Scholte verbetert zijn Nederlands rekord bij Europ ees kampioenschap Kangoeroes na zege op WA definitief veilig OOSTENRIJKS ELFTAL ZO UIT DE TREIN NAAR OLYMPISCH STADION VOOR AAN DE RADIO NIEUWE OPSTELLINGEN VAN DE LEIDSE KORFBALBOND Opstelling Ned. elftal r ZATERDAG 11 APRIL 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 meester van het ivoor Dank zij een formidabel herstel in de tweede helft van lijn partij tegen Siegfried Spielmann heeft Henk Schol- te vrijdagmiddag zijn kansen op de Europese titel in het kader 71-2 in eigen handen kunnen houden. Evenals de avond tevoren tegen Van Hassel had Scholte ook nu weer een haast hope loos lijkende achterstand tegen de uit stekend spelende Spielmann. Maar juist toen vermande Scholte zich en sleepte op wonderbaarlijke wijze de partij uit het vuur (279300). Nu heeft daaraan ook wel meegewerkt het feit, dat Spiel- VOETBAL vw op de rand van likwidatie De Ven'ose eerste-divisie club VVV verkeert in ernstige financiële moei lijkheden. Het bestuur is daarom ge noodzaakt geweest de eemeente Ven- lo te verzoeken op korte termijn een overbruggingskrediet van 50.000, te verstrekken om deze competitie nog uit te kunnen spelen en de ge legenheid te geven voorbereidingen te treffen voor de nieuwe competitie. Naast deze 50.000 vraagt VW hulp en medewerking om tot oprich ting van een stichting te komen met daarnaast nog de toezegging dat de gemeente bereid zal zijn een zelfde bedrag in te brengen als van bedrij ven en particulieren ontvangen wordt. Hierbij denkt men aan een gegarandeerd minimum van 150.000 en aan een maximum van drie ton. Omdat de liquiditeitsmogelijkheden van VVV thans geheel uitgeput zijn, wordt gevraagd de gemeenteraad eventueel in een spoedzitting bijeen te roepen om de kredietaanvraag te behandelen. Als het gevraagde krediet niet ver leend zou kunnen worden, gaat het ongetwijfeld de liquidatie van VW als semi-prof club betekenen, daar na de reorganisatie van februari 1963 van particuliere zijde reeds tijdelijk lopende leningen zijn verkregen tot een totaal bedrag van 121.000. Hier mee zijn echter alle mogelijkheden uitgeput. ZWEMMEN drie nieuwe wereldrecords in blackpool In het openingsnummer van de zwemwedstrijd Groot Brittannië— Rusland voor dames en heren, die in Blackpool wordt gehouden, heeft de Britse Jill Norfolk het wereld record op de 110 yards rugslag ver beterd en gebracht op 1 min en 9.8 sec. Het oude record stond op naam van de Japanse Satako Tanaka, die op 23 februari van het vorig jaar in Perth 1.10.1 zwom. In het tweede nummer, de 220 yards schoolslag voor heren sneu velde ook een wereldrecord. De Rus Georgy Prokopenko liet een tijd af drukken van 2.31.4, waarmee hij het record van de Japanner Marito Su- gematsu twee seconden scherper stelde. Het derde record werd gebroken door de Russische 4x110 yards wissel slag-ploeg bestaande uit Mazanov, Prokopenko, Kusmin, en Senechen- kov. Hun tijd werd 4 min. 8 sec., 13 sec. scherper dan het oude wereldrecord dat op naam stond van de Ameri kaanse Indiapolis Athletic Club. AUTOMOBILISME knac reikte prijzen uit Tijdens een feestelijke bijeenkomst zijn vrijdagavond in hotel kasteel Oud Wassenaar de in totaal 175 prij zen uitgereikt die de KNAC in 1963 voor deelnemers aan rally's races en ritten beschikbaar had gesteld. De heer Kolff reikte de prijzen uit, waarbij hij speciaal een woord van hulde richtte tot Dries Jetten (Box meer) die in 1962 Nederlands kaart- ieeskampioen werd en vorig seeizoen, geassisteerd door Jan Horbach, de titel van bestuurder op zijn naam bracht. mann nog nooit in een officiële wed strijd van de Eindhovenaar heeft kun nen winnen. Zelfs toen de groteske Duitser in sijn 13e beurt tot 260182 