GEEN HOOGDRAVENDE, MAAR WEL PRESTATIES MET PERSPECTIEF VICTORIE DE GROTE WINNAAR IN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN WEST III MAANDAG 1 JUNI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN TEAMSTERDAM Amsterdam is dit weekeinde atletiekstad nummer een geweest. Zowel zaterdag op het Olympiaplein als zondag op de nieuwe sintelbaan in Am sterdam noord, zijn de Nederlandse topatleten in actie gekomen en al zijn dan de prestaties nog niet van grote klasse, duidelijker dan ooit kwam vast te staan, dat er de afgelopen winter keihard is getraind. Om met het belangrijkste te beginnen, de internationale wedstrijden, die op de nog te dopen „ir. Adriaan Paulen-sintelbaan" werden gehouden, hadden weinig allure. Desondanks is er hartverwarmend gestreden en dat de tijden door een sterke wind tegen op de sprintafstanden tegenvielen en diezelfde wind de werpers en werpsters sterk benadeelde moet ons van het hart, dat er enige opmerkelijke zaken voorvielen, die licht en schaduwzijde van dit nog jonge atletiekseizoen voldoende belichtten om met vertrouwen de ver richtingen van onze 5,toppers" te bezien. Was de 300 m. overwinning van Fred van Herpen niet helemaal een verrassing? Ellen Joacim-Ort won het verspringen met 5.91 m. voor haar gerenommeerde tegenstandsters Lia Hinten die dit seizoen voor een voortreffelijke vijfkamp kan zor gen Corrie Bakker, de Britse Ja- mieson en Joke Bijleveld. Ann Pac ker, het sterke Engelse 400 m. loop- stertje was ongenaakbaar op deze afstand, die zij won in 55.3 sec. voor Hilda van Doorn, die Gerda Kraan met maar liefst een halve sec. ver schil klopte. Nieuw rekord van Corrie van Wijk In de eerste plaats was daar het nieuwe Nederlandse record van Cor rie van Wijk, die met een worp van 14.59 m. precies tien cm. verder stootte dan haar oude prestatie, maar toch nog onder de 14.78 m. van Be verwijk bleef. Opmerkelijk was voorts de 100 m. zege van Frans Luitjes over de gehele Nederlandse sprinterselite. Zijn lopen is aanmer kelijk beter en het zal ons niet ver wonderen wanneer hij tenminste het Nederlands record over 200 m. bin nen afzienbare tijd zal verbeteren. Kees Koch slingerde de discus naar 55.38 m., waarmee hij weer ver der kwam dan de 54.18 m. van een week geleden. Langzaam maar zeker krijgt hij zijn oude vorm terug na zijn ernstige enkelblessure die hem een jaar op non-actief stelde dat bewees hij door de 59 meterwerper, de 2.04 m. grote 126 kg. wegende Duitser Jens Reimers met twee me ter verschil te kloppen. Eef Kamer beek won de 110 m. horden van de sterke Belg Gelo Marien in 15.4 sec. op de streep. AUTOMOBILISME Ben Pon derde in 1000 km-wedstrijd De 1000 km van de Nürburgring, zondag voor een kleine 400.000 toe schouwers op het circuit in de Eifel gereden, heeft een dubbele zege voor Ferrari opgeleverd. De Italianen Lu- dorico Scarfiotti en Nino Vaccarella werden met een Ferrai prototype eer ste in de recordtijd van 7 uur 8 min. 27 sec. De Engels-Franse combina tie Parkes-Guichet werd met. een porsche GT 2de Voor de Nederlan der Ben Pon, die samen met de Duit ser Gerhard Koch in een nieuwe Por sche 904 GTS reed, was er een der de plaats in het eindklassement van deze race tellend voor de wereld kampioenschappen merken. Twee doden en vier gewonden in race te Indianapolis De klassieke 500 mijlsrace van In dianapolis die jaarlijks op de 30e mei wordt gehouden, heeft zaterdag op nieuw een slachtoffer geëeist. De 37- jarige