Merkwaardige manoeuvre bracht veel schade op Veurseweg ROOFOVERVAL OP POMPBEDIENDE Kerk in Terneuzen zakt langzaam weg Het treinroofproces OLIE CARON een assistente ByMatze Uude couranten 0.75 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Frontale botsing berecht door Kantonrechter Een 31-jarige uitvoerder uit Zwün- drecht moest voor de Leidse Kanton rechter verschijnen omdat hij met zijn auto op de Veurseweg te Voorschoten een zwenking naar links had gemaakt en toen met een tegenligger in frontale botsing was gekomen. Uit het onderzoek bleek, dat hij vlak voor een voorge sorteerd staande auto de zwenking maakte en deze ook „en passant" nog de nodige schade had toegebracht. De bestuurders van beide auto's verklaar den. dat zü zich over verdachtes ma noeuvre hadden verwonderd, omdat er geen enkele reden toe was en niet wei nig waren geschrokken toen zü ver dachtes auto onverwacht op zich zagen stuiven. „Ik zag dat die auto links af wilde slaan en ging toen ook naar links om hem een vrüere doorgang te verlenen", verklaarde verdachte zün overtreding. Volgens beide getuigen stond de voor gesorteerde auto echter pertinent stil en was er voor verdachte geen enkele reden om zijn aangehaalde „service" te verlenen, laat staan op het linkerweg dek te komen. „Ik dacht dat hij reed", was het enige, dat verdachte nog kon aanvoeren daar bij in het midden latende waarom hij zover naar links was gezwenkt. De of ficier kwam tot de slotsom, dat ver dachte een lelijke verkeersfout had ge maakt waardoor drie auto's een vrij ernstige schade hadden opgelopen Hij eiste dan ook niet minder dan ƒ120.— boete subs. 30 dagen. „Ik dacht dat hij reed en heb mij dus zwaar vergist" be nutte verdachte zijn laatste woord. Het vonnis werd ƒ100— boete subs. 20 da gen en ging vergezeld van een vermaan dergelijke „vergissingen" voortaan niet meer te begaan. Hoofdschuldige In een zeer uitvoerig pleidooi trachtte de vader van een 19-jarige tuinder uit Katwijk de „edelachtbare heren" ervan te overtuigen, dat niet zijn zoon, doch hii de hoofdschuldige was. De tuinder zelf liet verstek gaan omdat hij, aldus zjjn vader, niet zo goed „z'n woordje" kon doen. Hij vond in zijn vader een" ..goed van de tongriem gesneden" pleit bezorger ook al kon dit aan de "feiten niets afdoen. Uit de tenlasteleggingen bleek, dat het tuindertje zonder rijbe wijs met vaders vrachtauto had gere den en in de Hoofdstraat bij een keer- manoeuvre tegen een aldaar geparkeer de auto was opgereden. De eigenaar van deze auto kreeg terloops ook een proces verbaal omdat hij binnen de 10 meter van de hoek parkeerde. De jeugdige tuinder verklaarde des tijds tegen de politie, dat hij van een aanrijding niets afwist. Laksplinters en deuken op overeenkomstige hoogten wezen hem echter als de ware „dader" aan. „Hij rijdt als de beste, haalde kort daarna zijn rijbewijs en gebruikte de vrachtauto om mij te helpen" vatte ver dachtes vader de bewijzen van de ge ringe schuld van zijn zoon samen. Hij kantte zich ook nog tegen het schade bedrag, zijnde ruim ƒ340.omdat de feitelijke schade z.i. hooguit 75— be droeg. Wijzende op de eigenaar van ge noemde auto, die naast hem in de ver- dachtenbank stond, onthulde hij op ver ontwaardigde toon: „Wij kwamen een schadevergoeding van 75.overeen en zouden de politie er buiten laten. Hij liep daarna toch naar de politie voor een proces-verbaal en liet zijn verzeke ringsmaatschappij een rekening van ruim 340.indienen". Hoewel genoem de eigenaar de bedoelde „overeenkomst" ontkende, hield verdachtes vader in deze „voet bij stuk". Hij vond de hou ding van de ander „helemaal niet net jes". Hoewel de officier wel enige waar dering had voor het feit, dat de vader alle schuld op zich nam, was en bleef voor hem de zoon de enige schuldige, die vervolgd diende te worden. Voor 't rijden zonder rijbewijs eiste hij ƒ50.