Scholte heeft zijn vorm gevonden bij het wereldkampioenschap libre Lute was acht Italianen in sprint te snel af VAN DE en OVER KLUBS VRIJDAG 5 JUNI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA lï Met een forse zege op Osvaldo Ber- nardi heeft Henk Scholte op de twee de dag van het wereldkampioenschap libre in Vigo zijn door de onverwachte nederlaag tegen Witte geschokte mo reel hersteld. In vijf beurten over weldigde de Nederlandse kampioen de held van de eerste ronde, die in derdaad niet in staat bleek te zijn zelf de ballen in de positie voor de serie Americaine aan te band te brengen. De Brabander, die tot vlak voor deze ontmoeting had lopen mokken over de gebeurtenissen van de vori ge avond was vastbesloten de Argen tijn juist op dit punt aan de tand te voelen. Hij liet Bernardi afstoten en toen de Argentijn poe delde bleef er een redelijke positie liggen, maar bij de tweede carambole plakten de witte ballen aan elkaar en moest de Eind- hovenaar opnieuw beginnen. Ook hij miste maar zorgde er wel voor, dat Berardi geen „schietje" kreeg. HOOG TEMPO Dit spelletje herhaalde zich tot Scholte voor zijn vierde beurt naar de tafel stapte en resoluut in een paar stoten de ballen in een trosje bijeen- dreef. Vijf minuten later knetterde het applaus van de tribunes, want toen al had Scholte langs de lange band de eerste honderd caramboles in razend tempo bijelkaar getikt. De knikkers schoven daarbij heel langzaam in de richting van de hoek, waar de eerste moeilijkheden ont stonden. Passend en metend overwon Scholte de hindernis in bijna twintig caramboles en raasde verder naar de volgende hoek. Ook daar liep het niet zo vlot, maar toch kwam de Eindho- venaar weer aan de lange band en ranselde driftig wederom tientallen caramboles uit zijn keu top. FIGURANT Berardi zat inmiddels gelaten toe te zien hoe hij door deze Scholte tot een figurant werd gedegradeerd. Nie mand rekende er meer op dat Schol te nog voor het einde zou stoppen, maar onverwacht hield de Eindhove- naar zelf op en beduidde de arbiter, dat hij had getoucheerd. Luid applaus en gemompel van bewondering bege leidden deze sportieve ingreep na 340 punten. Berardi veerde van zijn stoel, maar hij was aangeslagen. Uit een heus niet zo moeilijke positie peurde de Argentijn zeven schamele caramboles bij elkaar miste toen een trekstoot. De op winst beluste Scholte bij een nederlaag zou hij practisch kans- lops zijn geweest greep deze kans met beide handen, grabbelde de eer ste tachtig caramboles van zijn slot- serie aan het benedeneind van de ta fel met talloze rappels bij elkaar, Doping bij de Ronde v. Oostenrijk De koningsetappe in de ronde van Oostenrijk, die donderdag van Zeil am See over de Grossglockner naar Spittal voerde, een afstand van 150 km, werd gewonnen door de Oosten rijker Christian Frisch in 4.44.36 voor de Luxemburger Edy Schuetz in 4.45.06. Op de derde plaats ein digde de Oostenrijker Hans Prasch- berger in 4.52.02 en in dezelfde tijd eindigde de Nederlande Evert Dol man. Onze landgenoot moest door dit re sultaat een klein stapje terug doen, van de derde naar de vierde plaats, terwijl de Luxemburgers Schuetz en Schleck van plaats verwisselden. Overigens deed zich tijdens deze ronde een incident voor. De Duitse renner Herbert Wilde werd op grond van een medisoh onderzoek uit de wedstrijd verwijderd omdat hij do ping gebruikte. Op 31 mei j.L wer den 19 renners bij wie de Nederlan ders Henk de Jong en Jos van der Vleuten onderzocht. Alleen bij de Duitser Wilde kwamen positieve re sultaten voor de dag. Het alg. klassement ziet er als volgt uit: 1. Schupetz (Lux.) 23.00.11. 