Amerikaan Eddie Sachs, die voor de achtste maal in deze gevaar lijke wedstrijd op 't komvormige cir cuit uitkwam verloor kort na de start bij een botsing het leven. Vijf cou reurs liepen voorts min of meer ern stige verwondingen op. Dave McDonald, een 26-jarige de butant, veroorzaakte het ongeluk. Hij kon zijn wagen in een bocht niet in bedwang houden en reed tegen een muurtje op. Vier achter de Ameri kaan rijdende coureurs konden de bolide van McDonald niet meer ont wijken. De wagens raakten bij de botsing die volgde in brand. Sachs, een van de bekwaamste Amerikaanse rijders, liep zulke ernstige verwondin gen op, dat hij op weg naar het zie kenhuis overleed. Van de vijf zwaar Jammer was het, dat de- gebles seerde Tilly van der Zwaard niet kon deelnemen. Loes Boling vergenoegde zich met een discus worp van 42.96 m. en Cees van Wees was de twee de Nederlander, die Jens Reimers. nu bij het kogelstoten, een nederlaag bezorgde. Buitenlandse zegepralen werden de 14.92 m. hinkstapsprong van de Duitser Muller voor Henk Evers (14.78), de 3000 m. door Euge ne Allonsius, die zich met moeite los scheurde van Cees Clement en door de Duitser Disselhof die met een vertesprong van 7.46 m., Leo de Win ter (7.34) versloeg. Op het Olympiaplein vielen de prestaties van Truus Cruiming 11.9 en 24.4 op de sprintafstanden in het oog. Kregen wij door Marius Bos, die op eminente wijze dit seizoen debu teerde op de 400 m. horden in 53 sec. een opvolger van Jan Parlevliet, wiens record staat te wankelen, ter wijl Janny van Eyck-Vos van start tot finish de leiding houdend in een alleenloop 2.10.3 op de 800 m. noteer de. Henny de Bruin wierp de dames speer 44.27 m., Servé Wijsen kwam weer over de 4 m. met de polsstok en zorgde de 24-jarige Rob Heems kerk voor een verrassende doorbraak op de 200 m. in 21.3 sec. Chris Ko- nings won de 800 m. door Henny Smit, die twee meter voor de finish afknapte, te verslaan. Bataven-meisjes aan de leiding in atletiekcompetitie Evenals in de eerste competitiewed strijd, zijn de Batavenmeisjes er zater dag: in Den Haag, in de wedstrijd tegen LDA, De Meeuwen, Sios en Nw. Brun- hilde, in geslaagd het tot een overwin ning te brengen en dat niet alleen, want met hun puntentotaal van 7827 (ruim 700 meer als op 16 mei) passeerden zij ook De Spartaan, die te Leiden op 11 mei tot 7179 punten was gekomen. Naarmate het atletiekseizoen vordert stijgt ook het prestatiepeil. Vrijwel alle deelneemsters maakten betere resulta ten dan in de vorige wedstrijden. Willy van Noort (Bat.) bereikte we derom 1.35 m. bij het hoogspringen meisjes B., bij het verspringen kwamen zeer goede resultaten uit de bus, Anne- marie Buissink (.Nw. Brunhilde werd eerste in de B-groep met 4.71, 2e werd Irene Brusche (Bat.) met 4.51 m. Bij de A-meisjes won het Sios-meisje Koop- mans met een afstand van 4.93 m, ge volgd door Heidelberg (Meeuwen) en v. Beek (Bat.) met resp. 4.72 en 4.70 m. Gedeeltelijke uitslagen: Hoog meisjes B. 2. D. Arnold (LDA) 1.30 m., 35 W. Taekema (Nw. Brunh.), L. Wessels (Sios) en M. de Groot (Meeu wen) 1.25 m. Verspringen B. 3. W. Taekema 4.45 m„ 4. R. v. d. Vlugt (Meeuwen) 4.44 m., 5. M. Maassen (Bat.) 4.31 m. 80 m. B. 1. R. v. d. Vlugt 11.0, 2. D. Arnold 11.2, 3. A. Buissink 11.2, 4. Th. Lagerweij (Nw. Brunhilde) 11.4, 5. C. Vollebregt (Meeuwen) 11.4. 100 m. meisjes A. 1-2 D. Parlevliet (Sios) en D. v. Beek (Bat.) 13.2, 3-4 G. Koopmans en A. Heidelberg 13.3. Kogelstoten meisjes A. 1. C. Luijer (LDA) 11.37 m., 2. H. Gorter (Nieuw Brunh.) 