— boete subs 10 dagen en ten aanzien van de aanrijding 40.— subs 8 dagen. „Veel te hoog" vond de vader en be toogde wederom min of meer uitvoerig, waarom niet zijn zoon, doch hij de hoofdschuldige was. De kantonrechter ging hier maar niet meer op in. Reke ning houdende met het feit. dat de tuinder inmiddels zijn rijbewijs had ge kregen, vonniste hij de desbetreffende overtreding met 15.— subs. 3 dagen en kwam de vader inzake de door zijn zoon gepleegde aanrijding in zoverre te gemoet, dat hij de boete tot 25.— subs 5 dagen terugbracht. schoten, drie a vier maal over die kop geslaigen en tenslotte in een Dager gelegen weiland berechtgekom enDe bestuurdier, de 37-jarige heer J. A. R. uit Steendieren, werd uit die wagen geslingerd en overleed ter plaatse. Een 15-jarige passagier kon onge deerd uit de wrakstukken bevrijd worden. Ruby krijgt onderzoek door onpartijdige psychiater Omstreeks half tien gisteravond, toen de mist zeer dicht was, hebben twee mannen een roofoverval ge pleegd op een tankstation in Raalte. Ze sloegen de pompbediende, de 27- jarige A. Vunderink uit Heino neer en maakten zich met f 325 uit de voeten. De mannen, die gemaskerd waren, bedreigden de pompbedien de met een vuurwapen en vroegen hem waar het geld was. De heer Vun derink wees op het bureau waarin het geldkistje stond. Hij moest met het gezicht naar de muur gaan staan en toen hij dat deed, werd hij neer geslagen. De overvallers vertrokken met het geldkistje, maar kwamen even later terug. De heer Vunderik hield zich bewusteloos, ook toen een van de mannen hem de pols voelde. Een der overvallers sloeg daarna de telefoon stuk, waarop beiden in een auto (een tweekleurige „Taunus") ver dwenen. De pompbediende, die hevig uit drie hoofdwonden bloedde, wilde de politie bellen, maar omdat de te lefoon onklaar was moest hij naar een buurman strompelen. Deze belde de politie. Het geldkistje werd vanochtend leeg aangetrofen langs de weg Raal- te-Deventer. Hen tankstation, eigen dom van het garagebedrijf A. van Dijk in Heino, staat eenzaam aan de weg Zwolle-Almelo. In het pomp station was een groot bedrag aan geld aanwezig, maar dat hebben de overvallers niet gevonden. In verband met de onvoldoende rentabiliteit van die na de reorgani satie in 1962 resterende haangaren- sp inner ij heeft de N.V. Gebr. Jan- nink te Enschede besloten haar ge- helie prodiuktie te beëindigen en tot opheffing van het bedrijf over te gaan. In 1962 werd de katoenspin nerij geliquideerd. De lopende or ders van de N.V. zuilen worden af gewerkt en er zullen geen nieuwe orders meer worden aangenomen. PROVINCIE ZUID-HOLLAND REKENT OP PRIJSSTIJGING VAN 5 a 10% De doorberekening van de loons verhogingen in het vrije bedrijf zal de kosten van het onderhoud van de wegen en van rivier- en kanaal wer ken in Zuid-Holland dit jaar met 5 a 10 pet. doen stijgen. Ged. Staten van Zuid-Holland zeggen dit in hun memorie van beantwoording op de provinciale begroting. Zij houden re kening met een stijging van de uit gaven voor dit onderhoud met f 450.000,-. De onderhoudskosten wa ren oorspronkelijk begroot op onge veer f 5.750.000,-. Deze cijfers hebben betrekking op de onderhoudskosten