T ■#1 r© Onwaardige revanche van Timoner op kampioen Proost 25 AUGUSTUS 54.188,75 NU AL IN DE POT Karamoy jaagt tegenstander Van der Broek over de baan LEIDENAREN HANDHAVEN ZICH OP ZWARE TWEEDE SPEELDAG DE AVONTUREN VAN MICKEY MOUSE WOENSDAG 14 AUGUSTUS 1963 DE LEID SE COURANT PAGINA 11 WIELRENNEN Koch speelde spelletje mee De Belgische gangmaker Meuleman heeft met oud-wereldkampioen Gui- lermo Timoner achter zich dinsdag avond voor een ongekend spektakel gezorgd in het Olympisch Stadion. In de wegens regen uitgestelde stay erwedstrijd voor profs, onderdeel van de revanches van de wereldkam pioenschappen, had Meulemans de Spanjaard al snel naar de eerste plaats gevoerd. De rit scheen een vrij tam verloop te krijgen, maar toen na ongeveer 100 van de 200 te rij den ronden wereldkampioen Leo Proost en de Duitser Karl Heinz Mar- sell, resp. in tweede en derde positie rijdend, Timoner gingen aanvallen, werd het snel anders. Gangmaker Meuleman bleef name lijk halstarrig boven in de baan rij den, waardoor niemand de kans kreeg te passeren. Een waarschuwing hielp niet, twee boetes evenmin en toen besloten de wedstrijd-commissa rissen Meuleman en Timoner uit de strijd te nemen. De Belgische gang maker negeerde echter ook de rode vlag en daarop raakten de wedstrijd- commissarissen duidelijk in paniek. Terwijl de geirriteerde Proost een doldrieste poging om Timoner bin nen door te passeren, maar net zag mislukken, richtte speaker Steenber gen met van emotie overslaande stem de ene waarschuwing na.de an dere tot Meuleman, die echter sto- icyns bleef doorrijden, ZEILEN Stormvogel gepasseerd Het Nederlandse jacht Stormvogel, dat in de afgelopen stormachtige da gen een ruime voorsprong had geno men in de Fastnetrace is ingelopen door het Zweedse jacht Capricia. De Stormvogel van H. A. van Beunan- gen rondde Festnet Rock met een achterstand van twee uur en veertig minuten. Festnet Rock ligt halverwe ge de wedstrijd. De jachten gaan nu aan op het eindpunt, Plymouth. ROEIEN TOCH ZES BANEN OP DE BOSBAAN? „Wij zullen kijken hoe de wed strijden deze week op het Bagsvaerd- meer verlopen", zei roeiibondvoorzit- ter drs. Chr. v. d. Ploeg, meer dan verheugd, na afloop van het FISA- congres waarin de Europsee titel- wedstrijden van 1964 aan Nederland waren toegewezen. „Als mocht blij ken, dat de 12V2 m brede banen, die hier zijn uitgezet, technisch geen be zwaren opleveren, zullen wij zeker nog bezien of wij bij de Europese kampioenschappen in Amsterdam, zes in plaats van vijf banen kunnen uitzetten". De breedte van 92 m, die de ver beterde bosbaan krijgt, geeft theore tisch de mogelijkheid zes banen van 12V2 m uit te zetten. Het blijft echter de vraag of het voordeel van 'n ex tra-baan opweegt tegen de bezwaren die de roeiers, zeker bij winderig weer, zullen ondervinden. PAAR.DESPORT Koersen Hilversum FLUITCONCERT De geprikkelde Belg voerde zelfs het tempo op, hield constant de bui- tembooht en liet zich door het bege leidende fluitconcert van het publiek ook al niet intimideren. Meuleman en Timoner waren en bleven eerste, hoewel zij zich reeds tientallen ron den voor het einde gediskwalificeerd wisten. Wereldkampioen Proost werd het slachtoffer van dit alles, want kort na zijn mislukte poging om Ti moner binnendoor te passeren, moest