lekker en gezond Weerbericht Door gladheid verrast VRIJDAG 27 DECEMBER 1963 I DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Voorlichtingsdag Dr- H. van Houten Drs. C. E. Gischler, wetenschappe lijk ambtenaar le klasse in tijdelij ke dienst bij de geologie, voor het tijdvak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, wederom in deze functie be noemd; M. H. M. H. Gobin, arts, wetenschap pelijk ambtenaar le klasse in tijde lijke dienst bij de oogheelkunde, voor het tijdvak 1 november 1963 tot 1 no vember 1964, wederom in deze func tie benoemd; Drs. D. H. Grunwald, wetenschap pelijk ambtenaar in tijdelijke dienst bij de kindergeneeskunde, voor het tijdvak 1 november 1963 tot 1 febru ari 1964, wederom in deze functie benoemd. Melkhandelaren Leidse universiteit lector in de heelkurule kregen weer 27 bekeuringen Op de dag voor Kerstmis heeft de politie te Leiden weer 27 bekeurin gen uitgedeeld voor te hoge prijzen van melkproducten als pap en yog hurt aan de Leidse melkhandelaren Ditmaal werden handelaren voor de tweede maal bekeurd. De melkhan del echter, zo vernamen wij, zet haar actie voort. Straks zal men het op een proef proces aan laten komen, omdat men in Leiden van mening is, dat de winstmarge te laag is om melkhan delaren aan de deur een redelijke beloning voor hun werk te bieden. Hoe de houding na 1 januari, zal zijn als een kleine prijsverhoging van regeringswege is toegestaan, ver meldt men niet. Totaal zijn thans in Leiden 70 processen-verbaal wegens te hoge prijzen opgemaakt. Op 2e Kerstdag is de 38-jarige Leidenaar P. de Ridder, wonend aan de Ten Katestraat, toen hij het Noordeinde overstak door een per sonenauto aangereden. De man brak het rechterdijbeen. De chauffeur van de auto bleek onder invloed van sterke drank te verkeren. De 24-jarige Oegstgeestenaar C. Onderwater is gisteravond om kwart over elf op de Herenstraat met de bromfiets geslipt. Vermoedelijk heeft hij een knieschijf gebroken. OUDEJ AARS VIERING BIJ DOCOS Op zondag 29 december houdt Do- cos in haar kantine (Kikkerpolder) een gezelligheidsavond met Oude- j aars viering. Aanvang 7 uur. Leden, donateurs en bekenden met hun da mes zijn van harte welkom. Voor de liefhebbers is er gelegenheid om te dansen en te klaverjassen. De Leidse Universiteit organiseert op 4 januari haar gebruikelijke voor lichtingsdag ten behoeve van diege nen die overwegen in september van, het komend jaar te gaan studeren.' Ook hun ouders zijn welkom. Naast de. algemene studievoorlich ting door hoogleraren en leden van de Wetenschappelijke Staf, zal de Rector Magnificus, prof. dr. W. den Boer, de deelnemers toespreken. De studenten-deoaain drs. A. Visser zal in een toespraak het verstrekken van studietoelagen, uitstel militaire dienst en andere belangrijke kwesties be spreken. Tevens bestaat er de gele genheid inlichtingen in te winnen over de verschillende studentenver enigingen. Men kan op de ochtend van de voorlichtingsdag van 9.30 uur af als nog een programma en de brochure „Studeren te Leiden" afhalen bij het Praesdiium Facultatum, Rapenburg 4 te Leiden. Kerstfeest voor de Husqyarna Zweedse naaimachines Moderne Zweedse vormgeving. 7 Typen vanaf/285.