1.1 DO. LUXOR i STUDIO i Gemeentebegroting van Oegstgeest voor 1964 nauwelijks sluitend Andere been ook gevonden Vrouw gewond door gasontploffing Onbetrouwbaar ijs Communisten geven Oswalds brieven af ETALEUR KORTE GOLF Pakken oude couranten VERENIGINGS DRUKWERK 7 DE LEFSCHOPPER" ,D'r moet nu maar 'ns getrouwd worden' VRIJDAG 27 DECEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Burgemeester en wethouders van Oegstgeest hebben de raad de begroting voor het jaar 1964 aangeboden. Deze begroting sluit met een klein overschot, waaraan nauwelijks de naam van het batig slot kan worden gegeven. Het is dan ook in het geheel niet uitgesloten, aldus b. en w. in hun toelichting op de begroting, dat dit bedrag 26.000 (vorig jaar 41.000) - voor het doen van be paalde uitgaven nodig zal blijken te zijn. Afgezien van deze onzekerheid en die welke in verband staat met het tempo, waarin bepaalde grote werken als zwembad, uitbreiding van de rioolwaterzuiveringsinrichting, reconstructie van de weg LeidenRijnsburg tot stand zullen komen, kan de uitkomst van de gewone dienst toch bevredigend worden genoemd. De totalen van de begroting voor de gewone dienst belopen in inkomsten en uitgaven een bedrag van 8.902.655,88 en voor de kapitaalsdienst 15.517.608,35 aan inkomsten, 16.625.559,73 aan uitgaven, een nadelig saldo dus van 1.107.951,38. COMPENSATIE Een belangrijke stijging in de uit gaven kon door hogere inkomsten wor den opgevangen. De voornaamste lastenstijging blijkt uit de volgende posten: 1. Lonen (salarissen) en sociale las ten ƒ98.000; 2. rente en afschrijvingen ƒ61.000.; 3. tegemoetkoming voor ver huizing naar een duurdere woning 11.000; 4. subsidie maatschappelijke zorg ƒ20.000. Totaal ƒ190.000. Aangezien de uitkeringen uit het ge meentefonds ook met 190.000 omhoog gaan werd het nodige evenwicht be reikt, te meer omdat stijging van een aantal in vorenstaand overzicht niet op genomen uitgavenposten voor het over grote deel kon worden gecompenseerd door verlaging van een aantal andere uitgaven of hogere raming van in- komstposten. Wat het zwembad betreft, dat in de plannen van b. en w. de hoogste ur gentie heeft, kan worden meegedeeld, dat het adviesorgaan van de Ver. van Ned. Gemeenten bij brief van 22 okt. 1963 een aantal opmerkingen heeft ge maakt over het voorlopige schetsplan. De opmerkingen zijn doorgegeven aan de architect en b. en w. hopen spoedig een definitief schetsplan aan de ge meenteraad aan te bieden. VERBINDINGSWEG Ten aanzien van de reconstructie van de verbindingsweg Leiden-Rijns- burg c.a. hebben b. en w. bij brief van 8 mei 1963 aan Ged. Staten de voor lopige plannen voorgelegd. Zij hebben aan genoemd college gevraagd de bij drage van dat gedeelte, dat als ter tiaire weg wordt aangemerkt, op 100% in plaats van op de gebruikelijke 75% te willen bepalen. Voorts hebben zij een pleidooi gehouden inzake 'n gunstig advies van genoemd college bij de des betreffende ministers inzake een aan vullende uitkering uit het gemeente fonds voor het gehele werk. Bij brief van 20 nov. 1963 hebben Ge deputeerde Staten ons bericht dat zij in grote lijnen met de plannen kunnen instemmen en dat zij in beginsel bereid zijn betreffende het tertiaire gedeelte als volgt bij te dragen: le. 25% der werkelijke kosten ineens; 2e. in de annuïteit van de na aftrek van de extra-bijdrage resterende kosten boven de normale bijdrage van 75% een extra-bijdrage van 25%. Zij merken nog op dat een definitie ve beslissing pas kan worden genomen, nadat het volledige plan vastere vorm heeft aangenomen. BOUWBELEID B. en w. zijn zeer benieuwd naar het voor het