RIJNSTREEK TELE KOONTJES Oude counwten (#.75 ZATERDAG 25 JANUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 13 raadsvergadering AARLANDERVEEN OUDERAVOND VAN KPJ IS ZEER GESLAAGD (De K.P.J. „Katholieke Plattelands Jongeren" hebben in de zaal v. d. Berg te Aar lander veen een feest- vond geboden aan de ouders van de leden, de weldoeners, L.T.B., L.T.V. en de leden zelf. De voorzitter, de heer Gerard Vork, richtte het wel komstwoord tot velen, met een bij zonder woord tot pastoor Jac. Dui venvoorde. In een bezielend toe spraakje gaf de voorzitter blijk van die grote dankbaarheid, die men ver schuldigd is aan de ouders. „Als jon geren in het organisatieleven, voe len wij ons gaarne gesteund door de ouders en het geeft ons meer zeker heid om verder te gaan wanneer wij weten een beroep op de ouderen te kunnen doen en wij in onze organi satie door hen worden gekend. Gaar ne bieden wij U dan deze feestavond aan", aldus de voorzitter. Het eerste deel van de avond werd verzorgd door de eigen leden. In vlot tempo werden verscheidene geestige voordrachten ten tonele gebracht. O.a. bijzonder goed vertolkten de heren Cees v. d. Veldt en Cees v. d. Pijl „Ma spreekt voor de radio", jam merlijk kregen zij in het spel van de dames Heijman „de kous op de kop". De dames Sanny en Suze Zijer- veld brachten een duet „Mannenha ter". „Schoonmoeder in duplo" van de dames Bep van Veen, Henny Pen- ninigs en Toke Bunnik was een „zwa re vergissing". Grote hilariteit werd in de zaal gewekt toen de dames Ger- da Kempen en Corrie Stigter hun vakantiebelevenissen op de boerderij vertelden. Zeer kostelijk was ook de „Weddenschap", gebracht door mej. Marijke Blom. De gemaakte dubbel ganger van de heer Frans Hogervorst en mej. Bep van Veen werd een span nend spel. Verder werd de avond ge vuld met gezellig samenzijn. Hiérvan had de leiding de heer Slingerland! uit Leiden. ALPHEN AAN DEN RIJN Geboren: Adrianus Wilhelmus Ma ria z.v. Wilhelmus J. M. v. d. Bijl en F. C. J. M. Oprins; Sandra Yvonne d.v. Christiaan W. van Nood en M. J A. Pol; Robert z.v. Robert A. v. d. Ancker en A. M. Lünnemann;, Jac queline Catharina Clazina d.v. Ar- noldus L. de Roos en M. -C. Hijman; Leonardus Antonius z.v. Leonardus L. v. d. Post en E. C. M. van Veen; Maria Elisabeth Geertruida d.v. Jo hannes W. Dijkman en C. P. M. v. Elk; Adrianus Johannes z.v. Anto nius G. Kolenberg en M. A. M. de Groot; Edith Maria d.v. Johannes C. de Roos en J. G. v. d. Hulst; Fran- ciscus Gerardus z.v. Johannes van Gils en J. M. de Jong; Carla d.v. Harm Veenstra en C. Scholten; Leendert z.v. Gijsbert en C. van Dolder en J. Verweij; Krijanda d.v. Bart van Ettikhoven en N. de Bruijn. Overleden: Karei Kom, 6 maan den; Teunis A. Kooij, 69 jaar; Bar bara K. Poot w.v. M. Borreman, 82 jaar; Pieter Pels, 24 jaar; Lamberta E. Barger w.v. H. v. d. Boom, 87 jaar; Leendert Boot, 86 jaar; Cor nells Geel, 91 jaar; Lijntje Breed- veld w.v. Feijenbuik 96 jaar; Geer trui Esveldt e.v. W. J. Bouwer, 86 j. Getrouwd: Simon Blom, 25 jaar en Petronella Bijl, 20 jaar; Adrianus Wolvers, 29 jaar en Hendrika van Vliet, 22 jaar; Dirk van Geest, 25 jaar en Geertruida Huisman, 22 jaar; Steven van Randeraad, 27 jaar en Johanna M. Oppelaar, 22 jaar. Ondertrouwd: Clementina J. van Randeraat, 20 jaar ijzervlechter en Anna van Oeveren, 17 jaar, zonder. BODEGRAVEN Anton Geesink voor K.J.B. De lustrumfeesten van de jubilerende KJB vingen aan met een judo-avond, waarop de wereldkampioen Anton Geesink van de partij zou zijn. De voorzitter de heer H. Voorn verwel komde de aanwezigen, waarna leer lingen van de judoschool Seis uit Gouda begonnen met