SPANNENDE DAGEN vóór DE INVASIE Bogaerswoningen sterk in trek Medische diensten VRIJDAG 14 AUGUSTUS 1964 DE r,ETD<!E COTJE'ArT "•""'A '4 Heldencommando's „Calais" (Rex) is een vrij oude oorlogsfilm, die zich verdiept in de spionage, contra-spio- nage, anti-contraspionage enzovoorts tot in het oneindige. Het verhaal, waarin een aantal onduidelijke zaken ook op het einde niet zijn opgelost voor de aandachtige bioscoopbezoe ker, speelt in de onrustige tijd kort voor de grote invasie en wel in die gebieden, waar de invasie zich in de eerste plaats op richtte: Normandië en Parijs. De titel is ontleend aan de soldatenzender „Calais", een Engel se zender in de buurt van Londen, die allerlei uitzendingen verzorgt om het Duitse moreel te ondermij nen. Een beetje zwart-wit getekend is wel de SS, die als Pariis al gevallen is, zich nog steeds bemoeit met on derlinge twisten en als het ware van de gehele invasie geen weet heeft, maar men moet de nog wat emotio nele tijd van vervaardiging (vlak na de oorlog) ook in het oog houden. Treffend is de beroemde triomftocht van generaal De Gaulle op de nog veel beroemdere Champs Elysées, waaronder hij zegt: ,,Dit is één van de weinige rijke ogenblikken uit ons zo arme leven." Hoe zou president De Gaulle nu deze dingen zien? Al met al kunnen liefhebbers van ge heimzinnigheid van veertien jaar en ouder hun hart ophalen. FRAAIE TEKENFILM „De nacht van de kouwe neuzen" moge niet de beste film zijn, die de grote Walt Disney ooit heeft ge maakt, het is er niettemin een, waar uit het bijzonder talent van de grote Amerikaanse sprookjesverteller dui delijk naar voren springt. Alle facto ren voor een goed sprookje zijn ge heel vervuld; na lange en spannen de strijd winnen de goeden het van de schurken, maar eer dit is gebeurd, heeft Walt Disney alle kijkers laten genieten van zijn ongeëvenaarde ga ven. De toegang tot dit sprookjes paradijs staat open voor alle leef tijden en dat betekent hier beslist Stemming opperbest in Tour de Frats De derde etappe van „De Tour de Frats" is gestart vanuit Deventer, waar de knapen, die naar de mening van de Tour-leiders, zich uitermate rustig gedragen, eerst nog een jarige bezongen. Het regende, dat de stukken er af vlogen, toen de knapen naar Olst koersten, maar dat „mocht de pet niet drukken", want de jongens zon gen en floten de regendruppels ge woon aan de kant. Natuurlijk werden zij uiterlijk wel nat, maar in hun jongenshart bleef de zon hoog aan de hemel staan. Want juist de stemming is typerend voor deze veertiende „Tour de Frats". Ook de Tour-missjes helpen mee, dat het een geslaagde tour zal worden en Tourmissje Trudi van Bodegom heeft echt vrouwelijke zorgen, want zij heeft van de jonge Berbee uit Lisse een broek gekregen om te repareren. De Tour-monteur Van Beek, die op een fiets achter de bezemwagen rijdt en die zijn fiets af en toe aan pechvogels af staat, die dan de kara vaan weer kunnen achterhalen, zag zich voor een probleem geplaatst, toen de Arnhemmer en oud gele trui drager Giepi Lenting met zijn minus cule fietsje met pech stond. Giepi haalde de tour in door tussen de stang te fietsen op de fiets van de Tour-monteur en dat ging nog wel, maar die arme monteur, die op zijn beurt op Giepi's fietsje moest inha len, wist met zijn benen geen raad en werd nagegaapt door de dorpe lingen, die het maar ,,'n gekke vent" vonden op zo'n kinderfietsje!! De strijd om de door de heer Was- sink geschonken tent en camping- toebehoren neemt een steeds grotere vorm aan en de leiding heeft dan