zonder de kos ten van het bij dat onderhoud werk zame provinciale personeel. DOOR GLADHEID GESLIPT Op rijksweg 48a Dieren-Doetin- chem is nabij ELlecom door de glad heid van de weig een personen enauto in een slip geraakt, van de weg ge Het bestuur van de Sint Willibror- duskerk te Terneuzen maakt zich ernstig bezorgd over het kerkgebouw dat de laatste tijd steeds meer ver zakkingsverschijnselen vertoont. Ook in de vlakbij gelegen pastorie ver tonen de muren overal steeds gro ter wordende scheuren. Er is geen enkele deur of raam meer die nog sluit. Deze verzakkingen zijn een half jaar geleden begonnen toen de bouwput voor de Nieuwe Binnen- vaartsluis in Terneuzen werd gegra ven. Deze bouwput moet worden droog gehouden. Door de bemaling schijnt het water uit de bodem in de verre omtrek te zijn weggezogen. Oud-Terneuzen, waar ook de Sint Willibrorduskerk staat, is diep gele gen en gebouwd op een veenlaag. Algemeen is men van oordeel dat door het water weg te trekken het veen gaat zakken. Reeds vele gebou wen hebben hiervan schade onder vonden, maar nergens is het zo spec taculair als aan de r.k. parochiekerk. In Terneuzen is men er vast van overtuigd, dat de kanaalwerken als onvoorziene uitgave ook een nieuwe katholieke kerk gaan kosten. Turken dronken spiritus Vier in het Belgisch-Limburg- se stadje Genk verblijvende Turkse mijnwerkers hebben, toen zij sterke drank wilden kopen, spiritus ontvangen, die f zij later opdronken. De gevol- gen waren zeer ernstig. Kort na het gebruik zijn twee van J de vier arbeiders overleden. De twee andere verkeren in le- f vensgevaar. De winkelier zou J de Turken niet goed verstaan hebben. Hij had gedacht, dat zij spiritus wildfen kopen. Jack Ruby, de 52-jarige nachtclub eigenaar die terecht moet staan we gens moord op Lee Harvey Oswald, zal door een onpartijdige psychiater worden onderzocht. Een rechtbank in Dallas besloot dr. Martin Rowler, hoogleraar in de neuro-psychiatrie aan de medische faculteit van de uni versiteit van Texas, met dit onderzoek te belasten. De verdediging van Ruby trok haar poging om Ruby op borgtocht vrij te krijgen hierop in. Deze poging was er n.l. op gericht om Ruby een psychiatrisch onderzoek te kunnen laten ondergaan. Voordat Ruby de rechtszaal bin nenging, kregen verslaggevers toe stemming om hem enkele vragen te stellen. Ruby zei, dat hij niet woedend was toen hij Oswald op 24 november doodschoot. „Ze hebben over mij ge zegd, dat ik boos was, maar dat woord komt niet in mijn woorden boek voor. Ik heb dit woord nooit gebruikt. Ik was eerder berouwvol dan woedend", aldus Ruby, die hier op in tranen uitbarstte. Hij verklaar de verder, dat hij Oswald vóór 24 november nooit eerder had gezien. Rechter Brown deelde na een lang durig onderhoud met de openbare aanklager en de verdediger mee, dat het proces tegen Ruby niet vóór 17 februari zal beginnen. De rechter zal zich 10 februari uitspreken over het verzoek van de verdediging om het proces in een ander district te laten voeren. Wordt dit verzoek afgewezen, dan zal het proces 17 februari beginnen. Rechter Brown heeft later nog twee psychia ters aangewezen om dr. Martin Row ler te assisteren. Het zijn dr. Robert Stubblefield en dr. John Holbrook, beiden uit Dallas. OVERSTROMINGEN IN BRAZILIë Bij overstromingen in de staat Minas Gerais in het noordoosten van Brazilië zijn zestig mensen om het leven gekomen. De overstromingen ontstonden door zware regenval na een droogteperio de van een jaar. Tengevolge van een storm zijn