hun oefeningen onder leiding van de heer Selt zelf. Commentaar bij deze oefeningen werd gegeven door Anton Geesink. In hun beenworpen, heup- en schou derworpen konden de jongen (plus 2 meisjes) hun krachten botvieren. Amusanter was het slot, waarbij de wereldkampioen de moeite nam de kinderen een voor een tot tegen partij te nemen. Een massale aanval op de Utrechtenaar was het komisch eind van het optreden van de jeugd. Daarna was het de beurt aan de groteren, jongemannen van de sport scholen Seis en Geesink (Kodokan Dojo). Onder deze laatsten was ook Wim Blokker (met zwarte band) die voor de tijd van lVs jaar naar Japan zal vertrekken voor verdere training. Bovendien is hij deelnemer aan de wedstrijden voor het ITed. kampioen schap. Uit deze jongeren van plm. 17 jaar werden paren samengesteld die in echte wedstrijden met elkaar kampten. Tenslotte kwam ook hier na Geesink op de mat om deze stevi ge boys zijn kracht te doen blijken. Na deze krachtdemonstraties wer den de deelnemers met een spontaan applaus beloond. Dat deed ook de heer Voorn, die het dankwoord sprak. Jammer dat de opkomst niet groter was. HAZERSWOUDE GEEN HULPSECRETARIE De instelling van een hulpsecretarie in onze gemeente is niet te verwezen lijken. Dit antwoorden b. en w. van Hazerswoude op een vraag die de KVP'er P. A. Th. v. d. Werf in de laatste raadsvergadering stelde omtrent de mo gelijkheid hiervan. Genoemd raadslid bracht onder meer naar voren, dat ve len uit het dorp en dan in het bijzonder de bejaarden, bezwaren hadden tegen 't vervullen van verscheidene plichten ten gemeentehuize aan de Rijndijk (on geveer vier kilometer van het dorp ver wijderd. Zo had het KVP-raadslid o.a. voorgesteld om in het raadhuis op som mige tijdstippen spreekuur te houden. B. en w. antwoorden nu, dat zaken van eenvoudige aard in de meeste ge vallen schriftelijk of telefonisch kunnen worden afgedaan. Voorts menen zij, dat vertraging zal optreden wanneer men de zaken elders dan in het gemeente huis wil behandeld zien. Bovendien, aldus de leden van het college, moet men niet uit het oog verliezen, dat verwarring kan ontstaan over de vraag waarvoor men wel en waarvoor men niet aan de Rijndijk (dus gemeentehuis) moet zijn. Tenslotte wijzen zij erop, dat alle andere zaken vaak uitmonden in besprekingen, waarbij beschikt moet kunnen worden over het gehele admi nistratieve apparaat. En ook geen voetpad Er zal voor lopig geen voetpad worden aangelegd van de Chr. Nat. school tot de St. Mi- chaelskerk aan de Rijndijk; een zaak waarvoor de heer A. M. Menken van de KVP in de heeft gepleit. Afgezien van de technische uitvoer baarheid van de aanleg van een voetpad langs de zuidzijde van de rijksweg wor den de kosten daarvan tot de kerk be groot op 40.000, zo zeggen de leden van het college in hun antwoord. Bij het doortrekken van dit pad tot aan de gemeentegrens zou dit bedrag worden verdubbeld, zo gaan zij voort. Zo'n in vestering achten zij niet verantwoord, dit in verband met de ter plaatse in voorbereiding zijnde plannen (uitbrei ding Rhynenburch? red.) en dit nog afgezien van het feit, dat de financiële omstandigheden deze extra investering niet toelaten. De feitelijke omstandighe den in de Groenendijk liggen praktisch gelijk, zo menen zij nog. De leden van het college achten het in principe mo gelijk, dat inschakeling van verkeers- brigadiertjes verbetering in de bestaan de situatie kan brengen Slagvaardig Zowel bet horen- als het damesteam vain die tafelten nisvereniging Slagvaardig hebben hum positie aan de ko<p van de rang lijst in hun afdeling van de Haagse groep vain de NTTB kimmen hand