Overgangsexamens gem. Meisjes-HBS Overgangsexamens Bonaventura KRANTENBEZORGERS gevraagd AKTIEVE BEZORGERS Diploma's Ambachtsschool Haagweg EXAMENS MATHESIS TE LEIDEN DE LEIDSE COURANT naar uw VAKANTIEADRES ZATERDAG 11 JULI 1964 DE LEIDSS COURANT PAGINA 5 Toegelaten tot de 2e klasse: Mar garet Admiraal, Noordwijk a. Zee; Liesbeth Bachrach, Oegstgeest; Els- beth van Beelen, Noordwijk a. Zee; Elly Boer, Bodegraven; Elly Bosch; Loes Breton van Groll; Els Bruins- ma; Josine Burgerjon, Oegstgeest, met lof; Irene van Dis, Voorschoten; Coby van Egmond; Janine Geirnaert, Oegstgeest; Anneke Harting; Ineke Hazevoet, Oegsteeest; Anneke Maan, Oegstgeest; Mariëtte Wagenaar Voor schoten; Martha Bouwhof, Wasse naar; Maureen van Caubergh; Ma rion Daalmeijer; Tineke Goekoop; Hanneke Hemmes, Oegstgeest; Laura Hol. Voorschoten; Lauret den Hol lander, Katwijk a. Zee; Marijke van der Klip, Wassenaar; Annemarie Langeler, Oegstgeest; Anneke van der Nat; Marion Noest; Noor Oud, Wassenaar; Lenie Ouwerkerk; Mieke Schaafsma, Noordwijk a. Zee; Sietske van Werkum, Oegstgeest; Barbara May, Oegstgeest; Marja Bavelaar, Leiderdorp; Wilma Brinkman; Inez Dinger van Kruiningen, Wassenaar; Anneke van Egmond; Ay-Lan Kwee; Klaartje Meijer, Wassenaar; Hanne ke Retf, Sassenheim; Claudia Rood- heuvel, Valkenburg Z.H.; Agnes van Rooy; Willie Ruiter, Oegstgeest; Di- tha van den Sigtenhorst, Valkenburg TM.) Willy Tijssen, Leiderdorp; Nini Vader, Oegstgeest; Liesbeth Verboog; Jeannette Zaal; Petra van der Zeeuw; Myrna Geerlings, Kaagdorp; Nicolet- te Verheul, Wassenaar; 8 herexamen. Toegelaten tot de 3e klasse Joke van Arkel; Marianne Baldal, Oegstgeest; Geertrui van Beelen, Noordwijk a. Zee; Lucia Cramwin- ckel, Oeestgeest; Diana Grizèl, Oegst geest; Elly van der Heide; Iris Loge man, Leiderdorp; Loes Martijn; Tru dy Mulder; Wilma Siera; Renée Ver voort; Anneke van der Zaal, Lisse; Tilleke Zlerikzee; Ria Zwarts; Helna Dullemond, Noordwijk a. Zee; Riekje van Hamburg, Wassenaar v.w.; Jo- gée de Jong. Oegstgeest; Erica van der Kamp; Paulien Ouwehand; Ma rian Snelleman, Wassenaar; Ingrid Steding. Oegstgeest; Marieke Ton- kens; Joke Vincourt Marike van Dijkhuizen, Noordwijkerhout; Carla de Groot v.w.; Vonny Hayes; Loes de Horn; Bea Houthoff; Francien Kan bier; Margreet Kloosterboer, Wasse naar; Annelies Kooreman, Leider dorp; Joke Langeveld, Oegstgeest; Olivia Molenaar, Valkenburg Z.H.; Ellen Nievaart, Leiderdorp; Edith Noordwijk, Oegstgeest; Joliin van Overbeeke, Sassenheim; Els Wessels; Lydia van Veel en v.w.; Femke Brou wer, Oegstgeest; Hanneke Oerlemans Noordwijk; 10 herexamen. Toegelaten tot de 4e klasse M.M.8. Elly van Assen; Jetty van den Berg, Boskoop; Ieke Bink; Nad ja de Boer; Norma Bogaard, Oegstgeest; Froukje Boorama, Oegstgeest; Geeske Bos- scher; Marian Braggaar v.w.; Loes Broers. Noordwijk; Vronie Bruide gom, Sassenheim; Annemarie Fou- draine, Oegstgeest; Riekje Lubach; Ineke Masurel, Leiderdorp; Yvonne van Rooyen met lof; Amy Sonneville, Oegstgeest; Anandi Teeuw v.w.; Iris Wassenaar; Trudy de Wolf; Saskia Plena v.w.; Jacqueline Bleker v.w., Voorschoten; Evelien Baaijens, Was senaar; Annemarie Beenhakker; Da- nlëlle Bodt, Oegstgeest; Marjan van den Bosch v.w., Noordwijk a. Zee; Monique Dankmeijer, Oegstgeest; Ineke Delfos; Jeanne van Gorkom, Oegstgeest; Ada Grootenboer, Oegst geest; Marieke van der Horst, Lei derdorp; Marga Hulsbergen Henning, Noordwijkerhout; Ingrid Knopper, Oegstgeest; Coby