Sleutelstad deed laatste plaats over aan De Zijl WIM HEEMSKERK HEEFT BESTE KANSEN OP LDDB-KAMPIOENSCHAP Nog veel kanshebbers voor de niet-Russische plaatsen KVC-DAMES UITGESCHAKELD VOOR PLAATS IN OVERGANGSKLASSE VRIJDAG 12 JUNI 1964 DE LEIDSE COURANT SNELHEID STERKSTE WAPEN SLEUTELSTAD Gisteravond heeft de Zijl de rode lantaarn overgenomen van Sleutel stad. In een zeer matige Leidse derby, waarin geen enkele keer de ouder wetse spanning aanwezig was, zege vierde de Sleutelstad met 30. De Zijl had iets minder geluk dan Sleu telstad, maar speelde zeker niet zo, dat het vrij talrijke publiek er nog lang over zal napraten. Schotloos begin Beide ploegen kwamen met een sterke keeper in het water. De Zijl had als gewoonlijk Joop Bodt, ter wijl Sleutelstad Wim van Rooyen van de midvoorplaats had gehaald. In de eerste periode hebben de beide goa lies niet veel werk gehad. De zeven tallen speelden een vrij onsamen hangend spelletje, dat geen enkele effectieve aanval opleverde. Alleen Sleutelstad kwam tot een serieuze aanval, maar het schot van Wim van Zijl, waar Bodt in het geheel niet op reageerde, kwam op het houtwerk terecht. Het zou tot diep in de tweede speeltijd duren voor het eerste doel punt genoteerd kon worden. De Zijl had Leo Stokhuyzen uit het water genomen, terwijl Loek van Kampen in zijn plaats meer gevaar betekende on de midvoorplaats. Sleutelstad zocht het meer in snelheid, de jonge Jan Bredeveld kwam in het veld voor Hans Hillikhuizen. Gé Rol opende het spel met een ver schot, dat routinier Van Rooyen echter niet kon verrassen. Het schot van Joop de Haas, dat hij afvuurde na een combinatie met Van Kampen, kwam ook al op de paal terecht. Ook Sleutelstad slaagde er niet in Bodt te laten vissen, Van Zijl schoot ra kelings langs de goalpaal. Eindelijk, na een mislukt balletje van Rol, was het Van Zijl die de score wist te openen. Hij deed dit uit een pass van Van der Wilk, die de bal had kunnen bemachtigen na verkeerd aangeven van De Haas. Vlak voor het einde van de tweede periode werd Hans van der Moolen naar het strafbankje gestuurd, na eindeloos dezelfde fout gemaakt te hebben tegen Cees van Hooidonk. Even leek het of tegen de ver houding in het juist de Zijl zou zijn die ging doelpunten. Het liep echter anders. Nadat Bodt een hard schot van Van Hooidonk op uitstekende wijze had gekeerd, werd het spelers aantal opnieuw geminiseerd. Henny Hensing en Cees van Hooidonk wer den ook buiten de lijnen gestuurd. Het was weer Van Zijl die de bal in het doel van de Zijl deponeerde, waarbij keeper Bodt een lelijke blun der maakte. In de slotfase werd het dankzij een doelpunt van Cock van der Wilk 3-0. Joop Bodt werd door een ver schot verrast, nadat Hensing opnieuw uit het water was gestuurd. De Zjjl pro beerde nog van alles, maar óf de goede afwerking ontbrak, óf paal of lat verhinderden het tegenpunt. Ver der dan twee corners kwam het niet. Door dit resultaat verdwijnt Sleu telstad van de gevaarlyke onderste plaats, terwijl nu de Zijl onderaan bungelt van klasse 2A. Men zal heel hard moeten werken om aan het dreigende degradatiespook te ontko men. CO MPETITIE PRO GR A MM A In de komende week krijgt de Zjjl de kans van de onderste plaats te komen. Het staat echter te betwijfe len of dit zo zal lopen, hiervoor moet DAW in De Kooi verslagen worden. LZC zal met Dolfijn in Poelmeer wel minder moeite krijgen. Ook Sleu telstad komt in aktie, en wel tegen de stterke Amsterdamse