Koelkasten Langezaal Rijnstreek Bollenstreek reeds vanaf 298.- ZATERDAG 11 APRIL 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE heeft - na lange discussie - begrotingen 1964 aanvaard Subsidievoorstel geordend zwemmen naar financiële commissie De gemeenteraad van Zoeterwoude heeft gisteravond, na vrij lange dis cussie over het antwoord van b. en w. op de algemene beschouwingen en na hoofdstuksgewijze hehandeling de gemeentebegroting en de begrotingen van de bedrijven voor het dienstjaar 1964 zonder hoofdelijke stemming aanvaard. Nadat enkele agendapunten in vrij vlot tempo waren afgehandeld vroeg burgemeester Detmers de raad of men hoofdstuksgewijze behandeling van de begroting 1964 wenste of dat deze eventueel zonder hoofdelijke stem ming werd aanvaard. B. en W. had den verwacht dat hun antwoord voor de raad voldoende zou zijn. Edoch dit was niet het geval want de woord voerders van de K.V.P., de heer J H. v. d. Ploeg, en van de Vrije Lijst, drs. C. M. Westermann hadden hel hunne daar nog wel over te zeggen Met name de K.V.P.-fractie was maar matig tevreden over het ant woord van b. en w. en ook niet erg gelukkig, zoals de heer v. d. Ploeg meedeelde. „Niet alleen vanwege het feit, dat we op veel vragen een nega tief antwoord kregen, maar ook om dat we de indruk hebben, dat niet serieus genoeg is ingegaan op dat gene wat we stelden, terwijl we na drukkelijk willen verklaren, dat de vorm van het antwoord onoverzich telijk, slordig en op sommige punten onduidelijk is." Dat loog er dus niet om en burge meester Detmers heeft er zich dan ook tegen verweerd met gevolg dat het verwijt in het bijzonder door mevr. Neuwahl-Sanders later in heel wat gematigder vorm werd ge goten. Nogmaals attendeerde de K.V.P.- fractie op de h.i. te late indiening van de begroting, op de verwerving van gronden voor het sportvelden complex, de uitbreidingsplannen Zuidbuurt oost en west, hel beruchte voetpad H. Rijndijk en de komende Bijstandswet. De antwoorden daarop van b. en w. vond men hoogst onbe vredigend. (Dat antwoord hebben wij in ons blad van gisteren reeds uit voerig gepubliceerd). De K.V.P. woordvoerder vroeg tenslotte hoofd stuksgewijze behandeling van de -be groting. WATERLEIDING. Drs. C. M. Westermann stelde eveneens een aantal vragen. Op twee in de alg. beschouwingen gestelde vragen had hij n.l. geen antwoord gekregen en wel a.g. de verbetering van de Weipoortse weg en de ver koop van rookwaren aan minderja rigen. Voorts constateerde spr. enige geirriteerdheid bij b. en w. met be trekking tot de vragen van de Vrije lijst over de waterleidingmisère. Tot slot verklaarde drs. Westermann in tegenstelling tot de heer v. d Ploeg geen behoefte te hebben aan hoofdstuksgewijze behandeling. Burgemeester Detmers noch wet houder Van Hofwegen hadden eigen lijk veel moeite de raad tevreden te stellen. Zij verduidelijkten hier en daar hun antwoorden of gaven aan nemelijke verklaringen. Het debat ging eigenlijk min of meer als een nachtkaars uit. Nadat een aantal vragen waren ge steld bij de eigenlijke behandeling van de begroting werd deze, tezamen met de begrotingen van de bedrijven zonder hoofdelijke stemming aan vaard. VARIA Aan deze hoofdmoot van de agenda waren enkele punten voorafgegaan In de Commissie tot wering van schoolverzuim werden in de verschil lende categoriën gekozen achtereen volgens de heren J. W. Vink, H Wit- teveen, C. M. J. Straver en P. C. Paardekooper. De voorgestelde wijziging van de legesverordening inclusief de aan koop van een „trouwloper" werd goedgekeurd, met de nieuwe salaris maatregelen voor secretaris en ont. vanger had men evenmin moeite en men ging accoord met aankoop en/ol verhuur van gronden volgens de prae-adviezen. Het voorstel subsidie geordend zwemmen, waarover in de vorige vergadering de stemmen staakten, werd nu met zeven tegen zes stemmen verwezen naar de Com missie voor de financiën. De voorz. heeft verder nog mede gedeeld dat de rijksgoedkeuring voor de kath. meisjesschool en een gym nastieklokaal nu officieel binnen was dat alle tegen het uitbreidings plan Grote polder ingestelde beroe pen waren ingetrokken, zodat dit plan in zijn geheel zal worden goed gekeurd. Na de openbare zitting bleef de raad nog wat bijeen om d^ aanvaar ding van de begroting zoals ge bruikelijk wat te „vieren". ALPHEN AAN DEN RIJN Het comité, dat zich nu vijf jaar achtereen heeft bezig gehouden met de organisatie van de bloemenoptocht „Kleur en Fleur" deelt mede, dat als datum voor deze optocht dit jaar is gekozen zaterdag 8 augustus a.s. Bij het bepalen van de dag moest rekening gehouden worden met bloe mencorso's in andere plaatsen. Aangemoedigd door de bevredigen de deelname van de laatste jaren waardoor ook het gehalte van de ver sieringen zich in opwaartse lijn be weegt en gezien de vooral in het vo rig jaar ontvangen talrijke blijken van belangstelling van het zaken- en bedrijfsleven en van plaatselijke verenigingen, is het comité reeds nu bezig met animo voorbereidingen te treffen om ook in 1964 een goed re sultaat te bereiken. Reeds zijn ver schillende positieve reacties ontvan gen. In dit opzicht is samenwerking zeer belangrijk. Het voorbeeld van enkele buurtverenigingen om met vereende kracht een wagen in de op tocht te brengen, verdient navolging. De kosten zijn dan voor betrokke nen niet hoog. Gehoopt wordt, dat in de toekomst steeds meer wijken of straten uit Alphen zich zullen doen vertegenwoordigen door een fraaie inzending. Zoals bekend, geeft het secretariaat: Celebesstraat 8 gaarne alle nadere inlichtingen. Jaarvergadering kring Gouwe-RUn- streek KNZB Gisteravond kwam de kring Gouwe-Rijnstreek te Alphen bij een voor haar jaarlijkse vergadering. In snel tempo werd de agenda afgewerkt, nadat voorzitter De Bruin de vergade ring te laat had geopend, daar voor zitter Jan de Vries van de KNZB werd verwacht. De diverse jaarverslagen werden aangenomen, waarna een mi nuut stilte werd in acht genomen voor de heer Jan C. Gravensteijn, in leven zeer aktief lid van de Goudsche Zwem- club. De voorzitter lichtte toe, dat het le dental achteruit gegaan is in 1963. Voor een deel moet de oorzaak hiervan wor den gezocht bij de oprichting van de Stichting voor elementair zwemmen, maar deze mag zeker niet alle schuld in de schoenen geschoven worden. De agenda van de algemene vergade ring werd besproken. De meeste stof tot discussie leverde echter het voorstel van de Bondsraad op, de zomercompe titie over te hevelen naar de winter. Felste tegenstander was de Sleutelstad, die reeds in een brief haar grieven had uiteengezet, waarop voorzitter Werter nu nadere toelichting gaf. Vele argu menten spraken zijn inziens tegen dit plan. Vóór de verplaatsing waren slechts de Leidsche Zwemclub en de Goudsche Zwemclub. terwijl het denkbeeld in de ogen van de 11 andere verenigingen geen genade kon vinden Het idee om in een bad in een andere plaats te spe len kon alleen bij LZC goedkeuring vin den, alle afgevaardigden vonden teveel moeiliikheden hierin schuilen. Tot slot werden noe diverse diploma's