OOK RB-S.-OPLEIDING TOT PRIESTER Kamer steunt PvdA-motie MEDISCHE DIENSTEN Autobezitters zullen toenemen IJSPROGRAMMA VOOR LEIDEN EN OMGEVING BEL-O-FAST HEREN OVERHEMDEN 12.75 Twee moties van Prov. Staten van Zuid-Holland Chauffeur met taxi al twee weken zoek N.S..MACHINIST REDT MEISJE DAT BEWUSTELOOS OP IJS LAG IN BEGINSEL OVEREENSTEMMING C.A.O. TEXTIELINDUSTRIE Korte Golf M. BLITZ C. DE KEMP Reclame is de motor van uw bedrijf VRIJDAG 13 DÉCEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 7 Dominicaanse proefneming Bij Koninklijk Besluit van 25 en 28 november j.l. is het Sint Dominicus- ctollege van de paters Dominicanen te Nijmegen een lyceum geworden. Het gymnasium van het college was tot dusver bijna uitsluitend een inter naat, toegankelijk voor leerlingen, die de gymnasiale opleiding volgden als voorbereiding voor het priesterschap. Het ligt in de bedoeling het gymna sium ook open te stellen voor exter ne leerlingen. Het internaat echter zal in tegen stelling met de school alleen die leerlingen opnemen, die het verlan gen te kennen geven priester te wor den. Op deze wijze hoopt men voor de priesterstudenten een harmonisch samengaan te hereiken tussen open heid en geslotenheid; een openheid op de school in de omgang met hun leeftijdgenoten, een geslotenheid op het internaat, waar men voor gelijk- gestemden een gunstige sfeer en een Na een kort debat heeft de Tweede Kamer gistermiddag de begroting van Buitenlandse Zaken aangenomen. De motie-Vredeling (PvdA), die al in de openbare commissievergadering van een maand geleden op tafel kwam, stuitte niet op tegenstand. In deze motie wordt er bij de regering op aangedrongen de medewerking aan de totstandkoming van het fonds voor een gemeenschappelijk Europees landbouwbeleid niet te geven, tenzij het Europese parlement grote be voegdheid tot controle krijgt. Minis ter Luns zei nog eens, dat de rege ring helemaal met het uitgangspunt van deze motie akkoord gaat. Hij wilde de Kamer echter de illu sie ontnemen, dat er bij de huidige samenstelling van de raad in dit op zicht iets te bereiken zou zijn. Leiden en Omgeving Leiden Voor nabloeding op on- f;eval te allen tijde directe huipver- ening. Voor alle overige dringende hulp zaterdag half zes en zondag één uur en half zes tandarts E. J. van der PlasMoes, Rapenburg 18, tel. 26675. Geopend voor spoedeisende gevallen (van 14 dec. tot 20 dec.) Doeza-Apo- theek,Doezastraat 31, tel. 21313 en Haven-apotheek, Haven 18, tel. 20085. Gedurende het komende weekend nemen waar: dkt. De Jong, Hoge Rijndijk 15, tel. 32877; dkt". Masten broek, Houtlaan 27, tel. 53156; dkt. Glabbeek, Bachstraat 39, tel. 22956; dkt. Van Wingerden, Boshuizerkade 28, tel. 30791; dkt. Langezaal, Witte Singel 30, tel. 24855. Alkemade en Leimüiden Dkt. Van der Werf, Koppoellaan 1, Rijp- wetering, tel. 01712202; dkt. Van Haseien, Kerkstraat- 91, Oude Wete ring, tel. 01713—217. Alphen a. d. Rijn Dkt. Zwar tendijk, Stationsstraat 5, tel. 2472. Apotheek Somberg, Wilhelminalaan 67, tel. 3500. Wit-Gele Kruis zuster Huybregts, Conradstraat 11, tel. 2710. Boskoop Dkt. Bom,-Burgemees ter Colijnstr., tel. 2136. Wit-Gele Kruis zuster Van Dam, tel. 2141. Hazerswoude Zie Leiderdorp. Hillegom Dkt, C. M. Wijkmans, Stationsweg 74, tel. 5771. Hillegom- se Apotheek, Hoofdstraat 78, ^elef. 5272. Tandarts Bollenstreek: zie Sas- senheim. Wit-Gele Kruis zuster E. Bakker, M. Trompstraat 39. Katwijk aan den Rijn Dkt. E. E. van der Laan, tel. 2810. Apotheek Princestraat 3, tel. 2755. Katwijk aan Zee Dkt. A. G. de Jager, tel. 3777. Apotheek zie Kat wijk aan den Rijn. Koudekerk aan den Rijn Dkt. H. P. Baay, Hoofdstraat 2, Hazers woude. Langeraar Dkt. A. M. van Don gen, Nieuwveen, tel. 01723—101. Wit- Gele Kruis zuster Eijs, Nieuwveen, tel. 01725—777. Leiderdorp Dkt. H. P. Baay, Hoofdstraat 2, Hazerswoude. Haven Apotheek, Haven 18 te Leiden (tel. 0171020085) is geopend. Lisse Dkt. F. J, L. M. Haase Jr., Heereweg 337, tel. 3685. Tandarts Bollenstreek zie Sassenheim. Apo theek zie Hillegom. Nieuwkoop en Noorden Dkt. M. Sanders, Beatrixlaan 11, Nieuwkoop, tel. 01725555. Voor Zwammerdam en Nieuwkoopdkt. K. Gill, Zwam merdam, tel. 017262527. Nieuwveen zie Langeraar. Noordwijk Dkt. Mulder, tel. 2230 Wit-Gele Kruis zuster J, van Stigt, tel. 2338. Apotheek alléén De Duin rand. Oegstgeest Dkt. D. Held, Mare- laan 36, tel. 52255. Wit-Gele Kruis zuster Van der Kley, tel. 52426, b.g.g. 33773. Rijnsburg zie Katwijk aan den Rijn. Sassenheim Dkt. H. Kwint, Hoofdstraat 324, tel. 7253. Wit-Gele Kruis zuster Groenestege, Hoofdstr. 82, tel. 7645. Groene Kruis voor Sas senheim en omstreken zuster Muhl- haus, Dr. Kuyperlaan 4, tel. 02530 8122. Tandarts Qollenstreek J. Werk man, Hoofdstraat 322, Sassenheim. Valkenburg zie Katwijk a. d. Rijn. Voorhout Dkt. W. J. Binnema, Churchilllaan 11, tel. 02532—7202. Voorschoten Dkt. S. van der Kooy, Jan Willem Frisolaan 5, tel. 2527. Warmond zie Voorhout. Wassenaar Dkt. R. S. ten Cate, Burohtlaan 9, tel. 3027; dkt. M. H. v. Tolingen, Wilhelminapl. 1, tel. 8303. Apotheek: Wassenaarse Apotheek. Sohouwweg 32, tel. 2402. Woubrugge zie La neer a ar. Zwammerdam Dkt. K. Gill, tel. 01726—2527. passend milieu kan scheppen. Van de andere kant zal het inter naat van het lyceum niet meer uit sluitend met het gymnasium'verbon den zijn in die zin, dat alleen dege nen, die het gymnasium volgen, daar toe worden toegelaten. Wanneer na het eerste jaar van de gemeenschap pelijke onderbouw of in de loop van de volgende jaren zou blijken, dat voor een leerling de weg naar het priesterschap gemakkelijker is langs de afdeling van de H.B.S. dan langs het gymnasium, dan zal deze kandi daat toegelaten kunnen worden tot het internaat. Het zal voor hem evenwel nood zakelijk zijn na het verkrijgen van zijn diploma H.B.S. A of B, een aan vullende cursus in Latijn en Grieks te volgen. Ook daartoe zal het lyceum gelegenheid bieden. Belastingbetaler moet beschermd worden tegen onwetendheid Afschaffing van de kwitantiezegel is naar het algemeen gevoelen van de Tweede Kamer noodzakelijk. Dit bleek gisteren bij de behandeling van de begroting voor Financiën. Voorts werd aangedrongen op uit breiding van de ambtenarenstal De belastingambtenaren raken over werkt, zij moeten onder te hoge druk werken zei de heer Kieft (AR). Zij zien geen kans om belasting aangiften zorgvuldig na te lopen. Niet om te kijken of de schatkist wel genoeg krijgt, maar om na te gaan of door onwetendheid een te hoog bedrag wordt opgegeven. Deze gevallen worden niet opgemerkt, omdat de ambtenaren geen tijd heb ben. Miljoenenprojecten IR. M. LE COSQUINO DE BUSSY: VLEES BLIJFT DUUR „Wij zullen Lange tijd met de diure