ploeg DJK. Het zal wel heel vreemd moeten lo pen als de Leidenaars hier succes hebben. Maandag 15 juni: Leidse Golfbrekers-Rotterdam da mes; de Zijl 1-DAW 1; LZC-Dolfijn 1; de Zijl-DKD adspiranten. Dinsdag 16 juni: DJK 1-Sleutelstad 1; BZPC 1-LZC 3. JEUDGTOERNOOI VAN DE ZUL Zondag 21 juni organiseert de Zijl een polotoernooi voor jeugdteams. Aan deze wedstrijden wordt deelge nomen door: DKD (Leiderdorp), RZ PC (Rotterdam), Sleutelstad, Nereus (Zaandam), HPC (Heemstede), ZIAN (Den Haag), HZPC (Den Haag), het IJ (Amsterdam). Rotterdam en de Zijl zelf. Ford-Elam publikatie (Autokampioen 6 juni no. 23) De 20.000 ste FORD Op dinsdag 26 mei heeft de 20.000®te nieuwe Ford het fabrieksterrein aan de Hemweg te Amsterdam ver laten. Het was een 2-deurs 1200 cc Cortina. Vorig jaar verliet de 20.000ste auto de fabriek op 24 juli en in 1962 op 19 november. (Advertentie) Nu ook kampioenschap voor toenvagens De Nederlandse autorensport ver eniging (NAV) heeft een zevental Nederlandse kampioenschappen voor toerwagens ingesteld, die dit seizoen voor het eerst zullen worden be twist. Voor de nieuwe nationale ti tels gelden de drie nationale races van de NAV, die respectievelijk op 21 juni, 19 juli en 18 oktober op het circuit van Zand voort zullen worden gehouden. In zeven klassen kunnen de kampioenschappen worden ver overd, t.w. tot 700 cc, 700 tot 850 cc, 851 tot 1000 cc, 1001 tot 1300 cc, 1301 tot 1600 cc, 1601 tot 2000 cc en boven 2000 cc. Voor de eerste wedstrijd, de na tionale races van zondag 21 juni, heb ben zich al meer dan 50 toerwagen- rijders aangemeld. Voorts werden er 13 gran turismo's en 14 specials in geschreven. Er staan vijf races op het programma. Wim Heemskerk heeft de eerste partij van de herkamp om het per soonlijk kampioenschap van de Leid- sche Districts Dambond gewonnen. De Leidenaar versloeg de Katwijker Cees Varkevisser en heeft nu, met nog twee ontmoetingen voor de boeg, de beste kansen op het kampioen schap. In de overige afdelingen zijn de beslissingen gevallen. Bij de jeugd is het kampioenschap bij de Rijns- burger Daan Kromhout terecht ge komen, die zich na de zwakke start uitstekend hersteld heeft en in de herkamp met zijn clubgenoot Jan van Ees en de Hazerswoudse speler Ben Fase zelfs ongeslagen bleef. Krom hout, vorig jaar tweede achter de Leidenaar Ton van Hove, heeft met Ben Fase het recht veroverd deel te nemen aan het Zuid-Hollands kam pioenschap. Duyvenboden is in de eerste plaats definitief als derde geëindigd door de herkamp tegen Kleyn sr. te winnen (4—2). De laatste partijen van de LDDB- titelstryd worden maandag en don derdag gehouden tussen de rivalen in de hoofdklasse. Heemskerk en Varkevisser. Maandag wordt in Kat wijk gespeeld en donderdag is Lei den het strijdtoneel. Uitslagen: Hoofdklasse herkamp om de eerste plaats: W. Heemskerk- C. Varkevisser 20. Eerste klasse: herkamp om de 3de plaats: D. v. Duivenboden-W. Kleyn sr. 11, 20 en 11 (totaal 42). Jeugd: herkamp om de eerste plaats: D. Kromhout-J. van Ees 20; B. Fase-J. van Ees 11; D. Krom hout-B. Fase 11. ATLETIEK Eerste winst voor Bilek en Benkoe De achttiende ronde van het inter- zone schaaktoernooi in Amsterdam is voor Portisch, Darga en Gligoric bijzonder gunstig geweest. Het drie tal, dat nog een kans heeft om bij de eerste zes te eindigen, kon de vrij dag met winst afsluiten en daardoor de toekomst met vertrouwen tege moet blijven zien. De Zuidslaviër Iv- kov en de