voor behaalde polokampioenschappen uitgedeeld. Nadat de afgevaardigden voor de bondsvergadering waren aangewezen, sloot voorzitter De Bruin de vergade ring. V.V. ..ALPHEN" KOOS VAN WINKEL WEER ALS VOORZITTER Met de verkiezing van de heer C. F. J. van Winkel als voorzitter van de v.v. Alphen zijn de voorzittersmoeilijkheden althans voorlopig weer van de baan. Deze verkiezing vond gisteravond plaats in het clubgebouw van de ver eniging tijdens een druk bezochte le denvergadering. De heer Van Winkel, die jaren lang de voorzittershamer had gehanteerd, werd in de laatste jaar vergadering. eind vorig jaar, na het neerleggen van het voorzitterschap door de heer G. van Geen, tijdelijk de leiding van de vereniging opgedragen. Met deze verkiezing heeft de heer Van Winkel dus weer opnieuw de leiding van Alohens oudste voetbalvereniging in handen. In de nieuwe elftalcommissie werden gekozen de heren R Grobbe. L. de Graaf. D Eiikema. G F.derveen en als vijfde man trainer W Hazeveld, die wat de samenstelling van het eerste elf tal de meeste zeggenschap zal krijgen. J. Schollaard 25 iaar bii ..Industrie". Gisteren herdacht de heer J Schollaard het feit. dat hii een kwart eeuw geleden ziin werkzaamheden als ion<»maatje bij d~ scheensbouwwerf De Industrie" aan d#> Wilhelminalaan beeon Dit feit was de reden, dat de heer Schollaard met ziin familie door de directie in aanwezigheid van de on dernemingsraad van het bedriif en de naaste medewerkers van de jubilaris op harteliike wüze in de kantine werd ge- hudigd met toespraken en geschenken. o Tr-iociwniTir F,»N W'ATTrRTPArM W^FR VOOR HET VOETLICHT Op muzikaal Pehied spreekt Hazers- woude onweerleebaar een woordje mee. In het dorp beweegt de gemengde zangvereniging „Zang en Vriendschap" zich wat vocale kwaliteiten betreft op vrij hoog niveau. In de Groenendijk hebben de leden van de Kon. Toneel-, Zang- en Muziekvereniging een naam op te houden. Hazerswoudes derde dorpskern, 't Zwaantje, gaat zich nu ook in het strijdperk begeven: of liever ge zegd voortbewegen. Op 18 april namelijk zal de operettevereniging „Ein Walzer- traum" voor de tweede maal in haar bestaan een uitvoerig geven. Reeds tijdens de eerste presentatie, in het najaar van 1963. bewezen zangers en zangeressen met een cascade van operettemelodieën wat klank en decla matie betreft zeer zeker tot groter pres taties in staat te zijn. De afgelopen we ken is er met veel enthousiasme onder leiding van de heer J. A. Peil gerepe teerd en een gang naar het parochie huis St. Joris zal bijgevolg op genoem de datum alleszins lonen. GROENENDIJKS JEL'GD ACTIEF De plannen, die enkele weken geleden werden gesmeed in de Groenendijk om de jeugd in haar vrije tijd actief bezig te houden, beginnen concreet te wor den. Binnenkort zal onder leiding van pastoor L. Alberti OCD een bijeen komst worden belegd voor diegenen, die zich enkele weken geleden spon taan ter beschikking stelden om te gaan optreden als leidsters van de jeugd in de leeftijdsgroep tussen acht en zestien jaar. Een nog prettiger bericht is de ge reedkoming van het jeugdhuis nabii de Scheepjeskerk, achter de woning van de heer Th Spierenburg. Hier zal de jeugd namelijk op aangename en pret tige wijze kunnen worden beziggehou den ..Als er misschien mensen zijn die afgedankte vloerbedekking hebben, is die bij ons zeer welkom", aldus pastoor Alberti Voor het dekken van de kosten (ongeveer zevenhonderd gulden^ wordt beraden om eventueel een fancy fair te houden. Overigens: ook de jeugd boven de zestien