haven. In de laatste competitiewed strijden kwamen beide drietallen tot da volledige winst. Slagvaardigs eerste herenteam ver sloeg RTC uit Rij nsaterswoude met 6-4. Eric Piietersz bewees zijn vorm en won drie enkelspelen. Jacob de Jong won twee keer, terwijl Egbert van Bennekom eenmaal bet zoet der overwinning proefde. De dames dieden hun naam alles zins eer aam, door Play Fair uit Nieuwveen met 10-0 te kloppen. Greet Boers, Corrie Wortman en Riet Könst gaven hum tegenstandsters geen kans. Ook Slagvaardigs tweede heren team hield de race naar een kam pioenschap vol getuige de 8-2 zege op het Sassenheimse TCS. Diok van Wetten bleef in het enkeil- en dub belspel ongeslagen. A. Bos deed ins gelijks en Hein Fianen pikte ook 'n overwinning mee. Slagvaardigs derde 'herenteam moest in de derby tegen het Leider- dorpse Durisol met 4-6 het loodje leggen. Frans Zandbergen en Theo Wortman scoorden de pumten aam Hazerswoudse zij-de. Het programma: 27 januari: Sliag- vaardig-Baronie (Hier staat de be zetting van de eerste plaats op het spel); 29 januari: De Valk en-Slag vaardig 2; 25 januari: Docos-Slag vaardig meisj-es ,,'t Scheepje" Het eerste viertal van de biljartvereniging 't Scheepje beeft zijn zegereeks in de tweede klas van de Leidse Biljart Bond voortge zet in de wedstrijd tegen TOP. De Leid-enaars moest in café Groenendijk miet een 6-2 nederlaag genoegen ne men. De zes Hazerswoudse punten werden gescoord door Leo Elstgeest, Wim v. d. Mey en Nico Söhoonder- woerd. Het tweede team daarentegen stel de teleur, getuige de 2-6 nederlaag tegen Vriendschap uit Leiden. Jan v d. Voort redde de Hazerswoudse eer. Raadsagenda. Donderdagavond, om half acht. komt de gemeenteraad in openbare zitting ten gemeenle- huize aan de Rijndijk bijeen. Op de agenda staan de volgende punten: Voorstel tot het vaststellen van het onteigeningsplan Rhynenburch: voor stel tot verlening van krediet ten behoeve van het bouwrijp maken van het uitbreidingsplan Zuid II; voor stel tot wijziging van de intercom munale IZA-regeling Zuid-Holland; voorstel tot het voeren van een ont eigeningsprocedure. KOUDEKERK Raadsagenda. De raad van de gemeente Koudekerk aan den Rijn komt op maandag, 27 januari, des namiddags te 8.00 uur bijeen. De agenda vermeldt o.a.: Opheffing besluit d.d. 27 april 1956 tot onbewoonbaar verklaring van perceel Hondsdijk 20; aankoop van een perceel grond en openbare weg van de heer W. den Hertog te Vijf huizen, ten behoeve van de recon structie van de Hoge waard; straat- naamgeving; verkoop bouwterrein; wijziging begroting Waterleidingbe drijf dienst 1964, in verband met uit breiding hoofdwaterleidingnet ten oosten van de Dr. Vlaanderenlaan en ten noorden van de Europasingel. Ten aanzien van punt 10 wordt opgemerkt, dat het pand Hondsdijk 20 onbewoonbaar werd verklaard. Daar het pand van eigenaar is ver anderd en het geheel is verbeterd, vervailt de grond voor de onbewoon baarverklaring, zodat thans, na in gewonnen advies van de hoofd-inge- nieur-directeur van de Volkshuisves ting en de Bouwnijverheid geen be zwaar tegen opheffing van de on bewoonbaarverklaring bestaat. Bij punt 11 wordt voorgesteld een strookje weg aan te kopen ter groot te van 125 m2 tegen een totaalprijs van f 1,- en een strookje tuingrond voor de totale prijs van f 60,-, zulks in verband met de reconstructie van de Hogewaard. In de toelichting van punt 13 blijkt dat het in de bedoeling ligt aan de firma Van der Velden en De Jong te Leiderdorp een viertal kavels grond te verkopen, gelegen aan de Prins Bernhardstraat, voor de bouw van een viertal winkels, met boven woningen. De totaile