was uitgelopen voelde hU zich nog niet zeker van ztfn zaak want Spielmann kent de grillen van de Brabander maar al te goed. Toen Scholte, die tevoren irritant slecht had gespeeld en daaraan zijn houding had aangepast, dan ook ver rassend met een sterk opgebouwde serie van 80 zijn achterstand in één klap wegwerkte, was Spielmann praktisch een geslagen man. Hij kreeg nog twee maal een goede aanvangsstoot van Scholte, die tegen beter weten in con sequent probeerde de serie te blijven spelen en daarmee enorme risico's nam, maar de zenuwen waren de Dusseldor- per de baas en hij kon de ballen niet meer in positie houden. Nog vijf beur ten duurde de zenuwslopende eindfase. Toen maakte Scholte met een serie van elf een eind aan het lijden van de Duitse biljartreus, die met twee nederlagen praktisch kansloos werd. Plankenkoorts Ook Lambert van Leur. die zijn plan kenkoorts nog niet had weten te onder drukken, kwam in deze positie door een kansloze nederlaag (300102 in 14 beurten) tegen de kwikzilverig vlugge Clement van Hassel. die zeer ruim spe lend een serie van 115 scoorde. Later werd deze prestatie overtroffen door zijn jonge landgenoot Tonny Schrau- wen met een sterker gespeelde reeks van 138. Gezien zijn opvatting van het spel geldt deze 26-jarige Vlaming nog steeds als een van de voornaamste kan didaten voor de titel en niemand zal verwonderd opkijken als dit kampioen schap op een finale Schrauwen-Scholte zou uitdraaien. Record verbeterd Zijn enigszins fortuinlijke winst tegen Spielmann had Scholte zoveel zelfver trouwen gegeven, dat hij enkele uren later als een ander mens aan de tafel kwam om even met de Spanjaard Agui- lera af te rekenen. "Dat hij echter na zijn matige spel in de drie voorgaande ontmoetingen zijn Nederlands record, dat sinds het in mei 1963 te Veldhoven gehouden nationale kampioenschap op 50 stond, zou breken, had ook Scholte niet verwacht. Na een openingsserie van 40 had de Eindhovenaar twee matige beurten laten noteren, nl. 3 en 5, Toen Aguilera, die met het afwijkende ivoor in het geheel geen raad weet, weer had gemist, verzamelde Scholte de ballen aan de lanee kaderliin en betmn voor zichtig 'n serie op te bouwen. Slechts af en toe rappelerend. maar voortdurend secuur de ballen in het drlehnekie plaa+send. overtrof Scholte zichzelf Op 125 kwam een einde aan de wandeling van de hevig transoirerende, maar weer in zichzelf eelovende Scholte, die belust op de verbetering van het record, in de vi'fde beurt de hem noe ontbrekende 127 caramboles even trefzeker bij el kaar tikte. Na de vierde ronde luidt de stand: 1. Rudolph, 8 p., alg. gem. 13.95: 2 Schrauwen fi p. gem. 18.63, 3 Scholte 6 p., gem. 13.90. 4 Spielmann 4 p. gem. 14 08, 5 Van Hassel 4 p.. gem. 12.83: 6 Van Leur 2 n.. gem. 10 95: 7 Galmiche 2 p., gem. 7.62: 8 Aguilera 0 p., gem. 5.11. Direct na aankomst In Amsterdam is de Oostenrijkse v oetbalploeg naar het Olympisch stadion gegaan om onder leiding van Bela Gutt mann te trainen. Een zwaarbevochten 31 zege op het Amersfoortse WA bracht Kangoe roes gisteravond definitief in veilige haven. De Amersfoorters moeten nog wel twee wedstrijden spelen, maar kunnen onze stadgenoten niet meer inhalen, zoals de stand aangeeft: op de 10e plaats Kangoeroes met 24-20, dan volgt WA met 22-14, vervolgens Octopus met 24-8 en SVL sluit de rij met 24-0. WA en Octopus zullen dus degradatiewedstrijden moeten spelen, terwijl SVL zonder tot winst te zijn gekomen is gedegradeerd naar de overgangsklasse. Lang, heel lang rommelde het bij Kangoeroes in de le set. Onze stad genoten hadden duidelijk last van hun zenuwen en bovenal werd coach Jacques de Vink bijzonder gemist- Via 310 kwam WA op match point, 614, maar de