SINT-NICOLAAS VANMIDDAG IN LEIDEN Leidse Agenda Leidse universiteit Arrestant in Bossche moordzaak kan geen alibi geven Openbare les Dr. H. C. Kramer Weerbericht Het weer in Europa DINSDAG 19 NOVEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT l-AGINA 3 Vergezeld van enige knechts is vanmid dag om twee uur St. Nicolaas in Leiden aangekomen. De Hoge Gast nam plaats ln een van de rijtuigen, nadat hij. door het plaatselijk ontvangst-comité was be groet. Omdat hij de kinderen niet in de regen wilde laten staan, gaf St. Nico laas bevel, dat er van de gewone route lou worden afgeweken. Eerst ging de stoet via de Blauwpoortsbrug, Turf markt en Oude Vest naar de Schouw burg, waar buiten de kinderen op de KLUCHT VAN AMERIKAANS KALIBER BIJ GASTSPELERS We weten niet wat de aiuteur Hans de Rijk tot zijn toneelspel „Zeg heit niet tegen Miatihiilde" geinspireerd heeft. Het wekt associaties met de Amerikaanse televisiespelen: verras sende kluchtige situaties en een mes scherpe, geestige dialoog. Het bleek „een gevonden dinee" voor het aar dige toneelgroep je „De Gastspelers" (R.K. Toneelgroep) dat met een vas te kern een aardig repertoir opbouwt en daar mee de boer opgaat. Het pu bliek in een welgevulde schouwburg heeft van deze „Mathilde" genoten, het meest nog in de twee bedrijven voor d'e pauze na de pauze, in het derde bedrijf, liepen zowel teikst als aandacht van de spielers terug. Maar over het geheel genomen was BURGERLIJKE STAND Geboren: Huberta Clasina Maria, dr. v. P. J. van Rijn èn H. G. M. Weerdenburg, Onno, z. v. J. C. Sterk en M. E. Mecksenaar; Marcel, zn. v. A. P de Wekker en W. de Groot; Lucas Petrus, zn. v. P. J. Jansen en C. Disseveld; Elisabeth Maria, dr. v. F. P. Janson en F. Oosterhagen; Johnny Hendrikus, zn. v. J. H. Steen bergen en E. de Wekker; Jozeph, zn. van D. Koolmoes en M. Rietkerken; Ronald Petrus Gerardus, zn. v. C. J. C. van Geijlswijk en C. M. G. de Haas; Monica Elisabeth Cornelia, dr. van N. J. van Hal en G. M. van der Zwet; Johanna Ariadne Theodora, dr. van A. Ouwehand en J. B. v. Ewijk; Lena Hendrika, dr. J. J. Slijkhuis en J. de Mooy; Maartje, dr. van H. Hoek en A. van der Bent; Aagje, dr. van K. Guijt en H. Schaap; Jan Willem, zn. v. D. Vermeulen en M. J. G. Arts; Jan Dominicus, zn. v. F. van der Loo en G. van der Meijden; Edwin Ben jamin, zn. v. N. Roelvink en A. J. van der Woert; Jannetje Jans, dr. v. D. Heruer en S. J. Tisseur; René, zn. v. P. Meijers en Z. Spier; Sandra, dr. v. J. J. Sierat en S. van der Reij- den; Dirk, zn. v. D. Bol en F. Zwaan; Jacobus, zn. v. J. Koppe en G. Ah- rens; Johannes Gerardus, zn. v. E. van Halen en N. Tijsterman; Catha- rina Maria, dr. H. Heruer en G. Zwart; Pieter, zn. v. P. van Egmond en W. C. Vermeulen; Karin, dr. v. J. G. Ruisch en T. van Welie; Matthijs, z. v. G. van der Born en W. Slie- rings; Monique, dr. H. Uit Beijerse en J. W. Henkes; Theodorus Johan nes, zn. v. C. P. T. Bos en M. Tulen; Johannes Joseph, zn. v. J. H. J. Noordover en C. E. M. de Goeij; Marise Johannes, dr. v. C. A. de Wil de en A. W. M. ter Horst Meijers; Marcel Bienvenido, zoon van P. A. Verheul en A. M. van Kolck; Renate Marie Elisabeth, dr. W. Downer en A. P. Ike; Laurens Johannes Ber- nardus, zn. v. L. J. B. Guldemond en C. D. M. Hoogkamer; Johannes Maarten, zn. v. C. Kuijt en L. van Schie; Leendert Cornelis, zn. van C. Kuijt en L. van Schie. Gehuwd: L. H. M. Heetvelt en C. J. P. Cattin; M. Keereweer en J. C. Kijk in de Vegte; A. van Dalen en M. S. A. Piket; J. Bavelaar en E. Landwaart. J. W. Bauer en