grondprijs be draagt f 32.000. De voor deze bouw vereiste Rijksgoedkering is reeds ver kregen. KOUDEKERK A. D. RIJN Ondertrouwd: H. Schelilimgerhout, chauffeur, 26 j., en F. Schellinger- houdit 19 j. Vogeltentoonstelling Door de vogelvereniging „Vogelvreugd", zal in het komende najaar weer een na tionally vogelitentooms'teliling worden georganiseerd. In verband hiermede is reeds een tentoonstellingsbestuur gevormd, bestaande uit de heren: C. den Hertog, voorzitter, Joh. v. d. Vel den, le secretaris, C. J. Groen, le penningmeester, P. G. Kraan, 2e se cretaris, A. v. Diggele, 2e penning meester, P. J. de Groot en P. v. Ar- kel, commissarissen. Ook voor de overige leden van de vereniging brengt deze tentoonstelling weer het nodige werk mee, daar het in de be doeling ligt een 100-tal vitrines met verlichting te, maken. NIEUWKOOP Geboren: Ellbert z.v. E. v. d. Veer en B. M. Selie; Trijntje PetroneLla Elizabeth d.v. J. Verbung en C. R. Olieman; Adrianus Martinus Corne lls z.v. A. M. v. Zufjlen en G. H. M, v. Halteren; Janmeke Adriana d.v. J. J Zwanenburg en J. de Pater. Geihuwd: B. Verkerk 22 j„ te Haar lem, en J. Plaisier 20 j. ROEI.OFARENDSVF.EN Sparkler De tweede helft van de tafeitenniscompetitie is weer be gonnen. Na de eerste helft staan de 3 teams van Sparkler er niet slecht voor. Twee 5e plaatsen voor de bei de senioren-teams en een derde plaats voor het junioren-team, dat heit bijzonder goed doet. Wat de 2e helft van de oompetitie ons zat bren gen weten we natuurlijk niet, maar van het junioreniteam dat 1 punt achterstand op de koploper heeft, mogen we todh wed een goed resul taat verwachten. Hier voüigen nog d!e standen: Heren 2e klas A, na 8 wedstrijden: Docos 4 16 p., St. Vooruit 1 13, WIBO 6 10, ATTC 2 9, Sparkler 1 8, Sala manders 5 6, St. H/TSB 4 5, RTC 2 2, SETT 7 p.; DDC 5 teruggetrokken. Heren 3e klas B, na 9 wedstrijden: WSB 1 17 p., TOV 3 15, ATC 4 13, Scylla 7 12, Sparkler 2 10, Play Fair 2 9, De Treffers 6 5, OTTV 1 3, Ba ronie 2 2, TCS 1 2 p. Jnuioren 2e klas B, na 7 wedstrij den: PIT '54 1 12 p., Scylla 1 12, Sparkler 1 11, De Treffers 4 8, De Treffers 3 7, Avamti 1 4, TOV 2 2, Ba ronie 1 0 p. P.S. Trainingstijden op maandag avond 7.30, donderdagavond 7.30, en zaterdagmiddag 2.30 uur. WOUBRUGGE Geboren: Adrianus J. z.v. J. A. Markx en G. G. E. Voortman; Cor nelia E. M. d.v. P. G. Volwater en M. A. Disseldorp. Ondertrouwd: Aart Hamoen, 24 jr, en Juliana B. J. Angenent, 22 jaar. Overleden: Kaatje Schipper, 92 jr, weduwe van K. Kaniweraat. BOSKOOP Geboren: Jacobus Johannes z.v. H. de Water en C. Pison. Ondertrouwd: Aart Kapteijn en Jacoba de Bruin. Getrouwd: Maarten Pieter v. Tol en Johanna Adriaima Hoogendoorn. Overleden: Johanna Maria Geer trui Ahrens 88 jaar. Schaken Het in de eerste klasse van de Leidse Schaakbond uitko mende Boskoopse „Inter-Nos" blijft in de lopende competitie op het goe de pad voortgaan. Door ook de ont moeting met Voorschoten 1 in winst (6-4) om te zetten, hebben de Bos kopers de tot heden drie gespeelde wedstrijden gewonnen. LEIDSCHENDAM ZILVEREN HUISHOUDSTER MEJ. VAN EEDEN Op 28 januari a.s. zal mej. C. J. E. van Eeden gedurende 25 jaar als hulp in de huishouding werkzaam zijn in het gezin H. v. d. Pias-Falke, Mauvelaan 22. Zoals vanzelf spreekt zal dit, vooral voor deze tijd, zeld zame jubileum zowel voor de jubi- laresse, als voor de familie v. d. Plas niet onopgemerkt worden voorbij gegaan. Het zal een echt familiefeest worden waartoe ook vrienden en be kenden tijdens de receptie tussen 15 en 16 uur gaarne worden uitgeno digd. Afscheid van Prov. Waterstaat Ter gelegenheid van zijn vertrek