de verbindingen met het betrokken gebied gedeeltelijk ver broken. De Braziliaanse overheid heeft vliegtuigen met medicamenten gezonden. Betrekkingen worden gelijmd Premier Abdoel Rachman van Ma leisië is bereid als bemiddelaar op te treden tussen Cambodja, Thailand en Vietnam, zo staat in een communi qué, dat is uitgegeven na afloop van- het bezoek van prins Norodom Siha- noek, het staatshoofd van Cambodja aan Koeala Loempoer. Hiermee is de kring van landen die in Zuidoost- Azië pogen te bemiddelen vrijwel gesloten. Cambodja bemiddelt momenteel tussen Maleisië en de Philippijnen, de Philippijneh treden als bemidde laar op tussen Cambodja en de Ver. Staten, en dit laatste land bemiddelt in de persoon van Robert Kennedy, tussen Maleisië en Indonesië. De 28-jarige autocoureur John Ja mes zou 109.500 pond sterling (onge veer 1.095.000 gulden) hebben ont vangen als aandeel in de buit van de overval op de posttrein van Glas gow naar Londen op 8 augustus van het vorig jaar. Dit verklaarde Arthur James namens de openbare aankla ger op de tweede dag van het proces in Aylesbury tegen 21 mannen en vrouwen die aan deze overval zou den hebben deelgenomen. Hij zette uiteen hoe de man (Roy John James) na een achtervolging over de daken van een Londense wijk kon worden gearresteerd. Men zag hem een tas weggooien die 12.041 pond sterling bevatte, verpakt in cel lofaan zakjes. Arthur James vertelde vervolgens, dat de 31-jarige antiquair Daly zijn baard had laten staan en tegenover de politie verklaard had Gront te heten. Na enige druk bekende hij Daly te zijn, doch hij ontkende de boerderij in Leatherslade, nabij de plaats van de overval, te hebben be zocht. In de boerderij werden aldus Arthur James hand- en vingeraf drukken gevonden van de 33-jarige bookmaker Wisbey, van de 34-jarige clubeigenaar Welsh, van James en van antiekhandelaar Daly. Een zware binnenbrand is gis teravond uitgebroken in een woning boven een werkplaats aan de Wal dorpstraat te Den Haag. De brand weer was het vuur spoedig meester. Vier mensen, die het dak op waren gevlucht, omdat zij bij de brand geen andere uitweg konden vinden, zijn later via een autoladder in veilig heid gebracht. Verloofd BEP MULDER en HENK VAN DER HULST Haarlemmerweg 21 Prins Bernhardlaan 10 Gevraagd een nette WERKSTER of MEISJE voor 2 ocht. per week in 4-kamerflat. Oegstgeest, Telef. 52910. In volle overgave aan Gods H. Wil is na een lang durig, voorbeeldig gedragen lijden van ons heen gegaan, na voorzien te zijn van de H.H. Sacra menten der Zieken, onze lieve zuster, behuwd zuster en tante Johanna Antonia van Beukering in de leeftijd van 48 jaar. Leiden: F. J. A. van Beukering C. M. van Beukering-van der Vlugt Voorbux-g: C. G. van Beukering A. D. J. van Beukering-Antonissen Leiden: Th. van Beukering Nibbixwoud: J. P. van Beukering (pastoor) Leiden, 22 januari 1964 Lammenschansweg 121 De plechtige H. Mis van Requiem zal gehouden worden op zaterdag 25 januari a.s. in de parochie kerk van de H. Petrus (Lammenschansweg) om 9 u., waarna de bijzetting in het familiegraf op het r.k. kerkhof (Zijlpoort) om plm. 11 uur. Rozen kransbidden: vrijdagavond om 8 uur in de parochiekerk. Gelgenheid voor condoleren: donderdag en vrijdag thuis, en zaterdag na de uitvaart in het parochie huis naast de kerk. Heden overleed, 3 da gen voor zijn 92ste ver jaardag, na voorzien te zyn van de Genade middelen der Zieken, in het St. Jacobusge- sticht te Roelofarenas- veen, de heer JOANNES VAN DER SPEK Fam. Duivenvoorden Rijpwetering, 22 jan. '64 Past. v. d. Plaatstraat De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 24 jan. a.s. te 10 uur n de paro chiekerk St. Petrus Banden te R.A.Veen, waarna begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar Haagweg 15 - Tel. 20105 3J Heeft U een feestje? Wij verhuren serviesgoed lepels, vorken, messen, laswerk, enz. enz. Het maillehuis, Haarl.straat 160-165B. 5? 