ANWB EN WATERSPORTBONDEN DOEN BEROEP OP RAAD VAN STATE OUD-MINISTER DEPOUS SER-VOORZITTER? BEJAARDE MAN IN ZIJN WINKEL BEROOFD Ook boeken duurder Dood achter stuur Twee doden in Rotterdam Binnen zes jaar ieder een ijskast Tweede ontsnapte aangehouden LUISTERGELD 18 OF 24 GULDEN? Val van drie hoog uit keukenraam FATALE VAL VAN STEIGER Dubbele moord in Parijse voorstad VRIJDAG 6 MAART 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 15 DE STANKFABRIEK TE WOUBRUGGE Gezien de gewijzigde situatie op de varkensmarkt hier en op de bacon- markt in Engeland heeft het bestuur van het produktschap voor vee en vlees besloten, de prijs van bacon- Nu de Ver. Graanhandel te Al- tersportgebied. De betekenis van de varkens ingaande maandag 9 maart phen a. d. Rijn een beroep heeft in- recreatie op het water, waar men met 15 cent per kg te verlagen, gesteld bij de Raad van State, welk vooral zuivere lucht inademt, wordt Dientengevolge zal met ingang van beroep op maandag 6 april voorkomt, algemeen erkend en de ontwikkeling ?e genoemde f. .u^ ,X00r bac01}var" inzake het besluit van b. en w. van wordt dan ook krachtig gestimu- JenS 1 - e kwaliteitsklassen 1 t/m 4 Woubrugge, om aan deze N.V. op leerd. De bonden vertrouwen er dan f ?RfrS% ff r#S?co erond van de hinderwet eeen ver- ook od. dat dit college de luchtver- f r f'7V. p g koud geslacht gewicht. grond van de hinderwet geen ver- ook op, dat dit college de luchtver- gunning te verlenen voor het ver- ontreiniging te Woubrugge als 'n on- werken van bepaalde stoffen, heb- aanvaardbare aanslag op dit recrea- ben zowel de Kon. Nederl. Touristen- tiegebied zal beschouwen, reden, bond ANWB en de Kon. Verbonden waarom zij met de meeste aandrang Nederlandse Watersport Verenigin- verzoeken het beroep van de Ver. gen een bezwaar tegen dit beroep Graanhandel af te wijzen, ingediend bij dit hoge college. Beide bonden achten de grote hin der van de ernstige luchtverontrei niging voor dit belangrijke water sportcentrum en recreatiegebied in 't centrum van de Randstad Holland zeer verontrustend. Verontreiniging van de atmosfeer bederft het genoe gen van de vele recreatiezoekenden en betekent tevens een ernstige aan tasting van de waarde van dit aan natuurschoon zo rijke en rustige wa- WERVING POLITIE BIJ JONGEREN HAD SUCCES De wervingsactie, die in 1963 voor het eerst onder ulo-abituriënten is gehouden ten behoeve van hét poli tiepersoneel heeft hoopgevende re sultaten opgeleverd. Op 15 januari bedroeg het aantal adspiranten in op leiding bij de gemeentepolitie 588, van wie 251 jonger dan 21 jaar, aldus minister Toxopeus in zijn memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over de begroting van zyn departe ment. Het aantal vacatures bij de ge meentepolitie bedroeg op 1 januari 1964 1425. Dit tekort heeft een on gunstige invloed op de uitoefening van de politiedienst. Het is daarom een voortdurende eis, dat alles in het werk wordt gesteld om het be schikbare personeel zo doelmatig te gebruiken en niet strikt tot de poli tietaak behorende werkzaamheden af te stoten. In verscheidene gemeenten wordt reeds bij wijze van proef een ver eenvoudigd proces-verbaalformulier gebruikt bij de behandeling van ver keersongevallen. Verwacht mag wor den dat het modelformulier spoedig in het gehele land zal worden inge voerd. „De commissaris kan me nog meer vertellen Tussen de Delftse kanton rechter, mr. J. A. de Jong en de gemeente Delft, bestaat ver schil van mening omtrent de delegatiebevoegdheid met be trekking tot het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen. De kantonrechter heeft name lijk een verdachte vrijgespro ken, die een inrij verbod had overtreden, dat de commissa ris van politie, daartoe gemach tigd door b- en w., had laten