de onthutste Belg de Duitser Mar sell de tweede plaats laten, die op dat moment in feite reeds de eerste plaats was. ZEGE NIET GEGUND Proost ondernam enkele ronden voor het einde nog een spectaculaire slotaanval. Hij naderde leider Mar- sell tot op enkele meters, maar toen lieten de Nederlander Koch en de nog altijd in de baan zijnde Timoner duidelijk zien, dat zij Proost de zege niet gunden. Kort voor Marselll rij dend lieten zij deze twee ronden voor het einde ongehinderd passeren, waarna Timoner het eindelijk vol doende vond en de baan verliet, ter wijl de kansloze Koch zijn reserves aansprak om Proost te dwarsbomen in zijn poging alsnog langs Marsell te komen. Voor gangmaker Meuleman was het slot bepaald onprettig. Door de wedstrijdcommissarissen werd hem een boete opgelegd van 500, terwijl de Belg voorts werd geschorst voor een periode van een maand. Deze schorsing zal worden doorge geven aan de KNWU alsmede aan de UCI. De uitslag luidt: 1. Marsell (Did.) achter De Graaf IOO km in 1 uur 16 min. 21.2 sec.; 2. Proost (Belg.) ach ter v. d. Bossche op 20 meter; 3. Tie- fenthaler (Zwitser!.) achter Groli- mond op 150 meter; 4. Koch (Ned.) aohter Pelser op 3475 meter. Joop Captein (Ned.) en De Paepe (Be'lg.) staakten de strijd. De Span jaard Timoner werd uit de strijd ge nomen wegens onregelmatig rijden. VOOR DE EXTRA PRIJS WIELRENNEN Ondergedoken Rik II zint op revanche Rik van Looy is, nadat hij een pro test heeft gedeponeerd bij de Belgi sche wielerbond, spoorloos. De „Kei zer van Herenthals", die zich be drogen acht door zijn vazal, ver scheen maandag niet aan de start in Lookeren, hoewel hij voor deze wed strijd gecontracteerd was. Men neemt aan, dat Rik n de wijk heeft genomen naar Noord-Frankrijk, voorlopig om de journalisten te ontlopen en om zich te bezinnen op maatregelen te gen Beheydt, want dat er „maatre gelen" zullen volgen daaraan twij felt geen enkele Belgische wielerent- housiast. In België neemt men aan, dat de drager van de regenboogtrui Benoni Beheydt een zware tijd tegemoet zal gaan. Van Looy beloofde aan iedere Belgische renner 7.000, ook aan Be heydt, als hij op onvoorwaardelijke steun bij de verovering van de we reldtitel kon rekenen. Belgische sportbladen weten al te melden, dat de renners, die zich opofferen voor Van Looy, vervult zijn van een die pe wrok jegens Beheydt, want al zal de nieuwe wereldkampioen dan veel aantrekkelijke contracten aan geboden krijgen, men is er toch niet zeker van, dat Beheydt de gedupeer den „schadeloos" zal kunnen stellen. Van Looy laat zich voorlopig dus niet zien. Volgens La Libre Belgique zal Van Looy echter weer komen op dagen, want Van Looy is genoeg pro fessional om te zien, dat er grof geld geboden zal worden voor een treffen tussen Van Looy en de ontrouwe huurling. Wat de Wielerbond met het protest van de „Keizer van HerenthaQs" zal doen is nog niet bekend. Van Looy heeft aangevoerd, dat Beheydt hem bij zijn truitje heeft gepakt in de sprint. VOETBAL E redivisieclubs draaien proef Feijenoord heeft gisteravond in Rotterdam voor ruim 4.500 toeschou wers met 2-1 gewonnen van Real Saragossa uit Spanje. Bij de rust leidde Feijenoord door een doelpunt van Henk Groot met 1-0. Na de rust scoorde dezelfde speler opnieuw. Elf minuten voor tijd