van de Prov. Waterstaat heeft deze dienst op buitengewoon hartelijke wijze af scheid genomen van de heer Th. A. v. d. Meer. Bij de receptie waren aanwezig de heer H. Poppe, bouw kundig ambtenaar van het district Rijn-Sohiekanaal, bij welke dienst de heer v. d. Meer de laatste jaren was geplaatst nadat hij bijna 40 ja ren brugwachter en later chef-brug wachter was geweest. Namens Ged. Staten overhandigde de heer Van de Post een geschenk onder couvert. Volgens de heer A. Czerwimski ver diende de heer v. d. Meer een bij zondere hulde voor het feit dat hij 43 jaar zijn dienst trouw en stipt heeft vervuld. Ook het personeel en de oud-col lega's lieten zich niet onbetuigd en de heer E. v. Laitum bood een ge schenk aan uit het jubiieaxmfands. De heer v. d. Meer werd endige ja ren geleden onderscheiden met de bronzen medaille Oranje Nassau. HAARLEMMERMEER Geboren: Anna Maria Anton hi Astrid d.v. H. Beerendonk en M. C H Ludilage; Ronald Paull z.v. F Steenhuizen en H. D. Jonigsma; Wi! -helimina Elisabeth z.v. W. Verbee en C. Griekspoor; Baukjen d.v. F. Anema en M. Ploegstra; AmgenieL Cornelia Antje d.v. J. Langhout en C. Niesing; Theodorus Cornells C'e- riardus z.v. G. v. Schie en B. C. v. d Hulst; Ro'bertus Maria z.v. P. C. Rei- zevoort en M. T. v. Teijlingen; Cor nelis Jan z.v. J. A. M. v. Dijk en H. J. Bongers; Pauline Matihilide Ma rte d.v, R. J. A. v. d. Linden en S M. E. Ortjems; ELrk z.v. J. C. ds Jong en A. F. v. Straten; Reina Eli sabeth d.v. E. J. Mebius en S. v. d Gaag; Patrick z.v. D. H. Grolman en H. C. M. de Jager; Gijsfoertus Wil helmus Alfred z.v. C. de Ruijter en G. A. M. Woortman; Joannes Theodo rus Franciiscus z.v. C. F. Cordemeijer en M. A. Findhamer; Jacoba Maria d.v. E. Bokhorst en J. v. Tol; Dirk Peter z.v. C. J. Dol en W. Wij ma; Marcus Anthonius Maria d.v. T. Bak ker en W. C. Molenaar; Wilhelimina Catharina Johanna d.v. A. P. Her- togh en J. W. J. Bram; Joost Anner z.v. H. Nuninga en J. J. Rebel; Saar Maeöia, d.v. P. J. Brands en P. Ker- zaan; Maria Theodora d.v. T. J. v. Aanholt en C. M. Trompert; Anna Elisabeth Theodora d.v. J. P. van Woerkom en A. E. Konst; Rudi z.v. J. H. Daalman en P. Visscher; Eve lien d.v. J. H. Daalman en P. Vis scher; Holllebrand z.v. W. v. d. Vaart en A. Bos; Marijke Wilhelmina d.v. A. M. Gehrels en A. Middelkoop; Al fred Karei z.v. J. v. d. Pol en P Wessettius; Wilihelma d.v. H. Brou wer en L. Loosman. Ondertrouwd: Th. A. H. Leiien 23 j. en C. A. M. Rijper 21 j.; G. F. Hei mans 21 j. en R. Dirks 17 j.; J. J. v. Steensetl 24 j. en H. B. Dijkstra 21 j Overleden: C. Mienis 80 j„ w.v. P M. Bogiaerds; J. C. C. Slu ij ter 78 j„ e.v. A. Hoogemboom; G. Gortzak 49 j„ e.v. A. Treur; J. Persenaire 81 j., w.v. T. Swaan; IJ. C. v. d. Giezen 77 j., e.v. J. A. Roodenburg: S Schra- ma 88 j„ w.v. J. Pijlman; A. WiWem- sen 77 j„ w.v. J. Vossepeel. ZOETER WOUDF (Dorp) Katholiek Vrouwengilde. De le den en introducees wordt medege deeld, dat de zuivelavond op dinsdag 28 januari niet in het Patronaatsge bouw, maar in het Don Boscohuis gegeven wordt. HII.I.FCOM Geen spreekuur burgemeester. De burgemeester van Hillegorn maakt bekend dat hij niet meer in de gelegenheid is om in de komende weken zijn spreekuur te houden Voor overleg met het gemeentebe stuur wordt verwezen naar de spreek uren van de wethouders. Damclub „Hillegorn". In de eer ste wedstrijd in het Zes-dorpen toer nooi werd „Hillegorn" door „Kat wijk" geklopt met 8—12. De volgende wedstrijd is in Hille gorn waar de damclub uit Noordwijk op bezoek komt AANGEBODEN SF Aangeboden: sierteelt verg k kas, w kas. open grond A en B. zowel pe riode als iaar J. van