-. Vraag demonstratie - het verplicht U tot niets. MEERPOEI Acl vi.Tientie KVP-Jongeren vergaderden Dezer dagen vergaderde de kring jongerengroep Leiden der KVP in Zomerzorg. In deze geanimeerde ver gadering werden allerlei problemen besproken, die zich in de diverse af delingen voordeden. In het algemeen kon men een stijgende belangstel ling van de jongeren voor de politiek waarnemen. Een sprekend voorbeeld hiervan is de afdeling Leiden, die zeer actief is en nu reeds de grootste in de kring genoemd kan worden. Tevens werd over de activiteiten in het volgende jaar gesproken, o.a. over de kadercursussen die in Den Haag gehouden zullen worden, als mede over de weekends/ in Baarn. Het actuele punt de woningbouw kon helaas niet behandeld worden. Dit zal a.s. maandag 30 december te 7.30 bij v. d. Heyden besproken wor den. Het personeel van de N.V. Sa jet- fabrieken P. Clos Leembruggen hield deze dagen een Kerstbijeen komst. De avond, georganiseerd door de contactcommissie, werd geopend d'oor diens voorzitter, de heer Heynen. Deze heette in zijn openingswoord allen hartelijk welkom, in het bijzon der de president-directeur en zijn gezin. Ook aan de gepensioneerden, die in grote getale waren gekomen richtte hij een speciaal welkom. Aan deze avond werd onder ande re medewerking verleend door Ds. Kleyn uit Driebei'gen en Pater Jels- ma uit 's Gravenhage, het muzikale gedeelte van de avond werd verzorgd door Mej. Faassen uit Vlaardingen, de heren Eradus en Van der Reyden uit Leiden en 40 jongens vah het „Sleutelkoor" van de St. Petruskerk uit Leiden. kinderen van Westerkwartier Tweede Kerstdag gaf het bestuur van de speeltuinvereniging Wester kwartier een kerstfeest voor de kin deren in het clubhuis aan de Ten Katestraat. 's Morgens was er feest voor de kleinen en 's middags waren de grotere kinderen aan de beurt. Twee prachtige kerstbomen zorgden voor de juiste sfeer in de zaal. Er werden enkele mooie films ver toond en in de pauze werden de kin deren onthaald op verschillende ver snaperingen. Na afloop van de films verscheen de kerstman om alle kin deren een geschenk uit te reiken. De speelgoederen waren voor dit doel door de heer Silvis uit Zeist geschon ken, die daarvoor de hulde en dank van het bestuur mocht ontvangen. Toen het doek opgehaald werd, za gen de kinderen de prachtige speel goederen uitgestald op het toneel. Het bestuur, dat gemeend had, de geschenken door middel van een lo ting op de eerlijkste manier te kun nen verdelen, kon aan de blije kin dergezichtjes merken, dat deze ge dachte juist was geweest. Kinderen, die ziek of uitstedig wa ren, kunnen het hun ten deel geval len speelgoed a.s. zaterdagmiddag tussen 3 en 4 uur afhalen in de speel tuin. BURGERLIJKE STAND Geboren: Marina Johanna d.v. M. J. Zaalberg en G. Hutten; Johanna Mat- thaus Adrian z.v. J. M. A. Stoks en A. Glijn; Rickey Cornelis z.v. W. J. v. Diemen en M. G. Wisselman; Maria Wilhelmina d.v. J. J. Duivenvoorde en A. M. van Denzen; Geertruida d.v. S. A. Lagas en G. v. d. Meel; Pauli na Helena d.v. F. Sanders en H. P. Lens; Carla Josina Margaretha d.v. F. C. Visser en A. van Hofwegen; Marcel z.v. A. v. Kraaij en P. H. E. Kuppens; Johannes Gerardus z.v. A. van Kuijen en J. F. L. Danse; Ed win Antoin Philip Maria z.v. D. G. Bossink en J. H. M. A. Witteman; Willem Adrianus z.v. A. D. Haasnoot en A. Hoek. Getrouwd: H. R. Preymann en E. M. van Zegveld. Overleden: N. v. Eijk, 62 jaar, man; P. J. M. Schrijver, 82 ji\ wed. v. M. Hovestad; P. de Meer, 77 jaar, man; W. Boon, 46 jaar, man;- N. C. van Steenbergen, 29 j. m.; J. Witsenburg, 81 jaar, man. Bij K.B. is dr. H. v. Houten be noemd tot lector in de faculteit dier geneeskunde om onderwijs te geven in de heelkunde. Dr. H. v. Houten, die in 1926 te Shanghai is geboren, studeerde na