kwamen de Span jaarden op 2-1 door een treffer van Marulino. PSV Bayern Munchen zegevierde dins dagavond voor 8000 toeschouwers in Munchen met 3-0 (2-0) over de Ne derlandse kampioen PSV. De gasten hadden tegen het bewegelijke en sterke aanvalsspel van Bayern geen verweer en zij konden de doelpunten van Ipta (15), Drescher (33) en Ohl- hausel (80) niet vermijden. GVAV GVAV heeft dinsdag in Groningen met 3-2 verloren van Leioester City. Bij de rust Leidden de Engelsen met 2-1. Er waren 13.000 toeschouwers. FORTUNA '54 For tuna '54 heeft dinsdagavond in Geleen met 5-0 gewonnen van Gak Graz (Oostenrijk). Bij de rust leid den de Limburgers reeds met 3-0. Er waren 6000 toeschouwers. KORFBAL Van Oosterom faalt in de hoofdgroep TENNIS AT T,F, GEPLAATSTEN WINNEN OP DE METS Wanneer het eerwaardig comité, dat in het Wimbledon-toernooi over het plaatsen van de spelers en speelsters beslist, kennis zou nemen van het verloop van de Nederlandse kampioenschappen, dan zouden de heren gevoelens van schaamte en jaloezie nauwelijks kunnen onderdrukken. Immers, zo snel als in de laatste juni-week de ene geplaatste deelnemer na de andere op het Wimbledon-gras struikelde, zo stevig zitten in Scheveningen alle „seeds" nog in het zadel. En hij dat ontbreken van de toch altijd pikante verrassingen, viel er ook op de tweede dag van het toernooi om de nationale titels op en rond het Mets-centrecourt weinig opvallends te beleven. Crescendo-nieuws Het bestuur van de korfbalvereni ging „Crescendo" organiseert mor genmiddag om 2 uur op het terrein aan de Montgomervstraat 'n straf- worpen-toernooi vobr junioren- en seniorenreden. Dit ongetwijfeld zeer bijzondere toernooi zal worden af gewerkt in oompetitie vorm en meer dere ronden omvatten. Het ligt inde bedoeling om verschillende afdelin gen te vormen, waaruit via enige ronden de „afdelingskamjpioenen" te voorschijn zuiden komen. Deze zul len dan volgens een afvailsysteam in een finale-poule strijd leveren om 't uiteindelijke persoonlijke strafwor- BONDSWEDSTRIJDEN K.N.S.B. TE ARNHEM De tweede speeldag van het KNSB-bondstoernooi in Arnhem is in het algemeen voor de deelnemers uit de Leidse Schaakbond niet onbevre digend verlopen. Sommige Sleutelstad-spelers maken na drie van de zeven ronden uit stekende kansen op ereplaatsen en ook in tienkamp A hebben de LSG'ers Cool en Wiehes goede vooruitzichten. mises. In zijn oohtendipartij vermeed de Bussummer drs. Verburg alle complicaties en Etmans moest in 'n kleurloze puntenverdeling berusten. Opnieuw met zwart kon Etmans ook de Nijmeegse craok Hoppe niet tot capitulatie dwingen. Ook Hoppe speelde verwoed op een puntenver deling en ondanks een licht over wicht slaagde de Leidenaar er niet in deze hindernis te nemen. Samen met Hoppe deelt Etmans (met twee punten) de tweede plaats achter de Amsterdammer Sassen (2Vi). In de volgende ronde krijgt hij tegen Sas sen gelegenheid de V AS-speler te passeren. Ook in reservegroep B kwam de Leidse vertegenwoordiger, R. A. G. de Graaff (PhMidor), tot twee re mises. De eerste moest na harde strijd bevochten worden tegen de zeer scherp en sterk aanvallende Amsterdammer Donk, die in de slot fase echter de waarschijnlijke winst liet glippen. Tegen de Arnhemmer Bohlmeijer kreeg De Graaff over wicht maar na