Pari don Jr., Herenweg 140A Noordwijkerhout. telef 02533—2205 tg Te koop: 2e hands da mes-, heren- en kinder rijwielen All'-s gemoffeld en onder garantie Rijwiel handel A Grimbergen, Dubbele buurt 11, Rijns burg, tel 01718—2967. tg Een bezoek aan onze kwekerii is zeker de moei te waard Wij zijn ruim ge sorteerd in diverse soorten planten voor uw zaak. huis of kantoor Tevens hebben wij eer ruime sortering aardewerk Zaaiberg, Lore enz en een grote collectie koper en n Bloemenma gazijn C L Mulder, Haar lemmerweg 21. Leiden, tel 20550 Gootstenen, aanrecht bladen en keukenkasten geheel pasklaar eerste klas materialen, zeer lage prijzen. Jac Arnoldus en Zn.. Minnebroersgracht 9 SF Voordeel voor U. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood. Wij stofferen, repareren, overtrekken, lijmen in onze eigen stof feerderij. Van der Berg. Gerrit Doustraat 1-27. tel 34824, Trompstraat 66 SF Er is maar één Van der Berg, die in eigen stoffeer- derij stoffeert, repareert overtrekt, lijmt, Gerrit Doustraat i-27, tel 34824 Trompstraat 66 SF 'n Keuken voor 184. compleet, prachtig gra nietblad. in kastjes roest vrij stalen rekjes- gratis bij U thuisb-zored Koopt U alleen bij- C. J. v, d Geest, Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr - Hoogl Kerkgracht, telef. 33078. S? Een nieuwe woning? Voor al uw lampen: De Lichthal Gratis plaatsen van lampen boven de 20. Haarlemmerstraat 293 SF Nu een nieuwe lamp uit de Lichthal De groot ste sortering Ue laagste prijzen De Lichthal. Haar lemmerstraat 293 t.o De Overdekte SF Rotan meubelen wie gen, mandenwerk, koopt (J het voord ligst bij ra Van der Vaart Lange Pie terskerkkoorsteeg 24. telef 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiege SF De Sleutelkoning Bij maken van al' sleutels, repareren, veranderen en leveren van elk slot Haar lemmerstraat 27? bij de Overdekte) tel. 33958 Le vering aan ruk en ge meente Zaterdagsmiddags en maandagmorgen geslo ten. SF Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe wo ning? Kredieten voor aanschaf meubilair/wo ningtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt U alge hele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. S? Uurwerken Friese stoeltiesklokken, staart klokken, Zaanlanders, koekoekklokken (ook met muziek), kinderklokjes schoorsteenklokken (100 verschillende modellen) Horloges Roamer Prisma Lincoln, Ancre. enz Uur werkkliniek „Gorthuis" alléén Lage Rijndijk 8, tel 23114 SF Prima bruine piano te koop aangeboden. Te bevr H. Mooren, Westeinde 19. Leimuiden, tel. 01721-270 SF Te koop: 20.000 slaplan ten, perspot, soort Magio- la no. 31; tevens 6 Heylo's salamanders met toebehO' ren, bij: W. J. Duyvestijn Veurseweg 253, Voorscho ten, tel. 01717—2126. SF Gereedschappen! Sol aeerbouten, hamers, beitels zagen, schroevendraaiers, steeksieutels. dopsleutels. bankschroeven, enz Uzer waren; spijkers, schroe ven, duimen Eleetrische artikelen: gloeilampen, wasmachines, centrifuges, stofzuigers Kortom wat U ook zoekt. Gorthuis heeft het! Sophlastraat 18 ST T.V.-apparaten, slechts enkele stuks, 43 cm met 6 maanden volle garantie, compleet geplaatst met antenne 295 - Ook nog en kele 53 cm.-apparaten Te bevragen: Haarlemmer straat 307 tel 30979 Kinderfoto's en huwe- hjksreportages. Foto v. Bemmelen, Zuidbuurtse- weg 30, Zoeterwoude. tel. 01715-353. SF Bontmantels, kort en lang, reeds vanaf 2 - per week of 5.- per maand Vraagt gratis folder. Br onder no 7233 bur. v. d. bl $F Kanariepoppen te koop fevraagd 3.50 per stuk; leurpoppen 5.