zijn HBS-examen te Den Haag in '43 medicijnen aan de Leidse Univer siteit, ailwaaa- hij in 1953 het arts examen aflegde. In 1959 werd hij ais specialist chirurg ingeschreven, na dat hij van 1953 tot 1958 op de heel kundige kliniek van het Leiids Aca demisch Ziekenhuis werkzaam was geweest. De nieuwbenoemde lector, die se dert I960 als chef der olinique aan de genoemde kliniek werkzaam is, doorliep verschillende wetenschappe lijke rangen en is sedert 1962 we tenschappelijk hoofdambtenaar A. Behalve zijn proefschrift, getiteld: Over de operatieve behandeling van het aneurysma aortae abdominalis athercleroticum, waarop hij met lof in 1962 promoveerde, heeft dr. Van Houten, die tevens medewerker van het universitair kanker centrum is, enkele artikelen in tijdschriften ge publiceerd. Benoemingen aan universiteit Aan de universiteit van Leiden zijn benoemd: Drs. J. van den Assen, wetenschap pelijk ambtenaar le klasse in tijde lijke dienst bij de experimentele zo- ologie, benoemd tot wetenschappelijk ambtenaar le klasse in vaste dienst; Drs. H. J. M. van Beek, wetenschap pelijk ambtenaar in tijdelijke dienst bij de natuurkunde voor het, tijdvak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, we derom in deze functie benoemd; Drs. P. van Berkel, wetenschap pelijk ambtenaar in tijdelijke dienst bij de sociologie, voor het tijdvak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, we derom in deze functie benoemd; L. J. Bosch, arts, wetenschappelijk ambtenaar le klasse in tijdelijke dienst bij de inwendige geneeskun de, voor het tijdvak 1 november 1963 tot 1 november 1964, wederom in de ze functie benoemd; Drs. J. Bouma, wetenschappelijk ambtenaar le klasse in tijdelijke dienst bij de fysiologie, voor het tijd vak 1 december 1963 tot 1 december 1964, wederom in deze functie be noemd; G. H. J. Brand, wetenschappelijk ambtenaar le klasse in vaste dienst bij de tandheelkunde, benoemd tot wetenschappelijk hoofdambtenaar in vaste dienst; Drs. H. Burger, benoemd tot we tenschappelijk ambtenaar in tijdelij ke dienst bij de farmacie; Drs. H. T. van Dam, hoofdassistent op arbeidsovereenkomst bij de anor ganische fysische chemie, benoemd tot wetenschappelijk ambtenaar in tijdelijke dienst; Dr. J. G. Defares, wetenschappe lijk hoofdambtenaar A in tijdelijke dienst bij de fysiologie, voor het tijd vak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, wederom in deze functie benoemd; Drs. H. E. Derksen, wetenschap pelijk hoofdambtenaar in tijdelijke dienst bij de fysiologie, voor het tijd vak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965 wederom in deze functie benoemd'; Dr. H. Elsbach, wetenschappelijk hoofdambtenaar in tijdelijke dienst bij de cardiologie, voor het tijdvak: 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, we derom in deze functie benoemd; J. J. van Gemund, arts, weten schappelijk hoofdambtenaar in tijde lijke dienst bij de kindergeneeskun de, voor het tijdvak 1 januari 1964 tot 1 januari 1965, wederom iin deze functie benoemd; BIOSCOPEN De films in de week van 21 dec. tot 2 jan. zijn door de KFC als volgt gekeurd: Lido: De lefschopper. Prol. (a.l.). Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zond 2.30. 4.45 7 00 en 9 15 uur Luxor: Alleman. Prol. (a.l.). Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zond. 2.30. 4.45 7.00 en 9.15 uur Studio: D'r moet maar eens ge trouwd worden. Prol. (a.l.). Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zond. 2.30. 4.45. 