een onnauwkeurig heid kon hij over de vreedzame uit slag niet ontevreden zijn. Met ander half punt kan de Leidenaar nog al les naar wensen richten, hoewel de favoriete spelers Jung en, Staal en Zondervan al een kleine voorsprong hebben genomen. In de achtkamp A doet de jonge Phiilidorspeler A. v. d. Berg het tot nu toe uitstekend. Met 2V« punt heeft hij goede kansen op een eerste prijs en promotie naar de reservegroep. In de ochtenduren versloeg hij zijn clubgenoot Ketting en zijin avond partij met de sterke Nijmeegse pa ter Krekeliberg leverde een goede re mise op. De andere Phüidorspeler Ketting scoorde tegen de derde Lei denaar, R. W. v. d. Waal (LSG) zijn eerste punt, maar laatstgenoemde, die ook nog van de Groninger Ros kam Abbingh verloor is nog punt- loos. In het open kampioenschap ge beurt tot nu toe weinig sensationeels, behalve dan een onbegrijpelijk falen van de titelhouder, de jonge Hilver summer Van Oosterom, die zich an ders steeds een zeer constante spe ler toont. Gerenommeerde spelers als H. Bredewout, L. W. te Velde, H. F. Crabbendam, Th. v. d. Tol en ir. H. van Donk delen voorlopig de lakens uit, maar het is waarschijnlijk, dat de verrassende Leeuwardenaar Til- stra zich mede op de eerste plaats zal nestelen. In reservegroep A blijft de Leide naar M. D. Etmans (Philidor) ge ducht meetellen, ondanks twee re- penikampioenschap 1963 en de hier aan verbonden wisselprijs. Daar bij diit onderdeel van het korf bal spel nog al eens wordt „misgeworpen", wordt hier dus het aangename met het nuttige verenigd. Daar zondag, 25 augustus, de ste- denontmoeting Leiden-Gent zal plaats vinden, stelde de LKB voor maandagavond, 19 augustus, 'n oefen- selektiewed'strijd va6t tussen een 3e klas KNKB- en een regionaal junio- ren-twaaltftal. Voor deze wedstrijd, die op het veld van Vicus Orientis in de Leidse Hout om precies 7 uur begint, werden niet minder dan zes Cresce n do'ers stersopgesteld en wel de dames J. Hazebróek, Leny Kok, Marianne Luysterberg, en de heren: Aad Schouten, Kees Cornelis- sen en Ton Ouwerkerk. De uitslagen van de dinsdagavond in Hilversum gehouden draverijen luiden: Noorwegenprijs (1500) 1. Christine Mac (J. Voorhagen) 2.22.6, 1.35.1; 2. Vora VP; 3. C. Al- kestis van E. Winn. 3.60, pl. 1.80, 1.80, 1.50, cov. 5.40, gek. 16.60. Oostenrijkprijs (2040). 1. Boogie Hollandia (M. Vergay) 3.02.3, 1.31.2; 2. Anton; 3. Bram Williains. Winn. 5.90, pl. 3.3.30, 5,10, cov. 8.40, gek. 19.30. Pakistanprijs (2000), le afdeling. 1. Arctic van 's-Gravenhof (A. G. Heskes) 2.57.5, 1.27.3; 2. Annie Nor- ma; 3. Barry Williams. Winn. 8.20, pl. 2.40, 2.10, 1.80, cov. 12.80, gek. 7.—, trio 3172.80. Pakistanprijs, 2e afdeling. 1. Aal scholver S (J. Wagenaar jr.) 2.54.5, «1.27.3; 2. Astra T; 3. Zelonus K. Winn. 5.80, pl. 1.70, 1.70, 4.10, cov. 3.90, gek. 16.60. Criterium der 4-jarigen prijs (2400). 1. Astyanax (F. J. Eremberg) 3.27.1, 1.24.2; 2. Amad Kinley; 3. Am- mettiena van IJmuiden. Winn. 3.20, pl. 1.60, 2.30, 3.80, cov. 6.70, gek. 8.—. Polenprijs 2000 meter. 1. Axel Hol landia (M. Vergaay) 2.53.3, 1.26.7 2. Zelda's Happiness; 3. Zippy Erebus. Winn. 4.90, pl. 3.—, 2.80, 5.70, cov. 6.80, gek. 16.50, trio-weddenschap 356.20. Portugalprijs 2000 meter. 1. Vitalis (J. Wagenaar jr.) 2.51.3, 1.24.