ook geen kind aan de jongens, die voorbeeldig fietsen en luisteren en juist dit luisteren bezorgt de leiding meer zorgen dan een wilde troep, omdat ze nu niet weten, welke nu eigenlijk de beste ploeg is. Dat de Tour van Ome Joop van alle zijden medewerking ontvangt moge blijken uit 't feit, dat Ome Joop in Olst gratis een aantal films mocht vertonen zowel na een ver moeiende dag als tijdens een lange regenperiode. niet zoals bij veel andere films alleen voor de jeugdigsten. Zowel jong en oud zal zich bij deze koste lijke tekenfilm, die al eerder in Lei den gedraaid heeft, best vermaken. DOOR HET DOLLE HEEN LID O Het is een grote armoede wanneer een orkestje geen contrac ten kan krijgen om te spelen. Er zit dan maar één middeltje op; zich ver kleden als een vrolijk damesgroepje „The Jolly Sisters". In Davos ligt nu een levensgroot contract klaar. De moeilijkheden blijven natuurlijk niet uit. Vooral niet als vijf meisjes ver kleed als jongens ook nog in het hotel komen. De heren-dames of dames-heren houden mode-shows en bob-races, krijgen moeilijkheden met een sheik met haremallures, enz. Af en toe wordt er ook nog ge zongen. Wat wel te verwachten is wanneer Gerhard Wendland, Gus Backus, Vivi Back en Lolita mee spelen. Wie luchtig vakantie-amuse ment wil zien kan z'n hart ophalen. Maar wie iets hogere eisen stelt aan acteurstalent, snelheid, enz. wordi teleurgesteld. Alle leeftijden. PROLONGATIES Ondanks de vakantietij d niet min der dan drie prolongaties. „Irma la Douce" blijkt het in Leiden best naar haar zin te hebben. Voor de zeven tiende week zal Shirley Maclaine de bioscoopbezoekers met voldoende onderscheidingsvermogen van haar overvloedige acteertalenten laten geniéten. Cliff Richard zal in Luxor nog een week zijn paradijs op aarde laten zien en horen in „Wonderful Life" en tenslotte kan ook de veel besproken Dr. Strangelove in Studio met zijn vreemde lusten een tweede week worden bekeken. AUPLNG LEDIKANTEN MATRASSEN W.J.ZIRKZEE cours, die om 7 uur met oostelijke wind werden gelost. De eerste duif bereikte haar hok om 9.02.56 uur. De eerste tien prijswinnaars wa ren: A. van Duin; 1. J. Star 2; L. van Rijn 3; Th. Steenvoorden 4; C. van den Berg 5 en 8; Gebr. Steenvoor- den 6; J. Aanhane Zn 7; W. D. Zonneveld 9; mej. D. Kloos 10. Een derde wedvlucht met jonge duiven werd gevlogen vanaf Vil voorden. De afstand bedroeg pl.m. 147 km. Bij deze wedvluhct waren 753 duiven in concours, om 7 uur met zuidwesten wind werden gelost. De eerste duif kwam om 8 uur 48.29 bij haar hok aan. De eerste tien prijs winnaars waren: G. Duindam 1, 3 en 5; Gebr. Steenvoorden 2; M. van dei- Wiel 4; Gebr. Van der Deyl 6; J. Star 7; M. C. Verwey 8 en 9; L. Steenvoorden Zn. 10. verkoop van grond op de hoek Ju- lianastraat-Koninginneweg en in de Zilk. In deze vergadering zullen ook de leden van de commissie voor de ruimtelijke ordening moeten worden aangewezen. In de 20 mei jl. door burgemees ter en wethouders aangeboden ver ordeningen betreffende de subsidië ring van sport en cultuur in de ge meente zijn door een raadscommis sie onder voorzitterschap van de fractieleider der KVP, de heer Th. C. de Jong, een aantal wijzigingen aangebracht, die de instemming kunnen hebben van burgemeester en wethouders. Aan de raad worden deze verordeningen thans opnieuw ter vaststelling aangeboden. Aan de raad wordt ook voorge steld de garantie voor de bouw van het Diaconessenhuis te Leiden te verhogen. Naast een weinig ingrij pende wijziging van de leges veror dening wordt de raad ook een ver