9.49 m., 3. P. Ouwerkerk (Bat.) 9.29 m. Totaal uitslag: Bataven 7827 p„ Meeu wen 7611 p., Sios 7177 p., Nw Brunhilde 6743 p., LDA 5984 p. Competitiestand na 3 wedstrijden: 1. Bataven 7827 p., 2. Meeuwen 7611 p., 3. Spartaan 7179 p., 4. Sios 7177 p., 5. AAV '36 7007 p., 6. Nieuw Brunhilde 6743 p., 7. LDA 6717 p., 8. Sportief 5672 p. De laatste wedstrijd voor deze groep is te Leiden op 22 aug. Nw. Brunhilde, Spartaan, Meeuwen, Sios, Bataven en AAV '36 zijn de deelnemende vereni gingen. Enorme zwarte rookwolken stijgen op uit vijf wagens, die zaterdag kort na de start op het circuit van Indiana polis met elkaar in botsing zijn gekomen. Het ongeluk kostte aan de coureurs Eddy Sachs en Dave Macdonald het leven. Macdonald overleed later op de dag in het ziekenhuis. gewonden overleed McDonald later in het ziekenhuis. De wedstrijd werd onmiddellijk on derbroken. Nadat de baan weer vrij was gemaakt werden de deelnemers opnieuw gestart. In de 500 mijlsrace van Indianapo lis, die algemeen als een zeer gevaar- lyke wedstrijd wordt beschouwd ge zien de hoge gemiddelden - rond de 240 kilometer per uur - die kun nen worden bereikt, had zich sedert 1958 geen ongeval met dodelijke af loop meer voorgedaan. In totaal zijn 54 coureurs gedood sedert de wed strijd in 1909 voor het eerst werd gehouden. Nür burgring eist weer één dode Voor de tweede maal in twee dagen is tijdens de training op de Nürbur gring een coeri ur verongelukt. De Duitser Rudolf Moser vond de dood, toen zijn wagen van de baan vloog. De 49-jarige Moser verloor in een bocht de macht over het stuur. De wagen maakte enkele salto's en bleef tenslotte totaal verwoest liggen. Vrij dag was de 35-jarige Brit Brian Het- reed omgekomen, nadat hij de macht over het stuur had verloren en zijn wagen van de weg was geschoten. Niet wereldkampioen Jim Clark, met zijn Ford Lotus snelste in de trai ning, noch oud-wereldkampioen Jack Brabham heeft de 500 mijlsrace van Indianapolis op zijn naam gebracht. De ruim 250.000 toeschouwers waren er getuige van dat de zege in deze klassieke race, die jaarlijks op 30 mei wordt gehouden, naar A. J. Foyt ging, een 29-jarige coureur uit Texas die de wedstrijd ook in 1961 won. Fouyt legde de 500 mijlen ruim 800 km met zijn Offenhauser-Spe- cial af met een recordgemiddelde van 237,13 km per uur. Het oude record was sedert 1963 met 230,35 km per u. in bezit van Parnelli Jones. Jim Clark, sterk favoriet, leidde tot er honderd mijlen waren afgelegd, De Brit werd toen echter door pech uitgeschakeld. Ook Jack Brabham, die met een Offenhauser Special reed moest voortijdig de strijd staken. Van Hove kampioen eerste klas LDDB De eerste kampioen van de Leid- sche Districts Dambond is bekend. Ton van Hove, jeugdkampioen 1963, heeft dit jaar de eer in de eerste klasse voor zich opgeëist. Van Hove bleef ongeslagen en moest alleen aan Albert Huisman remise toestaan. In de hoofdklasse en in de jeugdafde ling zijn de kampioenen nog niet be kend. Deze zullen eerst na beslissings- partijen bekend worden. Ton van Hove had in zijn partij tegen Van der Putten aan remise vol doende. Maar ondanks deze weten- Op de 400 meter dames sorgde H. van Doorn van Sagitta voor een verrassing door tweede te worden voor Gerda Kraan, eerste werd de sterke Engelse Ann Packer. V.l. n.r. lien we hier: mei. H. van Doorn, Ann Packer en Gerda Kraan, die kennelijk pieaier hadden in het spel dat de wind met