plaatsen. Mr. De Jong ging er van uit dat de commissaris van politie volgens de wegenver keerswet geen delegatie van b. en w. kan „krijgen". En met de commissaris van politie heb ik niets te maken" verklaarde hij. In de kringen van het ge meentebestuur en d% politie houdt men het erop, dat de dagvaarding niet juist was. Daarin had moeten staan dat de gemeenteraad het college van b. en w. heeft gemachtigd tot het nemen van tijdelijke verkeersmaatregelen te delege ren aan de commissaris van politie. De zaak wordt nader bestudeerd. Gistermiddag is in Rotterdam een 90-jarige winkelier door een zakken roller beroofd van zijn portefeuille met negentig gulden, die hij in de binnenzak van zijn colbert had zit ten. De heer Van Santen, die een win keltje aan de Eendrachtstraat drijft, zag gistermiddag een ongeveer 30- jarige man zijn winkel binnenkomen Dt man zei niets, doch wees op een koektrommel achter de winkelier, die zich omdraaide en een hand van de bezoeker langs zijn jasje voelde strijken. Toen hij zich omdraaide, was de bezoeker reeds de winkel uit gevlucht. De bejaarde man kon geen signalement van de dief opgeven. De federatie van werkgeversorga nisaties in het boekdrukkersbedrijf en het ministerie van Economische Zaken zijn tot overeenstemming ge komen over de prijsverhogingen in het boekdrukkersbedrijf. Bepaald is, dat de prijsverhoging per onderne ming gemiddeld vijf procent zal be dragen. Afzonderlijk is bepaald dat de prijsverhoging maximaal tien procent mag bedragen. Dit alles in verband met de loonontwikkeling en de stij ging van de kosten. DOYER DAAGT SLOTEMAKER OPNIEUW UIT Op de Ringbaan-zuid in Tilburg botste donderdagavond een personen auto bestuurd door de 64-jarige kin derarts G. F. van Damme uit Ant werpen, achter op een Belgische vrachtauto, die voor een rood stop licht stond te wachten. Later bleek, dat de arts kort tevoren onwel is geworden en achter het stuur van zijn auto is overleden, zodat de wa gen zonder snelheid te verminderen op de vrachtauto inreed. Zijn echt genote, de 67-jarige mevrouw Char lotte van Damme-de Groot, die naast hem zat, brak beide polsen en liep een ernstige hoofdwonde op. Ze werd later naar Antwerpen vervoerd. Vanavond om half zeven is op de Vlaardingerweg m Rotterdam de 17- jarige H. W. van Gils uit Overschie verongelukt. De jongeman reed met zijn bromfiets naast een tankwagen en is onder <^e achterwielen geko men. Hij is ter plaatse overleden. Twee uur later sloeg de twaalf jarige Gerardus van Gerven op de Straatweg te Hilligersberg linksaf, zonder voldoende uit te kijken. Hij werd door een bestelwagen gegrepen en is later op de avond in het Berg huisziekenhuis in Rotterdam overle den. Uit gegevens van het bedrijfsleven blijkt dat als de aanschaf van huis houdelijke koelkasten in hetzelfde tempo blijft stijgen, over zes jaar ieder gezin een ijskast heeft. Bezat in 1961 slechts 12 percent van de gezinnen een ijskast, nu is dat aantal reeds verdubbeld. Thans zijn er 700.000 koelkasten in gebruik. Vorig jaar alleen al werden er meer dan 300.000 ingevoerd. Bermbrand veroorzaakt Leger predikanten en kernbewapening Heeft de minister kennis genomen Omdat over de resultaten van de zaterdag j.l. op de Slipbaan-Slote- maker te Zandvoort genomen slip- Binnenkort, zo is algemeen de ver- proeven grote meningsverschillen wachting in kringen van de Sociaal blijken te bestaan, heeft de heer Economische Raad, is de benoeming Doyer firmant te Bussum/Assen, eo T deelt hij ons mede, de heer Slotema- te verwachten van drs. J, W. de Pons ker coureur en eigcnaar vaI1 he, tot voorzitter. Drs. De Pous was tij- Zandvoortse circuit, opnieuw uitge-1 dehs de vorige kabinetsperiode mi- nodigd voor een wedstrijd. nister van Economische Zaken. Hij Deze moet dan