Koppier, Sassen heim; Koos je van Leeuwen; Stanne- ke Meijrink v.w., Noordwijk a. Zee; Jomieke Papendrecht, Sassenheim; Lucie van der Schroeft Wassenaar; Anja Slegtenhorst met lof; Hannif van der Starre; Margrieth van der Steen; Rlxt Stol; Riny van Stralen; Sjoerdtje Teding van Berkhout, Oegstgeest; Hans Verbeek, Oegst geest; Rijkje Vermond, Oegstgeest; Marijke de Vries, Valkenburg Z.H.; Lide Wendt; Majo de Zwart, Oegst geest; Nelleke Zwitser, Noordwijk; Margriet Boer, Bodegraven; Meta Boer, Bodegraven; Marijke Bruijn, Wassenaar; Yolande Eernstman, Al phen a. d. Rijn; Marjan Fokkema; Paulien Fontein; Evan van Ginkel, Oegstgeest; Annetje Groen; Jacobine Hazenoot, Noordwijk a. Zee; Mieke Hogewoning; Barbara Huising, Oegstgeest; Loes de Jong, Voorscho ten; Elizabeth Kaars Sypesteyn, Oegstgeest; Trudy Kok; Marion Kruyt; Wies van Leeuwen; Patricia Logeman, Leiderdorp; Els Pluim Mentx, Leiderdorp; Marianne de Roode; Kitty de Vries, Noordwijk a. Zee; Madeleine de Vries; Else Wer ner, Wassenaar; Hansje Poortenaar, Oegstgeest; Jean van Oudgaarden, Noordwijk a. Zee; Marianne van Va- rich; 3 herexamen. ALPHEN AAN DEN RIJN AFSCHEIDSFEEST RK ULO Woensdagmiddag vierden de R.K. Ulo-leerlingen met de leerkrachten afscheidsfeest. Dit feest had een dub bel doel. De tekenlerares, mej. C. v. Dijk, gaat n.L in augustus trouwen en de examenklas wilde voor de eind streep eerst nog een gezellige middag met de hele school. Dit is dan ook op buitengewone wijze geslaagd. Iedere klas gaf 'n nummertje ten beste. De eerste jaars traden op als orgel kinderen; de tweede hield zich met waarzeggerij op en de derde toverde het toneel om in een wasserij, met alle gevolgen van dien. Aan het ap plaus konden de speelsters en spelers horen, dat hun moeiten ten volle ge waardeerd werden. Tussen de bedrijven door kwam nog 'n judodemonstratie en ook dit viel zeer in de smaak Het muzikale gedeelte was voor 100 procent af. Het slotwoord was aan 4de klas- sers. Een leuk afscheidslied met als slot een gewaardeerd presentje voor iedere leraar, waarmee zij hun dank baarheid tot uitdrukking brachten. Het hoofd van de school dankte al len en iedereen ging voldaan huis waarts. Toegelaten tot de Se klasse M.M.S. Willy Blansjaerd; Carla de Bruin; Mieke de Bruyn, Leiderdorp; Inez Bulthuis, Oegstgeest; Lydia van Cui- lenburg, Katwijk a. Zee; Joke Kor net, Katwijk a. Zee; Tine Nieuwen- huis; Lucette van Noort; Marya van Steenbergen; Renee Stokking, Voor schoten; Erica Uhlenbeck Voorhout; Alice Zitman; Marga de Feyter, Voorschoten; Anneke van Ameron- gen; Janny de Boer, Abbenes; Tjitske Broersma; Sophie Dorsman, Bos koop; Marijke van Dijk, Voorschoten; Tineke van Egmond; Trees Elias; Mieke van Houten; Loes de Jong; Berty de Knecht; Ena Koster, Bos koop; Fieke Kukler; Mary se Leeu- wenburgh, Wassenaar; Margriet van der Lelie; Gerbrig Ouwehand; Jos Penseel; Carla de Rooij, Oegstgeest; Jacomein Rothman, Voorschoten; Ge- rardien de Vos; Gwendolynn van der Wel, Leiderdorp; Imogeen Braat, Oegstgeest; Edith van Calcar v.w.; Marijke Eigeman; Carla Hermsen v.w.; Kat ja Heynen; Annefiet den Hollander, Katwijk a. Zee; Joke Hou- weling, Warmond; Hilly Jippes, Voorschoten; Ellen Kluyfhout, Sas senheim; Liesbeth Kuiper; Saskia Nijweide; Miep de Roode; Joke Slot boom, Katwijk a. Zee; Christine Uiterwijk, Katwijk a. Zee; Margreet van Vianen, Katwijk a. Zee; Riekje Volker, Oegstgeest; Janneke van der Waals; Netty Blanken; 4 