-; 2. Wendy Hollandia; 3. Turdus Musica S. Winn. 1.90, pl. 1.20, 1.30, 2.70, cov. 3.10, gek. 4.10. Roemeniëprijs, 24)20 meter 1. Zion B (M. Vergaay) 3.29.5, 1.26.6; 2. Za- hir B; 3. Ydeal Double. Winn. 3.40, pl. 1.60, 2.cov. 4.60, gek. 8.30. Totalisator-omzet 160.746,50. Van Eijsden is in goede vorm en hij won gemakkelijk (6-2 6-3 6-3) van Van Slooten. Tom Okker, Wil lem Maris en Jain Hajer hadden hun slachtoffers ook snel in de hoek waar zij hen hebben wilden. Kara moy deed hét anders. Theo van der Broek heeft hij kilometers en kilo meters over de baan gejaagd om de lobs, dropshots, gecamoufleerde vol leys en wat er al niet meer van Ka- ramoy's racket kwam, te achterha len; en meestal ook nog vergeefs. Het werd 6-3 8-6 6-1 alvorens v. d. Broek op zijn knieën viel en om ge nade smeekte. Bij de dames kwamen Eva de Jong (6-0 6-2 tegen Corrie Siemers), An- ja Lepoutre (6-4 6-2 tegen Hetty Baas), Jenny Rridderhof (6-1 6-1 tegen Reineke v. d. Linden) en Trudy Groenman (6-4 6-2 tegen Ria v. d. Hage) in de kwartfinales. UITSLAGEN Dames-enkelspel, 2e ronde: mej. B. Stöve-mej. M. Tervoort 10-8 6-3, mej. E. Rinkel-mej. A. Blom 6-1 6-2, mej. E. Krocke-mevr. N. Verschuren 6-3 6-4; 3e ronde: mevr. E. de Jong- mej. C. Siemers 6-0 6-2, mej. A. Le- poutre-mej. H. Baas 6-4 6-2, mevr. J. Ridderhof-mej. R. v. d. Linden 6-1 6-1, mej. T. Groenmam-mej. R. v. d. Hage 6-4 6-2. Heren-enkelspel, 2e ronde: W. Ma- ris-W. Arends 6-0 6-3 6-2, W. Breu- kimk-E. v. Lith de Jeude 7-5 6-3 3-6 7-5, R. -v. Gelder-A. Adan 8-6 2-6 6-4 6-2, P. Soholtz-J. Wittekamp 4-6 6-2 6-2 6-3, T. Okiker-F. v. Brunsohot 6-2 6-2 6-3, A. Kloézen-C. Nieland 6-3 6-8 6-2 26 6-4, E. Schneider-F. Koerts 6-2 8-6 8-6, P. Veentjer-E. Knol 6-4 2-6 6-4 0-6 6-4, P. v. Eijs- den-B. v. Slooten 6-2 6-3 6-3, J. Beu kers-F. Lucassen 3-6 6-3 2-6 6-4 9-7, L. Karamoy-Th. v. d. Broek 6-3 8-6 6-1, F. de Kort-R. Kuypers 6-4 3-6 6-1 2-6 6-1, J. Hajer-H. Weijerman 6-0 6-1 6-1, H. Bokdam-H. Haks 6-3 3-6 6-1 6-3, J. Goris-R. v. Blerk 6-1 6-1 9-7, S. Huizinga-H. Bitter 6-0 6-2 6-0. Heren-dubbelspel, 2e ronde: J. Ha- jer-E. Schneider vwsl. J. Tulip-J. Wittekamp 6-4 6-2, W. Breukink-F. Koerts versl. E. Knol-Ph. v. d. Kwast 7-5 8-6, R. v. Gelder-T. Okker versl. F. v. Brunschot-F. Lucassen 6-1 6-1, S. Huiziniga-M. Vekemams versl. H. Bitter-A. Kloezen 6-3 7-5, P. v. Eijs- den-W. Maris versl. J. Barth-N. Fleu- ry 6-3 6-4, J. W. Frederikse-P. Veen- tjer versl. J. Beukers-E. v. Linth de Jeude 2-6 6-2 7-5, J. v. Dalsum-J. Goris versl. R. Kasten-P.' Soeters 6-2 6-1, P. Blaas-R. v. d. Kolk versl. W. Arends-C. Nieland 6-2 6-1. Gemengd-dubbelspel, 2e ronde: mej. Groenman-T. Okker versl. mej. N. Hannessen-J. Wittekamp 6-1 6-0, mej. C. Siemers-J. W. Frederikse versl. mej. H. v. Rijm-E. v. Lith de Jeude 3-6 6-3 6-2, mej. B. Stove-P. v. Eijsden versl. mej. K. de Jongh- N. Flery 6-4 3-6 8-6, mej. E. Kroake- J. Hajer versl. mej.I. Pieksma-W. Breukink 6-2 6-0, mevr. E. de Jong- W. Maris versl. mevr. C. -Bitter-H. Bitter 6-1 6-0, mej. J. Sluyter-P. Soholitz versl. mej. M. Knoppers-F. v. Bruosdhot 6-4 6-2, mevr. J. Rid derhof-J. Goris versl. mej. H. Baas- R. Kasten 6-1 6-0, mej. A. Lepoutre- J. Barth versl. mej. P. v. d. Heuved- J Beukers 6-3 6-4. Dames-dubbelspel, 2e ronde: mevr. E. de Jong-mej. A. Lepoutre