nieuwde hondenbelastingverorde ning ter vaststelling aangeboden, waarin de tarieven aanmerkelijk hoger zijn gesteld dan tot nu toe geldt. Bij aanvaarding van dit voorstel zal de belasting voor een luxe hond 15 in plaats 10 en voor een waak- of bedrijfshond 10 in plaats van 7.50 gaan bedragen. Voor de aankoop van grond en het bouwrijpmaken daarvan is een krediet nodig van bijna IV» miljoen gulden. Voor een belangrijk deel hiervan kan een vaste geldlening gesloten worden en de raad wordt voorge steld hiertoe te besluiten. Ook wordt gevraagd een krediet uit te trekken voor de aanschaffing van brand weermateriaal en voor de herzie ning van de riolering van de Korten- bachstraat en de Dorpsstraat. WASSENAAR Driekwart eeuw timmerman De heer J. van der Ham, Kerke- hout 28, herdenkt a.s. dinsdag 18 augustus het zeldzame jubileum, dat hij 75 jaar geleden als 11-jarige jon gen zijn timmermansloopbaan be gon. De 86-jarige werkt nog dage lijks in de werkplaats van zijn be drijf, dat al sinds vele jaren geleid wordt door zijn zoon. De heer Van der Ham kwam in 1903 naar Wassenaar en trachtte 'n eigen bedrijfje te stichten. Het lukte niet en hij deed het over aan een al langer in Wassenaar gevestigde fir ma. Hij werkte als timmerman mee aan de bouw van tal van bouwwer ken in Wassenaar. In 1933 begon hij weer voor zichzelf en toen lukte het wel. Binnenkort zal het ministerie van volkshuisvesting en bouwnijverheid een tweede voorlichtingsmapje over de 16.000 gulden woning het licht doen zien. Het gaat daartoe over na dat gebleken is dat in de laatste tijd het aantal ontwerpen van de ,,Bo- gaerswoning" is gestegen. De toeneming van de initiatieven om tot de bouw van 16.000 gulden woningen te komen blijkt ook uit het aantal afgegeven rijksgoedkeu- Verolme gaat Braziliaans scheeps wrak lichten De Braziliaanse regering heeft het Verolme-concern toestemming ge geven het wrak te lichten van de marine-kruiser „Aquidabant", die op 21 januari 1906 in de baai van Ja- cuavanga, dicht bij de plaats waar thans Verolmes Brazilaanse werf ge vestigd is, na een hevige ontplof fing verging. Zeshonderdvierentwin tig mensen kwamen bij deze scheeps ramp om het leven. De Braziliaanse regering, heeft Verolme gevraagd in geval van een geslaagde bergingspoging één der kanonnen van de „Aquidaban" voor het marinemuseum af te staan. ringen. Dat waren er over het laat ste deel van het vorige jaar (vanaf het moment omstreeks september dat de mogelijkheid opengesteld werd) 168. In 1964 werden er (tot en met 31 juli) 1.617 rijksgoedkeu ringen afgegeven. Op diezelfde da tum waren er 1.218 in behandeling. Uit de cijfers per provincie blijkt hoe de Bogaerswoningen over ons land verspreid zijn. Van de 1.617 af gegeven rijksgoedkeuringen kwamen er 472 in Noord-Brabant, 251 in Friesland, 236 in Noord-Holland, 126 in Zeeland, 111 in Limburg, 110 in Gelderland, 99 in Groningen, 99 in Zuid-Holland, 63 in Overijssel, 40 in Drenthe en 10 in Utrecht terecht. Het aantal aanvragen voor rijks goedkeuringen van Bogaerswoningen vertoont een stijgende lijn. Opmer kelijk is dat het niveau van de ont werpen is gestegen. Het peil van de ingediende plannen is hoger hetgeen onder meer tot uiting komt in ruimer opgezette plattegronden en geva rieerder indelingen van de wonin gen. Het lijkt een gegronde conclusie dat architecten, bouwers, gemeenten en particulieren die initiatieven to nen op het gebied van de 16.000 gul den woning de enige tijd geleden toegestane verruiming vap 2.000 gul den slechts voor een deel nodig heb