herexamen. Toegelaten tot de 3e klasse HBS B: Margriet Bergman, Warmond; Aafke Boorsma, Oegstgeest; Bep Fritschi, Voorschoten roet lof; Mariëtte de Graaff, Zoeterwoude; Catrien den Hollander, Katwijk a. Zee; Fransje Lopes Cardozo; Tineke Ruiter, Oegst geest; Aleida Soonius, Oegstgeest; Elja Steinert, Wassenaar; Anneke v. Driest, Oegstgeest; Letien Vreeden- burgh, Leiderdorp; 1 herexamen. Toegelaten tot de 4e klasse HBS B: Akke Bink; Liesbeth Frijling; Edith van Holtz, Noordwijk; Carla van den Hoven; Sietske Jansen; Marion Lo pes Cardozo; Loes Meyer. Oegstgeest; Annelies Roest, Leiderdorp; Marja Rotteveel; Ellen Rozeboom, Oegst geest; Fransje Smit, Oegstgeest; Lies bet van Steenis, Oegstgeest; Heieen de Vos; Rina Vijlbrief. Toegelaten tot de 5e klasse HBS B: Eveline Borgmeyer, Sassenheim; He- leen Clavan; Marijke Elzenga, Oegst geest; Anke Goudriaan, Katwijk a. Zee; Jenny Krassenburg, Leiderdorp; Phien van der Linden; 1 herexamen. Toegelaten tot de 6e klasse HBS B: Pienk Deurloo; Marja Herfst; Lida Krassenburg, Leiderdorp; Henny Meyer, Leiderdorp; Joke Nicaise; Willy van Royen; Freeke Staverman; Thea Sterk, Leiderdorp; Aleid van Tilburg, Noordwijk a. Zee; Marian Wieriks v.w.; Tonny van der Zaal, Lisse; 3 herexamen. Waar geen plaatsnaam achter ver meld is, wordt bedoeld Leiden. DE LEIDSE COURANT, vraagt voor Leiden, Oegstgeest Hoge honorering. Bijzonder geschikt voor scholieren. Sollicitaties Abonnementenafdeling: Papengracht 32, Leiden, telefoon Gisteren werden aan de ambacht- Meubelmaken school Haagweg te Leiden diploma's uitgereikt voor de dagschool en par- R. Boogert, P. K. Bulk, Th. G. H. P. time-cursnssen. De geslaagden zijn: Lommers, M. J. M. Mensch, A. M. G. Schaap, J. H. P. Scheren, C. Slegten- Metaalbewerken horst, A. van Tol, A. H. Verwey. W. Baart, J. P. Beukman, D. C. Blans- jaar, H. L. Boverhof, N. Bunschoten, J. R. Gorlee, A. J. L. Harmsen, B. Hendriksen, D. J. Heuff, C. Hoek, R. Hoekstra, E. Hollem, H. S. de Jong, J. v. d. Kaai, H. K. Koerten, J. Krijgs man, G> v. d. Mark, J. H. Meyer, C. J. L. Otgaar, W. H. J. Philippo, C, P. v. d. Ploeg, J. Poppeliers, H. M. van Putten, F. H. Pijttersen, L. C. Rieze- bos, G. H. Slokker, J. Steijl, J. van Tol, H. C. Bakker, J. J. van den Berg, J. J. P. Bezemer, D. J. Blonk, Th. de Boer, D. v. d. Bos, F. G. Diepenbach, A. P. Dozy, H. J. Hoeve, J. Horsman, R H. Huisman, C. H. Iestra, H. Pauw, W M. Plomp, J. Th. K. Schouten, H. A. A. J. Sladek, A. Spreeuw, A. A. Stolk, J. J. v. d. Wagt, J. C. Zuyder- duyn, G. J. Baars, A. Bon, P. Delver, A. B. Guérain, D. van Klaveren, M. .van Klinken, H. D. Kuiters, J. Neu teboom, A. Obèr, Chr. Otto, J. P. Ro der, N. H. v. a. Schatte-Olivier, F. Snel, D. Tegelaar, G. C. Timmers, H. v. d. Zeeuw, C. W. Zoetemelk. Autoherstellen Schilderen H. Griekspoor, C. G. J. v. d. Hoorn, P. J. van Luik, C. M. Nievaart, J. A. Salman, A. W. M. v. d. Stam, A. Stik- kelorum, R. Strilc, J. v. d. Tuyp, Part-time timmeren 2 A J. van Abswoude, C. P. Arbouw, J. G Bol, J. A. V. v. d. Born, N. M. J. Disseldorp, C. G. Duynisveld, B. van Es J. W. J. Goldenberg, G. M. Goud- berg, H. J. Haasnoot, L. de Witt. Part-time timmeren 2 B W van Harskamp, A. W. den Hijer, J. Hollebeek, J. R. van Houten, J. A. v. d. Hulst, A. Laterveer, G. Th. P. Luyten, E. Minke, A. H. L. N. Ooijen- dijk, P. R. van der Salm, R. Stoof, D. de Vreugd. Part-time Metselen 2 B Part-time Schilderen 2 L. A. van Berk, J. van