R. Zacha- rias. Overleden; E. O. P. Smitshoek, 79 jaar, wed. van J. J. v. Rijn; P. van Welzen, 55 jaar, man; L. Zirkzee, 54 jaar, man; H. A. Bos, 59 jaar, man; H. van Eijkeren, 3 jaar, zoon; J. M. M. van Wijk, 74 jaar, wed. van J. Breedt Bruijn; D. Kleefstra, 68 jaar, echtg. v. J. Drenth; J. A. M. van Deuren, 2 jaar, dochter; Y. H. M. Wessel, 3 maanden, dochter. S. J. Bakker, 59 jr, echtg. v. J. W. Karpes. G. T. de Jong, 68 jaar, man; M. Ka per, 78 jaar; P. Clardij, 70 jaar. Sint stonden te wachten. Vervolgens langs het St. Antoniusclnbhuis en de Grote zaal van De Burcht, waar nog meer kinderen van Leidse scholen bü- een waren. Eerst daarna liet hy de koet siers de weg naar het Stadhuis inslaan, waar burgemeester en wethouders voor de ontvangst gereed stonden. In een korte toespraak verwelkomde de burge meester de hooggewenste gast, waarbU hij niet naliet op enige Leidse wensen te wijzen. de prestatie van „De Gastspeders" meer dan bevredigend, tot genoegen vian het publiek, dat van de ene lach- orkaan in die ander verzeild raakte. Het succes van gisteravond is te dan ken aan de spel kwaliteiten van alle Gastspelers, al zijn er natuurlijk gra daties. Persoonlijk hebben we veel waardering voor het gemak, waar mee W. van Piere, die de rol van „de vriend" speelde, zijn zaakjes be heerst. Hij was de vriend van „de heer des huizes". In het verhaal zit dit tweetal opgescheept met twee ijspegels van echtgenoten, die alle levensvreugde vernielen en het niet eens goed vinden als hun echtgeno ten een beetje plezier beleven aan de nieuwe „bar" van het dorp, waar de bediening geschiedt door een adembenemende dame. De dochters •en hun aanstaande echtgenoten pro fiteren van de compromiterende si tuatie, die voor pa en vriend is ont staan alls dezen in de nieuwe bar in een handgemeen zijn terecht geko men. Alle ingrediënten, die wel een typische Amerikaans geurtje hebben, zijn voor de geslaagde klucht voor handen. Een van de schoonzoons-in- spe wordt voor de nieuwe kok ge houden en hij laat het maar'zo, om dat hij intussen verliefd is geworden op de éne dochter. De ander is een journalist, die chantage op zijn aan staande schoonvader uitoefent door met publicatie van de misstainden te dreigen. Janny v. d. Kwartel is een prima actrice; zij speelde een van de twee dochters; de andere dochtersrol werd naar tevredenheid vervuld door Coby Kok. Vain Nell de Lange-Rei- zevoort waarderen we, dat zij altijd zeer ad rem is. Zij reageert snel. Dit is een wijze van spelen, die wij elke amateur willen aanbevelen. Vaart is het geheim van een goede toneelop voering. Prachtig typetje vonden we ook de creatie vain Wilimia van Rijn als de vrouw van de vriend. W. Houps maakte een gave figuur van de ietwat corrupte wethouder, tevens geplaagd vader van de dochters. P. Jacobs was vooral in de bedrijven vóór de pauze erg op dreef als de pseudo-kok. De echte kok, die voor een oplichter werd gehouden, deed in kluchtigheid overigens niet voor hem onder. Deze rol was dan ook in de vertrouwde handen van N. Reize- voort. C. v. d. Drift speelde met veel enthousiasme de rol van de verliefde redacteur van „de Post", terwijl Tru dy v. Piere-Den Hollander als het dienstmeisje nuttig werk deed. De regie was in handen van Jac. Buis, ditmaal nam hij dus geen rol. Het gaf hem meer tijd voor de regie, die voor een klucht van dit kaliber lang niet eenvoudig is. Vooral „timen" is belangrijk, op dit punt waren er hier en diaar kleine storingen, die men op een première nauwelijks kan ver mijden. WOENSDAG 20 NOVEMBER Gemeenteraad Begroting, 8 uur n.m., Stadhuis. K en O Filmvorming Filmzaal, Museum v. Volkenkunde, 8 uur n.m. Toneelver. „Sempre Avanti" 8 uur n.m., Schouwburg. Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde Ledenvergadering, 8 uur n.m., Ger. Jeugdhuis, Breestraat. RKSV „Sanctus Augustlnus" - Cau serie minister mr. Luns, 8.15 uur n.m., „Eigen Huis" Internationale Hulpverlening"). De Natuurvriend Ledenverga dering. 8 uur nam. OPGEPAST Het is al enige malen voorgeko men dat huizen te koop worden aan geboden ln te saneren gebieden. Nog onlangs is weer een Leidenaar de dupe van zo'n transactie geworden. Hij meende een woning, waarvoor hij 16 mille had betaald te kunnen betrekken. Het bleek echter, dat het huis zal moeten worden afgebroken. Men diene bij het aankopen van hui zen op zijn hoede te zijn. De ge meente is gaarne bereid inlichtingen te verstrekken. Op de hoek van de Lage. Rijn dijk en de Sieboldstraat is gister morgen een aanrijding ontstaan tus sen een personen- en een bestelauto. De chauffeur van het laatste voer tuig gaf geen voorrang. Gevolg was, dat de bestuurder van de personen auto, de 40-jarige machinebankwer ker G. v. d. Putte (Kooihof) uit de auto geslingerd werd en een hersen schudding opliep. Op de hoek Witte Singel Noordeindsplein is door een perso nenauto een wielrijdster aangereden Zij verleende geen voorrang en kreeg schaafwonden aan beide benen. Op de hoek van de Prins Hen drikstraat en de Mauritsstraat is een 16-jarige Leidse tegelzetter bij een aanrijding gewond geraakt. Hij gaf geen voorrang aan een auto die het Prins Hendrikplein, komend van de Maresingel passeerde. De jongeman kreeg een bloedende wond boven het oog. Aan de Rijksuniversiteit te Leiden zijn geslaagd voor de examens: kan didaats Geschiedenis: mej. C. Velle- koop, Leiden, c.l.; mej. R. E. Noor- dijk, Rotterdam en mej. S. C. J. B. de Kanter, Straatsburg; kandidaats Kunstgeschiedenis: de heer C. Broos Weert; kandidaats Arabisch de heer T. P. Hofstee, Leiden. VERKEERSSLACHTOFFERS De 87-jarige Leidenaar Dirk Wet- selaar (Brouckho venhof je) die op 11 november j.l. op de Hoge Rijndijk tijdens het oversteken tegen een be stelauto is aangelopen en daarbij aan het hoofd werd gewond, is za terdag j.l. in het Academisch Zie kenhuis overleden. STORMACHTIG De storm heeft ook gistermiddag in Leiden huisgehouden. Er zijn zelfs enige lichtgewonden in het politie rapport genoteerd. Zo sloeg als ge volg van de storm op het bouwter rein van het Diaconessen-ziekenhuis nabij de Leidse Hout een bergloods uit elkaar. De dakbalken verwond den drie arbeiders n.l. de 65-jarige heer Kooma moest naar het Ac. H. v. d. Vlist uit Leiden en de 50- jarige C. Wismeyer uit Rijnsburg. De Kooma moest naar het Academisoh Ziekenhuis worden overgebracht. De anderen hebben zich onder dokters behandeling geplaatst. De 19-jarige R. A. Buch, uit Was senaar werd op de Haarlemmerstraat onder perceel acht getroffen door vallend gesteente. De gevel was hier aan de bovenzijde over een afstand van twee meter omgewaaid. Hij moest door de EHD naar het Ac. Ziekenhuis worden gebracht. Van een perceel aan de Oude Sin gel is een schoorsteen omgewaaid. Aan de Doezastraat werd een al daar geparkeerde bestelauto bescha digd door een balk, welke vanuit 'n dakgoot van het Sprong van Hoog- madehof was weggewaaid. Ruiten aan de Da Costastraat vie len in scherven, omdat de storm grind op het dak van de nieuwe flat op de hoek van de Haagweg deed opwaaien. Voorts moest de brand weer enige malen ingrijpen om te