KADER GROEIT NIET EVENREDIG MET GROTE AANWAS VAN LEDEN Nieuwe (tafel-)voetbalclub in de Bollenstreek VERLICHTING ACHTHOVENERWEG MOET GEHEEL VERNIEUWD WORDEN WOENSDAG 12 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA Voorzitter KNAU-Leiden bezorgd: De heer J. Noordenbos, voorzitter van de KNAU-afdeling Leiden, heeft met bezorgdheid op de algemene ver gadering, die gehouden werd in rest. Van der Heijden, geconstateerd, dat de ledenaanwas van de afdeling Lei den onvoldoende geruggesteund wordt door een evenredige groei van het kader. Van het totaal aantal nieu we atletiekbeoefenaren in Nederland kreeg de afdeling Leiden ruim een 6de gedeelte te verwerken. Vergro ting van het kader zal in 1964 de grootste aandacht van het bestuur krijgen zei de heer Noordenbos in sijn overzicht, nadat hij allen, in het bijzonder de heer J. Klein, voorzitter van het district Zuid-Holland had welkom geheten. De secretaresse gaf een toelichting op haar jaarverslag, hetgeen zij no dig achtte in verband met een op merking tijdens de jaarvergadering van de A.V. Holland over de werk wijze van de Afd.. Hierop ontspon zich een uitvoerige discussie, welke op voorstel van de heer Taekema werd gesloten omdat hij de opmer king van de heer W. Rietbergen „Dit jaar ging het beter" als positief beschouwde. Het jaarverslag van de penning meester ontlokte enige opmerkingen, doch na toelichting kon de vergade ring voor 1963 decharge verlenen. In de financiële commissie voor 1964 hebben zitting G. der Linden, P. van Niekerk en H. Maille. De verkiezing van recordcom. bracht nogal enige strubbelingen. Is een recordcommissie van een af deling autonoom of draagt de afde ling de verantwoording? was de kernvraag van de discussie. Op voor stel van de heer Klein werd dit agen dapunt afgevoerd en zal getracht worden in een bespreking tussen bestuur en commissie deze kwestie op te lossen. Bestuursverkiezing De bestuursverkiezing bracht door het ontbreken van tegencandidaten weinig moeilijkheden. De afd. zal dan ook in 1964 geleid worden door ZWEMMEN 25 jaar Spaardersbad Nederlandse topzwemmers maken redelijke tijden Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het Goudse Spaarders- bad werden aldaar gisteravond zwemwedstrijden gehouden, waarbij het puikje van de Nederlandse zwem- wereld was uitgenodigd. Het talrijke publiek heeft van aantrekkelijke nummers kunnen genieten, waarop over het algemeen redelijke tijden werden gemaakt. De 100 meter vlinderslag dames werd een overwinning voor Adrie Lasterie van Naarden, met een tijd van 1.09.9 zeven tiende sec. voor favoriet Ada Kok van de Futen. De vrije slag dames leverde een eerste plaats op voor de Haagse Pau line van der Wildt, tijd 1.04.4, C. Bos- hart van ADZ legde beslag op de tweede plaats, 1.05.6, terwijl A. van der Born als derde finishte, even eens in 1.05.6. Hetzelfde nummer bij de heren gaf als winnaar Bert Sitters van het IJ. Zijn tijd was 57.7, waartegen Vi- nus van Baaien 57.8 steldé. Bakker van DZV uit Delft liet 59.1 afdruk ken. De 400 meter wisselslag persoon lijk heren werd uiteraard gewonnen door Jan Jiskoot in 5.10.6. Van Oest eindigde als tweede, 5.13.6. Leo Brug- gink veroverde een derde plaats met een tijd van 5.28.5, die wel veel ach terbleef bij de andere resultaten. De 400 meter vrije slag heren werd eeh succes voor Tino Jansen, 4.32.