vleesprijzen bl'jjven sukkelen. Er is nog nooit zo gerommeld met de vleesprijzen en de vleessituatie als nu," zo heeft de voorzitter van het bedrijfschap voor het slag er «bedrijf, de heer C. Burger, in een vergade ring van het bestuur van het schap De voorspellingen, die gisteren de senheim (Gem. Sportpark), Ter Aar Tijdens een bijeenkomst van de gezegd. Er heerst een schaarste aan ijsnefhebbers de schrik op het lijf (landjjsbaan), Voorschoten (tennis- irenieine Het Nederlandse wegen. X66' Er 231 ^voerd moeten wor- joegeJ1( ,ijn niet uitgekomen. Het park) en Wassenaar (Kasteel Oud- vorstgebied, dat dreigde te bezwij- Wassenaar en De Oude Eik), ken voor een gebied met hogere De Noordwijkse ijsbaan „De Kogo" vereniging Het Nederlandse wegen- heeft de voorzitter, ir, M- le den. Een bestuurslid, de heer M. van Cosquiimo de Bussy verklaard, dat „ƒ751- Ken voor een geoiea mei nogere ue in oor a zestig procent van de auto's in ons wS ^r,turen. ^ett stand gehouden, is gisteren in verband met de zeer land in het bezit zijn van mensen die en 's bezi« zÜn heerschappij weer slechte kwaliteit van het ijs niet ge- minder dan tienduizend gulden per maakt Y°°r eUt "^gevoerd rund mag krachlig brciaen. Me„ ïorst opend. of de baan vanavond voor jaar verdienen. De komende loons- dus' "naar óók meer kans op sneeuw publiek geopend wordt, is geheel af- GerWt™™, zullen het antn- he' mgevoerde lïgt deze _accijns.Ver- verhogingen zullen het aantal auto bezitters doen toenemen, aldus ir. le Cosquimo die Bussy, die er aan toe- - - en méér wind. Twee factoren, waar- hankelijk van de dikte ruiming van de invoer heeft alleen mee schaatsers over het algemeen van het ijs. z«n_ als deze heffing verdwijnt. niet 20 blij lijn In feval zul. zaken een verzoek te doen deze in voerheffing te Laten vallen. boven het nulpunt komen, en dat is voor iedere schaatser het belang rijkste. WEDSTRIJDEN E.D. Uit Hazerswoude ontvingen wij be richt, dat de Hazerswoudse IJsclub voegde dat de prijsstijgingen in de Het bestuur van het bedrijfschap len de temperaturen voorlopig niet autohandel deze toenemtol niet zal beslo°' de economische - - 5- remmen. Daarvoor is de concurrentie te groot en de meeste auto's worden bovendien in het buitenland gemaakt. Spreker zei zich ook niet te wil len scharen onder de mensen die de groei van het verkeer „angstaanja gend" en „onheilspellend" noemen, a 1>c yait - - Voor alles staat, dat de auto voor Verenigde Naties heeft gisteren be- van Iiet een S^ote rol, zodat de Hoop kortebaankampioenschappen Wat de temperaturen betreft, kan zaterdagmiddag aan de Voorweg na- er zo langzamerhand op iedere ijs- tionale koppel wedstrijden organi- baan geschaatst worden. Bij de be- seert. Aanvang 14 uur. De Ijsveren, slissing over het al of niet openstel- Hazerswoude-Rijndijk houdt zater- De algemene vergadering van de len sPeelt echter ook de kwaliteit dagmiddag op de Veldijsbaan bij De duizenden een veelzij diger levens ontplooiing mogelijk maakt, zo zpi hij. houd worden gegeven. SPECIALE VERKOOP NATUURLIJK BIJ in Nijmegen De gemeenteraad van Nijmegen moet woensdag beslissen over het stichten van twee grote, openbare gebouwen op het Mariënburg: een hoofdbureau van politie, waarvoor een bouwsom van ƒ5.160.000 is be groot en een gebouw voor Sociale Zaken, dat op ƒ2.500.00 is geraamd. Het