Een aantal druppels van de lintjesregen in Duin- en Rijnstreek VRIJDAG 1 MEI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Eveneens drie onderscheidin- veld (2lIv,er) e" J' de Groot (brons), gen in Hillegom en wel bij de n.v. aan WI0 loco-burgemeester W F. v. Koninkl. Bloembollenbedrijven Gebr. Dam )ulst het ereteken opspeldt. v. Zanten. Van links naar rechts op de foto. J. Langeveld (brons), dir. C. N. Veldhuizen van Zanten, de hr. De heer J. J. Steenvoorden te Langeveld sr., vader van twee der Hillegom, die eveneens onderschei gedecoreerden, zelf ook drager van den werd met het goud van Oranje de eremedaille van O.N., C. Lange- Nassau. Dr. Warns, directeur van het i de Orde van Oranje Nassau door Rotterdams Zeehospitium te Katwijk prof. dr. P. Muntendam, dir. generaal aan Zee, gedecoreerd tot Officier in I voor de Volksgezondheid. De heer H. C. v. d. Werf, voor zitter van de Ned. Kath. Banketbak- kerspatroonsvereniging, wonende te Noordwijk, Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Mej. H. Z. v. d. Weerd, direc trice Chr. Industrie- en huishoud school te Katwijk, Ridder van Oranje Nassau. Dokter M. v. d. Stoel, arts te Voorschoten, Ridder Oranje Nassau. Dat was ook het geval met de heer N. P. Meys uit Zoeterwoude. De heer H. J. v. Mil te Zoeter woude- Hoge Rijndijk, wiens maat schappelijke verdiensten gehono-. reerd werden met de gouden medail le van Oranje Nassau. Dkt. Chr. Stek etee, geneesheer- directeur van de Dokter Wm. v. d. Bergstichting te Noordwijk, werd Officier in de Orde van Oranje Nas sau. Drie eremedailles van deze orde in Valkenburg. Zilver voor de heren P. van Duyn en J. Imthorn, brons voor de heer C. Imthorn. Bur gemeester M. A. v. d. Have brengt een toast op de gedecoreerden uit.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 9