7.00 en 9 15 uur. Trianon: Wedren met de ooievaar. Prol. (14 j.) Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Nieuwjaar en zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Zie je ze vüiegen (a.l.). Dag. 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Nieuwjaar en zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. GEEN AMATEUR- en BETAALD VOETBAL De KNVB heeft voor zaterdag en zondag a.s. alle wedstrijden zowel voor het amateur- als het betaalde voetbal afgelast. Ook alle wedstrij den in de afdelingen vinden geen doorgang. Het wedstrijd programma van 2e Kerstdag is thans zowel voor het amateur- als het betaalde voetbal verschoven naar zondag 5 januari. Voor korfbal en hockey was voor zondag de 29ste dec. geen program ma vastgesteld. Om 1 uur vanmiddag was er op het in de mist gehulde Schiphol nog geen enkele vlucht uitgevoerd, noch in komend, noch uitgaand. Een 15-tal uitgaande vluchten was intussen de finitief geannuleerd. De interconti nentale vluchten, o.a. die naar New York werden voorlopig uitgesteld, van een 20-tal inkomende vluchten weken enkele intercontinentale toe stellen naar Prestwick in Schotland uit. De rest van deze inkomende vluchten, hoofdzakelijk uit Duits land, werd geannuleerd, hoewel het vliegveld Eelde bij Groningen als uitwijkhaven beschikbaar was. Medegedeeld door het KNMI, geldig van vrijdagavond tot za terdagavond, opgemaakte te 11.15 uur: IETS ZACHTER Over het algemeen bewolkt en overwegend droog weer met aanvankelijk bijna overal mist. Zwakke tot matige wind tussen zuid en zuidwest. Iets hogere temperaturen overdag. Het weer in Europa VOORSCHOTEN GEEN GOED BEGIN De heer v. d. S., die zo juist zijn rijbewijs en een nieuwe Volkswagen- tje had, reed hiermede via de Prins Bernhardlaan naar de Pr. Irenelaan. Hij schrok van glasgerinkel, veroor zaakt door een melkwagen en keek om, slipte en geraakte van de weg. In plaats van de rem te pakken, drukte hij op het gaspendaal met het gevolg, dat 3 stenen muurtjes met hei daarbij behorende hekwerk om ver werden gereden. De nieuwe wagen werd daarbij natuurlijk ernstig be schadigd. Gelukkig liep ér niemand op het trottoir. Kerstboomverbranding Evenals vorige jaren kan het verbranden van kerstbomen door de jeugd geschieden onder toezicht van de Dienst van Openbare Werken. De verbrandings plaats is een open terrein gelegen in Adegeest, gelegen tussen de Grieg- laan en van. Beethovenlaan, achter de buitenplaats Stadwijk. De ver branding zal aanvangen op donder dag 2 januari 's middags om 7 uur. Tussen 6 en 7 uur kunnen afgedank te bomen worden aangevoerd. Nieuwjaarsreceptie De burge meester van Voorschoten en mevr. de Kool-Uittenbogaard brengen ter algemene kennis, dat zij zich voor stellen ter gelegenheid van de jaar wisseling, ten gemeentejhuize te re cipiëren en wel op Nieuwjaarsdag des avonds van 20.30 tot 22.30 uur. De Filmliga De Filmliga Voor schoten vertoont hedenavond de film „Bocaccio 70". Zaterdag 28 dec. geeft de Filmliga in samenwerking met „Het Nut" 3 voorstellingen voor kin deren van 5 tot 12 jaar. Vertoond zal worden de film „Sjors van de Re bellenclub" van Hugenot v. d. Lin den. De voorstellingen beginnen om 12.30 uur, 14.30 en om 16.30 uur. Leidse Agenda ZATERDAG 28 DECEMBER Stadsgehoorzaal Jazzconcert (K O) in de foyer van die Stads- gehooiraal. Aanvang 20 uur. AVOND- EN NACHTDIENSTEN APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende geval len: apotheek Herdingh Blanken, Hogewoerd 171, tel. 20502. De dienst