ben om kostenstijgingen op te van gen en het restant kunnen besteden aan daadwerkelijke verbeteringen van Bogaerswoningen. MONDELING BOUWKUNDIG AVONDONDERWIJS Ruim tien jaar geleden werd in Groningen het initiatief genomen tot het organiseren van een mondelinge avondopleiding voor het examen bouwkundig opzichter BNA. Klaar blijkelijk voorzag deze opleiding wel in een behoefte, want in vrij korte tijd konden in verscheidene plaatsen van het land afdelingen van dit op leidingsinstituut worden opgericht. Zo werd in 's-Gravenhage in 1959 een Bouwkundig Studiecentrum ge vestigd. De opleiding is in de eerste plaats afgestemd op het examen voor bouw kundig opzichter BNA, dat jaarlijks door de Commissie Onderwijs van de BNA wordt afgenomen. De overheid erkent de waarde van dit diploma door de bezitters ervan tot de mid delbare technische rangen toe te la ten. Daarnaast biedt de opleiding de mogelijkheid om ongeveer halver wege de cursus deel te nemen aan het examen asp. bouwk. opzichter tekenaar, dat jaarlijks door de stich ting „Vitruvius" (welke bouwkundige praktijkexamens afneemt) wordt af genomen. De eisen, waaraan men bij dit examen moet voldoen, komen ge heel overeen met die welke gesteld zijn in de c.a.o., aangegaan tussen de BNA en de bonden van technisch personeel, zowel voor de functie var, aankomend tekenaar als voor die van assistent-opzichter. De stichting „Vitruvius" is voorne mens vanaf 1965 ook een examen voor bouwkundig tkenaar te gaan af nemen. Ook in de opleiding voor dit examen is in het leerplan van de stichtingen voorzien. IJSSE KONINKLIJK ONDERSCHEIDEN De heer A. van der Reijden, hoofd monteur bij het Electriciteitsbedrijf Hillegom-Lisse-Sassenheim (HLS) heeft er 40 dienstjaren op zitten. Dit feit is maar niet zó voorbijgegaan, want hem is de eer te beurt geval len om de eremedaille in brons te mogen ontvangen verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. In een bij eenkomst in het K.A.B.-gebouw heeft de burgemeester van Lisse hem dit ereteken op de borst ge speld in tegenwoordigheid van zijn collega's en andere genodigden. Door het personeel van de H.L.S. werd hem een mooi geschenk aan geboden. NOORDWIJK Wedvluchten van „Steeds Snel ler". De Vereniging van Postdui- venhouders „Steeds Sneller" te Noordwijk nam deel aan een wed vlucht met jonge duiven vanaf Roo- zendaal. De afstand bedroeg pl.m. 78 km. Er waren 1097 duiven in con cours, die te 7.30 uur met westen wind werden gelost. De eerste duif bereikte haar hok te 8.43.27 uur. De eerste tien prijswinnaars luiden als volgt: J. Star 1, 5 en 7; J. Aanhane Zn. 2 en 8; mej. D. Kloos 3; J. Pas- schier Zn. 4 en 9; M. C. Verwey 6 en 10. Een tweede wedvlucht met jonge duiven ging vanaf Duffel. De afstand bedroeg pl.m. 128 km. Er waren bij deze wedvlucht 955 duiven in con- De drie plaatselijke muziekkorpsen „De Echo der Duinen", „Crescendo" en „Excelsior" met hun drumbands en majorettes hebben gisteravond aan de voet van de Vuurtoren een in drukwekkende taptoe uitgevoerd. De leiding beruts e bij de heer H. van der Veld, terwijl de heer A. Timan de directie over de drumbands had. Beweging en muziek waren uitste kend. Voor deze muzikale show be stond zeer grote belangstelling. Hon derden hebben er naar gekeken en geluisterd. Na inleidend geroffel van de drumbands, volgde een programma, waarin pittige marsen en statige ko ralen elkaar afwisselden. De taptoe werd besloten met het spelen van het Wilhelmus. Raadsagenda. De raad van Noord- wijk is in openbare vergadering bij eengeroepen 