Siseo had in eerste twintig jaar al veel moeilijkheden VIERDE LUSTRUM R.K. LEIDSE HOCKEYCLUB VERENIGING KRAP GEHUISVEST Finale Europacup op de televisie UVS krijgt zware wedstrijd concurrent Neptunus Volendam na gelijkspel tegen Blauw Wit (2-2) gedegradeerd tegen concurrent Neptunus uitrr„7„mrs Moedig verzet van Tom Okker en Jan Hajer tegen Fransen Vitesse en ESCA gaan fuseren ZATERDAG 16 MEI 1964 DE LEIDSE COURANT HAU1NA VI Amsterdammers hebben nog een hansje Op maandag 15 juni zal het precies 20 jaar geleden zijn, dat op initiatief van de dames Trees van Lith en Willy Pley de R.K. Mixed Hockeyclub „Siseo" werd opgericht, vooreerst nog uitsluitend als dames-hockey ver eniging. De oprichting kwam destijds definitief tot stand, nadat beide ge noemde dames er in waren geslaagd om de 22 meisjes bijeen te krijgen, die nodig waren om gezamenlijk een aanvang te maken met de beoefe ning van deze tak van sport. Daar mej. W. Pley „Willy" voor haar hockey-vriendinnen en -vrienden ook thans nog en wel in de functie van trainster actief Siseo-lid is, zal het 20-jarig jubileum haar dus ook persoonlijk gelden. Beide initiatiefneemsters, noch de 22 hockey-pionier- sters hebben hoogstwaarschijnlijk durven hopen, dat hun club over twintig jaar nog zou bestaan en tevens zou uitgroeien tot een mixed-club, die haar bestaansrecht overduidelijk heeft bewezen. december 1955 kwam aan de tot dusver zeer gebrekkige terrein-accommodatie een einde en kreeg „Siseo" de beschik king over het sportcomplex in de Room burgerpolder, hetgeen niet naliet het nodige effect te sorteren. Het ledental ging gestadig toenemen, terwijl tevens tot de oprichting van een veelbeloven de junior-afdeling werd overgegaan. De opmerkelijkste wapenfeiten be haalde „Siseo" in het seizoen 1959—'60. toen niet minder dan 5 elftallen afde lingskampioen werden en promoveer den, Dames 1 promoveerde toen naar de 3e klas KNHB: dames 2 naar de 4e klas KNHB: heren 1 werd eveneens 3e (meisjes en jongens), die tot dusver in de b-juniorenafdeling uitkwamen, gin gen naar de A-afdeling over. Last but not least legde dames 3 nog beslag op de eerste plaats in de nacompetitle en de daaraan verbonden beker. Experiment geslaagd De invasie in Normandië was juist begonnen en de omstandigheden waren dan ook verre van ideaal voor een der gelijk oprichtings-experiment en de kans op een succesvol voortbestaan. Be gonnen werd op een stukje grasland van de speeltuinvereniging „Groenoord", gevolgd door een weilandje achter de Os en Paardenlaan. De eisen, welke de KNHB aan de terreinen stelde om aan de competitie te kunnen deelnemen, werden echter nog niet benaderd, en na enig zoeken vond het toenmalige be stuur een terrein achter de Da Costa- straat, dat voorwaardelijk werd goed gekeurd. Twee clubs Na de bevrijding werd een herenafd. opgericht, aanvankelijk onder een eigen bestuur, zodat er in feite twee clubs onder de naam „Siseo" aan de compe titie deelnamen. Hieraan kwam echter spoedig een einde en werd door een ge meenschappelijk bestuur overgegaan tot de creatie van een mixed-club, die op de ingeslagen weg voortging met uiter aard als voornaamste doel in de com petitie tot goede resultaten te komen. Successen In 1949 slaagde dames 1 erin om uit de onderbond naar KNHB te promo veren, welk voorbeeld heren 1 het jaar daarop volgde. In 1951 zakten beide teams weer naar de onderbond terug om in 1952 en nu definitief weer naar de KNHB-competitie over te gaan. In Al deze successen werkten dermate animerend op de katholieke bockey- sportliefhebbers(sters), dat in het daar opvolgende seizoen het ledental