jaar 1964 aan deze gemeente toe te kennen woningcontingent. Be langrijk hogere toewijzingen dan in het verleden zullen nodig zijn om de nog steeds groeiende woningnood te verlichten. In de periode 1 januari 1962 tot 1 de cember 1963 steeg de woningvoorraad slechts met 91 woningen van 3449 tot 3540 woningen. Uit het hierna volgende overzicht bV'kt, dat in 11 maanden het aantal geregistreerde woningzoekenden met 140 is toegenomen en eind november 1963 364 bedroeg. In aanbouw zijn: 24 woningen van Buitenlust aan de Clematislaan (bijna gereeed); 21 woningen van Buitenlust aan de Salvialaan; 10 woningen Bouwfonds Ned. Ge meenten aan de Salvialaan; 162 flatwoningen van het Algemeen Mijnwerkersfonds; 24 flatwoningen klein metaal; 16 ééngezinswoningen klein metaal; 7 diverse woningen; Totaal 264 woningen. De aanvragen voor 697 woningen wachten op rijksgoedkeuring. WONINGBEHOEFTE Hier volgt thans het overzicht in zake het aantal woongelegenheidbehoe- venden verdeeld naar verschillende huurklassen. Woongelegenheid-behoevenden op 25 november 1963. (tussen haakjes zijn de aantallen op 1 januari 1963 vermeld). Weekhuren: van ƒ10.tot ƒ15. inw. van Oegstgeest 49 (10) uit randgemeenten 12 6) uit verder afgel. gem. 3 van ƒ16— tot ƒ20.—: inw. van Oegstgeest 62 (44) uit randgemeenten 23 (17) uit verder afg. gem. 7(8) Maandhuren: van 80.— tot 100. inwoners van Oegstgeest 42 (31) uit randgemeenten 13 (13) uit verder afg. gem2 4) van ƒ101.— tot ƒ120.—: inw. van Oegstgeest 15 (14) uit randgemeenten 3(2) uit verder afg. gem3 van 121.en hoger: inw. van Oegstgeest 29 7) uit randgemeenten 11 1) uit verder afg. gem6(6) Aantal woongelegenh.behoev. 280 (163) waarbij komt van het MER 84 61) Algemeen totaal 364 (224) Aangenomen kan worden dat de 62 woningzoekenden uit de randgemeen ten ook in hun huidige woonplaats zijn ingeschreven. SCHOLENBOUW De op 21 februari 1962 verstrekte scholenbouwnota behoeft op dit ogen blik nog geen uitgebreide aanvulling, daar het geringe aantal woningen dat na de peildatum 16 september 1961 werd gebouwd er ook oorzaak van is dat het aantal inwoners sedert die tijd slechts met een honderdtal is toege nomen. Wel van belang is dat krachtens Kon. besluit van 18 april 1963 de eerste fase van de verlaging van de leerlingen- schaal op 1 september 1963 werd door gevoerd. Bij het gewoon lager onder wijs werd de 45-schaal thans een 42- schaal. De gevolgen hiervan en die van een stijging van het aantal leerlingen op de lagere scholen sedert de peildatum van 493 tot 518 (16-9-'63) waren dat zoals u bekend is de bouw van een derde openbare lagere school nodig werd en ook tot stand kwam. Een eerste klas is op 1 september 1963 in deze nieuwe school begonnen. De extra leerkracht is de 7e van de Floraschool, waarvan de nieuwe school voorlopig een dépen dance is. In diezelfde periode liep het aantal leerlingen op de beide R.K. scholen terug van 437 tot 425; op de Prot.-Chr. scholen van 463 tot 455 (Hofdijckschool 4- 1, Julianaschool 9) en op de Mon tessorischool van 129 tot 109. Voor de bijzondere scholen bracht de verlaging van de leerlingenschaal geen huisves tingsproblemen door genoemde daling van het aantal leerlingen. Evenals in de scholenbouwnota zijn de scholen Duinzicht, dr. K. Schilder school en mr. G. Groen van Prinsterer- school bij deze cijfers buiten beschou wing gelaten. De vglo-afdeling van de school „Duin zicht" nam in deze periode nog ge stadig in leerlingental toe, t.w. van 148 tot 161. Zoals bij volgnummer 672 van deze begroting wordt medegedeeld werd voor de bouw van een theorie- en een vaklokaal van deze school on langs de