van apotheek R. van Breest Smal- lenburg te Leiderdorp wordt even eens waargenomen door apotheek Herdingh Blanken. HELSINKI STOCKHOLM OSLO KOPENHAGEN ABERDEEN LONDEN AMSTERDAM BRUSSEL LUXEMBURG PARIJS BORDEAUX GRENOBLE NICE BERLIJN FRANKFORT MüNCHEN ZüRICH GENèVE LOCARNO WENEN INNSBRUCK ATHENE ROME AJACCIO MADRID MALLORCA LISSABON SCHEEPSBERICHTEN Alhena 24 van Santos naar Bahia; Al- kaid 23 van Mobile naar Alexandria; Alphacca 24 te Antwerpen; Casaman- ce 24 van Dakar naar Nantes; Kari- mata 24 van Supe naar Balbao; Park haven 24 van Santos naar Buenos Aires; Stad Utrecht 26 te Pepel verw.; Waingapoe 25 te Mogadiscio; Cami- tia-t 25 van Rotterdam naar Cura sao; Kloosterdijk 24 te Rotterdam. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 27-12. Kaas Aange voerd 2 partij en Goudse kaas en geen Leidae kaas. Geen notering en geen handeL Vee Resp. aanvoer, prijs en han del: stieren 3; melkkoeien 45, 865- 1190-1350, vlug; vette koeien 150, 3.00-3.60-4.00, vlug; vare koeien 30, 575-850-1150, redelijk; pinken 6; vet te kalveren 32, 3.40-3.70-4.20, vlot; nuchtere kalveren 29, 1.30-1.60, ma tig; vette schapen 80, 105-135-150, vlug; vette lammeren 1392, 120-160- 182.50, vlug; varkens en zeugen 24, 500-625, goed; schrammen 99, 105- 135, goed; biggen 435, 75-80-85, goed; geiten 5; totale aanvoer 2330. LEEUWARDEN, 27 dec. Kaas. Commissienotering: Goudse Kaas 2.42; Edammer kaas 2.28; broodkaas 2.29. Handel: goed. VOORSCHOTEN W. J. A. H. BOOT GAAT MET PENSIOEN GEMEENTEDIENST VERLATEN Het gemeentebestuur van Voorscho ten heeft afscheid genomen van een der oudste ambtenaren en wel van de heer W. J. H. A. Boot. Burgemeester L. de Kool verwelkomde de heer Boot en zijn echtgenote met bloemen en een speech. Burgemeester memoreerde de levensloop van de heer Boot, die zijn loopbaan bij de gemeente begonnen is als volontair. Dat was in 1917. Thans heeft hij 46 jaren van dienst achter de rug. Na 2 jaar volontair geweest te zijn werd hy 2e ambtenaar. De burge meester zei, dat hij veel mutaties in 't leven van de heer Boot had opgekregen, doch daarvan wilde hij er slechts en kele noemen. In 1927 werd de heer Boot ambtenaar van de burgelyke stand. In 1947 werd htf commies le klasse en de schakel tussen de burge meester en de rijkspolitie. In 1957, toen hij er 40 dienstjaren had opzitten, ontving hij een koninklijke onderschei ding en thans is de tijd gekomen, dat het gemeentebestuur de heer Boot eer vol ontslag verleent. De burgemeester noemde de heer Boot een vriendelijke beambte, een toe gewijd en degelijk ambtenaar met een ouderwetse plichtsbetrachting, die rus tig zijn gang ging. In zijn diensttijd heeft hij 4 burgemeesters en 3 ge meente-secretarissen „meegemaakt" en bij allen heeft hij tot volle tevreden heid gewerkt. „Wij zouden zelfs tevre den geweest zijn, als u het minder goed had gedaan", aldus burgemeester De Kool, die hem een cadeau onder cou vert aanbood. De heer J. de Bres, ge meente-secretaris, dankte de heer Boot voor wat hij voor de gemeente gedaan heeft. „U was altijd'meneer Boot en u bent nog steeds meneer Boot". Namens het gemeentepersoneel bood de secre taris hem een cadeau aan, een boek werk „150 jaren Koninkrijk der Neder landen". Namens de collega-ambtenaren sprak de heer A. Oosterbaan. Opper wachtmeester W, Aurich sprak namens de Rijkspolitie. Hij noemde de schei dende functionaris een unieke figuur en uit ervaring wist hij, wat het bete kende om de hem opgedragen taken naar behoren te vervullen. Van