versl. mej. M. Knoppers-mej. A. Versnel 6-3 6-0, mej. P. v. d. Heuvel-mej. H. v. Rijn versl. mej. K. de Jongh-mej. E. Rinkel 8-6 6-4, mej. T. Groeniman- mej. E. Spruyt versl. mej. N. Nan- nessen-mej. I. Koster 6-0 3-6 9-7, mej. E. Krocke-mej. B. Stove versl. mej. R. v. d. Hage-mej. M. Jansen 6-4 6-4. MARTIN MULLIGAN WON DUITSE TITEL De Australiër Martin Mulligan behaalde dinsdag de titel in het he renenkelspel tijdens de internationale Duitse kampioenschappen die in Hamburg werden gehouden. Hij ver sloeg zijn landgenoot Bob Hewitt met 6-0, 0-6, 8-6, 6-2 in de finale. De Australiër Fred Stolde in Lesley Tunner wonnen het gemengd dubbel spel door een 2-6, 9-7, 9-7 overwin ning op John Newcombe (Austr.) en Norma Bay Ion (Argentinië). Elise Hoomans als Essie en Carola Gijsbers van Wijk als Norah in het stuk „Zingend in de Wildernis", dat donderdagavond door de Avro- televisie zal worden uitgezonden. Het is een door Dick van Veen ver zorgde Nederlandse vertaling van „Ah Wilderness" door Eugene O'Neill, dat door Frans Boerlage voor de TV is bewerkt. Boerlage voert ook de regie van dit stuk. In achtkamp B bracht de tweede dag voor de Leidse jeugdkampioen Jan Kijne geen succes. Zowel tegen de Amsterdammer Klooker aLs tegen W. Knol (Assen) moest Kijne capi tuleren. Dit is beslist geen schande, want beide tegenstanders hebben Vi goede reputatie, en Kijne zal in deze sterke groep beslist nog het een en ander kunnen opsteken. In achtkamp H is de Alphenaar Van Harten met drie overwinnin- -gen duidelijk belust op de eerste prijs. Zijn punten tegen J. Slim Wil der vank) en J. Meijer (A'dam) lie ten deze aspiraties duidelijk blijken. De Philidorspeler A. J. Bokem heeft thans l»/i punt na een zege op Mo- gendorf en een nederlaag tegen Evers In groep I speelde B. v. Brussel (Philidor) remise met Heijlen, maar door zijn afgebroken partij met v. d. Heijden is de positie van de Leid'e- naar nog niet erg duidelijk. In K kwam T. v. Velzen tegen Dijkstra tot het eerste punt, maar de derde ronde bracht weer een neder- la»sig tegen een vrij sterke tegenstan der, van Houten (Pijnakker) overi gens. In tienkamp A zijn de twee LSG- ers ir. Cool en W. D. Wiebes succes vol. Met ieder 21/* punt hebben zij volop kansen in deze groep, Hun onderlinge partij eindigde in remise; Wiebes versloeg ds. Overbeeke (Ge- mert) en ir. Cool bracht de Rotter dammer Abrahams tot capitulatie. In tienkamp B is drs. H. B. Gerrit sen (Philidor) heel wat minder op dreef. Slechts tegen Baburek kwaim hij tot remise; zijn partij met Wil- lems leverde weer een nederlaag op. In zeskamp A tenslotte doet de Al phenaar Hooyer het niet sleqht, Na de overwinning op de Beverwijker Parel, heeft hij, als zijn hangipartij uit d'e eerste ronde tenminste succes oplevert, in deze groep goede kan sen. Voor vandaag staat slechts één ron de, een uitstapje en voor de liefheb bers de bridgedrive op het program ma. De tienkampers hebben het na tuurlijk wat zwaarder. ZWEMMEN Tijdens de Spartakiade, die in Moskou wordt gehouden, heeft de Russische zwemmer Farafonov woensdag het Europese record op de 100 m schoolslag verbeterd en ge bracht op 1 minuut 9.6 seconden. Het oude record stond met 1.09.8 op naam van zijn landgenoot Geongy Prokopenko.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 11