rijksgoedkeuring ontvangen; een bouwplan voor 2 theorielokalen wacht op toewijzing. Daar een derde kleuterklas van de openbare kleuterschool tijdelijk sedert le september 1963 in de nieuwe lagere school kon worden ondergebracht steeg in de verslagperiode het aantal kleuters op die school van 80 tot 104. Een voor stel tot kredietverlening voor de bouw van een derde lokaal aan de bestaande school, waarvoor een urgentieverkla ring is ontvangen, kan in het begro tingsjaar worden tegemoet gezien. Het aantal kleuters op de R.K. scho len steeg van 143 tot 151; op de Prot.- Chr. scholen bleef het aantal vrijwel gelijk, 154 werd 152, terwijl op de Mon- tessorikleuterschool, waarvan de klas sen verhuisden van de Geversstraat naar het gebouw van de lagere school aan de Louise de Colignylaan, het aan tal kleuters daalde van 62 naar 51. Wachtlijsten van kleuters, die reeds 4 jaar oud zijn, komen voorzover ons bekend, bij de verschillende kleuter scholen op dit ogenblik niet in bete kenende mate voor. GYMNASTIEKLOKAAL De verbouw van het gymnastieklo kaal aan de Juffermansstraat, waarvoor de raad in het voorjaar een krediet ver leende, zal waarschijnlijk in 1964 kun nen worden gerealiseerd. Een schets plan voor het nieuwe gymnastieklokaal (achter de R.K. meisjesschool), voor welk lokaal urgentieverklaring is ont vangen, is op 19 september aan de in specteur van het lager-onderwijs ter beoordeling voorgelegd. B. en w. hopen in het begrotingsjaar een voorstel te doen inzake de school- tandverzorging in samenwerking met de gemeenten Rijnsburg en Warmond. Veel voorbereidende §rbeid hiervoo" is inmiddels verricht. Helaas verloopt de uitvoering van de aanleg der sportcomplexen niet zo vlot. Met de aanleg van de 3 voetbalvelden kon niet in 1962 doch pas in 1963 wor den begonnen. De eerste oplevering van deze- terreinen, die ingezaaid zijn, heeft enige weken geleden plaats gevonden, terwijl de oefenhoek gereed is. In het begrotingsjaar zal de raad een voorstel bereiken aangaande de bouw van de kleedaccommodatie voor deze velden, die in 1965 bespeelbaar zullen zijn. De raad verleende op 8 mei 1963 kre dieten voor het maken van schetsplan- nen voor de aanleg van korfbalvelden en voor de nieuwe indeling en vergro ting van de terreinen voor de hockey en tennissport. In de sportnota werd een voorbehoud gemaakt inzake het tempo van de uit voering van de aanleg der korfbalvel den en padvindersterreinen in verband met het nog niet in eigendom der ge meente zijn van de terreinen ten noor den van de rioolwaterzuiveringsinrich ting. Nadat gebleken was dat de eigen dom van de gronden niet bij minnelijke schikking kon worden verkregen, be sloot de raad op 3 april 1963 tot het instellen van een procedure voor de rechter. De datum voor het onderzoek van de rechtbankdeskundigen is op 10 december 1963 bepaald, zodat wij thans hoop hebben dat spoedig de eigendom van deze gronden zal zijn verkregen. INVESTERINGEN Overgaande tot het voorstel met be trekking tot nieuwe kapitaalsinveste ringen noemen b. en w. de werken, die reeds op de begroting 1963 (of eerder) zijn vermeld, doch nog niet tot (een begin van) uitvoering kwamen. Herstelwerkzaamheden koetshuis Oud-Poelgeest 49.500; verkeersinstal- latie Warmonderweg c.a. memorie; ver- keersinstallatie Geverstraat-de Kemp- naerstraat memorie. Het is de bedoeling eerst enige er varing op te doen met de bij de War- monderweg te plaatsen installatie al vorens het voorstel voor de installatie de Kempenaerstraat-Geversstraat bij de raad in te dienen. Verbreding trottoirs Geversstraat, memorie. Het ligt in de bedoeling deze ver breding