18 augustus a.s. om 8 uur. Aan de agenda ontlenen wij o.m.: Verpachting perceeltjes teel- land aan de Oude Zeeweg; beroep schrift weigering bouwvergunning; verlenging overeenkomst verzorging vuilnisbelt; herziening i aanbieding in onteigenings-procedure; bouw wo ningwetwoningen en verkoop bouw grond in uitbreidingsplannen „Beek laan-Midden" en „Vinkeveld"; aan vaarding surveillance-boot ten behoe ve van de politie. NOORDWÏ JKFPHOlfTT VVSB-TAFELTENNISA FUELING HIELD JAARVERGADERING Voorzitter N. de Jone van de ta- feltennisafdeling van VVSB stak op de jaarvergadering zijn enthousias me over de grote opkomst niet onder stoelen of banken. Het blijkt wel, aldus de heer De Jong, dat de leden weer met veel élan het nieuwe ta- feltennisseizoen tegemoet zullen gaan. Dit seizoen zullen de tafeltennis sers worden getraind door de heer K. Bakker uit De Zilk. die het als zijn voornaamste taak ziet de spelers en speelsters op het punt van de li chamelijke conditie en het reactie vermogen verder te ontwikkelen. De conditie-training is in Nederland eigenlijk wat verwaarloosd. De ta feltennissport behoort tot de meest vermoeiende takken van sport en het opvoeren van het uithoudings vermogen onder meer door ademha lingsoefeningen, is niet alleen nuttig maar zelfs noodzakelijk om tot betere resultaten te komen. De dins dagavond bleek voor alle leden de meest geschikte tijd te zijn voor de training, terwijl de vrijdagavond is bestemd voor het houden van com petitie-wedstrijden. WAT DE RAAD TE BEHANDELEN KRIJGT De leden van de gemeenteraad zijn voor dinsdag, 18 augustus a.s. des avonds om 7 uur in vergadering bijeen geroepen, ter behandeling van een agenda, die zowel wat het aan tal punten als de belangrijkheid daarvan betreft alles behalve een vakantie-agenda genoemd kan wor den. Aan de raad wordt allereerst voor gesteld te besluiten tot overname van een perceel grond langs de Haarlemmertrekvaartweg en tot De Kurfuerstendamm in West-Berlijn ligt verlaten: West-Berlijn herdacht vandaag het driejarig bestaan van de muur met een uur stilte tussen acht en negen uur 's avonds. LEIDEN EN OMGEVING Brigadier Piet en de semi-prof 155. De opper klakte met zijn tong en riep: „Ho! Daar is wat gebeurd!" -De brave hit stopte zo snel mo gelijk en Zwiebelmann wipte kwiek uit de slee. „Móge, Waldl!" riep hij vrolijk. „Ik was juist op mijn ronde en dacht kom, laat ik eens gaan kij ken of er nog nare dingen zijn ge beurd met die lawine van vannacht." „Die bennen d'r ook gebeurd," antwoordde Waldl. „Mijn trouwe Rexl heeft twee slachtoffers onder de sneeuw vandaan gehaald. Je weet het, Rexl heeft een fijne neus voor zulke dingen. Ik snap alleen niet hoe die lui zo hoog in de bergen verzeild zijn geraakt, want ze zien er hele maal niet als bergtouristen uit. Kijk maar, ze hebben gewone, Amerikaan se pakken aan." De opperwacht meester begaf zich naar de twee lig gende gestalten toe, doch nauwelijks had hij een blik geworpen op 't ge laat van brigadier Piet of hij slaakte een opgewonden kreet. „Da dat is m mijn vriend en collega uit buitenland!" riep hij. „Dat is briga dier Piet! Vooruit, Waldl, help me dadelijk ze in de slee te zetten! Ze moeten zo snel mogelijk naar 't zie kenhuis! Goeie help, daarvoor mag ik toch zeker wel een glaasje rum hebben, niet?" „Niks ervan," gromde Waldl. „De rum is voor slachtoffers en niet voor agenten." Desondanks hielp de stoere berggids enkele handjes en even later was de slee al onderweg. De dikke opper liet de zweep knallen, het paardje hin nikte blij, de