Bladel, L, Die- leman, A. J. A. Homan, P. C. Hooge- veen, J. Hoogstraten, P. J. Kuiters, M M. v. d. Haven, Chr. Hoeps, J. M Ligtvoet, J. T. v. d. Mey, A. van Hulsbos, C. P. Smid, W. C. de la Rie, Rossen, A. A. Spoor, P. E. Swanen- G. Schoneveld. burg, D. Tuithof, H. M. de Vreede, D. J. C. Zorn. Elektrotechniek W C. van Beekum, J. den Bleker, P. Chaudron, J. J. Douwes, W. Filippo, W. P. Hiestand, E. Immink, C. P. Ko- ree, D. van Leeuwen, L. van Leeu wen, G. H. Los, W. G. Meyer, K. de Mooy, Tj. Olivier, G. Peet, P. C. F. Piekaar, B. Vergunst, A. Verhoef, J. W. D. Werners, J. de Wit, C. A. Th. M. Witteman. Fijnmetaalbewerken K. Arbouw, E. Brakel, R. v. d. Graaf, J. de Jong, A. Kommer, P. Kramp, D. Molema, W. Ie Nobel, P. Oosterom, E. B. Ouwersloot, C, A. Timmers, M. Visser, G. de Vos, G. Wassenburg, P. 1\ Waterland. Timmeren Ph. Beekman, I* v. d. Bent, R. v. d. Berg, J. H. C. de Boer, R. Brussee, A. de Groen, A. N. Janssen, L. W. Kuyt, C v. d. Niet, P. van Putten, C. R. J. Schaap, F. H. Singerling, H. J. Stouten, W. J. D. B. Stijger, S. Verlint, A. van Vliet, H. de Water, E. Zuiderduin, W. Azier, A. Barn- hoorn, A. v. d. Blom, C. A. Breede- veld, E. van Dee, P. S. L Dreef, H. Dubbeldam, L. Hazenoot, A. Heems kerk, G. v. d. Hoed, K. Chr. v. Ipen- burg, H. J. v. d. Laan, G. M. v. Leeu wen, J. van Leeuwen, W. M. Lubbers, A. J. B. v. d. Mey, A. Molenaar, A. H. Passchier, J. Solier, B. Sollie, C. Tegelaar, D. v. d. Tuyn, A. Vons, A. D. de Vries, J. Griffioen, A. ter Haar, J. A. Hoek, B. J. de Jongh, J. v. Kam penhout, H. J. Karstens, J. Kes, J. A. v. d. Luit, J. M. van Mil, H. Mo raal, J. M. Moree, N. Ouwerkerk, J. L. de Ridder, J. Schaap, N. A. van Schalk, G. J. Schellingerhout, W. N. Timmers, J. M. de Tombe, R. v. d. Vegte, J. Verbeek, J. H. Verbij, G. M. Wassing, E. Westerink, B. de Witt, A. H. Wolvers, A. Zitman. Metselen D R. Fakkel Th. Kruithof, C. H. Mulder, A. Vermeer. Part-time Metaal 2 A. W. Anholst, W. F. K. van Atten, J. B. van Beveren, C. de Bruin, C. J. J. L. van Eijk de Lange, A. W. J. Fleur, L. v. d. Meer, J. H. Moonen, J. van Noort, A. Schild, E. W. Sinon, J. J. Verhoog, W. L. Vermeulen, A. Vlieland. Part-time Hulpmonteur E. W. Droog, A. Duffels, W. v. Duyn, H. Frank, W. J. Goor, A. J. A. Hoo- geveen, P. J. P. Kraan, A. Kraye- noord, J. v. d. Meij, S. D. Molema, M. Paats, J. de Rooy, Th. J. Schuchhard, J. Tehuputing, J. Verhart, P. Chr. van Westrienen. Part-time textiel Booglassen beginners J. Beekman, J. P. Hemerik, P. G. de Jong, A. den Os, H. A. Pont, A. Ra- vensbergen, J. Turenhout, W. Chr. Uphoff. Booglassen gevorderden J. Anema, R. Coelen, J. Domen, C. N. Duyndam, W. v. d. Hoogt, P. J. Ma dera, H. van Riet, J. J. Straathof, J. Straathof, S. P. L. Verdergaal, P. v. Vliet, A. Zierikzee. Martinus v. d. Werf, geslaagd voor de cursus arpirant-gezel loodgieter, kreeg de onderscheiding van de Maat schappij voor Nijverheid en Handel. Jacobus de Wit, afdeling elektro techniek, ontving de schoolprijs. De Beatles zullen niet in plaat sen of landen optreden waar rassen scheiding bestaat. Zweden zal een „noodbataljon" in het leven roepen, dat zonodig in korte tijd ter beschikking van de Verenigde Naties kan worden ge steld. Het bataljon omvat ongeveer duizend vrijwilligers, die ook bij rampen kunnen worden opgeroepen. Overgangsexamens van HBS HBS A, bevorderd van 4e naar. 5e klas: Freek-Jan Adema, Gerard Brouwer, Kees van Delft, Hans v. d. Doel, Albert v. d. Geest, Eddy Herkströter, Wim