jaar houdt niet van halve maat regelen Het jongerenbestuur organi seert vrij freauent dansavonden er za terdagavond is het weer zover* niemand minder dan René and his Alligators, hekend van grammofoonplaat, radio en televisie, zullen hun al of niet luid ruchtige onwachting maken in het Groe nend ijks parochiehuis. ROn BLOEMBOLLENCULTUUR VOOR KANDIDATUUR LETSCHERT In café Wagenaar kwam de Alg. Ver. voor Bloembollencultuur, afd Roelofarendsveen en omstreken voor een vergadering bijeen met als be langrijkste agendapunt de bespreking van de beschrijvingsbrief voor de 237e Alg. Vergadering. Wegens een misverstand kon de afdelingsvoorzit ter, de heer G. Elstgeest. niet aanwe zig zijn. zodat de vergadering geleid werd door de secr. penningm., de heer P. Pouw. Bij de bespreking van de beschrijvingsbrief bleek dat het hoogtepunt van deze vergadering zou liggen in de verkiezing van een nieu we alg. voorz. Door het hoofdbestuur werd sterk aanbevolen voor deze functie de huidige secr., de heer H A. G. de la Mar. Uit de gehouden bespreking bleek wel, dat de verga dering van de afd. Roelofarendsveen weinig sympathie kon opbrengen voor de wijze waarop men deze kan didatuur naar voren heeft weten te brengen. Wel was men overtuigd, dat de nieuwe voorzitter voldoende capaciteiten moest hebben inzake zijn afvaardiging naar het Landbouw schap alsmede t.a.v. de ontwikkeling van de E.E.G. bij de besprekingen hieromtrent in Brussel. Naast de kandidaat van het hoofd bestuur was thans ook door enkele afdelingen drs. H. B. P. A. Let- schert, burgemeester van Medem- blik, kandidaat gesteld voor deze functie. Het feit dat in de aanbeve lingsbrief der diverse afdelingen ook vermeld was, dat deze kandidatuur gesteund werd door de afvaardiging van Roelofarendsveen, werd als on juist betiteld. Deze toezegging was nimmer gedaan en dit kon men ook niet doen, want dan zou dit een be sluit moeten zijn van een ledenver gadering. Na een breedvoerige bespreking omtrent dit punt werd besloten om een stemming te doen houden, opdat de afgevaardigden naar de Alg. Ver gadering zouden weten naar welke kandidaat de voorkeur zou uitgaan. Slechts één stem werd uitgebracht op de heer de la Mar, terwijl drs. Letschert het restant der stemmen op zich zag uitgebracht. Tot afgevaardigden naar de Alg. Vergadering werden hierna benoemd de heren G. Elstgeest en N. Straat hof Nadat nog enkele vaktechnische problemen waren besproken kon met een kort dankwoord de vergadering worden besloten. I.ISSE Cor Kleisterlee sprak over „Politiek" op jongerenappèl In de serie avonden van het Ka tholieke Jongerenappel voor de Bol lenstreek sprak gisteren de heer Cor Kleisterlee, lid van de Tweede Ka mer, over het onderwerp „Politiek". Evenals de eerste avond, toen de schrijver Toon Kortooms over Bra bantse humor sprak, was er vrij veel belangstelling van de zijde der jon geren. Wel een bewijs dus dat het appèl aanslaat en dat de opgroeiende jeugd zich ook interesseert voor on derwerpen van schijnbaar droge doch serieuze aard. RIJNSBURG DIPLOMA-UITREIKING TUINBOUWSCHOOL Volgend jaar bestaat de Avond- Tuinbouwschool te Rijnsburg 25 jaar. Met deze school wordt nog steeds in Rijnsburg aan een grote behoefte voorzien, aldus ir. H. Wezenberg, insp. van het Land- en Tuinbouwonder- wijs, die gisteravond in de cantine van veiling „Flora" aan de geslaag den van de 2-jarige cursus de diplo ma's uitreikte. Het hoofd van deze avondcursus, de heer R. v. d. Hoek, uit Leiderdorp, opende deze avond met een korr woord, waarin