politiebureau zal bestaan uit een kelder en twee verdiepingen, De constructie is zodanig, dat er later nog een derde verdieping kan wor den opgebouwd. De luchtplaats voor de arrestanten is op het dak van het gebouw gedacht. Het plan is opge steld door de afdeling Architectuur van de. gemeente Nijmegen. Het ge bouw voor Sociale Zaken, dat tevens huisvesting gaat bieden aan het bu reau Huisvesting en aan de Gemeen telijke Kredietbank, is ontworpen door prof. G. N. M. Holt. uit Haar lem. DEN HAAG GEVAAR VOOR „GROENE HART'' Provinciale Staten van Zuid-Hol land hebben gisteren .twee moties aanvaard. In de ene wordt Gedepu teerde Staten gevraagd aandrang uit te oefenen op de regering voor een spoedige landelijke regeling voor het probleem van de luchtverontreini ging. In de tweede motie wordt ge pleit voor de handhaving van het groene hart voor een snel tot stand komen van recreatiegebieden, voor de noodzaak voor het rijk om bij te dragen in het onrendabele deel van nieuwe spoorwegen en voor een spoe dige rijksbeslissing inzake de Maas vlakte. Het middengebied .van Holland moet open blijven, is de algemeen heersende opvatting, zo betoogde me vrouw mr. Chr. A. de Ruyter-De Zeeuw toen zij de uit de vergadering gemaakte opmerkingen beantwoord de. Mevrouw De Ruyter merkte op, dat in het „groene hart" van Holland wel snelwegen zullen worden aangelegd (o.a. Amsterdam-Rotterdam). Het grootste gevaar voor het „groene hart", zo zei zij, komt echter van Den Haag, dat alleen in deze richting kan uitbreiden. „Als Zoetermeer over tien of 15 jaar 100.000 inwoners heeft is het gevaar acuut, tenzij de rege ring besluit tot het stichten van een tweede „schrijftafel", elders in het land. Over de luchtverontreiniging zei zij onder meer: wij zullen moeten gaan overwegen de verdere uitbrei ding van de woongebieden rond de Nieuwe Waterweg te laten afhangen van de maatregelen tegen de lucht verontreiniging. Mr. T. A. van Dijken deelde mee, dat de drinkwatervoorziening van de provincie voor de komende 20 jaar gewaarborgd is. Een chauffeur van het taxibedrijf „Ratax" in Groningen, die nog maar kort in dienst was van het bedrijf, is met ƒ500.en een taxi sinds veertien dagen verdwenen. Men ver moedt, dat hij zich ergens in Europa ophoudt. De betrokken chauffeur kwam veertien dagen geleden in de nacht bij de collega van de nacht dienst met het verzoek een auto te mogen meenemen, omdat hij snel naar familie in de provincie moest. Dit werd hem toegestaan. Sindsdien is van de chauffeur noch van de taxi iets gezien. HAARLEMMERSTRAAT 172—174—179 HERENSTRAAT 9 sloten het jaar 1968 aan te duiden volgende berichten onder voorbe als „Internationaal jaar van de rech ten van de mens". Het zal dan 20 jaar geleden zijn, dat de algemene vergadering de verklaring over de rechten van de mens aanvaardde. (Dorp Zuid), AANRIJDING IN DRONKENSCHAP wenberg), Noordwijk (Casino), Sas- BERECHT. Voor de rechtbank in 's-Hertogen- bosch heeft gisteren de 23-jarige be tonwerker N. K. uit Eindhoven te- voor de leden. Boskoop kan zaterdagmiddag ge- Vandaag zullen de volgende ijsba- nieten van ijsdansdemonstraties door geopend zijn: Leiden (Room- de selectiegroep van Zuid-Holland, Bodegraven (Molenbrug), waaronder Fred Muhring en Puck (Berkeweg), Hazerswoude van Duinen-Brouwer. Maandag kam- m Rijndijk), Katwijk (De pioenschap 