inmiddels ge- coca cola-cup voor katwijker cees varkevisser Rustig spelend en zonder veel ri sico's te nemen heeft de Katwijkse dammer Cees Varkevisser gister avond de eerste plaats in de provin ciale strijd om de Coca Cola-cup ver overd. De Katwijker had aan een remise genoeg en speelde dan ook 'n degelijke, klassieke partij, waarin zijn Rotterdamse tegenstander Theo van Prooijen zelfs op verlies kwam te staan. Varkevisser vond een pun tenverdeling echter meer dan vol doende en nam het zekere voor het onzekere. Lang heeft het publiek in het Haagse Nationale Schaakgebouw niet in onzekerheid geleefd. Varke visser deed het rustig aan, bekeek het goed en kwam met elke zet die hij deed. dichter bij zijn overwin ning. Weliswaar raakte .hij in een ingewikkeld acht-om-acht eindspel, maar omdat Van Prooijen nu een grove fout maakte kostte hem dit enige zetten en later een steen. Het had hem even goed de partij kun nen kosten, maar een in feeststem ming verkerende Varkevisser vond remise genoeg. Cees Varkevisser heeft door deze overwinning in de herkamp het recht deel te nemen aan de gewestelijke kampioenschappen (met Zeeland en Noord-Holland) waarna de winnaar van dit drietal meedingt naar de landelijke overwinning. arriveerde coach De Vink wist Kan goeroes zo te inspireren, dat de Amersfoorters het knap benauwd kregen. Slechts met inspanning van alle krachten lukte het WA een be nauwde 1315 setzege te behalen. Dè 2e set bracht eerst WA een voorsprong, 2-5 en 3-7, maar toen kwam de Leidse aanval weer op toe ren. Broersma, Pasman, Taconis en Van der Leeden benutten de hen door Nap en Karamoy geboden kan sen uitstekend en via 12-8 werd het door een 15-11 setzege weer gelijk. Onstuimig trok WA in de 3e set ten aanval en even moest Kangoe roes het antwoord op dit geweld schuldig blijven: 1-4. Gelukkig wis ten onze stadgenoten zich te herstel len. Het waren vooral Pasman en Van der Leeden die zich onder scheidden door keurig aanvalsspel, maar wij zouden de overige spelers van Kangoeroes onrecht aandoen door te beweren dat Kangoeroes de 15-9 setzege alleen aan dè hierboven genoemde spelers te danken had. In de 4e set tenslotte verkreeg Kangoeroes aanvankelijk een licht overwicht. Via 3-2 en 5-3 werd het 7-4, maar toen ontketende WA een geweldig offensief. Via 8-8 kwamen de A'foorters op 8-10, maar Kangoe roes kwam terug: 14-10. Nog even spartelde WA tegen, maar onze stadgenoten gaven de winst niet meer uit handen: 15-12. De SVL'ers besloten hun ongeluk kige seizoen met een 13 nederlaag tegen het Amsterdamse Reva De eerste set bracht onze stadgenoten een 15-6 zege, maai dit kwam echt wel door het feit dat Reva nogal wat moeite had zich aan te passen aan de voor hen vreemde zaal. In de 2e set bleven we lange tijd in het onzekere, maar toen Reva deze set eenmaal had gewonnen, 12-15, was de strijd beslist. Met 5-15 en 6-15 gaf SVL zich ge wonnen. Bela Guttmann. de bijna zeventigjarige internatio naal gevierde voetbalcoach heeft een indrukwekkende serie successen op zijn naam staan. Het hoogte punt van zijn prachtige staat van dienst beleefde de kalende Guttmann drie jaar geleden, toen zijn Benfica in het Amsterdam se Olympische Stadion het roemrijke Real Madrid met 53 versloeg in de finale van het Europese beker toernooi. De Nederlandse voetbalwereld maakte vrij dag bij de aankomst van het Oostenrijkse nationale voetbalelftal opnieuw ken nis met Guttmann. Hij is, zoals bekend, door de Oos tenrijkse voetbalbond aan getrokken als de „sterke man" om het nationale elf tal uit de impasse te halen. Hij moet trachten Oosten rijk zondag a.s. in Amster dam tegen Nederland en over enkele weken tegen Hongarije naar een goede prestatie te leiden. Gutt