-. Kopen ook mannen. Brieven aan postbus 4010, Rijswijk. SF Even opgelet, heren veehouders!! Mocht U last van vliegen in uw stallen hebben, laat ze dan met Organon, de nieuwste in de laboratoria ontworpen vloeistof, uitspuiten door: L. J. M Kerkvliet, Rijn dijk 197. Hazerswoude. tel 01714—552. SF Te koop aangeboden Ford Perfect '56 in goede staat, wegens overcom pleet. L angeraarseweg 178. Langeraar. SF Te koop aangeboden Sachsmotor. gashendel en koppeling stel wielen en banden, tevens electro mo tor 220-380 volt, l/s pk in zeer goede staat. Burg Vostersstraat 8, Oude-We tering. SF IJskastje Electrolux, te koop aangeb.. 50 1. inh., 120 volt. 7 jaar oud, prijs f 75,-. telef. 53383, Oegst- geest. SF Nog enige duurdere wasmachines met schoon heidsfoutjes. dubbel wan- dig, volle garantie vanaf f 155. f 210, f 310. Lang zaam wassers voor 3 en 5 kg wasgoed f 200 en f 250. Firma Dusoswa, Turfmarkt 1-2-3, Leiden, tel. 24409. SF Schwanenweiss tegen zomersproeten en alle on gewenste huidpigmentaties. Succes verzekerd. Vraag Uw drogist. SF Televisietoestel, groot beeld, 53 cm., aanheb. Ui terste prijs 325. Te zien en te horen Haarl. straat 307, Leiden, tel. 30979. SF' Zwarte vulhaard te koop met vloerplaat, voor viertieskolen. Tevens vaste wastafel. Haarlemmerstr 210, Leiden, tel. 01710- 25959. •SF Badgeyser „Fasto" IV2 iaar oud en 2 gaskachels ter overname. Papengracht 19, tussen 1 en 3 uur. SF Zware bankschroeven 85 mm bekbreedte. 100 mm bekopening f 22 enige stuks, en f 27, drie kronen handzagen 46 cm f 4,40, booromslagen nu f 4,15 met ratel f 7, cirkelzaagas f 18,50, slijpmachine f 11.95. Alt op de Mare 112. Alt op de Mare 112. Opruimingskoopjes: met- seltroffel f 5,50, pleister troffel f 2,20, set dopsleu tels f 3,10, trekzaag f 10. compressor f 32,50, auto- kinderzitje f 32, nu f 19,50. bussen lak halve prijs, boormachine met 13 boren f 5,25, boormachine 13 mm f 16.10. SF Te koop jonge hennen Witte Leghorn 4 maanden oud. Theo v. Wieringen. v. Fenemalaan 30. Hoog- made, tel. 01712 - 382. SF Blank smeedijzeren open haard te koop. Compl. met asla. vloerplaat, hout tang en pook, 77 cm breed. 82 cm hoog, stookplaat 50x 25 cm. Nooit gebruikt Te SF Moderne mensen wil len een moderne stalen slaapkamer. De grootste sortering ledikanten, di vanbedden, enz. vindt l) bij De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51, Leiden. SF Te koop aangeboden in prima staat zijnde twee ling wandelwagen. B. J v Abswoude, Sweelincklaan 39. Leiden. SF Taunus 17M '58 zeld zaam mooi en goed. Opel Rekord '55 in goede staat VW bestel '55. Renault Fregate '55. Inruil ook motoren, Langenhorststr 11. Voorschoten. SF 2 CV Citroen bestelwa gen. gekocht nov. '62. km stand 19.000. z.g.a.n.. me chanisch goed. Vraagprijs f 1800. Te bez. zaterdag en zondag. Abr. Criinssenstr. 14. tel. 34753. SF Zomerhuisjes t.h. met verwarming, in div. va kantiecentra. Vóór 11 juli 35% reductie. Aanvr. post bus 1251, A'dam. SF Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen, o.a. visitekaartjes; ge boortékaartjes. verlovings kaartjes, huwelijksaank en uw zakendrukwerk enz Prima afwerking, vlotte bediening Halpa, Vul penservice, Haarlemmer straat 64, naast muziek handel Gé Hofenk, PERSONEEL SF B.z.a. RK meisje 18 jr., voor d. en n. op boerderii in de omgeving van Lei den. Br. onder no. 4951 bur. v, d. blad. SF Gevraagd geroutineer ae modinettes Wegens uit breiding kunnen wij nog 20 modinettes plaatsen Komt U eens praten Goed loon en 5-d werkweek. Aanm maandag tot vrfj dag van 8-17 30 u. Heren gracht 84, Leiden, telef SF Meisje gevraagd voor enkele dagen per week. J. P. J Hn g. rvorst, Bloe- menstraat '8, Ter Aar. tg Gevr. net meisje als hulp in de huish 5-aaagse werkweek. 