500 meter voor ingezete- Leidschendam j(Park Leeu- nen. Dinsdag 1500 meter. Woensdag H sdhoolwedstrijden. mulering van zijn eis, dat hij grove schuld van verdachte aanwezig acht te, maar dat hij er rekening mee PRODUKTSCHAP VOOR SECRETARIS VAN HET recht g^tean ómdat hij in de nacht ^uSZ. Zt verdTcSeeen £- een Jomfe-ageS heeft' heeft waardooral- ZUIVEL MET PENSIOEN waarna de politie-agent n^ter- C°ho1 een erotere lnv,oed °P hem kan wondingen is bezweken. De eis tegen K. luidde 15 maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en intrek king van het rijbewijs voor een tijd van vijf jaar. K. had op de avond van het onge Op de laatste dag van 1963 zal de heer P. C. Minderhoud, secretaris van het Produktschap voor Zuivel, de dienst van dit orgaan met pen sioen verlaten. De heer Minderhoud is secretaris DR. SCHUYT VICE-VOORZITTER CHR.-DEM FRACTIE EUR. PARLEMENT. HPHJ Tot van de Chris- luk 15 glazen bier gedronken, wat ten-Democratische fractie van het geweest van de Crisis-Zuivel-Cen- voor zijn vrouw aanleiding was niet Europees Parlement is gekozen het trale en van de Nederlandse Zuivel- bij hem in de auto te stappen. Nederlands lid van de Tweede Kamer centrale. K. verklaarde ter zitting, dat hij en lid van het Europese Parlement, In 1942 werd ^j secretaris van het niets van de aanrijding had gemerkt, dr. W. J. Schuyt. Dr. Schuyt is lid Bedrijfschap voor Zuivel. Van 1944 1948 op nemend directeur van dit orgaan. Bij de instelling van het Produktschap voor Zuivel in 1956 werd hij be noemd tot secetaris van dit produkt schap. De heer Minderhoud is secretaris van het College van Voorzitters Pro- duktschappen Voedselvoorziening. Hij is officier in de orde van Oran- De officier van justitie zei bij de for- van de K.V.P. Dank zij de oplettendheid van de Gistermiddag omstreeks kwart NS-machinist Van der Vegte uit Zut-voor drie reed machinist v. d. Vegte phen, ligt de 12-jarige Arina v. Wes-op het traject Zutphen-Winterswijk. Je Nassau, terhuis uit Lievelde nu veilig en Even voorbij het station Groenlo- H warm zij het met een lichte her- Lichtenvoorde zag hij op een onder- senschudding in bed in haar gelopen weiland een kind beweging- (Advertentie) ouderlijke woning. Op 30 december a.s. zal in- Den Haag een afscheidsreceptie worden gehouden. LOONSVERHOGING VAN 9.2 PROCENT loos op het ijs liggen. Niemand was in de buurt bij het kind. Op het sta tion Winterswijk meldde hij dit ge val bij de stationschef, die onmid dellijk een bemande locomotief met een EHBO'er naar de betreffende plek toestuurde. Het meisje, dat bewusteloos was, personeel van de paleizen het kerst- eerste plaats bestemd zal zijn voor Werd naar het station Groenlo-Lich- feest vieren. Deze viering vindt de legalisering van niet rechtsgelden- tenvoorde gebracht, waar een dokter plaats in het gebouw van de Konink- de lonen. en haar ouders gewaarschuwd wer- lijke Marechaussee te Soestdijk en Deze mogelijkheid om per onder- den. De arts constateerde later bij vangt om half vijf aan. Het koninklijke gezin zal dit jaar december met Tussen de vertegenwoordigers van neming in overleg met partijen en na het meisje een lichte hersensdhud- de werkgevers en werknemers or gam- goedkeuring van de vakraad voor de ding. Toen het kind later bijkwam, saties m de textielindustrie is giste- textielindustrie in voor