hun haardos speelde. Gisteren werden !n de grote zaal van de Stadsgehoorzaal weer de jaarlDkse dlstricts-kampioenschappen van de Ned. Kath. Gymnastiekbond gehouden. De wedstrijd werd In een rommelige sfeer afgewerkt en als men de warmte er nog bil neemt, Nan ledereen begrij pen, dat de wedstrijd op zich niet zo vlot verliep als andere jaren. Dit was ook te merken aan de ruim 200 deelnemers (sters) en menigeen viel van balk of brug met ongelijke leggers. Om 12 uur begonnen de wedstrijden voor dames C en meisjes B. Voor da mes C hadden 8 groepen ingeschreven, terwijl de meisjes B met maar liefst 10 groepen meer voor de dag kwamen. Per toestel waren er verplichte onder schap speelde Van Hove een aanval lend spelletje en sleepte de volle winst in de wacht. Albert Huisman, die de enige btedreiging voor Van Ho- vq vormde, nestelde zich definitief op de tweede plaats door Lemmers kans loos te laten. Van Duivenboden en Kleyn sr. lieten, door de punten te delen, de laatste plaats aan Lemmers en Van der Putten. HOOFDKLASSE In de hoofdklasse is de beslissing nog niet gevallen. Cees Varkevisser en Wim Heemskerk bleven beiden ongeslagen en stonden alleen elkaar remise toe. Varkevisser klopte in de laatste partij de Hazerswoudse spe ler Fase en Heemskerk bleef de meer dere van de Noord wij ker Zwetsloot. Evert Bronstring, door zijn prestaties in het Zuidhollands kampioenschap en zijn deelname aan de nationale titelstrijd reeds zeker van een plaats in het Zuidhollands kampioenschap, won de laatste partij van Brunt. Ook voor de derde plaats zal waarschijn lijk nog een beslissingspartij nodig zijn, want Zwetsloot kan, wanneer hij de afgebroken partij van Van der Wiel wint, nog met Bronstring gelijk komen. Aan de Zuidhollandse titel strijd zullen waarschijnlijk voor de LDDB deelnemen Evert Bror string, Cees Varkevisser en Th. Zwetsloot, Wim Heemskerk, die het recht heeft deel te nemen, zal hier in verband met zijn werkzaamheden, waarschijn lijk van afzien. Bij de jeugd is de beslissing ook nog niet gevallen. Fase had hier de titel voor het grijpen, maar blunder de in zijn partij tegen Daan Krom hout, waardoor Fase, Kromhout en Jan van Ees gezamenlijk boven aan kwamen. Beslissingspartijen zullen hier moeten gaan uitmaken welke twee dammers naar de Zuidhollandse titelstrijd gaan. Pele in vorm helpt Brazilië aan overwinning Vooral door een grootse wedstrijd van Pele heeft wereldkampioen Bra zilië zaterdagavond in Rio de Janei ro een 51 zege op Engeland kunnen behalen. Bij de rust leidde Brazilië met 10. Het was de openignswed- strijd van een negendaagse toernooi waaraan ook Argentinië en Portugal deelnemen. Het door de regen glad geworden veld was ongetwijfeld in het voor deel van de Engelsen die tot de 35e minuut stand hielden. Een pass van Pele - „de grootste voetballer die ik ooit heb zien spelen", zei Engelands team-manager Alf Ramsey na afloop - gaf linksbuiten Rinaldo toen een niet te missen kans. Jimmy Greaves, de Engelse rechts binnen, kreeg even na de rust de ge legenheid de gelijkmaker te scoren. Voortrefelijk werk van Pele was er echter oorzaak van dat de stand èen kwartier later al 31 in het voor deel van Brazilië was. Uit een pass van Pele scoorde Rinaldo de tweede treffer voor de wereldkamoioenen. Een sole-rend van Pele leverde kort daarop het derde doelpunt van Bra zilië op. Fouten van de Engelse verdediging maakten dat drechtsbuiten Julinho en kanthalf Dias de voorsprong tot 51 