-. De jonge Dick Langerhorst werd 2de in 4.34.6, terwijl een teleurstellende Johan Bontekoe niet verder kwam dan 4.34.8, De 400 meter wisselslag persoon lijk dames werd gewonnen door Adrie Lasterie, 5.35.6, Marian Heems kerk werd als tweede geklasseerd met een tijd van 5.36.4. De waterpolo wedstrijd tussen Duis burg en GZC leverde een Duitse overwinning op. Vele minuten wa ren de beide ploegen geheel equiva lent, maar uiteindelijk moesten de Goudse spelers met 76 het hoofd buigen voor hun gasten. Het programma werd afgewisseld door kunstzwemmers van de bekwa me en populaire groep van ZAR uit Amsterdam. WIELRENNEN Onze landgenoot Peter Post had, samen met zijn ploeggenoten Pfen- ninger en Foré woensdagmorgen vroeg de leiding in de zesdaagde van Antwerpen behouden. De stand luidt: 1. Post-Pfenninger-Foré (Nederl.- Zwits.-Belg.) 708 punten; op één ronde: 2. Van Steenbergen-Lykke- Proost (Belg.-Den.-Belg.) 564 pnt; 3, Bugdahl-Renz-Scrayen (Dld-Dld- Belg.) 434 pnt; 4. Aerenhouts-Eugen- Vannitsen (Belg.-Den.-Belg.) 304 pnt. De overige koppels hadden twee tot 34 ronden achterstand. J. Noordenbos, voorzitter; J. v. d. Wilk, vice-voorzitter; Mevr. Hosman- Jasper, secretaresse, G. W. M. Gus- senhoven, penningmeester en de le den mevr. v. d. Brink-Thiele, C. W. v. Venetien en F. Vossen. Hierna werden aan de orde ge steld de ingediende voorstellen van de heer W. Rietbergen: A. Het instel len van een jury vereniging. B. Een wedstrijd organisatie-commissie, be staande uit kader van de verschillen de verenigingen. Op voorstel A zeg de het bestuur toe stappen te zullen ondernemen om vier avonden met causerie en of film de juryleden een nauwere band te geven. Het tweede voorstel bracht de ton gen nogal in beroering. De heer Klein stelde, dat in Rotterdam een derge lijke organisatie prima werkt met daarentegen in Den Haag, Dordrecht en Gouda negatieve resultaten. De beraadslagingen hadden tot re sultaat dat de vergadering besloot een studie-commissie deze materie eens onder de loupe te laten nemen. Rondvraag Ruud den Dopper verzocht de afd. bij comité internationale sportuitwis- selingen te informeren naar goedko pere reisgelegenheid Leiden-Oxrord, speciaal voor de junioren. De heer W. Rietbergen vroeg inlichtingen be treffende de jurylijst en bracht de accommondatie van de sintelbaan naar voren. De heer H. C. Rietbergen tenslotte had bij geruchte vernomen, dat er op de sintelbaan in plaats van Roodenburg 2 voetbalverenigingen terug zouden komen. Hij vreesde een benauwde positie voor de atle tiek en verzocht het bestuur waak zaam te zijn. Tegen het middernach telijk uur dankte de voorzitter de aanwezigen voor hun komst en sloot de vergadering. DAMMEN KAMPIOENSCHAPPEN LDDB. Dezer dagen is men begonnen met de voorronde voor het kampioen schap van de LDDB. De secretaris, de heer A. v. d. Putten, opende deze wedstrijden met een welkomstwoord tot de deelnemers en spoorde hen aan ongeacht het resultaat tot het laat ste toe sportief te blijven spelen. Na nog enige aanwijzingen betreffende het reglement toegelicht te hebben, namen de wedstrijden een aanvang. Over enige partijen het volgende: Een prachtig gespeelde partij was die van H. Brunt en J. Passchier. Passchier nam een foutieve afruil en H. Brunt kon ruimte maken. Een interessante partij speelden A. Brunt en J. van Duivenbode. Laatstgenoemde besliste de wedstrijd in zijn voordeel. In de eerste klasse incasseerde B. Schiphorst een nederlaag tegen W. Kleijn Sr. Hoewel Schiphorst steeds beter stond nam hij een ver keerde afruil en verloor binnen korte tijd. De resultaten waren tenslotte: Hoofdklasse: A. BruntJ. v. Duivenbode 02 N. BruntG. v. d. Wiel 11 H. BruntJ. Passchier 11 G. NoteboomC. v. d. Hoeven 11 Eerste klasse: W. Kleijn Sr.B. Schiphorst 20 J. GotweldS. Lemmers 11 W. KnoopJ. Wijsman 02 DCL-NIEUWS Nu de