2. Frisch (Oostenrijk) 23.02.35 3. Schleck (Lux.) 23.06.00. 4. Dolman (Nederland) 23.10.01. 11. Lute (Ned.) 23.25.16. 12. De Jong (Ned.) 23.25.57. 14. Van der Vleuten (Ned.) 23.29.20. Het ploegenklassement ziet er als vol'gt uit: 1. Nederland 70.12.19. 2. Luxem burg 70.14.56. 3. België 70.34.22. 4. Steiermark 70.34.39. 5. Oostenrijk 70.47.07. HOCKEY COMPETITIE-INDELING SEIZOEN 1964—1965 Wat de beide damesteams en het eer ste herenteam van Siseo betreft ziet de competitie-indeling voor het seizoen 1964—1965 er als volgt uit: Dames 1 (3e klassè D): Siseo 1, BDHC 4, HBS 3, Kieviten 3, Leiden 3, Rood Wit 3, Rijswijk 2, Zuidwijck 1. Dames 2 (4e klasse C)Siseo 2, Groen Geel 4, HDM 4, HHIJC 4, Hillegersb. 2, MRHC 2, RBC 3, Ring Pass 4. Heren 1 (3e klasse C): Siseo 1, As- vion 3, DSHC 7, Groen Geel 4, HDM 5, Leiden 6, Rijswijk 3, VCL 1. Heren 2 degradeerde en zal zich via de regionale competitie weer in de 4e kals van de KNHB moeten spelen. Algemene jaarvergadering Siseo Geheugen-steuntje voor alle senioren van Siseo: donderdagavond 11 juni wordt in het clubhuis de algemene jaar vergadering gehouden. Aanvang 20 uur precies. Junioren, die van hun belang stelling voor de gang van zaken in hun club blijk willen geven zijn eveneens van harte welkom. kwam toen aan de lange band en was Weintgartner (O.) 60 3 34 20.00 een paar minuten later uit. Scholte (N.) 500 3 440 166.66 De uitslagen uit de derde ronde Galvez (Sp.) was vrij. van het toernooi om het wereldkam pioenschap libre, dat in Vigo wordt Vervest (B.) 500 4 484 125.00 gehouden, luiden: Poupon (Fr.) 7 4 4 1.75 Vervest (België) vrij Berardi (Arg.) 9 5 Scholte (Ned.) 500 5 Poupon (Fr.) Galvez (Sp.) Witte (Did.) 475 7 275 67.85 Pinto (Port.) 500 7 262 71.42 Weingartner (O.) 6 5 3 1.20 Domingo (Sp.) 500 5 285 100 De uitslagen van de vierde ronde van het toernooi om het wereldkam pioenschap libre zijn: Berardi (Arg.) 11 1 1.00 Pinto (Port.) 500 1 500 500,00 Witte (Did.) 65 6 39 10.83 Domingo (Sp.) 500 6 468 83.33 De stand na twee dagen luidt: Vervest Domingo Pinto Galvez Scholte Berardi Poupon Witte Weintgartner 4 0 34 88.23 87.50 84.65 107.66 63.56 63.75 52.45 41.00 8.23 Vervest en Domingo maakten geen fouten tegen resp. Poupon en Witte, •jlie dikke nederlagen kregen te slik ken. Vervest eindigde zijn partij met een serie van 484, Domingo besloot met 468. DE RONDE VAN ITALIë Cees Lute heeft donderdag In de 19e etappe van de Ronde van Italië voor een fraai Nederlands succes ge zorgd. Na een onverwachte ontsnap ping op 62 km van de finish met elf anderen sprintte de jonge Nederlan der, ondanks het Italiaans geweld - niet minder dan acht Italianen pro beerden hem de zege te ontnemen - onder ovationeel applaus over de eindstreep. Voor Cees Lute betekende het een prestatie van formaat en voor de Italianen de vijfde buiten landse zege in de 47ste Giro. Hun wedstrijd waarin Anquetil, on danks z'n verstuikte arm 7 nog steeds de roze leiderstrui om de schouders heeft! Arie den Hartog tweede in Dauphiné Liberé De Spanjaard Francisco Gabica ze gevierde donderdag in de grote berg etappe van de Dauphiné Liberé, van Chambery naar Briangon. Zijn land genoot Valetin Uriona behield de leiderstrui. Het klassement onderging ondanks de drie bergen, de Croix de Fer, Telegraphe en Galibier, weinig