voorkomen, dat schoorstenen om- laagvielen en TV-masten voor het verkeer gevaar opleverden. OEGSTGEEST Afscheid J. W. van Leeuwen Op zaterdag 30 november a.s. zal om 14.50 uur in het gemeentehuis offi cieel afscheid worden genomen van de heer J. W. van Leeuwen aan wie op verzoek eervol ontslag werd ver leend als hoofd der Terweeweg- school wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De verdachte die door de Bossche politie gearresteerd is in verband met het raadselachtig overlijden van de Bossche textielhandelaar Burg is vanmorgen voorgeleid aan de offi cier van justitie te 's-Hertogenbosch, mr. M. Bruigom; het is de 33-jarige kraanmachinist H. S. 'uit 's-Herto genbosch, die geen familie is van het slachtoffer, maar tot een met het gezin Burg bevriende familie behoort. De verdachte heeft bij de politie geen bekentenis afgelegd. De politie meent dat het verzamelde feiten materiaal tal van redenen biedt om een gegronde verdenking tegen hem te koesteren. Verdachte heeft op de zondagmid dag waarop de heer Burg is over leden diens dochter met zijn auto naar een receptie gebracht en zou haar een half uur later thuis komen ophalen. De dochter was na haar bezoek aan de receptie naar huis gegaan waar zij haar vader slapen de vond. Buiten heeft zij op S. ge wacht en daarbij in de straat op en neer gelopen. Toen S. na een half uur nog niet was komen opdagen is zij het huis ingegaan waar zij tot haar verwondering S. in gesprek ir.et haar vader vond. De vader zei haar dat hij met S. iets te bespreken had waarbij haar aanwezigheid niet was gewenst. Zij is toen naar de familie van S. ge gaan. Een goed half uur later is zij met de vrouw van S. naar haar wo ning gegaan, waar zij haar vader levenloos in de keuken aantrof. Hoewel S. ontkent op die middag in de woning van Burg te zijn ge weest wordt het verhaal van mej. Burg door verscheidene andere ge tuigen in details bevestigd. S. heeft geen alibi voor het fatale halve uur. De Bossche politie heeft thans mee gedeeld, dat het stoffelijk overschot van de heer Burg verwondingen had aan de ribben en de mond en dat na de dood plekken aan de hals ont stonden die op een keel-verwonding wijzen. Het onderzoek is aanzienlijk be moeilijkt door het feit, dat de getui gen, allen familie van S. of van Burg, een gesloten front tegenover de po litie hebben gevormd en zoveel mo gelijk gezwegen hebben. Vaststaat dat er des avonds toen S. na een bezoek aan verscheidene café's thuis kwam er een gesprek heeft plaats gehad tussen hem en zijn familieleden, dat eveneens een aanwijzing in zijn richting geeft. TWEEDE KAMER HERDENKING 500 JAAR STATEN GENERAAL In besiloten vergadering hebben de leden van de Tweede en Eerste Ka mer besloten het 500-jarig bestaan van de Staten Generaal op donderdag 9 januari 1964 in de Ridderzaal plech tig te herdenken. Aldus is door de voorzitter van de Tweede Kamer medegedeeld. Hedenmiddag heeft dr. H. G. Kra mer, gewoon lector in de experimen tele natuurkunde te Leiden een open bare les gehouden, Bij het aanvaar den van het lectoraat. Hij sprak over helium en hydronamica. H. C. Kramer werd geboren op 25 maart 1922 te Heerde (Gld). Hij be zocht de H.B.S. te Middeiharnis en studeerde vanaf 1939 achtereenvol gens te Leiden en te Groningen, met onderbrekingen om de bekende re denen. Na het oandidaatsexamen A in 1946 te Groningen te hebben afge legd, vervolgde hij zijn studie weer te Leiden, altvaar hij in 1951 docto raalexamen deed met hoofdvak ex perimentele natuurkunde. Hij pro moveerde in 1956 bij "prof. dr. C. J. Gorter. Van september 1956 tot no vember 1957 was hij werkzaam ais research associate en lecturer aan de Ohio State University in Colum bus, Ohio, zulks op uitnodiging van prof. J. G. Daunt. Tezamen met deze werd een apparatuur ontwikkeld voor de meting van de soortelijke warmte van 3He bij zeer lage tem peraturen. BEURSOVERZICHT Indonesië. Bij grote uitzondering werd Aniem in een ruime open hoek ver handeld. De gunstige stemming voor dit fonds sloeg over naar enkele andere aandelen van maatschappijen met toe komstige belangen in Indonesië. Zo wer den ook certificaten Deli ruim verhan deld tegen oplopende prijzen. Na een opening op 141 werd even 139 gedaan waarna de prijs, als gevolg van ruime vraag, opliep tot 143. De slotkoers van gisteren was 138.10. Ook HVA ver beterde twee punten tot 159%. De stemming voor de internationale waarden was een weinig lager met uit zondering voor Hoogovens, die weder om flauw in de markt lagen op 536, min elf punten. In deze hoek gaat nog steeds zeer weinig om. AKU gaf twee punten prijs op 498. Philips min zeventig cent op 148!80. Unilever goed prijshoudend op 138.80, terwijl Kon. Olies 'n gulden inzakten tot ƒ163.80. De zwakke stem ming voor Kon. Olie moet geheel in Wall Street worden gezocht. Als gevolg van de situatie in Argentinië zijn vele oliemaatschappijen in Wall Street gis teren aangeboden. Hierdoor werden ook Kon. Olies op de New Yorkse beurs mee naar omlaag gevoerd. Men vergeet aldaar, aldus redeneert men op het Damrak, dat het belang van de Kon./ Shellgroep in Argentinië praktisch is te verwaarlozen. Dit is dan ook de reden waarom het publiek in Amsterdam niet aan denkt het oliebezit af te stoten. Aandelen van de scheepvaartmaat schappijen met belangen in Indonesië lagen vast in de markt. De koerswinst voor deze stukken beliep een tot drie punten. De handel was kalm. Staats- fondsenmarkt gaf, evenals gisteren, wei nig veranderingen te zien. (Medegedeeld door het KNMI, geldig van dinsdagavond tot woensdagavond, opgemaakt te 11.15 uur. ENKELE BUIEN Aanvankelijk zwaar bewolkt met regen, later enkele ver spreide opklaringen maar ook plaatselijk buien. Weinig ver andering in temperatuur. Aan vankelijk krachtige en langs de kust harde tot stormachtige zuidwestelijke wind, later krachtige tot matige en langs de kust harde tot krachtige westelijke wind. HELSINKI regen —3 6 STOCKHOLM geh. bew. 5 4 OSLO onbew. —0 8 KOPENHAGEN regenbui 11 6 ABERDEEN regen 0.1 LONDEN regen 13 AMSTERDAM regen 16 14 BRUSSEL regenbui 14 0.2 LUXEMBURG zw. bew. 13 2 PARIJS zw. bew. 16 0 BORDEAUX zw. bew. 18 0.4 GRENOBLE zw. bew. 15 0.2 NICE 1. bew. 18 0 BERLIJN regen 13 4 FRANKFORT zw. bew. 14 0.3 MüNCHEN zw. bew. 14 0 ZURICH zw. bew. 15 0.4 GENèVE regen 15 0.4 LOCARNO 1. bew. 13 0 WENEN zw. bew. 19 0 INNSBRUCK h. bew. 11 0 ATHENE regenbui 24 0.1 ROME 1. bew. 0 AJACCIO h. bew. 20 0 MADRID geh. bew. 9 0 MALLORCA onbew. 19 0 LISSABON zw. bew. 18 0 PAUZE VAST VOOR INDONESISCHE WAARDEN AMSTERDAM, 19 nov. Aandelen Aniem, nationaal bezit, hebben -van middag op het Damrak flink leven in de brouwerij gebracht door de „willi ge" stemming voor deze stukken. Even vóór de officiële beurs een aanvang nam werd er reeds druk in dit fonds gehandeld tegen sterk oplopende koer sen. Toen werd gedaan 82 tot 90, tegen gisteren 75. De officiële beurs zette in op 86 waarna de koers daalde tot 83. De zeer vaste stemming voor Aniem was het gevolg van mededelingen van de directie van deze maatschappij in de vanmorgen gehouden jaarvergadering. Genoemde directie