hij allereerst de cur sisten en in 't bijzonder burgemeester B. H. Koomans, de voorzitter van veilingsvereniging „Flora", de heer G. van Delft en de secr. de heer De Jong hartelijk welkom heette. Verder gaf hij een kort overzicht van de afgelopen cursus, waarin hij zeide dat hij respect heeft voor de vol harding van de cursisten, daar het een hele opgaaf voor hen was gezien in de tuinbouw hard gewerkt wordt. Met zeer veel vrucht. Jan Noort te Rijnsburg, Dirk Lindhoud en An- netje van KleverenVerdoes te Oegstgeest, Jacoba v. StaverenLefe- bre te Lisse en Cornelis Verwer te Abbenes Met veel vrucht. Jan A. van Delft, Jan van Rossum, Pieter v. d kwaak te Rijnsburg, Pieter van Elten, Johannes C. Slootweg te Valkenburg, Jan Star te Oegstgeest, Izaak Knetsch, Hendrik A de Mooij te Katwijk. Met vrucht. Cornelis Heems kerk, Teunis Zandbergen en IJsbrand van Dijk te Rijnsburg, Hendrik Grim bergen te Lisse, Jan Oudshoorn te Valkenburg, Cornelis N. Marbus te Noordwijk, Petrus H. Sikking en Johannes C. M. Wassenaar, te War mond, Cornelis J. Noordermeer te Voorhout. VOORHOUT Retraiteclub „St. Dominicus" In café Boerhaave hield de retraiteclub een goed bezochte jaarvergadering Medegedeeld werd dat voor kinderen die van school afkomen ook een re traite wordt gehouden, tegen geredu ceerde prijs. Het bestuur betaalt hier ook nog 1/3 van. Volgens de kascommissie waren de bescheiden van de penningmeester in orde. Hij had nog een batig saldo van 229.24. De commissie had in de boeken gezien, dat de vereniging 50 jaar bestaat. Hiermede werd het be stuur gecomplimenteerd. De g.a., kapelaan H. P. G. Groene- wegen, werd geïnstalleerd. De aftre dende bestuursleden werden allen herkozen. Nadat de g.a. nog een kort woordje had gesproken en uiteen had gezet wat een retraite is, werd de vergadering gesloten en ging men een kaartje leggen. LEIDERDORP RAADSAGENDA De Raad vergadert dinsdag 14 april des namiddags om 8.30 uur. Agenda: Voorstel tot wijziging van het besluit d.d. 27 mei 1963, nr. 157, tot het verlenen van medewer king tot het in bouwexploitatie bren gen van gronden in het uitbreidings plan in onderdelen „Zijllaan en Meije- polder", bouwblok „Ter Meij", aan de Theodora Wilhelmina Termaat- stichting, gevestigd te Rotterdam. Op 27 mei 1963 werd besloten aan de Theodora Wilhelmina Termaat- stichting, gevestigd te Rotterdam, medewerking te verlenen voor het in bouwexploitatie brengen van gronden. De bepalingen van het raadsbe sluit waren gebaseerd op het tot stand komen van de notariële akte voordat met de werkzaamheden van het bouwrijp maken zou worden be gonnen. Door allerlei omstandighe den wij noemen de lange periode die Gedeputeerde Staten nodig had den voor goedkeuring van het be sluit en de moeizame onderhandelin gen met de Termaatstichting om te komen tot het verlijden van de no tariële akten zijn de werkzaam heden van het bouwrijp maken al be gonnen voordat de overdracht van gronden kon geschieden. Het bij no tariële akte constateren van de over eenkomst en de overdracht van gron den is thans geschied op 10 april '64. Bij het nader beschouwen van de bepalingen van het raadsbesluit heeft de notaris, die de akten verleden heeft, ons er op gewezen dat het be paalde in hoofdstuk VI, artikel 2, in samenhang met het bepaalde in hoofdstuk V, artikel 3, in feite moei lijk past in de akte. De overdracht van gronden is nl. reeds geschied, zodat de redaktie ,de in uitzicht ge stelde overneming van de gronden" niet reëel is. Hoewel b. en w. begrip hadden voor de bezwaren