10 volle uren autorifles 47.50 Modern lesmateriaal gediplomeerde instructeur? losse lessen 6.50 gulden Halen en brengen gratis i'heorieavonden met licht beelden. Erkende bonds autorijschool De Centrale Veerstraat 31. Leiden, tel 24600. Meisje gevraagd vo huishouding, met jo dagen. Centi'ale verwar ming oliestook, Zaterdags Bloemistenlaan 49, Leiden. N.V. SCHEEPSBOUWWERF „DE DAGERAAD" v/h WED. J. BOOT te Woubrugge vraagt per 1 maart 1964 voor de afdeling DOORSCHRIJFBOEKHOUDING en LOON ADMINISTRATIE. In het bezit van MULO-diploma en Prak tijkdiploma Boekhouden. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Jongedame b.b.h.h. vraagt per 1 april of eerder ongemeubileerde zit-slaapkamer met stook- en kookgele genheid. Liefst Oegstgeest of Leiden. Br. met prijs opgaaf onder no. 8247 bu reau v. d. blad. Hooigracht 46. Meisje gevraagd voor enkele dagen of halve da- fen per week. Mevr. Lim- urg, Anna van Buren- laan 15, Oegstgeest. Te koop. Voor inge schrevenen van Voorscho ten een goed onderhouden houten huis met 200 m2 grond te koop. Pracht ge legenheid voor hen die reeds jaren wachten. Te bevr. bij: Donklaan 32A, Voorschoten. <3? Gevraagd een jongen voor de tuin bij Koos Kes- ter, Sotaweg 3, Roelof- arendsveen. <3? 'n Keuken voor 184.- compleet, prachtig gra nietblad, in kastjes roest vrij stalen rekjes; gratis U alleen bij Geest, Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr.- Hoogl. Kerkgracht. telef. 33078. 32" Te koop: zeilkano 5.10 m. Zonder mast en zeil. Prima staat 250.-. Te bevr. T. Zwitser, Or. Nassaulaan 3a, Warmond. maken repareren, veranderen en leveren van elk slot. Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte), tel. 33958 Le vering aan rijk en ge meente Zaterdagsmiddags en maandagmorgen geslo ten. Olieverversen Doorsmeren n\.S(hrijvers Service Station Hogewoerd 56-58 Telef. 20206 Noordwjjk opgelet. Donderdagmarkt. Grote opruiming bij Japie. Vlotte dames- en herenpyama' alle maten nu 5.98; nacht japonnen tot 52, 4.98; da messlips tot 48 nu 0.69 kindergoed 0.69. Japie. 3? Dames en heren. Wij zijn altijd goedkoper en beter, want wij werken met eigen krachten. Per manent bij ons altijd suc ces. Speciaal xoupe knip pen. Heren, bezoekt de kapper voor lastig haar en ook U is tevreden. Het Kappershuis, Apothekers- dijk 8, tel. 26218 3? Winkel te huur aange boden (geen woonruimte). Bij uitstek geschikt voor sigarenzaak. Overname in richting 1300.-. Huur plm. 15.- p. week. Mooie stand. Br. onder no. 4942 bur. v. d. blad. 3T Gevraagd: een nette jongste bediende. Sigaren- handel C. Walenkamp, Prinsessekadc 1 Leiden, tel. 21126. 3T Net meisje of jonge vrouw gevraagd als hulp i. d. huish. van 83 uur. Zaterdag vrij, loon 30.- p. week. Mevr. Sloos, Stille Rijn 11. 3? Gevraagd: net meisje. wegens huw. v. d. tegenw. Maandag, woensdag en vrijd. Mevr. Homan, Nas saulaan 16, Oegstgeest. WINKELMEISJE gevraagd, evt. enkele da gen p.w. EEN BEDIENDE zelfst. kunnende werken, evt. enkele dagen p.w. Slagerij v. d. Zalm De Kempenaerstraat 30 Oegstgeest Telef. 50107 3? T.V.-apparaten, slechts enkele stuks, 43 cm. met 6 maanden volle garantie, compleet geplaatst met antenne 295.