigt; 2 Henny Meijwaard; 3 Agnes Lieverse; 4 Yvonne Staats. Vanzelfsprekend had de „Brom fietsen-race" weer grote belangstel ling. Onder leiding van de Motorclub „De Bollenstreek" verliep deze wed strijd „met hindernissen" op uitste kende wijze. Winnaars werden: 1 Gerrit de Groot; 2 J. de Graaf; 3 Jac. Kiewiet; 4 J. van Heinsbergen; 5 Peter Berkhout; 6 Hans Meskers. De „Straatteken-wedstrijd" waar aan door 21 jongens en meisjes van 10 tot 13 jaar en door 2 jongens en 2 meisjes van 14 tot 17 jaar werd deelgenomen was het verloop als volgt. In de groep jongeren waren alle prijzen voor meisjes. 1 Henny Kaufman, tekening „IJsbeer;" 2 Truus du Maine (Speurder); 3 Clariet Stou- tenbeek (Stadigezicht) en Corry van den B'erg kreeg een troostprijs voor haar aardig „meisjeskopje." Bij de groteren vielen de prijzen ten deel aan:1 Elly van de Berg (Schevenings vrouwtje); 2 Hans Kaufman (pres. Kennedy); 3 Gerda Vink (Oosterse vrouw). Het zeer spectaculaire „Spuitvoet- bal"-toernooi tussen twee groepen van de Hillegomse Brandweer werd door zeer velen vanuit de verte gade geslagen. Het was geen hittegolfweer om naar een nat pak te verlangen. De „Hen gel wedstrijd" had ook nu weer grote belangstelling. 65 deel nemers stelden zich om 1.30 op de Van den Endelaan op om van daaruit op te marcheren naar het wedstrijd- water langs de Wilhelminalaan. Hier had de heer D. van Doorn tesamen met „De Vroegte Wint" de leiding. Aan het einde van de dag deed de „Hillegomse Harmonie-Kapel" een muzikale rondgang door de gemeente en oogstte daarmede veel waardering. Uitslagen hengelwedstrijd jongens van 8 tot 12 jaar: 1. Leo van Gronin gen voor grootste vis (20 cm.); 2. Hans Winkelaar met 10 vissen; 3. Al- bert de Haan 9 vissen; 4. Sjoerd de Haan 5 vissen; 5. Corn. Meulenberg 3 vissen. willen verdienen met het bezorgen van DE LEIDSE COURA1ST in een gedeelte van Noord wij kerhout, kunnen zich opgeven bij J. VAN SCHAIK DORPSSTRAAT 79 (Advertentie)

Leidse Courant | 1964 | | pagina 4