de werkne- kon zij niet over het ongeval vertel- j- - je-j- o~ ren te Arnhem in beginsel overeen- mers gunstige zin van de CAO af te len. Zij wist alleen dat ze aan het worden. Ook dit jaar zal via de ra stemming bereikt over de nieuwe col- wjjkeni betreft een verhoging van de schaatsen was. Waarschijnlijk is zij dio hiervan een uitzending verzorgd De kerstfeestvieringen van het ko ninklijke gezin en het hofpersoneel zijn de laatste jaren gebruikelijk ge- lectieve arbeidsovereenkomst, die O', 1 januari a.s. zal ingaan. Het akkoori dat uiteraard nog de goedkeuring be hoeft van de leden der betrokken or- worden. Vorig jaar evenwel was de verband koningin Wilhelmina. basisionen met maximaal 4 procent hierbij gevallen en onmiddellijk be- en daarnaast een zekere verruiming wusteloos geraakt. Hoe lang zij daar viering strikt besloten van de tariefmarge. gelegen heeft is niet bekend. Dat zij met het overlijden van d De garantie van een minimum- er nu niet meer ligt, dankt zij aan gamsaties en van de Stichting van ae bruto-inkomen (inklusief huurcom- de oplettende NS-machinist. Arbeid houdt in hoofdzaak net vol- pensatie) voor werknemers van 23 jaar en ouder van 100 gulden per week bij een redelijke prestatie en een volledige werkweek, voor vrou wen in zogenaamde gemengde func- ties is het bedrag op 90 gulden vast- b Een uitbreiding van het aantal gesteld. gende in: a Een loonsverhoging van 9,2 pro cent, een vermindering van het ver schil tussen mannen- en vrouwenlo- ZWEMMEN De 2e min. 49.8 De paus zal met Kerstmis drie H.H. Missen celebreren. Een daarvan de vindt plaats in het Vatikaan Australische zwemster Margaret worden bijgewoond door leden van Ruygrok enkele dagen geleden maak- het corps diplomatique. vakantiedagen met 2 dagen en invoe ring van een aaneengesloten vakantie; sjgg te, zal hoogstwaarschijnlijk niet als Verhoging van de nachtploegtoe- wereldrecord op de 220 yard school- van 2 weken. worden erkend. In het zwembad kiragsvaartuig gevlucht. Hij voer met f Een met de loonsverhoging cor- van Sydney, waar Margaret Ruyg- een bootje naar een Zweeds vracht- c De mogelijkheid van onderne- responderende verhoging van de pen- rok haar recordpoging deed, waren schip, dat hem naar het eiland Feh- mingswijze differentiatie, die in de sioenpremie. te weinig tijd waarnemers aanwezig, mam bracht. ROTTERDAM VERHOOGT ONDERSTEU. NINGSNORMEN Rotterdam zal per 1 januari de uit keringen aan ondersteunden verho gen met 5 gulden per week voor een gezin en 3,50 gulden voor een alleen staande. De nieuwe basissteunnormen (exclusief de vergoeding van huur en ziekenfondspremie en de eventuele bijslag voor gezinsleden) worden daardoor respectievelijk 54.50 gulden en 36:00 gulden per week. Voor de gemeente betekent dat een extra jaar lijkse last van 1,6 miljoen gulden. Het voorstel werd gistermiddag door de gemeenteraad unaniem aan vaard. Tweeduizend kuikens zijn gis teren verbrand in kippen'loods van de heer J. Pater te Exloo. Er brak brand uit, vermoedelijk ten gevolge van oververhitting van de kunstmoe der, waarin de tweedaaigse mestkui- kens waren ondergebracht. „De Nederlanden van 1845" heeft besloten in Zuid-Afrika een lokale dochtermaatschappij op te richten onder de naam „De Nederlandse As- suransie Maatscappy van Suid-Afri- ka beperk". Het hoofdkantoor zal warden gevestigd