-. Ook nog en kele 53 cm.-apparaten. Te bevragen: Haarlemmer straat 307, tel. 30979. 3T Trouwrljden? Verrast uw bruid! Bespreekt onze nieuwe 7-pers. Chryslers, heerlijk verwarmd. Alle ïnl.: Zeemanlaan 12a. Lei den, telef. 23055. *2* Rotan meubelen wie San, mandenwerk, koopt het voord ligst bij fa Van der Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, telef 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiege. wasmachines met schoon heidsfoutjes. dubbelwan dig, volle garantie vanal 155.-, 210.-, 310- Lang zaamwassers voor 5 kg wasgoed 250.- Firma Du soswa, Turfmarkt 2-3. Lei den. tel 24409 3? Meisje gevraagd voor enkele dagen per week. J. P. J. Ho.'gcrvorst, Bloe- menstraat 48, Ter Aar. 3? B.z.a. net winkelmeisje voor 4 dagen in de week of halve dagen. Br. onder no. 8275 bur. v. d. blad. 3? Werkster gevraagd v. 2 a 3 ochtenden p. week (waarbij de vrijdag). Me vrouw Sloos, Stille Rijn 11 3? Kantoorassistente gevr. liefst ULO-opleiding, 6- urige werkdag. Br. onder no. 4949 bur. v. d. blad. goedkoper 100 gram Roomcaramels voor 0.25 Grove rijst, per kilo 0.75 Gebroken riist, per kilo 0.59 Super rijst. extra, per kilo 0.95 Amer. rijst, groot pak 0.79 Abrikozen, l/a pond 0.650.50 Bakkrenten en rozijnen per pond 0.75 Gedroogde aDpelen, Va pond 0.95 Tutti frutti, Va pond 0.750.55 Pruimen, "a pond 0.45 Goed en goedkoop 2 ons THEE en Va pond KOFFIE samen voor 2.09 Hoestmelange, 100 gr. 0.25 Drop, 100 gram 0.35 Dropstaafjes, Va pond 0.45 Rund- en varkensvlees groot blik 1.451.35 Soepballen, 2 blik 0.95 Doperwten, middel II 3 literblikken 1.59 Jam, per pot 0.55 Slaolie per fles 0.98 Margarine p. pakje 0.25 Melk, 2 gr. blikken 1.15 Kaas, volvet, "a kilo 1.65 Nieuwe bruine bonen, V; kilo 0.85 Nieuwe kapuciiners. Va kilo 0.69 Nieuwe witte bonen. per kilo 0.95 Hogewoerd 115 Telefoon '3226 3? Uurwerken Friest stoeltjesklokken, staart klokken, Zaanlanders, koekuekklokken (ook mei muziek), kinderklokjes, schoorsteenklokken (10U verschillende modellen) Horloges: Roamer. Prisma Lincoln, Ancre. enz. Uur werkkliniek „Gorthuis' alléén Lage Rijndijk 8, tel 23114. 3? Dwergmiddenslag poe- aeltje, 3 mnd., kampioens- afstamming 75.-: moeder 34 cm. hoog. Telef. 070— 725793. 3? Elec. gitaren, Spaanse gitaren, accordeons, trom petten, klarinetten en sa xofoons. Inruil oude instru ment. Gem. betalingsvoor waarde. Korevaarstr. 5. showroom le etage. Gevraagd: LASSER-BANKWERKER (leeftijd ca 2022 jaar) AANKOMEND BANKWERKER (leeftijd ca. 17 jaar) MACHINEFABRIEK P. VAN DE ROTTE HERENGRACHT 27 LEIDEN TELEF. 26715 Een Industriële Onderneming te Leiden vraagt een ADMINISTRATIEVE KRACHT Gedacht wordt aan een gepensioneerde, die hele of halve dagen produktief wil maken. Leeftijd ca. 60 jaar. Schriftelijke sollicitaties onder no. 8295 aan het bureau van dit blad. Voor direct gevraagd: EEN LERAAR(ES) SCHEI- en/of NATUURKUNDE voor 912 lesuren per week. EEN PRAKTIKUM ASSISTENT(E) Gevorderde studenten kunnen eveneens in aanmerking komen. Sollicitaties aan de directeur van de LEIDSCHE ANALYSTEN SCHOOL Rijnsburgerweg 148 Leiden Telef. 53896 'N VOORDEEUTJE SINGER zig-zag NAAIMACHINE Vï jaar oud ƒ200.onder nieuwprijs, met volle garantie. L. DORSMAN - HAZERSWOUDE DORPSSTRAAT 97-99 TELEFOON 01728—561 in pakken "an S kg. Verkrijgbaar aan ons bureau 3? Divanbedden, wentel bedden; stalen ledikanten Een pracht collectie tegen uiswerk te verrichten? Inl. De Tipgever - Postbus 21 - H.I.Ambacht.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5