van de no taris, die volledig gedeeld werden door de Stichting, hadden b. en w. geen bevoegdheid af te wijken van de tekst van b. en w. eerder vermeld besluit. Nu echter de financiële regeling met de Stichting tot een goed einde gekomen is, zijn b. en w. van oor deel, dat aan de Stichting of haar rechtsverkrijgers niet meer belem meringen in de weg moeten worden gelegd dan in het belang van de ge meente nodig is. Het gemeentebe lang verzet er zich, naar haar me ning, niet tegen dat het bepaalde in artikel 3, hoofdstuk V, vervalt, waar door het niet meer als kettingbeding woordelijk in verdere akten moet worden opgenomen. Derhalve stellen zij voor thans 'n wijziging aan te brengen in eerder gemeld besluit. nu nog voor oude onverhoogde prijzen met compressor formica bovenblad, Zie ons assortiment STILLE RIJN 3-4 LEIDEN TELEFOON 26545 Telefoontjes AANGEBODEN Gootstenen aanrecht bladen en keukenkasten fehee) pasklaar Eerste las materialen zeer lage prijzen Jac Arnold us en Zn. Minnebroersgracht 9 Kapsalon „Cora" v/h Teske, Korevaarstraat 7 Ter kennismaking met on ze 3e damnskensalon een prima coldwave perma nent voor 1" kleurspoe lingen v.a. 3.-. Al ons werk onder volle garantie. Tel 23666. Een bezoek aan onze kwekerij is zeker de moei te waard Wh zijn ruim ge sorteerd in diverse soorten planten voor uw zaak, huis of kantoor Tevens hebben wij een ruime sortering aardewerk Zaalberg. Lo ré enz en een grote col lectie koper en tin Bloe menmagazijn C L Mul der, Haarlemmerweg 21 Leiden tel 20550 Puistjes en meeëters Gebruik Puco Skin lotion U zie- ze verdwijnen Ver bluffend resultaat Voord flacon t 1 75 Grote flacon f2 95 Vraag uw drogist 3? Kinderfoto's en huwe liiksrenortaees. Foto van Bemmelen. Zuidbuurtse wee 30 Zoeterwoude. tel 01715-353. 3? Rotan meubelen wie ren. mandenwerk koopt u net voordeligst bh fa Van der Vaart, Lange Pje te-skerkkoorsteeg 24 tel 3(R34 Speciaal adres voor reparaties en bekleder vat wiegen. repareren, veranderen er leveren van elk slot Haar emmerstraat 273 (bh dt Overdekte) tel 33958 Le vering aan rijk en ge meente Zaterdagsmiddag en maandagmorgen geslo ten Philips Ërres Griindig Blaupunkt Deze appara ten zijn met 2e program ma, worden geleverd met 6 mnd garantie en event gespreide Dealing Radio v Ulden riaari straat 307 .eiden tel 30979 Hang of legkasten 58. leg: 165x60en40 cmvul planken, hang 165x60x54 cm Ook vele modellen wandkasten C J v d Geest, Houthandel „De Burcht'-, hoek Nieuwstr.- Hoogl Kerkgracht 49. tel 33078 'S Schoorsteenklokken! Prachtige modernr schoor steenklokken. De nieuw ste modellen, zó van de Jaarbeurs Zeer voordelig in prijs, en een enor me keuze Prettige bedie ning, 100% service, bij Uurwerkkliniek Gorthuis alleen Lage Rijndijk 8. 3? Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende orij zen. o.a visitekaartjes ge boortekaartjes verlovings- kaartjes. huweliiksaank en uw zakendrukwerk enz Prima afwerking vlotte bediening - Halpa Vul penservice Haarlemmer straat 64, naast muziek handel Ge Hofenk. 3? Aangeboden; sierteelt verg. k kas. w kas. open grond A en B, zowel pe riode als iaar J van Pari don Jr., Herenweg 140A Noord wij kerhout, telef. 02533—2205. Cl? Gebruikte i.V -toestel len voorradig Door inruil verkregen Door vakmen sen nagezien Pryzen v.a 200 - Van Zijp, Haarlem merstraat 279 Leiden 3* 500 merkMetsen tn ve le kleuren en uitvoeringen voorradig Prijzen vanai 132 50 compleet Van Zijp Haarlemmerstr 295 Kore vaarstraat 6 Leiden Originele U.SA spij kerbroeken Wh hebben alleen de verkoop van ori ginele Amerikaanse spij kerbroeken o a. Lee- Wrangier-Globe Troter Nu ook met wijd uitlopen de oijp Natuurlijk weer bii Spnrtl.uijs Van Delft 3T Te koop schuurtje. 