belletjes rinkelden vro lijk en in pijlsnelle vaart gleed de slee door de prachtige, besneeuwde bossen van Slavonië Leiden Gedurende het week einde nemen waar de artsen Sastro- wijoto, Toscaninilaan 18, tel. 34779; Tegelaar, Burggravenlaan 14, tel. 34092; Meel, Thorbeckestraat 5, tel. 22522; v. Leeuwen, v. d. Brandeler- kade 28, tel. 20412 en Ligtenberg, Witte Singel 33, tel. 22630. Voor weekenddiensten van de tandartsen zie de raamborden. Apotheekdienst: Zuiderapotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553. Alkemade en Leimuiden Dkt. Muskens, Noordeinde 166, Roelof- arendsveen, tel. 01713-329; dkt. Brinkhorst, Stapenseastraat 6, Lei muiden, tel. 01721-269. Alphen a. d. Rijn Dkt. A. J. Zwartendijk, Stationsstraat 5, tel. 2472. Apotheek: Allart, Raadhuisstr. 206. Bodegraven Dkt. D. Ragay, tel. 2030, wijkverpleegster zr. Langeveld, tel. 2566. Boskoop Dkt. De Wilde, Rozen- laan, tel. 2740; wijkverpleging zr. Beks, tel. 2141. Hazerswoude zie Leiderdorp. Hillegom Dkt. Van den And el, Van den Endelaan 123, tel. 5417; tand arts J. Werkman, Sassenh. (spreek uur van 17.30 tot 18.00 uur); Hille- gomse apotheek, Hoofdstraat 78 en wijkverpleging zr. Snellenberg, M. Trompstraat 29, tel. 6316. Katwijk a. d. Rijn Dkt. Hueting, tel. 2102; apotheek Koningin Juliana- laan 18, tel. 4370. Katwijk aan Zee Dkt. De Jager, tel. 3777; apotheek zie Katwijk aan den Rijn. Koudekerk aan den Rijn Wijk verpleegster zr. Van Leeuwen, Hoge Rijndijk}Zoeterwoude, tel. 01710- 22255 tot zondagmiddag 2 uur. Daar na 01710-30233. Zr. Van Leeuwen neemt ook waar te Hazerswoude- Rijndijk en te Leiderdorp. Bij onge vallen aan de Rijndijk tel. 01714-278. Langeraar, Nieuwveen en Wou- brugge Dkt. v. Dongen, Nieuw veen, tel. 01713-101. Wijkverpleging zr. Verhaar, tel. 01722-345, b.g.g. 02976-245. Leiderdorp Dkt. Hennink, Mau- ritssingel 166, tel. 33686, Leiderdorp. Wijkverpleging, zie Koudekerk aan den Rijn; apotheek, zie Leiden. Leidschendam Vanaf zaterdag middag 1 uur dkt. Ludwig, Voorburg- seweg 4a, tel. 3532; wijkverpleging zr. v. Ruiten, Burgemeester Veldhuy- zenlaan 231, tel. 6096 of 3280. Zie ken vervoer, tel. 3923; tandarts, tel. 070-543035. Lisse Dkt. Haase jr., Heereweg 337, tel. 3685; tandarts, zie Sassen- heim; apotheek, zie Hillegom; wijk verpleging zr. Ernesta, Schoolstr. 4, tel. 3353, b.g.g. 3305. Nieuwkoop en Zwammerdam Dkt. Gill, tel. 01726-2527. Noordwijk Dkt. v. Nes, Oude Zeeweg 82, tel. 2405; Wit-Gele Kruis, zr. v. Stigt, St. Jeroensweg 63, tel. 3388, en Groene Kruis, zr. v. d. Hof, Wilhelminahofje, tel. 3615. Noordwijkerhout Dkt. de Groof, Eijken Donck 52, tel. 02533-2910. Voor De Zilk: Dkt. v. d. Lugt, Hoog- duinweg 20, tel. 02520-5707. Tand arts, zie Sassenheim; wijkverpleging: Wit-Gele Kruis, Rusthof 1, tel. 2468. Oegstgeest Dkt. Hugenholtz, Wilhelminapark 2, Oegstgeest, tel. 51390; wijkverpleging zaterdag, zr. Warmer hoven, tel. 51188, b.g.g. 52426, en zondag: zr. v. d. Kley, tel. 52426, b.g.g. 33773. De Oegstgeestse Apo theek is geopend. Rijnsburg Zie Katwijk a. d. Rijn. Sassenheim Dkt. v. Raay; tand arts Werkman, Hoofdstraat 322, tus sen 17.30 en 18.00 uur. Valkenburg Zie Katwijk a. d. R. Voorhout Dkt. Lempers, Dins dagse Wetering 56, tel. 02532-7529. Voorschoten Dkt. J. E. James, Leidseweg 51, tel. 2520; tandarts Ch. Kengen, Kon. Wilhelminalaan, mel den 9.30. Apotheek: zie Leiden. Wassenaar Dkt. Römer, Lange Kerkdam 56, tel. 2501, en v. Tollin gen, Wilhelminaplein 1, tel. 8303; apotheek: Wassenaarse apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 14