de po litie ontving de heer Boot een boeken bom De heer Boot dankte alle sprekers voor hun vriendelijke en waarderende woorden. De tijd van heengaan is ge komen. Spr. vertelde dat hij in 1917 zijn loopbaan begon onder burgemees ter Vernède en dat toen het gehele ge meentebestuur bestond uit de burge meester en 1 ambtenaar met de heer Boot als volontair. In 1925 verhuisde de heer Boot naar het nieuwe raadhuis aan de Leidseweg. In 1936, onder bur gemeester Berkhout, begon de uitbrei ding van het gemeentepersoneeL Spr. deelde mede, dat hij altijd prettig had gewerkt met de politie. Zijn slotwoor den waren een hartekreet, hij hoopte, dat de annexatie van Voorschoten door een naburige gemeente niet zou door gaan. geh. bew. 2 -0 onbew. 4 2 licht bew. -1 -7 onbew. 2 1 zw. bew. 4 -1 mist 6 -1 mist 3 -1 motregen 6 2 mist 5 3 geh. bew. 10 3 onbew. 11 -0 mist 6 -7 onbew. 14 4 geh. bew. 3 2 geh. bew. 4 3 regen 4 -1 zw. bew. 7 14 onbew. 6 -7 licht bew. 4 -5 ij zei -5 -7 zw. bew. 4 -9 onbew. 12 x mist 16 5 onbew 15 4 half bew. 9 2 zw. bew. 15 3 half bew. 15 7 PAUZE Morgen: de Onnozele Kinderen. Mis: „Uit de mond van kinderen en zuigelingen hebt U zich lofprijzingen bereid" (uit psalm 8). WAT ETEN WE MORGEN? In de van binnen- en buitenpretjes bruisende afloop van het jaar is het morgen de beurt aan de jongstgebo- renen. Krachtens een ongeschreven voorrecht mogen zij morgen zeggen, wat zij het liefst eten willen. Is „Jan- in-de-zak" niet wat? Zij zijn de Ben jamin van het gezin. Ook bij de aartsvader Jakob met zijn club van 12 zoons (de 12 stammen van Israël, vertegenwoordigd in het getal van de apostelen) had Benjamin een streep je voor. Op één dag van het jaar kan dat geen kwaad. Moeder Rachel, die bij de geboorte van haar Benja min overleed, horen we morgen wee klagen over de moord op de jongetjes uit haar verre nageslacht. In de Kerstweek mengelen zich vreugde en droefheid dooreen tot een afspie geling van de levenswerkelijkheid. Laconiek gezegd: ook de „Lakonia" is een deel van de Kerstherdenking. PUZZEL Nr. 536. Horizontaal: 1 bewaar der van een kerk, 5 bekende afkor ting, 6 ga (Eng.), 7 gebod, 9 rund, 10 bijwoord, 11 geldstraf, 13 eer, 15 lichaamsdeel, 17 zot, 19 muzieknoot, 21 algemeen kiesrecht (afk.), 22 een voudig. Vertikaal: 1 huisdier, 2 muzieknoot, 3 ik (Lat.), 4 water in Limb., 5 boom, 8 rivier in O.-Azië, 9 ketting, 12 een soort van kabeljauw, 14 vaartuig, 16 uitroep, 10 vis, 20 voorzetsel. Oplossing morgenavond. Oplossing maandag jl. Horizontaal: 1 map, 4 akker, 9 aloë, 11 aria, 12 Dolden, 13 sa, 14 Eede, 15 t.s., 17 re, 18 as, 21 re, 23 ante, 25 A.M., 27 Mal den, 28 silo, 30 meng, 31 takel, 32 ree. Vertikaal: 1 made, 2 aleer, 3 pol der, 5 Kant, 6 kr, 7 eis, 8 raam, 10 Ede, 16 sander, 19 stère, 20 kast, 22 OTnoe, 23 alm, 24 enge, 26 Mia, 29 PLMT Vannacht om kwart voor drie werd een 48-jarige Leidenaar, A. J. Maas, dansleraar, gevestjgd o.d. Nw. Ryn, verrast door de plot selinge gladheid. Op de Warmonderbrug van Mare naar Maresingel, verloor hij de macht over het stuur en reed met zijn Saab door de leuning van de brug in het water van de Maresingel- Gelukkig waren er voorbijgangers, die de heer Maas bij het verlaten van de auto behulpzaam konden zijn. Hij had slechts lichte verwondin gen opgelopen. De E.H.D. bracht hem naar zijn woning. De auto, die vanmorgen door garage Bierman op het droge werd gebracht, werd zwaar beschadigd. „En hij loopt verschrikkelijk goedkoop I"

Leidse Courant | 1963 | | pagina 3