mann heeft overigens niets met de samenstelling te maken. Dat werk is toever trouwd aan de nieuwe „BundeskapitaH Josef Wal ter, die zijn sporen als spe ler en manager reeds heeft verdiend. Het is Walters eerste interland in zijn nieuwe functie, waarin de succesvolle zakenman de plaats heeft ingenomen van Karl Decker. Guttmann laat zich overi gens wél gelden. Aan het feit, dat de Oostenrijkse ploeg per trein naar Neder land zou reizen, kon hij niets meer veranderen, hoewel hij het er zeker niet mee eens was. Maar met een andere in de laat ste jaren gegroeide Oos tenrijkse gewoonte reken de hij vrijdag bij de aan komst op het Amsterdam se centraal station abrupt af. Hij had zich nauwelijks bij de ploeg gevoegd zelf had hij de reis per vliegtuig gemaakt of hij dirigeerde de verbaasde spelers en officials stante pede naar het Olympisch Stadion. De verwende Oos tenrijkse voetbalsterren wisten niet, hoe ze het hadden. Na een zeventien uur durende treinreis moesten zij aantreden voor een training in plaats van de gebruikelijke luie pe riode na een zo lange reis. Guttmann nam tijdens de oefeningen zelf het werk van bondstrainer Gerhardt over. Bijna anderhalf uur hield hij de vijftien in hel blauwe trainingspakken gestoken geselecteerden bezig. Alleen Oostenrijks technicus no. 1 Fiala ging al na een kwartier wegens een onduidelijke blessure naar de kant; de overigen zweetten onder Guttmanns ijzeren hand. Immers, het Drestige van de „tovenaar" staat op het spel. Oosten rijk moet winnen. Ze kregen allen een beurt: de grote gevaarlijke Ne- mec, het nieuwe, pas 21 jaar oude „wonderkind" Grausam, veteraan Koller (77 caps), doelman Pich- ler (zondag nog vijfmaal gepasseerden Puschnik (eerst woensdag in een oefenwedstrijd her-ont dekt). Alle spelers moes ten sprinten, schieten en Defeningen uitvoeren. Want Guttmann wil het zo. En zijn wil is wet. Oranje is gewaarschuwd De Leidse Korfbalbond zal zowel bij het GUKB-toernooi op 25 april a.s. te Utrecht als bij het Zesbonden- toernooi op 30 april a.s. te Rotterdam vertegenwoordigd worden door een LKB-juniorentwaalftal. Als resultaat van de inmiddels ge houden selectiewedstrijden heeft de 12-tal commissie voor beide toer nooien, de navolgende speelsters en spelers uitgekozen: de dames: L. v. d. Reijden, W Paalman (beiden Zuiderkwartier), A. Veendam (Fluks), I. Tijssen, N. v. d. Pluym (beiden De Algemene), B. Vink, C. Penseel, D. Korenhof (al len Vicus O.) en de heren: R. van Vliet, W. van Vliet (beiden De Al gemene), W. Moonen, G. Philipse (beiden De Danaiden), P. v. Beek, C. de Haas (beiden Fluks), H. Brakel (Vicus O.) en R. v. 't Riet (Zuider kwartier). Voor het GUKB-toernooi ziet de opstelling er als volgt uit: aanval: de dames L. v. d. Reijden, A. Veenman en de heren R. v. Vliet, W. Moonen; midden: de dames I. Tijssen, N. v. d. Pluym en de heren P. v. Beek, W. v. Vliet; verdediging: de dames B. Bink, C. Penseel en de heren C de Haas en H. Brakel; reserves de dames W. Paalman en D. Korenhof en de heren G. Philipse en R. v. 't Riet. DRIEBONDENTOERNOOI Traditiegetrouw zal op 7 mei a.s. (Hemelvaartsdag) weer het Driebon- dentoernooi (Haarlem, Noord-Hol land, Leiden) worden gehouden en waaraan de LKB ditmaal zal deel nemen met een KNKB-juniorenteam en een LKB-team. Om tot een zo sterk mogelijke sa menstelling van beide vertegenwoor digende teams te komen zullen op zaterdag 18 april a.s. op het Vicus Orientis-terrein selectie-oefenwed strijden worden gespeeld waarvoor de navolgende dames en heren wor den uitgenodigd: KNKB-junioren: aanval: de da mes D. Bartelsman (Danaiden), J. Roedoe (Zuiderkwartier) en de he ren G. Nap, A. v. Nierop (beiden Danaiden); midden: de dames L. Link, C. Meijer (beiden Vicus O.) en WATERPOLO lzc beste in de tweede afdeling In het Haagse zwembad aan de Mauritskade werd gisteren uitge maakt, welk zevental zich de beste mag noemen van de tweede afdeling feijenoord had gesprek met trainer kment Sportclub Feijenoord heeft giste ren 'n gesprek gehad met kand.