Amerikaan Reshevsky, die ook tot de favorieten behoren, doch in een gunstiger positie verkeren, hielden hun kansen in eigen hand door remises met resp. Tal en Smys- lov. De Russen maakten in deze ronde „maar" 3V» uit 5, omdat Tal (tegen Ivkov), Smyslov (tegen Reshevsky) en Spasski (tegen Evans) niet ver der kwamen dan regelmatige pun tenverdelingen. Juist de twee laagst- geplaatste Russen kwamen wel tot winst en dit verhoogde uiteraard de spanning in het „Russische toer nooi" om drie plaatsen. Larsen brak 'n iets beter staand toreneindspel met Tringov af. Tenslotte moesten als gold het hier strafwerk in een hoekje van de zaal de „zondaars" Pachman en Benkoe hun afgebroken ROEIEN Verbrede Bosbaan partij uit de vijftiende ronde uitspe len. Zij trokken zich van de moei lijkheden van de wedstrijdleiding niets aan en breidden rustig door tot de 127ste zet. Opnieuw afgebro ken. Het geheel ziet er nog altijd rei mise-achtig uit. Uitslagen en standen: PortisohPerez 10. BenkoePo- ra th 10. BergerGligoric 01. Bi- lekFoguelmann 10. Lengyel Paohman lh*lt. ReshevskiSmyslov llt. EvansSpasski 1/21/2 Vra. nesicStein 01. IvkovTal Rosetto—Bronstein 01. Larsen Tringov afg. QuinonesDarga 01. Na de achttiende ronde luidt de stand: 1. Larsen 13V« en 1 afgebr". 2., 3. en 4. Bronstein, Tal en Smyslov allen 13Vs. 5. Spasski 13 en 1 afgebr. 6. Stein 12'/». 7. Ivkov 12. 8. Reshevsky 11 en 1 afgebr. 9. en 10. Darga en Por tisch 11. 11. en 12. Gligoric en Lengyel 10. 13. Pachman 9Vt en 1 afgebr. 14. Evans 7V». 15. Tringov 7 en 1 afgebr. 16. Rosetto 6'/t. 17. Benkoe 6 en 1 afg. 18. en 19. Foguelmann en Quinones 6. 20. Bilek 5«/t. 21. Porath 4'/». 22. en 23. Perez en Vranesic 3V». 24. Ber ger 3. WIELRENNEN HANDBAL Foreholte. Morgen gaan de se nioren naar VVSB. Het programma ziet er als volgt uit 12.20 uur Fore- holte-Forto; veld 3; 13.00 uur Jong Ade-Foreholte; veld 2 14.00 uur Fo- reholte-HBC; veld 1 en 14.40 uur VVSB II-Foreholte; veld 3. Aanvang der wedstrijden 12.00 uur en einde ongeveer 5 uur; vertrek per fiets om 11.30 uur. Uitgenodigd worden R. v. Schooten; C. v. d. Berg; Thea Huijts; Dine v. d. Berg; Agnes Turnhout; Ria Wolvers; Ans Turnhout; E. v. d. Poll; Gerda Floor; H. van Dijk; Ria Turn hout; L. van Bemmelen; Nel Zwet sloot en C. Rotteveel. De junioren gaan naar Den Haag en spelen tegen Hellas 3. Opstelling doel Ans v. Kesteren; achter Ria v. d. Geer, Fia Damen; midden Ria Ap pelman, Elly van Dijk, Plony v. d. Ploeg; voor N. Datema, Ria Datema, M. Kuiper, N. Turnhout, E. Oost- dam. Vertrek per auto om 11.00 uur vanaf de kerk. Nieuw Europees record Een Franse 4 x 100 meter ploeg heeft vrijdagavond tijdens wedstrij den in Parijs het Europees record op dit nummer verbeterd. Brugier, Lai- debeur, Piquemal en Delecour liepen de 4 x 100 mete in 39.3 sec. waarmee zij 0.1 sec. sneller waren dan een Russische ploeg, die op 15 juli 1961 in Moskou 39.4 liep. Het wereldrecord staat met 39.1 op naam van een Ame rikaanse ploeg. Gostick opvolger van Archie Allen Archie Allen, de huidige coach van het Nederlandse honkbal negental zal, wanneer hij in september ons land gaat verlaten, worden opge volgd door zijn landgenoot Glenn Gostick. De 35-jarige Gostick is thans werkzaam als assistent-coach op de Minneapolis universiteit. Gostick blijft in Nederland tot medio septem ber van het volgend jaar. Door een 03 nederlaag tegen RVC 2 is het damesteam van KVC gister avond uitgeschakeld voor promotie naar de