v. d. Heijden, Adrie van Klaren, Jos Korver, Leo van Maris. Wim Ooyendijk, Frans Rancuret, Jan Kees Smits, Wim Vreeburg. Wilbert v. Woerden, Serenus v. d. Zon, Cor van Zijp, Ton Blom, Hans Bots. Veronica Gortenbach, Sjörs Coster, Hugo Duivenvoorde, Paula van Gils, Maryla Groenewegen, Marijke de Groot, Frits Houtman, Ed Hoyng, Boudewijn Jansen. Hans Koeleman. Sjors de Koning, Theo Kriek, Jos van Leeuwen, Yves v. d. Poel, Peter Rau- mann, Ida Scheerder. Harry v. d. Tuin, Frans van Ulden. Paula Veiigen, Liek van Wersch. Wim van Wetten. Ton v. d. Wiel, Annemieke Zandbergen, Kees Zoet. HBS-B bevorderd van 4e naar 5e klas: Stef Blom, Gerard v. d. Burgt, Henri Dingjan, Leon Floor, Roy Gever, Jaap Hogeling, Fred v. d. Meer, Jan v. d. Meer, Jan la Rivièro, Torn Straathof, Guus Westgeest, Jan Blom, Louis v. d. Boog, Jaap Buis, Ger-Jan van Engelen, Leo Hakkaart, Jan van Hellemond, Tru- die v. d. Hoogen, Annelies van Hoorn, Hans van Hummel, Jos van Kempen, Agnes van Lierop (met lof). Hélène Meijer, Rino Tetteroo, Wim de Vrind, Peter de Wekker, Lon v. d. Zon. HBS-A bevorderd van 3e naar 4e klas: Loek van Deventer, René Struiving, Aad Waayer, Kees v. d. Akker. Walter Biegstraten, Frans van Cleef. Maarten Kon ter, Gé Slingerland, Peter Vermeu len (met lof). Hans van Zonneveld. Gustie Zwartjes, Nico Gerritsen, Rob Hulsebosch, Peter de Jong, Ronald Scholten, Margie Bal, Minnie Beekman, Guus Belt, Leo Beuk, Sophia Breede- veld, Els Coster, Karei van Engelen, Jimmy Gottschalk, André Manssen, Kees v. d. Meer. HBS-B bevorderd van 3e naar 4e klas: Robert Betcke, Adrie Beuk, John v. d. Geest, Rein Grippeling, Harry Hendriksen, Leo Houtman, Tom Sede- laar, Jan Slegtenhorst. Wim Vreeburg, Jaap v. d. Borg, Stef van Beek, Kees v. d. Bosch. Jack Dezentjé. Bert v. d. Geest. Lex de Groot. Hans Hillebrandt, Leander Jansen. Leo Schouten. Hen van Swieten. Ton Vink (met lof), Pieter v. d. Voort, Jan Alkemade. Arno van Berge Henegouwen, Fred di Bon. Huub v. d. Erve, Austin Rooyakkers, Kees Stolwijk, Hans van Ulden. Aad v. d. Werf. Chris Wester'man, Peter van Zon neveld, Berry Bakker, Kees Douw. Miriam Fit, Ineke Kortekaas. Jan Kui pers, Shin te Sala, Theo Straathof, Harry van Vliet, Ton v. d. Zon. Diploma 3 HBS: Martien Gordijn, Anne Willem Kym- mell, Louis Pannebakker. HBS, bevorderd van 2e naar 3e klas: .Gerard v. d. Aardweg,. Th£o. Bakker. Wim van Barneveld. Jos de Beer, Hen- nieBuis, Robert Coster, Fraps wan Duursen, Francis Homan, Hans Hijman, Les Muskens, Ton Overgaag, Felix de Rooy, Guus Rijnbeek. Louk Sanders. Wim Schouten, Louis Weijzig, Nico van Brussel, Ruud Coster, Ton van Gils. Henk v. d. Haar, Joost Henneman, Piet Kleyss. Peter de Klerk. Ino Leijen. Emiel Lohman, Rudie Nienhuis. Corné Pieterse, Ben Ponsioen. Tonnie van Schaik. Simon van Swieten, Kees van Went. Kees de Zinger, Leo van Bellen, Jan Boonekamp, Hars Doove. Wim Duy nisveld, Peter de Groot, Hnas Hartig, John de Jong, Boudewijn Karthaus, Frank Knaap. Joost Kortekaas, Piet van Nierop, Piet Paauw, Lex Raat (met lof). Embert van Rijthoven, Hugo Verdegaal. Kees Verplancke, Leo van Wetten. Cor van Zeil, Angela Blank, Carla Boone kamp, Gemma Brugmans, Attie Ham, Hein Heemskerk, Wim Hoogervorst, Fred de Hosson, Marlies de Jong, Aad Leliveld, Maria van Lierop, Judith Pieck, Rob v, d. Pluym, Albert la Ri- vière. Kees Rijnbeek, Rob Wallaart, El- lie Wempe, Ton Weijermans, Connie v. d. Zon. HBS, bevorderd van le naar 2e