-op- volger Kment voor trainer Höfling, wiens contract met de Rotterdamse club op 30 juni a.s. afloopt, en niet meer verNngd zal worden. Op die datum loopt ook het contract van trainer Kment bij DOS af, welke club hij sinds 1962 onder zijn hoede heeft. Kment heeft zich bereid verklaard de leiding van het eerste elftal van de Rotterdamse club op zich te ne men. Indien de besprekingen tussen Feijenoord en Kment alsnog op niets zouden mogen uitlopen vertrekt Kment hoogstwaarschijnlijk naar Zwitserland. Hij heeft DOS enige tijd geleden gevraagd om betere fi nanciële waardering, doch het DOS- bestuur heeft dit verzoek van de hand moeten wijzen. Het is dus in ieder geval zeker, dat de heer Kment bij DOS weggaat. OOSTENRIJK Pichler Hirnschrodt Koller Hasenkopf Puschnik Skocic Nemec Knoll Grausam Fiala Skerlan of Flögel Verdonk Nuninga Kruiver Bergholtz Muller Van Wissen Veldhoen Schrijvers Kraay Haak Pieters Graafland NEDERLAND de heren T. Kriek (Vicus O.), A. Mo lenaar (De Algemene); verdediging: de dames I. de Klerk, L. v. Popta (beiden Fluks) en de heren A. Re geer en R. Niessing (beiden Fluks) Reserves: de dames R. Klinkhamer (Danaiden), H. Zitman (KNS) en de heren: N. v. Leeuwen en H. Roedoe (beiden Zuiderkwartier). LKB-team: aanval: de dames A. Philippo, L. de Hoed (beiden De Al gemene) en de heren B. Lambooy, H. Filemon (beiden De Algemene); midden: de dames C. de Wit (Zui derkwartier), J. Onderwater (Zui derkwartier) en de heren A. Gressie, H. Zirkzee (beiden Zuiderkwartier); verdediging: de dames M. Selier, C v. Polanen (beiden Vicus O.) en de heren: S. Sjardin, W. Meijer (beiden Vicus O.); reserves: de dames: S. Verhoeckx (Danaiden), G. Stadt (Fluks) en de heren: B. v. d.-Leede (Danaiden) en P Haas (Fluks). SCHOOLKORFBAL Ook dit jaar zullen onder auspi ciën van de Gemeentelijke School sportcommissie in samenwerking met de Leidse Korfbalbond weer de tra ditionele schoolkorfbalwedstrijden worden gehouden en wel op zater dag 16 mei a.s. (Pinksterzaterdag) met als korfbalstrijdtoneel het sport veldencomplex „Roomburg". Vorig jaar boekte deze schoolsport dag het record van 88 deelnemende schoolteams, waaronder zich 7 katho lieke school-twaalftallen bevonden. Van deze zeven boekten de Pacelli- school en de combinatie St. Bonaven- tura Lyc./St. Agnes Lyc. een fraai succes door respectievelijk in afde ling 2 (Lagere scholen-ongeoefenden) en afdeling 3 (Hoofdafdeling) be slag op de 2de en 4de prijs te leg gen. Zoals gebruikelijk worden de 12- tallen ook nu weer in vijf afdelingen ingedeeld en wel als volgt: Afdeling 1: Lagere scholen-geoe- fenden; afdeling 2: Lagere scholen- ongeoefenden; afdeling 3: Hoofdaf deling-Voortgezet onderwijs (geen leeftijdsgrens); afdeling 4: reserve twaalftallen - voortgezet onderwijs (geen leeftijdsgrens); afdeling 5: ad- spiranten twaalftallen (leeftijd t/m 14 jaar). Ook ditmaal zal een deskundige jury de wedstrijden in de hoofdafde ling beoordelen en de Sportstichting- wisselbeker toekennen aan het 12- tal, dat 't mooiste spel demonstreert. Deze wissel-trofee werd in 1961 voor het eerste beschikbaar gesteld en achtereenvolgens gewonnen door de Prof. Van der Leeuw-ULO (1961 en 1962) en de Chr. Kweekschool ('63). Gezien het succes van vorig jaar zullen de scholen met uitsluitend meisjes- of jongensleerlingen weer enkele gemengde twaalftallen vor- van de bekercompetitie. Voor deze wedstrijd hadden zich de reserves