2x3 m. Schoolstr. 37. Voorscho ten. 2? Gebruikte bromfietsen voorradig Door inruil ver kregen Door vakmensen nagezien Van Zijp Haar lemmerstraat 295 Leiden Grammofoonplaten. gopulair, klassiek, top hits euze uit meer dan 20 000 nummers Van Zijp, Haar lemmerstraat 279 Leiden 3T Nu een nieuwe lamp voor woning boot winkel of kantoor. Da grootste sortering. De laagste prij- zijn De Lichthal, Haar- lemmertsraat 293 Leiden Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal Gratis plaat sen van lampen boven de 25 in Leiden en omge ving De Lichthal. Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte Er is maar één Van der Berg die in eigen stoffeer ierij stoffeert, repareert overtrekt. Doustraat Trompstraat 3? Te koop woonark leng te 9,5 m., br. 3 meter. Be vat, kamer, slaapk., keu ken, toilet, gangetje. Te bevr. Parkstraat 7, Leiden. Te koop aanboden te levisie. 53 cm. 200. Veur- seweg 206, Vorschoten, tel 2397. Aangeboden twee bruids- of communieiurk- jes. leeftijd circa 7 iaar Tel. 30879. 3? Aangeboden Ford Prefect '55-56. sportieve auto, benz. l:14;gerev. motor, mech. 100%, ui terlijk in prima staat. Kleur: blauw metalie, prijs 1500. Te bevra gen: P. Hooymans jr., Nic. Barnhoornweg 30. Noord wijk aan Zee. Aangeboden Heinkel scooter 60. In prima staat Voorzien van vele acces soires. Te bevragen Nieuwe Brugsteeg no 1. tussen 6-8 uur 's avonds 3? Voordeel voor O. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood Wij stofferen repareren. overtrekken lijmen in onze eigen stof- feerderij Van der Berg Gerrit Doustraat 1-27, tel 34824 Trompstraat 66 3? Van part aangeboden wegens vertrek BMW 700 Luxus, geheel in staat van nieuw. Financ. mogelijk - Dr. Kortmanstr 4, Zoeter woude (dorp). Aangeb.: Ford-Consul Cabriolet, 'eren dak, als nieuw gereviseerde motor kleur rood-crème-zwart, leuke sportauto, prijs 875 gld. P. Omtzigt. Hoge Rijn- diik 229. Zoeterwoude Te koop partij zware kisten. J. v. Veen. W. v. d. Veldenweg 21, Leimuiden. Kampeerders Wist U dat onze zaak 40 m diep is en dat U daar iedere tent opgezet kunt zien? Natuurlijk weei bii Kam oeerparadijs Var Delft Steenstraat 45 l eiden Parkeerruimte aanwezig 'S renteninruilcampagne 1964 Is uw tent te klein of heeft U liever een bunga lowtent? Wh ruilen ieae re tent in Natuurlijk KKamprJ--- ft. Stee Leiden 3? Monster-uitvei koop Aanstaande maand. 9 uur houden wij de laatste uit verkoop. Alles moet weg, want 1 mei verplaatsen wij naar Hooigracht 51 Spotprijzen! Zegt 't voort! Pluvm, Hoogewoerd. telef 21266. *2* Kampeerders - kam peerders kampeerders kampeerders kampeer ders - kampeerders kam peerders - kampeerders kopen natuurlijk hur kam neeruit.rustinp bii kam peerparadiis Var Delft Steenstr 45 Leiden Bonds tentenverhuur ANWB :ant aan particulier Chique gebogen modellen met losse kussens 650, 750, 995, 1150. 1195 1350. Tevens aparte fau teuils 165 en 185 p. st. Te zien zaterdag, zondag, maandag tot en met don derdag de gehele dag, ook 's avonds. Nieuwe Park laan 115, s Gravenhage. telef. 070-551680. 3? Uw bed als nieuw te rug als wij dit overtrok ken hebben In één dag klaar! 2-pers vanaf 26 50 1-pers vanaf 19 50 De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51, tel. 24958. 2? Dames-, heren- en kin derkleding tot 200.-, L0.- Êer mnd. zonder vooruit etaling. Vrargt gratis folder. Br mder no. 2512 bur. v. d. blad "JE? Monster-uitverkoop Dressoirs v.a. f 7,50, stoe len v.a. 1, tafels 5. 