tot bo ven de 200 uitgroeide. Helaas moest er in hetzelfde seizoen één van de drie velden, die Siseo met de hockeyvereniging „Zuidwijck" deel de, worden afgestaan aan de handbal vereniging HVL. zodat er met een leden tal van ruim 200 slechts één veld voor „Siseo" beschikbaar bleef. Moeilijkheden Dit heeft niet alleen de verdere ont plooiing van Siseo afgeremd er moest al direct een ledenstop worden inge steld doch tevens een grote leden teruggang veroorzaakte. Siseo had--toen 14 elftallen plus nog de nodige reser ves en al het mogelijke werd gedaan een ieder de kans te geven om te hockeyen. Dit was met één veld echter onbe gonnen werk en een ontevredenheid onder de leden had tot gevolg dat er een sterke ledenafvloeing plaats vond. Het dieptepunt werd bereikt in het seizoen 1963-'63, toen van de eens zo bloeiende club „Siseo" nog slechts 78 leden waren overgebleven. In 1963 kwam er gelukkig weer enige groei in het ledental en viert Siseo haar 20-jarig bestaan met ruim 100 actieve leden. Mede gezien deze her nieuwde groei ziet „Siseo" uiteraard reikhalzend uit naar het ogenblik, dat aan HVL elders terreinen beschikbaar worden gesteld en aan de huidige toe stand. die destijds als tijdelijk was be doeld, doch nu al weer 7 jaar duurt, een einde komt. Thans immers zitten drie verenigingen wat hun noodzakelijke groei en activiteiten betreft elkaar vol komen in de weg. Als Siseo over vijf jaar het vijfde lustrum herdenkt zal het haar mooiste jubileumgeschenk zijn, indien het ge meentebestuur haar een tweede hockey veld ter beschikking stelt. Nog geluk kige zou men in het Siseo-kamp onge twijfeld zijn als hiermede niet tot dit feest wordt gewacht. Voor elk jaar eer der stelt heel Siseo dan een heildronk in op het gemeentebestuur. Jubi leum toernooien Het vierde lustrum zal uiteraard niet ongemerkt aan de leden voorbij gaan en bi dit kader organiseerde het bestuur zowel voor de senioren als voor dè ju nioren-leden een jubileumtoernooi, wel ke resp. op maandag 18 mei (Tweede Pinksterdag) en zondag 31 mei op het sportcomlex „Roomburg" zullen worden gehouden. Voor het senioren-toernooi hebben de verenigingen Zandvoort, Groen Geel, Alliance, Ever Swift, Cartouche en Zuidw|jck elk met een dames- en een herenteam ingeschreven, zodat voor de beide Siseoteams een aantal Interes sante ontmoetingen te wachten staan. Voor het winnende dames- en heren team stelde het Siseo-bestuur een fraaie herinneringsbeker beschikbaar. De dagindeling ziet er als volgt uit: 11 uur officiële ontvangst van de gasten; 12 tot 18 uur toernooi; 20 uur feestelijke samenkomst in café-restaurant Zomer- zorg, waar tevens de prijsuitreiking zal plaats vinden. Op het definitieve toernooi-program- ma voor de junioren en de overige eve nementen op 31 mei a.s. komen w|j nog nader terug. Woensdag 27 mei neemt de NTS van 19.30 tot 21.15 uur rechtstreekse Euro visie-reportage over van de finale om de Europa-cup, die in Wenen tussen Real Madrid en Internazionale Milan wordt gespeeld. In verband met de grote Eurovisie- belangstelling voor deze wedstrijd is er voor de commentatoren van de Neder landse en Vlaamse televisie slechts één cel beschikbaar. Derhalve zal de eerste helft door Rik de Saedeleer van com mentaar worden voorzien en de tweede DE VOETBALPROGNOSES Een moment uit de vrijdagavond i hof (B.W.) en Gees (B-W.), tij- in Volendam gespeelde voetbalwed- dens een aanval op het Amsterdam- strijd tussen Volendam en Blauw Wit, ee doel. met v.l.n.r. Steur (V), Pelk (V), Alt-I GEEN STRAFSCHOP PROGNOSES DUINDIGT Zondagmiddag zijn de volbloeds met vier rennen op Duindigt