4% vakantie toeslag. Banketbakkerij Steinebach. Leidseweg 145, Voorschoten, tel. 01717- 2867. SF R. K. Sociale instelling vraagt voor spoedige in diensttredinr h^'f-time maatschappelijk werkster voor het bezoeken van voogdijnupillen (eventueel gehuwd geen bezwaar) Brieven onder nr. 8425 bur van dit blad. ST Japonnen industrie vraagt voor direct thuiS' naaisters met confectie er varing. Aanmelden:! N.V. Conf. Ind- ZaZa. 's Gra- vendamse weg 18a, Noord wijkerhout, tel, 02533-2899 SF Een nette huishoudster voor intern gevraagd door R.K. alleen wonend heer. Zelfstandig zakenman. Was buitenshuis. Weduwe geen bezwaar, eventueel me! wederzijds overeenkomen huwelijk niet uitgesloten SF Biedt zich aan net meis je 15 jaar. liefst winkel werkzaamheden, Dinsdag morgen. donderdagmiddag, en vrijdagmorgen. Brieven onder nr. 4977 bur v. d. blad. g Juffr. zoekt voor direct gem. zit-slaapkamer, liefst met kookgelegenheid in Leiden of Duinstreek Weekends afwezig. Brie ven p/a F. Kuhlmann. 's Gravendamse weg 18a. Noordwijkerhout. tel. 02533 tg Particulier verzamelaar vraagt te koop schilde rijen van oude Hollandse meesters. Brieven met aan biedingen aan postbus 4078 Rijswijk Z.H. tg Net R.K. meisje. 17 jr in bezit van Mulo-diploma, zoekt betrekking op klein kantoor of als hulp in de huishouding, liefst bij kleine kinderen. Brieven met inlichtingen onder nr. 4984 bur. v. d. blad. SF Gevraagd een werkster of corveeër van 8-12 uur of voor de hele dag. Reis geld wordt vergoed. Land en Tuinbouwschool War monderhof". Oranje Nas saulaan 10. Warmond, tel. 01711-315. SF Maison Kreeft, Wilhel- minapark 1. Oegstgeest vraagt wegens uitbreiding herenkapper en aanko mend herenkapper. WONINC.RfTïl SF Woningruil. Den Haag- Voorschoten a.g b. huis 4 kamers, keuken, hal, huur f 11,60 per week met blij vend vrij uitzicht Gevr TE HUUR SF Uw adres voor het hu ren van 1ste klas bruids toilet compleet met petty coat. kapje, sluier tasie en handschoenen in de nieuwste modellen is al leen Fa Sluos. Stille Rijn 11. tel 20868 *g Irouwrijden? Verrast uw Pruid! Bespreeki on?e nieuwe 7 pers Chr ver heerlijk verwarmd Aüe inl Zeeman'aan 12a Lei den telef 23055 SF Gezellig, voordelig en goed! is het in de „Blok hut". W. Ciere - Warmond bushalte D.K.W. SF Autorijles Fians God dijns erkende (VAM(>'?| rijschool. Snelle dus voni Jelige opleiding in nieuwe Opeis Madoerastraai Gaienmarkt 5 tel 34430 tg Huurt uw auto bii auto verhuur „Centraal" Opeis en Volkswagen 1962 All risk verzekerd Hooigracht 71. tel 31607 SF Verhuur van koelkas ten. wasmachines en gas fornuizen, Reeds v a 7 50 per maand Vraagt gratis inlichtingen. Oudsnoorn Haarlemmerstr 160 165 P tel 25799 SF Behangwerk Wilt U uw kamers laten behan gen9 Bel dan eersl 25813 en wil komen kijken en orijs opgeven Keuze uit 1000 dessins. Verfh; Mei Pelikaan Pelikaanstr 27. T Wilt U autorijden? D?n eerst rijles nemen in de nieuwste Renault R 8 h autorijschool Irene". Nwt* Beestenmarkt 2. Leiden, tel. 26753. b.p.g. Woubrug- ge 01729—286 *g Gezellig, voordelig en goed! is het in de .Blok hut". W Ciere - Warmond, bushalte D.K.W. 50 Modern lesmaien gedipi irneerd»- in-tnirt.. losse 'essen H 5(1 euid<- Halen en brengen gra' rheorieav ouden met 11«n oeelden Erket de lUforgschool De (en'r r Veerstraat 31 Leiden 'r '4600 GEVRAAGD vriend tot 35 jr voor weekend en vakantie Br. onder no. 8511 bur. v. d. blad. tg R.K. Heer op leeftijd 1 zou gaarne in contact ko men met een alleenstaan de weduwe of dame, dii het alleen-zijn ook moe is I Br. onder no. 8512 bur. v. d. blad. I in pakken 'an i kg. Verkrijgbaar aan ons bureau

Leidse Courant | 1964 | | pagina 13