klas: Steef Abelman, Wim van Beek. Paul Bouter, Henk van Dijk, Gerard van Eisen, Rolf Fabrie, Paul Gieske, Leo Hakkeling. Jan van Hartevelt. Joop Pennings, Jos Stikvoort, Hans Verhoef, Ton Vink, Dan Zwartelé, Peter Beckers, Paul Betcke, Frans Bocxe, Hans Brand, Rob van Deventer, Ton van Emmerik, Kees Epskamp, Titus Flapper, Paul Fles, Kees Gouverneur, Raymund v. d. Ham, René Klinkhamer, Arthur Liem, Lex van Liempt, Nico Schrama, Frans v. d. Velde, Paul Vogelezang, Jaap Wetting, Tonnie van Zijp, Mare Bergmeijer, An- toine Buick, Kees van Diest, Ben van Dullemen, Arnold van Dijk, Ronnie Fase, Marius de Jong, Peter Neve, Hans Post, Wim Röst, Ton Schamper, André van Swieten, Jan Turk, Ad Verkleij, Michel v. d. Voort, Laszlo Andor, Kees van Beek, Jan Bierman, Piet Boone kamp, Loe Buijze, Jef Gardeniers, Peter Groenendijk, Henk van Haasteren, Ruud de Jong, Rudie de Koning, Joep Noord man, Paul Ruijsenaars, René Smeele, Herman v. d. Steen, Piet Topper, Jan de Wolf, Jaap Kras, Jos v. d. Poel. Jan Bakker, Clemens Dirks, Henk v. d. Doel, Cock Duyndam, Leen v. d. Hoeven, Sjaak de Jong, Niek Klein, Rien Krol, Harry Onderwater, Freek Versteegen, Hans Wagenaar, Plet Warmerdam, Wim Zoet. OVERGANGSEXAMENS GYMNASIUM Gymnasium A: bevorderd van 5e naar 6e, klas: Paul Boortman, Hans v. d. Horst, Ad van Noort, Peter Otgaar, Riks Smeets, Cor Vergeer, Sjaak Vermeulen, Ton de Wit. Rutger-Jan van Woerden, Bert Oostdam, John Belt. Gymnasium B: bevorderd van 5e naar 6e klas: Dick van Beek. Peter van de Bosch, Arthur Büch, Wout van Doornik, Ton van de Geest, Kees Grimbergen, Jan Jansen. Martien Pannebakker, Paul Runderkamp, Fons Stikvoort, Simon Strijk, Harry Stuivenwold, Aad van Swieten. Gymnasium A: bevorder van 4e naar 5e klas: Cor Jonkman, Theo van Kampen, Paul van der Laan, Jan de Rijk. Gymnasium B: bevorderd van 4e naar 5e klas: Peter van Aken, Jan-Hein Berg meijer, Frans van Diemen, Niek van Doornik, Robert van Helvert (met lof), Jos Lagendijk, Kees Meijer, Paul Meijer, Dick van Nieulande, Rini van Paridon, Onno Ruijsenaars (m. lof), Ton Schalks, Johan Steenvoorden, Jos Verkleij, Paul de Vreede, Kees Eeenakker (met lof), Wim Bergers, Paul Brand, Geert-Jan Groothuis, Peter v. d. Meer, Hans Wa lenkamp. Gymnasium bevorderd van 3e naar 4e klas: Henri Beijersbergen, Gert Beuman (met lof), René Disseldorp, Nico Hui- berts, Theo Janson, Loek Koek, Levien Konter, Koos van Niekerk (met lof), Arnold v. d. Poel, Ton van Remundt, Henny Rotteveel, Gerard Schelvis, Mi chael de Vreede, Hans Vreeswijk, Daan Zoet, Piet de Beklter, Peter Brouwer, Leo Douw, Eddy van Estrik, Rob Faase, Peter Grimbergen, Jan Jeunink, Aad Kemp, Henri Kramp, Lex Montanus, Leo Peterse, Pim Slierings, Roeland Smeets. Pim Steur, Ton van de Valk, Jos Walenkamp. Gymnasium, bevorderd van 2e naar 3e klas: Frans Appelman, Henri Benschop, Louk van de Eorght, Wim van Dam, Auke Flohr, Piet Hooymans, André van de Kwartel, Jacob Limburg, Onno Nie- man, Bram Onderwater, Paul van Schie, Hans Stuurman, Sjaak Verhoeven, Ti- nus Vernooy, Koos Vogelaar, Jan van Wely, Pierre van de Berg, Henk Bo venlander, Boudewijn Büch, Leo Buck, Henk Cambier, Fons van Dijk, Wim de Grood, Niek de Groot, Fred van Haasteren, Paul Kasteelen, Piet Mun sterman, Henny Nieuwenhuysen, Jos van de Putten, Lex Reurings, Emiel de Roode, John Stfekema. Gymnasium, bevorderd van le naar 2e klas: Simon l'Ami, Thomas Suppen, André Douw, Anton Geijer, Dick Juffermans, Stef