goed bedacht. De driejarigen ontmoeten elkaar in de Hengsten- en Merriën- produktenren. Bij de jongens heb ben Paladijn en High Hat de beste vooruitzichten. Bij hun eerste optre den eindigde High Hat anderhalve lengte vóór Paladijn. Deze keer dra gen zij echter he'.zelfde gewicht en Paladijn staat nu vijf kilo gunstiger, wat de kansen onder normale om standigheden moet doen keren. De langere afstand is echter duidelijk iïi het voordeel van High Hat. Bij de merries hetzelfde beeld; Eas ter Surprise werd in haar eerste koers overtuigend geklopt door dé in geweldige vorm verkerende Home Run's Daughter. Easter Surprise, ge reden door Henk van der Kraats moest toen echter dertien kilo ge ven en draagt nu evenveel als haar voornaamste rivale. Op zijn klasse ATLETIEK Cracks uitgenodigd voor „Gouden Spike De traditionele avondwedstrijd om de „Gouden Spike" van de AV Holland is ditmaal op een zaterdagmiddag gepland en wel 23 mei. Uit de talrijke inschrijvingen die b|j de organisatoren zijn binnengekomen blijkt dit tijdstip gunstiger te liggen dan in de avonduren. Het belooft een zeer groots sport evenement te worden. Onder de ge- inviteerde atleten bevinden zich o.a. Eef Kamerbeek, Kees Koch, Gerda Kraan en Tilly v. d. Zwaard. Zodra wij over meer definitieve ge gevens beschikken over dit, naar het zich laat aanzien, voor Leiden uniek atletiekgebeuren komen we hierop te rug. Van Heek en Thissen in Ned. tienkampploeg De tienkampers Jan van Heek en Wim Thissen van de AV Holland z|jn beiden opgesteld in de Ned. tienkamp ploeg welke 20 en 21 juni te Brussel uitkomt tegen België en Groot Brittan- nië. RüSSMANN IN LEIDEN De Duitse trainer Rüssmann, die o.m. Eef Kamerbeek voor de Olympische Spelen van Rome heeft voorbereid, komt op verzoek van de AV Holland 30 en 31 mei naar Leiden. Hert is de bedoeling om speciaal het nummer polsstokhoogspringen met de glasfiberstok door te nemen. moet het paard van Langeveld dit keer kunnen zegevieren. Bij de dravers is de Baron Van Heemstrabeker het hoofdnummer. Quicksilver S zal hierin ongetwijfeld revanche willen nemen voor zijn on gelukkige nederlaag verleden week tegen Jour de Java. De vijftienja rige zal zich dan echter tot het uiter ste moeten geven. De meeste tegen stand kan hij verwachten van de keuze van Martin Vergay Jour de Java of Walter Hollandia die op het ogenblik allebei goed in orde zijn. Walter Hollandia liep zich bij zijn seizoendebuut meteen op magistrale wijze met een kilometertijd van 1.19.2 in de Europese elitelij st. Quicksilver moet hem twintig meter geven en gaat gelijk af met Jour de Java. Marseille en Karanos, die respec tievelijk veertig en zestig meter voor gift hebben, zijn de dravers die voor een verrassing kunnen zorgen. De eerste koers begint om half twee en onze prognoses luiden: Rembrandtprijs: Arturo - Brün Beer - Captain Double K. Outsider: Broncho Hanover. Steenprijs: Aureola - Boy Scotch - Zoon van Calumet. Outsider: Astor W. Sultanprijs, met trio: Kronenhof - Crusader - Lovely Surprise. Baron Van Heemstrabeker: Quick silver S - rijder M. Vergay - Kara nos. Outsider: Marseille. Hengstenproduktenren: Paladijn - High Hat - Beau Brummell. Merriënproduktenren: Easter Sur prise - Home Run's Daughter - Aqui- lian. Grote Pinksterprijs, met trio: Acro baat - Zanto - Yberflöte. Halsprijs: Chéri de Kinley - Cam- peador Mac - Checkmater. Ribotprijs: Scoglietto - Mister Wil fred - Young Idea. Potterpr|js: Abdullah Hanover - Attila - Zany. Voetbal Het Rotterdamse Feij- enoord heeft gisteravond te Brussel voor ruim 5000 toeschouwers (dat wil zeggen ruim 2000 meer dan