10, en 15. fauteuils v.a. 5, kasten. 6-pers. bureau, schemer lampen, enz. teveel om op te noemen Pluym, Hoo gewoerd 41.. 3F Aangeboden woon- scheepje, 9 mtr lang. Te bevragen Herenweg 54, Warmond 3? Te koop Heinkel scoo ter in z. g. st. Te bevragen C. Koudijs. Herenweg 47. Warmond. 3? Te koop aangeboden: NSU-scooter in goede st. Zuidbuurtseweg 22, Zoe terwoude 01715-201. Kampeerders koDen natuurlijk hun kampeer uitrusting bii K ampeerpa radijs Van Delft Al onze tenten hebben een eervolle vermelding gekregen van de ANWB 2-oersoons dub- beldaks tent "".50 Grote bungalowtent v.a 237 50 Steenstraat 45 T .eiden 2? Te koop prachtige 4 mnd. oude zwartwitte Col lie (Lassie) kampioensaf- stamming. G. J. v. d Hoorn, Paradij sweg 30 Ter Aar. 3T Twinset. De nieuwste wascombinatie Beter dan vaste combi Centrifuge 2800 toeren, ook in gedeel ten aan te schaffen, vanaf f 490. kompl Financiering mogelijk Firma Dusoswa Turfmarkt 1.2.3. Leiden tel. 24409. ,,T?RSONEEL <2? Gevraagd in brood- en banketbakkerij een winkel juffrouw leeftijd 20 iaar of ouder 5-daagse (45 uri- ge werkweek). Opgave met mededeling van ver langd salaris en van laatste betrekking c-nder nr 2530 bur. v. d. blad. Biedt zich aan: chauf feur. oud 21 jaar in bezit van rijbewijs BE., C.D. liefst voor winkelbedrijf of dergelijke, in Leiden of omstreken. Reeds 3 iaar als zodanig werkzaam geweest Brieven onder nr. 7740 bur v. d. blad. 2* Gevraagd: geroutmeer oe modinettes Wegens uitbreiding kunnen wij nog 20 modinettes plaat sen Komt U eens Draten Goed loon en 5-d werk week Aanm maandag tot vrijdag van 8-17 30 uur Herengracht 84. Leiden tel 30268 2? Ervaren werkster ge vraagd voor ochtend- of middag. Mevr Heringa, v Slingelandtlaan 10 (bii Warmondseweg). Leiden. 2? Gevr. huish hulp in tern of extern. 5 dagen van 9-3 bij ouder echtpaar in Den Haag. Br. onder no 3254 bureau v. d blad 2? Biedt zich aan een meisje in Oegstgeest voor de huish. 2e ochtenden of 2 middagen. Brieven on der no 7697 bureau van dit blad. 2? Flinke hulp. eens in de 14 dagen van 9-3 u. KI flat. echtpaar zonder kin deren Voorburg, nabij de N.Z -bus 46, transportkos ten vergoed Mevrouw UI jée. Alberdinck Thvmkade 9, Voorburg, telef. 070- 865775. 2? Gevraagd in Leen's Snackbar, Palaceplein, Noordwijk aan Zee. tel. 01719-2110 2 beschaafde buffetmeisjes 2 beschaaf de buffetbediendes. S* Gev/aagd in grammo foonplatenzaak verkoop ster of leerl.-verkoopster. Interessante en afwisse lende werkkring. 5-daag se werkweek. Br. onder no. 7708 bureau v. d. blad. 2T Katholieke Gezinszorg. Morssingel 8, Leiden, vr. nette r k nelosters voor halve of hele dagen Aan hielden maand tm vrij- dap tussen 9-10 uur en 1-2 uur Wilt u kraamverzorg ster worden? Meldt u bij het Kraamcentrum Wit- Gele Kruis, le Binnenvest gracht 30, Leiden. Aanv. cursus 20 april en 1 sept. Leeftijd 18 jaar en ouder. Tel 31155. hEVRAAC.D "S* Particulier verzamelaar uraagt te koop schilde rijen van oude Holland se meesters Brieven met aanbiedingen aan Dostbus 4078 Rijswijk Z H Gevraagd een kamer met kookgeleaenh. Liefst in Leiden. Mej. C. Fran sen, p.a. Frankenhorst 9. Sassenheim. Goed tehuis gevraagd voor een boxer Rijn en Schiekade 34 Leiden. *2* R.K. meisje. 20 jaar. zoekt een vriendin Brieven ondsr nr. 7739 bur. v. d. bl. *2* Juffrouw 40 iaar zoekt reisgenote voor vliegreis naar Spanje, 2e helft van mei Br. onder no. 7704 bureau van dit blad.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5