Menken, Geert-Jan Schrama, Jos Tio, Henk van de Wetering, Giel Albers. Hans Lapidaire. John Manuputty, Jos Nouwens, Ben Pleij, Guido Spitz, Peter Altenburg, Leo van Bohemen, Hans Franken, Ger van Haarlem, Joop van de Holst, Hans Janssen. Fons v. Schoten, Guus Witteman, Jan Bergen, Jan van Duyn, Kees Korenhoff, Rudie Verplan cke, Thom Vrolijk, Jeroen Bol, Jan Bots, Siem v. d. Geest, Wim Hoogduin, Jan in der Rieden. De volgende leerlingen van de Avondniiverheidsschool van het Kon. Gen. M.S.G. behaalden het einddiplo- De volgende leerlingen behaalden het diploma 5-jarige cursus afdeling werktuigbouwkunde: G. A. J. v. Am sterdam, Hazerswoude; W. J. Barsin- gerhorn. Oudkarspel; N. Bergman; J. A. P. v. Biezen; P. J. v. d. Burg; N. C. v. Dam, Voorhout; A. J. J. van Deursen; A. v. Duijn, Katwijk; J. v. Duyn, Katwijk; A. v. Duijvenboden, Katwijk; J. M. de Goede, Alphen a. d. Rijn; G. J. Gottenbos; Th. N. v. Griensven; Th. Heemskerk. Katwijk; G. v. Heezik. Woubrugge; C. M. v. d. Heuvel, Alphen a. d. Rijn; M. Hy- mans. Oegstgeest; F. Hofman, Haar lem; H. den Hollander, Katwijk; Ch. J. J. v. d. Klaauw; N. Kluivers; D. Kuil; G. A. Lakeman, Voorhout; G. Mastop, Den Haag; G. de Mol, Kat wijk; J, de Mooy, Voorschoten; T. Noordam, Woubrugge; H. J. P. M. v. Nunen, Haarlem; M. Ouwehand, Kat wijk; P. Prins, Rijnsburg; L. J. Rbiinsburger, Valkenburg (Z.H.); A. Rijken, Alphen a. d. Rijn; H. J. Rijs- kamp; A. J. Scheer. Den Haag; W. Stikkelorum; W. H. Sunter, Den Haag; J, Teleng; G. J. Verschragen, Oegstgeest; H. v. Vliet. Alphen a. d. Rijn; Th. J. v. d. Voort, Voorhout: J. E. P. M. Wagemakers; D. de Wagt, Oevsteeest; H. C. Wats. Gorichem; J. M. Weber; J. G. v. Westbroek; J. A. M. v Wieringen; H. v. Winkel; M. C. Zonneveld, Leiderdorp; G. v. d. Plas, Katwijk. Afgewezen: 24. De volgende leerlingen behaalden het diploma 5-jarige cursus afdeling bouwkunde: A. Bel jaars, Leiderdorp; J. v. d. Booeert, Lisse; Th. M. Bud ding; F. C. Caspers, Hillegom; W. v. Duyn, Katwijk; J. A. v. Dijk; C. Francken, Hazerswoude; J. de Gel der, Hazerswoude; W. Glasbergen, Rijnsburg; A. de Haan, Bodegraven; H. J. Hillenaar'); H. N. den Hollan der, Leiderdorp; J. Horree; W. v. d. LaanLisse; A. J. Lemmers, Voor hout: S. P. M. Maurits, Koudekerk a. d. Rijn; J. de Mol Katwijk; J. de Mooy, Rijnsburg; A. v. d. Nagel, Val kenburg (Z.H.); F. M. v. Nierop, Zoeterwoude; J. C. Noomen, Alphen a. d. Rijn; P. F. v. d. Nouland, Voor hout; P. Petersen; T. v. d. Plas, Oegstgeest; J. v. Rooy; R. Turken burg, Alphen a. d. Rijn; IJ. de Vreugd, Katwijk; J. M. F. Westgeest, Wassenaar; W. L. v. Wetten, Hazers woude; M. Willemsen, Lisse; W. H. Zitman; A. M. Weijers, Hillegom; af gewezen 3; met lof. De volgende leerlingen behaalden het diploma vervolgcursus afdeling bouwkunde: A. H. H. Burger, Oegst geest; Ch. F. J. Devilee; L. J. Gijs man; J. Ph. Hamerling'); M. v. He- mert, Alphen a. d. Ryn; P. W. v. Leeuwen, Papendrecht; A. Nek, Oegstgeest; P. A. Rueck, Wassenaar; H. J. Sieval; J. J. M. v. d. Voort'); W. de Vos, Sassenheim; A. H. C. Vreeburg, Hazerswoude; S. K. van Westbroek'); afgewezen: geen; met lof. De volgende leerlingen behaalden het diploma vervolgcursus afdeling electrotechniek: D. Brussee, Sassen heim; J. A. de Croon; A. L. M. Groe nen, Noordwijkerhout; W. G. J. van Meegen; A. H. A. v. d. Meer, Rijp- wetering; J. Snel, Alphen aan den Rijn; C. J. Sprang, Boskoop; L. J. Zitman, Oegstgeest; 1 teruggetrok ken; 3 afgewezen. De