woensdagavond in de eerste finale voor de Europese beker tussen Spor ting Lissabon en MTK Boedapest) met 4-2 verloren van de Belgische kampioen Anderlecht. Cees Groot en Rruiver zorgden voor de Nederland se doelpunten. Stockman, De Vries (2 x) en Van Himst voor de Belgi sche. Bij de rust was de stand al 3-1 voor Anderlecht. Badminton Denemarken heeft in de te Tokio gespeelde eerste in- terzone-finale van het badminton- toernooi om de Thomas Cup met 7-2 gewonnen van Malakka. Volendam-Blauw Wit 2-2 <0-0 51. Kras 1-0, 70. Verhagen 1-1, Koers 1-2 82, Tol 2-2. 5500 Toe schouwers. Scheidsrechter A. Bo- *- van de Volendammers werd vrijdag- n- -a-ms* i p/i' it i avond bezegeld door Blauw Wit, dat De wedstrijd IFC-Velo K, DERDE KLASSE B een 2-2 gelijk spel mee naar Amster- «ea. berichten mtg..teW Daar dam na* e'Jn difardoor nog 6en klein rv)- e T egw YY. ®eelt laatste wedstrijd kansje heeft om zich in de hoogste 7 L ?6n Alblasserdam. Voor beide clubs afdeling van het Nederlandse voetbal om te winnen - zal iet Tweede Pink- sfet niets meer op het spel. In eigen te handhaven. De uitslag geeft een sterdag vermoedelijk wel storm gaan huis is RKAW voor ons favoriet. goed beeld van de krachtsverhouding, lopen bd de wedstrdd ÜVS-Neptunus m f, mag Blauw Wit blij zijn dat de Kikkerpolder. UVS heeft nog maar LEIDSE VOETBALBOND scheidsrechter Bogaerts drie minuten éen punt nodig voor het kampioenschap. VQOr j,e, e:nde van het boeiende duel Maar dat ene puntje zal naar wtf aan- in de Leidse Voetbalbond, waar alle niet bemerkte, dat spil Burkhardt in nemen zeer zwaar bevochten moeten beslissingen zijn gevallen, althans in de het strafschopgebied duidelijk de bal worden. Zoals bekend versloegen de klassen van de standaardelftallen, moet met de hand speelde. Volendam kreeg Rotterdammers UVS op eigen terrein met zo veel meer gespeeld worden. Wet, géén penalty, ondanks heftige protes- met 3—0. Nn binden wij ons nooit zo Boys speelt in de tweede klas tegen ten. Al eerder smeekte Volendam om erg op vroegere uitstagen, maar men kan VTL en heeft een goede kans om te win. een strafschop. Dat was vlak na de er tenminste uit afleiden, dat de Leide- nen. Tenslotte zal nog de wedstrijd rust toen Kras in het beruchte ge- naors een zelfbewuste ploeg tegenover VNA-Unitas L. gespeeld moeten wor- bied viel, maar de arbiter hgd toen zieh krijgen. den, maar dit gebeurt op zondag 24 mei. groot gelijk door rustig door te laten Er is echter een lichtpunt. Als Nep- tunus een beslissingswedstrijd wil for ceren (het is zelfs mogelijk dat een hele na-competitie gespeeld wordt als LFC ook van Velo wint) dan moet per se gewonnen worden. Neptunus zal dus zeker niet in het begin het accent op de verdediging leggen. Mogelijk weet de Leidse aanval zich in dit geval kansen te scheppen. Bovendien mist Neptunus z'n sterkste man, spil Van Krimpen, die enige we ken geleden tegen DCL zijn been brak. Zo al met al de factoren tegen elkaar afwegend, geloven wij, dat UVS een In het zonovergoten tennis-stadion Als het echter even minder goed ging punt zal weten te veroveren. Maar voet- van Rolland Garros heeft Nederland en ze in de verdediging gedrukt wer- balhet is en bet blijft lot op zekere in de Davis Cupwedstrijden tegen den, wreekte zich het gebrek aan in- hoogte altijd nog een kansspel. Frankrijk tweede ronde Europese ternationale wedstrijdroutine. Voor- Blauw Zwart speelt zijn laatste wed- zone het recht van de sterkste moe- al de running lob het wapen om strijd tegen HBS, een club, die wat on- ten erkennen. Niemand had trou- vanuit een verdedigende positie in gelukkig uit de