wijzigingen en Rik van Looy en Rudi Altig gaven na hevige inspanningen op. Dat zijn zo de grootste wetens waardigheden in de achtste etappe. Voor een Nederlands succes zorgde Arie den Hartog met zijn magnifieke tweede plaats in deze zware etappe. Hij was het ook die te zamen met de kleine Spanjaard Esteban Martin de grote animator was, die in de ber gen bijzonder van zich deed spreken. Want op de Croix de Fer kwam Den Hartog achter Esteban Martin, Mas en Galera als vierde door. Op de Telegraphe zagen de volgers hem als vijfde en op de Galibier klom Den Hartog als de beste en trok hij naar Gabica als tweede over de top. De kopgroep, bestaande uit een tien tal renners, raakte iets van de voor sprong kwijt door verschillende lek ke banden en valpartijen, maar het was telkens weer Arie den Hartog die zijn medevluchters inspireerde. Jammer dat hij in de eindspurt met 'n half wiel verschil van de Spanjaard Gabica verloor, maar voor hem moest deze dag toch een grote voldoening geweest zyn. De uitslag van de 8ste etappe: 1 Gabica (Sp.) 245 km in 7.54.59; 2 Den Hartog (Ned.) z.t.; 3 Elorza (Sp.) 7.56.13; 53 Harings (Ned.) 8.29.01; 62 Stolker (Ned.) 8.30.50. Het alg. klassement in de Dauphiné Liberé luidt: 1 Uriona (Sp.) 40 28.34; 2 Poulidor (Fr.) 40.40.32; 3 Martin (Sp.) 40.42.37; 5 Bahamontes (Sp.) 40.43.12; 17 Den Hartog (Ned.) 40.48.35; 60 Stolker (Ned.) 42.03.33. Vierde plaats van Karstens in België Na zijn zesde plaats in Peer is Ger- ben Karstens gisteren in het Bel gisch-Limburgse plaatsje St. Truiden weliswaar iets beter voor de dag ge komen, maar ook nu kon de Leidse amateur het niet tot een overwin ning brengen. Slechts de zege in de sprint van het peloton was voor hem weggelegd. Het peloton, dat er on danks de felle jachten niet in was geslaagd om drie vluchters te ach terhalen. De Belgische renner Ray mond Steegmans won met op de tweede plaats de Limburger Jan Tummers (Geulle). Karstens won de sprint van het peloton, waarin ook de grote Belgi sche kopstukken zaten zoals Juul Marinus, Willy van Rooy en Marcel Jacquemin. Uitslag: 1. R. Steegmans (België) 138 km. in 3.15.12; 2. J. Tummers (Geulle); 3. J. Put (België); 4. G. Karstens (Leiden); 5. M. Jacquemin (België); 6. P. Phillipaert (België); 7. J. Marinus (België); 8. W. van Rooy (België); 9. J. Steegmans (Bel gië); 10. W. v. d. Hasselaere (Bel gië). Overigens is het een onaantrekke lijke rit geweest. Na 56 km was er de enige emotie in de karavaan, dat An quetil aan de staart van het peloton bungelde, maar enige kilometers ver der was hij weer in gezelschap van zijn ploegmakkers vooraan en hij, zowel als de andere groten van de verschillende ploegen voelden er - een dag voor de Alpen - weinig voor om al teveel energie te gebruiken. Monotoom snorden de bandjes over de weg en de ene kilometer na de andere werd afgelegd. Willy Altig, steeds beter in vorm, probeerde met de Italiaan Formoni weg te komen, maar Mele, Talamona, Cassati en Rostollan haalden de vluchtelingen terug. Het was de enige beroering in de karavaan totdat bij Albi (138) 12 renners de benen namen Tien kilo meter voor Coni hadden zij een voorsprong van 1 min 25 sec op de rest en het was Cees Lute, die in een rappe spurt zijn kracht toonde. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: 1. Jacques Anquetil (It.) 97.28.28 2. Renzo Fontana (It.) 97.29.01; 3. Italo Zilioli (It.) 97.29.50; 4. Guido de Ros so (It.) 97.29.59 5. Marcello Mügnaini (It.) 97.30.36 6. Vittorio Adorni (It.) 97.30.50; 7. Franco Balmanion (It.) 97.31.31; 8. Gianni Motta (It.) 97.32.08; 9. Guido Carlesi (It.) 97.32.19; 10. Rolf Maurer (Zw.) 97.33.18; 31. Gelder- mans (Ned.) 98.00.16; 38. Lute (Ned.) 98.18.28. BASKETBAL Te weinig conditie oorzaak nederlaag tegen Spanjaarden Het voor-olympisch basketbal kwali ficatie toernooi, waaraan teams uit veertien Europese landen deelnemen om uit te maken welke twee landen naar Tokio mogen, is voor Nederland teleurstellend begonnen. Nederland, dat In groep b uitkomt, moet spelen tegen Bulgarije, België, Frankrijk, Groot-Bittannië, Luxemburg en Spanje. De Spanjaarden openden direct het offensief en binnen enkele minuten ke ken de Nederlanders tegen een achter stand van 80 aan. Onze landgenoten herstelden zich echter en openden een tegen-offensief, dat de Spanjaarden in de verdediging drong en de achterstand tot 16—10 terugbracht. De Spanjaar den trachtten zich onder de Hollandse druk uit te werken, maar speciaal door het toedoen van Kales werd de stand spoedig in evenwicht gebracht 2323. De rust ging in met een kleine voor sprong ten gunste van de tegenstander 40—38. Na de hervatting zagen de Nederlan ders nog eenmaal kans, door schoten van Kok, de stand in evenwicht te bren gen 4242. Daarna liepen de Spanjaar den langzaam maar zeker uit. De con ditie begon een rol te spelen, want toen vijf minuten voor het einde de Span jaarden Martinez door persoonlijke fouten en Buscato door een geblesseer de enkel het strijdperk moesten ver laten, hadden de Hollanders geen fut genoeg meer om dit voordeel uit te buiten. De Spanjaarden wonnen ten slotte met 8580. KORFBAL Juniorenkampioenschap van Nederland op Montgomery-velden terreinen straat het toernooi om het junioren kampioenschap van Nederland. De SCHAKEN Geen wijzigingen na uitspelen van hangpartijen Lute wonletappe van Konde van Ita lië. Onze landgenoot Cees Lute gaat zegevierend over de streep in de 19e etappe naar Cuneo. Hij wordt ge volgd door de Italianen Diego Ron- chini (M) en Graziano Battistini. KNKB-reserve 2e klas. Donderdag zijn in het interzone Doordat Deetos zondag jl. van Phoe- toernooi, dat in Amsterdam wordt nix 2 verloor heeft Zuiderkwartier 2 gehouden, alle hangpartijen uitge- onverwacht een gerede kans gekre- speeld. Benkoe hield het moeilijke gen om kampioen van de reserve 2e toreneindispel tegen Bronstein remise, klas te worden. Indien Zuiderkwar- Een kleine tegenvaller voor de Rus. tier 2 zondag a.s. in Den Haag van Maar Benkoe kon het later niet bol- Olympiaan 2 wint is het kampioen en werken tegen zijn Russische tegen- promoveert naar de reserve le klas. Op verzoek van de KpiKB organi- stander Stein. Met zwart spelend seert de Jeugdcommissie van de verloor hij kansloos tegen Stein, die KNKB-2e klas. Leidse Korfbalbond zondag 7 juni op bij de hervatting drie pionnen meer KNS krijgt zondag a.s. de laatste kans J" x1aan de Montgomery- had. om zich in de 2e klas te handhaven. Rosetto-Vranesic, die beiden wa- De beslissingswedstrijd KNS-mCV 3, ren verwikkeld in een moeiliik da- welke zondag a.s. op het terrein van LKB zal in dit toernooi worden ver- me.eindsDe; is door Ro.setto oo svs- Eibernest wordt gespeeld, moet tegenwoordigd door het A-junioren- tematische ^,ijze tot een goed einde "jtmaken wie van beide naar de 3e 5=- - degraderen. SlSSF de^lun^oremkampioens- spelen van^n Bulgaar™, teams van de verenigingen ASKO irmë°v- (Assen), Naas (Enschede), P.S.V. Vrijdag betekent een „vrije" dag (Eindhoven), Westerkwartier (Am- voor de schaakmeesters en dan zul- sterdam) en Het Zuiden (Rotterdam), len zij op uitnodiging van B. en W. De eerste ronde start om 12 uur en van Amsterdam een boottocht door Roodenburg verslaat Aeolus en gaat over zal ongetwijfeld het begin zijn van de hoofdstedelijke grachten maken, menig spannende wedstrijd. Als bij- efOT,'1 'iot or o1c 'm,ot 1,it* De stand ziet er nu als volgt uit: 11331 de volgende ronde zonderheid kan nog worden gemeld, 1. Larsen 91/»; 2/4 Bronstein, Spasski, dat er zal worden gespeeld volgens Tal 9; 5/7. Ivkov, Reshevsky, Smis- Ondanks het feit. dat Aeolus lage* het systeem van de automatische fi- lov 8V2; 8. Lengyel 8; 9. Stein 7'/»; geklasseerd staat dan Roodenburg. heb- nale (het z.g. sterk-zwak systeem), 10/11. Darga en Portisch 7; 12. Gli- ben de Blauw Zwarten alles moeten met een speeltijd van 30 minuten per goric 6'/«; 13. Evans 6; 14 Pachman geven om als overwinnaar uit deze be- wedstrijd. Voor de eerste ronde wer den de navolgende wedstrijden vast gesteld: De Algemene-ASKO; Naas- PSV; Westerkwartier-Het Zuiden. 51/2; 15. Rossetto 5; 16. Quinones 4Vs; kerwedstrijd te komen en hiervoor was 17/19. Benkoe, Bilek en Tringov 4; zelfs een verlenging nodig. 20. Porath 31/*; 21. Vranesic 3; 22/23. Roodenburg startte wat zelfverzekerd Foguelman, Perez 2'/s; 24. Berger IV2. en bouwde rustig haar aanvallen op. Na ongeveer 12 min. volgde een com- Meerburg Voor de a- en b-adspi- ranten is er zaterdag een wedstrijd vast gesteld in het jeugdtoernooi van Alph. Boys. Aanvang 14.30 uur. Vertrek per bus vanaf het Meerburg terrein om 13.45 uur. De A- en B-junioren gaan zondag naar Alphen om hun geluk te beproeven in het Jeugdtoernooi van Alph. Boys. De wedstrijden vangen aan om 12 uur. Vertrek per bromfiets om 10.45 uur vanaf de Rijnegommerstraat. Op zaterdag 13 juni wordt een oefen wedstrijd gespeeld door Meerburg 1 tegen Rijpwetering 1, terrein Rijpwe- tering. Aanvang 6.30 uur, vertrek vanaf de Rijnegommerstraat om 5.30 uur. Met ingang van 14 juni wordt de training voor minstens 4 weken stopgezet. Teylingen Morgen, zaterdag 6 juni, de dag dat Teylingen 40 jaar bestaat, is er 's middags van 15.30 tot 17.00 uur receptie in het clubhuis, 's Avonds te 18.30 de plaatselijke ontmoeting tegen Ter Leede (nederlaagwedstrijd). Zon dagmorgen 8.45 uur plechtige Hoogmis. Hierna in het clubhuis feestelijk ontbijt voor junioren, adspiranten en pupillen. Om 11.45 opening van het „adspiranten- toernooi om de rector Vester beker". De deelnemende verenigingen zijn in poule C: VNL, St. Bernardus, Wet. Boys, Foreholte, SJC en Teijlingen a. In pou le D: Lisse DOSR, Warmunda, IGtV, WSB en Teylingen b. De wedstrijden duren 2 x 10 min. Zondagavond te 20.00 uur feestavond voor alle senioren, be stuur en jeugdleiders met hun dames. Lugdunnm In de thuiswedstrijd voor de KNVB-beker a.s. zondag 7 juni tegen Docos komt Lugdunum als volgt uit: doel: Kerkvliet; achter: Van As en Van Meygaarden; midden: De Roo, Ba- velaar en Crama: voor: Teeuwen, Le- get, Bekkering, Collé en De Cler. Aanvang wedstrijd 18.30 uur. SVLV Programma zaterdag: Docos a2-SVLV al. 3.30 uur; SVLV a2-LFC a2, 12.30 uur; Docos bl-SVLV bl, 3.30 uur; Roodenburg b3-SVLV b2, 3 uur; SVLV 1-WOA 1, 7 uur; SVLV 2-WOA 2 ook om 7 uur. Docos Zondag speelt Docos in de volgende bekerronde tegen het gepro moveerde Lugdunum. Aanvang half 7 op het Lugdunumterrein aan de