volgende leerlingen behaalden het diploma vervolgcursus afdeling werktuigbouwkunde: C. J. v. Bre- ro'); W. H. Brouwer; P. Glasbergen, Oegstgeest; A. vom Hofe'); J. G. J. Hilgersom, Stompwijk; P. M. Juffer- mans, Den Haag; W. F. de Koning; K. G. L. J. Meijers, Geleen; J. Pen seel; W. Schurink, Koudekerk a. d. Rijn; J. J. Smet; L. A. M. v. Tienen; J. Th. Welling: A. G. M. v. Wierin gen; C. A. de Willigen, Waddinxveen; afgewezen: geen; met lol Aan de volgende leerlingen van de uitgebreid technische school, die het praktijkjaar tot tevredenheid hebben volbracht is het diploma uitgereikt: Afdeling electrotechniek: Pieter L. Beversluis, Leiderdorp; E. Bol, Oegstgeest; A. J. W. Brugmans; Th.- H. C. v. d. Burgh; J. v. Burk, War mond; J. Doeven, Alphen a. d. Rtfnj C. J. J. v. Dril, Hillegom; P. Feen- stra, Voorburg; J. H. M. Goddijn; M. Hulsbergen, Leidschendam; C. Ph. Molenkamp, Oegstgeest; H. C. de Roon; F. M. M. Straver, Hazerswou de; F. W. Ch. Waldeck, Voorburg; M. Weesjes, Voorschoten. Afdeling Werktuigbouwkunde: A. Breedijk, Sassenheim; J. Brittyn; H. G. J. den Dekker, Alphen a. d. Rijn; R. Hellendoorn; H. J. de Jong, Lei- muiden; J. J. Kerkvliet, Lisse; J. M. Ketelaar, Voorschoten; M. R. J. Kol- lenhoven, Voorschoten; J. S. M. Lan- geslag, Woubrugge; P. J. M. van der Meer, Zoetermeer; B. M. Meulman, Haarlem; A. M. osseveld, Sassenheim Tj. Reijenga, Voorschoten; W. v. Rijn, Katwijk; W. A. Sliedrecht, Waddinxveen; F. J. Smith, Wasse naar; T. Tol; W. Th. Vermij, Roelof- arendsveen. Zendt uw naam en volledig huis- en vakantieadres met datum van vertrek en thuiskomst aan de abonnementenafdeling van: De Leidse Courant, Papengracht 32, Leiden, telefoon 20935. Wij zorgen er voor dat U dagelijks uw krant in uw vakan tieverblijf ontvangt. Voor het buitenland worden alleen de portokosten in rekening ge bracht. OUD KNIL-LERS WILLEN INDONESIË HELPEN Ongeveer vijftig oud-leden van het KNIL, die onlangs uit Nederland in Djakarta zijn aangekomen, hebben verklaard te willen vechten tegen de „koloniale troepen in Maleisië", aldus het persbureau Antara. Een functionaris van de vereniging van voormalige leden van het Koninklijk Nederlands-Indische Leger, S. Maran- tika, zou gezegd hebben, dat deze groep, allen Zuid-Molukkers, zich achter president Soekarno heeft ge schaard en bereid is contra-revolutio nairen in Indonesië en elders uit te roeien. Geen Grieks-Orthodoxe waarnemers naar Concilie De Griekse Orthodoxe Kerk heeft voor de tweede maal een uitnodiging van het Vaticaan, waarnemers te zen den naar de derde bijeenkomst van het Vaticaanse Concilie, afgewezen. Een woordvoerder voor de synode van de Griekse Orthodoxe Kerk heeft dit vandaag in Athene meege deeld. Een eerste uitnodiging daar toe was vorig jaar september even eens verworpen. De synode heeft wel een uitnodi ging van de oecumenisch patriarch van Konstantinopel, Athenagoras, de derde pan-Orthodoxe conventie in september- op het eiland Rhodos bij te wonen, aanvaard. Op deze con ventie zal een besluit genomen wor den ten aanzien van het aangaan van een „dialoog" tussen de Orthodoxe en Katholieke Kerken, '7 Modelbouwers exposeren in het Maritiem Museum in Rotterdam. Getoond wordt werk van leden van de Nederlandse Vereniging van Mo delbouwers, bestaande uit ruim 200 inzendingen. Het aantal locomotie ven en ander spoorwegmateriaal is overwegend, ongeveer de helft

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5