pas aan de orde te stellen bij de voorstellen inzake de reconstructie van de verbindingsweg Leiden-Rijns- burg. Bedijking kade langs Haarlemmer- trekvaart, memorie. B. en w. hopen in het begrotingsjaar een voorstel te doen. Brandvrij archief gemeentewerken, memorie. Uitbreiding materialenloods en bouw garageboxen. Hiervoor komt thans in de plaats het plan voor de bouw van een loods aan de Poelgeesterweg. NIEUWE KAPÏTAALSWERKEN Zoals gebruikelijk vragen b. en w. voor de werken c.q. aanschaffingen, waarvoor bedragen zijn genoemd, de kredieten in de begrotingsvergadering te voteren. Bestuurspost voor buitengewone om standigheden memorie; verkeersinstal- laties memorie; sanering van de straat verlichting ƒ73.000. De navolgende we gen zullen in 1964 worden voorzien van HPL verlichting: Anna van Burenlaan, Charlotte de Bourbonlaan, Duinzicht straat, Mauritslaan, Julianalaan. Nas- saulaan, Prins Hendriklaan, Fred Hen driklaan, Willem de Zwijgerlaan, Juf fermansstraat, Boonstraat, Duivenvoor- destraat, Regentesselaan, Spaargaren straat, Prinsenlaan. Emmaplein en Em- malaan. Voor 1965 staan op het pro gramma: Hofdijck (ged.); Laan van Alkemade, Oudenhoflaan, Poelgeester weg (ged.), Prinses Marijkelaan, Prin ses Irenelaan, Prinses Beatrixlaan, En- degeesterstraatweg, Rhijngeesterstraat- weg (ged.) en Wilhelminapark. Mate rialen brandweer 3200.—. Recon structie van de Abtspoelweg (tertiaire weg) memorie. Reconstructie van de Laan van Oud-Poelgeest memorie Re constructie van de Kempenaerstraat. Herbeplanting Bos van Wijckerslooth ƒ3000.Herbeplanting Bos van Oud- Poelgeest 11.000. Verbetering oprijlaan van kasteel Oud-Poelgeest ƒ10 000 Aan koop van een kleine vrachtauto t.b.v de plantsoendienst en algemene diens 8000.—.Aankoop persvuilauto ƒ65.000 Aankoop 12 st, containers en E-balk constructie op vrachtwegen 15 000 Aankoop hvdraulische laad- en los kraan ƒ15,000. Bouw loods Poelgeester weg ƒ72.000. SUBSIDIES Ten aanzien van het aantal ingeko men subsidieverzoeken zullen b. en w. als gebruikelijk de gemeenteraad een afzonderlijk voorstel doen, nadat zij de raadscommissie voor de financiën en het onderwijs hebben geraadpleegd. DOOD DOOR KOLENDAMP Oip Eerste Kerstdag, 's morgens om adtot uur, onitdekte de heer J. Schob- be zijn zoontje vam tien maanden dood in zijn bedje in de kkideirka- mier van zijn woning aan de Roemer- straat te Maastricht. Na een onder zoek door twee dokters werd als ver moedelijke doodsoorzaak koofljrruo- noxydevergiftigiimg opgegeven. De politie zaïl nog een nader technisch onderzoek instellen. Bijna op dezelfde plaats waar vo rige week een afgerukt been in het water van de Zuid-Willemsvaart is gevonden, heeft men ook een twee de been gevonden. Men heeft medisch kunnen vaststellen, dat beide benen van één (mannén-)lichaam afkom stig moeten zijn. BESTUUR STICHTING NED. STUDENTEN ORKEST Het bestuur der stichting „Het Ne derlands Studenten Orkest" is voor 1963/1964 ails volgt samengesteld: H. F. Bienfait, voorzitter (Amsterdam), W. F. v. Rappard, secretaris (Leiden), mej. M. C. Noordhof, secretaresse (Leiden), F. Vundariink, penning meester (Groningen) mej. C. M. Du bois, p enning m eesteresse (Utrecht), L. H. C. Friederioh, bibliothecaris (Leiden) en W. R. A. Berger, pers chef (Amsterdam). OUDE WETERING Door het uitgaan van een gaskachel in de badkamer bij de fam. Groothof stroomde het gas uit de leiding. Toen mevr. Groothof een lucifer aanstak volgde een ontploffing waarbij zij in brand raakte. Zij moest met brand wonden aan hoofd, armen en benen in het Academisch Ziekenhuis wor den opgenomen. Door de ontploffing werden