tweede klas gerold is. wens anders verwacht. Pietre Dar- de aanval te komen werd dan Blauw Zwart staat nu veilig en we ne- mon, en in wat mindere mate de veel- keer op keer te kort genomen en dat men aan, dat HBS deze laatste wed- belovende Pierre Barthes, behoren in kostte tegen de trefzeker smashende strijd in de tweede klas zal benutten om de wereld van tennistoeristen tot de Fransen even zovele punten. Maar de teleurstelling bij al haar trouwe vol- eerste categorie en waren aan hun voor het overige: een pluim voor gelingen wat te verzachten. stand verplicht dit „karweitje" in drie Okker en Hajer, die onder de gege- sets te klaren. Dat hebben ze ook ven omstandigheden er het beste van UVS. De opstelling voor de be- gedaan, maar het feit, dat zowel Jan hebben gemaakt. Darmon en Barthes, langrijke thuiswedstrijd tegen Nep- Hajer tegen Pierre Darmon (5-7 0-6 die in de eerste twee partijen van tunus is als volgt: 2-6) als Tom Okker tegen Pierre Bar- hun vorige Daviscupontmoeting te- Doel: Vermeer; achter: Blanke- thes (1-6 4-6 5-7) een long set uit 't gen Bulgarije in totaal slechts drie meijer en Van der Kaay; midden: vuur sleepten, duidt erop, dat onze games weggaven, moesten deze vrij- Ravensbergen, Lardé en Witteman; landgenoten niet zonder meer weg- dag in ieder geval voor elk punt voor: Veefkind, Zuma, Teske, Koren geveegd zijn. vechten en vaak harder dan hun lief spelen. Vooral in de eerste helft had Blauw Wit de bes:e kansen, maar zij faalden als beginnelingen en kw'im er al eens een goed Amsterdams schot, dan was Kwakman bekwaam genoeg. Het zag er gunstig uit voor Volendam, toen Kras kort na de rust doelpuntte. Blauw Wit was ontredderd maar Vo lendam drukte niet door. Het liel na een vergeefs offensief de teugels vie ren en kon geen weerstand bieden, toen Verhagen bij een vrije trap de bal eerst tegen het muurtje liet ca ramboleren en toen vervolgens kei hard raak schoot Rechtshalf Koers bracht wanhoop bij Volendam, toen hij tien minuten voor het einde doel trof. Maar toen toonde Dick Tol weer eens, hoe gevaarlijk hij is. Hij joeg de bal via de binnenkant van de paai achter doelman De Graaf. Stand in de Eredivisie Met nog slechts één wedstrijd te Davis Cupwedstrijd Frankrijk-Nederland spelen is de stand in de eredivisie: DWS 29 18 5 6 41 55-27 PSV 29 18 4 7 40 64-40 SC Enschede 29 14 10 5 38 61-43 Feijenoord 29 15 5 9 35 75-32 NAC 29 14 6 9 34 54-50 Ajax 29 12 8 9 32 60-38 GVAV 29 11 8 10 30 45-42 Fortuna '54 29 10 10 9 30 49-46 ADO 29 12 5 12 29 45-58 DOS 29 11 6 12 28 48-52 MVV 29 9 9 11 27 39-51 Go Ahead 29 7 9 13 23 40-60 Heracles 29 8 6 15 22 42-63 Sparta 29 5 10 14 20 32-51 Blauw Wit 29 5 8 16 18 42-67 Volendam 29 4 9 16 17 41-72 Van der Starp. Mooie kans voor Lugdunum in Alphen Zal Lugdunum met een kampioen schap terugkomen nit Alphen aan den R|jn? Alphia heeft nog een punt nodig om een beslissingswedstrijd voor de de gradatie te ontlopen tegen Archipel of zelfs een na-competitie, wanneer Ar chipel van Foreholte wint en Olympia was. En als het al niet duidelijk was Ze boden, naar Nederlandse begrip- geworden door de overwinning op pen dan altijd, goede tegenstand en Hongarije: het Nederlandse tennis zit deden bij vlagen niet voor hun ge- in de lift, de zeven magere jaren lig- renommeerde tegenstanders onder, gen achter ons In overgespeelde finale Eén „inswinger" voor Sporting genoeg was Sporting Lissabon is gisteren De ledenvergaderingen van Vitesse vatT ÊrVV verliest. De Kikkers "zullen en Esca hebben vrijdagavond tijdens dus de twee punten, die z|j nodig hebben vergaderingen in Arnhem besloten om