in Johannesburg. De Ver. Staten hebben gisteren in de woestijn van Nevada een on dergrondse proef genomen met een kernbom van geringe kracht, zo heeft de Amerikaanse commissie voor atoomenergie meegedeeld. Het is de 22ste proef van dit jaar. Mevr. Jacqueline Kennedy zal gedurende een jaar halve rouw in aöht nemen en geen officiële ver plichtingen op zich nemen, zo heeft haar perssecretaris donderdag mee gedeeld in antwoord op vragen over een bericht, als zou zij president Johnson haar hulp hebben aangebo den voor de verkiezingscampagne van het volgend jaar. De beroemde Amerikaanse ne gerzangeres Marian Anderson heeft meegedeeld, dat zij in het seizoen 1964/'65 haar afsdheidstournee zal maken, die op Pasen in New York zal eindigen. Op deze tournee zal zij in talrijke landen optreden. Heden overleed, geheel onverwacht, tot onze diepe droefheid, onze lieve moeder, groot moeder, zuster, be huwdzuster en tante MARIA JOHANNA JACGBA DEKKER weduwe van Johannes Antonius van den Berg op de leeftijd van bijna 71 jaar. 's Gravenhage: A. P. Schut— van den Berg L. A- Schut Auckland (NZ): N. H. Franken van den Berg R. Franken Wellington (NZ): F. F. van den Berg T. van den Berg Piters Leiden, 12 dec. 1963 Morsweg 172 Corr. adres: Meppelweg 238, Den Haag De overledene is opge baard in de rouwkapel van het St. Elisabeth- Ziekenhuis. Bezoekuren aldaar van 10-11, 3-4 en 6-7 uur. De H.H. Uitvaartdien sten zullen worden ge houden op maandag 16 december a.s. in de pa rochiekerk v. d. H. Leo- nardus a P.M. (Haag- weg), om 8 uur de ge lezen H. Mis en te 9.30 uur de plechtig gezon gen H. Mis v. Requiem, waarna de begrafenis vanuit de kerk te 10.45 uur op het r.k. kerkhof, Zijlpoort. Rozenkransbidden zondagavond te 8 uur in de kerk. W. van Rossem CHIRURG AFWEZIG 1227 december PETROLEUMKACHELS v.a. ƒ64.50 VERW ARMINGS- DEKENS v.a. 58.50 KACHELS VOOR BUTAANGAS 99.25 ELECTR. KACHELS 17.90 KERSTBOOM VERLICHTING v.a. ƒ8,95 VENTILATORKACHELS RADIATOREN Haarlemmerstraat 163 MIDZA-zaak 2* Gevraagd wegens hu welijk hulp in de huis houding. Mevr. Sassen, Maredijk 45, Leiden, tel. 24412. VERLOVUSGSR1HCEH JUWELIER - HORLOGER BOTERMARKT 12 TELEB 25753 Kerstboomverlichting S 5.98, luxe uitvoering, be staande uit snoer met 16 eleotrische witte kaarsen in fraaie grote doos, com pleet met 2 reservelamp.ies Alleen 220 Volt. I.V.A. Haarlemmerstraat 48, No va, Noordeinde 43, Leiden. ff£ Gevr. een nette jongen voor licht schoon werk. Zaterd. vrij, event, reis kosten worden vergoed. Aanmelden van 8 tot 17 30 uur: tel. 24047, v. d. Meu- len, Oude Rijn 36, Leiden. Uw vervoersprobleem opgelost. Verhuur van nieuwe bestelauto's en 9 pers, busjes zonder chauf feur. Ook stationcars en pers. wagens. Geenjaar, Goejesfcraat 34, tel. 30794. Garage' Hoge Rijndijk 4a, tel. 20259. 561ste STAATSLOTERIJ 4e klos 17e lijst i 1236 met premie HOGE PRIJZEN ƒ3000; 1401 19344 PRIJZEN VAN ƒ80.— 1634 2843 2947 3136 3354 3445 3528 4356 4522 4737 4806 4924 5165 5262 6166 6422 7180 7704 7705 7821 8104 9369 9505 9714 9923 10176 1'0191 10222 10335 10648 10660 10712 10774 10930 11186 11407 11461 11501 11589 11845 12484 1279S 12868 13530 13698 13797 14592 14789 15029 15204 15469 16097 16467 16491 17455 17786 17908 18180 18205 18494 19304 19305 19809 20425 20482 20620 20711 20771 21120 21451 21487

Leidse Courant | 1963 | | pagina 7