echter, zo stelt de van het geschil, dat is gerezen tus- zal als voorzitter van de SER prof. heer Doyer, een besloten karakter sen de hoofdlegerpredikant en een dr. G. M. Verrijn Stuart, die onlangs hebben en alleen kunnen worden bij aantal predikanten naar aanleiding 70-jarige leeftijd bereikte en de gewoond door een commissie van van zijn standpunt, dat hij geen le- deskundigen en de vakpers. De wed- gerpredikanten wil aanstellen, die wens te kennen heeft gegeven zich stm worden gehouden op door instemmen met het rapport van de terug te trekken als voorzitter, op- (je heer Slotemaker te bepalen plaats Synode der Nederlandse Hervormde volgen. De SER-voorziter wordt aan- en tijdstip. Kerk over de kernbewapening en van gewezen en benoemd uit de Kroon die instemming eventueel ook willen doen blijken in de uitoefening e en' hun ambt? aldus een schriftelijwe vraag van de Tweede Kamerleden 7 ruiflr> Kleiiweet en Patiin (PvdA) aan de UllUt? autobotsing paramenten De Haagse politie heeft gisteravond de 18-jarige voortvluchtige delin quent W.F.B. uit Den Haag aange houden. B. ontvluchtte negen maan den geleden uit een tuchtschool in Gevraagd wordt dat door de rege ring consequenties verbonden zullen TJ worden aan het standpunt van de JICKIT %J ITSCflt hoofdlegerpredikant in dier voege, dat bepaalde reserve-legerpredikan- Uit Dokkum lijn gisteravond twee Breda°"samen met" zön'RotterSmse ten met meer m werkelijke dienst zeer oude gewaden naar het aarts- kameraad W. H Na veel omzwer- zullen worden geroepen (zoals door bisschoppelijk museum in Utrecht ge- vjngen konden beiden enkele dagen de regering is aangekondigd in de bracht. Het ene is gemaakt van een geleden worden aangehouden Zij za- memone van antwoord aan de Twee- Byzantijns zijden weefsel en stamt gen bij 't overbrengen naar de tucht- de Kamer omtrent hoofdstuk X der uit de twaaifde eeuw, het andere is school evenwel weer kans de benen rijksbegroting voor 1964 in par. 131) van een Siciliaans weefsel en ge- te nemen. en dat reeds maatregelen tegen in maakt in de dertiende eeuw. De Rotterdammer kon woensdag- dienst zijnde legerpredikanten zMn avond in Breda worden gepakt, de getroffen. A j j- gewaden zijn altijd in Dokkum Hagenaar ontsnapte opnieuw aan zijn „Betekent dit niet, dat dienaren bewaard gebleven omdat men aan- achtervolgers, der Kerk in de uitoefening van hun nam ^at ze van Bonifacius waren ge- De voortvluchtige bevond zich gis- ambt door de overheid via de hoofd- weest. Dit is echter onmogelijk aan- teravond in de woning van zijn zus- legerpredikant aan een censuur zou- gezien Bonifacius omstreeks 755 al ter in de Haagse Voltastraat. Hij was den worden onderworpen? gestorven is. per trein naar Den Haag gereisd. Is de regering niet van oordeel, j)e paramenten verkeren in een Vandaag wordt hij naar de tucht- dat wat men ook moge denken zeer slechte staat en ze zijn dan ook school in Breda teruggebracht, over de inhoud van het rapport der me^ een speciale schokvrije auto ver- synode hierdoor de vrijheid van Voerd, die niet harder dan vijftig ki- het getuigenis en de pastorale zorg lometer reed. van de zijde der kerk op onverant- De minister van Economische Za- Het aartsbisschoppelijk museum zal de gewaden in het vezelinstituut van de Technische Hogeschool in Delft laten onderzoeken, om na te ken, prof.' dr. J. E. Andriessen, ver gaan of ze beter geconserveerd kun- trekt morgen naar Israël, om op uit- nen worden. nodiging van de Israëlische regering De adjunct-directrice van het mu-een bezoek aan dit land te brengen. Tl II 99 seum, dr. A. M. Janssens, heeft gis- De minister wordt op 15 maart in VOOr „GrOOt-Deil Hcias teravond het transport meegemaakt. Nederland terug verwacht. woorde wijze zouden worden be perkt?", aldus