buiten bereik van HVV te blijven, samen te gaan. Bij Vitesse werd met niet gemakkelijk behalen. algemene stemmen tot een fusie be- Met enig vertrouwen kunnen de Lei- sloten, terwijl bij .'sca 165 leden voor denaars echter wel de komende ont- samengaan waren en 8 tégen, moeting tegemoet zien. Immers, werd Het is de bedoeling, dat Vitesse, na Antwerpen winnaar geworden van de thuiswedstrijd niet met 2—0 gewon- goedkeuring van de fusie door de het tpernooi om de Europese beker nen? Foreholte zal zo goed als zeker KNVB, het komende seizoen onder voor bekerwinnaars. In de (overge- wel van Archipel weten te winnen en eigen naam in het betaalde voetbal speelde) finale versloegen de Portu- HW moet Olympia kunnen verslaan blijft spelen. De amateurafdeling van gezen voor slechts 5000 toeschouwers In Roelofarendsveen zal men gespan- Vitesse zal dan in zijn geheel worden het Hongaarse MTK uit Boedapest nen het duel tussen Lugdunum en Al- ondergebracht bij Esca. De gefuseerde met 1-0. Het „gouden" doelpunt werd phia afwachten, want mochten de Lei- club zal in de amateurafdeling waar- in de twintigste minuut van de eer denaars en HW verliezen, dan zal een schijnlijk uitkomen onder de naam ste helft rechtstreeks uit een hoek- beslissingswedstrijd nodig zijn. Bij ver- ESCA VC. schop gescoord door linksbuiten Mo- lies van Lugdunum en een gelijkspel Door de goedkeuring van de le- rais. Deze tweede finale was nood- van HW eindigen deze drie clubs zelfs denvergadering kan het overkoepe- zakelijk geworden door het gelijke gelijk. Het wordt een bijzonder spannen- lende orgaan, Vitesca, dat deze unieke spel (3-3), dat de ploegen woensdag de Tweede Pinksterdag voor de derde fusie tussen een semi-profclub en een in Brussel bereikten en welke stand klassers, zowel voor de kanshebbers als arnateurvereniging heeft geregeld, de ook in de verlenging geen wijziging voor de clubs in de gevaarlijke hoek. fusie verder gaan organiseren. onderging. Volendam degradeert. Oud Oranje speelt tegen Oud België De Nederlandse oud-internationals spelen op zaterdag 23 mei in Den Bosch de traditionele wedstrijd tegen de Bel gische oud-internationals. De opstellin gen van beide teams luiden: Nederland: doel: De Munck (Veen- dam); achter: Schaap ('t Gooi) en Bos kamp (Ajax); midden: Van Schijndel (SW). Krijgh (BW) en Kuys (NAC); voor: Biesbrouck (RCH), Wilkes (Xer xes), Appel (Fortuna '54). Lenstra (Hee renveen) en Van der Gijp (Feijenoord). België: doel: Daenen (Tilleur); achter: Van Ginderen (Antwerp) en Van Pop- pelberghe (Brugge); midden: Mees (Antwerp), Carré (Luik) en Maertens (Antwerp); voor: De Bi-uyne (St. Ni klaas), Van Steenlant (St. Niklaas), Coppens (Beerschot), Anoul (Luik) en Van den Bosch (Anderlecht). Als scheidsrechter zal de heer Mar tens fungeren. Van Himst niet in „Rest van Europan De Belgische voorhoedespeler Pol van Himst is, in tegenstelling tot eerdere berichten, door de Duitse bondstrainer Helmut Schoen niet op genomen in het elftal van de „Rest van Europa", dat 20 mei in Kopen hagen tegen een Scandinavische se lectie zal uitkomen. Engeland is mét drie spelers het beste vertegenwoor digd in het elftal van de „rest" dat er als volgt uitziet: Doel: Jaschin (Rusl.); achter: Wil son (Eng.) en Bomba (Tsj.-SI.)mid den: Woronin (Rusl.), Popluhar (Tsj.- SL), en Baxter (Schotl.); voor: Augusto (Portugal), Greaves (Eng.), Eusebio (Portugal), Law (Schotl.) en Charlton (Eng.). Schoen hoopt uiter aard dat bij de zondag in Lissabon te spelen wedstrijd Portugal-Engeland geen blessures zullen voorkomen.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 12