Haar lemmerweg. Het succes tegen Spartaan '20 van de vorige zondag zal voor Do cos een stimulans zijn om zich ook in deze wedstrijd voor 100 pet te geven. Opstelling: G. Dubbeldeman. P. Bras- ker, A Paardekooper, H. Stuifzand, R. Kamphues, Joost van Marwijk, Jan binatie tussen Sam den Os en De Klerk en wist De Klerk deze aanval keurig af te ronden 01. Aeolus ging evenwel niet bij de pak ken neerzitten en zette enige tegenaan vallen op. Na 17 min. kreeg Aeolus een vrije trap te nemen, die Keereweer evenwel nog wist weg te werken, even wel voor de voeten van midvoor Buiten dijk, die geen fout maakte 11. Aeolus Putte uit dit doelpunt moed en gooide zich met steeds meer enthousiasme in de strijd. Even voor de rust had Roo denburg geluk, toen een hard schot van d. Broek, A. van tegen Blauw Zwart, Duindorp SV, de paal terugketste. - 1 Docos en VVP. Na rust werkte Aeolus met alle ener- Zaterdag spelen de pupillen Fore- gie die zij bezat en speelde ongetwij- M feld boven haar kunnen. Roodenburg, dat zijn lauw spelletje bleef handhaven, Den Haag en avond om 7 uur de jaarlijkse ont- kreeg nu handen vol werk om zijn hei- 2e elftallen gaan naar Blauw Zwart in moeting tussen de families Van Wouw ligdom schoon te houden. Ondanks uit- Wassenaar; 1 adspirantenelftal van Do- en Van Dijk (Warmenhoven en Ot- stekend keeperswerk van Mat Keere- cos zal het adspirantentoernooi op het tenheim). weer werd hij toch door de Aeolus bin- nenspeler Schel met een boogballetje verschalkt en kon Ouwerkerk, die de Het programma voor spilplaats bezette, niets anders doen zondag 7 juni luidt: Dames senioren dan de bal be* doel slaan. De straf- kerpolder. Pupillenwedstrijden: Docos 12 u. SOS-Foreholte; dames junioren schop die werd toegekend werd echter a2-SVLV al en Docos bl-SVLV bl om u Foreholte 1-HVS; junioren da- °P uitstekende wijze door Keereweer half vier en Docos b2-Docos b3 om half mes 12 u. Foreholte Il-Verburch 3. gestopt. Doordat Roodenburg ook niet tot scoren kwam moest dus worden ver lengd. In deze verlenging kreeg Den Os di rect al een fraaie kans. doch zijn schot was te zacht om gevaarlijk te zijn. Na van Marwijk, M. Dinten, H. Krom en P. Dubbeldeman. De jeugdelftallen van Docos gaan naar diverse toernooien. Docos A gaat naar holte al-Lisse al en Foreholte a2- WP in Den Haag, 2 elftallen gaan Lisse a2, bejde om 3 uur. Zaterdag- naar Lenig en Snel Teylingenterrein in Sassenheim om de rector Vesterbeker completeren Wed- HANDBAL strijden op zaterdag. Docos g-Jong Foreholte Oranje om kwart over twee op de Kik- drie. Op vrijdagavond spelen de Docos De meisjes-adspiranten gaan op toer- c-adspiranten om 7 uur tegen VWS a nooi bij WSB te Noordwijkerhout. op het terrein aan de Kanaalweg achter Vertrek om 11.15 vanaf de kerk op de fabriek van Van Wijk en Heringa. de fiets. Team I: Doel: Leni Hoek; veld: J. Oostdam, M. Geerlings, N.N., Ria 5 min- in deze verlenging kreeg plotse- Rade, A. Hermans, W. v. Kesteren, üng rechtsback Van Royen het op zijn KRV Het programma voor zondag Res q v Leeuwen. heupen en wist na een lange rush uit luidt als volgt: de a-adspiranten nemen Team II: Doel: Corrie Geerlings; eindelijk de stand op 12 te brengen S,et, r"t0r, Ve?ter-toenlooi, veld. Fieye v Leeuwen Anneke van' en zijn ploeg naar de volgende ronde dat op het Teylingen-terrein in Sassen heim wordt gehouden. Er wordt eer halve competitie gespeeld en de wed strijden duren 2 x 10 min. Vertrek om 10.30 uur per lijndienst