ook verschillende ramen in het huis ver nield. In verband met de dood is het ge maal in Oude-Wetering gaan pompen. Hierdoor is het ijs in de Ringsloof tussen Oude Wetering en RA'veen alsmede de doorlaten naar de grote en de kleine poel uiterst gevaarlijk geworden. VOORSCHOTEN Geboren: Johanna Maria, dr v. Jaco bus Isaac Huijsstede de Wit en Elisa beth Hendrika Maria van Valderen; Henriette Titia dr v. Willem Iestra en Catharina Alida Lanting; Edward zn v. Pieter van der Bent en Martha van der Veen; Marcel Jacques zn v. Jacobus Jo hannes Cornelis Rosier en Olga Carola Johanna Elisabeth Mullemeister; Ilse dr. v. Gerrit Winkelman en Cornelia Hermsen; Wilhelmina Petra dr v. Arie Duij venbode en Rina Johanna Bloot. Ondertrouwd: Anthonius Wilhelmus Douwes, 19 jr en Catharina de Niet, 18 jr; Petrus Martinus Mensen, 32 jr en Gerarda Maria Wagemans, 34 jr. Getrouwd: A. Beets en J. C. M. Ver met; T. K. B. Albronda en E. E. Son- ders; H. B. Ammerlaan en M. A. Mar kus. Overleden: Johan Louis Kosterman, 79 jr; Antje Harteveld, w. v. J. J. Rut gers, 83 jr. Geslaagd Aan de Technische Hogeschool in Delft is geslaagd voor het examen propaedeutisch schei kundig ingenieur: de heer A. T. Eijl. Aan de Vrije Universiteit te Amsterdam is geslaagd voor het ex amen: propaedeutisch theologie: de heer J. Leeuwis. Als gevolg van de krapte op de geldmarkt is, ingaande heden, het tarief voor daggeld (call money) we derom verhoogd. Ditmaal met een half procent tot 3 procent. Dit is het gevolg van de opvragingen voor de verschenen Kerstdagen, terwijl de jaarultimo de nodige gelden aan de geldmarkt zal onttrekken. Op 23 december werd het tarief van 2 tot 2>/a procent vrehoogd. Russische raket kwam neer in Stille Oceaan In een oefengebied ten zuiden van Hawaii j is dinsdagavond een door de Russen afgevuurde raket terechtge komen, zo is eerst donderdag van ge zaghebbende Amerikaanse zijde ver nomen. De Sowjet-Unie maakte en kele weken geleden bekend, dat zij een reeks proeven zou nemen met „verbeterde" raketten in de periode van begin december tot 25 januari. Deze proefnemingen zouden onder meer verband houden met het ruim teonderzoek. De Amerikaanse communistische pairtij heeft haar gehele correspon dentie met Lee Harvey Oswald, de vermoedelijke moordenaar van pre sident Kennedy, doen toekomen aan de door president Johnson ingestel de oommissie van onderzoek naar deze moord. De brieven van Oswald, aldus de partij, bevatten slechts ver zoeken om boeken en inlichtingen, zoals duizenden anderen. Het hoofd van de afdeling voor lichting van de communistische par tij, Arnold Johnson, zei, dat hij ook vpi de antwoorden aan Oswald ko pieën aan de commissie-Warren heeft die nog opleiding nodig heeft, maar het wel „in de vingers heeft". Hij kan bij ons veel leren, doch moet reeds de beginselen van de étalage-kunst beheersen. Zoals U weet is het bij P C goed werken, mede door de voortreffe lijke arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk of in persoon aan: raggmnMümHgiirai Breestraat 78-80, Leiden, tel. 01710-31747 gezonden. Hij zei, dat de communis tische partij deze correspondentie vrijwillig aan de commissie heeft verstrekt „opdat het Amerikaanse ^volk de gehele waarheid over deze monsterachtige misdaad zal kennen. Wij blijven voühouden," aidus John son, „dat Oswald nooit communist of marxist is 'geweest." Verdronken in de Nieuwe Maas is gisteren de 61-jarige typograaf C. Klootwijk uit Rotterdam toen hij zijn familie aan boord van het binnen schip de „Willem" een bezoek wilde brengen. Hij stapte mis en raakte te water. De heer C. J. van Mastrigt heeft de