tientallen van DCL zijn uit gespeeld is men enthousiast begon nen aan de bordenwedstrijden. Daarvoor heeft de leiding van DCL na goedkeuring van de vergadering een bijzondere puntentelling inge steld. Zo is het mogelijk, dat wan neer een minder sterke speler van een sterkere wint of remise speelt een puntenwaardering krijgt, die ho ger is dan de normale puntentelling. De verrassingen in de eerste ronden waren meerdere. A. v. Duijn won van W. Blom en J. Wijsman speelde re mise tegen J. Slingerland. De uitsla gen luidden: Groep A: W. Blom-A. van Duijn 02V2; B. Schiphorst-P. Zeegers 02; Wielinga-Schelvis 02; A. v. Duy- venbode-D. v. Duivenbode 02. Groep B: J. Slingerland-J. Wijs man 1IV2; W. v. d. Reijden-H. Groe nendijk 2—0; J. v. Akkeren-C. Hu- kemulder 02; H. Janssen-J. Levahrt 2—0. Groep C: J. de Vink-Hubers 20; H. Brouwer-H. Dubbeldeman afgebr. Brigadier Piet en de semi-prof 7. Brigadier Piet had zich bliksemsnel in een smal steegje opgesteld, van waar hij een prachtig uitzicht had op het verdere verloop van de ge beurtenissen. En dat waren er héél wat. Om te beginnen haalde de blok- jas-Italiaan, die onder ons getzegd Diavolo heette, een grote zak rin kelende muntstukken te voorschijn, waarmee hij heen en weer begon te zwaaien voor de ogen van de verbou- BILJARTDISTRIKT DE BOLLENSTREEK De uitslagen en standen van de viertallencompetitie van het KNBB- district De Bollenstreek luiden: Klasse C I: Centraal-De Turk 6-2; VlOS-Oude Haven 6-2; Concordia- Soldaatje 2-6; Amicitia-De Engel 6-2. Stand: Oude Haven 13 69-35; Sol daatje 13 63-41; De Turk 13 53-51; Centraal 13 53-51; VIOS 13 50-54; Amicitia (2) 12 49-47 Concordia 13 49-55; Amicitia (1) 11 46-42; Oude Post 12 41-55; De Engel 13 31-73. Klasse C II: Flora-De Turk (3) 4-4; De Turk (4)-Luto 5-3; Royal Sport-De Turk (2) 4-4; Berg en Dal- Zeekant 2-6; Passage-Piet Gijs 6-2. Stand: De Turk (4) 13 65-39; Royal Sport 13 60-44; Passage 13 57-47; Luto 12 56-40; Flora 13 54-50; Piet Gijs 12 50-46; De Turk (3) 13 48-56; Zeekant 13 47-57; De Turk (2) 13 39-65; Berg en Dal 13 36-68. Klasse C III: De Beurs-Concordia (2) 7-1; Oude Haven (2)-Soldaatje (2) 6-2; Amicitia (3)-Flora (2) 6-2; VIOS (3)-Passage (2) 4-4. Stand: Amicitia (3) 13 63-41; VIOS (2) 12 56-40; Oude Haven (2) 13 54- 50; Flora (2) 13 54-50; De Beurs 13 53-51; VIOS (3) 12 48-48; Concordia (2) 13 48-56; Passage (2) 11 47-41; Soldaatje (2) 11 35-53; Royal 11 30- 58. Klasse C IVa: De Engel (2)-Zee- kant (2) 4-4; Luto (2)-Piet Güs (2) 4-4; Zeekant (3) - Royal Sport (2) 2-6; De Beurs (2)-Sportlust 4-4; De Parel-Oude Post (2) uitgest. Klasse C IVb: Piet Gijs (3)-De Pa rel (2) 6-2; Concordia (3)-Sportrust (2) 6-2; Amicitia (4)-Sport 4-4; Zee kant (4)-VIOS (4) 6-2. Klasse C IVc: De Engel (3)-BVB 4-4; BVB-De Engel (3) 2-6; Zeekant (5)-BVB 0-8; Amicitia (5)-Passage (3) 4-4; Piet Gijs 4-De Parel (3) 6-2; De Engel (3)-Luto (3) 0-8; De Beurs (3)-Soldaatje (3) uitgest. WEES ZUINIG OP UW TOEKOMST: SPAAR Wat geweest is komt nooit weer. Kijk dus vooruit. Uw toekomst hebt u nog tegoed. Tegoed Spaértegoed Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaarbank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening-courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypotheken en bemiddeling in effectenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. De spaarbanken met volledige bankservice. DE SPORTTOTO Eerste prijs gedeeld door 23 deelnemers Hieit aainitail dieelnemers aan die sport - toto van deze week bedroeg 340.364, diie voor een bruto-imleg van f380.033,50 zorgden. Van het prijzen- bedirag, in totaal f 