overgangsklasse. Het Rijswijkse RVC 2 is door deze overwinning op de 3e plaats geëin digd in de promotiecompetitie en veroverde hiermede een plaats in de overgangsklasse. Eerder hadden zich al geplaatst Aggredior (Vlaardingen) en AMVJ (Rotterdam). In het begin van de wedstrijd KVC RVC 2 zag het er niet naar uit dat de Katwijkse dames een 30 neder laag te slikken zouden krijgen. Uit stekend serveren en felle aanvallen van KVC zette de RVC-verdediging onder zware druk en via 40 kwam KVC op 128. Een pradhtige serie opslagen bracht RVC echter weer naast de Katwijkse dames, 1212, en vanaf dit moment ging de strijd vol komen gelijk op. KVC kreeg de beste kans en setwinst, maar enkele kleine foutjes in de verdediging deden de 1413 voorsprong geheel teniet en nu nam RVC 2 met 1416 de le set voor haar rekening. De Rijswijkse dames profiteerden hierna uitstekend van de inzinking, waarmede KVC hierna te kampen kreeg. Aanval op aanval golfde op de KVC-verdediging af en hoewel de Katwijkse dames zich tot het uiter ste verweerden, konden zij toch niet voorkomen dat RVC door setwinsten van 1516 en 157 de zege naar zich toe trok. 4ANGEBODEN 3? Wij geven nog steeds 25 - voor uw oude stofzui ger bij aankoop van een nieuwe vloerwrijver met 3 borstels 195 - Firma Du- soswa, Turfmarkt 1-2-3. Leiden, tel. 24409. ff Zwakte na ziekte? chieffers "'oedwijn helpt bijzonder snel! Bevat ak- tief-Lecithine, vitaminen en mineralen, werkt bio- vitaal. Bij arothekers en drogisten. 3? Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk, koopt U net voordeligst bij fa. Van der Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24. tel. 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. in gebruik genomen De Avondzesdaagse 33^ Kamers behangen? Nieuwe vloerbedekking in kame, gang of trap? Zon wering, zoals Luxaflex en Balastor? Naar: W. J. van Niekerk, Zeemanlaan 12. Leiden, tel. 23045. ZWEMMEN Dawn Fraser weer in training Dawn Fraser, de Australische we reldrecordhoudster op de 100 meter vrije slag, die dit voorjaar tijdens een autoongeluk verwondingen aan de rug opliep, is thans zo ver her steld, dat zij de training kan hervat ten. Bij het ongeluk kwam de moe der van de Australische zwemster om het leven. Korfbal De voor het kampioen schap van Nederland geldende korf balwedstrijd Roda-Blauw Wit, die donderdagavond in Amsterdam is gespeeld, is in een gelijke stand 5-5 geëindigd. Bijna ongemerkt - slechts enkele tientallen toeschouwers hadden een plaatsje langs de baan gevonden - is vrijdag vroeg in de avond de verbre de bosbaan in gebruik genomen. De gestuurde vieren van Poseidon, De Laak, De Amstel I en n viel de eer te beurt bij stralend zomerweer de eerste zege op de thans 92 meter bre de baan, met recht 's werelds mooiste kunstmatige roeibaan, te betwisten. De nationale wedstrijden, die ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan van de roei- en zeilvereniging „De Amstel" in samenwerking met de Amsterdamse roeibond zijn georga niseerd, werden geopend met de de voorwedstijden van Willem Hult- zer-vieren, opengesteld voor gestuur de vieren van burgerverenigingen. De Amstel won de eerste voorwed strijd in 7 min 36,9 sec voor De Laak in 7 min 40,6 sec en Poseidon in 7 min 51,5 sec. De tweede heat leverden een over winning op voor RIC in 7,00,0. Hier werd Willem H tweede in 7 min 10,2 sec. Alle vijf ploegen plaatsten zich in de eindstrijd die zondagmiddag wordt geroeid. Belgische