van Rotterdam en de Leidse Zwem- club geplaatst. Zelden is een wed strijd zo volkomen futloos gespeeld als vrijdagavond in de Hofstad. De enige die zeer goed op dreef was: arbiter Frits Ruimschotel Reeds spoedig werd het door een listige bal van Kees Schoof 1-0. Even later werd echter Hans Slooter het water uitgezonden. Rotterdam speel de echter een zo pover spelletje dat het tot diep in de tweede periode duurde, voordat Lim Keese terug wist te slaan, nadat Siem Ouwer- kerk een reële scoringskans had ge mist. Opnieuw kwam LZC met een man minder, toen Hans Parrel naar het straf bank je werd verwezen. Ad Beier lang wist hiervan te profiteren en bezorgde de ploeg uit de Maasstad een voorsprong. In de derde speeltijd nivelleerde Schoof de beide ploegen weer. Ouwerkerk bewees de beste man van het Leidse offensief te zijn, en scoor de tweemaal achtereen, waarbij de Rotterdamse verdediging hem de helpende hand toestak. Gerrit den Otter liet de Rotterdamse hoop her leven, door de achterstand tot 4-3 te reduceren. LZC liet zich echter niet de kaas van het brood eten, en in de laatste speeltijd waren 't Ouwer kerk en Gerard de Leeuw die de eindstand van deze zeer matige wed strijd op 6-3 brachten. EXAMEN IN ZIEKENHUIS er zijn doctoraal examen in de psy chologie. De heer Smeets kreeg enige tijd geleden een verkeersongeluk en hij moest in het ziekenhuis worden op genomen met o.m. een gebroken been. Daardoor werd het onmogelijk examen te doen in de psychologie op de afgesproken datum. Dankzij de welwillendheid van zijn professo ren: dr. J. G. Pryck, dr. F. J. T. Rut ten en dr. P. J. A. Caron kon het doctoraalexamen doorgaan. T axi-passagier sprong over brugleuning De politie van Nijmegen en Eist zoekt naar een onbekende jongeman, die donderdagavond na een ritje met de taxi over de leuning van de Waal brug is gesprongen. Hij had de taxi laten komen naar café San Remo en naar de Waalbrug bij Lent laten rij den. Daar liet hij de chauffeur stop pen. Hij legde een tientje op zijn plaats en rende naar de rand van de brug, vanwaar hij in 't water sprong. Thans tast men in het onzekere over de vraag of de onbekende zwem mend de kant heeft weten te berei ken dan wel verdronken is. Tot gis teravond is de Rijkspolitie in de Waal aan het dreggen geweest. Zonder re sultaat. De politie heeft een radio boodschap doen versturen, waarin om inlichtingen wordt gevraagd. Enige mensen zijn van deze sprong getuigen geweest, maar ook hierop is geen reactie gekomen. Vrijdagmorgen was een van de ka- Vijf mensen zijn om het leven mers in het Canisius-ziekenhuis in gekomen en minstens 20 gewond Nijmegen omgebouwd tot examenzaal doordat een autobus bij Trujillo in van de Nijmeegse universiteit. De 23- Noord-Peru in botsing kwam met jarige P. Smeets uit Maastricht deed een vrachtauto. Nederland-Oostenrijk ENGELAND EERSTE DIVISIE Arsenal-Blackburn R Birmingham-Stoke C Burnley-Liverpool Everton-Wolverhampton W. Fulham-West Ham U. Leicester G.-Blackpool Manchester U.-Sheffield U. Sheffield W.-Totiénham H. W. Bromw. A-Nottingh. F. Bolton W.-Chelsea Ipswich T.-Aston V TWEEDE DIVISIE Charlton A.-Norwich Derby C.-Swindow T Grimsby-Scunthorpe Huddersf. T.-Manchester C. Leyton O.-Rotherham U Newcastle U.-Bury Plymouth A.-Cardiff C Preston NE-Portsmouth Southampton-Sunderland Swansea T.-Leeds U DUITSLAND Stuttgart-Hamburger SV Borussia D.-Meidericher SV Eintracht Br.-Kaiserslautern München '60-Eintracht Fr Saarbrücken-Hertha FC Köln-Nürnberg Schalke '04-Preussen M Werder Br.-Karlsruhe SC De vetgedrukte wedstrijden zijn opgenomen in de sporttoto. München '60-Eintracht Fr. en Saarbrücken-Hertha zijn reser vewedstrijden.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 12