125.412,-, is voor de eerste prijs beschikbaar: f 75.247,20. Er waren 23 gegadigden voor de eer ste prijs. Zij ontvangen een brutobe- dirag van f 3271,60. Voor die tweede prijs, die f 50.104,80 groot is, hebben zich 275 kandidaten gemeil/d, die netto f 182 toucheren. HILLEGOM ZES-DORPEN-TOERNOOI DAMMEN LISSE-HILLEGOM 11—9 De met spanning tegemoet geziene wedstrijd Lisse-Hillegom heeft niet geheel aan de verwachtingen vol daan. Door bijzondere omstandighe den was Hillegom incompleet, wat een stempel op deze wedstrijd druk te. Dan was er het treffen tussen de twee gebroeders Van Hal, de twee matadoren op het dambord. Dit tref fen werd ook geen hoogtepunt door dat Jaap van Hal in de opening een blunder maakte en direkt verloor. Er waren gelukkig nog enige mooie par tijen ter vergoeding. Toen de balans werd opgemaakt wezen de cijfers uit dat Lisse met 119 had gewonnen. Rijnsburg-Noordwijk had tot resul taat 128 voor Rijnsburg. Zo heeft Rijnsburg nu de leiding met 6 uit 3 wedstrijden, Lisse 4 uit 3; Noordwijk 3 uit 3, Katwijk 2 uit 2, Sassenheim 1 uit 2 en Hillegom 0 punten uit 3 wedstrijden. De wedstrijd Lisse-Hillegom uit slag: J. van HalN. van Hal 02; J. AlgeraN.N. 20; P.GoogerdW. Roest 02; J. LangbroekG. van der Voet 02; L. van der HamA. van Steijn 11; S. LemmersTh. Bos 2 0; H. EigenbroodTh. Seijsener 11, A. WijnhoutW. Persoon 20; O. P. G. BalkenendeJ. Baartman 11; G. BalkenendeW. van Hekezen 20. Geboren: d.v. P. Does en M. C. v. d. Wiel; z.v. J. v. d. PLas en A. Dat men niet alleen in het zuiden Wamsteker; d.v M Pompent en B. carnaval kan vieren werd maandag- z-v- J-_ Kardol en J. C. Hey. avond wel heel goed getoond bij de (V)KAJ in Lisse. Aan alles was ge dacht; er was een tot in de puntjes versierde zaal zodat ieder eens goed de bloemetjes buiten kon zetten; men flQ twistte, zong en sprong en ieder deed öraam öy 3- eens lekker zot en buitte de kans uit om met carnaval eens anders te doen SASSENHEIM dan anders. Om 9 uur kwam, voor afgegaan door de drumband van Ca- Geboren: Wendy Jane d.v. J. J. nita Tuba, prins Sebastiaan de Elfde Hulsbergen en W. Leppink; Die-uwer- binnen. Na een welkomstwoord van je d..v. A. de Mooij en A. H. Ouds- de voorzitter kreeg de prins het hoorn; Fratncisous Maria z.v. J. P. woord en sprak kort maar krachtig Btarendsma en J. F. v. d. Zwaan; i de elf stelregels voor deze avond uit, Wouter Frank z.v. H. KaLee en J. M. Vrijdag a.s. demonstratie waarin de leut hoogtij moest vieren. Prins. Na deze wijze woorden gaf Canita Ondertrouwd: W. R. M. Blom 25 j.. Tuba nog een extra nummertje en kantoorbediende, en J. G. G. Fran- marcheerde af. Twee bands namen ken 23 j., kantoorbediende, te Leiden. Voor men daar toe overgaat wil daarna de taak over en gunde de Gehuwd: C. J. Luiken 24 j. en M. stamt niet voor niets uit Engeland, men demonstraties geven. De eerste (V)KAJ'ers geen minuut rust, wat A Uphoff 20 j.; J. Bouwmeester 28 j., waar men voetbal tot een soort we- zal worden gegeven in Hillegom in ook de uiteindelijke bedoeling was te Noordwijkerhout, en J. F. Bij 21 j.; tenschap heeft verheven. het verenigingsgebouw achter de St. en waardoor de (V)KAJ kan terug- G. A. J. v. d. Voort 29 j., te Meerlo, Jozefkerk (om misverstand te voor- zien op een voor hen onvergetelijke en W. M. Sahrama 31 j. Het spel is trouwens ontworpen komen: het is niet de bedoeling dat avond. Overlieden: G. v. Aailderen 70 j. door een bekende voetbalprof en er een katholieke, maar een neutrale vele profs in Engeland en daarbui- afdeling wordt gesticht). Daar zal ten beoefenen het tafelvoetbal met men vrijdag de