de vragen. Geen bestuursvorm Bod van 24.000 guldi en voor vrouw De dierenarts Renzo Ferrari, die in Imperia nabij Genua te rechtstaat op beschuldiging van moord op de echtgenoot van zijn geliefde, heeft volgens 'n getuige de man eens een bod van vier miljoen lire (onge veer 24.000 gulden) gedaan in dien hij zijn vrouw zou afstaan. De zuster van de vermoorde man zei, dat haar broer dit aan haar had verteld. Volgens de aanklacht heeft Ferrari in 1962 per post een monster van een aperitief aan de echtgenoot, de zuivelhande laar Allevi, gestuurd met het verzoek de drank te proeven en eventueel verkoopagent voor het produkt te worden. Allevi stierf nadat hij de drank had KANS OP FRANSE SPOORWEGSTAKING De kans is groot, dat nog voor Pasen een algemene spoorwegstaking in Frankrijk zal uitbreken doordat Frankrijks grootste vakverbond, de grotendeels communistische CGT, donderdag heeft voorgesteld van #3 tot en met 20 maart bij de spoorwe gen te staken. Dit voorstel werd gedaan aan de andere spoorwegbonden, die in prin cipe reeds hebben besloten in de week voor Pasen enige tijd te laten staken, indien de looneisen van de spoorwegmensen niet worden inge willigd. Zij zeggen, dat hun lonen zeven procent ten achter liggen bij die van andere werknemers. DE ONDERWIJZERSSALARISSEN Het overleg over de onderwijzers salarissen zal, zo verwacht het minis terie van onderwijs, kunsten en we tenschappen, 21 april zijn voltooid. Het ministerie spreekt deze verwach ting uit in een communiqué, dat is uitgegeven na de gisteren gehouden vergadering van de bijzondere com missie van georganiseerd overleg voor het lager onderwijs, welke werd voorgezeten door minister Bot. 17 maart in Kamer: Op dinsdag 17 maart zal de Tweede Kamer het voorstel tot verhoging van de luisterbijdrage in behandeling nemen. Deze bijdrage moet met in gang van 1 juli 1964 verhoogd wor den van twaalf tot achttien gulden per jaar. Maar in de voorgestelde wij ziging van het tijdelijk telegraaf-, telefoon- en radiobesluit willen de ministers Bot (O. K. en W.), Witte- veen (Financiën) en Van Aartsen (Verkeer en Waterstaat) een maxi mum-luisterbijdrage van 24.- per jaar vastleggen. Hierdoor zal het mo gelijk zijn zonder wetswijziging tot verhoging over te gaan. Bij de schriftelijke behandeling van het voorstel was vanuit de Tweede Kamer gevraagd, waarom de verho ging van de luisterbijdrage werd voorgesteld, terwijl de ministers niet duidelijk hadden weerlegd, dat door het toelaten van een aanvaard bare vorm van reclame in de ether de verhoogde kosten van de radio- omroep zouden kunnen worden op gevangen. In een thans verschenen nota aan de Tweede Kanier zeggen de minis ters, dat het toelaten van reclame in de ether een afzonderlijk vraagstuk van principiële aard is. Een beslissing hieromtrent zal eerst genomen kun nen worden, nadat in overleg met de Staten-Generaal een besluit over het toelaten van een aanvaardbare vorm van reclame in de televisie tot stand is gekomen. Op de weg van Glane naar Over- dinkel (gem. Losser) zijn vanmorgen twee auto's in volle vaart tegen el kaar gebotst, vermoedelijk doordat de bestuurders elkaar tengevolge van de rook van een bermbrand niet heb ben gezien. De 42-jarige mevr. M. Oekholt-Klaver uit Overdinkel, die de ene auto bestuurde, werd bij deze botsing op slag gedood. De 26-jarige bakker G. B. G. uit Enschede, die de andere wagen bestuurde, werd ern stig gewond naar het katholieke zie kenhuis te Enschede overgebracht. BINNENKORT ROOKVERBOD IN RESTAURATIERIJTUIGEN? De Nederlandse Spoorwegen over wegen een rookverbod in te voeren in de restauratierijtuigen. Als het plan wordt gerealiseerd zal in alle bediende restauraties en buffetten in de binnenlandse treinen niet meer gerookt mogen worden. De