deelde meede, dat zij optimistisch is gestemd ten aanzien van de schaderegeling van het concern met Marktberichten ROTTERDAM, 19 nov. Vee. - To tale aanvoer 2581; weekaanvoer 4529. Vette koeien en ossen 200, gebruiks- vee 712, vette kalveren 240, graskal veren 182, nuchtere kalveren 919, varkens 10, lopers 95, biggen 24; paarden 36, veulens 3, schapen of lammeren 132, bokken of geiten 28, Prijzen; le, 2e, 3e kwaliteit: vette koeien 315-350, 270-310, 240265; vet te kalveren 385-410, 360-380, 350-360; graskalveren 475, 350. 260; nuchtere kalveren 195, 180, 150; lopers 140, 110, 90; biggen 78, 68, 58; slachtpaar- den 290, 240, 220; schapen 140, 120, 100; lammeren 145, 120, 100; kalf- melkkoeien 1250, 1150, 900; vare koeien 890, 730, 600; vaarzen 900, 750, 630, pinken 625, 450, 375. LEIDEN, 19 nov,. Vette varkens Aangevoerd 50 vette varkens (no tering per kg. levend gewicht) licht tot 2.60; slagersvarkens tot 2.62; zeu gen 2.202.25. Handel goed. BODEGRAVEN, 19 nov., Kaas Aanvoer 57 partijen Goudse kaas. Prijzen: le kwal. 2.702.75; 2e kwal. 2.622.69 en extra kwal. 2.90. Han del kalm. EEN VROLIJKE STREEK VAN UYLENSPIEGHEL Ter gelegenheid van de inauguratie van de eerste jaarsclub „Uylenspieghel" van het Leids Studenten Corps is vanochtend de Spieghelstraat in het Leidse Morskwartier „ge-adapt'eerd" aan de naam van deze jaarclub. Op fietsen trokken de leden naar de Spie ghelstraat voor een feestelijke omdoping in Uylen- spieghelstraat. Er werd een plastiek onthuld, voor stellende een uil, half verscholen achter een spiegel met een zotskap daarop. Een van de bewoonsters van de Uylenspieghelstraat (die morgen weer gewoon Spieghelstraat zal heten) werd een bul aangeboden waarin de omdoping officieel vermeld stond. Heden: Elisabeth, landgravin van Thuringen, geb. 1207 als prinses van Hongarije, t 17 nov. 1231 te Marburg (Did.), heiligverklaard in 1235. BIJBELSE VROOMHEID Op de Wartburg te Eisenach, waar drie eeuwen later Luther begon de bijbel in het Duits te vertalen (waar mee hij volstrekt niet de eerste was) begon Elisabeth de bijbel te vertalen in haar eigen leven. Wanneer men „bijbelse vroomheid" toetst aam het evangelie, is die vroomheid een op Christus gerichte levenswijze. Om Hem dichterbij te komen, neemt men de middelen te baat, die Christus daartoe heeft aanbevolen: het prijs geven van aards bezit; volkomen ver loochening van zichzelf naar ziel en lichaam en volledige overgave aan anderen in dienende liefde. Elisa beth heeft het evangelie belééfd in alle gestrengheid. Reeds op 24-jarige leeftijd ontving zij de gloriekroon. PUZZEL h PUZZEL Nr. 505. Horizontaal: 1 speelgoed, 3 bergweide, 5 muzieknoot, 7 dat is (afk. Lat.), 9 pers. voornaamw., 10 muzieknoot, 12 optelling, 14 sport - term, 15 sterke drank, 16 flauw, 17 vis, 19 godsdienst (afk.), 21 voor- naamw., 22 muzieknoot, 24 meisjes naam, 25 boom, 26 inwendig deel van een vis, 27 vlies, veL Vertikaal: 1 rivier in Italië, 2 kle verige stof, 3 bijl, 4 muzieknoot, 5 opschik, 8 boomloot, 9 bijenhouder, 11 zijtak Rhone, 13 vaartuig, 16 bron, 18 jongensnaam, 20 deel van de helm, 21 stad in Frankrijk, 23 uitroep, 25 oude lengtemaat. Oplossing morgenavond. Oplossing nr. 504 Horizontaal: 1 Markelo, 7 fa, 8 e.k., 10 in, 12 Sam. 14 do, *15 eer, 17 aaan, 18 Amoer, 19 som, 21 keu, 23 Elm, 24 dat, 26 nr, 27 do, 28 os, 30 Heusden. Vertikaal: 2 af, 3 ras, 4 Eem, 5 L.K., 6 Diessen, 9 Domburg, 11 ne. 13 aro ma, 14 Da, 16 ram, 17 ark, 20 om, 22 en, 24 Dou, 25 tod, 27 de, 29 Se. PUNT

Leidse Courant | 1963 | | pagina 3