veertiende laten zien een ware hartstocht. Niet omdat ze hoe speels het bolletje tussen de 22 anders hun vrije tijd niet kunnen spelere kan dartelen op een veld van volkrijgen, maar om dieper in de ge- 130 bij 90 centimeter, heimen van het voetbalspel door te dringen, om meer spelinzicht te krij- Daar zal men demonstreren hoe gen. Uiteraard beroefent men deze men schiet, hoe men het doel verde- sport ook om de sport. digt door middel van een ijzeren haakje-met-keeper, enz. De wedstrij den duren tweemaal twintig minuten met Voetbal is ook in „de Bollenstreek" de meest populaire sport. Sas senheim heeft twee verenigingen, Lisse idem, Hillegom zelfs drie en duizenden fans scharen zich weer of geen weer iedere week langs het lijntje om hun favorieten aan te moedigen. Als het volgens de plannen van de heer Michiel Litj es uit Hillegom gaat verlopen, komt er nog een voetbalclub bij: een tafelvoetvereniging. Geen kinderachtig huis-, tuin- en keukenspelletje, maar een serieus beoefende sport met competities, bekerwedstrijden ja, ja, ook een match om de Europacup! internationale ontmoetingen, compe titieleiders en scheidsrechters. Tam en simpel spel Zo op het eerste gezicht lijkt het *n Hillegom een tam en wat simpel spel. Maar de schijn bedriegt. Het tafelvoetbal LISSE Ondertrouwd: E. W. Zoet en J. C. Turnhout. Getrouwd: C. J. SLuyter en J. B. v. d. Loo. Overleden: M. Böhm w.v. E. R. Voorstellen aan Leiderdorpse raad „Schieten'' wijsvinger Teneinde het behoud van de Mun- verkopen vast te stellen. B. en w. met een rust van vijf minuten. De nikenmolen voor Leiderdorp te ver- vestigen er de aandacht op, dat, zo competitie loopt van september tot zekeren doen b. en w. het voorstel de wenselijkheid daartoe in een con- maart. Daarna beginnen de beker- aan de gemeenteraad, die maandag- crete situatie bestaat of andere om- wedstrijden. Terreinafkeuringen zijn avond bijeenkomt, genoemde molen standigheden Ita Nogmaals: het lijkt simpel, het ta- er nooit bij. in eigendom te verkrygen. De Mun felvoetbal, maar als men het pro- nikenmolen wordt tegenwoordig me- beert komt men snel tot andere ge- Iedereen die belang stelt in deze chanisch bemalen, zodat van de in dachten. Dan blijkt het allesbehalve sport is welkom en kan nadere in- gelanden niet meer geëist kan wor- eenvoudig om het dartele witte bal-' formaties krijgen. Is er voldoende be- den, dat zij de molen onderhouden, let je langs de vijandelijke verdedi- langstelling, dan is de kans niet uit- Bij 'de onderhandelingen stelde het ging te krijgen. En dan blijkt ook gesloten dat er ook afdelingen in polderbestuur de eis, dat met de mo- dat techniek en tactiek om^de hoek Lisse en Sassenheim komen. ien ook de molenaarswoning zou Bij de raadsstukken bevinden zich komen kijken, dat „schieten" met de worden gekocht. Overeengekomen is, ook twee voorstellen betreffende het wijsvinger veel vaardigheid vereist u *7i?DCW7Airnr dat de molenaar-machinist gratis de verkopen van grond aan de Van der en dat men heel wat uurtjes zal UA/jIifKo W UU1 LI Ui woning mag blijven bewonen tot het Valk Boumanweg ten behoeve van moeten trainen om méér te kunnen gedeelte van de polder, waarin de industriële vestigingen. De Leidse komen. Geboren: Iole Catharina Johanna, molen zich bevindt ontpolderd zal Textiel Centrale wenst een perceel Michiel Litjes is trouwens de enige d.v. H. Hogewoning en Th. M. de Ko- zijn. Voor de realisering van het uit- van in totaal ongeveer 3 720 m2 te niet, die door het tafelvoetbal is ge- ning; Mariette Magdalena, d.v. Th. G. breidingsplan Zijllaan en Meijepol- kopen. De prijs werd bepaald op grepen. Zijn plaatsgenoot W. v. Hou- J. Kooter en C. M. van der Poel; der is het ook nodig, dat de gemeente f50.