motivering voor het „ontroken" moet, volgens N.S., niet worden ge zocht in het medische vlak, maar in het feit dat de aanwezigheid van ro kers meestal hinder oplevert voor mensen die aan het eten zijn. Wanneer de maatregel van kracht wordt, is nog niet bekend. De 27-jarige PTT-ambtenaar L.' Heystee, uit de J. P. Heijestraat te Amsterdam, is gisteravond uit het keukenraam van zijn op de derde étage gelegen woning gevallen. De man werd onwel en sloeg achterover door het raam, toen zijn vrouw be zig was zijn vinger te verbinden voor een aan een petroleumblik opgelo pen verwonding. In zijn val van on geveer 10 meter brak hij ook de keu kenruiten van de tweede 'en eerste étage. De man is met onbekend let sel in het O.L. Vrouwe-Gasthuis op- genorfien. Standbeeld voor Gagarin Gagarin, Ruslands eerste ruimtevaarder, krijgt 'n stand beeld. Aldus heeft de Sowj et- Russische commissie voor op richting van monumenten woensdag besloten. Het zal op de Universiteitslaan op de Le- ninheuvels bij Moskou komen te staan. Voorts zullen een standbeeld van Garibaldi en monumenten voor „de arbeid", de 50ste verjaardag van de ok toberrevolutie en voor de re volutie van 1905 worden opge richt. De 54-jarige metselaar L. M. La gers is gisterochtend in het Wilhel- minagasthuis te Amsterdam aan de gevolgen van een bedrijfsongeval overleden. Bij het verrichten van bouwwerkzaamheden aan de in aan bouw zijnde zeevaartschool in de Schipluidenlaan te Amstredam, viel de man, vermoedelijk door een mis stap, op 24 februari van een steiger1 op een 2l/a meter lager gelegen be tonnen vloer. Met ernstige hoofd wonden werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. RICHTPRIJS MELK 33 CENT? In de gisteravond gehouden ver gadering van het dagelijks bestuur van het landbouwschap met de mi nister van landbouw is van land bouwschapszijde een richtprijs voor het' nieuwe melkprijsjaar april 1964 april 1965 voorgesteld van 33 cent per kg melk, bij 3.7 procent vet. Daarbij heeft het landbouwschap aangegeven op welke wijze z.i. deze richtprijs kan worden verwezenlijkt. Geivoon maar doorgaan Het huwelijk tussen de film ster Elizabeth Taylor en de zanger Eddie Fisher is giste ren in Mexico ontbonden. Rech ter Arcadio Estrada, die Eliza beth Taylor echtscheiding ver leende, bepaalde dat de film ster en de zanger nu vrij zijn om opnieuw in het huwelijk te treden. Elizabeth Taylor kan nu dus trouwen met de Britse acteur Richard Burton. Vele andere punten, zoals de kwestie van de financiën, moeten nog geregeld worden tussen de filmster en Fisher. Elizabeth Taylor kreeg het dochtertje toegewezen uit haar huwelijk met wijlen Mike Todd. Don Carlos weer vertrokken Don Carlos, zijn ouders en een van zijn zusters, die enige dagen op Soestdijk hebben vertoefd, zijn van morgen omstreeks half elf per auto van Soestdijk vertrokken. Zo heeft de R.V.D. meegedeeld. Een oude dokter en zijn dochter zijn doodgeschoten in hun woning in Boulogne, een voorstad van Parijs. De politie zoekt de dader. Dr. Louis Jarty (76) en zijn doch ter Frangoise (16) werden dood aan getroffen door mevrouw Jarty, die tandartse is, toen ze donderdag thuis kwam na de nacht bij haar moeder te hebben doorgebracht. Dr. Jarty, wiens benen met tou wen waren samengebonden, had een kogelwond in het voorhoofd. Naast hem lag het dode lichaam van zijn dochter, die twee schotwonden in de borst had. De beide lichamen lagen in de slaapkamer van dr. Jarty. De kamer was volkomen ondersteboven gehaald. Kasten en laden waren doorzocht hetgeen er op kan wijzen, dat roof de aanleiding was voor de moorden. Voor de Haagse agglomeratie be staat aan een bijzondere bestuurs vorm, zoals die voor Rotterdam en omstreken wordt geschapen, nu nog niet voldoende behoefte. Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland blij ven toezien of in de toekomst een dergelijke bestuursvorm nodig zal zijn. Zo nodig zullen dus tijdig maat regelen kunnen worden getroffen. Dat deelt minister Toxopeus (bin nenlandse zaken) de Eerste Kamer mee in de memorie van antwoord op zijn begroting. Voor de Amsterdamse agglomeratie hebben Gedeputeerden van Noord-Holland uit de belangheb bende gemeenten een commissie ge vormd, die de bestuurlijke proble men bestudeert. Dat is ook het geval met Eindhoven en omstreken. De mi nister zegt dat hij in deze omstandig heden niet anders kan en mag doen dan afwachten. Minister Toxopeus herhaalt zijn standpunt dat hij alleen in de ge meentelijke indeling moet ingrepen in gevallen met aanwijsbare moeilijk heden of te verwachten problemen. Wel vindt hij dat. de provinciale be sturen tijdig gebiedsuitbreiding voor grote gemeenten moeten voorstellen, wanneer die in ruimtenood dreigen te raken. Brigadier Piet en de semi-prof 24. Brigadier Piet en motoragent Grutjes hadden dus bot gevangen bij de verhuiswagen van Sjouwerman en Vrachtjes. Als goede, voor hun taak berekende politiemannen gaven zij evenwel de moed niet op en zij bléven zoeken. Ze doorkruisten eerst de hele stadionbuurt en latesr zelfs de hele stand, maar alles was tever geefs. Ze vroegen links en rechts om inlichtingen, doch het enige wat ze teweeg brachten, was een geweldige ontsteltenis onder de inwoners van de stad, die immers allemaal zó vre selijk gesteld waren op sport eer, zo lang zij tenminste niet zelf achter een bal behoefden aan te hollen. Het was tenslotte een volkomen teneergesla- gen brigadier Piet, die het hoofdbu reau van politie binnenliep, somber gestemd als een geslagen hondje. Hij giiaug onmiddellijk op rapport bij de hoofdcommissaris Kaasnagel en deed daar nauwkeurig verslag van het ge beurde. Ik heb er met mijn neus vlak bo venop gestaan, commissaris," vertel de Piet. „Ik kon echter niet meer ingrijpen. Alles gebeurde veel te vlug. Wel heb ik onmiddellijk met mijn po- litiefluitje alarm geblazen, maar het heeft niet mogen baten." wDa's niet zo best, brigiges," zei de Dreigement aan (Zweedse) adres van Chroesjtsjow „Nikita Chroesjtsjow, wereldvijand nummer één, moet rekening houden met deze waarschuwing: wij willen niet, dat Gagarin iets overkomt,, maar Chroesjtsjow zal in Zweden sterven". Dit is de strekking van een telefo nische waarschuwing die gisteren door de redactie van het in Malmoe verschijnende dagblad „Expressen" werd ontvangen. Deze waarschuwing bevestigt de mening, dat het bom alarm in een warenhuis, dat woens dag door kosmonaut Gagarin zou worden bezocht, ih feite een bedrei ging inhield aan het adres van de Sowj et-premier, die in juni aanstaan de een bezoek aan Zweden zal bren gen. Gisterochtend werd eveneens be kend gemaakt, dat woensdagavond, ook per telefoon, was gedreigd, dat commissaris. „Mij persoonlijk inte- een bom zou ontploffen in een res- resseert het eerlijk gezegd niet zoveel, taurant waar Gagarin zou aanzit.en want ik geef geen bliksem om voet- aan een erè-diner In beide gevallen ballen. Sport! Het mocht wat! Maar leverde de fouillering door de politie ja, als politieman ben ik verplicht niets op. Vier lyceïsten werden aan- de ontvoerde zo snel mogelijk op te gehouden en verhoord. Na dit ver- speuren. Laat ik maar eens begin- hoor scheen de politie de uitleg te nen met de pers te waarschuwen. Dat aanvaarden, dat alles op een grap hoort er nu eenmaal zo bij." berustte, maar de derde telefonische De hoofdcommissaris greep onmid- waarschuwing van donderdagochtend dellijk de telefoon en draaide de no- schijnt de zaak weer in een ernstiger dige nummers. daglicht te plaatsen.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 15