konden opvoeren. Ruim 100,000 toeschouwers woonden de wedstrijd bij. De dames C werkten over het alge meen vrij rustig, maar bij de meisjes B liet dit wel te wensen over. De le prijs bij de dames C werd be haald door GIOS, 2e werd hier Wils kracht en Victorie eindigde op de derde plaats. Bij de meisjes B zag het er voor het Leidse Victorie stukken beter uit dan bij de dames want Victorie behaalde hier nl. de eerste prijs. Daarna werd er doorgewerkt door da mes B, waar 11 groepen voor hadden ingeschreven. Excelsior uit Alkeipade behaalde hier de hoogste rang. De volgende groepen bestonden uit meisjes A. Victorie liet zeer goed afge werkte oefeningen zien, wat bij de cij fers ook wel naar voren kwam. Zij be haalde de eerste plaats met maar liefst 10 punt voorsprong op nummer twee St. Rafaël. Hier kon men weer zien wat Victorie waard is. Maar verder ging het met dames Slechts vier groepen hadden hiervoor ingeschreven, waaronder natuurlijk ook Victorie. Nationaal Nederlands kam pioene Ria Prins was, zij het met ver band om de voeten, weer van de partij. Vier maanden heeft zij niet kunnen trainen, maar de aanwezigen konden wel zien, dat Ria al bezig was haar oude vorm te herwinnen en haar prestaties werden met een daverend applaus be loond. Wat allen feitelijk al verwachtten gebeurde: Victorie nummer 1. SLECHTE AFWERKING Vervolgens kwamen de heren en jon gens aan de beurt. Over het algemeen werden hier slecht afgewerkte oefenin gen gedraaid, wat waarschijnlijk ook aan de sfeer en warmte te wijten was. De heren en jongens A hadden ieder slechts met 1 groep ingeschreven. Bij de heren B behaalde Excelsior de eerste plaats,, terwijl St. Rafaël bij de jongens B als eerste uit de bus kwam. HOGER PEIL Tijdens de wedstrijd was door de Juryleden geconstateerd, dat het turn- peil hoger was dan andere jaren en dit feit werd met veel enthousiasme ont vangen, want ook landelijk moet het district West III meetellen. Jammer was, dat van de 46 verenigingen in dit dis trict slechts 19 hadden ingeschreven voor deze wedstrijd. Verder bedankte de heer Van Cleef, voorzitter van de districtsbond allen, die aan deze wedstrijd hun medewerking hadden verleend, nl. juryleden, tech nische commissie, EHBO, telcommissie, de directie van de Stadsgehoorzaal en de estafettemeisjes (Victorie). Een apart dankwoord werd gericht tot de heer P. Meershoek, die ook deze middag weer onmisbaar is geweest. De uitslag was: Meisjes A: 1. Victorie met 163.2, 2. St. Raphael met 154.5. 3. GIOS met 149 5. Meisjes B: 1. Victorie met 154.6, 2. Esto met 151.8, 3. Cito met 151.1 en 4. SML met 150. Dames A: 1. Victorie. Dames B: 1 Excelsior, Alkemade met 154.7, 2. Advendo met 150.8 en 3 ODI met 149 9 Dames C: 1. GIOS met 147.2, 2. Wils kracht met 139.8, 3. Victorie met 138.5. Jongens B: 1. St. Raphael met 141.4, 2. SML met 139.6 en 3 Excelsior Alke- made met 138.6. CHANTIAGO HIELD OOK ZONDAG ONGESLAGEN-RECOKD IN STAND Chantiago heeft groteren op Duin- digt In de Prijs der Driejarigen zijn seizoendebuut omgezet Zonder pardon rekende de zoon van Double Six M al gauw met zijn acht concurrenten af en met 'n over schot aan snelheid draafde Chantia go naar zijn zoveelste overwinning. Hiermee handhaafde hij zijn reputa tie niet te kloppen te zijn. Captain Double K, zeer kundig ge reden door Piet Smit, legde beslag op een fraaie tweede plaats. De Cap tain sloeg munt uit de slechte start van C. Alkestis van E en galoppades van Carlos Pluto. Toen