van de NZH aanvan"g 12 uur. vanaf halte Sandtlaan. Senioren: Escher Beek, Cilia Noordermeer, Anneke van de bekerstrijd te voeren. Turenhout, Corrie v. d. Burg, Ellie Huyts, Els v. Kesteren. SVLV Zondag SVLV-Quintus 2, JONG ORANJE TEGEN ITALIË De samenstelling van het elftal van Jong Oranje, dat woensdag 10 1530 uur" Vertoik^m ms"'per" auto fT Pr°motieJ^|<rÜd ln Noordwij- ^gen'de^toltenl^Teugd Sl^it"- 15.30 uur. vertreK om is.id per auro fcerhout tegen WSB, aanvang 13 uur. m#iT1 ai<, vnlPt- vanaf De Roskam. Training. Voor de Opstelling: A. Juffermans, R. Duiven- junioren is de training elke dinsdag- voorden, R. Schrijvers, C. Duivenvoor- avond om 7.45 uur. Voor de a-adspiran ten is de training op iedere dinsdag avond om 7 uur. Voor de b-adspiranten men is als volgt: Doel: Doesburg (Sparta), achter: Van Gorp (NAC), Israel (DWS), den, T. Borst. T. Daleman, A, Zoete- midden: Van Iersel (Willem II), melk. C. Weenink. J. Weenlnk, T. Kemper (PSV), Eykenbroek (Spar- Weenink en A. Rotteveel. Vertrek 12 u. ta), voor: Vriends (Willem II), Gies- 1 J SB Ter Mors (Go Ahead), is dit op maandagavond om 7 uur. De De volgende adspiranten gaan mee naar sen. (PSV) seniorentraining begint woensdag om 7 het VVSB-toernooi: F. Oudshoorn, A. Hartiens (de Graafschan) Verdonk te spelers vjan het eerste en Bakker, A Warmerdam, M. Beelen. C. fPS^ Reservesr Stuy (Te"Ï?), Disseldorp, N. Warmerdam, R. v. d. Ter Horst (Sparta), Kerkhof (Veen- Ploeg en R. Hogenboom. Vertrek 11 uur dam), Aarts (ADO). tweede elftal zijn verplicht aan de trai ning deel te nemen. GDS Zaterdagavond om 7 uur met de bus. De junioren spelen thuis GDS-Moercapelle. Zondag Bodegraven tegen Athene 2, aanvang 12 uur. Opstel- 3-GDS 2, aanvang 2.30 uur; Nieuwer- ling: R. v. d, Poel, Ina Borst, Reg. v. d. kerk 6-GDS 3, aanvang 2.30 uur. Zater dagmiddag junioren: Bodegraven B2- Poel, Sj. Hogenboom, A. Hogenboom, C. d. Poel, T. Disseldorp, R. Daleman, GDS Bl, aanvang 2 uur. Leiders J. v. d. M. van Kins en J. Beelen. Maat en C. Kuyf. Vertrek om 1.15 uur; Jong Ade Zondag spelen de junio- ONA C2-GDS C aanvang 4 uur. Leider: ren de laatste wedstrijd van de compe- G. Blom. Vertrek om 1.15 uur. Foreholte Zondag gaan de ad- titie. Deze is om 12.50 uur tegen Olym- spiranten voor het 2e gedeelte van tot pia. Vertrek per fiets vanaf het dorp en senioren De adspiranten gaan naar het toernooi van VVSB in Noordwijkerhout. Alle adspiranten die in de competitie mee gespeeld hebben gaan mee Vertrek per auto vanaf het dorp 11.30 uur. Dinsdag 9 juni training; om 18.30 voor de ad spiranten; om 19.30 voor alle junioren het station 11.10 De vol- SVLV Van 16 tot i met juni het Rector Vester-toernooi naar Sas- gende leden zijn hiervoor ogesteld: organiseert de wandelclub van SVLV Riet Heemskerk, Wil v. d. Hulst, Siena weer de avondvierdaagse. Afstanden Kampen, L. Schakenbos, Bep van zijn 5, 10, 15 en 25 km. De start is vanaf Schie, Ida Heemskerk, Ida v. d. Geest, het Bondsgebouw, Leidseweg 100. In lichtingen zijn te verkrijgen bij het be- wstuur, Wijngaardenlaan 58, Leidseweg het Haagse VVP' en komen uit tegen Lenie Heemskerk en Adrie Pennings. 308 en Tulpstraat 20. senheim om op het veld van het ju bilerende Teylingen de strijd aan te binden tegen Teylingen, „St. Bernar dus", SJC, Weteringse Boys en VNL. Jopie Velzenboer. Plony Olijerhoek. De A-junioren gaan op toernooi bij Jeanne v. d. Geest, Hannie Uljee. Res.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 12