- per m2 met uitzondering van ten is er ook vol van en ook J. Ver- Adriana Helena, d.v. P. Ch. Wind- het eigendom verkrijgt van de Mun- een strook grond ter grootte van 600 hoeven uit Bennebroek, om er maar horst en J. A% Laban. nikénweg. Als koopsom is overeen ~n ftÊ een paar te noemen. Getrouwd: Hubertus Henricus Gijs- gekomen voor de molen met erf er Er zijn er nog meer die met dit bertus van der Staak, oud 58 jaren en de molenaarswoning een bedrag van zulks wenselijk noodzakelijk maken, afwijkingen ten nikenmolen wordt tegenwoordig me- opzichte van het in deze verkoop voorwaarden geregelde te allen tijde mogelijk blijven. Nieuwe industrieën m2. waarvoor een prijs van ƒ25 - bedongen. De heer P Koning te Zoe- o terwoude wil ongeveer 613 m2 grond spel hebben kennis gemaakt en er Elisabeth Anna Geertruida Loomans, ƒ2700.— en voor de Munnikenweg kopen. Omdat in deze hoeveelheid niet los van konden komen. Daarom oud 50 jaren; Evert Kruit, oud 29 een bedrag van ƒ4800.—. wil men komen tot de stichting van jaren en Jantje Lutterop, oud 42 ja- Voorts stellen b. en een afdeling „Bollenstreek". ren. algemene voorwaarden grond een groot gedeelte als onpro- voor nieuwe ductief beschouwd kan worden, werd voor grond- de PrÜs na onderling overleg vast gesteld op 22.500.Voor zijn be drijf krijgt de heer Koning na deze verkoop 2325 m2 in bezit. Verlichting Achthovenerweg. Na het voorstel tot het vaststellen van de vergoedingen voor het bij wonen van vergaderingen aan de le den van de ond^-sche'dene gemeen telijke commissies, moet de raad zich uitspreken- over het verlenen van een krediet van 24.795.— benodigd voor het verbeteren van de verlich ting op de Achthovenerweg. De ver lichting voldoet niet meer aan de eisen en gezien de slechte staat van de lantaarnpalen is het noodzakelijk een geheel nieuwe verlichting aan te brengen. Om de windmolen in de Bospolder als monument te behouden is res tauratie dringend geboden. De heer wereerde Karei Kleuntjes. „Signer van de rinkelende zak geld best be- ballen, maar alléén voor mijn pie- kêr t eV HtDog m a^e* e r ei cl™ v oor^d* p CaroHo! risp hu uit. ..Mille cente grepen en hij had het woord profes- zier. Als ik wat wil verdienen, wordt prijs van f29 200—'deze restauratie flonm a tuo! Wie cente florini dl sionale ook bliksems goed verstaan, ik boer. Da's een best vak en dat kun op zich te nemen Daarnaast dTent pUr0 pr. fSÏ°ïf" Maar Karel Kleuntjes was nu je doen tot je desnoods tachtig jaar nog een bedrag van f600- geraamd le! Mille oenrte florini a tuo!!' Nu eenmaal amateur en daarom werkte bent! Met voetbal loop je zo lang te worden voor het aanhrenlen mocht de brave Karei Kleuntjes dan al dat geld op hem als een rode lap niet mee!" De blokjas-Italiaan be- een bliksembeveilieingsinstalflbe en al van buiten komen, hu was toch op een stier. „Nee!" bulderde hij. „Ik greep heel goed, dat Karei zijn geld een bedrag van f 750 - wegens ko heus met zo op zun achterhoofd ge- wil van al die pure zilveren guldens weigerde en hij begon zowaar aan- ten van voorbereiding en toezicht vallen, dat hu met begreep, dat de niks weten! Mun vader heeft een doenlijk te huilen. door de dienst van semeentewerken Italianen hem wilden strikken voor beste boerderij en ik heb jullie stink- B en w ad«'seren dTraad daarom beroepsvoetbal. Hi) had de betekenis centen niet nodig! Ik wil graag voet- (Wordt vervolgd) 30,550.beschikbaar te stellen'

Leidse Courant | 1964 | | pagina 9