A-ploeg versterkt positie De Belgische A-ploeg met aan het hoofd de bijna 40-jarige Rik v. Steen bergen heeft tijdens de tweede avond van de Avondczesdaagsein Veldho ven voor 5000 toeschouwers haar positie niet alleen kunnen handha ven maar zelfs aanmerkelijk vergroot. De beste man van deze tweede avond was echter de jonge Brabander Leo van Dongen. Eerst zegevierde hij met Henk Nijdam in een koppelrace, ter wijl hij zich later de sterkste toonde in een afvalrace. De twee reeksen achter opgevoerde bromfietsen wer den gewonnen door Solaro en Steen- voorden. Geen tegenstand van Belgische amateurs Ook het tweede treffen tussen de amateur-wielerploegen van Neder land en Zwitserland is een ruime zege voor de Nederlanders geworden. Op de Oirsbeekse wielerbaan won nen onze landgenoten alle vijf onder delen, zodat de eindstand 10-5 werd. In Amsterdam verloren de Zwitsers donderdag met dezelfde cijfers. Ronde van Luxemburg GOEDE RIT VAN LUTE Onze landgenoot Cees Lute heeft vrijdag voor een goede prestatie ge zorgd door in de eerste etappe van de Ronde van Luxemburg als twee de te eindigen achter de Italiaan Bru no Mealli. De 22 km lange eerste rit, die bij een temperatuur van 32 graden werd gereden, had als start en finish de hoofdstad van het Groothertogdom. Mealli won de eindsprint van 'n groep van dertien renners, die allen een tijd van 6 uur 27 min. en 37 sec. kre gen toegewezen. In de kopgroep be vonden zich verder Bas Maliepaard (6e) en Arie den Hartog (7e). De uitslag luidt: 1 Mealli (It.) 227 km in 6.27.37, 2 Cees Lute (Ned.) z.t., 3 Preziosi (It.), 4 De Wolf (Belg.), 5 Vandenberghe (Belg.), 6 Bas Ma liepaard (Ned.), 7 Arie den Hartog (Ned.) allen z.t., 24 Jo de Roo (Ned.) 6.38.40, 28 Dick Enthoven (Ned.) Wereldkampioen Cassius Clay bevindt zich op het ogenblik in Egypte, 6.52.53, 29 Jaap Schroeder (Ned.) waar hij het danig naar zijn zin heeft. Hier zien we hem gefotografeerd 6.53.32, 30 Martin v. d. Borgh (Ned.) als toerist tijdens een tochtje naar de grote piramiden van Gizeb. s.t 3? De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels repareren, veranderen en leveren van elk slot. Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte), tel. 33958. Le vering aan rijk en ge meente. 's Maandags ge sloten. *2* Kapsalon „Cora" v/h Teske, Korevaarstraat 7, Ter kennismaking met on ze 3de dameskapsalon een prima coldwave perma nent voor 13.-; kleurspoe- lingen v.a. 3.-. Al ons werk onder volle garantie. Tel. 23666. 3? Een bezoek aan onze kwekerij is zeker de moei te waard. Wij zijn ruim ge sorteerd in diverse soorten planten voor uw zaak, huis of kantoor. Tevens hebben wij een ruime sortering aardewerk. Zaalberg, Lo- ré, enz. en een grote col lectie koper en tin. Bloe menmagazijn C. L. Mul der, Haarlemmerweg 21. Leiden, tel 20550. Voor beddenreparatie naar De Kleine Winst, Haarlemmerstr 51. Over trekken in één dag klaar! 2-pers. vanaf 26.50; 1-pers. vanaf 19.50. Kolendamp, doodsvij and no. 1. Laat mij nu uw haard schoonmaken of re pareren. Smederij W. Ver hoef. Drukkerstraat 34. tel 24137. 3? Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal. Gratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. 3T Geslaagd? Geef 'n hor loge! Roamer, Prisma, An- cre, Tim-watch, Oris, enz. Reeds voor 28.75 een schokvrij, waterwerend, 17 steens ancre-horloge. Prettige bediening, goede voorlichting en 100 pro cent garantie. Uurwerk- kliniek Gorthuis, alléén Lage Rijndijk 8. voor woning, boot, winkel of kantoor. De grootste sortering^ De laagste prij zen. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293, Leiden 3T Schotse colli, 2 mnd, Lassie, kamp. afstamming T100, tol. 070-725793. 3T Hang- of legkasten 58.- leg: 165x60x40 cm., vijf planken; hang: 165x60x54 cm. Ook vele modellen wandkasten. C. J. v. d Geest, Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr 33078. 3T Kinderfoto's en huwe- hjksreportages. Foto van Bemmelen, Zuidbuurtse- weg, 30, Zoetervoude tel 01715—353. Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen, o.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes, verlovings kaartjes, huwelijkaank. en uw zakendrukwerk, enz Prima afwerking, vlotte bediening. Halpa, Vul penservice, Haarlemmer straat 64, naast muziek handel Gé Hofenk. een goede 250 c.c. Tevens Citr. 2CV bestel, 1962, 17.000 km. gelopen, 3T Gootstenen, aanrecht- bladen en keukenkasten, geheel pasklaar. Eerste klas materialen, zeer lage prijzen. Jac. Arnoldus en Zn.. Minnebroersgracht 9. 3T Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwt rechtstreeks van fabriek. Enorme keuze, elke prijsklasse, eerste klas afwerking, betaling in 6 maanden rentevrij. Vraagt vrijblijvend catalogus Post bus 538 Den Haag. Likdoorn onroerend goed? Vroeger misschien. Maar sinds Ëlastocorn niet meer. Ëlastocorn de elas tische likdoornpleister, 3? 500 merkfietsen in vele kleuren en uitvoeringen voorradig. Prijzen vanaf 132.50 kompleet Van Zijp Haarlemmerstr 295. Ko revaarstraat 6 i/eiden 3T Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. V n Zijp, Haar lemmerstraat 295 Leiden. Koelkasten: Bauknecht Ignis, Friventa, Bosch, v.a 298.Van Zijp Haar lemmerstraat 279 Grammofoonplaten, populair, klassiek, top-hits Keuze uit meer dan 20.000 nummers. Van Zijp, Haar lemmerstraat 279. Leiden 3T Wie koopt (voordelig) van mij: cassette, merk Ge- ro, linnenuitzet, merk Cin- darella en kookset, merk uagostina. Br. onder no. 6705 bur. v. d. blad. 3T Te koop aangeboden 2 lioberty-fauteuils, bekle ding geel met kloosterta fel en rood vloerkleedje, alles z.g.a.n. C. Jousma, Binnenweg 51, Rijpwete- ring. 3T Hebt U mankementen aan ramen en deuren, enz.? Belt U ons tel. 21364. Wij staan voor U klaar en maken het ten spoedigst in orde. Speciaal zacnt- boardplafonds. Timmer en aannemersbedr. L. J. J. v. d. Steen, Levendaal 139. 3T Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe wo ning? Kredieten voor iedereen tot 5000.- voor aanschaf meubilair/wo ningtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt U alge hele inlichtingen. Postbus 1371. Rotterdam. 3? Voor weinig geld een goede hardboard deurplaat nu als reclame voor op de juiste maat gemaakt. Gaat U zelf uw huis ver fraaien, wij geven deskun dig advies. Geschaafde lat ten enz. in vele maten. L. J. J. v. d. Steen, Levendaal 139, tel. 21367. 3T Er is maa. éér Van der Berg. die in eigo stoffeer - derij stoffeert, repareert, overtrekt, lijmt. Gerrit Doustraat 1-27, tel 34824. Trompstraat 6' 3? Voordeel voor U. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood. Wij stofferen, repareren, overtrekken, lijmen in onze eiger stof- feerderij. Van der Berg Gerrit Doustraa 1-27, tel 34824, Trompstraat 66. 