wens te kennen gegeven af te treden als voorzitter van het Chris telijk Nationaal Vakverbond. Zijn gezondheidstoestand, zo deelt het CNV mee, belet hem deze functie, die uiteraard grotere inspanningen vraagt dan die van een gewoon be stuurslid, langer te vervullen. De be stuursorganen van het CNV zullen zich op korte termijn over de be zetting van de voorzitterszetel bera den. Twaalf tijgers, panters, luipaar den en jaguars zijn maandag levend verbrand in de dierentuin van de Italiaanse plaats Brescia. De brand ontstond door een vonk uit een ka chel. Een groep apqn kon ontkomen. Er werd aanzienlijke schade aange richt. Newyorkse studenten hebben kerstgeschenken, levensmiddelen en kleding uitgedeeld aan werkloze mijnwerkers in Hazard (Kentucky). De mijnwerkers, die niet opnieuw aan de slag kunnen komen sinds hun mijnen zijn gesloten, leven sindsdien van overheidssteun. 300 Amerikanen zijn volgens de persberichten op 24 en 25 december bij verkeersongelukken om het leven gekomen. Voor het eerst sinds mensen heugenis heeft het gesneeuwd in Sa naa, de hoofdstad van Jemen. Na drie uur was de stad met een witte laag bedekt. President De Gaulle heeft ter gelegenheid avn het Kerstfeest, am nestie verleend aan 99 gevangenen die straffen uitzitten wegens onder mijnende actviteit tijdens de Algerijn se oorlog. De meeste van hen zijn jon ger dan 25 jaar. Een kassier in de Westduitse stad Frankfort is maandag door een gewapende bandiet beroofd van twee duizend Mark. De misdadiger zei hierbij volgens de politie: „Wel, het is toch Kerstmis, nietwaar?" BETOGING IN DJAKARTA Ongeveer vijfhonderd jonge Indo nesiërs die dinsdagochtend voor de Amerikaanse ambassade in Djakarta wilden betogen tegen de voorgeno men verplaatsing van schepen van de Amerikaanse zevende vloot naar de Indische oceaan, zijn door de politie verspreid. De jongelui, die tot twee linkse groeperingen van het nationale front behoorden, trachtten de ambassade binnen te gaan om een schriftelijk protest te overhandigen. De politiebewakers hun aantal was dinsdag verdubbeld toen be kend werd, dat een betoging zou worden gehouden hielden de toe gang tot de ambassade afgesloten toen de menigte opdrong. Voordat de demonstratie goed op gang was gekomen arriveerden twee bataljons ordetroepen. Er brak hier en daar een vechtpartijtje uit toen de 1.200 gewapende politiemannen de menig te begonnen te verspreiden en er werden verscheidene schoten in de lucht afgevuurd. 5 kg. f 0.75 Verkrijgbaar aan ons bureau. Voor als PROGRAMMA'S BILJETTEN REGLEMENTEN CONVOCATIES N.V. De Leidsche Courant PAPENGRACHT 32 T.FTTVFN Alleen al om de SERVICE koopt U bij VAM BERGE HENEGOUWEN - AALMARKT 12.15 De nieuwe NORMAN WISDOM!! Dwazer dan ooit in: 2e SUCCESWEEK („A stitch in time") Norman Wisdom als verpleeg ster, een lachsucces zonder weerga! Met o.a. Edward Chapman, Jeannette Sterkeen Jerry Desmonde. Regie: Robert Asher. Aanvangstijden: dagelijks: 2.30, 7 uur, 9.15 Zondag en Nieuwjaarsdag: 2.30, 4.45, 7 uur. 9.15 Toegang A L Nederlandse première van Bert Haanstra's nieuwste film ALLEMAN Dagelijks: 2.30, 7 uur, 9.15 Zondag en Nieuwjaarsdag: 2.30, 4.45, 7 uur, 9.15 Gewijzigde toegangsprijzen Een film gespeeld en geregisseerd door de nieuwe Franse filmkomiek PIERRE ETAIX 2e SUCCESWEEK - („Le Soupirant") Ongelofelijk kostelijke lach- scènes van een man die niet wist hoe de vrouwtjes te be naderen. Met France Arnell en Karin Vesely. Aanvangstijden: dagelijks: 2.30, 7 uur, 9.15 Zondag en Nieuwjaarsdag: 2.30, 4.45, 7 uur, 9.15 Toegang 14 jaar l TE L, 24130 A TEL - 21239 TEL» 3321 O A

Leidse Courant | 1963 | | pagina 5