de eerste ge vechten achter de rug waren nam Chantiago, ondanks een handicap van twintig meter, gedecideerd de lei ding. Carlo Pluto kwam daarachter, gevolgd door Captain Double K. Chantiago trok er stug aan en Car los Pluto probeerde dat hoge tempo bij te houden. Die euvele moed moest de zoon van Olga Pluto echter duur bekopen. Aan de overkant sprong Carlos weg, maar wist zich toch nog op de tweede plaats te handhaven. C Alkestis van E had inmiddels veel terrein goedgemaakt. Bij het uitkomen van de laatste bocht snelde Chantiago nog wat ver der van zijn rivalen weg en zege vierde in de bijzonder goede tijd van 1.24.3. Captain Double sprintte fel en Carlos Pluto maakte weer 'n fout je, wat in dit stadium beslissend was. Captain Double werd tweede, gevolgd door C Alkestis van E, die aan de buitenkant met een braaf maar niet zo imponerend spurtje de derde plaats voor zich opeiste. Vierde Car los Pluto. Walter Hollandia stelde in deHuy- gensprijs nogal teleur. Twee fouten maakten hem kansloos voor de eer ste plaats. Yberflöte had vrijwel om middellijk na de start- de kop ver overd en wachtte rustig af. Het ging bepaald niet hard en Water maakte zioh klaar voor de aanval, maar een fout wierp hem terug. Marseille was inmiddels door een lange galoppade hopeloos teruggevallen. Toen Walter voor de tweede keer van de benen ging was de zaak be keken. Stalgenoot Kerrwilliams II probeerde zijn taak over te nemen, maar tegen Yberflöte had de Franse hengst geen schijn van kans. De uitslagen van de koersen luiden: Vondelprijs, afstand 2140 m. 1 Chi- mene Mac (P. M. Smit) tijd 3.08.6, km tijd 1.29.8; 2 Bianco T; 3 Cita du Mair W. Tot. win. 4.30, 2.30, 10 gek. 5.96, covercal 26.70. Brederodeprijs, afstand 2140 m.: 1 Bastogne (P. A. Strooper) tijd 3.04.2, km.tijd 1.25.3; 2 Benno Signal; 3 Baro nes Julia H. Tot. win. 2.20, pl. 1.40, 2.30, 1.90, gek. 3.50, cov. 13.10. Multatulieprijs, afstand 2140 m: 1 Bary Williams (J. Ham) tijd 3.01.5, km.tijd 1.24.8; 2 Xandor; 3 Annie Nor- ma. Tot. win. 1.60, 1.40, 5.40, 4.40, gek. 7, cov. 21.80, trio 1.291,90. Prijs der 3-jarigenprijs, afstand 1900 m.: 1 Chantiago (J. van Dooyeweerd) tijd 2.41.8, km.tijd 1.24.3; 2 Captain Double K; 3 C. Alkestis van E. Tot. win. 1.90, pl. 1.30, 2.20, 1.40, gek. 10.30, cov. 10. Staringprijs afstand 2120 m. 1 Ami ga (F. J. Eerenberg) tijd 2.59.9, km. tijd 1.24.9; 2 Anna Scotsch; 3 Bravour S. Tot. win. 1.80, pl. 1.30, 3.30, 2.30, gek. 4.50, cov. 10.30, trio 176,50. Huygens prijs, afstand 2100 m.; 1 Yberflöte (P. M. Smit) tijd 2.56.7, km. tijd 1.24.1; 2 Kerrwilliams II; 3 Walter Hollandia; Tot. win. 6.80, pl. 2.30, 12.60, gek. 53.80, cov. 7.10. Bilderdijkprijs, afstand 2500 m.: 1 Acrobaat (J. v. Dooyeweerd) tijd 3.32,7, km.tijd 1.25.1; 2 Yucatan; 3 Yewel Boy. Tot. win. 1.80. d1. 1.50, 1,60, 1.50, gek. 4.70, cov. 3.60. Rennen: 4. Grote sprinters handicap, aL stand 1350 m. 1. Peeler (H. J. v. d. Kraats) tijd 1.21.5 2. R,x Mundi. 3. Willibald. Tot. winn. 3.20, pl. 1.80, 1.50, gek. 4.40, cov. 3.60. 6. Wassenaarprijs. Afstand 1800 m. (le afdeling). 1. Flying Peter S (A. W. van Wijk) tijd 1.58.4. 2. Sir Carston. 3. Mambo. Tot. winn. 2.10, pl. 1.20, 1.20 gek. 3.20, cov. 8.80. 9. Wassenaarprijs afstand 1800 m. (2e afdeling). 1. Nikatou (F. van Deuren) tijd 1.59.5. 2. Antonio Tatti. 3. Ex Gratia. Tot. winn. 8.70, pl. 2.20, 4.50, gek. 41.10, cov. 6.50. Totalisator omzet 200.304.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 12