3T Verzamelaar, wij heb ben alles op postzegel ge bied. Hawid klemstroken gomstrookjes. pincetten, al bums. insteekboeken. pak ketten. catalogii nieuw tjesdierist. gescnenkbon nen enz. enz. Van Leeu- wen's Postzegelhandel Lokhorststraat (t.o. Pie terskerkgracht Kampeerders kopen natuurlijk hun kampeer uitrusting bij Kampeerpa- radijs Van Delft. Al onze tenten hebben een eervolle vermelding gekregen van de ANWB. 2-pers. dub- beldaks tent 69.50. Grote bungalowtent v.a. 237.50. Steenstraat 45. Leiden. 3? Kampeerders - kam oeerders - kampeerders kampeerders - kampeer ders kampeerders - kam peerders - kampeerders kopen natuurliik hun kam- neeruitrustinp bii kam peerparadijs Van Delft, Steenstraat 45. Leiden Bondstent.en ver huur ANWB tg Kampeerders. Wist u dat onze zaak 40 m diep is en dat o daar iedere tent opgezet kunt zien? Natuurliik weer bh Kam oeerparadiis Van Delft Steenstraat 45, Leiden Parkeerruimte aanwezig. 3? Originele U.S.A. spij kerbroeken. Wij hebben alleen de verkoop van ori ginele Amerikaanse spij kerbroeken oa Lee- Wrangler Globe-Trotter. Nu ook met wijd uitlopen de pijp. Natuurlijk weer Dij Sporthuis Van Delft Steenstraat 45 Leiden tg Kampeerders Verhuui zonder borg van meer dan 1000 dubbeldaks-, bunga lowtenten, luchtbedden kooktoestellen, slaapzak ken enz., en 10% korting, als U huurt van mei tot 15 .juli. Natuurlijk weer bij Kampeerparadijs v Delft Steenstraat 45 5* Nog nooit gekampeerd? Laat U zich dan eerst vrij blijvend voorlichten door één onzer kampeerexperts, want ieder personeelslid is een ervaren kampeerder Natuurlijk wet. bh Kam peerparadijs Van Delft. Steenstr. 45, Leiden, Par keerruimte aanwezig. Voor »ader een tim- merkist net gereedschap 31.-; grasmachines van 35.75 tot 500.-; kanten maaiers 28.-; tuinsproeiers van 75 ct tot 27.50; Meinor sproeier tevens slangen wagen 87.50; gereedscnap- rek voor 14 stuks 31.- Bernard Schulte, Voorhout g Voor vader! Zagen van 2.80 tot 13.85; Zweedse tangen 13.10, 17.50; setjes boortjes van 6.- tot 10.90; looplampen 7.50; Nooitge- dacnt houtbeitels, 3 stuks 13.50- Korfthermometers van 8,- tot 27.50. Bernhard Schulte, Voorhout. 32* Volkswagen 1952 de luxe, nieuwe banden en revisie-motor. Prima on derhouden auto. Tel. 01719- 2820, Herenweg 21, Noord- wijk. 3T Verbouwingskoopjes. Haast U. Gasfornuizen, stofzuigers, kachels, etc. Ziet onze speciale etalage. Bernard Schulte, Heeren straat 124, Voorhout. g Volkswagen Pickup vrachtwagen met losse huis in zeer goede staat van onderhoud o.a. nwe ban den. Tel. 01719-2820, He renweg 21, Noordwijk. g Vloerhout, planken, kraal- en sponninghout, rasters, panlatten, houten binten, baddings, ramen, deuren, oud Hollandse dak ramen, kruisdakpannen, draadglas, houten huis- trappen. Fa. H. de Bolster, Overrijn 8, Leiden bij de Zijlsingel. 3T Renault dauphine 1960. Geheel schade vrij, een zeer goed onderhouden wa gen. Weinig gelopen. Tel. 01719-2820, Herenweg 21, Noordwijk. GEVRAAGD 3? Particulier verzamelaar vraagt te koop schilde rijen van oude Holland se meesters. Brieven met aanbiedingen aan postbus 4078 Rijswijk Z.H. g Te koop gevraagd 2de hands bromfiets/brommer. Tel. 01715-353. 3? Dame zoekt 2 (liefst in- eenlopende) kamers en keuken in beschaafd mi lieu. Br. onder no. 8370 bur. v. d. blad. 3? Te koop gevraagd: invalidewagen, liefst met motor. Brieven onder no. 8379 bur. v. d. blad. 3? Grammofoonplaten te koop gevraagd. Brieven aan postbus 3045, Voor burg. g FIAT 500. Te koop ge vraagd. Moet in goede staat zijn. Bouwjaar 1961. Km-stand niet meer dan 35.000 km. Herengracht 73, Tel. 26661. Heeft u iets op te ruimen Plaatst een Telefoontje!

Leidse Courant | 1964 | | pagina 8